Opinie o MCS Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MCS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Sp. z o.o. w Żory

Poeta

Siedza se w MCSie… na tym pękniętym sedesie…dym z mej fajki do góry się niesie. Tak się zastanawiam i myśla z kąd się wzięło w tej firmie tyle debilistwa. Żeby jeden na drugiego pisał tutaj komentarza złego. Tu wielce razem się śmieją i gadają a na forum noże w plecy se wsadzają. Zamiast się chycić roboty to drzą między sobą koty. Nic gasza ta cygareta wyciepując do kibla peta. Jednocześnie kończa swe wywody upuszczając ze spłuczki wody. Na koniec mom dwie zagwozdki…. Komu dziś premia jeb…e Fal…ki i czy jeszcze bydziecie się tu nazwajem obrażać leszcze????

Bodhisattwa

Witajcie Przyjaciele i Przyjaciółki,szanujmy pracę i siebie nawzajem traktujmy z współczującą dobrocią w życiu zawodowym i prywatnym, nawet jeśli warunki są trudne a ludzie nieuprzejmi i złośliwi.Obrażając się nieprzechylnymi komentarzami tylko zniechęcacie osoby które są zainteresowane pracą w naszej firmie,z którymi być może lepiej mogłoby się nam współpracować i tworzyć przyjazne otoczenie.Pozdrawiam

Chanys

Chachacha pszyszli ale poszli za 10 i poszli za 3, premia zabrano, szczela kolizja to je zymsto, co robi wiertło a gniazdo zez głowica t37, skrawo i sie ni pokapowaly, dopiero sam jak wykanczajonco wjehała w materiał 3 minimetry

mcs-owy

Widać ze firma MCS właściwie jej zarząd oraz kierownictwo podjęło próby walki z epidemią koronowirusa. Ale zawsze musi być jakieś ale jak to w firmie MCS bywa. Mianowicie jeżeli pilnujemy dezynfekcji dłoni, mycie odkażanie nie witanie się dłońmi, to dlaczego ktoś nie pomyślał o podpisywaniu listy przy wejściu-wyjściu z firmy ? Wszyscy używają tego samego długopisu który jest na ochronie (pracownicy oraz kierowcy którzy się zgłaszają na bramie), nie wspomnę o kartce której take każdy dotyka. Wprowadzając restrykcyjne zasady trzeba "myśleć"!!!! Nie wyłączajcie myślenia panie dyrektorze. !!!

@mcs-owy

Mnie to rozwala gość który cwaniakuje, chodzi po zakładzie i patrzy czy ktoś ma na oczach okolary i stopery , od 2 lat nie ma odciagu na lini BMW , maszyna zapycha się wiorami , może pokazać im że się da coś z tym zrobić , tak to jest Mcs , walczmy z nie mocą tej firmy , piszmy po tablicy zadniowej listy do swoich kolegów miłosnych , mamy wirusy , mam smog za bramą i mamy opary z maszyn , 3 , 5 kończymy pracę okradają n as z premi , gratucjie Jarka za wyniki , ludzie co to jest ???

List do kadry
@Pozdrawiam

Czy obecnie jest to istne żeby miec stopery i okolary na sobie , jak od wielu lat jest cos odlewane, i nic się nie zmienia w czystości powietrza w firmie , zbudowanie filtrów 3 metrów od maszyny i widzisz że coś ucieka na bok , przykład z naszego rządu jak biorą sprawy w swojie ręce ,

Naucz się pisać matole bo wstyd przynosisz normalnym ludziom. Zresztą tu co drugi mądrością nie grzeszy za to jeden na drugiego narzeka. To jakieś przedszkole a nie zakład pracy. Śmiechu warte.

Alojz

Zapomniał wół jak cielęciem był. Teraz majster a wczesniej, szkoda gadać, wstyd dla firmy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Xyz

Narzekają tylko ci co nic nie robią. Nie podoba ci się to zmień pracę!!!

Yeahbunny Matołek

Czy tam dalej do pracy przychodzą pracownicy z 39 stopniami gorączki, żeby dostać 500 zł premii na koniec roku za brak absencji, oraz dlatego że zarząd twierdzi i insynuuje na zebraniach, że L4 biorą tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) żeby zrobić sobie wolne.

Kristoferson

Ten behapowiec jest daremny !!!!

Przepraszam czy to jest zakład pracy chronionej? Bo z wypowiedzi zamieszczonych tu śmiem twierdzić ze ponad połowa załogi to jakieś połgłówki. Lepiej taki zakład i takich analfabetów omijać z daleka. Pozdrawiam.

Klopsik

Oddajcie BS! Przeca to małe w brelach nie ogarnia tematu xd polityka firmy jak coś jest dobre trzeba to zpi3Rd0Ič

Vallah

Przecież nie ma zimy a w biurze klima grzeje.

Haha

To ko nie ryzykuje ten nie pije szampana , no chyba ten kto ryzykuje ten zostaje alkocholikiem , gość co nie wie co to jest xyz

@Haha

Ja się zastanawiam Kiedy nam zwrócą premie za to że prcownik wychodzi z chali za 5 i za 3 , a przychodzi do pracy 30 minut przez ropoczeciem pracy ,głównym powodem jest brak wody , ile setek przez kilka lat jest zabierane prcownikowi, jak się coś zabiera co raczej zapytać się Panowie czemu tak się zachwywacie A nie karać

@Tomek

Każda żecz ma być opisywana , bo mówisz coś przełożonemu lub komuś A oni się śmieją za plecami , 15 lat robią Leją na to jak się nie da to na tym forum tu opisywać , zapraszamy do dyskusji za ich niedbalsto od wielu lat , zebrania i dalej nic , jak ich nie jest wstyd, zróbcie te odciągi wreszcie na tym BMW , kobiety tam pracują

Żorzanin od 10 pokoleń
@Haha

Trzeba tych wieśniaków SWD pogonic wsiok zawsze będzie wsiok i nie będzie się myl żeby kóz nie straszyć swojski zapach musi być zachowany, co tam nie ma pracy? Jastrzebioki to samo

Xyz

Mam pytanie jakie sa tam zarobki .pytam bo niewiiem czy skladac cv bo otwieraja mcs w zabrzu

Ktoś
@Xyz

Panie kierownik odczep się od tego Marszałka , przestań szukać zaczepki z nim , dużo ludzi sądzi że chcesz mu zaszkodzic , i jeśli podchodzisz do pracownika to nie śmiej się z niego za plecami , lepiej weź się za ludzi co partacza tą robotę od wielu lat

xyz
@Xyz

mcs ma tylko jeden zakład ten w Żorach. nie otwiera innych filii.

@Ktoś

JAREK wynik , to można mieć w nauce w szkole , jak dzieci zdobywają wykrztacenie , a nie dorosłe konie w Mcs , może rozdawaj w firmie gume balonowa, którego prcownika interesuje , ilość wykonywanych detali na godzine lub 8 godzin , rekmacja przyjedzie to te gratulcjie się skończą , i wyniki ci spadną , bo będziesz premie zabierać , weź szmatke i tabice powycieraj bo jakoś nikt tego nie wypełnia , a nie potrzebnie ruchy pracownika w pracy , może to prcownik to automat , jak dorosłych ludzi uczy się w firmie zabaw w piaskownicy z dziecistwa haha

Hej
@Tomek

A zdajecie sobie ktoś sprawie , za niepotrzebnie ruchy w pracy lub ich skracanie u prcownika , wiąże się z wypadkiem lub popadniecie w psychoze, jeszcze bardziej prcownika wykorzystać , wycisnąć z niego co się da aby liczbowo wycisnol wiecej , jeden pracownik A kontrola jescze większa nad nim aby to zniewlic , idziesz gdzieś jakiś lob rozmawiasz z kimś, przez challe i pytanie gdzie jesteś twoja maszyna od 30 minut stoji , gdzies się ruszy i pujdziesz ktoś będzie tobie zadawał głupie pytania i prześladowal , a na koniec zabrać mu premie ...

Pozdrawiam

Sory od kilku lat nie ma czym mierzyć , bo skracanie pracwnika drogi w pracy i jego zniewolenie , jest szukanie żeby coś zmierzyć , maszyna stoji , proszę nie zawrcajcie sobie głowy tym co tu piszą na tym forum i ortografia , bo przyjemnoscia jest ich kasować na każdym kroku haha

List do partacza
@Tomek

Kerwonik zapłać za reklamcjie , za klepanie i gratulcjie Wyniku , ktoś to opisał wcześniej i się sprawdziło , a teraz sprawdzaj po chali czy ktoś tablice wypełnia haha

Witam. Chciałam się zapytać czy polecacie kontrole jakości? I jakich mogę spodziewać się zarobków? Pozdrawiam.

Obserwator
@:)

Nie warto, mało płacą, dużo pracy. Nie ma czasu aby paznokcie pomalować i pogadać z psiapsiułkami.

CAPITAN BREWKA

Przerwa 15 minut, zakaz picia i jedzenia na hali, podobno kolejny pomysł zarządu: elektryczny pastuch, który będzie raził niepokornych prądem, gdy będą chcieli zrobić zamach na normę i odejść od maszyny. P.S. Pamiętajcie, bądźcie w poniedziałek "za 10" żebyście mogli już przed czasem zrobić normę, B. przy jej liczeniu nie przewidział przerwy! Najedzcie też się dobrze i wypijcie 2 l wody, tylko zamontujcie cewnik, albo załóżcie pampersa, żebyście nie tracili czasu na wycieczki do ubikacji! Widzimy się po weekendzie, pa.

Samwsumieniewiem
@CAPITAN BREWKA

@CAPITAN BREWKA Jedzenie i picie na stanowisku pracy (hali produkcyjnej) - poczytaj trochę o bezpieczeństwie nim kolejny raz napiszesz takie głupoty. Wiesz higiena i te sprawy - myjesz się w deszczówce?? Korzystanie z zapewnionego przez pracodawcę pomieszczenia jadalni oraz odpowiedniego wyposażenia jest zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze pracodawca spełnia wymóg dotyczący zapewnienia bezpiecznego i higienicznego spożywania posiłków oraz przygotowywania napojów przez pracowników. Po drugie pracownicy są mniej narażeni na wszelkiego rodzaju choroby związane z jedzeniem i piciem, w sytuacji gdy korzystają z wydzielonego pomieszczenia, niż gdyby mieli spożywać posiłki i pić napoje na stanowiskach pracy. Zgodnie z § 105 ust. 1 r.o.b.h.p. pracy wskazuje obowiązek po stronie pracodawcy w zakresie zapewnienia pracownikom dostępu do pomieszczeń i urządzeń higieniczno-sanitarnych, których rodzaj, ilość i wielkość powinny być dostosowane do liczby zatrudnionych pracowników, stosowanych technologii i rodzajów pracy oraz warunków, w jakich ta praca jest wykonywana.

Wskocz Borysowi do wyra , to ci dogodzi haha

@CAPITAN BREWKA

A kto mi kasę zwróci jak za 5 lob za 7 wychodzę z chali , zrobię 100 procent normy A za 10 zacznę pracę haha

Yechać

Te banda! Jak se chceta w robocie pochodzić to zmieńcie robotę na ulotki! Jak się przyjmujesz na produkcję to jest oczywiste że będziesz stać na linii jprdle a te opinie oczywiście piszą najwięksi maruderzy z odlewów qwa świeżaki bez umiejętności

@Yechać

Jak pracownik zemdlejie lub palec przygniecie , to będzie pojechane , były takie przypadki , może drogę skrócić do wc , wc jest zamknięte (usunięte przez administratora) wybija , jak tam odciągi , przecież okap nad maszyna jest i filtry , ale opary dalej bokiem wylatuja ,potężna chmura , może program napisać i pociąć blachy rysunek techniczny opisać i pokazać im że się da Jarek ile zapłacisz pracownikowi co napiszę program potnie blachy i pospawa , z rysunkiem technicznych, zapraszamy do dysksji ...

łysy z brazzers

JFK ty kanalio jak możesz tak ludzi traktować na produkcji?! Za kogo się uważasz? Oficjalne spotkania z ludźmi co by chcieli deczko poprawić swoje bytowanie na palmiarni?! Serio kierowniku? Jak ty byś się poczuł ? Może też miałeś kluczową dla ciebie rozmowę z dyrektorem w WC bo akurat była taka potrzeba?! (usunięte przez administratora) Zresztą jak jesteś już taki nierozgarnięty emocjonalnie to zostawiaj swoją infantylność przed bramą JAREK ja nierozumiem że plamą na twoim kierowniczym honorze jest reprezentować interesy pracownika przed dyrektorem. Jak zabrać premię to jesteś pierwszy ale jak podwyżka to "się finansami nie zajmujesz"?! Hipokryto banalny dyrektor zgodę da nie da twoim (usunięte przez administratora) obowiązkiem iść i go poinformować że ktoś coś chce a nie robić odstrzał na swoim marnym pułapie co ty myślisz że ludzie cię nie cierpią z powodu twojego stanowiska? Najwygodniejsza autościema. Cała produkcja rzyga tobą za twoje krzywe akcje kim byś tu nie był Jareczku masz się za kogoś lepszego to bije od ciebie już na dzień dobry i nie myl tego z charyzmą a Pan Buczek patrzy ale co z tego skoro Dżeryk wchodzi do pracy na znieczuleniu. Taki z ciebie profesjonalistą co. Uwaga dla wszystkich chętnych przyjąć się do pracy w MCS - mamy tu JFK na nieodpowiednie stanowisku & może byłby jakiś chętny na jego miejsce? Dla ludzi co zaczynają karierę na produkcji u nas info jest takie że JFK jest jak boss nie do przejścia bez kodów na Atari jak coś chcecie załatwić lepiej od razu iść wyżej albo pisać mejle do zarządu żeby ktoś kierownikowi przypomniał jego zakres obowiązków i elementarne zasady poszanowania współpracowników. Tyle (usunięte przez administratora)na twój temat. Niestety nic pozytywnego. Gdybym był psem powiedziałbym że karma wraca ale mając psi charakter wierny bierny ale mierny pewnie karmę sobie sam ogarniasz

Pudzian
@łysy z brazzers

I tylko na tyle cię stać, na wysmarowanie kogoś w internecie, zamiast pójść w 4 oczy i porozmawiać jak facet z jajami, poczytaj o coachingu, przegrywa można poznać po tym że swoje niepowodzenia zrzuca na innych, tylko szczury piszą opinie anonimowi, nim byś przekroczył próg biurowca, żeby porozmawiać w 4 oczy narobiłbyś w gacie, myślę że ilość kompletów odzieży roboczej jaką masz by nie starczyła, gdyż każde podejście skończyłoby się tak samo, a jakbyś w końcu tego człowieka spotkał, to byś powiedział cześć i spuścił łeb i ugryzł się w język. Większość z was tam na produkcji nawet nie potrafi rozporzadzac pieniędzmi, jeden opowiada o długach, drugi ile wrzucił do maszyny w barze po pijaku, trzeci singiel 3 stówy (usunięte przez administratora)w jakimś barze dla patologii w Żorach, czwarty łoży na tunningowanie 20 letniego szrota, piątemu szczęśliwie żona wszystko zabiera, tak naprawdę nie potrzebujecie tych pieniędzy, nie potraficie nimi zagospodarować, ściany mają uszy zarząd chacharom pieniędzy nie będzie rozdawał, a już tym bardziej lebrom, dresiarzom i muńcołom, jak jesteś taki mądry przyjdź do biura w poniedziałek i wyszczekaj to samo.

Pracownik MCS
@Pudzian

A do którego biura? To ja chętnie wpadnę i powiem ci anonimowy przyjacielu w oczy przy twoim przełożonym co myślę o wrzucaniu takich opinii o pracownikach na forum :)

MARSZALEK
@łysy z brazzers

Skończył pracę 13.10 na kolektorze pracował sam na 4 maszynach zrobił 125 detali wchodzi Jarek do majstowki , gdzie on jest , z jadem w buzi on ma tam stać przy mszynie , jak to możliwie że go tam nie ma , kamera na kolektorze i jescze go szukają , oj Jarek myśli owy borys nie będzie u mnie sobie robił co chcę ja go tu ustawie , Jarek ty weź się za miotle i challe pozmataj kompletnie nie znasz się na robocie , nie czepiaj się ludzi którzy mają naprawdę coś w głowie , JAREK papierki pozbieraj przed firmą , może tego fenomena nagrać haha

Destro
@Pudzian

Witam mam pytanie: Kto to jest muńcioł??

JAREK
@Destro

Wogole Jarek co to jest za wypowiedz ja Cię sprawdzie na kamerze, może Jarek w telefonie pracownik ma kamere może Cię nagrać i zdjęcie ci strzelić , lub film tobie zrobic ,JAREK zapraszam do miotly , pamiętaj ludzie po zawodowym mają więcej w głowie niż Ty haha

Produkcyjnypatol
@Pracownik MCS

Człowieku daj te koordynaty które drzwi zapukać w poniedziałek z delegacją bo wygląda że więcej osób się poczuwa do odzewu. Przyjdziemy i nam wyszczekasz w oczy jakie to z nas patole i nieudacznicy. A może na wigilijce się wychylisz? Będą wszyscy zainteresowani

Produkcyjnypatol
@Pudzian

Człowieku daj te koordynaty które drzwi zapukać w poniedziałek z delegacją bo wygląda że więcej osób się poczuwa do odzewu. Przyjdziemy i nam wyszczekasz w oczy jakie to z nas (usunięte przez administratora)i nieudacznicy. A może na wigilijce się wychylisz? Będą wszyscy zainteresowani

Robson Kubica
@Produkcyjnypatol

Co najwyżej zapukasz w klawiaturę, gość napisał prawdę i poruszyło to tych, których się ten wpis tyczy, po reszcie słynie jak po kaczce, te przykłady które podał faktycznie mają miejsce, a wyzywać kierownika w internecie każdy potrafi, a na żywo albo się nie odezwie ie, albo was zaora elokwencją i argumentami.

Pracownik MCS
@Robson Kubica

Tu właśnie zaorałeś anal logią

Brat Jarka
@Pudzian

Te puzon a skąd wiesz że łysy z brazzers nie robi w tym całym szeroko pojętym "biurze"? Od razu robisz zakładkę że jakiś niedorozwój produkcyjny z kompleksami większymi niż brakowość na PO. Ze zwykłego lenisstwa nie wymienię 100-procentowych MATOŁÓW którzy robią na piętrze :) Pojazd łysego fakt jest niewybredny ale tyczy się konkretnej osoby a ty puzonie jeden za jednym spawem obraziłeś całą załogę obu działów ze wszystkimi majstrami i działami pomocniczymi włącznie. Że każdy co nie wchodzi do zakładu drugimi drzwiami to imbecyl? Taki podział? A jak się wchodzi przy gablotce to inteligent? To ile ty masz IQ że takie frykasy rzucasz?

Justyna Kowalska
@Brat Jarka

No tak, pewnie na produkcji jest ukryty Einstein, albo Da Vinci, żeby pozostać anonimowy za 3500 brutto, przykręca 3 śrubki, 60 razy dziennie.

Brat Jarka
@Justyna Kowalska

Nie, w technologii siedzi ukryty Tesla i dla niepoznaki pali głupa w exelu za 4800 brutto.

Prof. procesor dr rehab.
@Justyna Kowalska

Jeśli wyraz albo powtarza się w jednym zdaniu, stawiamy przecinek przed drugim (i każdym kolejnym) albo. Jeśli natomiast spójnik albo występuje pojedyńczo przecinka nie stawiamy! Chciała taka orto błysnąć i nie pykło bo akurat się na produkcji lingwista trafił co to lubi poczytać i poprawić kogoś czasem. Swoją drogą to jak w robocie czytam te mejle tych wykształconych i bystrych ludzi z wierchuszki, naszpikowanych bykami jakby im kto płacił za oszpecanie języka polskiego to ogarnia mnie pusty śmiech. Myślę sobie co za matoły! :))) Albo te instrukcje i przewodniki... No zwierzęca pornografia - byk na byku!

@MARSZALEK

Jarek przypominamy że kamery nie jest po to aby prześladowac pracownika to jest teroryzm , kamera na lini kolektor jest po to aby detale od 9 lat szły do kijenta nie szczelne , pobijane , i ta korozja złapać pracownika i nagrać film jak buble puszcza , a to jecze za mało czy ten pracownik tam pracuje , tak czasem gdzieś sobie chodzi

Justyna Kowalska
@Prof. procesor dr rehab.

Dlatego ty nie postawiłeś żadnego w swojej wypowiedzi, gdzie tu logika.

Do Rybnika!
@Justyna Kowalska

Gdzie pytajnik? Gdzie była logika jak pisałaś tego posta? Gdzie się uczyłaś i kto cię tam wpuścił? Czy to że zarabiasz mniej ode mnie czyni z ciebie idiotkę? Czy jeśli twoja praca daje ci więcej satysfakcji to ja jestem gorszy? Czy jeśli mój bilans roczny znacznie przewyższa twój to jestem lepszym człowiekiem, zasługuję na więcej szacunku? Czy jeśli zarabiając więcej ode mnie kupujesz auto tańsze od tego, którym jeżdżę ja to twój status społeczny jest niestabilny?

Padre Boquita
@Destro

Chyba JAREK.

Łazarz
@Padre Boquita

Jarek to jest równy gość, zejdźcie z gościa, gość robi swoją robotę, nie możecie go za to nienawidzieć, taki jest świat, schowajcie uraze, przełamcie się opłatkiem na wigilii pracowniczej, zbijcie żółwia, mordeczki jedziemy na tym samym wózku, złapcie z gościem kontakt, pogadajcie o czymś innym, może to jest spoko gość, tyle, pozdro i z fartem!

Pani
@Łazarz

Aż nie chce mi się wierzyć, że tak dobrego człowieka jak Jarek, tak bezwzględnie i podle się szkaluje. Chcę osobiście zaprzeczyć wszystkim tutaj plotkom, Jarek to naprawdę odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu, a wszystko co tu zostało napisane na jego temat, to bezczelne łgarstwo.

JAREK
@MARSZALEK

JAREK tylko nie wpadnij na genialny pomysł Dyrektora aby @ pisać na pracownka, bo gdzieś sobie poszedł lob z kimś rozmawia , może tak jak za komuny Godzinę policyjną wprowadzic , patrlol S5 jest , albo nagane , lob umpnie wyłącznie do Akt , rozjesc się nie stać w gropie , źle staniesz 5 procent z premi , przygotowanie pracownika do pracy to nie są stopery i okolary i pisanie bzdor po tablicy, to jest coś innego , ma wiedzieć operator z czego się składa program i z jakich narzedzi, aby ewetualnie detal był dobry , znajomość rysunku i przeszkolenie , plus wymiary i ewentalna współpraca z przełożonym

JAREK pomocy !!!
@JAREK

Telefony w pracy pracownik , może mieć przy sobie ??? , pamiętajmy telefon to jest fajna sprawa można kogoś nagrać , i zadzwonić na gdzieś jak ktoś ewidentnie będzie prowadził Mobing w pracy , zawiść i zazdrość ludzi jest nie ograniczona , więc warto mieć coś przy sobie aby, idzie patrol s5 , mam 70 punktów , a od 7 lat firmie przezbrajam Maszyne , a nie wiem w która stronę , gdzie jest detal wzorcowy pracowniku , chłop uzbraja nawet nie potafi dostosować się do jakiś wytycznych .....

@JAREK

Bo Jarek uważa i myśli że parcownik jest osobą nie inteligentną, można pracownika ustawić , bo pracownik ma sie dostosować do pracy a nie odwrotnie ,ale Panie jest Kodeks pracy i PIP , i przestań Jarek chodzic jak małe dziecko gratulowac wyniku i klepać po ramieniu , prcownika nie interuje wyniki tylko coś innego , i tak sobie każdy robi co chce , chodzi po chwali z okularami na czole jesteśmy na plaży , prcownik idzie z kawa przez challe , i tak 3 za 5 wszyscy wychodza ...

Artiom

Czy jest tu robota dla Ukraińca? Czy można zarobić 5000 PLN, mogę pracować codziennie

Artiom
@Artiom

Miałem już robotu na maszinach we Żory.

Robert

JAREK ty naucz pracowników 12 letnim albo 7 letnim starzem w pracy, uzbajaczy w Mcs , aby wykonywali swoje obowiązki , mierzenie gwintu , detal wzorcowy , w która strone skorygować, bo te same detale od 9 lat firmie A oni się tracą w tym , jesli ktoś nie wie to w Internecie sa tabela G kodów .

ORZERABIACZ OD 13 LAT HAHA

No nie wiem czy Borysek by chciał , patrząc na partactwo od wielu lat ale ten Przerabiacz od 13 lat ma kasę A wy nie , tu nie mam rywalicji , borys ich łamie w pół , lecimy bo nie ma czym mierzyć hahaha

JAREK pomocy !!!
@ORZERABIACZ OD 13 LAT HAHA

Zejcie z tego Borysa , nigdy nie będzie jakimś przezbrajaczem lob uzbrajaczem , bo jak widzi (usunięte przez administratora) i partactwo to w pada w wściekłość , jak ludzie tyle lat to kalecza, po co on tam jest potrzebny, wystarczy że narzędzie trypy tytka owija aby nie odpadło, więc dajcie mu spokój

Obserwator
@Robert

Borys ty lepiej się nie wypowiadaj !!!

@Obserwator

Hejka żaden Borys nie będzie w Firmie Mcs Tym kim jest , bo to nie ma sensu , wystarczy się na to popatrzeć , i ręce opadają ...

Morda

Szanujcie Jarka nieroby jebaneee, patusy do roboty a nie udawać chojrakow, Jarek to nie ta liga dla Was. Poziom wyżej

Andrzej gliniecki

jestem pracownikiem firmy mcs i polecam tom firma każdemu strefa motor ryzach Alta i wiele innych super admoswera firmę szanujom i wsperajom i pomagajom warto tam pracować i zdobywać sukcesy firmę mcs warto było pszesc firmy idnej i szanujom ludzi i wspierajom szanujom swoich pracowników polecam

łysy z brazzers

Społeczności robię tu 6 lat i nie wiem który to ten Borys. Chodzi o tego Alvina? Są w tej firmie postaci naprawdę wyraziste że wystarczy jedno słowo no legendarny sadziak albo smoła

Może gradujesz na challi rezonator, 6 lat chacha

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w MCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCS Sp. z o.o.