Opinie o MCS Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MCS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Sp. z o.o. w Żory

Jasiu

I co już wiadomo kiedy zamykają tą firmę ????

Jeszcze tylko 2 dni i nowa fala komentarzy :) Juz nie mogę sie doczekać.

Zj3b

Siema co tam w mcs, dalej wylew negatywnych emocji i 2700 po 20 latach pracy?

Pozdrawiam

Tarcza ma chronić miejsca pracy i firmę , a oni pozbyli się ludzi , prezes ty ic do Nkt bo tam jest twojie miejce , boś tam był zatrudniny , o jakim ty bezrobociu opowadasz , jak pracownicy których firma Mcs się pozbyła pracują obecbie , okradacie nas z kasy , a obecnie ci co zostali pracują za darmo , te dni które firma nie pracowała w czsie postoju ...

jelopy

i prezes zwolniony. przyjdzie nowy to zobaczycie.

Jechać!!!
@jelopy

Jechać!!! nie ważne za ile mcs to firma marzeń, najlepszy zakład tu w okolicy

Mcs
@Jechać!!!

Czyli jak widać pozostanie w firmie okazało się karą, odrabianie pandemii, ale jaja a ja odprawa, w między czasie sobie dorobiłem, a teraz normalnie pracuje w innej firmie za lepszą stawkę...ehhh ale fury prezesów trzeba utrzymać..JECHAĆ

Bumczikita

Propozycja :D gdy zamkną mcs proponuję otworzyć biedronkę

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Zwolniony

Pełen szacun za stwierdzenie całej prawdy w tych paru słowach i jeszcze z rymem. Zabawne, a jakże bolesne i przedstawiające całą prawdę, że "cesarz jest nagi".

El muczaczo

Jak tam firma marzeń?

Noe

Wszytko gra

Ocalony

Firma tak zapewniala ze jest zabezpieczona finansowo bo ma firme matke, a tu prosze z dnia na dzien prawie 50 osob na bruk, kryteria wyboru wziete z (usunięte przez administratora) polecieli pracownicy ktorzy juz dawno nie powinni tam pracowac, ale tez polecieli tacy ktorzy byli duzo warci. Co najlepsze, z biura polecialo kilka osob, a gdzie reszta, tam jest najwiecej niepotrzebnych ludzi.

Jeszcze żywy.
@Ocalony

Z biura nikt nie poleciał!

już nie żywy
@Jeszcze żywy.

Z biura też poleciało kilka osób. Przy pierwszych zwolnieniach poleciały osoby z administracji i teraz też. Doinformuj się zanim napiszesz (usunięte przez administratora)

Gdyby
@Jeszcze żywy.

W gablocie wisi kartka na której są wypisane stanowiska objęte zwolnieniami. Jeśli opanowałbyś taką umiejętność jak czytanie, to może teraz nie pier.do.lił.byś takich głupot no i może ominęło by cię zwolnienie. No ale jak się nawet czytać nie potrafi, to gdzie na etat liczyć.

@Ocalony

Nie jest zabezpieczona finasowo, po 3 miesiacach to wychodzi , ile lat są na rynku i co , dalej klepa te detale od wielu lat z tymi samymi maszynami i tymi samymi błędami , każdy proglem jest powielany A nie rozwiązywany bo nie mają kasy na nowinki techologiczne, w to co zainwestowali to to stoji , ludzi się poznali i jest zero , za rok za dwa będą ludzi szukać tych kto tam pracowali i będą widzieć to co przed laty , zatrudnia prcownika tymczasowego to ich aleją

Chudy bolek lat 16 z biura
@Hej

Nakupowali biurek to szkoda żeby teraz stały puste, kołcz by się wkurzył jakby to zobaczył. Muda, 5s, fengshui i te sprawy.

Panowie powiem wam tak:Cieszcie się,że was zwolnili !!!Oddali wam w ten sposób przysługę !!! Ta firma to (usunięte przez administratora) i cieszę się,że już w niej nie pracuje !!!!!!!

PreczZKoronawirusem
@Marcin

Jak mają się cieszyć jak przez ten przeklęty KoronaWirus nie znajdzie się teraz pracy.

Jeszcze żywy.
@PreczZKoronawirusem

To sprawdź oferty pracy!!! W samych Żorach kilka stron ogłoszeń. Niektórzy zwolnieni z wieloletnim stażem już pracują i to za lepsze pieniądze! Na rozmowie nowy szef powiedział mi że chce zwolnić 2 pracowników a na ich miejsce przyjmie kilku nowych. Zwalnia tych co piją i chodzą w kratkę. Jak powiedział ma teraz okazję zatrudnić żetelnych ludzi którzy pracowali po kilka lub kilkanaście lat co wcześniej graniczyło z cudem.

Szczepan
@Jeszcze żywy.

Ja po odejściu z MCS założyłem firmę, dziś sam sobie nie wierzę że mogłem pracować na etacie, jeszcze będąc tak podle traktowany przez arogancki zakompleksiony zarząd.

Salwado

7 żetonów na bułkę miał, warto było przyjść choćby se pojeść, a może do domu brał i kozy tym karmił, ciężko powiedzieć.

@Salwado

BACHRATY jak się przechwala że posiada się znajomości z Tatą , pracownik dostajie 1 żeton , on 7 , pracownik da wypowiedzenie nie ma nic , a on stawkę wysoką i tak pracownicy dostali wypowiedenia po latach pracy , nie wiem zasłaniać się kimś całe życie , Hans i jego spółka zoo , tata ich wszystkich trzymie , wytarczy że świat się sypnie i ich nie ma, bo nie są nad ludzmi haha

@Tomek

To prawa znajmoki będą w tej firmie pracować , nikt ich nie ruszy , za nie wygodnych pozwalniali , ale są firmy które dbają o interesy i kontakty , firma Mcs niestety nie , może kiedyś się trzeba obudzic i zmienić swój wizerunek i tor myślenia , zamiast produkować części do koncernów samochodowych to kawał mięsa , firma szuka tylko oszczędność , więc przyszło coś i mają to co mają , szkoda ludzi którzy poświęcili kawałek swojego życia , to prcownik jest winien temu , czy oni od wielu lat za swoją politykę , skończ uczelnię będziesz techlogiem , w firmach konkurencyjnych pracownik wykonuje to sam to co oni ....

Zapijaczony krzykacz
@Hej

Smiejecie się, ale barchaty swoją podziemną dystrybucją mięsa z kozy wykonczył Henryka Kanię.

Baran

Cześć wszystkim, jeszcze niedawno ubolewałem, że były zwolnienia, potrzebowałem aż 2 dni żeby zrozumieć że MCS wręczając mi wypowiedzenie pierwszy raz zrobiło dla mnie coś dobrego:) Naprawdę chłopaki , jestem już w nowej firmie ,gdzie szacunek ,stawki , podejście do pracownika zupełnie inna liga. Dopiero teraz uświadomiłem sobie w jakim g6wnie siedziałem tyle czasu .Cały czas myślałem ,żeby z uciec z tego zakładu , a mimo to nadal tam pracowałem.Teraz mogę wyrazić opinie na temat tego syfu. Nie polecam ,chyba że potrzebujesz pracy przejściowej , na stałe to kpina. Magazynierzy z łaską coś przywiozą ,(usunięte przez administratora)Firma żle zarządzana ,maszyny w rozsypce , a prezes oderwany od rzeczywistości. I UWAGA dla tych co uważają że powodem takowej sytuacji jest wirus to mam niespodziankę:) Tutaj tak było zanim to wszystko się zaczęło Reasumując : nawet jakby mi zaproponowali 4k na rękę to bym tam nie wrócił. i tak jestem baran ze się tam zatrudniłem i zmarnowałem 2 lata życia. Pozdrawiam Wysłano z telefonu Samsung S7

Che Guevara

Ponoć w tym (usunięte przez administratora) zakładzie nadal zwalniają pracowników z produkcji !!! Ciekaw jestem ilu (usunięte przez administratora) zwolnili z biura !!!!!

Może Coś S.PIERDOLIC (MCS)

Pewnie nikogo

Hej

Tak dalej zwalniają , 17 osób poleciało za 5 miesięcy jak sytacja się zmieni na rynku pracy , będą brać pracowników z agencji pracy za najniższą krajową, aby taniej było , ciekawie czy ta klika się rozpadnie z wieloletnim starzem kolesiostwa , też są na włosku ...

już nie żywy

Edward
@Che Guevara

Pewnie tyle samo darmozjadów z biura co z produkcji. Chociarz czekaj, w biurze nawet nie ma tylu pracowników co na produkcji darmozjadów ty koncowko do szczania.

Pozdrawiam
@Che Guevara

Myślę że pracowników która firma MCS zwolniła , a znajdą sobie zatrudnienie w nowej firmie , będą rozliczani w wynagradzaniu za pracę w formie intelektu ,myślenia i pomysłu , a nie obecnie jak pracownik w firmie Mcs miał ile wyciągnę na godzinę lob 8 godzin pracy detali, normy , i te pisanie kosmicznych żeczy na tablicy zadniowej , e Ty synek wpisz mi korektę z protokołu , płytkę mi wymień , za 5 miesięcy będą szukać pracowników z agencji pracy tymczasowej , ostnio byłem WC , to światła nie było , nie stać ich na żarówkę chyba , znów będą pracownika okradać z premi jak za 5 lob 3 wyjdzie , i jak Panie kierownik zadowolony że firma nie ma ludzi ???

@Pozdrawiam

Jesli "będą rozliczani w wynagradzaniu za pracę w formie intelektu ,myślenia i pomysłu" to wiekszosc będzie wychodzić z pracy dopłacając do swojej pensji. Jest - było - kilku, kilkunadstu faktycznych specjalistów, reszta niech sie cieszy, ze była rozliczana z normy, a nie z intelektu.

A kto ma w tej firmie intelekt , od wielu lat to partacza, przyszła z nieba zaraza i są borokami, co pokażą za 5 miesięcy , wc bez żarówki , narzędzie zawijać trypy tytka , e wpisz mi w punk bazowy 0,1 , lub taniec Detalu po mocowaniu, za jakiś czas będzie chandel mięsem, klika się rozpadnie, może s 5 , lepiej nie kupić koleby na wióry bo cieknie ,taniej wyjdzie butelki ze śmietnika położyć nalepic naklejkie Mcs z napisem odcinek interes jest ...

PO

1. Jakim cudem facet, który nie ogarniał będąc majstrem na rurach- został kierownikiem produkcji? 2. Dlaczego na stanowisku mistrzów na obróbce są osoby, które kompletnie nie mają kompetencji i zielonego pojęcia o obróbce i obsłudze maszyn (a wożą się i szarogęszą jakby zjedli zęby na CNC), a czarną robotę wykonują ich zastępcy? 3. Dlaczego możecie wychodzić (i to robicie) 3x częściej na papierosa/e-fajkę niż pracownicy produkcji, mimo, że mają zastępstwo w danym momencie na maszynie i nadzór. Pytanie do logistyków, p. Falkowskiego, kierownika magazynu, Zbysia Gąsiora i w zasadzie 3/4 UR. 4. Jak to jest możliwe, że zwalniacie dobrych, doświadczonych pracowników produkcji, a w firmie pracują dalej liniowi/lej-ałtowi/tablicowi (zwał jak zwał): p. Kwil, p. Borowski. Pan Kwil już ledwo się w drzwiach kanciapy mieści, trochę ruchu a nie pogaduszki w majstrówce i 8godzinna ściema ;) 5. Gdzie te zapasy p. prezesie, boś się pan zbłaźnił tą historyjką "o marynarzu i załodze" wie pan kiedy ;) po cholerę tak pan żeś fandzolił na tym zebraniu? 6. To co? Dziewczyny na kolektor? Bo jak wszystko ponownie ruszy, to rotacja na owym zapierdolu będzie znikoma i będzie bunt :) 7. Ta firma to jedna wielka porażka, (usunięte przez administratora) ludzi, bo musi być kasa na trytytki do 1030 hahahahhahahahahaha

odp.
@PO

Oto przykład wypowiedzi prostego guzikowca z prod. i nie rozumie jak działa firma i podział obowiązków na każdym z przedstawionych stanowisk. 1 Guzikowcu bo nie operator do ciebie należy obsługa CNC Mistrz ma zapewnić dyrektorowi spokojne wolne popołudnie w domu wykonanie planu produkcji i będzie pilnował takich głąb..... jak ty 2 Jak mistrz mógł zostać kierownikiem -na parterze jest takie coś jak dział kadr był etat na kierownika więc złożył dokumenty spełnił oczekiwania dyrektora i tyle ty możesz tam złożyć wypowiedzenie jak się nie podoba w MCS widocznie zdajesz sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znajdujemy i obawiasz się ze następny jesteś ty do zwolnienia i próbujesz swoja pozycje obarczyć wszystkich dookoła ale to tylko twoje postępowanie i decyzje doprowadziły ze nadajesz się tylko na kolektor. było złożyć podanie o prace w biurze LIN do UR itp. tylko jesteś za tępy i tyle.

Mambo
@PO

1. Kierownik produkcji to nie osoba wszystko wiedzaca, i nie musi sie znac na wszystkim. 2. Mistrz ma ludzi pilnowac od tego sa ustawiacz i operatorz zeby robili. 3. Odnosnie palarni wystarczy zglosic mistrzowi. Chyba ze sie z wlasna robota nie wyrabiasz to cie nie pusci. 4. Owszem zgadzam sie z tobą, zwolnienia jak w lotto. 5. Zapasow nie ma i nigdy nie bedzie, to jest holding, nachapac sie maja ci na gorze. 6. Uwazam ze nie jedna babka sobie lepiej poradzi na kolektorze niz facet, i to za mniejsza stawke. 7. Jak operator tak dba o maszyne to niech sie nie dziwi ze wszystko sie rozlatuje.

Che Geuvara
@PO

Brawo ! Bardzo dobrze sprecyzowane !!!

hela z piekła
@odp.

Była etat dla kierownika,ale i tak propozycje od dyrektora dostał falko telefonicznie.

Magazynier
@PO

Zdradź mi proszę kim jest kierownik magazynu bo nie znam gościa a pracuje tu pewnie dłużej niż Ty . Takiego stanowiska to tutaj nie ma od kilku dobrych lat , chyba że chciałeś pisać na temat innego zakładu . Tacy "miszcze" jak Ty którzy wypisuja swoje żale nie mając nawet pojęcia jak wygląda struktura zakładu są najlepsi i na bank taka opinia jest nieoceniona :-):-):-) Brawo Ty ???? ręce opadają jak się takie bzdury czyta . Co za gość

Che Guevra
@PO

Masz racje,ta firma to kompletna porażka. Wiem co mówię,bo sporo lat tam pracowałem. Śmiech na sali !!!!!????????????????????????????

Magazyn

Słyszałem że rucha twoją starą więc zdecydowanie chłop xdxdxdxdx

Piter

Obejrzałem 2 filmiki promujące na (usunięte przez administratora) i tak się uśmiałem ,że masakra . Najlepsze momenty były jak gościa udaje facet z technologii, i te zadumane mądre miny profesjonalistów ( głównie chodzi mi o mistrzów) . W sumie to dla klienta więc da się nabrać bo Was nie zna. Ja Was niestety poznałem i dlatego się uśmiałem. Szczególnie z Krzycha mistrza na rurach. (usunięte przez administratora) udają specjalistów. I te opisy : nowoczesne technologie, a na filmiku sprzęt rodem z ZSRR :) . Najgorsze jest to ,że reżyserowi nie udało się nawet ukryć przestarzałego parku maszynowego i tego syfu i brudu. Wszechogarniającego syfu . Skala zaniedbania od lat jest już nie do ogarnięcia . Wszystko rozwalone , zniszczone, brudne. Błe. To jest jakiś matrix zakład który maszynowo i kadrowo tkwi głeboko w latach 80/90 przedstawia się jako nowoczesny i profesjonalny. Żenada.

Saskłacz
@Piter

Ale jazda z tym filmikiem hipokryzja bez trzymanki po bandzie, zwolniłem się stamtąd niespełna 2 lata temu, ale tych ludzi to wgl nie znam,(usunięte przez administratora)jak ja tam pracowałem to jedyne kobiety na hali to były sprzątaczki, a jechaly tylko chłopy, nawet prezes jakiś nowy, nie przeszkodziło im to jednak kłamać, że pracownicy mają lata expa na produkcji, proszę państwa w tej firmie nowy ma tyle samo albo więcej niż pracownik z doświadczeniem 10 lat, taka prawda, krowa która dużo muczy mało mleka daje.

Saskłacz

I technolog z rułów udający visitora, chociaż fakt, on wygląda jak Turek, więc nie wtajemniczenia mogą się nabrać, nie no lepsze niż kabaret, nagrajcie cały sezon, będę wiernym fanem.

Piter

Chłopie komu ten kit wciskasz. To jest niby nowoczesny park maszynowy? Chyba 30 lat temu. Jest firma sprzątająca która myje podłogę, a wszystko powyżej poziomu klei się od syfu. Maszyny to jedno. Cały zakład to ruina. Wszytko tak zniszczone , że od razu powinni zarząd w....ć na zbity pysk. Firma inwestuje w naprawę maszyn? Za moich czasów jak ciekło chłodziwo z mazaka to UR robiło wały ze szmat. Zresztą jakie utrzymanie ruchu. Wszystko się sypało, a chłopaki tylko fajeczka i : "tego się nie da, tak musi być , nie ma pieniędzy, to wina operatorów lub magazynierów nie nasza itd" . Szczególnie samiec gęsi w tym przodował , bliski kolega i kapuś Waszego kochanego DYR. W.

Jak jest z pakietem medycznym w MCS? Można dołączyć rodzinę?

Izaak Leberstein

Pakiet w NFZ, w Eskulapie, dbają abyś nie dostał El vier

Marecki

Firma dobra. godna polecenia

Magister Analizy i Kawystyki

To jest Polska i polskie zarządzanie, zwolnią całą produkcję, ale klika się w biurze utrzyma. Będą robić wykresy i słupki podpisane 0% i sprawdzać czy tąpnięcia nie przesunęły sprawdzianów na stanowiskach.

Halowiec 2
@Magister Analizy i Kawystyki

A co Ty myślałeś przecież znajomków z biura się nie zwalnia. Z kim mieliby później gadać o pierdołach i pić kawkę.

Perys
@Halowiec 2

Skim mieliby się smiac ze zwolnionych no z kim hehehe

Zwolniony
@Perys

No właśnie trafiłeś w dziesiątkę. Bo znajomki nic więcej nie potrafią robić. Bingo!!!

Che Guevara
@Magister Analizy i Kawystyki

Bardzo dobrze napisane !!!! Brawo !!!!

Piekna

Nie rozumiem dlaczego tak hejtujecie ludzi z biur??!! Nikt się z nikogo nie śmieje .. wręcz przeciwnie !! Ludzie szanujmy się nawzajem !

Piękna

Sam się zastanów co piszesz ... jedziecie po tych ludziach ... czy oni stanowią zarząd ?? Nikt z biura tu o was zle nie pisze ..a wy tylko jedno pie...szycie kawa i kawa a wy macie bułki i cytryny ???????????????? i tak moglibyśmy bez końca .. macie premie za l4 My nie i co? Cwaniaczku ?!

Haha

Nikt o Was źle nie pisze, poza paroma osobami, które zapewne i tak są z produkcji i Was perfidnie trollują. A wy wylewacie żale, jakby to administracja wam zabierała pracę, premie czy ku.r.w.a kasę. Skoro tak fajnie w administracji, to czemu nie przyjdziesz? Ah, no tak. Żeby się tam dostać trzeba mieć znajomości. Tak to k.u.r.w.a mysla chyba tylko polmozgi.

Haha

Daj mu się chociaż w necie wyszczekać, tylko tu ma aż takie prawo głosu :)

Piękna
@Haha

Dzięki za poparcie ???? tak żeby dostać się do biura trzeba umieć dużo ( nie obrażając nikogo) bo znowu ktoś napisze ze obrażam produkcje .. nie po prostu oprócz picia kawy ( jak to niektórzy twierdzą) Trzeba jeszcze coś umieć ... a ze czasy są jakie są to wszyscy jedziemy na tym samym wózku .. i tak wiem ze zaraz poleje się kolejny hejt .. No ale cóż na głupotę nie ma lekarstwa ..

Laik

A kto tam jest fachowcem?

Piekna
@Laik

Na pewno ty nim jesteś hahahaha

Laik

A kto tam jest fachowcem?

Marek Reczek

Ciekaw jestem ile osób zwolnią z biór.? Tylu tam pracuje niepotrzebnych (usunięte przez administratora).

R
@Marek Reczek

Synek Ty weź się za robotę i babę, bo robisz wstyd firmie Mcs , i tak wszytkich zwolnią , tyle lat robiłeś i plujesz na tą firmę , w następnej pracy pokaż co potrafisz , a nie gejostwo i te twojie żarty plus twoja l4 , wytarczy że szafkę któremu prcownikowi znów wytawisz pod prysznic w szatni to ci dadzą zielone papiery , czasem jest komuś potrzeba terapia lub pomoc psychologa

Halowiec
@R

Co jak co ale marek ma akurat bardzo dużą wiedzę, z każdym humorkiem i dziwnym błędem maszyny potrafi sobie poradzić, takim z którym 90% operatorów leci do mistrza albo UR co w tej drugiej opcji potrafi trwać nawet godzinę, wiele razy mi pomagał, bez (usunięte przez administratora) tekstów i cwaniakowania, w przeciwności do przezbrajaczy, wprowadzał korekty i jechał przedziwne detale, wszystko za stawkę jak młody. to był chyba najbardziej niedoceniony pracownik swojej zmiany.

Tu można pisać opinie o pracodawcy,więc napiszę opinie o tym pseudo zakładzie MCS. Pracowałem w tym "niby zakładzie pracy " ???? Więc moja opinia jest taka:Traktują tam ludzi na produkcjii z doświadczeniem jak zwykłych śmieci !!! Więc nie polecam tego "niby zakładu pracy".!!!

Myślę że doborze traktują ludzi , ile razy w ciągu 365 byłeś na l4 , jaki masz stosunek , do pracy , nie chodzi o ich bzdory , czy za 3 lob 5 , albo chodzisz w okolarach lob stoperach , lob jakieś normy , bo to jest ich niedbalstwo i okradanie pracownika , szukanie zaczepki aby coś mu zabrać , to jest nie ważne ważne jaki pracownik ma wkład w prace indiwidalny , bo i tak nie ma w tej firmie jakości , jest obecnie nas garasta lebrow zwolili , co nam oni obecnie zaoferuj ??

Nie wiem
@Tomek

Nie wiem czy ty teraz spropsowales firmę czy zhejtowales xD

Miro
@Tomek

Odezwał się największy fachowiec w mcs !!!!

Ktosik
@Tomek

Pracodawca nie powinnien brac l4 po uwage, jak ktos jest chory to niech idzie na l4 a nie w robocie siedzi. Róbcie dalej z siebie niewolnikow a napewno pracodawca was bedzie imaczej traktowal. Tak samo uż, co ich obchodzi, jest to w prawie to korzystasz z tego, a puki co to kozysta pracodawca zeby ujeb... Pracownika. Pozwalniali ludzi ktorzy sie cos odzywali, byli niewygodni, mieli l4. Potraktowali ludzi jak smieci. A pozostawiali guzikowcow. Decyzja zla i napewno na firmie sie to odbije. Tyle w temacie.

Daniel
@Ktosik

Pamiętam że niektórzy tam przychodzili z gorączka 40 stopni żeby 300 zł w kopercie na koniec roku dostać, każda sobota jak trzeba było to też, zawsze obiecali premie kwartalną, ale było tyle reklamacji, że nic z tej premii nie było

Che Geuvara
@Ktosik

Tak masz całkowitą racje ! Pozwalniali niewygodnych pracowników !

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w MCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCS Sp. z o.o.