Opinie o MCS Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MCS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Sp. z o.o. w Żory

Ukr

Witaj. Ja nowy w Polszy i ciekaw czy dawaju jeszcze bułka na śniadaniu?

Lupa

(usunięte przez administratora), obchodzi kodeks pracy jak chce, co chwilę każe odrabiać pracownikom za darmo, a jak się coś komuś nie podoba to niech zmieni prace tak wam powie i zadowolony bo nowy autobus ludzi przyjmie bezużytecznych zamiataczy chodnika co potrafią tylko knefel zielony wcisnąć .(usunięte przez administratora)

Xxx

Witam, zamierzam podjąć pracę w tej firmie jak z zarobkami?

Ciekawy

Halo. Jest tu ktoś, czy już wszystkich zwolnili? Zamknęli firmę, czy coś?

Bolololo

Ponoć wszyscy uciekają.

El Baptistao
@Ciekawy

Jak tam funkcjonuje ten poprany mcs?

Sssstary koleś.
@Bolololo

Obecnie los fiirmy widi na włosku. Mocarze wyrzucili tylko prezesa a mieli cały zarząd zwolnić.Po tym jak potraktowano pracowników częśc już się zwolniła a reszta ma przygotowane wypowiedzenia.W tej firmie ludzie po 10 latach pracy mają mniej niż w innych firmach na start. Obecnie standard w automotive to minimum 5000brutto a tu po. 5 latach pracy nawet 4000brutto nie dostaniecie. Ta fitma to porażka. Zmarnowany czas.

@Sssstary koleś.

Masz racje.Powinni wymienić cały zarząd na czele z panem W.

@Sssstary koleś.

Masz racje.W nowej firmie dostałem więcej na początek niż w tym (usunięte przez administratora) po 10 latach pracy !!!

@Ciekawy

Nie przychodzić do tej firmy za najnizsza omijać szerokim łukiem wywaliło ludzi z doświadczeniem A teraz proponują najniższą

5000brutto

powiedz prosze gdzie dają min 5000 brutto chętnie skorzystam

Zadowolony ze zwolnienia.
@5000brutto

Jak masz wiedzę, umiejętności i doświadczenie to bez problemu znajdziesz pracę za 6500 brutto. Trzeba tylko poszukać i mieć chęć do działania. Nie leżeć i czekać, aż do mnie przyjdą. Tyle w temacie. Zadowolony ze zwolnienia. Chłopaki ruszcie (usunięte przez administratora) lub głową, a będziecie mieli się lepiej. Świat nie kończy się na Mcs-sie. Powodzenia.

Musk
@Zadowolony ze zwolnienia.

Już nie fantazjuj że gdzieś zwykłemu robolowi dają 6500, jeśli serio to daj namiary na firmy które płacą chociażby te 5000brutto, chętnie się tam przyjme

Zadowolony ze zwolnienia
@Musk

Czy ja napisałem, że zwykłemu robolowi. Wystarczy mieć na czym nosić tzw. czapkę. Kto szuka, ten znajdzie.

Hehe
@Musk

Się piepszylo naukę to musisz skończyć w tym głównie mcs za najniższą robolu

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Niedawny

I w końcu największy niszczyciel tej firmy WYLANY. TO BYŁ DOBRY DZIEŃ i szansa dla MCS. Niezależnie kto nie przyjdzie będzie lepszy! Niestety pandemia zrobiła swoje ale większość błędów i to jak wygląda firma to Pan Serwus Panowie.

krowa
@Niedawny

Prezes zapraszamy do NKT , firma szuka pracowników , no to trzeba się przebrzowic, , bo tam byłeś ..

rozbawiony
@Niedawny

Mylisz sie.Falco nie był niszczycielem.On tylko wykonywał polecenia Łysego(bo Łysy potrzebował kozła ofiarnego).Wywalił go dlatego,że Falco wreszcie się wkurzył i mu powiedział o nielogiczności pewnych spraw związanych z pracownikami.Czyli TAK,stanął w waszej obronie i za to go wylał.

Łon
@rozbawiony

Falco to był zakładowy Wałęsa. Chciał skakać przez bramę tylko akurat otwarta była????

Yechać

O rety rety! Co też się wyrabia na tych mazakach?! 3 czarnych na zmianie a tylko jeden umi maszyna puścić! 3 czarnych każdy inna fucha. Pierwszy z kajetem drugi puszcza maszyny a czeci button presser.

Gazeta

Hehe
@Dżiba

Jak tam firma marzeń?

Kapitan Nemo

Magellan zapowiedział użycie siły. Władca Cebu zaoferował mu pomoc w postaci około tysiąca wojowników, jednakże Magellan odmówił, chcąc w sile własnych ludzi zademonstrować swoją potęgę. 21 kwietnia statki hiszpańskie udały się w kierunku cieśniny pomiędzy Cebu a Mactanem. Potyczka z ludźmi Lapu-Lapu rozegrała się 27 kwietnia 1521 r., podczas której Magellan poniósł śmierć wraz z częścią swych towarzyszy.

Były guzikowiec

Poświęciłem 7 lat na pracę w tej firmie, jako specjalista poszedłem po zwolnieniu do innej firmy na CNC, robienie jednego dużego detalu na dzień albo dwa, okazało się że nic nie umiem, praca w totalnym stresie i w końcu po 3 tygodniach zwolnili mnie za zniszczenie odlewu za 7 tys. tyle się w MCS nauczyłem, wciskanie guzika. Pracownicy za 3500 brutto mieli tam większą wiedzę i umiejętności niż cała grupa technologów w MCs

nikt ważny

Podobno wyciekła lista plac z MCS. Kto ile zarabia? Jestem ciekawy ile taki F kierownik?

nikt ważny
@nikt ważny

Pan F nie jest już kierownikiem. Dajcie mu spokój.

Pijok z własnego wyboru

A kim jest ?

Laik
@nikt ważny

Jak by wyciekły to by tu pisali ile kto zarabia.

WściekliPracownicy

Na serio ten Smoła jest tak ważny że pozwalacie mu przychodzić co drugi dzień do roboty? Czy on jest właścicielem tej firmy czy wy Prezesie i Dyrektorze? Normalny pracownik zaraz zostałby wywalony na bruk za takie coś ale nie on. Łaskawy pan daje mięsko i wszystko spoko? Nic się nie dzieje? "O ja biedny dzisiaj robiłem przy ciężkim detalu. Wezmę se dzień wolny" Tylko że nieraz zwykły pracownik robi przy takim ciężkim detalu nawet do 2 tygodni i musi robić i chodzić bo boi się że go zwolnią. "O ja biedny całą zmianę selekcjonowałem BMW. Muszę odpocząć jeden dzień dłużej". Wiele osób robiło przy tej selekcji wiele dni. Wiele osób zostało zwolnionych. Porządnie wykonywali swoje obowiązki i byli punktualnie. A ten tu wymieniony wcześniej robi co chce, przychodzi kiedy chce i ma to w du*** bo ma mięsko i rozdaje na prawo i lewo. Podpisano Wściekli Pracownicy.

Pozdrawiam
@WściekliPracownicy

Znajomość trzeba mieć , robota to głupota , jak firmie Mcs za pół darmo płytki się oszczyło, regenracja narzędzi za połowie ceny plus dobry kawał mięsa , tak się trzymie tatusia cycusia , w gablocie jest rubryka zły stasunek i zachowanie do kolegów aby pracownika pozbyć się , czemu on tam dalej jest , firma to wielka rodzina reszta na bruk , a pozostali to są kolesie ...

Roberto
@Pozdrawiam

Dla nich to jest wygoda że pracowników , ludzi się pozbyli, każdy z nas ma inny, charakter , selekcjia , nie każdemu ktoś wpadło do gustu ,nawet ludzie pisać nie potrafią , mi się wydaje że Falkowski jest zadowolony z tego , tyle krytyki jest na tym forum na niego, chłop będzie mieć spokój , myślicie że będzie mieć , przyjdą nowi z agencji pracy tymczasowej , jak sytacjia się zmieni się na rynku pracy , ba dla nich taniej , te ich pomysły haha , Smoła był kiedyś szkolony na Mistrza i co pokazał ...

@Roberto

Super opisane , oni nie chcą pracowników, z jakimś Doświadczeniem , bo się ich pozbyli, jest klika od wielu lat to samo kręcą na tych maszynach , postawią gościa z urzędu pracy , lub Pracownik tymczasowych za połowie ceny i będą pracować , firma rozwojowa , e Mietek śrubę mi wymień lub pisz coś w programie albo płytkę wymień , boroki w tej firmie tyle lat są , znów za kilka miesięcy będą okradać ludzi z premi , bo obecnie jej nie ma, zadzwoń po techloga aby parametry zmienił

@Pozdrawiam

BACHRATY trzeba umieć zapraszać na swoją farmę tatę i innych swoich kolegów pozatym nic ciekawiego nie potrafi , komu teraz ten kerownik zabiera premie jak jej nie ma 80 procent jest zapraszy do zwrotu wynagrodzenia od lat ,pracownik wyjdzie za za 3 za 5 , bo przez tyle lat nie potrafią wc naprawić i wody w kranie , oszczędność , Dajcie Smołe na linie BMW niech porobi na maszynie , trochę podycha swierzym powietrzem , są te odciągi może on ich zmotywuje do zabudowy tego , bo brak kasy na to...

Kozina wędzona
@Tomek

Już chyba się naprawdę im pieniądze kończą,bo wcześniej gdy pojawił się tu SMS na temat tego krzykacza , był skrupulatnie usuwany przez administrację,w maksymalnie kilka godzin,a teraz całe litanie zaczely powstawać.

Kozina wędzona
@Kozina wędzona

Pozwolę sobie tu przytoczyć bardziej merytoryczne porównanie, potrzebowałem wolnego na pogrzeb cioci, to się musiałem tłumaczyć, pisać powody, na wniosku urlopowym, wypytywano mnie czy na pewno ta ciocia była taka ważna i czy ją dobrze znałem itd. Na drugi dzień krzykacz dostał od ręki wolne na swoją drugą robotę przy inwentarzu na mięso. Sami możecie ocenić tą sytuację.

Pozdrawiam
@Haha

Pamiętam jakiś czas temu kamera zrobiła zdjęcie pracownikowi jak wyszedł z chali za 5 , jest taka kamera przy wejściu na wprost do szatni , to jest niesamowite sposób pracownika okradać , firma ma swój regulamin hehe , taki ten regolamin jest zawarty aby , zabierać , a nie dbać o swoj wizerunek , ile lat jest firma winna procownikowi za zabiranie kasy , pamiętam kiedyś stałem przy dzwach przy barjerce za 4, kierownik szedł to też mu się nie podobało , ale podoba się osrane Wc , deski powyrywane , brak wody w kranie jak idzesz się wykompać , to jest nie istotne, dalej jest ta kamera na lini kolektor na wprost pracownik to dopiero miszczosta swiata ...

El czikabumba
@Pozdrawiam

Jak tam fachowcy z działu kaizen robią jeszcze?, ????

wow
@El czikabumba

Ta. Jeden (Kwil) 3 dni na kolektorze w tym tygodniu.

@wow

A niech kombinuje , drogę ma otwartą do wypowiedzenia, może znów pojawi się butelka pod kolebam odcinek , uwaga kamera jest Tata patrzy haha , (usunięte przez administratora)mam pomysł , chłop nie ma zielonego pojecia o robocie , obecnie nie ma w firmie ludzi doświadczonych zawodowo bo ich się pozbyli , więc niech myśli , jak tu zrobić żeby trypy tytke złożyć na narzedzie , o znów nie szczelne od wielu lat , a to czemu , o kołnierz skacze , a to czemu (usunięte przez administratora)

WściekliPracownicy
@Haha

Dobra ludzie. W środę przyjedzie TVN i Polsat do firmy i zrobi wywiad na temat Smoły i jego układów. Nie dziękujcie. A wy przygotujcie się na zły rozgłos MCS.

@Haha

Kto nie ryzykuje ten szampana nie piję , zaczynam wpadać w alocholizm , kończ waść tą kariere w Mcsie , bo wstydu robisz , nie dość że masz nadwagę to nic nie potrafisz to nie sztuka zasiadać ze znajomymi na czele z fal.bo te nazwizko piszę się z małej litery też to coś jest inne niż ustawa przewiduje, moji drodzy upadek , chyba ta klika się rozpadnie, bo toniemy ...

Bolololo
@WściekliPracownicy

To prawda !!! Dobrych pracowników się pozbyli,a zostawili samych nierobów !!!

Ten
@WściekliPracownicy

Piszecie o Smole. Zajmujecie się pierdołami. Kto komu kiełbase dał, kto nie pojawił się w robocie itp. Tymczasem patrzecie jak firma was wyruchała na 0.8 etatu. Ja sobie siedziałem w domu dostawałem pełną pensję, ba nawet mi odprawę 3miesięczną dali i to nie małą. Tymczasem Wy zasuwaliście za 2 klocki podczas gdy inni dorabiali w innych firmach. Wy odrabialiście sobotami 0,8 etatu, ja dostawałem 100%. Po tym czasie zadzwonili do mnie żebym wrócił. Dali mi podwyżkę, zebrałem kasę w sumie jakby nie patrząc za 6 miesiecy ( 3miesiące wypłat+ odprawa 3miesięczna) a Wy macie Ch..ja z tego. Siedzicie dalej cicho a Łysy wam figę z makiem serwuje. Dalej Je....bcie soboty i niedziele żeby nadrobić. Tak Was szanuje mcs. Ma was głęboka w czterech literach. Każdy tylko pod nosem burczy a Łysego się boi.

HHD
@Ten

Temat Smoły można zamknąć ponieważ wreszcie się zwolnił.

Nara jareczku hahaha, i tak o wiele za późno

Kapitan Nemo

Idziemy na dno. Idziemy na dno. Bul, bul, bul. Tak jak zatopił zakład, tak i topi się kadłub na Adriatyku... Ani duńska flota nie pomoże...

Czy w MCS są szkolenia zewnętrzne?

Chwilowo są wstrzymane, ale w "lepszych czasach" były.

Haha

Jakie i dla kogo były zewnętrzne szkolenia??? Bez jaj !!! Szkolenie w MCS , dobry żart!!!

Mcs

Haha te szkolenia to strata czasu oni nie mają co robić u góry i organizują to byle by czas zlecial

Zwolniony ale żywy i szczęśliw

Witam wszystkich. Te Wasze ostatnie komentarzy o MCS-sie zaczęły mnie śmieszyć. Jeżeli Wam tam nie pasuje, te towarzystwo wzajemniej adoracji, to dajcie sie zwolnić przy tych grupówkach. Będziecie sie mieli o wiele lepiej niż teraz. Napiszę trochę o sobie. Gdy zostałem zwolniony to przez parę dni nie potrafiłem zrozumieć dlaczego, żadnych zastrzeżeń do mojej pracy, brak L4, wszystkie obowiązki wykonywałem starannie i na czas. Myślałem że gorzej być nie może. Ale teraz z perspektywy tych paru tygodni to chyba była najlepsza decyzja jaką ktoś podjął za mnie. Oczywiście znalazłem lepiej płatną pracę i się zaczęło. Gdzie będę dostawał dwie wypłaty w tym samym czasie, nigdzie ale MCS jest tak bogate, że płaci mi za nic!!! I tak przez parę miesiecy. Dosłownie za to, że pracuję w innym miejscu i cieszę się sytuacją. Czuję się jak pączek w tzw. maśle. Przy tych wszelkich cięciach w MSC tzn. brak premii i dodatków, 80% podstawy itp. to wychodzi Wam żenująco, co nie. Kopnijcie ich w cztery litery i weźcie sprawy w swoje ręce. Otwórzcie oczy i zacznijcie działać. To nie jedyna firma, która daje pracę ( i marne teraz zarobki). Przestańcie być zależni od nieudolego zarządu, który próbuje ukryć swoją wtopę z tymi wszelakimi nowymi projektami, niby klient nie zgodził się na podwyższoną wycenę prezesa, śmiechu warte. Śmietanka z biura porwała się z motyką na słońce, produkować coś "wymagającego" na starych maszynach. I teraz muszą płacić odszkodowanie za opóźnienia i zerwanie kontraktu. Handlowcy nie potrafili zapewnić kontynuacji dochodowych produkcji, nie zadbali o klienta, a teraz są skutki ich zaniedbań. Nastąpiła kumulacja pychy i kolesiostwa, którą ponosicie wszyscy. Reasumując otwórzcie oczy i zacznijcie dbać o siebie. Pozdrawiam zwolniony ale żywy i szczęśliwy.

Czlowiek nikt
@Zwolniony ale żywy i szczęśliw

Witaj przyjacielu jak napisałeś ktoś zrobił to za Ciebie pełna zgoda lecz my mamy moc kreacji wszystkiego co nas otacza przechodziłem przez to nic nie dzieję się bez przyczyny pozdrawiam jestem wdzięczny za wpis

@Czlowiek nikt

Tak macie moc kreacji ????????????????Proszę nie rozśmieszaj mnie !!! Pracowałem w tej firmie ładnych pare lat i widziałem tą moc kreacji ????????????????????????

Rolling

Lol ale dziwny nowy na CNC robi hehe na Jego miejscu zwolnił bym się xD

Ona

Jutro mam rozmowę o pracę ale jak poczytałam tu opinie to szczerze mówiąc jestem przerażona, może ktoś by napisał jak wygląda praca dla kobiet w firmie

Nie ważne
@Ona

Przez biuro? Daj znać jak już będziesz po

Hej
@Ona

A co przyjmują do firmy Mcs , czy agencja pracy tymczasowej ?? , chodzi falko. I oprowadza nowych po chali będzie uczyć pisania po tablicach ...

Jj
@Hej

Na co liczą że ludzie tu będą robić za grosze już nawet w instancie lepiej płacą

moze lepiej
@Hej

Może dobrze że będzie uczył pisać po tablicach na HALI !

jolo

Przez agencję.

Wrog mcs
@Ona

Pozdrowiemia dla kierownika F i pana W ktorzy proponuja powrot za najnizsza ..... Szkoda gadac

Ona

Jutro mam rozmowę o pracę i jestem ciekawa jaką pracę wykonują kobiety

Kobiety
@Ona

No normalnie, palety we dwie chwytają i przerzucaja z jednego konca hali na drugi. Jedne czasem na dół zjeżdżają na poklad 600. Inne czasem idą garnki pomyć na jadalnie. Normalna opcja.

@Kobiety

I tylko tyle zadani wykonują ? Ogólnie ciężko

Sebastian

Cześć , czy są przyjęcia? Sytuacja podobno mocno się poprawiła.Jakie wynagrodzenie operatora CNC ?

Łon
@Sebastian

Chopie 6 tys. Za 3 miesiące

Che Guevara

Dopóki w tej firmie dyrektorem zarządzającym jest pan W. to ta firma nie stanie z kolan !!!

Jasiu

I co już wiadomo kiedy zamykają tą firmę ????

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w MCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCS Sp. z o.o.