Opinie o MCS Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MCS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Sp. z o.o. w Żory

Ona

Hej czy jest tam praca dla kobiet ?

Przyszły szef
@Ona

Jak tam prosperuje najlepsza firma w Polsce

G

Aktualnie zwalniają

Nuck

Niee

@G

W firmie trwa rekrutacja, szukają pracowników.

Mikołaj
@21

Tyle nazwalniali że teraz szukają nowych? :) Ile na start oferują?

Całkowite wyleczenie

Bul bul bul...Panie dyrektorze! Toniemy?! Dyrektor: To nie my...

@Całkowite wyleczenie

dobrze że ktoś tu jeszcze ma poczucie humoru xD

Calkowite wyleczenie
@21

Że dyrektor?

No pytanko

Siema pytanko mam jak tam wygląda praca na magazynie (logistyka wózki widłowe ) spoko kasiora.. spoko ekipa.. spoko praca..? Dzięki za info

@No pytanko

Spoko jest tylko kierownik. Gdyby nie kierownik nic by nie było. To jest taki kierownik przekierownik.

Ile jest zmian w MCS?

Wydziały produkcyjne, magazyn, kontrola jakości, utrzymanie ruchu pracuje w systemie 3-zmianowym.

Ruby

W MCS bez zmian

Ruby

W MCS bez zmian

McDonald's

Ile im akurat pasuje. Zaczyna się od trzech i można chodzić na wszystkie w tym samym czasie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jak ja się cieszę ze juz nie pracuje w tym (usunięte przez administratora). 4 lata zmarnowałem życia, na pseudo rozwój ktory na chwilę obecną jest nic nie warty. 4 lata łudzenia się ze bedzie lepiej, że ktos cię doceni,wynagrodzi,ze sie zmieni na lepsze, ze kasa bedzie lepsza , ekipa lepsza, maszyny lepsze szkolenia parkingi etc... Sluchajcie, jak chcecie coś zmienić w swoim życiu to zmiencie firmę. Szkoda zycia i nerwów na MCS. Przykro mi... Taka prawda Na chwilę obecną wstyd sie przyznać.

McDonald's

Odpoczynek tygodniowy Kolejnym z uprawnień pracowniczych jest prawo do nieprzerwanego odpoczynku tygodniowego. Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny wiedzieć, że w ciągu całego tygodnia wykonywania obowiązków służbowych przysługuje im prawo do minimum 35-godzinnej przerwy. Odpoczynek tygodniowy może zostać naruszony w przypadku wystąpienia szczególnych sytuacji (takich jak przy odpoczynku dobowym). Oprócz tego pracodawca ma prawo skrócić ten odpoczynek do maksymalnie 24 godzin, w związku z przejściem pracownika na inną zmianę, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy. (usunięte przez administratora)

Całkowite wyleczenie

Wala, jak to czytasz, to się skup mocno: Za to vo odwalacie ostatnio zostaniecie sprzedani do pipu. Wczoraj wysłałem wniosek e-skarga. Polecieliscie w kulki z tymi weekendami. Już przerwy na odpoczynek nie musi być?! I te uropy... . Wczoraj wysłałem ja, kolega się jeszcze waha, ale wyśle. Potem się namówi innych. A jak nie to sam wyślę 10 skarg jeszcze.

Ciewawy
@Całkowite wyleczenie

A co sie dzieje w Mcs.?

Weronika

Hej, czy w firmie stoi się w miejscu czy można się rozwijać ?

@Weronika

Dzień Dobry, MCS to bardzo dobre miejsce pracy dla pracownika, który chce postawić na rozwój w kierunku operatora / specjalisty ustawiacza maszyn CNC. Posiadany park maszynowy jest zróżnicowany pod względem producentów maszyn i zastosowanych sterowań. Zaangażowanie i motywacja do rozwoju pracownika gwarantuje podnoszenie kwalifikacji, które można realizować razem z wyznaczonymi do tego trenerami w dziale produkcyjnym. Pracując w MCS pracownik rozwija kompetencje obsługi i ustawiania maszyn obróbczych dla bardzo szerokiego zakresu asortymentu.

@Pracodawca

Ale bajki opowiadacie

Krzysiek
@Pracodawca

Jak tylko stopy z (usunięte przez administratora)majstra wystają to może coś pokażą, jedyne co można się cofnąć w rozwoju zadając się z frustratami, alkoholikami i ludźmi chorymi psychicznie, a pamiętajcie z kim się zadajesz takim się stajesz.

Nick12
@Weronika

jak jesteś ładna to możliwe że sie rozwiniesz ;)

omadeo

Witam wszystkich. Jak tam wygląda praca w technologii - chodzi mi o dział obróbki? Warto składać papiery?

"Pracodawca"
@omadeo

Dzień Dobry, w ramach inżyniera procesu jest możliwość rozwijania kompetencji w bardzo szerokim zakresie od analizy zapytania ofertowego po uruchomienie partii zero do zatwierdzenia przez Klienta. Na rozmowie kwalifikacyjnej kandydat ma możliwość zapoznania się z szczegółowym zakresem pracy i możliwościami rozwoju. Aktualnie prowadzimy rekrutację.Zapraszamy do składania CV na e'mail: rekrutacja@mcs-zory.com.pl.

Nie polecam
@omadeo

Lepiej nie składać papierów

Nie da się
@omadeo

A ja polecam. Można się dużo nauczyć i ludzie super.

omadeo
@Nie polecam

A dlaczego? Coś więcej możesz napisać? Bo to mi nic nie mówi ???? co jest nie tak?

@omadeo

Do działu zamieszania lepiej czytaj logistyki tam to siedzą globusy dopiero nawet oldschool mapa mają dekoracyjnie kierowniczka niczego sobie z egzotycznym zapleczem chyba z mężem tam robi i dwójka synów 8godzin w jednym akwarium bprzyda im się ktoś nowy No generalnie słyszałem że z technologii ludzie uciekają do logistyki właśnie że poziom absurdu podobny ale rodzinna atmosfera

Operator maszyn

Rany boskie uczcie tych ludzi na dzień dobry obsługi paleciaks!

@Operator maszyn

Udety na paleciaksy wprowadzić prlny zakres egzaminacyjny pachołki usemka podnoszenie opuszczanie jazda tyłem wymiana butli no kurcze firma takienlvel a operator paleciaksa nieywszkolony :) a odciągi na maszynach dalej czorne z sufitu śniek pada i deszcz na zmianę nic tylko się namydlić i stanąć pod szyberdachm tu zmoczysz włosy 10m dalej spluczesz no MCS spa z o.o.

Były już

Witajcie. Pracowałem w MCS ładnych parę lat. Poznałem wielu wspaniałych ludzi i wielu super majstrów. Tak, majstrów bo byłem zarówno na PO i PR. Więc mogę się wypowiadać na ten temat. Według mnie jak i opinii zebranej podczas rozmów z pracownikami to najlepszym majstrem w tej firmie był Jasiu. Facet legenda. Nie wiem czy tam pracuje ale ludzie z którymi rozmawiałem mieli wielki szacunek do niego. Był bardzo zrzyty z załogą, nie był sługusem jak Ci obecni teraz ojca dyrektora. Zawsze był za ludźmi. Podobno niestety zapłacił za to wysoką cenę. Szanujcie droga dyrekcjo takich fachowców a nie wieszacie na nich psy. Drugie miejsce ex equo to Adaś, którego wszyscy lubią. Swojski chłop, czasem zmierzły jak baba w te dni ale ogólnie mega gość. W odróżnieniu do piłkarza reprezentacji i sprzedawcy kebsów jest wyluzowany i nie nastawiony na sukces jak ci dwaj (usunięte przez administratora). Także apel do dyrekcji; szanujcie dobrych majstrów a nie karierowiczów którzy gardzą pracownikami. Chociarz po co ja to pisze skoro naczelnik woli drugich... Pozdrawiam

Ktoś
@Były już

Adam to przede wszystkim fachowiec, na wszystkim się zna a przy tym bardzo przyzwoity człowiek, życzliwy, nie opryskliwy, nie odstrasza nowych pracowników jak co poniektórzy

Pozdrawiam
@Ktoś

Pracowałem z nim wielle lat super gość ...

@Ktoś

Opamiętajcie się jaki tam fachowiec , jak byś robił 18 lat te same detale , te same maszyny to by każdy ktoś czegoś się nauczył nic w tym nowego nie jest , tylu fachowców było i firmie ich zwolniła , więc niech latają i usuwają te same błędy od wielu lat i wciąż korekty które klepią w tą maszynę od 10 lat , zamiast siedzieć w kanciapie i nic nie robić , tata i jego koledzy ...

@Tomek

To prawda ale gość jest okejs ....

Mateusz
@Haha

Majster Krzysiek z PO też był spoko gość, jedyny który potrafił się postawić staremu, wszystko szło z nim załatwić, szanował swoich pracowników. Zastąpił go nosacz Magellan który nie potrafił maszyny odpalić, ani śruby zakręcić, ale ważne że był posłuszny i donosił .

Fat black cock
@Były już

Parę lat? Czyli niecałe 2 i cie wyebaly z resztą asów w marcu...

@Fat black cock

Robota w tym zakładzie to wstyd

Cały czas ta sama osoba

Mirek Walijczyk upekło ci się co?

Cały czas ta sama osoba

Jak ja się wezmnem za pisanie to nie umie przestać. Te wpisy co 5 minut seriami to cały czas ja tylko pseudonim zmieniam żeby nie było jak na sandenie. Dziś się dowiedziałem że jestem totalnym głąbem bo myślałem chyba że parking to się buduje na trawie bez niczyjej wiedzy i pomysłu. Fak! Dobra nasza że mamy taki łebski zarząd i nam to powiedzieli. Ujrzelim światło wreszcie. Ahaaaaaaaaa. Aaaaaaaaa

Mick nie wiem

Poszukiwany pracownik na stanowisko dyrygent ruchu w obrębie parkingu. Gwarancja wrażeń.

stary wyga

Witam, jak sie ma aktualnie sytuacja w firmie MCS, zarobki, atmosfera, socjal etc.

Całkowite wyleczenie

Czy firma mcs jest wystawiona na sprzedaż? Czy ten przedmiot nadal jest dostępny? Czy cena wywoławcza to wiadro gruzu? Czy w pakiecie są kamery z operatorem?

Apsik

Kierownictwo jest zerowe, a co do dyrektora brak słów niby przyjmują a co innych zwalniają,(usunięte przez administratora)do pracowników nie wiedzą czego chcą robią co chcą, z tym uśmieszkiem mogą se w(usunięte przez administratora)wsadzić!!

Dark
@Apsik

Mcs I ich kierownictwo i dyrektor są(usunięte przez administratora) nie potrafią dać szansę ludziom co przyjmują ludzie se i starają A oni co za gbury starzy grubasy

Carlos Alberto
@Apsik

Dyrektor ma jakieś problemy emocjonalne bo nie odpowiada na dzień dobry. Kiedyś myślałem że sie wywyższa ale nie niebto niebto. Chłop jest niestabilny raczej emocjonalnie. Tk widać podczas rozmowy

Czy w MCS jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Owszem! Skuteczne olewanie zgłaszanych problemów! Najważniejsze dla szefa wszystkich szefów jest czy masz bryle i zatyczki a że odciągi w maszynach zatkane to mało istotne; tak samo odśnieżanie parkingu dla nas-roboli. Panoczki sobie każą odśnieżać a my jak na lodowcu! W szatniach wali kanalizą aż oczy bolą i co? I nic bo szefo mówi że w biurowcu tez wali i nie ma problemu!

Carlos Alberto

O no dawno nie było wcześniej o tym prostaku słowa. Dyrektor od spraw sanitarnych. "Znam się na wszystkim ale sie nie ch(uj w)wale"

Jerzy

Może nie wszystko jest idealne ale przesadzają niektórzy narzekając. Trzeba pracować a z pewnością firma potrafi to docenić, polecam.

Trzeba gdzieś robić...

Praca dla kobiet jest na 3 zmiany czy jest 4 brygadowy system pracy. Z góry dziękuję za odpowiedź

Blabla
@Trzeba gdzieś robić...

3 zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w MCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCS Sp. z o.o.