Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Ustawiacz

Wczasy pod gruszą w tym roku ma być 2000 zeta. Podwyżki były marne to chociaż to będzie przyzwoicie . Ale do Fiata nam daleko. Tam mają dostać 4500 zeta.

Zawiedziony

Nie polecam firmy Pro-cars. Rozmowa rekrutacyjna pochłonęła sporo czasu (dwa spotkania + zadanie do wykonania w domu) Po czym pomimo zapewniania przez osobę przeprowadzającą rozmowę o kontakcie z informacją o wynikach rekrutacji. Informacji takiej się nie otrzymuję. Nawet po mailu przypominającym z prośbą o odpowiedź. Ogólnie nie polecam. Szkoda czasu.

Mikołowianin

Dlaczego nie działa portal pracowniczy? Już kilkaa dni po wypłacie a nie można sprawdzić paska.

Piotrolas

Witam serdecznie, osobiście pracowałem ponad rok w firmie Pro-cars. Sam dojazd do Tychów miałem dobry i zwracano mi za dojazdy z i do pracy. Atmosfera była fajna, nie było poczucia korpo tylko bardziej rodzinnie. Gdyby nie sytuacja losowa to na pewno dalej bym pracował. Polecam cała ekipę :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ustawiacz

Tak jak w ten weekend powinno być zawsze. Na nadgodziny przychodzi kto chce. Przed każdą sobotą ktoś powinien chodzić z listą i zapisywać osoby chętne na nadgodziny. Chcesz zarobić przychodzisz. Masz coś w planach nie przychodzisz. To by było uczciwe. A nie szantaż że jak nie przyjdziesz to zabiorą ci premie

Mikołowianin

Z socjalu oprócz wczasów pod gruszą i karpia jest dofinansowanie kart multisport. Nie wszyscy chcą dopłat do multisportu. Może by tak zakład pomyślał o innych pracownikach i wprowadził dofinansowania nie tylko do multisportu. Jakie są wasze propozycje.

@Mikołowianin

Przed pandemią były bilety na koncerty czy kabarety. Można by do tego wrócić

Zenek
@Mikołowianin

Ja bym tam zlikwidować wszystkie dofinansowania i zwiększył wczasy pod gruszą do 1000-1500 zł

Tichauer
@Mikołowianin

Niech dyrekcja dofinansowuje bilety na mecze piłkarskie naszego klubu na naszej pięknej Arenie przy Edukacji. Zarząd zyskałby w oczach bardzo wielu pracowników. Inne firmy mają określoną pulę biletów i zawsze rozchodzą się jak świeże bułeczki. Tak więc zarządzie do dzieła.

@Tichauer

macie może jakiś okres w ciągu miesiąca gdzie tego typu sugestie mogą pójść od pracowników bezpośrednio do góry? mam na myśli jakieś przykładowe konsultacje chociażby. ile może wynosić teraz kwota na głowę, która jest do wydania?

Tichauer
@Aneta

Niestety pracownicy nie mają nic do powiedzenia w tej kwestii. Dają jak im się podoba nie uwzględniając sugestii pracowników. Podobno socjalem rządzi i dzieli głównie pani Katarzyna.

Karty przysługują do 14 roku życia dziecka więc w czym problem ? A jak dziecko ma 17 lat to byś pisał że matka mogła poczekać 3 lata ? Żałosna jest jedynie kwota na tej karcie. Całe 100 zł. Nawet na bilet do Energilandii nie starczy.

Zenek

Dlaczego zakład tak dużo dopłaca do kart Multisport? Maksymalne dofinansowanie powinno wynosić 20%. Pieniądze które są przeznaczone na Multisport powinny być przeznaczone na wczasy pod gruszą i świadczenie to powinno być zwiększone do minimum 1000 PLN. . Z pieniędzy socjalnych powinni korzystać wszyscy a nie tylko nieliczni.

Sławomir
@Zenek

No tak bo z kart moga korzystać nieliczni, reszta ma zakaz eh

Aneta

W tym przypadku nie chodzi przypadkiem o podkreślenie braku elastyczności? nie można zrezygnować całkiem z karty aby wziąć dla siebie finansowy ekwiwalent? nie idą w ten sposób na rękę? jakie za to są inne obszary gdzie lepiej tego typu alternatywy wychodzą?

Obiektywny

Chciałem poruszyć kwestię bezpieczeństwa w zakładzie. Pierwsza sprawa to miejsce składowania złomu. Gdy wózkowi jeżdżą ze złomem to po drodze wysypują masę odpadów. Te odpady leżą na drodze, nikt ich nie sprząta i jest ich coraz więcej . Wszystko znajduje się na odcinku brama zakładowa-wejscie na halę gdzie codziennie przechodzą tędy setki pracowników . Wystarczy że trochę pokropi ( już nie wspomnę o mrozie( od razu robi się ślisko i na tych odpadach można objechać. Ostatnio byłem świadkiem jak jedna z pracownic poślizgnęła się na odpadzie i przewróciła się o mały włos nie rozwalając sobie ręki na dość sporej wielkości odpadzie znajdującym się milimetry od jej ręki . Przed audytem ten plac jest czyściutki przez dwa tygodnie, odpady są zbierane na bieżąco a potem przez cały rok znowu jest tam kompletny (usunięte przez administratora) zagrażający zdrowiu pracowników. Gdybym ja się tam kiedyś poślizgnął i ( odpukać ) przeciął rękę od razu podaję zakład do sądu o odszkodowanie. Czy naprawdę musi dojść do tragedii aby w końcu zapanował tam porządek taki jak przed audytem? Druga sprawa to dalsze dojście do hali. Tuż za placem do składowania złomu jest chodnik wzdłuż budynku prowadzący do wejścia na halę. Wszystko było by w porządku gdyby nie to że w pewnym momencie brakuje tam chodnika i zamiast niego jest wydeptana ścieżka na trawie. I tu również podczas deszczu robi się ślisko bo jest błoto i można wpaść w poślizg . Czy tu również trzeba czekać aż ktoś się przewróci i rozwali sobie głowę? Czy takiej bogatej firmy nie stać na wyłożenie w tym miejscu brakującego zaledwie 10-metrowego odcinka chodnika? Podczas hipotetycznego wypadku w tych dwóch miejscach jeszcze raz przytoczę ten post i na końcu napiszę zdanie: A nie mówiłem...

@Obiektywny

A złomu dalej przybywa. A wózkowi zamiast to na bieżąco sprzątać to wiecznie jak nie na papierosku to na telefonie . Do roboty ich zagonić. A co do chodnika to nigdy go nie wyłożą bo nie chodzą tamtędy pierdzistołki . A fizyczni niech się przewracają niech rozwalają głowy niech łamią nogi. Kogo to obchodzi.

Pz
@Bolek

Wózkowi nie sa od sprzątania zlomu. Gdyby kontenery byly opróżniane a nie wiecznie górka, ze sie z nich wysypuje to byl by porzadek.

@Pz

Wózkowi mają tak wysypywawać złom aby wokół było czysto . Proste

Bolek

Jak się zbliża audit to zawsze jest wysprzątane. Da się? Ma być czysto a ja ci się nie podoba to się zwolnij.

Dzizes

Panowie, jak już musicie siedzieć na tej jadalni, to chociaż nie palcie tam!! Jak się tam wejdzie po was to jakas masakra... A tak przy okazji wymieńcie butle z gazem bo zaś pół roku musi minąć zanim jakiś łaskawca to ogarnie

Haha

Sobota 3 zmiany, znaczy będą zabierane premie haha Powtórka z rozrywki

Antyhaha
@Haha

A(usunięte przez administratora) z premiami. Jakby nie wiadomo jakie kosmiczne były. Niech zabierają . Jak nie mam premii od kilku lat i robię bez stresu . Nie chce robić w sobotę to nie przychodzę. Robię se ino soboty na rano.. I tak mi premii nie wezmą bo jej nie mam. Narobię baboli też mi premii nie wezmą bo ni ma z czego hehe.. nie wypisuje żadnych technologii i innych papierków bo wiem że premii mi nie zabiorą. To takie proste. Trzy stówki może mniej ale pełen luz

Mikołaj

Teraz w sobotę odrabiamy piątek po Bożym ciele który jest w czerwcu. ***** zarząd. A dlaczego nie można było odrobić 2 maja? Albo dlaczego każda zmiana nie może odrabiać w sobotę na pierwszej zmianie? Który to już raz robią nas w (usunięte przez administratora) ***** procars.

@Mikołaj

Ale trzeba pogratulować kreatywności, naszym przełożonym!!! Żeby nie zapłacić za sobotę wymysliii odrabianie no brawo, poprostu brawo!!!!! Powinno wam być wstyd, żeby nas tak kantowac, napisał bym dosłownie ale wiadomo Biurowiec też zapraszamy w sobotę na noc!!! Ale w sumie to już nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, naprawdę.... Czekamy na kolejne pomysły Na wasza kreatywność

Czerkawski

Jeszcze jakieś pytania dlaczego nikt tu nie chce pracować? Wyjdzie wam to bokiem. Przynajmniej miejcie honor i zróbcie ten 9 czerwca wolny. Ponawiam apel kolegi. Zapraszam na nockę w sobotę która jest niezapłacona jak powinna być. Wszyscy czekamy. Każde ręce do pracy potrzebne.

Szewc
@Haha

Nie siej fermentu. Teraz w sobotę puszczają dwie zmiany. Pierwsza odrabia 2 mają. Druga nadgodziny a trzecią ma wolne.

Ustawiacz

Ja miałem trzy soboty; jedną niedzielę; dwa tygodnie po 12 godzin, premia kwartalna. W sumie przerobione w marcu 256 godzin. Wypłata 7500. Czy to dużo ?

@Ustawiacz

7500 to ja mam w dwa tygodnie

Ustawiacz

Mi się opłaca robić po 12 godzin bo mam ryczałt i nie muszę robić norm . Nie tyram tak jak wy bo przez większość dniówki mam luz, Z majstrem mam dobry układ, wybieram se najlepszą fuchę, zaczynam robić godzinę przed końcem zmiany, porobię dwie godziny i do domu.. po drugiej zmianie idę do domu o 23tej a mam zapłacone za 4 godziny . I tak samo robią na innych zmianach. Trza kombinować. A ty rób i stój w kolejce po podpis hahaha

Żółtodziub
@Ustawiacz

Jedna sobota i 6700, pozdrawiam :)

Stary
@Żółtodziub

Zero sobót i nadgodzin i 6600 . Ale trza robić na kluczu, mieć ryczałt i kwartalną 1500

Zloty

To co dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojecie wielkie glowy bez muzgu maja pracownikow za nic tylko zalozyc pampersa przyspawac do stanowiska pracy i robic az sie zesrasz. Liderzy w konia wala normy (usunięte przez administratora) w kosmos nie dziwie sie ze taka redukcja ludzi w firmie nowi przychodza i odchodza i starzy pracownicy maja juz dosc takze ta firme a zwlaszcza ludzi nia zazadzajaca (usunięte przez administratora) pies

Endrju

Kierownictwo uważa że jak dało podwyżkę która nawet w połowie nie pokryła inflacji to są cudowni. I podobno za to że ludzie wychodzili z pracy za pięć... nie będzie premii świątecznej.

Życie
@Endrju

No ale trzeba przyznać że mają rozmach(usunięte przez administratora) Wypłaty za duże będą.... Co tu wymyślić.... I wymysliii Pozabierać premie i już będzie się zgadzać Nowy miesięc sobota 3 zmiany, a ludzie dalej dają się nabrać... Brak słów A pod koniec miesiąca kolejna afera będzie i trza będzie zabrać premie i tak to się kręci i żołnierze i tak przyjdą w sobotę na noc... Niewiarygodne...

Olek

A czy będą jakieś dodatkowe piniądze za to że audit dobrze wypadł ?

Proktolog
@Olek

Chyć się roboty ,audit dobrze wypadł dzięki 1 osobie i ina dostanie premie

Młody

Czy to prawda że na zmianie C Ukraińcy rządzą majstrem i liderami? Chodzą słuchy że jak oni dostaną gorszą robotę to na nią nie idą i dostają lepszą, że se wybierają z kim chcą a z kim nie chcą robić, że jakiś małolat poszedł do majtra i powiedział mu że on nie będzie robił z kimś i że Guli ma mu go dawać samego na prasy i tylko na lekkie roboty, że na fajke mogą chodzić kiedy chcą bez ograniczeń. Czy to wszystko prawda? Na naszej zmianie takie rzeczy nie do pomyślenia

Miodek

Ty jesteś kozak. Piszesz anonimowo o rzeczach o których nie masz pojęcia. Kiedy przychodzi do konkretnej rozmowy to siedzicie cicho.Masz aspirację to staruje na leadera. Zmieni ci się perspektywa. Zapomniałeś napisać że leaderzy nic nie robią.... Zaproszenie na rozmowę potraktowałeś jak zaproszenie do bijatyki. To dla mnie wszystko o tobie mówi.

Miodek

Chłopie to ty wysunąłeś tezę o leaderach i mistrzu. Ty podaj konkrety i udowodnij tą tezę.

Hanys

Jo się pytom fto mo robić w tym procarsie jak zwalniajom wydajnygo chopa ino za to że dla jajec wyłączył komuś prasa a trzimajom leserów którzy łażom co godzina na cygareta i nie robiom norm. Dalyj zwalniojcie tych wydajnych a przijmujcie chorych z grupą inwalidzką po operacjach na kręgosłup to na pewno bydzie lepiej.

@Hanys

Wcale tego (usunięte przez administratora)nie szkoda wiedział co robi dobrze ze tak zrobili dla przykładu jednego mniej tu i tak jest taka rotacja że nikt za nim nie będzie płakał oprócz jego ukochanej , A tak a propo jak on miał na imię bo już zapomniałem

EMIL

Ja bym wprowadził całkowity zakaz palenia na terenie zakładu albo określił konkretne godziny kiedy wolno palić Np tak jak ktoś już tu kiedyś pisał 5 minut co dwie godziny . I pilnował bym tego ,,5 MINUT ". Nie wiem jak to wygląda na innych zmianach ale na zmianie Guliwera Ukraińcy chodzą na fajkę regularnie co godzinę na przynajmniej 10 minut . Wystarczy wejść na palarnie o pełnej godzinie i człowiek ma wrażenie że znajduje się w knajpie. Spora grupa ludzi, głośne rozmowy, śmiech. Jeszcze im tylko piwa brakuje. A normy mają gdzieś. I to wszystko dzieje się za aprobatą mistrza i liderów.

Śniadalnia

Drodzy przełożeni, chciałem tylko przypomnieć żebyście nie przesiadywali na jadalni,jak chcecie sobie urządzać pogaduchy to idźcie sobie do mistrzowki i ram sobie urządzacie pogaduchy Wypraszacie nas i zajmujecie naszą jadalnia Kawę możecie wypić u siebie w swoich biurach Dziękuję za zrozumienie A i z góry przepraszam (jakby co)

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do pracy w niedzielę dla tych którzy sprzedają się za 5 złotych. Jeżeli się nie cenisz, jeżeli nie masz dla siebie szacunku przyjdź do pracy w niedzielę i zostań (usunięte przez administratora) W nagrodę majster poklepie cie po plecach .

Tyski Fan

Witam zacząłem pracę a pro cars i pierwsze wrażenia są mieszane . Mógłby ktoś coś powiedzieć więcej o firmie bo nie wiem czy przedłużać umowę czy lepiej uciekać stamtąd Dziękuję i pozdrawiam

Po premii
@Tyski Fan

Tutaj prawdy się nie dowiesz bo usuwają komentarze niesprzyjające popracujesz to się przekonasz

Długi staż
@Tyski Fan

Po dwóch miesiącach sam dojdziesz do wniosku czy lepiej zostać czy może poszukać czegoś innego, popytaj chłopaków ze zmiany, napewno Ci wszystko powiedzą jak jest, :)

@Długi staż

długi staż? :) na Twojej zmianie co Chłopaki mówią w takim razie? Rozwiniesz temat dla pewności?

Taa
@Aneta

Ta ja Ci odpowiem!Skoro jest wpis to I rozumie że czytać tez potrafimy ?Więc wystarczy poczytać komentarze ....tyle I aż tyle Mam nadzieję że pomogłem, wszystko pisze ....

Zza biurka

Już niebawem na stołówce pojawi się informacja o wysokości podwyżek w systemie akordowym. Firma jest w bardzo dobrej kondycji finansowej więc podwyżki wynagrodzeń przewidziane są od 1 marca .

Stary wyjadacz
@Zza biurka

Podwyżki w systemie akordowym,następnie podwyżki norm które ciężko wyrobić..W efekcie zarobicie mniej a zrobicie więcej..

@Zza biurka

Podwyżki w premiach której potem nam nie dajecie i znów jesteśmy na zero . Takie to,są u nas Podwyżki śmiech na sali

@Zza biurka

A dlaczego w ryczałcie mają premie 25% a w akordzie jej nie ma? Nie dość że w akordzie stawka najniższa to jeszcze w ryczałcie mają 25% dodatkowej premii ( około 1000 ). Tacy ustawiacze co wiecznie się szwędają po hali zarabiają 1000 więcej od monterów zgrzewaczy czy tłoczarzy którzy najwięcej tyrają. W akordzie podwyżki powinny być najwyższe albo wprowadzić dodatkowe premie dla najwydajniejszych.

Ginekolog
@EMIL

Kto ma 1000 zł co ty(usunięte przez administratora) chyba pracujemy w 2 różnych firmach

Pan U
@EMIL

Nie wrzucaj wszystkich ustawiaczy do jednego worka . Są ustawiacze którzy ustawiają prasy i są też tacy jak na przykład taki tomek który potrafi tylko przykręcać śruby.

Na kluczu
@Pan U

Tomcio to nie ustawiacz; bez przesady . To co najwyżej pomocnik ustawiacze. Sam nic nie zrobi.. Oj sorry.. śrubę przykręci :)

A propo
@Zza biurka

Kondycja finansowa (ang. financial health) – pojęcie opisujące ocenę sytuacji finansowej osoby fizycznej lub przedsiębiorstwa. Dla osób fizycznych oznacza wysokość uzyskiwanych dochodów, możliwość gromadzenia oszczędności, budowanie bogactwa, regulowania terminowo wszystkich wymaganych zobowiązań, zarówno wynikających z codziennych opłat, jak i zaciągniętych zobowiązań finansowych itp. Osoba fizyczna lub prawna może posiadać dobrą lub złą kondycję finansową. W przypadku przedsiębiorstw, posiadana kondycja finansowa determinuje zdolność do utrzymania się na rynku w warunkach konkurencji. Pojęcie to odnosi się do trwałości przedsiębiorstwa, jego bezpieczeństwa i wiarygodności finansowej oraz zdolności do generowania zysku czy wzrostu wartości. „Stan zdrowia” przedsiębiorstwa określany jest w szczególności przez takie parametry jak płynność finansowa, wypłacalność, rentowność zasobów i zyskowność prowadzonej działalności. O złej kondycji finansowej można mówić na przykład, gdy przedsiębiorstwo utraciło płynność finansową, jest nierentowne i niezyskowne

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 394.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 376, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 235 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy