Opinie o Premar sp. z oo w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Premar sp. z oo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Premar sp. z oo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premar sp. z oo w Olsztyn

Albanczyk

Wiecie co , każdy powinien przejść szkole taką jak praca w Premarze, myslicie że to praca inna niz w pozostalych firmach ?? Czy to market czy tez korpo pracownik poszukujący pracy , ktory nie chce sie nauczyc ale tylko wymagac bedzie narzekać. Żaden z Was moi mili pracownicy nie spojrzał w lustro zanim napisal obelgi. 2-3 tygodnie i co zmęczony ? kazda praca Cie zmęczy , ale u\zywaj głowy podczas pracy , popracuj w jedenej , drugiej trzeciej firmie a potem przeanalizuj sprawę jeszcze raz, co bylo nie tak ? Temat weksla schowajcie pod poduszke uzyto go wobec Ciebie ? nie ? to nie placz lepiej powiedz ile towaru uszkodziłeś i walnoles w kat ? przyznaj sie ile spraw zaniedbałeś ? jakie straty spowodowałeś ? Wiec najpierw popatrz na swoje ręce zanim podasz je dalej. Przyszedłeś pracować ? Chcesz pracować ? to pracuj ,ale uzywaj glowy do tego co robisz, bo myśląc nie tylko zarobisz ale i zdobędziesz doświadczenie możesz byc tłukiem ale szybkim to będziesz pracował ( bo doceni się szybkość ) Magazynierze kochany masz problemy z czytaniem ? napisano 19/2/3 TY bierzesz lub odkładasz obok ??i ile osob organizujesz by naprawić Twoj bląd ? Pamietajcie CZAS!! Prawda trafisz na okres ze robisz za 3 ,zrezygnujesz to 3 będzie robiło co Ty Nie interesuje Cie Mag tylko DOK SOK LUB DH ? Proponuje od razu rozsiąść sie w fotelu prezesa. Po co podstawy , i po co szkolenia, potem kreci sie jeden z drugim co z katalogu nie umie skorzystać czy odczytać numeru z łożyska ehhh można tak godzinami ale tylko dlatego że jeden na 100 tak naprawdę zabawi tam dłużej ....

antySowul
@Albanczyk

Podsumuje wypowiedź: 1. Ciągłe darcie ryja nie wpływa dobrze na pracowników to i potem mają w (usunięte przez administratora) bo inaczej się nie da wytrzymać. 2. Informowanie o 15:30 że trzeba zostać do 19:00 (tu pozdrawiam kierownika, który swojej żony i dzieci chyba nie widuje albo przychodzi chory że ledwo widzi na oczy i zaraża wszystkich a potem drze jape że można i nie ma problemu pracować codziennie 14/24h) 3. System we wszystkich działach to jakaś kpina i średniowiecze wszystko na papierze a w programach wszystko ręcznie nic automatycznie nie wspomnę o syfie na magazynie. 4. Co do zmęczenia to wyrównajcie te podłogi które się rozwaliły p[o 2 latach od wylania bo ktoś jest sknerą to się człowiek tak nie będzie męczył. 5. Coś znaleźć na magazynie to wyczyn wszystko nasrane jedno na drugim a sprzedawca drze ryja że szybciej i szybciej. Jak nie Sowul się drze na Ciebie to kto inny. Od góry do dołu będą się na ciebie wydzierać i zrzucać frustrację którą generuje "prezes" 3os. zarządu

@antySowul

-za porzadek odpowiada kto ? - platforme masz do przewozu? - pamietaj ze papier wszystko przyjmnie -pamietaj ze masz prawo Wyjsc zgodnie z grafikiem jak i kierownik ma prawo wydluzyc Twoj czas pracy, wszysko wedle potrzeb

antySowul
@anonymous

Ten wrzeszczący niestabilnie emocjonalny ziomek? To se jeździj po tych dziurach tym rozklekotanym sprzętem. To co robimy w kibelku też? :) Ma prawo ale poinformować o tym odpowiednio wcześnie przed końcem pracy a nie godzinę i nie 15 dni w miesiącu. Jeśli chcecie wymagać takiej dyspozycyjności to zapłaćcie godziwie a nie ledwo dycha pod stołem bez podatku. Radzę się douczyć bo wam tego brakuje i to bardzo. Myślicie że jak postraszycie obcięciem wypłaty to wam wszystko wolno. Żałośni jesteście.

abra kadabra

Moim marzeniem jest aby Gędek przewiózł Sowula na TACZCE życzę im tego .Pa

@abra kadabra

jestem za tym aby tak się stało dam nawet na tacę do Ojca Dyrektora

Jadzka

Miałam iść na rozmowę ale po przeczytaniu opinii chyba to oleję XD

@Jadzka

Właśnie olałam interview z nimi po przeczytaniu Waszych opinii. Dziękuję bo byłaby wtopa. Pozdrawiam

korki

Oj tam oj tam.... Zawsze sie znajdzie jakis glupi. Najlepiej zeby go wkrecic w splacanie sie i pracowanie za darmo. Bo jakims trafem cos zginelo..... No i weksel niby na 5 tys. Ale kwoty nie wpisano... Ciao babino . I musztrowanie z ranca na magazynie.

Pracownik Administracyjny

W grudniu 2017 zaproszono mnie na rozmowę. Szef -starszy dziwny pan, całą rozmowę opowiadał o sobie, o swojej pracy za granicą za fortunę lata temu itp. Na koniec jego monologu usłyszałam, że poinformują o 2gim etapie na początku stycznia 2018. Kolejny telefon dostałam na koniec stycznia z zaproszeniem na 2gi etap. Zaproszenie przyjęłam. Z szanownym szefem weszłam głównym wejściem i tyle go widziałam. Wiedział ze czekam a mimo to wchodził do niego coraz to inny pracownik lub tylko krzyczał coś do pracownika w biurze obok. Kiedy minęło 30 minut, wyszłam stamtąd nie chcąc tam więcej marnować czasu. Nigdy nie chciałabym pracować w takim miejscu, gdzie tak traktuje się ludzi. Poziom rozmowy oceniam na beznadziejny, ale takiej opcji tu nie ma :)

Co do info o pracy zapytał tylko czy będę w stanie nauczyć się ich asortymentu i za ile podjęłabym pracę.

Dzwonią po 3 razy zapraszają na rozmowę. Tam chyba już nikt pracować nie chce! Żenada!!!!

Chciałbym przypomnieć wszystkim że w tej norze pracuje się również gdy jest czerwona kartka w kalendarzu. Także we wszystkich świętych na 100% jest otwarte :)

pracuś

kto ty jesteś?

gango

premarek maly

Albanczyk

o co tyle krzyku o co tyle szalu - zostan pracownikiem PREMARU :)

GrandePunto

Uwaga, uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili, świeża niczym bułeczka z piekarni. Premar ZNOWU poszukuje pracownika sekretariatu, czytaj: 2 jeleni po 2 tygodnie darmowej pracy na listopad. Może ktoś jest zainteresowany? :D

Jaszcz

Widzę że znowu niewygodne opinie z googli są usuwane :) Co za syf. Ciekawe czy chłop padnie na zawał jak od nowego roku płacę minimalną podniosą xD

To miejsce to jeden wielki syf. Rozmowa kwalfikacyjna to kpina. Aplikujesz na dane stanowisko a Szanowny Pan prezes wysyła cie na magazyn. Uważam że nikt nic nie potrafi on wie wszystko lepiej. Samo miejsce wygląda jak speluna. Porażka!!!! Odradzam każdemu. Szkoda czasu!

Jaszcz

100% Sowula :) Poznać produkt... Ta frajerów szuka, na szczęście coraz lepiej jest z praca i nie trzeba w tym (usunięte przez administratora) gułagu robić i znosic bandyckich praktyk Sowula i starej gwardii.

Johny

Ta firma to jedna wielka kpina...aplikujac na stanowisko Przedstawiciela Handlowego Pan Prezes zaproponował mi 2tygodniowe szkolenie jako Magazynier (by poznać produkt) ... Jest to osoba niekompetentna, nieprzygotowana do rozmowy z potencjalnym pracownikiem, ignorant i zadufany w sobie Panicz...Nikomu nie polecam marnować czasu bo za czekanie aż Księciunio Was zaprosi do siebie i oleje, poczekacie sobie troche, a gdy już wejdziecie to nawet PRZEPRASZAM i DZIEŃ DOBRY nie usłyszycie. -REP Nie polecam, nie marnujcie czasu !

Słyszałem ze w Ełku już się pozamykały oddziały tylko Smród pozostał i to Duzy po Premarze z takim podejściem Sowula do ludzi w nie długim czasie zostanie tylko z RĘKĄ W NOCNIKU i TYLE jego .Pozdrawiam

Nie polecam, za darmo robić dwa tygodnie nie zapłacone, a gdy przychodzi do podpisania umowy podkadaja weksel który jest nie zgodny z kodeksem pracy, nie polecam

Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, czy też ordynarne. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Zachęcam też do zapoznania się z treścią regulaminu: www.gowork.pl/regulamin

Petite

Czasami się zastanawiam czy wielki pan prezes tego specjalnie nie robi, w sensie że giną te wszystkie rzeczy, bo przecież z kilku weksli na 5000 złotych można uzbierać niezłą sumkę. PS. Nie, nie pracowałam tam. Tak tylko gdybam.

NICK
@Petite

Pracuje tu parę lat i jeszcze weksle nie były uruchamiane

@NICK

Taki weksel jest nie legalny zapytajcie kogokolwiek dobry prawnik powie że to tylko zabawa psychologiczna działająca na pracownika który chce się zatrudnić i ma być czysty jak łza jeżeli zamierza pracować w danej firmie i takim dokumentem Sowul dla Gędka (usunięte przez administratora) PODETRZEĆ .

NICK
@Andrzej

Kto ty jesteś,przedstaw się.

Jaszcz

Za te 2 tygodnie dostaniecie 600-700zl ale i tak nie polecam. Zostaniecie wydymani z czasu wolnego i checi do zycia. Najwieksze jaja sie dzieja jak zaczyna sie remanent oczywiscie w dniach wolnych od pracy i swieta panstwowe. Okazuje sie ze zginela paleta akumulatorow i paleta plynu do spryskiwaczy oraz cale kartony oleju. Stara gwardia ładnie sobie tym dorabia a wszystko idzie na młodych.

elaelaela

naczytałam się waszych opini i sama z siebie rezygnuje z pojscia tylko na rozmowe kwalifikacyjną, jestem przerazona jesli mam pojsc i sie zdenerwowac,wole odpuscic i znalesc pozadna prace nniz byc robolem za nic , ciesze sie ze znalazlam opinie tej ''firmy'' .

Petite

TRAGEDIA! Byłam, widziałam, podziękowałam. Aplikowałam na pracownika sekretariatu, bo ach jak bardzo było kuszące ogłoszenie na olx, bez prawie żadnych wymagań, poza doświadczeniem na podobnym stanowisku. Pani, która do mnie zadzwoniła była dość miła przez telefon. Przyjechałam na rozmowę. Pan prezes zadufany w sobie, mówił kompletnie nie na temat, ale potem wspomniał o tym, że pierwsze 2 tygodnie pracy są za darmo, bo cytuję "chcą sprawdzić czy ktoś się nadaje na dane stanowisko" oraz wspomniany wcześniej prawie przez wszystkich, weksel na 5000 złotych. Uwierzcie mi na słowo, ale miałam ochotę mu wykrzyczeć za nas wszystkich oszukanych, jakim jestem fiutem, ale się powstrzymałam. W domu po ochłonięciu dotarło do mnie, że zadzwonili do mnie pod koniec miesiąca, więc wiecie, wszystko jasne. Szukają za przeproszeniem 2 osłów na wrzesień (bo po 2 tygodnie na głowę), potem im podziękują i z końcem miesiąca będą szukać ludzi na październik. A ogłoszenie na olx ma już ponad 5300 wyświetleń. Podsumowując: - szkoda czasu - szkoda zdrowia - nie róbcie sobie nadziei NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Premar sp. z oo - Olsztyn

• Jak się pracuje w Premar sp. z oo?

Zobacz opinie na temat firmy Premar sp. z oo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premar sp. z oo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premar sp. z oo?

Kandydaci do pracy w Premar sp. z oo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premar sp. z oo
1.4/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Towarowa 15
    10-416 Olsztyn