Opinie o Premar sp. z oo w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Premar sp. z oo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Premar sp. z oo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premar sp. z oo w Olsztyn

Nie polecam - wszystkie opinie (w ogromnej większości negatywne) potwierdziły się. Państwowa Inspekcja Pracy powinna zająć się tą firemką.

Prawda! W sumie nic dziwnego widać że nic się nie zmieniło bo ciągle szukają ludzi.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Magazynier w firmie Premar sp. z oo?

Kin

Na najniższe i coś pod stołem jak kierownik dostanie od dziadka prezesa to da dla magazynierów. Nie polecam bo ludzie w zielieni miejskiej mają więcej szacunku od pracodawcy niż w tej firemce

Masakra. Współczuję każdemu kto tam trafi!!!

Jakie są warunki zatrudnienia w Premar sp. z oo?

lala

na początek dostajesz najniższa krajowa mimo tego ze w ogłoszeniu jest inaczej, pozniej jak dobrze lizesz(usunięte przez administratora) prezesowi, wykonujesz bez zajakniecia jego polecenia, przytakujesz jak na osobnosci (usunięte przez administratora) innym pracownikom i jeszcze doniesiesz mu na innych wspolpracownikow to mozesz sie dorobic. praca dla ludzi o wielkim samopozaparciu i zelaznych nerwach

Łukasz
@lala

To ile można potem zarobić w Premarze? Czy są tu jakieś premie i dodatki? A może nawet benefity pozapłacowe jak np prywatna opieka medyczna? Daj znać co o tym wiesz. :)

San
@Łukasz

Podstawę i zależnie od humoru prezesa można coś dostać dodatkowo. Trzeba walczyć o każdy grosz. Żadnej prywatnej opieki, żadnych benefitow.

Grzegorz
@San

Walka o każdy grosz źle mi się kojarzy. Za dobrą pracę powinna być dobra wypłata, a nie walka o drobne. Ten humor prezesa to premia uznaniowa? To często ma dobry nastrój, czy wręcz przeciwnie?

@Grzegorz

Humor prezesa to permanentna frustracja wywołana prawdopodobnie kompleksami, która jest ciagle wyładowywana na pracownikach. Jeśli trafisz na moment, w którym poziom frustracji znacząco spadnie (z przyczyn niewiadomych nam maluczkim) to prezes coś dorzuci. Generalnie pracujesz i nie wiesz za ile. System premii jest jedną wielką tajemnicą zależną od powyższego. Jeśli nagle stały klient zaczyna spóźniać się z zapłatą a miałeś pecha i go obsługiwałeś to prezes zaczyna ściągać klienta należności z pracownika.

Pracownik Administracyjny

W grudniu 2017 zaproszono mnie na rozmowę. Szef -starszy dziwny pan, całą rozmowę opowiadał o sobie, o swojej pracy za granicą za fortunę lata temu itp. Na koniec jego monologu usłyszałam, że poinformują o 2gim etapie na początku stycznia 2018. Kolejny telefon dostałam na koniec stycznia z zaproszeniem na 2gi etap. Zaproszenie przyjęłam. Z szanownym szefem weszłam głównym wejściem i tyle go widziałam. Wiedział ze czekam a mimo to wchodził do niego coraz to inny pracownik lub tylko krzyczał coś do pracownika w biurze obok. Kiedy minęło 30 minut, wyszłam stamtąd nie chcąc tam więcej marnować czasu. Nigdy nie chciałabym pracować w takim miejscu, gdzie tak traktuje się ludzi. Poziom rozmowy oceniam na beznadziejny, ale takiej opcji tu nie ma :)

Co do info o pracy zapytał tylko czy będę w stanie nauczyć się ich asortymentu i za ile podjęłabym pracę.

b. pracownik

Chore zasady, ciągła kontrola, brak profesjonalizmu, krzyki, presja, najniższa krajowa, bo "nie masz wystarczającego doświadczenia", wroga atmosfera, kary finansowe (!) . Plusów żadnych. Naprawdę nie warto.

Agnieszka
@b. pracownik

Jednego nie rozumiem, skoro są pretensje, że "nie masz doświadczenia", to czemu przyjęli do pracy? Żeby potem wytykać? Ech... Ciekawa jestem, za co są te kary finansowe.

Nigdy więcej

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować!!!! Omijajcie ja szerokim łukiem chyba że w ciągu paru dni chcecie się nabawić nerwicy. Dostanie ci się tam za wszystko nawet jeżeli nie jest twoja winą. Krzyki są na porządku dziennym. Wielki pan ,,prezes" gnębi pracowników!! Już dawno jakąś instytucja powinna się nim zająć. Ciągle poniżanie i chore zasady. A to wszystko za najniższą krajową. Chociaż według pana i władcy on płaci dużo więc dużo wymaga. Nic dziwnego że większość nie wytrzymuje tam dłużej niż 2 tygodnie. A i oczywiście o urlopie można zapomnieć bo nie ma komu pracować.

Łukasz
@Nigdy więcej

Wymieniłeś sporo minusów pracy w Premarze. Może napiszesz też co Twoim zdaniem działało tu jak należy? Jakie były największe plusy tej firmy? I co musiałoby się zmienić Twoim zdaniem, żeby wady które wymieniłeś zostały wyeliminowane?

Czy w Premar sp. z oo zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie polecam

Jedyna umowa na początek to 2 tygodniowy bezpłatny staż...

Jak się pracuje z ludźmi z Premar sp. z oo?

Tam nie ma pracy Ewelino są tylko wymagania :) kuku ?

Halina
@Odpowiedz

Nie za bardzo rozumiem Twój komentarz. Dlaczego napisałeś, że tam nie ma pracy są tylko wymagania? Jakie konkretnie są te wymagania w Premar? Liczę na to, że wyjaśnisz co dokładnie miałeś na myśli bo nie wiem co mam myśleć na ten temat.

Jakie wartości są cenione w Premar sp. z oo?

Byly pracownik

Na pewno donosicielstwo i poświęcenie całego prywatnego czasu firmie oraz przytakiwanie we wszystkim prezesowi.

Grzegorz
@Byly pracownik

Widzę, że atmosfera nie jest według Ciebie zbyt koleżeńska. Czy jest możliwość ją poprawić organizując imprezę integracyjną, żeby zespół bardziej się zgrał, a praca przebiegała w bardziej przyjaznym otoczeniu?

Maciej
@Grzegorz

Nie ma takiej możliwości, póki stary jest jaki jest to nic się nie zmieni.

Emilia
@Maciej

Od początku Twojej pracy jest taka atmosfera? Ciekawi mnie czy są jakieś plusy pracy w firmie. Premar oferuje wam benefity pozapłacowe albo premie uznaniowe?

Lol
@Emilia

Firma nie oferuje nic poza wynagrodzeniem podstawowym a reszta pod stołem i to jeszcze nie zawsze. Trzeba się szarpać o każdą złotówkę. W tej firmie taka atmosfera panuje od 10 jak nie więcej lat.

Malkonten

Moralność, etyka, wiara w ludzi

K

Nie polecam firmy premar Pisz niemiła obsługa cały czamają zamknięte jak się przyjdzie w porę śniadaniowa to starszy pan unosi się humorem że nie może zjeść śniadania nie znają się na asortymencie A szczególnie na naprawie maszyn w stu procentach nie polecam

michal
@K

Ja tam nie wiem co on tam w ogóle robi , jedynie Wojtek się tam nadaję ale tylko jako sprzedawca. Kiedyś była dobra firma na tym miejscu , a teraz zostało dziadostwo cały czas zamknięte z brakiem asortymentu i cenami z kosmosu. Tak to jest jak się firmo nie umie zarządzać , picie ważniejsze.

Nikomu nie polecam zatrudniać w tej pseudo firmie. Zarobki i traktowanie ludzi ma najniższym poziomie. Kadra nie miła, nie sympatyczna, nie skłonna do pomocy. Kłamstwa są na porządku dziennym. Zarząd katastrofa. Najadlam się masy stresu w tej firemce

Wiecie czy w Premar sp. z oo szukają chętnych na staż?

menelis

Jeleń do pracy za pół darmo zawsze mile widziany :) Staż w magazynie? xD

były_pracownik

Jeśli nic się nie zmieniło to stażystów jest stały nabór. Praca dwa tygodnie do miesiąca i się zmieniają, mało kto zostaje. Część ekipy fajni ludzie, ale szefostwo niestety dramat. Zresztą starczy poczytać wcześniejsze opinie (nawet te najbardziej nieprawdopodobne są niestety prawdziwe).

Szczery

premar Olsztyn = OSZUSTWO, ZŁODZIEJSTWO, (usunięte przez administratora) WIELKi (usunięte przez administratora) !!!!!!

@Szczery

Twoja opinia na temat pracy w firmie Premar sp. z oo jest bardzo negatywna. Czy możesz powiedzieć czym jest to spowodowane? Chodzi o niskie zarobki? Czekam na Twoją odpowiedź.

MM_BYŁY_PRACOWNIK
@Karolina

Chyba wszelkie odpowiedzi masz w opiniach poniżej. Prezes powinien się zastanowić czego bierze za dużo i brać tego mniej. Atmosfera wymogi i układy w tej firmie są nie do przyjęcia - łamią kodeks pracy.

Nie zapomnę sceny jak Pani sekretarka odklejała znaczki z kopert na których nie było stempla pocztowego :D

Były Pracownik MM
@Adam

Masa podobnych sytuacji tam miała miejsce :D na znaczkach trzeba oszczędzać a maile wszystkie są drukowane bo przychodzą do sekretariatu i sekretarka roznosi adresatom :D

MM_były_pracownik

W ocenie jest jedna gwiazdka i o jedną za dużo.

Marian

W każdym normalnym magazynie motoryzacyjnym dostaje się 2-3tys na rękę. Tu można o tym pomarzyć. Całe szefostwo jest zakotwiczone w głębokiej komunie i uważa że płacą minimalna to i tak wiele

Dorobkiewicz
@Marian

Daj namiary gdzie tak płacą

Marian
@Dorobkiewicz

Interparts Stawiguda albo za płotem w intercarsie :)

Jerzy Miednica

Stań obok nas w szeregach firmy Premar Sp. z o.o.

Adamczyk
@Jerzy Miednica

Hahaha dobre sobie.

@MaTT czyli mimo dobrej współpracy między działami, na atmosferę wpływają również relacje z bezpośrednim przełożonym. Czy jest to praca dla osób z doświadczeniem, czy może ktoś kto jest na początku swojej drogi zawodowej mógłby tu zdobyć swoje pierwsze szlify w karierze?

Maciej
@Karolina

W tej pracy człowiek nauczy się jednego, jaki na prawdę jest świat i to w skoncentrowanej dawce. Osoby z doświadczeniem nie mają absolutnie tu czego szukać.

MaTT
@Karolina

Karolina czy Ty czytasz ze zrozumieniem? Ręce opadają... Na relacje nie "wpływają również relacje z bezpośrednimi przełożonymi" a przede wszystkim relacje z zarządem. Tu porozumienie jest praktycznie zerowe.

@Maciej, dziękuję za Twoją odpowiedź na mój komentarz. Napisałeś, że w tej firmie pracownik nauczy się tego jaki jest na prawdę świat. A mógłbyś proszę wyrazić się trochę jaśniej? Co konkretnie można wynieść z pracy w Premar? Jakie doświadczenia?

@MaTT rozumiem, że atmosfera w miejscu pracy ma kluczowe znaczenie przy zatrzymaniu swojej posady dla obecnych pracowników jak i dla tych, co poszukują pracy. Czy w Premar jesteście podzieleni na działy/ zespoły i to w którymś konkretnym coś nie gra w relacjach, czy jest to problem całej firmy, nad którym warto popracować?

MaTT
@Karolina

Premar jest podzielony na działy, i te działy nieźle współpracują, problem jest na linii prezes - działy, oraz zasady, które opisywałem wcześniej, kto czytał wie, że nie są do przyjęcia. Niestety zero pola do dyskusji czy zmian. Pan powiedział murzyn robi. Uprzedzam pytanie czy się spotykamy i coś próbujemy(próbowaliśmy) z tym zrobić, to tak są codzienne odprawy itp z których nic nie wynika oprócz niesmaku po nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Premar sp. z oo - Olsztyn

• Jak się pracuje w Premar sp. z oo?

Zobacz opinie na temat firmy Premar sp. z oo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premar sp. z oo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premar sp. z oo?

Kandydaci do pracy w Premar sp. z oo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premar sp. z oo
1.4/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Towarowa 15
    10-416 Olsztyn