Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premar sp. z oo w Olsztyn

Nie polecam - wszystkie opinie (w ogromnej większości negatywne) potwierdziły się. Państwowa Inspekcja Pracy powinna zająć się tą firemką.

MaZak

Witam wszystkich, pracowałem przez tam około roku. Szczerze to jak czytam te opinie to naprawdę współczuję tym wszystkim osobom, co myślą że narzekaniem, nic nie robieniem i wszechogarniającym tumiwisizmem będą spokojnie pracować, a prezes będzie całował ich po piętach że w ogóle chcieli przyjść do pracy. Odeszłam stamtąd, bo znalazłem posadę państwową, więc, chyba żaden prywaciarz nie jest w stanie zapewnić mi lepszych warunków pracy. Do dnia dzisiejszego miło wspominam współpracę z Prezesem, jego synem, pozostałymi pracownikami działu handlowego jak i współpracę z pozostałymi działami. Wydaje mi się że te wszystkie opinie spowodowane są tym, że ludzie nie potrafią zrozumieć, że nie pracują u siebie, że 8 godzin ich życia każdego dnia jest sprzedawane pracodawcy i mają robić to co zostało im zlecone, a na odpoczynek i narzekanie mają pozostałe 16 godzin.

Jakie są warunki zatrudnienia w Premar sp. z oo?

Administrator Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Magazynier w firmie Premar sp. z oo?

Karolina Nowy wpis

Masakra. Współczuję każdemu kto tam trafi!!!

Pytanie Nowy wpis

Czy w Premar sp. z oo odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Kama Nowy wpis
@Pytanie

Nie szukaj tam pracy, dobrze Ci radzę. Szkoda zdrowia!!

Jakie są warunki zatrudnienia w Premar sp. z oo?

lala
@Pytanie

na początek dostajesz najniższa krajowa mimo tego ze w ogłoszeniu jest inaczej, pozniej jak dobrze lizesz(usunięte przez administratora) prezesowi, wykonujesz bez zajakniecia jego polecenia, przytakujesz jak na osobnosci (usunięte przez administratora) innym pracownikom i jeszcze doniesiesz mu na innych wspolpracownikow to mozesz sie dorobic. praca dla ludzi o wielkim samopozaparciu i zelaznych nerwach

Łukasz
@lala

To ile można potem zarobić w Premarze? Czy są tu jakieś premie i dodatki? A może nawet benefity pozapłacowe jak np prywatna opieka medyczna? Daj znać co o tym wiesz. :)

San
@Łukasz

Podstawę i zależnie od humoru prezesa można coś dostać dodatkowo. Trzeba walczyć o każdy grosz. Żadnej prywatnej opieki, żadnych benefitow.

Grzegorz
@San

Walka o każdy grosz źle mi się kojarzy. Za dobrą pracę powinna być dobra wypłata, a nie walka o drobne. Ten humor prezesa to premia uznaniowa? To często ma dobry nastrój, czy wręcz przeciwnie?

@Grzegorz

Humor prezesa to permanentna frustracja wywołana prawdopodobnie kompleksami, która jest ciagle wyładowywana na pracownikach. Jeśli trafisz na moment, w którym poziom frustracji znacząco spadnie (z przyczyn niewiadomych nam maluczkim) to prezes coś dorzuci. Generalnie pracujesz i nie wiesz za ile. System premii jest jedną wielką tajemnicą zależną od powyższego. Jeśli nagle stały klient zaczyna spóźniać się z zapłatą a miałeś pecha i go obsługiwałeś to prezes zaczyna ściągać klienta należności z pracownika.

logo firmy Koordynator Magazynu
Agencja Pracy
logo firmy Dostawca międzynarodowy - woj. warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
logo firmy Kierownik Budowy
Serwistal Sp. z o.o.
(71 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
b. pracownik

Chore zasady, ciągła kontrola, brak profesjonalizmu, krzyki, presja, najniższa krajowa, bo "nie masz wystarczającego doświadczenia", wroga atmosfera, kary finansowe (!) . Plusów żadnych. Naprawdę nie warto.

Agnieszka
@b. pracownik

Jednego nie rozumiem, skoro są pretensje, że "nie masz doświadczenia", to czemu przyjęli do pracy? Żeby potem wytykać? Ech... Ciekawa jestem, za co są te kary finansowe.

Nigdy więcej

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować!!!! Omijajcie ja szerokim łukiem chyba że w ciągu paru dni chcecie się nabawić nerwicy. Dostanie ci się tam za wszystko nawet jeżeli nie jest twoja winą. Krzyki są na porządku dziennym. Wielki pan ,,prezes" gnębi pracowników!! Już dawno jakąś instytucja powinna się nim zająć. Ciągle poniżanie i chore zasady. A to wszystko za najniższą krajową. Chociaż według pana i władcy on płaci dużo więc dużo wymaga. Nic dziwnego że większość nie wytrzymuje tam dłużej niż 2 tygodnie. A i oczywiście o urlopie można zapomnieć bo nie ma komu pracować.

Łukasz
@Nigdy więcej

Wymieniłeś sporo minusów pracy w Premarze. Może napiszesz też co Twoim zdaniem działało tu jak należy? Jakie były największe plusy tej firmy? I co musiałoby się zmienić Twoim zdaniem, żeby wady które wymieniłeś zostały wyeliminowane?

MaZak

GK
@MaZak

Kpina i kłamstwa napisane przez wysłannika Prezesa. Nawet w zaimkach się gubisz droga osobo "pracowałEM" "odeszłAM". Nie dajcie się nabrać, przeczytajcie poprzednie opinie! To jedyna firma w Olsztynie, która ma tyle negatywnych (a zarazem prawdziwych) opinii i co chwile wystawia oferty "pracy", a pierwszego dnia pracy proponują 2 tyg. bezpłatny staż...

były_pracownik
@MaZak

Również tam pracowałem i sumiennie wykonywałem obowiązki. Zacznijmy od tego, żeby wyjść z pracy po 8 godzinach trzeba złożyć w dzień wniosek na piśmie, który prezes osobiście musi podpisać. Jeśli nawet wykonujemy na 100% swoje zadania to przeważnie prezes znajdzie coś co mu się nie podoba i delikatnie mówiąc drze japę i rzuca wiązankami, że mało z gabinetu nie wywieje pracownika. Nie jestem z osób, które są wrażliwe ale zbyt długie narażanie swojej osoby na takie zachowanie zakrawałoby na masochizm. O premię trzeba było walczyć i uargumentować, że na nią zasługuję nawet w momencie kiedy ewidentnie liczby w systemie na to wskazywały. Mogę wymienić jeszcze więcej takich zachowań i chorych zasad łamiących Kodeks Pracy. Jeśli ktoś lubi pracować w takiej atmosferze i znosić codzienny "pokaz siły" prezesa i dyrektora to proszę bardzo, ja podziękowałem i mam teraz lepiej(czytaj: praca zgodna z KP , spokojna i dobrze płatna), nie żałuję decyzji. STANOWCZO NIE POLECAM.

Kama
@MaZak

Widać, że ktoś znajomy, skoro taka opinia.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Czy w Premar sp. z oo zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie polecam
@Pytanie

Jedyna umowa na początek to 2 tygodniowy bezpłatny staż...

Jak się pracuje z ludźmi z Premar sp. z oo?

@Pytanie

Tam nie ma pracy Ewelino są tylko wymagania :) kuku ?

Halina
@Odpowiedz

Nie za bardzo rozumiem Twój komentarz. Dlaczego napisałeś, że tam nie ma pracy są tylko wymagania? Jakie konkretnie są te wymagania w Premar? Liczę na to, że wyjaśnisz co dokładnie miałeś na myśli bo nie wiem co mam myśleć na ten temat.

Jakie wartości są cenione w Premar sp. z oo?

Byly pracownik
@Pytanie

Na pewno donosicielstwo i poświęcenie całego prywatnego czasu firmie oraz przytakiwanie we wszystkim prezesowi.

Grzegorz
@Byly pracownik

Widzę, że atmosfera nie jest według Ciebie zbyt koleżeńska. Czy jest możliwość ją poprawić organizując imprezę integracyjną, żeby zespół bardziej się zgrał, a praca przebiegała w bardziej przyjaznym otoczeniu?

Maciej
@Grzegorz

Nie ma takiej możliwości, póki stary jest jaki jest to nic się nie zmieni.

Emilia
@Maciej

Od początku Twojej pracy jest taka atmosfera? Ciekawi mnie czy są jakieś plusy pracy w firmie. Premar oferuje wam benefity pozapłacowe albo premie uznaniowe?

Lol
@Emilia

Firma nie oferuje nic poza wynagrodzeniem podstawowym a reszta pod stołem i to jeszcze nie zawsze. Trzeba się szarpać o każdą złotówkę. W tej firmie taka atmosfera panuje od 10 jak nie więcej lat.

Malkonten
@Pytanie

Moralność, etyka, wiara w ludzi

K
Klient

Nie polecam firmy premar Pisz niemiła obsługa cały czamają zamknięte jak się przyjdzie w porę śniadaniowa to starszy pan unosi się humorem że nie może zjeść śniadania nie znają się na asortymencie A szczególnie na naprawie maszyn w stu procentach nie polecam

michal
Klient
@K

Ja tam nie wiem co on tam w ogóle robi , jedynie Wojtek się tam nadaję ale tylko jako sprzedawca. Kiedyś była dobra firma na tym miejscu , a teraz zostało dziadostwo cały czas zamknięte z brakiem asortymentu i cenami z kosmosu. Tak to jest jak się firmo nie umie zarządzać , picie ważniejsze.

Karolina

Nikomu nie polecam zatrudniać w tej pseudo firmie. Zarobki i traktowanie ludzi ma najniższym poziomie. Kadra nie miła, nie sympatyczna, nie skłonna do pomocy. Kłamstwa są na porządku dziennym. Zarząd katastrofa. Najadlam się masy stresu w tej firemce

Wiecie czy w Premar sp. z oo szukają chętnych na staż?

menelis
@Pytanie

Jeleń do pracy za pół darmo zawsze mile widziany :) Staż w magazynie? xD

były_pracownik
@Pytanie

Jeśli nic się nie zmieniło to stażystów jest stały nabór. Praca dwa tygodnie do miesiąca i się zmieniają, mało kto zostaje. Część ekipy fajni ludzie, ale szefostwo niestety dramat. Zresztą starczy poczytać wcześniejsze opinie (nawet te najbardziej nieprawdopodobne są niestety prawdziwe).

Szczery

premar Olsztyn = OSZUSTWO, ZŁODZIEJSTWO, (usunięte przez administratora) WIELKi (usunięte przez administratora) !!!!!!

Karolina
@Szczery

Twoja opinia na temat pracy w firmie Premar sp. z oo jest bardzo negatywna. Czy możesz powiedzieć czym jest to spowodowane? Chodzi o niskie zarobki? Czekam na Twoją odpowiedź.

MM_BYŁY_PRACOWNIK
@Karolina

Chyba wszelkie odpowiedzi masz w opiniach poniżej. Prezes powinien się zastanowić czego bierze za dużo i brać tego mniej. Atmosfera wymogi i układy w tej firmie są nie do przyjęcia - łamią kodeks pracy.

Adam

Nie zapomnę sceny jak Pani sekretarka odklejała znaczki z kopert na których nie było stempla pocztowego :D

Były Pracownik MM
@Adam

Masa podobnych sytuacji tam miała miejsce :D na znaczkach trzeba oszczędzać a maile wszystkie są drukowane bo przychodzą do sekretariatu i sekretarka roznosi adresatom :D

MM_były_pracownik

W ocenie jest jedna gwiazdka i o jedną za dużo.

Marian

W każdym normalnym magazynie motoryzacyjnym dostaje się 2-3tys na rękę. Tu można o tym pomarzyć. Całe szefostwo jest zakotwiczone w głębokiej komunie i uważa że płacą minimalna to i tak wiele

Dorobkiewicz
@Marian

Daj namiary gdzie tak płacą

Marian
@Dorobkiewicz

Interparts Stawiguda albo za płotem w intercarsie :)

Jerzy Miednica

Zdecydowanie lepiej się pracuje -więcej płacą nawet do 3000 zł netto na rękę. - zatrudniają nowych ludzi doświadczonych handlowców jak i osoby spełniające warunki handlowca - awansują osoby wyróżniające się osobowością -realizują widoczne ogólne cele firmy -powstają nowe stanowiska m. in. spec. ds. badania rynku, menadżera ds. rozwoju biznesu - każdy pracownik wie czym się zajmuję, jaką pełni rolę w firmie -wprowadzili przejrzysty system obiegu dokumentów zaczynający się na zaopatrzenia po przez sprzedaż logistykę i magazyn do drzwi klienta wraz z usprawnionym działem reklamacji dostaw (sortowanie działań-systematyka działań-sprzątanie i udoskonalanie-standaryzacja działań i obiegu dokumentów-samodyscyplina pracowników prowadząca do samodoskonalenia się) -firma naprawdę idzie do przodu!!!

Adamczyk

Kłamstwo

Maciej
@Jerzy Miednica

W premarze nie zmienia się nic i się nie zmieni, ładne bajki piszecie.

MaTT
@Jerzy Miednica

"Łubudubu niech żyje prezes naszego klubu"

Zostaw merytoryczną opinię o Premar sp. z oo - Olsztyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Premar sp. z oo?

Zobacz opinie na temat firmy Premar sp. z oo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie klientów o firmie Premar sp. z oo?

Liczba opinii klientów firmy Premar sp. z oo, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premar sp. z oo?

Kandydaci do pracy w Premar sp. z oo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premar sp. z oo
1.4/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Towarowa 15
    10-416 Olsztyn
  • NIP: 7392542661 KRS: 0000056507

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Premar sp. z oo