Opinie o Premar sp. z oo w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Premar sp. z oo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Premar sp. z oo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premar sp. z oo w Olsztyn

Bez nicku

Szanowni Państwo! Jeżeli ma być rzetelnie to proszę. Chce zacząć od tego, że naprawdę NIE POLECAM pracy w tej firmie! Na dzień dobry rozmowa z prezesem, u niego wszystko ładnie, pięknie. Przychodzę pierwszy dzień umówiony do pracy i okazuje się, że rzeczywistość jest już całkiem inna i nie tak kolorowa jak na pierwszej rozmowie. Dowiaduję się że przez pierwsze 2 tygodnie muszę pracować za DARMO!!! bez umowy!!!o czym nie ma żadnej wzmianki na pierwszym spotkaniu. Czysty wyzysk! Podziękowałem z miejsca i wyszedłem. Tak się nie postępuje Szanowny Panie. Kłamstwo i nic więcej. A obiecuję się wszystko co kandydat zaproponuje. I jeszcze taka informacja. Nie wiem czy jest tak zawsze, ale czekałem na rozmowę ponad 40 minut... szok i niedowierzanie, mimo iż byłem umówiony na konkretną godzinę. Część kandydatów zrezygnowała z czekania w kolejce i wiem, że dobrze zrobili. Straciłem niepotrzebnie czas na wizycie w Premar. Dla tych co będą przychodzić na ewentualne kolejne rozmowy kwalifikacyjne - NIE POLECAM, NIE PRZYCHODŹCIE, SZKODA WASZEGO CZASU!! Proponują 2 tygodnie pracy za darmo!!! Będę obserwował, może pojawią się wpisy innych kandydatów potwierdzające moje słowa. Pozdrawiam

@karolina to pracownik premaru nie jestem związana w żaden sposób z Premar. Zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. Jeśli przeczytasz jeszcze raz mój wpis, to widać tak wyraźnie, że po prostu dopytuję jednego z użytkowników o to, co konkretnie wpływa na jego opinię. Nie jest moim zamiarem wybielanie niczego i dziwi mnie, że wyczytałeś taką intencję w moim komentarzu. Przed podjęciem decyzji o podjęciu zatrudnienia w nowej firmie warto jest wiedzieć o nim jak najwięcej, a ten portal jest właśnie odpowiednim miejscem, by znaleźć odpowiedź na wszelkie pytania. Dodatkowe rzetelne i merytoryczne wpisy będą szczególnie pomocne dla osób, które na ten wątek trafiają.

@sasd co sprawia, że masz taką negatywną opinię na temat firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy w Premar sp. z oo?

karolina to pracownik premaru
@Karolina

A co czytać nie potrafisz ? Chyba jesteś tam jeszcze pracownikiem skoro próbujesz wybielić to co zawsze było czarne. Porażka.

sasd

Gówno omijać szerokim łukiem nie warto tracić zdrowia. Więcej Ci zapłacą w biedronce albo żabce niż tu.

Pracownik Administracyjny

W grudniu 2017 zaproszono mnie na rozmowę. Szef -starszy dziwny pan, całą rozmowę opowiadał o sobie, o swojej pracy za granicą za fortunę lata temu itp. Na koniec jego monologu usłyszałam, że poinformują o 2gim etapie na początku stycznia 2018. Kolejny telefon dostałam na koniec stycznia z zaproszeniem na 2gi etap. Zaproszenie przyjęłam. Z szanownym szefem weszłam głównym wejściem i tyle go widziałam. Wiedział ze czekam a mimo to wchodził do niego coraz to inny pracownik lub tylko krzyczał coś do pracownika w biurze obok. Kiedy minęło 30 minut, wyszłam stamtąd nie chcąc tam więcej marnować czasu. Nigdy nie chciałabym pracować w takim miejscu, gdzie tak traktuje się ludzi. Poziom rozmowy oceniam na beznadziejny, ale takiej opcji tu nie ma :)

Co do info o pracy zapytał tylko czy będę w stanie nauczyć się ich asortymentu i za ile podjęłabym pracę.

Asd

Zapomniales jeszcze dodac ze za nadgodziny masz placone na lewo i to 9zł za godzinę

Asd

Szkoła życia? W jakim sensie? Radzenia sobie z chamstwem i burackim zachowaniem? Zasady są chore i nie do zaakceptowania.

MaTT

Myślę, że te wszystkie opinie trzeba podzielić na pół. Pracowałem tam ok. 2 miesięcy i odszedłem tylko dlatego że dostałem ofertę pracy w swoim zawodzie. Jak ktoś tu wcześniej pisał jest to dobra szkoła życia, ale uwierzcie mi pracowałem w gorszym miejscu. W tej firmie ważne jest na ile potrafisz się dostosować, jeśli uczysz się szybko i nie jesteś miękką fujarą to poradzisz sobie w rozmowach i z trudnym prezesem i z dyrektorem. A że zasady są dziwne to są. Pokaż wyniki a z godzinami i premia na pewno się dogadasz. Niektórzy pracują tam po kilka i więcej lat i cały czas są. Nie taki diabeł straszny jak go malują.

Pit

Szczególnie "kulturalny" jest sposób rozmowy kwalifikacyjnej z p. Prezesem. Nie potrafił znaleźć kilku cv może 2 lub 3 wydrukowanych na ten dzień przez sekretarkę, no i oczywiście zero przepraszam lub coś takiego za spóźnienie ok. 25 min w rozpoczęciu głupawych "przepytywanek". I oczywiście co 2 lub 3 m- ce ogłoszenia, że potrzebują a to do magazynu, a to na tzw. kierowcę lub do biura

WitajNaTerapi

Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. MASAKRA !!!!!

primius

Dla wszystkich co tu chcą pracować, pamiętajcie w tej firmie nie zmienia się nic i nie zmieni. Wszystko będzie robione waszym kosztem, kosztem waszego bezpieczeństwa i czasu wolnego. Brak życia tylko firma. Najlepiej jakbyście zamieszkali na terenie firmy jak jeden z pracowników :)

asd

Dramat i rozpacz. Gówno na każdym kroku i poziomie firmy. Ledwo tam wszedłem i już uciekłem.

co tam? jak tam?

A co tu dużo pisać o firmie, w której szefostwo maile pisze odręcznie na kartce papieru i daje do sekretariatu do przepisania, wydrukowania, zaakceptowania, lub ewentualnie naniesienia zmian (wtedy znowu trzeba drukować i dawać do akceptacji), wtedy dopiero mozna wysłać maila. Tym właśnie sposobem wysyłanie jednego głupiego maila trwa nawet godzinę :) Mało tego: jak wysyła się maila do 10 pracowników trzeba potem wszystkich obdzwonić i potwierdzić na kontrolce czy przeczytali tracąc w ten sposób kolejny czas, w którym można zająć się sprawami bieżącymi. Próby wytłumaczenia prezesowi, że jest coś takiego jak opcja wymagania potwierdzenia przeczytania wiadomości na skrzynce mailowej skończyła się tylko jednym wielkim opierdzielem. Obsuga jednego adresu mailowego przez kilka działów występuje nawet w korporacjach, no ale przecież nie trzeba sobie maili na kartce pisać! Wystarczy odznaczyć danego maila w skrzynce odbiorczej, że ktoś już się tym zajął i tyle. No ale wytłumaczyć to komuś, kto studia informatyczne robił, jak monitory były czarno-białe... o ile w ogóle... Jednym słowem jesli chcecie się cofać zamiast uczyć czegoś nowego, co może Wam się przydać w kolejnej pracy, to gorąco polecam firmę Premar.

bboy

Elo, składnia jak u 5-cio latka? Wszystko co tu jest napisane jest pieprzoną prawdą a opinie pozytywne są pisane przez dupowłazów którzy to wszystko tolerują za kase. Ten zakład pracy jest chory i to tylko przez jedną osobę. Co gorsza widać niektórym pracownikom to imponuje i powstają mini kopie prezesa. Zgroza... Nie chodzi tu tylko o dogadanie się jak ktoś tu pisał. Oczywiście jak się dogadasz z zespołem to łatwiej zniesiesz te posrane warunki pracy. Praw pracowniczych nie masz tam żadnych ale za to on ma pełen wachlarz straszaków. Ktoś zapomniał że szacunek to nie to samo co strach przed odebraniem i tach chujowej premii. Pozdrawiam

elo

ja sie nie dziwie, ze daja do podpisania weksle widocznie wczesniej mieli juz kilka nieuczicwych moze przypadkow, kradziezy czy podobnych sytuacji, przeciez to praca przy czesciach motoryzacyjnych czy innej brranży wiec zawsze ktos moze sie połaszczyc na rozne czesci ktore sa drogie

bboy

Ta firma to dno pod każdym względem. - organizacja leży, - logistyka leży, - syf na magazynie, - kierowcy jeżdżą przeładowani dwu czy nawet trzykrotnie rozpadającymi się samochodami, - głodowe pensje u każdego, kierowca robi po 10-14h za 1700zł o magazynierach nie wspomnę bo to parodia. Praca po 10-11 godzin dziennie jak wyjdziesz o 16 to wszyscy mają do Ciebie pretensje do tego soboty. Oczywiście wszystko wpisane zgodnie z prawem gdyż są dwie listy, oficjalna i nieoficjalna, - o zapłacie z nadgodziny możecie pomarzyć, - chora atmosfera poganiania i ulubione powiedzonko prezesa "tempo, tempo", - wszystkiego się uczysz na bieżąco, nikt Cię nie przeszkoli ani nie powie co masz robić tylko jest darcie ryja i pretensje gdy czegoś nie zrobisz, - zwracanie się do Ciebie jak do szmaty nawet przy klientach jest na porządku dziennym, Wstyd żeby tak duża firma tak wyglądała i tak funkcjonowała. Gdyby kliencie wiedzieli jeszcze co kupują pod autorskimi markami Premaru to by się nieźle (usunięte przez administratora) Wszystko nadaje się do jakiegoś programu Uwaga albo Interwencja. Cieszę się że już tu nie pracuje.

cxx

Jak powie Wam o wekslu, to od razu spytajcie czy On podpisze weksel jako zabezpieczenie pensji.... hahahahahahahaaa

www.porażkowo.pl

Jakaś porażka na całej linii. Zero człowieczeństwa, ludzie traktowani bardzo jak przedmiot rzecz. Nikt się nie liczy z tym że masz rodzine masz inne życie niż praca. Każą pracować w weekendy święta, byłem tego świadkiem nareszcie już nie jestem. Pracowałem chwilę ale i tak chwila zbyt długa była. Pracownicy stali mają ciągle przerąbane właśnie za takich jak ja odchodzących. Przełożony wyżywa się za odejścia innych pracowników na tych którzy zostają całą złość przelewa na innych. To jest jakaś porażka!! Nie przyjdziesz w święta do pracy albo w weekend bo jest taka "konieczność" to możesz liczyć się z naganą albo brakiem $$ gdzie to nie jest mus pracować w weekendy i święta. Chaos po prostu chaos !! Jesteś nikim pracując tutaj dosłownie nikim. Popychadłem. Nie wiem ludzie się pchają ogłoszenia wciąż aktualne nie dają nikomu widzę do zrozumienia że jest w tej firmie tak źle. Dobrze że już nie pracuje w takich nieludzkich warunkach bo naprawdę odradzam każdemu nawet temu co ma nóż na gardle - lepiej iść do marketu pracować niż tutaj. Odradzam! A jak masz rodzine i zycia poza pracą to uwierzcie mi - Prezes zrobi wszystko abys o niej zapomniał tylko praca praca! Nie wiem jak wytrzymują tam ludzie którzy pracują tyle lat chyba muszą być mocno wypaczeni serio.

zosia

Zadzwoń i spytaj :) . Wykorzystanie weksla jako zabezpieczenie przed kradzieżą przez pracownika? Bo po co ten weksel? Równie dobrze można zarządać weksla od pracodawcy jako zabezpiecznie zapłacenia pensji/wypłaty. Coś się komuś chyba w głowie pomieszało.

trzeźwopatrzący

Na olx szukaj z dzisiejszą datą. Byłem tam na rozmowie niedawno ale serdecznym kolegom tutaj zebranym muszę podziękować. Dzięki Wam nie wpadłem do bagna. Szef żadnych konkretów nie mówił no i ten weksel lub 2 tygodnie darmowej praktyki hehe. Pozdrawiam

jano

Czytałeś wszystkie opinie wystawione o tym Chlewie to wszystko co jest opisane jest Prawdą to po co pytasz jeżeli chcesz tyrać charytatywnie owocnej Pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Premar sp. z oo - Olsztyn

• Jak się pracuje w Premar sp. z oo?

Zobacz opinie na temat firmy Premar sp. z oo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premar sp. z oo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premar sp. z oo?

Kandydaci do pracy w Premar sp. z oo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premar sp. z oo
1.4/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Towarowa 15
    10-416 Olsztyn