Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

ana

dajcie spokój , poco prać takie brudy

Karolina - 2010-02-23 14:50:33 Ludzie, wezcie sie lepiej za nauke i przestancie narzekac. Po Waszych wypowiedziach widac, ze ledwo co szkole podstawowa lub zawodowa skonczyliscie... Tyle nienawisci, zawisci i wulgaryzmu w Was... Zejdzcie wreszcie z tej firmy, cieszcie sie, ze daje ludziom prace. Docencie to w ówczesnych czasach... I pamietajcie NAUKA TO POTEGI KLUCZ :) Wezcie lepiej do reki jakas madra ksiazke, zamiast ciaglego popijania po pracy piwa, lub surfowania po internecie i wypisywania takich glupot! Pozdrawiam! Karolina masz racje,co niektórzy nie potrafią docenic pracy,musza sie przekonac jak to jest niemieć jej,po prostu te osoby sa za bardzo ograniczone,ja tez tam pracuje i ciesze sie ze mam prace,wiadomo nieraz jest mniej na wypłate ale to jak w kazdym zakładzie,a komu niepasuje niech sie zwolni i idzie złom wozic wtedy bedzie kowalem swego losu i niebedzie musiał pracowac u Gały skoro tak tam zle. pozdrawiam wszystkich którzy szanuja prace

(??????)

ale on podobno potrzebuje kilku dobrych mechaników samochodowych a nie stolarzy

jj

ok

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
jana

Ta fabryka nie powinna istnieć. Mebli tam robić nie potrafią. Każdy element ma wybraki i z kilku kompletów nie złoży się jednego bez wad.Powinni się zająć pakowaniem, bo w tym są dobrzy. Radzę meble firmy Gała omijać z daleka. Kupując narazicie się na niepotrzebne kłopoty i wydatki.

sylwuś

nie wiem czy dobitnie ale z pewnością o 100% lepiej niż kierownictwo w tym (usunięte przez administratora) zresztą to forum nie jest o mnie ani też nie ma na celu obrażania wzajemnego się przez pracowników tylko pisania prawdziwych opinii o tym zakładzie. a większość opinii które są tu zamieszczone jest prawdziwa. Co do tego gdzie poszedłem do pracy to jest moja sprawa - Ci którzy mają wiedzieć wiedzą - reszty to nie dotyczy - tak więc to nie twój interes.

piła

Po pierwsze "nie pracuj",po drugie "poza tym".Nie wiem kto jest bardziej tępy ja czy ty.Pisałem wyraźne i powtórzę dużymi literami "NA WYPOWIEDZENIU" jeżeli takowe ktoś dostanie.Lepiej mieć dwie lewe ręce do pracy jak nosić na karku coś takiego co tylko przypomina głowę.

sylwuś

przecież wyraźnie napisałem że się zwolniłem - zaznaczam że sam

Do SYLWÓŚ

Sylwóś tyś taki mądry a pracujesz w takiej firmie, Ty się tam tylko marnujesz

???????????????????????

podobno mają zwolnić sto osób

maczo

[usunięte przez moderatora] ta firma to już lipa .

pracownik z hali

nick - 2010-01-19 18:14:10 PS. Im głupsza trzoda tym trudniej być pasterzem To świeta prawda jak komus cos niepasuje to niech sie zwolni dla niektórych moze bylo by lepiej jak by zwalniali niz pracowac po te 4 dni

Do SYLWÓŚ

Daj sobie z tym kiepem spokuj przeciesz widzisz że nie pogadasz z tym czymś olać go i pisać poto to forum jest nie ma co gadać głupot na drugiego piszcie prawde samą prawde i tylko prawde

xxxxx

a dlaczego twierdzisz że tego nikt z hali nie napisał??? przecież są tam ludzie którzy byli zadowoleni z pracy [usunięte przez moderatora]

??????

Witam wiele razy czytam te fora ,.nakłoniło mnie to do wypowiedzenia się na temat tego co piszecie.Powiem tak to nie jest idealna Firma (możecie szukać takiej POWODZENIA)Żałosne jest to co piszecie na temat pracodawcy ,kierownictwa .Każdy normalny człowiek nie pracuje tam gdzie warunki mu nie odpowiadają- zmienia miejsce pracy,a w tych waszych wypowiedziach są jakieś ubytki ,niedowartościowania ,chęć nadrobienia tego co nie wychodziło w pracy polega na wypisywaniu głupot.PRACOWAŁEM TAM i uważam ze zarobki sa ok zawsze na czas większe lub mniejsze pensje w zależności kto jak pracuje.Wiele osób miało pomoc z funduszu gdy byli w tragicznej sytuacji,.można wymieniać ale to nie o yo chodzi.Nie będę się więcej wypowiadał na tym forum powiem tylko jedno dla tych którzy będą chcieli szukać pracy w tej firmie -NIE CZYTAJCIE TYCH CHORYCH WYPOWIEDZI Z TEJ STRONY KTOŚ SOBIE ZROBIŁ Z TEGO MIEJSCE PRACY(bo pewnie do dnia dzisiejszego nie pracuje a coś robić musi )PRACA JAK WSZĘDZIE RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ ALE OGÓLNIE LUZ(zbyt duży)POZDRAWIAM BYŁY PRACOWNIK!!!!!!!!!

xxxxxxxxxx

a co sie dziwisz ze wyplata nedza ile przepracowałes godzin,wez pod uwage ze mniej pracujesz a chcialbys wiecej

d.k

wypłata to taka nędza ludzie co jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

maczo

oj myślę że tak tego nie załapią

Jan

Po zmianach super już zwolniono sporo załogi i cały czas zwalniają jak leci !!!!! super co nie ludziska hahaha sami się tam pchacie jak przyjęcia są więc teraz płaczcie jak ludzie mówią że tam tak jest z tymi zwolnieniami to nikt nie wierzy kurcze każdy musi się na swojej skórze przekonac !!!!!!!!!!!!! pozdro ludziska

MIKOŁAJ

witam w nowym roku , jak po zmianach

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.