opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10085)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10085)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 85
    • 86
    • 87
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    zbych75

    27.07.2016 15:17

    Inne

    Ludzie! Ja tam wole pojechać trochę dalej niż Berlin bo w okolicach Berlina pełno naszych, ruskich, ukraincow i emigrantów. Jak chcecie dobrze , zarobić to trzeba do zachodnich Niemiec czyli Hannoveru lub Duesseldorf, tam chodza zupełnie inne stawki za godzine. Pod Berlin bym się nie pchal, tam już jest bardzo ciasno! serio nie warto! wybierajcie oferty dalej od granicy polskiej, każdy tak mówi
    ReviewUserIcon
    Monika&Piotr

    26.07.2016 15:20

    Inne

    Kto pracuje ktoś na czekoladzie w tym sezonie? Ja byłem 2 lata temu z kobietą i myślimy o powrocie. Piszcie co i jak i czy dużo ze starej ekipy zostało? Pozdrowienia dla Polaków w Niemczech - ze stolicy!;=)
    ReviewUserIcon
    XYZ

    27.07.2016 16:20

    Inne

    Zostaw na forum swojego maila,tam moge odpowiedziec,tu nie napisze nic bo nie wiadomo kto to czyta i co wyczyta:-)
    ReviewUserIcon
    miroxdr

    20.07.2016 23:18

    Inne

    No w końcu jakiś pośrednik w Polsce, który sam zatrudnia na Niemcy i nie robi tego na zleceniówkach czy umowy o dzieło-!! Ze wszystkimi ludzmi odrazu podpisują umowy o prace i pełen etat a to rzadkośc szczegulnie w niemieckich agencjach 0 WIEM CO MOWIE!. Byłem już na 2 kontraktach u nich i nie mam się do czego doczepić. Gdyby nie rodzina w kraju to pewnie bym został tam na stałe za drugim razem :(
    ReviewUserIcon
    wojciech88

    20.07.2016 23:13

    Inne

    Czy ktoś pracuje jako monter mebli przez MGSOLUTION a może produkcja PCV okna i drzwi? Zaciekawiły mnie wysokie stawki jak na te branze, fajnie to wyglada. Macie o jakieś informacje, jak wygląda tam praca i pensja za cały miesiąc?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Pancho

    18.07.2016 12:56

    Inne

    mg solutions Wernigerode fabryka czekolady ktos cos wie ? moj mail [email protected] dzieki
    ReviewUserIcon
    jolka30

    17.07.2016 21:08

    Inne

    Czesc Wam!!! ja pracuję przy sadzonkach storczyków w laboratorium i powiem wam wszystkich ze tak super zorganizowanej agencjji pracy to ja nie widziałam . poważnie! Nie chce krakać ale oby tak dalej!!!! Sprowadzam tutaj swoje 3 koleżanki i wszystkim bardzio polecam jak ktoś się boi to tutaj dobrze trafil.... po roku mają przejmowac juz na umowy niemieckie z firmą niemiecką, co jest dla nas wszystkich fajna sprawą by tylko rzeczywiście tak było. Bo praca czysta i spokojna. Tylko uwaga niestety z partnerem tutaj nie przyjedziecie Na zakładzie same kobietki :D:D ale polcam!!!!
    ReviewUserIcon
    Ulka

    25.07.2016 16:37

    Inne

    Witam. Możesz coś więcej na temat tej pracy napisać? Lokalizacja hotelu, zarobki, czy daleko macie z hotelu do miasta? czy do pracy? Proszę o odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    xxxx

    04.10.2016 23:32

    Inne

    Witam a jak zarobki i mieszkania/?
    ReviewUserIcon
    Lucia

    30.06.2016 19:23

    Inne

    Wiadomo, ze kazda agencja pracy musi zarabiac na swoich pracownikach - przeciez to oni ogarniaja wszelkie formalnosci, ubezpieczenia itp i musze oplacic swoje koszta. Jesli chodzi o zarobki w MG - wg mnie sa naprawde niezle. A same oferty pracy - zroznicowane i takze dosc ciekawe. Korzystalam z dwoch opcji (Niemcy) i wrocilam zadowolona.
    ReviewUserIcon
    Miki

    30.06.2016 18:47

    Inne

    Korzystalam z uslug tej agencji juz pare razy - zawsze wracam zadowolona i bogatsza o euro i doswiadczenie/jezyk.
    ReviewUserIcon
    w.k.

    23.06.2016 09:22

    Inne

    Dzień dobry wszystkim pracującym :) ! Wybieram się w lipcu a dokładnie za 3 tygodnie niecałe do pracy w laboratorium roślin, prace przy selekcji sadzonken storczyków, czy ktoś też podejmuje tam pracę? jakie warunki wam zaproponowali? Też stałe zatrudnienie i mieszkanie na tej samej ulicy co praca właściwie?
    ReviewUserIcon
    Monika

    29.05.2016 16:00

    Inne

    Korzystałam z oferty firmy MG już dwa razy - zawsze wszystko było ok.
    ReviewUserIcon
    Maciej

    27.05.2016 11:49

    Inne

    Pracowalem dzieki MG rok temu w Niemczech i musze przyznac, ze bylo ok. Warunki takie jak przy podpisywaniu umowy - nie mam do czego sie doczepic. W tym roku raczej znow sie wybiore do pracy za ich posrednictwem.
    ReviewUserIcon
    ddd

    05.05.2016 16:34

    Inne

    Może ktoś wie czy są wolne etaty w tym magazynie pod Berlinem i ogólnie jak tam z zakwaterowaniem
    ReviewUserIcon
    dddd

    05.05.2016 12:01

    Inne

    Czy potrzebują pracowników na ten magazyn pod Berlinem? Czy jest to dpd? Jak tam z kasą i jakie godziny pracy oraz czy zakwaterowanie jest ok
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    MonterPiotr

    30.04.2016 10:33

    Inne

    Dają dużo ogłoszeń na stolarza przy montowaniu mebli.Ktoś ma doświadczenie w tych pracach przez te agencje? A druga sprawa ile w tygodniu i ile godzin w miesiacu się na takim zleceniu pracuje?
    ReviewUserIcon
    AM

    29.04.2016 19:23

    Inne

    Praca magazyniera w Berlinie jest OK jeśli ktoś zna podstawowy angielski bez problemów Polecam ofertę
    ReviewUserIcon
    pp25

    20.04.2016 20:27

    Inne

    Ja pracował jako magazynier przy MG może nie pod Berlinem, ale niedaleko Magdeburga. Praca przy rozladowaniu i zaladunku paczek, jedne lekkie drugie ciezkie, praca moze zmudna troche ale prosta. Wtedy zarabialem srednio 1 100 eurona reke na miesciac, Rorbiłem tak prawie rok, minus taki ze praca zaczyna sie o świcie kolo 5 rano. Plusem dużym był kwaterunek, dwie osoby w pokoju, salonik kuchnia lazienka wszystko full wyposazenie, internet, i do pracy bliziutko expresówką, więc wygoda. Ekipa na mieszkaniu też trafiła mi się spokojna. Teraz jednak zrobilem uprawnienia na widlaki wiec szukam czegoś w tym, mg ma niby w magdeburgu komisjonerke na wozkach, ale teraz podobno mają full i nei szukają nowych, ktoś wie gdzie można się załapac na takie prace? - byle we wschodnich Niemcy a nie przy granicy francuskiej, jak ktoś coś wiec to czekam na jakieś wieści !!!!!
    ReviewUserIcon
    berliner

    15.04.2016 10:17

    Inne

    czy ktoś pracuje w kurierce pod berlinem? warto aplikować? pasuje mi ta praca no i fajna lokalizacja... ale czy ktoś powie coś więcej?
    ReviewUserIcon
    .....

    06.04.2016 20:12

    Inne

    Powiem tak: pracowałam przez tą agencję przez 3 miesiące w Niemczech. Praca była, pieniądze na koncie zawsze były na czas i warunki mieszkalne tez były ok. Ogólnie polecam :-)
    ReviewUserIcon
    Pawel

    31.03.2016 19:39

    Inne

    Ktoś pracuje w Magdeburgu na komisjonerce? Warto tam jechać? Mój mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    xyz

    18.02.2016 17:52

    Inne

    jeśli od maja to kiedy się do nich zgłosić najlepiej?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    lyli

    17.02.2016 13:42

    Inne

    ja sie orientowalam ze okolice maja ma sie zaczynac sezon. chetnie podepne sie do jakiejs grupy z autem bo sama nie posiadam
    ReviewUserIcon
    Molo27

    16.02.2016 12:59

    Inne

    czy ktoś potrafi mi powiedzieć, kiedy na fabryce czekolady zaczyna się sezon w tym roku? czerwiec czy wcześniej? Może ktoś z pracowników, którzy tam jeszcze są ma jakieś info, jak w tym roku to będzie wyglądało? Byłem dwa lata temu z żoną i planujemy w tym roku też się wybrać, ale nie wiem, kiedy się dobijać do mg solutions. Ktoś poradzi
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    15.02.2016 11:44

    Inne

    ktoś jedzie może w piątek najbliższy czyli 19tego z Magdeburga, lub przez Magdeburg w strone południowej polski? oczywiście dorzucam się do kosztów a walizka tylko jedna, Wojciech
    ReviewUserIcon
    piotrek

    10.02.2016 22:13

    Inne

    SOR kazdy pracownik wie, ze pity kazda firma wysyla do konca lutego, taki maja czas, nie nakrecajcie się już tak, jak wam nie wyśle ktoś pita, to dostanie karę ze skarbówki, wiec każdy pracodawca musi, wiem bo sam prowadziłem firme. MI sie nie zdarzyło, żebym od kogoś nie dostał pita, wiec SOR chyba to twoja pierwsza praca i nie wiesz jak sie swiat kreci;) A ja tu z innego powodu, ktoś pracuje może w Hanowerze jako monter mebli? Możecie powiedzieć coś na temat zarobków, bo na ogłoszeniu jest ok 2 tys euor netto, za ile to jest godzin w tygodniu?
    ReviewUserIcon
    SOR

    12.02.2016 14:41

    Inne

    @piotrek to że każdy pracownik wie to już kwestia indywidualna. Wie ten kto chciał się dowiedzieć. Mnie nie interesuję człowieku z MG, że dostalibyście karę (piszę tak ponieważ zakładam żeś jednym z nich), bo najmniej mi byłoby was żal. Jasno napisałem pytanie czy ktoś dostał już druk. Czyli pytam tylko o to - CZY KTOŚ DOSTAŁ DRUK - a nie czemu go nie mam jakby było już po terminie dostarczania przez pracodawców obeznany z ruchem ziemskim i świata "Piotrze". A jeśli nie jesteś od nich (w co wątpię) to jedź tam do tych Niemiec od tych farmazonów jako człowiek obeznany świata. Skonfrontujesz swój nieomylny pogląd Omnibusa jak świat się kręci.
    ReviewUserIcon
    Bez nicka

    10.02.2016 15:39

    Inne

    Bylo do przewidzenia kto zostanie w Wergonie do konca lutego,nawet srednio inteligentny czlowiek by to dostrzegl:-)
    ReviewUserIcon
    Pawel

    03.02.2016 12:01

    Inne

    Hej, mam jechać do Magdeburga na komisjonowanie. Ktoś kto tam jest mi napisze jakie warunki płacy, pracy i mieszkania?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    .....

    30.01.2016 21:46

    Inne

    Sluchajcie bym może ktoś z was w pracy z tej agencji we Francji?? Na tych warzywach?? Jak tam ta praca wygląda?? Jakie są zarobki i warunki mieszkalne??
    ReviewUserIcon
    :)

    30.01.2016 12:42

    Inne

    zorro gdzie taka stawke 9,40 zł za granica masz? chyba ze euro? najmniejsza jaka ci mogą dac to 8,20 lub 8,80eur bo to minimalne, i kitów nie wciskaj ludziom. ja jestem na stawce 8,20 produkcja czekolady, nie narzekam chociaz praca nudna okropnie, ale dobrze bo jestem i mieszkam z dziewczyna - duzy plus :P ktoś sie orintuje czy jakas agencja zatrudnia blizej granicy gdzies? np cottbus lub berlin?
    ReviewUserIcon
    Mała

    21.06.2016 18:56

    Inne

    Hej. Gdzie pracujesz w tej fabryce czekolady? Przyjmują nadal pary? Jaka stawka godzinowa? I czy zapewniają nocleg?
    ReviewUserIcon
    MATEUSZ

    18.01.2016 19:01

    Inne

    E Radek, sprawę mam
    ReviewUserIcon
    zorro

    17.01.2016 01:02

    Inne

    9.40zł za godzinę , to według ciebie godziwe warunki ? To ja w kraju mam więcej , taka stawka to żart . Ja bym się nie skusił
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2016 17:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mario

    12.07.2016 08:50

    Inne

    Witam,a moglbys napisac kilka namiarow na kwiatki/pieczarki szczegulnie tych z angielskim,z gory dziekuje
    ReviewUserIcon
    Piotr92

    13.01.2016 14:11

    Inne

    kto szuka mieszkania w Magdeburgu? miejsce w pokoju jednoosobowym
    ReviewUserIcon
    komisjoner

    13.01.2016 14:08

    Inne

    Widze ze ktoś pisze ze jest w Magdeburgu, czyli tu gdzie ja i ma zarobek za miesiąc 500 euro, podaj imie i nazwisko to chętnie się spotkamy, ja mam wydajność 300 colli i zarabiam 1400 i nie powiem zlego słowa na firme bo zawsze mi ida na reke. Inni, którzy tu są a znam wszystkich tak samo, to o co chodzi? Kto pisze te bzdury i straszy ludzi niepotrzebnie?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    13.01.2016 14:01

    Inne

    Jadę w piątek do Magdeburga, proszę o kontakt jak ktoś chce pojechać ze mną. [email protected]. mam dwa msc. wolne w samochodzie.
    ReviewUserIcon
    Stefan Visser

    12.01.2016 11:17

    Inne

    Mg solutions ist die schlechteste Gesellschaft. Die Preise sind nicht wie im Vertrag vorgesehen. Zu groß Eigentumswohnung Gebühren nicht mit den Arbeitsämtern .Und Arbeitnehmer einzuhalten haben keine Versicherung im deutschen Staat bezahlt. Was sind die Ursachen, die nicht durch die polnischen Arbeiter versichert sind. Als deutscher Patriot nicht auf diese Betrüger 500 € pro Monat zu gehen. Funktionieren nicht in dieser Diebe.
    ReviewUserIcon
    heh

    11.01.2016 22:18

    Inne

    mnie to wcale nie zaskakuje przeciez to wszystko co sie dzieje ostatnio w wielu firmach to powiem ze mnie juz nie dziwi takie rzeczy widzialem w sowim zyciu, ze tylko pozostaje czekac az mnei to spotka. ciekawe ile tutaj placa za godzine chcialbym dostac jakies potwierdzenie takiej informacji.
    ReviewUserIcon
    XSSS

    11.01.2016 22:16

    Inne

    hahaha w polsce praca przez agencje.. to z 6zł na godzine bedziesz miał albo 5,50 xd
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.01.2016 22:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Juli

    13.01.2016 14:07

    Inne

    Jacek- w magdeburgu czekolada???????????????????????, chyba Ci się coś pomieszalo... Widać ze nie wiesz co piszesz hi hi hi hi hi hi
    ReviewUserIcon
    Monika

    11.01.2016 21:56

    Inne

    Czytając tyle komentarzy podzielę się moją opinią . Pracowałam przez Agencje Mg solutions w zeszłym roku w fabryce czekolady w miejscowości Weinegrode . Po zachęcaniu przez panią z biura która tak opowiadała że będzie tak dużo godzin i wypłaty powyżej 5200 zł a kto by się nie skusił . Dojechałam swoim prywatnym autem , gdyż dojazd musiał być w własnym zakresie . Mieszkania bardzo słabe , brak pralki lub internetu . Internet na kablu ale co z tego jak zabrałam ze sobą tablet (porażka ) . Praca tragiczna , duże zamieszanie sami nowi ludzie , nikt nic nie wiedział . Zastanawiałam się później czy nie pojechałam na jakąś lipną pracę . Za dużo ludzi za mało pracy ,pracownicy niemieccy zastanawiali się co z nami zrobić . Dużo odsyłali do domów .Faktycznie malo godzin , po przepracowaniu miesiąca z iloscia 152 h dostałam na konto pieniądze . To był szok nie całe 600 euro . Dzowniłam do biura , jak naliczają pieniążki . Powiedzieli mi że mieszkanie to 400 euro i jakies odliczenia . Jeśli tak oszukują , to ja zrezygnowałam obecnie pracuje firmie TML Professional i jestem zadowolona ma dobre pieniądze . Nie Polecam Mg solutions
    ReviewUserIcon
    Radek z Uedem

    10.01.2016 23:06

    Inne

    Czytając tyle pozytywnych opinii jestem wielce zaskoczony. Niestety z tą firmą mam wiele przykrych chwil. Skąd macie takie zarobki , to nie jest realne z Mg solutions . Pracowałem w Magdeburgu za pośrednictwem tej firmy naprawdę słabe wypłaty , mało godzin oraz duże koszty mieszkania . Nie polecam , nie będę się rozpisywał . Wiadomo jak nie wierzy mi ktoś , może się przekonać na własnej skórze. Teraz pracuje firmie Logistic service am aiprot Wezze , na kontrakcie jestem naprawdę zadowolony . Znalazłem prace na własną rękę , z dobrymi zarobkami i bezpłatnym mieszkaniem w Uedem . Mam nadzieje że moja opinia uchroni ludzi przed popełnieniem błędu , Pozdrawiam wszystkich

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.