opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10085)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10085)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 84
    • 85
    • 86
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    no name

    14.09.2016 21:49

    Inne

    pracowałem przy meblach i nabawiłem się dyskopatii a druga sprawa jest taka ze już po 2 tyg możesz jechać do domu jak stwierdza ze za wolno robisz
    ReviewUserIcon
    emigracja

    13.09.2016 23:36

    Inne

    Hej Za każdym razem jak oferują pracę to jest wymóg aby jechać w grupie najlepiej i ktoś w grupie musi mieć samochód bo trudno z dojazdem i tak dalej. Czy uwas też tak było? Ja byłam zaintersowana magazynem odzieżowym .. czy ktoś też sie tam wybiera albo do kosmetyków ?
    ReviewUserIcon
    jaa

    11.09.2016 14:15

    Inne

    Jest oferta na produkcji przy kosmetykach. Jedzie ktoś?
    ReviewUserIcon
    Monia

    09.09.2016 13:03

    Inne

    Hej. Mógłby ktoś napisać o pracy w magazynie odzieżowym? Jest taka oferta u nich. Wie ktoś coś?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    TOM

    08.09.2016 15:11

    Inne

    Wróciłem z Niemiec po czterech miesiącach pracy w fabryce mebli. Polecam szczególnie dla tych co znają trochę niemiecki :)
    ReviewUserIcon
    jolasia

    07.09.2016 07:47

    Inne

    Widzę, że znowu szukają Junior projekt menadżera, ktoś może coś więcej napisać o tym stanowisku i pracy w ich biurze? Zastanawiam się nad wysłaniem cefałki.
    ReviewUserIcon
    Asia

    06.09.2016 15:46

    Inne

    Witam . Wybieram sie w niedziele do Lippztadt na produkcje orchidei , zaczynam od pon12.09 czy ktos z was tez sie tam wybiera ? We dwojke zawsze razniej ,pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    XXX

    04.10.2016 14:31

    Inne

    I jak praca się podoba? My mamy wyjechać w niedzielę 09.10.2016
    ReviewUserIcon
    xxx

    04.10.2016 14:45

    Inne

    Mogę prosić na maila? [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.09.2016 19:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    busia

    08.09.2016 18:21

    Inne

    spokojna w tym sensie, że nikt cie nie pogania i nie stoisz przy taśmie
    ReviewUserIcon
    PIKO

    02.09.2016 13:08

    Inne

    najlepsze jest to ze nie trzeba znać języka, taka kasa jaka oni daja za zero można powiedzieć kwalifikacji i jezyka to nie spotykane POLECAM W CHOOOOOYYY
    ReviewUserIcon
    nessi

    02.09.2016 06:55

    Inne

    rambo w jakiej miescowosci jestes w tej branzy ? bockenem? wiesz moze jak wygladaja warunki mieszkaniowe tam?
    ReviewUserIcon
    anka

    01.09.2016 14:28

    Inne

    hej emigracja:) wyslalam maila:)
    ReviewUserIcon
    marcin

    01.09.2016 05:37

    Inne

    Dołączam się do opcji wspólnego wyjazdu kontakt GG 9816325 Pozdrawiam Marcin
    ReviewUserIcon
    pati9202

    01.09.2016 00:28

    Inne

    Moglby ktos napisac wiecej o pracy przy produkcji roslin w lippstadt? [email protected]
    ReviewUserIcon
    mjs

    29.08.2016 18:14

    Inne

    czy wie ktos jak wygladaja warunki pracy i mieszkania na produkcji w branzy automotiv w okolicach hanoveru? byl ktos z was? moze ktos jest tam i wie co i jak?
    ReviewUserIcon
    rambo

    31.08.2016 21:00

    Inne

    polecam! zajefajna lekka robota, a zarobki na reke tak 1500 Eur, po oplaceniu wszystkich podatkow, skladek i mieszkania. premie sa! mam nadzieje, ze zostane tutaj jak najdluzej :))))) a pani Ola, ktora jest koordynatorką jest super i zawsze pomaga jak może. zawsze odbiera komórkę! jak się poskarzylem, ze nie odbieraja w biurze to mi pani Ola mowila, ze oni non stop gadaja z kims, to rekrutuja i czasem nie ma kto tego telefonu odbierac. najlepiej od razu zaaplikowac, bo oddzwaniaja. jak nie ta oferta to inna, ale to automotive jest spoko bo super kaska.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.08.2016 10:34

    Inne

    Niby strona firmy , oferty jako takie wydają sie być w porzadku.. więc dzownię tam żeby zapytac o konkretna ofertę drugi dzien z rzędu ( kilkanaście telefonów o różnych porach ) i niestety za każdym razem nikt nie odbiera .. O ile teraz tylko się irytuje to nie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacji kiedy jestem za granicą mam pilną sprawę do wyjaśnienia .. jest problem .. Bardzo to karze sie przyjrzeć ich wiarygodności ..a szkoda bo niektóre oferty wydaja sie na pierwszy rzut oka godne uwagi . Czy już na prawdę na tym świecie nie ma rzetelnych agencji pośrednictwa pracy ??
    ReviewUserIcon
    rambo

    31.08.2016 20:55

    Inne

    hej, ja z nimi jestem na zleceniu, byłem tam u nich w biurze. te laski non stop wiszą na telefonach i może dlatego nie odbieraja stacjonatrnego... generalnie na wyjeździe kontakt zawsz e jest super. dostajemy numery komorkowe kordynatorow i emaile. kontakt jest. pod tym wzgledem nie ma sie czego bac. tylko z ta stacjonarka ciezko jak nie oddzwonia
    ReviewUserIcon
    Jack

    31.08.2016 20:51

    Inne

    dajcie znać czy już sie odzywają
    ReviewUserIcon
    busia

    30.08.2016 21:47

    Inne

    Hej:) jedzie ktoś na storczyki do Lippstadt na 5.09 ????
    ReviewUserIcon
    busia

    08.09.2016 18:17

    Inne

    ja już tu jestem, język w pracy nie potrzebny, dużo polek tam pracuje, po polsku wytłumaczą pokażą itd, a praca spoko ja tam nie narzekam :)
    ReviewUserIcon
    XXX

    04.10.2016 20:18

    Inne

    Proszę o kontakt na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    anka

    30.08.2016 18:52

    Inne

    ma ktos ochote na wspolny wyjazd? we 2 zawsze razniej pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jacko

    31.08.2016 20:31

    Inne

    to odbierają już telefony czy nadal nic? Pierw się zgłosiłem dzwonili była umowa później się wycofałem bo nie zdążyłem a teraz znowu chce się zgłosić i nie ma odpowiedzi na maila. są na urlopie może 3 tygodnie? Nie chcę przegapić wyjazdu jeżeli będzie więc dajcie znać co i jak czy się odzywają.
    ReviewUserIcon
    anka

    30.08.2016 18:50

    Inne

    ma ktos ochote na wspolny wyjazd? we 2 zawsze razniej pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    martita88

    16.09.2016 14:42

    Inne

    hej mam propozycje pracy w fabryce czekolady a wy gdzie?
    ReviewUserIcon
    michał

    19.11.2016 17:02

    Inne

    a jak sa warunki w tej fabryce czekoaldy? moze by ktos odpisał:-)
    ReviewUserIcon
    melka

    29.08.2016 19:19

    Inne

    hej. ma ktos ochote na wspolny wyjazd. We dwie zawsze razniej
    ReviewUserIcon
    martita88

    16.09.2016 13:38

    Inne

    witam a gdzie dokladnie jedziesz? mnie kierują do fabryki czekolady w wernigerade. mam nadzieje że wypali. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    melka

    17.09.2016 13:58

    Inne

    Hej. Nie jadę jeszcze bo muszę zostać w Pl jeszcze 3tygidnie. Kiedy masz wyjazd ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Bez nicka

    29.08.2016 17:43

    Inne

    Agencja jaka jest taka jest(ja nie moge na nic narzekac) ale warto by sie tez zastanowic nad samym soba,nad naszym zachowaniem za granica na kontrakcie,nad tym jacy Polacy potrafia byc nieprzyjazni i zawistni wobec siebie,jak potrafi jeden drugiemu zycie ,,umilic".To co obserwuje tu gdzie jestem to jakas masakra-zawisc,obgadywanie,jeden pod drugim dolki kopie,jakis sztuczny podzial na lepszych i gorszych.Polecam to niektorym pod uwage
    ReviewUserIcon
    Moniqe

    27.08.2016 22:52

    Inne

    ktoś pytał tam o język? ponawiam pytanie czy jak pojadę z męzem i nie znamy języka to zginiemy czy da się normalnie funkcjonować?:D:DDDD dodam ttlko ze chodzi o prace przy pakowaniu częsci meblowych:) ktoś pomoże i przedtawi jak to wyglada w praktyce moi kochani?
    ReviewUserIcon
    wass

    01.09.2016 21:29

    Inne

    Byliśmy z tej firmy na pakowaniu i jest fajnie.Praca na 3 zmiany po 8 godz. dziennie.Bez języka niemieckiego ale to nie problem bo na zakładzie pracuje się z Polakami .
    ReviewUserIcon
    piotroska$$

    24.08.2016 11:25

    Inne

    ktoś pracuje przez mg w wernigerode? trzeba tam być własnym autem? napaliliśmy się na te ofertę ale podobne bez auta ani rusz! Ktoś powie coś więcej?
    ReviewUserIcon
    hania77

    05.09.2016 13:32

    Inne

    Tak. Do mnie tez dzwonili i tylko jak pojade autem to moga zaproponowac ech :(
    ReviewUserIcon
    mimon

    24.08.2016 05:33

    Inne

    Jedzie ktoś autem w okolice Hanoveru do pracy z tą agencja 7 września chętnie bym się zabrał jak coś dajcie cynka [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jenny

    23.08.2016 07:57

    Inne

    Tak? ale to chyba w Polsce?
    ReviewUserIcon
    Ziki

    22.08.2016 22:04

    Inne

    Nowe oferty pracy polecam wiele zagranicznych lokalizacji do wyboru :)

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    bbb

    22.08.2016 20:28

    Inne

    witam byl ktos w okolicach hanoveru praca w branzy automotive wybiera sie ktos we wrzesniu do pracy tam ?
    ReviewUserIcon
    ttttt

    22.08.2016 15:25

    Inne

    Jedzie ktoś we wrześniu do pracy w okolice Hanoveru?
    ReviewUserIcon
    bar

    22.08.2016 04:47

    Inne

    Witam Ktoś pracuje w fabryce pod Hanowerem lub wybiera się we wrześniu?
    ReviewUserIcon
    bar

    21.08.2016 21:42

    Inne

    Witam Czy ktoś pracował na produkcji w branży automotiv w Bockenem i może coś powiedzieć o pracy i warunkach mieszkania? Dostałem propozycję wyjazdu i chyba się zdecyduje na wrzesień Pozdrawiam Bartek
    ReviewUserIcon
    Pawel

    20.08.2016 18:20

    Inne

    Czy ktoś wie coś o pracy przy produkcji automobile w Berlinie. Pracuję na takim samym stanowisku ale na bayernie a z Berlina mam 2 godz do domu. Także mam się nad czym zastanawiać. Fajnie by było być bliżej rodziny. Proszę o info na [email protected]
    ReviewUserIcon
    wojteczek11

    17.08.2016 17:30

    Inne

    ktoś pracuje na fabryce pod Hannoverem? Pytam o produkcje części samochodowych. Szukam osób z województwa małopolskiego chętnych do wspólnych zjazdow na weekend raz w miesiącu. Dawajcie info i zgrajmy się w koncu, bo naszych tu jest chyba z setka a każdy sobie BEZ SENSU! A co do mg jestem bardzo na tak! Ze spokojnym sercem polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    krzysiek

    01.09.2016 17:33

    Inne

    Witam Jestem z województwa śląskiego, i jade 6 września. Proszę o pozostawienie numeru telefonu na maila [email protected]. Wiem że nie jest to małopolska, ale już bliżej zawsze
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2016 11:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Just

    08.08.2016 16:37

    Inne

    Jezeli jest napisane w ogłoszeniu MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO to trzeba znać podstawy chociaż jakieś? Czy bez znajomości też jest jakaś szansa, zeby sie dostac do jakiejkolwiek pracy z tej agencji??? Pzdr
    ReviewUserIcon
    Kama

    04.08.2016 21:55

    Inne

    jak długo można pracować w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2016 19:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kama

    05.08.2016 11:03

    Inne

    zbiorach???? ale chodzi o prace pracownik produkcji roślin???? Prace przy produkcji i selekcji sadzonek roślinnych w laboratorium (warunki sterylne) ? o ta prace chodzi?
    ReviewUserIcon
    hogusia

    03.08.2016 00:48

    Inne

    Jolka 30 jak dokładnie wygląda praca przy orchideach w laboratorium bo mam okazję od 8.08 zacząć tam prace ale chciałabym dokładnie wiedzieć jak ona wygląda?Czy jedzie ktoś jeszcze do tej pracy teraz w niedzielę?
    ReviewUserIcon
    Ona 24

    04.08.2016 19:09

    Inne

    jak co to podaj do siebie jakiś kontakt odezwę się ;)
    ReviewUserIcon
    hogusia

    07.08.2016 22:40

    Inne

    Nie pojechałam bo mi coś wypadło.A ty dojechałas dsj znać jak jest?
    ReviewUserIcon
    Mag

    02.08.2016 11:18

    Inne

    A po wysłaniu CV długo czekaliście na telefon z agencji? Bo juz 2 tyg temu CV wysłaliśmy i nikt dalej nie zadzwonił
    ReviewUserIcon
    rambo

    29.07.2016 21:44

    Inne

    ja tam nie wiem. jestem z nimi na zleceniu, jest ok. warunki tak jak mi pani przedstawila. praca jest spoko lekka. dlamnie sie liczy to ze jest kontakt i odbieraja telefony i pomagaja. nie wypinaja sie jak jest problem
    ReviewUserIcon
    Wiki

    29.07.2016 17:15

    Inne

    Oferta pracy w fabryce czekolady w Magdeburgu, polecam tą pracę, dobre pieniądze
    ReviewUserIcon
    karaśxx

    28.07.2016 19:16

    Inne

    irytują mnie te ludziska które tu tak czasami brudzą tej agencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie pracuje z nimi od 3 lat co roku gdzie indziej i z kązdym problemem (czasem mega błahym;-) do nich dzwonie i jakos migiem wszystko załatwiają czegoś takiego nie było w żadnej mojej pracy póki co! Nie moge już czytac niektórych waszych komentarzy - w taki sposob to zawsze bedziecie bezrobotni :( niestey

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon