opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 80
    • 81
    • 82
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Monia94

    02.10.2017 16:00

    Inne

    Witam, chcialabym sie dowiedziec czy aby dostac prace w tej agencjii trzeba miec jakies super ekstra CV i doswiadczenie zawodowe? Wysylalam juz 2 razy swoje (ubogie)CV i zero kontaktu z ich strony.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    01.10.2017 11:15

    Inne

    Witam, Jak się nazywa firma w Hamburgu do której przyjmują pracowników na dział kompletacji zamówienia?
    ReviewUserIcon
    MARECZEK

    30.09.2017 12:14

    Inne

    kto jedzie lub pracuje w Berlinie albo w Hamburgu na magazynie?
    ReviewUserIcon
    on33

    28.09.2017 17:20

    Inne

    Witam Czy ktoś wybiera się w niedzielę do Hamburga dokładnie okolice HH z firmą MG z Krakowa ? Praca polega na kompletowaniu zamówień na magazynie.

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Kasia

    28.09.2017 05:21

    Inne

    Jade do Lippstadt praca przy roslinach mam zaczac 9.10.jade z Rudy Slaskiej jedzie ktos jeszcze z okolicy?razem razniej.
    ReviewUserIcon
    Halina

    01.10.2017 21:13

    Inne

    Witam, ja tez jade w tym terminie. Może się zdzwonimy?
    ReviewUserIcon
    kasia

    03.10.2017 10:24

    Inne

    Napisz na meila [email protected] to sie wymienimy numerami
    ReviewUserIcon
    Jaro

    27.09.2017 09:51

    Inne

    Cześć Napiszcie coś o pracy na magazynie w Hamburgu jakie warunki mieszkalne jadę 16.10.2017 ktoś jedzie może się zabiorę bo nie jestem mobilny dzięki
    ReviewUserIcon
    Pracownik Hamburg

    26.09.2017 13:17

    Inne

    Jade przez tem Agencję do Hamburga od niedzili, czy ktoś też sie wybiera? Stanowisko na magazynach Jak coś to piszcie (ja bez auta)
    ReviewUserIcon
    aru

    29.09.2017 13:40

    Inne

    gdzie dokładnie jedziesz na hamburg?
    ReviewUserIcon
    www

    03.10.2017 14:51

    Inne

    kolego z jakiego województwa jesteś ,bo tez mam ofertę od nich do Hamburga
    ReviewUserIcon
    &klaaaaaaaudiaaaaaaaaa&

    26.09.2017 11:57

    Inne

    to jest juz bardzo znana agencja i maja maseludzi w Europie, jak masz z kims jechac to z nimi spokojnie bo oni daja tylko umowy o prace na etat, moja cala rodzina i znajomi jezdzimy z nimi od lat, przy czym teraz jestesmy na czekoladkach w saksonii anchalt i tu jest juz full ludzi i nie wysylaja teraz niwych ale ofert u nich jest duzo bo znajoma na przyklad jest w laboratorium roślin przy sadzonkach jakiś, pisz na [email protected] on jest tam konsultantem i zatrudnia doNiemiec polaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto z wernigerode lub magebdurga jedzie na wszystkich swietych do polski - ja podkarpacie, pisze sie ktoś na podwózke za zrzutke? :O
    ReviewUserIcon
    Błażej

    29.09.2017 21:04

    Inne

    mam zamiar wybrac sie przez te agencje i prosilbym o wiecej informacji, moze na priv? tez jestem z podkarpacia
    ReviewUserIcon
    Asia94

    17.10.2017 17:48

    Inne

    Jak wygląda ta praca? Tzn co dokładniej się robi? Jakie są godziny pracy? Jakie są średnie zarobki? Jeśli można prosić o szczegóły to będę wdzięczna, mam możliwość wyjazdu tam. Pozdrawiam serdecznie. :)
    ReviewUserIcon
    QDW

    25.09.2017 22:21

    Inne

    negatywne opinie kasowane ja składałem CV wielkie obiecanki i nic wodzenie za nos składam na ofertę w DE a oni dzwonią z czymś zupełnie innym ,niekompetentna agencja ! nie polecam
    ReviewUserIcon
    Janek

    25.09.2017 13:55

    Inne

    Cieszę się, że trafiłem na tę agencję. Moje zarobki są większe niż wcześniej a i satysfakcja z pracy wzrosła. Współpraca z nimi jest bardzo profesjonalna.
    ReviewUserIcon
    Błażej

    26.09.2017 14:04

    Inne

    Witam! jesli mozna to chcialbym uzyskac wiecej informacji o pracy w tej agencji, moze kontakt na priv?
    ReviewUserIcon
    sebol

    24.09.2017 23:05

    Inne

    Mam pytanie chce wyjechac z dziewczyną za granice własnie do tej agencji jak polecacie warto jechac nie jest to jakies oszustwo jak jest z wyplata i z zakwaterowaniem ???
    ReviewUserIcon
    Moni

    22.09.2017 16:24

    Inne

    Ja z facetem sie zastanawiamy. Dziś aplikowałam nasze CV, kobitka przepytala mnie z angola. Potem ogólnie kiedy mogę wyjechać. Mam prace w Polsce w akordzie w okropnych warunkach po 40 stopni na szybko lecacej taśmie i to za 1500 zł. Nie chciałabym pogorszyć sytuacji bo tu sie zwolnie , tam wyjdzie lipa i w tedy dopiero sobie napluje w gębę. Poleca ktoś?
    ReviewUserIcon
    Adam

    07.10.2017 13:09

    Inne

    Moni nawet jak Ci nie wyjdzie to pomyśl logicznie czy w Polsce będziesz miała problem w znalezieniu pracy za 1500 netto? Chyba raczej nie. Jeżeli całe życie będziesz się zastanawiać czy mi się uda i nigdy nie zaryzykujesz to będziesz pracowała w tej dotychczasowej pracy do emerytury i z miesiąca na miesiąc będziesz powtarzać sobie ZWALNIAM SIĘ Z TĄD a i tak będziesz tam pracować. Przemyśl to sobie
    ReviewUserIcon
    Lidia

    20.09.2017 13:55

    Inne

    @Magda co powiesz o przebiegu rekrutacji? Jakich pytań można się spodziewać? Jakie są wymagania, aby zostać zatrudnionym? Jakie trzeba mieć doświadczenie? @Marco Polo a czy Ty jesteś zadowolony z pracy w firmie Marco Polo? Czy powiesz coś o pracy w firmie?
    ReviewUserIcon
    Marco Polo

    20.09.2017 15:20

    Inne

    jest na prawdę ok moge Ci polecić te agencje jeśli szukasz normalnej umowy i wyplaty na czas, ja pracuje na pakowanie mebli do ikei w zachodnich Niemczech, jak cos to kontakt do rekruteraa który mnie zatrudniał Łukasz Chołody: 516 492 052 Z tego co wiem to ma kilka tez innych ofert w Niemczech gdzie zatrudniaja to juz sie dopytaj bezposrednio w biurze u nich lub jedz do Krakowa do biura obłsugi klientóww
    ReviewUserIcon
    Magda

    21.09.2017 09:56

    Inne

    Ja miałam rekrutację przez telefon, ponieważ jestem z innego województwa. Odbyłam rozmowę telefoniczną z miłym Panem z Agencji. Zadał kilka pytań m.in.: czy mam prawo jazdy, czy posiadam samochód, zapytał o ubezpieczenie zdrowotne, czy kiedykolwiek pracowałam za granicą, na jak długo chciałabym wyjechać itp. Takie ogólne pytania. Przedstawił mi ofertę pracy (praca przy sadzonkach), opowiedział o warunkach mieszkaniowych, wynagrodzeniu itd. Jeśli chodzi o doświadczenie to nie mam żadnego przy pracy z roślinami.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Domi1602

    19.09.2017 18:25

    Inne

    Dzis wyslalam CV, czekam na telefon :) Ktos z zachodniopomorskiego sie wybiera? :) jakas dziewczyna ?
    ReviewUserIcon
    kasia bogacka

    16.09.2017 17:12

    Inne

    o matko jak sie bałam bo pierwszy raz za granice, ale wszystko tylko na plus.... droga najgorsza bo ja spod granicy ukraińskiej i 1400 km do pracy ale prawie cała droge spasłam w busie hihihi... praca fajna bo lekka i warunki czystości mają duże. a pieniądze jak na taką prace to wpożątku
    ReviewUserIcon
    29Wiola

    16.09.2017 17:09

    Inne

    ja od tygodnia na sadzonkach orchideei, wiem ze przyjezdzaja nowe Panie z Polski, ale nie meiszkamy razem, jakby ktos sie wybbieral z pomorskiego to dajcie znac - moze wpsolne zjazdy co jakiś czas? [email protected]
    ReviewUserIcon
    rozczarowana

    16.09.2017 10:51

    Inne

    tyle razy wysyłałam CV i nikt się do mnie nie odezwał ta agencja w ogóle istnieje?
    ReviewUserIcon
    Magda

    17.09.2017 13:32

    Inne

    Ja wysłałam CV i Pan z Agencji oddzwonił do mnie po około tygodniu.
    ReviewUserIcon
    podlasianka

    16.09.2017 08:45

    Inne

    Witam, Czy ktoś z podlaskiego lub innych "dalekich" od Krakowa województw miał pracę dzięki tej agencji? Czy tylko ludzie z małopolskiego i okolic maja szansę być zrekrutowani ?
    ReviewUserIcon
    dzony

    12.09.2017 15:15

    Inne

    WITAM. Prosze o opinie na temat marazynu kolo magdenburga Edeka.
    ReviewUserIcon
    Rypin

    11.09.2017 21:20

    Inne

    Sporo osób pisze na tym forum zapytania do obecnie [pracujących z agencja ale nie ma właściwie odzewu. Czy jest dobrze i nie chce się wam nic pisać? Jak człowiek chce wyjechać po raz pierwszy to liczy , że tu dowie się czegoś o agencji i o możliwościach dobrego zarobku.
    ReviewUserIcon
    rypiniak

    13.09.2017 14:14

    Inne

    ja też szukam pracy z tą agencją. Mam pytanie jesteś z miejscowości Rypin w kujawsko pomorskim bo ja tak może wspólnymi siłamy damy rade
    ReviewUserIcon
    Marco Polo

    16.09.2017 17:12

    Inne

    jesli ktos nie pisze to znaczy ze zadowolony hehehe taki juzż Poak jest :D nie wiesz tego?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    __WerOnikA___

    10.09.2017 21:54

    Inne

    A ja tez polecam te agencje!!!!!!!!!!!!!! Cała moja rodzina jezdzi z nimi w wakacje od lat do Niemiec i to jedyna normalna agencja jaka znamy! Pokoje dwuosobowe a nie jakieś baraki czy pietrowe łózka aby upchać! Wszystko idzie z nimi załatwić i nie oszczędzają na ludziach więć z reką na sercu polecam całe MG Solutions pozdrawiam koordynatorkę Panią Anię, super kobieta!
    ReviewUserIcon
    Domi9521

    17.09.2017 11:35

    Inne

    Mam pytanie po jakim czasie agencja odpowiada na zgłoszenia. Trzeba długo czekać czy najlepiej pojechać do Agencji. I jak odbywa się rekrutacja sprawdzają język niemiecki bądź angielski. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    MIKI33

    09.09.2017 21:10

    Inne

    Ja jestem na sadzonkach w Lippstadt i te osoby które narzekają to chyba wszystkie rozumy pozjadały, praca nie jest chyba az tak prosta jak sie im wydaje i moze dlatego niektóre z naszych rodaczek pozjadały wszystkie rozumy. Kierowniczki niemieckie to często po prostu też polki a co się za granicą rzadko spotyka bo nie trzeba znać niemieckiego... wezcie sie do roboty bo psujecie nam Polakom opinie w Niemczech! Ja (jak i większość polskich koleżanek) polecamy te prace. Dodam tylko, że zarobki sa bardzo w porządku, same niemieckie pracownice mają często gorsze wypłaty niż my z mgsolution.
    ReviewUserIcon
    MIKI33

    09.09.2017 21:10

    Inne

    Ja jestem na sadzonkach w Lippstadt i te osoby które narzekają to chyba wszystkie rozumy pozjadały, praca nie jest chyba az tak prosta jak sie im wydaje i moze dlatego niektóre z naszych rodaczek pozjadały wszystkie rozumy. Kierowniczki niemieckie to często po prostu też polki a co się za granicą rzadko spotyka bo nie trzeba znać niemieckiego... wezcie sie do roboty bo psujecie nam Polakom opinie w Niemczech! Ja (jak i większość polskich koleżanek) polecamy te prace. Dodam tylko, że zarobki sa bardzo w porządku, same niemieckie pracownice mają często gorsze wypłaty niż my z mgsolution.
    ReviewUserIcon
    MIKI33

    09.09.2017 21:09

    Inne

    Ja jestem na sadzonkach w Lippstadt i te osoby które narzekają to chyba wszystkie rozumy pozjadały, praca nie jest chyba az tak prosta jak sie im wydaje i moze dlatego niektóre z naszych rodaczek pozjadały wszystkie rozumy. Kierowniczki niemieckie to często po prostu też polki a co się za granicą rzadko spotyka bo nie trzeba znać niemieckiego... wezcie sie do roboty bo psujecie nam Polakom opinie w Niemczech! Ja (jak i większość polskich koleżanek) polecamy te prace. Dodam tylko, że zarobki sa bardzo w porządku, same niemieckie pracownice mają często gorsze wypłaty niż my z mgsolution.
    ReviewUserIcon
    Cepelia

    05.09.2017 14:28

    Inne

    Zastanawia mnie dlaczego nikt z osób , które już byłe w pracy przez agencję nie piszą nic na tym forum? Pewnie jest in w miarę dobrze i nie chce się nikomu pisać? A może boja się konkurencji? Jak myślicie?
    ReviewUserIcon
    Madzia

    02.09.2017 11:44

    Inne

    Dziękuję za odpowiedź :)

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    bbbbbbb

    01.09.2017 10:30

    Inne

    jak wyglada praca na magazynie? jest ciezko?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    02.09.2017 13:24

    Inne

    Praca po 8-10h dziennie. Zmiany na 5:00, 13:00 i 21:00. Latasz po magazynie i pakujesz około 1 tony na h produktów. Normę przez 2 miesiące się nie liczy, potem około 240 produktów na h. Produkty to wina, chemia, zywnosc od lekkich do głównie ciezkich. Ćwicz kolana i plecy bo to siada najszybciej w tej pracy.
    ReviewUserIcon
    bbb

    01.09.2017 10:19

    Inne

    Co powiecie na temat pracownika produkcji form w Lipsku ?
    ReviewUserIcon
    Gugu

    31.08.2017 22:35

    Inne

    Agencja ok.Byłam od nich 2 razy.Niestety nie polecam drugiego miejsca Hark Orchideen w Lippstadt-tragicznie ..dobrego słowa nie można powiedzieć,.Niestety agencja psuje sobie przez nich opinie.W inne miejsca jak najbardziej i rzeczywiście pieniądze zawsze na koncie i na czas.
    ReviewUserIcon
    Madzia

    01.09.2017 09:35

    Inne

    Czemu nie polecasz pracy w Hark Orchideen w Lippstadt?
    ReviewUserIcon
    Olga

    01.09.2017 13:16

    Inne

    Hej ja właśnie chcialam aplikować tam do pracy, dlaczego jest tam tragicznie, proszę napisz cos wiecej. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    xxxo

    31.08.2017 22:01

    Inne

    Witam, chciałam zapytać ile placi sie za mieszkanie, ile jest godzin w msc ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kumak

    30.08.2017 23:46

    Inne

    a gdzie Państwo pracowali?
    ReviewUserIcon
    Celina i Wojciech

    29.08.2017 20:57

    Inne

    nei pozwole złego słowa na agencję powiedzieć, jestem tu z mezem synem od kilku miesięcy, zarobki kolo 1200 juz na reke, a sa mozliwości dorobienie w weekend i wyjscia na 1400 czy nawet 1500euro, opiekunka projekty z Krakwoa bardzo zaangazowana i pomocna kobieta. Jeszcze raz bardzo dziękuje całej ekipie z Krakowa i koordynaorce, na prawde uczciwa agencja, jakich malo! pozdrawiamy! Celina i Wojciech
    ReviewUserIcon
    kamyk

    30.08.2017 19:15

    Inne

    A gdzie Państwo pracują?
    ReviewUserIcon
    joasia

    29.08.2017 13:43

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z tej agencji, bo jadąc pierwszy raz za granicę do pracy miałam mnóstwo obaw, poza tym różnie ludzie zapatrując się na pracę w innym państwie i na pomoc agencji pracy. Jednak sądzę, że nie ma co ryzykować z samodzielnym poszukiwaniem. Właśnie wróciłam, ale już zastanawiam się nad kolejnym wyjazdem.
    ReviewUserIcon
    Madzia

    01.09.2017 08:59

    Inne

    Czy mogłabyś napisać do jakiej pracy za pośrednictwem Agencji wyjeżdżałaś? Jeśli możesz to napisz kilka informacji o samej pracy, warunkach mieszkaniowych. Z góry dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    Jola

    01.09.2017 09:55

    Inne

    Ja podjęłam się pracy przy produkcji rośli. Jak dla kobiety praca bardzo dobra. Wykonywane zadania to między innymi selekcjonowanie sadzonek, ich produkcja, pikowanie czy cięcie. Ogólna pielęgnacja. Jeśli choć trochę lubisz rośliny będziesz zadowolona. Poza tym wynagrodzenie po odliczeniu mieszkania jest bardzo dobre. Są również premie. Kwoty wypłacane na czas. Jeśli trafi Ci się sympatyczny zespół, z którym się zżyjesz to dodatkowy atut.
    ReviewUserIcon
    Rzemyk

    25.08.2017 21:44

    Inne

    MGsolutions MGJJ to świetna firma i pracodawca, polecam.
    ReviewUserIcon
    MiłoszR

    23.08.2017 12:16

    Inne

    teraz maja jakas spoko oferte na berlin? ktos już rozmawia z nimi i sie wybiera? moze by swtorzyc jakas ekipe i razem ogarnac mieszkanie? bo te co daja troche drogie bo to jakies pensjonaty czy ferienwonungi. Piszcie !!! PS ja jestem z Legnicy
    ReviewUserIcon
    Tomek

    28.09.2017 13:01

    Inne

    MiłoszR stworzenie ekipy to dobry pomysł, zawsze to raźniej. Ja teraz jadę z tą agencją do Lippstadt, generalnie to mój drugi wyjazd z nimi i jestem zadowolony.
    ReviewUserIcon
    kasia

    29.09.2017 17:48

    Inne

    Miloszu skad jedziesz?ja w sobote wyjade busa musze zalatwic
    ReviewUserIcon
    Radek

    22.08.2017 21:06

    Inne

    Czy może ktoś napisać kilka informacji o agencji? Chciałbym wyjechać do pracy w Niemczech za pośrednictwem tej agencji. Nigdy nie korzystałem z ich usług, dlatego tak zbieram info. Może ktos podpowie w jakie roboty są dobrze płatne? Dzięki za pomoc.
    ReviewUserIcon
    tapatap

    22.08.2017 19:38

    Inne

    Czy jest ktoś w Magdeburgu w pracy na stanowisku magazyniera.chciałbym sie dowiedziec czegos wiecej, jakie zarobki, opłaty za mieszkanie itd?
    ReviewUserIcon
    Lasek

    26.08.2017 18:50

    Inne

    Zarobki zależy od tego ile masz godzin jak jest ich mało to granice 900 euro po odliczeniu mieszkania (200 euro), a tak można zarobić też 1100-1200 euro. Praca fizyczna ok. 800 kg (czasami max czasem średnio..) na godzine się układa na paletę. Na koordynatora na miejscu można liczyć przez pierwszy miesiąc później robi się bardziej niedostępny chyba że coś chce ;). Jeśli ktoś ma dużo siły, brak problemów ze zdrowiem praca jak najbardziej ok..
    ReviewUserIcon
    Lasek

    26.08.2017 18:51

    Inne

    Zarobki zależy od tego ile masz godzin jak jest ich mało to granice 900 euro po odliczeniu mieszkania (200 euro), a tak można zarobić też 1100-1200 euro. Praca fizyczna ok. 800 kg (czasami max czasem średnio..) na godzine się układa na paletę. Na koordynatora na miejscu można liczyć przez pierwszy miesiąc później robi się bardziej niedostępny chyba że coś chce ;). Jeśli ktoś ma dużo siły, brak problemów ze zdrowiem praca jak najbardziej ok..
    ReviewUserIcon
    Mariola

    17.08.2017 08:57

    Inne

    Jakie wymagania może mieć agencja wobec chętnej na stanowisko koordynatorki pracowników tymczasowych? Może wiecie?
    ReviewUserIcon
    Rzepak

    13.08.2017 16:29

    Inne

    Ja mam o agencji dobre zdanie bo dobrze z nimi zarobiłem!
    ReviewUserIcon
    Replikant

    09.08.2017 12:00

    Inne

    MGsolutions to fajna agencja i sądzę, że jedna z najlepszych. Wiedzą co należy do ich obowiązków i wykonują to perfekcyjnie. Widać to chociażby po liście ofert pracy, mają duży wybór i z pewnością dla zainteresowanych znajdzie się coś odpowiedniego .

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.