opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 79
    • 80
    • 81
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Rambo

    13.09.2016 13:05

    Inne

    Witam a jaka umowe o prace w Niemczech mozna od nich dostac ? Umowa na warunkach Niemieckich czy Polska ???
    ReviewUserIcon
    joasia

    25.11.2017 13:39

    Inne

    Polska,polskie zusy
    ReviewUserIcon
    Halina

    12.05.2017 15:36

    Inne

    Wyjechałam w wakacje do pracy do Niemiec, mój mąż stale z nimi współpracuje. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak wyjeżdżać to tylko z nimi.
    ReviewUserIcon
    liczby

    25.11.2017 13:34

    Inne

    to dlaczego chodzisz do urzędu pracy ?
    ReviewUserIcon
    Aś

    02.07.2017 01:32

    Inne

    Ja mam au to.Jest nas troje chętnych z Zachodniopomorskiego.Jak sie z Nimi kontaktować ,skoro jak większość pisze,telefonów nie odbierają.
    ReviewUserIcon
    tipsy

    25.11.2017 13:30

    Inne

    słoneczko jakie miasto?
    ReviewUserIcon
    wojtass

    29.09.2017 22:05

    Inne

    bylem 2 razy z nimi w Niemczech, ogólnie nie moge powiedziec zlego słowa, raz trafilem na upierdliwego kierownika na magazynie ale to jakby niezalezne od agencji wiec pretensji miec niec moge, pozdrawiam Panią Sarę z biura w Krakowie, konkretne i pomocna babeczka! :) Wojtas
    ReviewUserIcon
    Biniek

    22.11.2017 23:01

    Inne

    Rzeczywiście pracownicy MG są bardzo mili i pomagają - także na miejscu w Niemczech
    ReviewUserIcon
    wydra

    25.11.2017 13:23

    Inne

    jak zarobki?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Mann33

    24.11.2017 15:53

    Inne

    Ja jestem przez te agencje w Mageburgu na komisjonowaniu w edece, ci co to robili to dobrze wiedza o co kaman. Ogólnie wczesniej to ronilem przez inna agencja niemiecka AB coś tam w markecie rewe i to byla jakaś masakra, w pokoju po 4 osoby a normy Coli w magzynie jakies chore, tutaj przez MG w edece jest luzik w porównaniu do tego co przezylem wczesniej, wiec spokojnie wam moge polecic, a co do kasy to jak jestes dobry robisz premie to nawet poltorej tysiaka na reke wyciagniesz, jak ktos chce podam nr tel do koordynatora Mateusza ktiry tutaj wszystkim kieruje
    ReviewUserIcon
    GTA!!!!

    22.11.2017 16:17

    Inne

    jestem w (usunięte przez administratora) na magazynie i ogólnie polecam, chociaż trzeba pracować a nie obijac się to fakt ale mieszkania itd spoko
    ReviewUserIcon
    Peter88

    31.10.2017 12:26

    Inne

    Na ich faceboku pojawila sie ofert operatora wozkow za 12euro, mam duze doswiadczenie ale w Polsce a nie w Niemczech, czy moze ktos z was tam juz pracuje i powie mi czy dam sobie rade na wysokich regalach skoro robilem to lata w polsce? bardziej mi chodzi o obsluge ich skanera niemieckiego. ale zarobki netto zachecajace mocno, piszcie tutaj bo na maila rzadko i tak wchodze . Pzdr Piotrek
    ReviewUserIcon
    woda

    04.11.2017 11:49

    Inne

    co pracodawca wykasował szybciutko komentarz o płaceniu składek ? hahahaha
    ReviewUserIcon
    krokodyl

    22.11.2017 14:26

    Inne

    12 to brutto a nie netto
    ReviewUserIcon
    Joker

    21.11.2017 21:54

    Inne

    Jedzie ktos w najblizszy weekend na oferte automotive do Bockenem?
    ReviewUserIcon
    miloszek

    17.11.2017 14:13

    Inne

    Na tej toyocie w Bockenem pracuje masa polakow przez mg i na prawde super pieniadz mozna wyciagnac, brat jest na swoim mieszkaniu i dostaje wyplate miesiac w miesiac kolo 2 klocki - euro wiadomo. Ja planuje od lutego dolaczyc, jak już wypowiem na dobre moja polska umowe smieciowa :D ehehe
    ReviewUserIcon
    Greg

    16.11.2017 22:13

    Inne

    Jedzie ktoś do na produkcję do fabryki samochodowej Toyoda 19.11.2017 ? Jak tak to dajcie znać bo też się wybieram
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    06.11.2017 19:12

    Inne

    Nie masz auta - pracy ci nie dadzą choć spokojnie tam jedziesz np autokarem czy przewoźnikiem Nie masz jeszcze jednej osoby (czyli grupa) tez ci prac nie chcą dać choć przecież skoro tyle osób tam pracuje to jaki problem złożyć się na paliwo i połączyć ludzi w grupy podsumowanie słodkich opinii gówienko w srebrnym opakowaniu Nie polecam tej niekompetentnej agencji
    ReviewUserIcon
    wiatr we wlosach

    15.11.2017 19:48

    Inne

    Ewelina szkoda nerwów .Polak to najgorszy wróg jeśli chodzi o pomoc swojemu rodakowi
    ReviewUserIcon
    tekst

    16.11.2017 07:52

    Inne

    ty Romek brygadzisto idź do urzędu na podpis hahahah
    ReviewUserIcon
    on tour

    15.11.2017 16:49

    Inne

    @ Pracuś@ podałbyś ten numer do tego kordynatora chodzi o prace w toyoda bockenem okolice Hanoveru
    ReviewUserIcon
    pracuś

    12.11.2017 21:55

    Inne

    praca w te fabryce tej samochodowej to produkcja uszczelek gum itd do aut . bylem tam od stycznia do maja tego roku, chcialem drugi raz teraz jechac ale jesli sie raz zwolnisz to drugi raz do tej samej firmy juz cienie wezma, troche tego nie rozumiem, ale taka polityka i nie podyskutujesz. praca lajtowa a zarobki chyba najlepsze jakie do tej pory mi sie udalo u naszych zachdonich sasiadow znalesc, wynajmowalem sobie sam stancje, wyplata okolo 1800-2000 eur miesiac w miesiac, bo wiadomo 250 eurakow mi jeszce na czynsz za pokoj odchodzilo ale to i tak zawsze te 1600 1700 zostawalo na czysto. tyle ze zawsze jakies nadgodziny i nocki robilem i to tez dlatego. jesli ktos chce namiar na koordynatorke to moge podac tel bezposrednio, bo przez biuro i stacjonarny to ciezko jest, ale tam jest Pani Koszelna jesli sie nie myle i lepiej odrazu do niej dzwonic, telefon jak znajde w mailach to wam podam zaeaz
    ReviewUserIcon
    prawie emigrant

    15.11.2017 10:29

    Inne

    A jak tam z transportem do pracy? To prawda, że nie da rady bez własnego samochodu?
    ReviewUserIcon
    on tour

    15.11.2017 16:42

    Inne

    pracuś podałbyś ten numer do tej kordynatorki jak to odczytasz to napisz podam ci email
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Szama

    14.11.2017 14:19

    Inne

    Witam, wybieram się do fabryki samochodowej Toyoda, wyjeżdzam z okolic krk mam 2 miejsca wolne, czy jest ktoś zainteresowany? Proszę również o opinie kogoś kto tam był :)
    ReviewUserIcon
    Maxers

    15.11.2017 15:17

    Inne

    witam! mam wiecej info i tez chetnie bym sie zabrał, podaj maila to tam napisze :)
    ReviewUserIcon
    Master

    13.11.2017 22:45

    Inne

    Jeśli ktoś szuka transportu do fabryki automotiv koło hanoveru w dniu 19 i jest z okolic KRK kontakt na @ [email protected]
    ReviewUserIcon
    prawie emigrant

    01.11.2017 22:17

    Inne

    Hej ludzie, czy jest tu ktoś, kto pracował lub pracuje w branży automotive w Hannowerze? Ogłoszenie dotyczyło pracy na produkcji.
    ReviewUserIcon
    artur

    09.11.2017 17:33

    Inne

    Witam..jesli mozesz to napisz co wiesz na temat agencji MGsolutions..rozwazam wyjazd do fabryki czekolady..pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Master

    13.11.2017 22:43

    Inne

    Jeśli dostaniesz się do Krk to mogę Cię zgarnąć, jechałbym 19 by tam być :) jeśli chcesz więcej inf na @ [email protected]
    ReviewUserIcon
    Eddj

    06.11.2017 19:01

    Inne

    Wybiera się ktos do bremen od 13.11? :)
    ReviewUserIcon
    Sylwester

    12.11.2017 10:04

    Inne

    Ja juz jestem. Skąd jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Rzepka

    17.10.2017 21:23

    Inne

    Czy nie można napisać cos pozytywnego o firmie MGsolutions?
    ReviewUserIcon
    korale

    18.10.2017 16:29

    Inne

    widocznie nie :) :)
    ReviewUserIcon
    Maxers

    04.11.2017 14:43

    Inne

    mozna prosic na priv o kilka informacji odnosnie pracy na automotive w Hannower?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    24.10.2017 20:29

    Inne

    Witam czy ktoś robił MGsolutions niedaleko koloni w DSV w produkty brio proszę o opinie
    ReviewUserIcon
    Beti

    28.10.2017 11:45

    Inne

    Właśnie, czy ktoś był na magazynach koło Kolonii, na produktach bio??? Czy da się wytrzymać?
    ReviewUserIcon
    honey

    30.10.2017 18:20

    Inne

    ja pracuje z chłopakiem. Powiem tak praca jako taka spoko dopoki nie doczepią sie norm ktore sa niemozliwe do wykonania. Dla kobiety praca dosc ciezka trzeba dzwigac mleka w kartonach po 14kg, nie ma zle a czykolwiek szukamy innej pracy,mieszkanie zalezy jak sie trafi a słyszałam ze nie jest nie za fajnie, w niektorych jest 12 osob na 2 lazienki... A co do agencji jest w porzadku,wypłaty na czas, jak w umowie wszystko ok, polecam agencje.
    ReviewUserIcon
    Rzepka

    17.05.2017 22:18

    Inne

    Słyszałam o tej agencji wiele dobrych słów , mam pytanie czy firma organizuje również roboty dla kobiet? W najnowszej ofercie nie było nic ale może ktoś słyszał i podzieli się tą wiedzą? Wyjeżdżałam już z inną agencja a teraz po namowie postanowiłam z nimi.
    ReviewUserIcon
    chlopek

    27.10.2017 20:06

    Inne

    tak sa roboty nawet robochlopy dla kobiet
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Zuzka

    03.10.2017 15:24

    Inne

    Hej. Wybieram się pierwszy raz 16.10 do fabryki czekolady niedaleko Magdeburga. Ktoś z was już tam pracuje? Jakie warunki pracy i mieszkalne?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.10.2017 18:57

    Inne

    Jak jest zuzka na tej fabryce czekolady_
    ReviewUserIcon
    komisjoner

    20.10.2017 18:39

    Inne

    jade do Koloni bo jest tam moj znajomy i mowi ze godzin sporo i dobre kwatery, czy ktos teraz tez jedzie na 23ego ? czyli w poniedziałek?
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    25.10.2017 12:09

    Inne

    733971533 dzwon jadę autem
    ReviewUserIcon
    opona

    25.10.2017 16:00

    Inne

    z jakiego województwa jedziesz?
    ReviewUserIcon
    markus

    20.10.2017 18:44

    Inne

    fabryka czekolady obozem pracy???? LOOOOOL to jedzcie na sortownie butelek lub palet! ludzie nikt za darmo wam nie zaplaci! z mg s jezdzilem lata i tak normalnie to nigdzie nie mialem, gdyby nie kontuzja kolana to bym nigdy do Polski nie wracal i pracowal za dwa kloce! Ludzie do roboty a nie narzekać, jedzie sie zarobic ale za lezenie nikt nie zaplaci HELOU! :d
    ReviewUserIcon
    deszcz

    22.10.2017 10:39

    Inne

    kolego to ile zarobiłeś ??
    ReviewUserIcon
    maniana

    23.10.2017 09:46

    Inne

    Taka prawda, ludzie chcieli by mieć płacone za leżenie.
    ReviewUserIcon
    wiola###

    20.10.2017 18:38

    Inne

    dodatek branżowy dodaje się do stawki minimalnej (czyli 9,23 EUR) czyli 9,23 EUR + 16% = 10,71 MATEMATYKA! :) taki dodatek normalnie przysługuje dopiero po ok. roku a nie od razu więc i tak jesteś w dobrej sytuacji, iż odrazu taki dodatek Pan otrzymał od 1 dnia zatrudnienia., ja pracuje tez w branzowce i 1 dodatek dostaje okresowo anie od razu
    ReviewUserIcon
    Domi9521

    14.08.2017 16:53

    Inne

    Cześć może mi ktoś napisać na jakim poziomie trzeba znać język Niemiecki do Fabryki czekolady bądź do Magazynu z odzieżą. Prosiłabym też o ogólne informacje na temat agencji czy wypłacają zgodnie z terminem czy zakwaterowanie jest od nich czy też można na własną rękę znaleźć . Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Róża 1

    16.10.2017 19:35

    Inne

    Ja też mam podobne doświadczenie to rzeczywiście, byłam pracowałam długo w fabryce czekolady w Wernigerode- obóz pracy, masakra.
    ReviewUserIcon
    rija

    15.10.2017 20:40

    Inne

    witam czy ktoś mi może wytłumaczyć co to jest dodatek branżowy bo w umowie mam napisane stawka 10.71 + 16% dodatek branżowy a na pasku wypłat jakoś ciężko się połapać i po prostu tego dodatku tam nie ma.....na pytania nie chcą odpowiadać albo kręcą że to już jest w tej stawce godzinowej ale dla mnie to jest oszukiwanie bo skoro jest podana stawka i coś co jest plusem to powinien on być ale niestety nie ma....czyżby oszukiwanie pracowników z ich własnych pieniędzy? czy ktoś się orientuje w tego typu kwestii ,jak to powinno wyglądnąć, od jakiej kwoty ten dodatek? byłabym wdzięczna za informacje i z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    mewa

    16.10.2017 21:31

    Inne

    dodatek branżowy tzn w odpowiedniej branży ( zawodzie ) dostajesz dodatek do minimalnej stawki . wpisz w Google , są wypisane zawody w Niemczech w których jest ten dodatek i zarabia się więcej .nie zapominaj ze pracujesz przez agencje .a w agencji jak to w agencji pieniądz chodliwa rzecz .napisz przy czym pracujesz i czy jesteś zadowolona z pracy z mieszkania .bardzo mało jest opinii o tej agencji .pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    rija

    24.10.2017 17:52

    Inne

    pracuje w branży automotive, praca jak praca wkurza mnie tylko to że agencja kroi nas na każdym kroku, dostają za nas grube siano a zdzierają z nas jak leci,niby obowiązują nas przepisy kraju do którego zostaliśmy oddelegowani a na każde pytanie zasłaniają się przepisami polskimi i bądź tu mądry...co do koordynatora to na początku jest miluśki ale jak już przyjedziesz i zakwaterujesz się to ma cię już w d...e, możesz dzwonić a i tak nie odbiera, zbywa cię a jak już odbierze to warczy, krzyczy, nerwowy jakiś z nimi to różnie zależny na kogo trafisz w danym projekcie...co do mieszkań też różnie, raz mieszkania nawet spoko a raz nory socjalne .....z paska wypłat nie idzie się niczego dowiedzieć bo zarabiasz w euro przeliczają ci na złotówki( nie wiadomo po jakim kursie)aby odciągnąć opłaty by potem znowu przewalutować na euro bo zażyczyłeś sobie wypłatę w euro na konto i po drodze stracisz parę złociszów...kłamstwo i oszukiwanie ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    zly

    12.10.2017 18:53

    Inne

    dlaczego nie dodajecie negatywnych opinii? czemu ona są blokowane?
    ReviewUserIcon
    chmury

    13.10.2017 20:51

    Inne

    bo by nie mieli ludzi do pracy .bez czytania opinii szybciej przyjadą.to nie jest normalne ze nikt nie wrócił i nie napisał opinii .to zasługa firmy która kasuje nieprzyjemne komentarze .nie istnieje agencja bez negatywów !!
    ReviewUserIcon
    sebeks

    12.10.2017 12:21

    Inne

    Witam, Jakie firma ma zakwaterowania ? czy są to domki mieszkania czy może jakieś hotele ?
    ReviewUserIcon
    Darek Cz.

    11.10.2017 23:03

    Inne

    miałem od Nich oferte do Hamburga rtv/agd magazyn jedzie ktos ze mną? a moze ktos jest jzu na miejscu w jakim wieku jestescie ja mam 39 lat nie pije nie pale, mam wlasne autko :) Pan ktory mi przedstawiał oferte Lukasz spoko, mily i kulturalny, jestem z mazowickiego ... jak ktos chetny to piszcie ...
    ReviewUserIcon
    Darek Cz.

    14.10.2017 10:49

    Inne

    miałem od Nich ofertę, nie bylo pełnego skladu jestem w domu w PL jedziesz? ile masz lat? z jakiego województwa? ja mam 39 wygladam do 30stki generalnie jestem spokojny, itd podobno w domu sie mieszka w 5 osob i ta ekipa jezdzi na zmianę do pracy mam wlasne autko ,,,, i co by tu wiecej napisac ....:)
    ReviewUserIcon
    morze

    15.10.2017 14:50

    Inne

    kolego napisz adres email
    ReviewUserIcon
    danielX

    11.10.2017 11:27

    Inne

    Co możecie powiedzieć o firmie MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków jakie zarobki netto miesięcznie ? warunki mieszkaniowe jakie ? pokoje 2 osobowe czy więcej ? są godziny Polecacie tą firmie czy nie ? proszę o odpowiedzi na [email protected]
    ReviewUserIcon
    wiatr

    11.10.2017 14:41

    Inne

    po co ma maila .niech każdy to czyta po to jest forum !!!
    ReviewUserIcon
    NN

    07.10.2017 21:30

    Inne

    widzę że biuro czuwa by były tu same pozytywne opinie a negatywne kasują - prawda pewnie boli w
    ReviewUserIcon
    kASIA

    05.10.2017 13:27

    Inne

    Potwierdzam co do przemilej obslugi,pan nawet po mnie wyjechal samochodem bo sie pogubilamna tej Myslenickiej,polecam
    ReviewUserIcon
    chmury

    04.10.2017 14:03

    Inne

    jak widać pięknie dopilnowane pozytywne opinie poprzez pracowników biura !!!!! prawda okazuje się na miejscu ,zagranicą.
    ReviewUserIcon
    Lidia

    04.10.2017 13:44

    Inne

    Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Anną Sękowską Project Manager MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k., który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,850856,wywiad-anna-sekowska @Elwira72to dobrze, że jesteś zadowolona z obsługi w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. to też ważna informacja.
    ReviewUserIcon
    oko prezesa

    04.10.2017 18:51

    Inne

    jakby nie dostała cista to by nie napisała takiej opinii
    ReviewUserIcon
    Elwira72

    03.10.2017 23:08

    Inne

    polecam!!!! dzisiaj podpisalismy z synem umowe w Krakowie u nich w MG, obsługa 1 klasa, kawka ciacho, poswiecili nam 3 godziny, pokazali zdjecia, flimiki, istny szok bo juz nie jedno przezylismy i takie podejscie agencji to jakąs nowość!!! jeśli chcecie jechać do pracy do Niemiec to poprostu jedzcie do nich do biura i załatwiajcie na miejscu! obsługa na najwyzszym poziomie! a niby tacy młodzi ludzie!!!!!!!! Pozdrowienia dla przemiłych młodych i kulturalnych Panów z biura (imion nie pamiętam :D:D:D!!!)
    ReviewUserIcon
    Zuzka

    03.10.2017 15:27

    Inne

    Hej. Wybieram się pierwszy raz 16.10 do fabryki czekolady niedaleko Magdeburga. Ktoś z was już tam pracuje? Jakie warunki pracy i mieszkalne?
    ReviewUserIcon
    wawrzyn 75

    13.10.2017 15:32

    Inne

    Witam, byłem, warunki mieszkaniowe dość dobre no ale za prawie 400 Euro od osoby, stawka godzinowa najniższa także sobie policz ile zostaje na rękę, sama fabryka to obóz pracy a na pomoc pana kordynatora który prawie języka nie zna nie masz co liczyć ale nie zniechęcam, jedź i zobacz
    ReviewUserIcon
    oko

    03.10.2017 14:42

    Inne

    pracuje ktoś w Hamburgu przy rozładunku RTv/ AGD ? jakieś opinie?/
    ReviewUserIcon
    domiś12

    03.10.2017 13:10

    Inne

    Cześć jedzie ktoś do Berlina na magazyn. Ma ktoś może jakieś informacje na temat tej pracy.
    ReviewUserIcon
    tom

    02.10.2017 20:44

    Inne

    wyjezdzam z ta firma co sezon i nigdy nie mam problemu. polecam konkretni ludzie
    ReviewUserIcon
    Klara

    02.10.2017 18:53

    Inne

    Wybiera się ktoś na kosmetyki?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.