opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 78
    • 79
    • 80
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pola

    15.01.2018 09:18

    Inne

    Najlepsza z agencji z jaką miałem okazję współpracować. Bardzo odpowiedzialna współpraca, dobre pieniądze, komfort pracy a w obcym państwie to podstawa.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    14.01.2018 14:44

    Inne

    Na 22 stycznia razem ze znajomym jadę do pracy automotive Hannover/Bockenem. Mamy jedno wolne miejsce, woj. łódzkie. Jak ktoś chętny to pisać [email protected]
    ReviewUserIcon
    maciek

    12.01.2018 09:41

    Inne

    Najlepsza agencja - bez dyskusji jak dla mnie. Ja spotkalem rozne agencje ale z zadna nie pracowalo mi sie jak z mgsolution. najwazniejsze ze kasa na czas i zgadza sie z tym co ustalalismy na poczatku. gdyby sytuacja zyciowa nie zmusila mnie ze musze pracowac za granica to tez najchetniej zostalbym w polsce, ale jak juz jechac i pracowac to jak dla mnie z ta agencja najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    11.01.2018 14:35

    Inne

    Witam. Czy ktoś pracuje albo pracował na produkcji części samochodowych w Hannower?? Jeśli tak prosiłbym o informacje na temat mieszkania i pracy-zarobków na adres e-mail: [email protected] Chyba, że ktoś poleca jakąś inną prace w Niemczech dla par to prosiłbym o kontakt mail. Pozdrawiam.

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    er

    11.01.2018 12:43

    Inne

    ludzie dlaczego boicie sie tu pisać swoja opinie tylko chcecie maile?? przecież wam nikt nic nie zrobi jak tutaj wyrazicie swoja opinie
    ReviewUserIcon
    łukasz M

    12.12.2017 14:09

    Inne

    Dzień dobry - jedzie ktoś od 18tego na produkcje napojoów? Ja, razem z partnerka się wybieram . Mamy już umowę i wszystkie dokumenty. Czy ktoś też podpisał? Mi te agencje poleciła koleżanka która jeździ z nimi na jakies magazyny do magdeburga. Czy ktoś jedzie też na 18tego w strone Stuttgardu?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    31.12.2017 17:09

    Inne

    Witam Przeczytałem waszego maila .Też wybieramy się z żoną do stuttgartu na produkcję napojów ale dopiero w połowie stycznia. Czy moglibyście napisać nam coś na temat tej pracy jak wygląda ilości godzin i nadgodzin które można przepracować oraz warunków mieszkaniowych.Z góry dziękuję Mariusz
    ReviewUserIcon
    Pablo

    08.01.2018 10:52

    Inne

    Hej planujemy starać się załapać na to ogłoszenie, ktoś coś powie jak tam wyglądają warunki pracy i mieszkania ?
    ReviewUserIcon
    natalia11250

    06.01.2018 18:03

    Inne

    czy może się ktoś wypowiedzieć o pracy w automotive? czy jest to również praca dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    Joker

    07.01.2018 20:59

    Inne

    podaj maila to tam udziele informacji wiecej, pracowalem jakis czas na automotive
    ReviewUserIcon
    Anka

    08.01.2018 09:45

    Inne

    Ja pracowalam tam na poczatku 2017 r, praca nie jest ciezka ale wymaga pewnego wyczucia, panie maja swoje stanowiska pracy, opalaja pod palnikiem nierownosci przy wyprodukowanych uszczelkach, badzbadpanowie sa przy pakowaniu i kontroli ,panowie obsluguja maszyny, praca troszke brudna, zakwaterowanie mielismy ok 40 km od pracy, droga szybkiego ruchu, sprawnie sie jechalo, ogolnie polecam
    ReviewUserIcon
    Master

    13.11.2017 20:02

    Inne

    Praca w toyoda bockenem przy produkcji uszczelek samochodowych. Ktoś coś wie na ten temat ? :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.11.2017 11:40

    Inne

    Jak można prosić więcej informacji na temat pracy w fabryce uszczelek [email protected] Z góry dziekuje
    ReviewUserIcon
    Marcin

    07.01.2018 15:45

    Inne

    Witam ja tez poprosze info na temat pracy uszczelek w fabryce . [email protected]
    ReviewUserIcon
    Rysiek

    02.01.2018 12:40

    Inne

    Dzień dobry Szukam osoby chętnej na wyjazd z tą agencją . wiadomo z kimś raźniej [email protected] pracownik produkcji automotive
    ReviewUserIcon
    andzia

    05.01.2018 17:19

    Inne

    Mam pytanie do jakiej pracy pan jedzie można więcej informacji oraz jakieś namiary na firme [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aneta78903

    24.12.2017 13:18

    Inne

    Dzień dobry Szukam osoby chętnej na wyjazd z tą agencją ( najlepiej z prawem jazdy) . Dziewczyny :) sama mam 20 lat i interesuje mnie oferta pracy przy kosmetykach lub magazyn bio. Szukam fajnej osoby współlokatorki.bo agencja fajna ale wiadomo z kimś raźniej [email protected] Planuje wyjazd po nowym roku
    ReviewUserIcon
    emigrantka

    04.01.2018 11:56

    Inne

    @Joker mój e-mail to [email protected]
    ReviewUserIcon
    emigrantka

    04.01.2018 23:45

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    kwiatuszek

    25.11.2017 13:22

    Inne

    czy dostał się ktoś przez tą agencje do pracy nie mając auta ??
    ReviewUserIcon
    xxx

    04.01.2018 14:53

    Inne

    nie i nie żałuj
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    02.01.2018 12:31

    Inne

    Dzień dobry Szukam osoby chętnej na wyjazd z tą agencją . wiadomo z kimś raźniej [email protected] Pracownik produkcji automotive
    ReviewUserIcon
    Robbb

    28.12.2017 00:01

    Inne

    To jest najlepsza agencja z jaka sie spotkalem do tej pory a zkilkoma juz pracowalem. Wyplata na czas, stawki ok i daja tez wsparcie jak cos nie tak. To prawda co wiekszosc tu pisze ze trzeba samochod, bo do pracy trzeba przeciez jakos dojechac :) Polecam, fajny kontakt z ludzmi z biura, wszystko mozna zalatwic.
    ReviewUserIcon
    klawisz

    31.12.2017 20:33

    Inne

    chyba sobie kpisz !!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Jan

    02.01.2018 11:37

    Inne

    Według mnie też jest to najlepsza z agencji, a już z kilkoma współpracowałem. Ludzie naprawdę przyjaźnie i co ważne pomocnie! nastawieni, a co do samochodu to osobiście i tak zawsze jadę swoim, bo dla mnie jest wygodniej więc to żaden problem. Ale kiedyś pracowałem w branży gdzie samochód nie był potrzebny. Zdecydowanie ich polecam.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Michał K.

    29.12.2017 19:04

    Inne

    Witam. Agencja wypłaca w euro na konto walutowe lub niemieckie czy sami przeliczają na złotówki i na konto Polskie przesyłają?
    ReviewUserIcon
    xxx

    02.01.2018 08:34

    Inne

    weź worek ze sobą, bo w złocie płacą
    ReviewUserIcon
    elwiss

    29.12.2017 15:43

    Inne

    Witam, chętnie dołączę się do osoby z samochodem, jestem chętny na wyjazd po nowym roku do magazynu bio.
    ReviewUserIcon
    deszcz

    28.12.2017 10:52

    Inne

    dlaczego po czasie sa usuwane opinie ??? boicie się prawdy i braku pracowników? to bądźcie uczciwi !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Judyta

    27.12.2017 15:55

    Inne

    Witam prosze zainteresowane osoby wyjazdem o kontak na poczte [email protected] Również jestem zainteresowana wyjazdem "w Kupie Weselej " Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Monika

    09.12.2017 19:09

    Inne

    Polo gdzie pracujesz? Ja jestem na czekoladkach w Wernigerode i tez nie mam żadnych problemów, jest tutaj ze 100 osób i poza pojedynczymi wyjątkami (ale to są ludzie urwani z kosmosu i cała fabryka ma ich dość) nikt na nic nie narzeka. Podzielam pogląda /Polo/
    ReviewUserIcon
    rok

    18.12.2017 11:55

    Inne

    polo pracuje w agencji pośrednictwa pracy hahaha
    ReviewUserIcon
    Joker

    26.12.2017 17:44

    Inne

    Monia mozesz udzielic wiecej info o tym projekcie? moze na maila jak cos :)
    ReviewUserIcon
    Robert

    23.12.2017 22:28

    Inne

    Witam mam pytanie jak wygladaja warunki mieszkalne dla pracownikow itp I jak wyglada dojaz do pracy . Czy potszebny sfoj samochod czy jak . Ja ogulnie pracowalem w Holandi na szklarni praca sezonowa. Fajna ludzie ok I pracodawca spoko . A co do agencji hmm crednio dojazd zapewniaja ale powyrzej 15 km do pracy dostajesz samochod a ponirzej 15 km rower jak to w Holandi . Wynagrodzenie ruznie to zalezy ile godzin w tygodniu pszerobilem niekiedy 26 wiec tygodniuwka slaba a jest tak rze 38-50 godz tyg . Troche zboczylem z tematu I pytania kture zadalem
    ReviewUserIcon
    Krystiano

    25.12.2017 12:26

    Inne

    ożesz kurde tyle ilości błedów w jednym krótkim tekście to jeszcze nie widziałem :O chyba, że to jakiś żart?:) a jeśli mam odpowiedzieć to w MG musisz mieć własne auto lub jechac grupą, lub się z kimś "zbratać" kto ma auto ;-) ale to nie jest takie proste bo każdy sobie w Niemczech... Xd
    ReviewUserIcon
    fonsi

    12.12.2017 12:54

    Inne

    Opłaca się wogule paprac w to wszystko?
    ReviewUserIcon
    ok

    23.12.2017 21:37

    Inne

    nie. ucz się języka i omijaj agencje !!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    19.12.2017 12:42

    Inne

    Witam. Czy siedziba tej agencji znajduje się tylko w Krakowie?
    ReviewUserIcon
    komputer

    18.12.2017 11:58

    Inne

    nigdy więcej przez tą agencje !!!! jedzcie sobie i sprawdźcie !! skoro komentarze sa nie prawdziwe !
    ReviewUserIcon
    polo29

    09.12.2017 19:06

    Inne

    ja juz pracuje z nimi od 2 lat i takich jak jest tu dziesiątki, nawet całe rodziny, nie moge tego czytać, a może liczyliście ze pojedziecie i zanic na zachodzie wam beda placic? ludzie ja zaczynalem jako zwykly pracownik fizyczny a jestem juz koordynatorem i niedlugo przechodze na kontrakt niemiecki a sa tacy ktorzy nawet nie chca przechodzic bo mg placi podobnie tutaj, nie wiem kto takie bzdury pisze, moze was zwolnili a teraz wylewacie żale? nie wiem bo aż przecieram oczy ze zdumienia, bo wszyscy ktorzy sa tutaj szanuja ta prace i nikt z agencja nie ma problemow, po co straszycie ludzi, jak ktos jest uczciwy i rzetelny to dobrze trafil na mgsolutions, bo to jedyna normalna agencja jaka znam
    ReviewUserIcon
    Mirka

    12.12.2017 09:39

    Inne

    "ona" przecież wtedy na polskich składkach zarobisz wiecej a przecież unia europejska na to pozwala ze skladki ci zostaja w kraju w ktorym mialas płacone do tej pory skladki, wazne zeby dawali niemieckie stawki i dodatki no i podatek i z tego co wiem to Mg tak robi. Jak pojedziesz przez niemiecka agencje to zarobisz gorzej niz prze polska bo to co niemieckie agencje robia.... i jeszcze maja w cholere wysokie potracenia na ubezpieczenie. Wiec zastanowcie sie, ja juz troche zjezdzilam i najgorsze co mnie spotykało to niemieckie agencje pracy tymczasowej (mielismy gorsze zarobki niz polacy czy słowacy którzy pracowali przez swoje agencje). Obecnie córka pracuje w MG juz 2 sezon na czekoladzie i normalnie moze za darmo sie leczyc w niemczech wiec po ca przeplacac na niemieckie skladki skoro kazdemu zalezy na jednym, zeby jak najwiecej przywieźć eurosów do Polski? To po co piszecie takie bzdury, trzrba najpierw się troche zastanowić i przeliczyć. No chyba ze nie chcesz zarobic... twoja sprawa, nei nakręcajcie się
    ReviewUserIcon
    wiek

    18.12.2017 11:54

    Inne

    własnie ty się nakręciłaś bo euro ,euro i euro a emerytura jaka i skąd?
    ReviewUserIcon
    AgaZopola

    16.12.2017 15:51

    Inne

    LUDZIE!!! jEŚLI ktoś krytykuje MG to chyba nie był nigdy wcześniej przez inna agencje! i zgadzam się z jednym z was że nie ma nic gorszego niż niemieckie agencje! Uważajcie! Wysłałam syna do Niemiec przez jedna z niemieckich agencji na magazyn spożywczy (znana nam wszystkim siec na R....) , za miesiąc 168 godzin zarobił 850 EUR!!!! Potrącili mu 450 ero za mieszkanie (pokoje 4 osobowe i łożka pietrowe!!!!!!!!!) i do tego nie wypłacili dodatków za nocki(bo rzekomo są zwolnieni hehehee) , nie zwrócili za buty, nie wypłacili urlopów! Nie wiem czy mogę podawać tu nazwy agencji innych ale Uważajcie na agencje której pierwsza czesc nazwy to Employ .... GmbH...xxx Masakra! Ja byłam rok przez MG w toyodzie i zarabiałam po potrąceniu za lokal po 1500 euro a z nadgodzinami i 1700 się zdarzało, mieszkania glanc 2 osobowe i wszystko wypłacane, a jak się coś działo to nigdy problemu mi nie robili! Ci co narzekają to na prawdę mało widzieliście!! Niestety nie ma już przyjęć do tej toyody a szkoda bo pilnie szukam pracy dla siebie i syna, a przez inna agencje niz mg nigdy w życiu nigdy - więc trzeba teraz czekać ale lepiej poczekać trochę. Jesli ktoś pracuje na toyodzie, bo wiem ze maja tam jeszcze masę pracowników, to napiszcie jak tam teraz jest, czy wszystko po staremu a może coś nowego? Będam Wam wdzięczna i mam nadzieję, że do zobaczenia może jeszcze w styczniu
    ReviewUserIcon
    ok

    18.12.2017 11:51

    Inne

    skoro byłaś rok to po co pytasz jak tam jest !!!!!!! byłaś w mg ?? chyba w urzędzie pracy na podpisie !!! syn niech więcej chleje,to będzie miał prace !!
    ReviewUserIcon
    Szymek

    28.11.2017 22:55

    Inne

    Wyjeżdżam do Bremen za dwa dni. jadę tam drugi raz z ofertą od Mg. Dotychczas było spoko.
    ReviewUserIcon
    Dina

    01.12.2017 12:57

    Inne

    U mnie tak samo jest spoko. Nie narzekam na żadne koszta wręcz przeciwnie, finansowo jestem bardzo zadowolona.
    ReviewUserIcon
    mucha

    12.12.2017 09:12

    Inne

    bo jesteś koordynatorem !!
    ReviewUserIcon
    syr

    22.11.2017 21:23

    Inne

    pracował ktoś na magazynie w Magdeburgu?
    ReviewUserIcon
    mak

    08.12.2017 23:34

    Inne

    Aniu ile za miesiąc dostałaś kasy?
    ReviewUserIcon
    dom

    12.12.2017 09:11

    Inne

    700 e

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ona_

    08.12.2017 21:51

    Inne

    Podczas rozmowy z biurem jeszcze w Polsce wszystko wygląda dobrze i zapewniają, że wszystko jest tak jak przedstawiają. Praca w Kolonii na komisjonowaniu. Po przyjechaniu na miejsce okazuję się, że mieszkanie jest w gorszym stanie niż miało być. Łazienkę i kuchnie dzieli się na kilka pokoi i są kolejki.....Praca nie jest łatwa, produkty są ciężkie, niestety miały być lżejsze (tak zapewniała mnie pani z biura). (usunięte przez administratora) Po rozmowie z księgową dowiaduję się, że za niecały miesiąc podatki są większe i zawsze jest mniej pieniędzy.... Agencja jak każda inna.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.11.2017 19:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ww

    05.12.2017 11:46

    Inne

    potwierdzam . wszystko piękne na początku
    ReviewUserIcon
    fonsi

    29.11.2017 14:56

    Inne

    Witam czy ktoś pracuje lub wyjeżdża do Hanoweru do produkcji uszczelek z okolic Krakowa?
    ReviewUserIcon
    Aaa

    13.09.2016 19:48

    Inne

    Czemu zakwaterowanie przy magazynie odzieżowym jest takie wysokie i wynosi 400 euro za osobę? Wy też tak macie?
    ReviewUserIcon
    kriss

    29.11.2017 01:16

    Inne

    no to wynajmijcie sobie prywatne mieszkanie od niemca..ale macie problemy.jak dzieci normalnie.przeciez nikt na siłe Was nie trzyma w tych mieszkaniach
    ReviewUserIcon
    Peter23

    15.11.2017 22:16

    Inne

    Ja już się kiedyś przejechałem na pracy na czarno. Szef nie wypłacił pensji za drugi miesiąc. Już lepiej pracować przez agencję, w której mam umowę i wypłatę w terminie.
    ReviewUserIcon
    ss

    25.11.2017 14:23

    Inne

    to teraz sie przejedziesz na polskiej agencji w niemczech
    ReviewUserIcon
    molosek

    28.11.2017 14:29

    Inne

    dlatego trzeba wiedziec z kim sie jedzie i trzrba z duzymi i znanymi agencjami wyjezdzac, i zawsze umowa o prace w reku i odrazu sie pytac jakie skladki jakie podatki
    ReviewUserIcon
    Gosia

    26.11.2015 18:50

    Inne

    Jeżeli chodzi o oferty pracy w Niemczech, to firma MG jest jedna z najlepszych, jakie spotkalam w mojej zawodowej karierze.
    ReviewUserIcon
    znaki

    25.11.2017 14:17

    Inne

    jedna z najlepszych hahahah tutaj już posredniczku pojechałeś po całości hahaha
    ReviewUserIcon
    Szczery

    06.12.2015 19:16

    Inne

    Czemu mojej opini nie dodacie? Bo tu są same pozytywne opinie a na moją negatywną nie ma miejsca. MGsolutions to bagno, wyciagną z ciebie pieniądze ile sie da nie dość że w Niemczech zapłacą im za pracownika to jeszcze z polaka zjedzą pieniądze które uczciwie zarobił, nasza grupa tak miała, te cudowne opinie piszą pewnie sobie sami a wy ludzie w to wierzycie. Ciekawe czy ta opinia wgl sie tu znajdzie jakoś :)
    ReviewUserIcon
    cena

    25.11.2017 14:16

    Inne

    potwierdzam
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.12.2015 15:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    magda09

    07.01.2016 09:38

    Inne

    Bezpłatne zakwaterowanie ??? Skąd to się wzięło ??? Nie ma czegoś takiego jak bezpłatne zakwaterowanie, kwestia tylko jak ci wynagrodzenie przedstawią, i czy powiedzą o tym fakcie czy nie, wg. mnie jeśli ktoś mówi o kosztach które są to raczej jest w porządku w przeciwieństwie do osób, które nie mówią o tym koszcie i przedstawiają wynagrodzenie już po odliczeniu mieszkania
    ReviewUserIcon
    era

    25.11.2017 14:14

    Inne

    są firmy z bezpłatnym zakwaterowaniem !! ale masz niższą stawkę to jest zrobiony wałek
    ReviewUserIcon
    HMZ

    03.01.2016 18:18

    Inne

    Lubię od czasu do czasu wejść tutaj poczytać opinię o tej agencji. Bardzo mnie bawią te dwu-zdaniowe pochlebne kadzenie jak to fajnie i spoko jest z pieniędzmi, chęcią bezgranicznego ponownego wyjazdu i o zgrozo jakąś nauką języka :). Bez trudu idzie przesiać, kto rzeczywiście był, a kto jest mapetem agencji. Zresztą co do inteligencji jednej z Pań z tej zacnej agencji mam mocne zastrzeżenia. Najlepsze jest jak pojawia się opinia od jakieś osoby, która opisuje się z tego miejsca, w którym jesteś. To jak słuchanie mocno koloryzowanej opowieści od kogoś, kto nie wie, że to widziałeś na własne oczy. Czytajcie opinie i mocno je przesiewajcie, bo nie jest problemem wyjechać sobie z byle jakiej agencji. Chodzi o to, że oni nie wiedzą ile znaczy słowo. Nie ma zapewnionej takiej ilości godzin jaka miała być, zaliczki naliczone z podatkiem, który już w ogólnym zestawieniu były wliczone, ale dla niepoznaki dane jako osobny wyciąg. Zobaczcie też (pewnie to się zmieni) jak ten potulny mapet agencji ma stały tryb dodawania opinii - zaczyna opinie z małej litery, używa przecinków, ale już po kropce daje nowe zdanie od wielkiej litery.
    ReviewUserIcon
    oczko

    25.11.2017 14:09

    Inne

    albo wstawia spacje, gdzie zwykły kowalski tego nie uczyni
    ReviewUserIcon
    Mika

    08.01.2016 21:22

    Inne

    Jestem w niemczech w fabryce czekolady przez mgs i widze ze nikt stad nie daje komentarzy. Sama nigdy nie dawałem, ale postanowiłem to zmienić, jak zobaczyłam co ludzie wypisują masakra! Pracuję tu już drugi rok razem z meżem i inną parą, i nigdy ani my ani inni których znam i pracują z nami nie narzekali na nic, ja nie wiem kto te komentarze pisze? Domyślam się po prostu, że to są te osoby które mgs zwolniło za słabą pracę, pijaństwo/złodziejstwo lub nieobecności. Bo inaczej nie jestem w stanie tego zrozumieć, skoro kolejny rok jezdzimi z nimi i nie mam się do czego doczepić. Ktoś mi to wytłumaczy? D0datkowo powiem, iż osoby które chcą wyjechać niech nie czytają opinii lub niech robią to z przymrużeniem oka, bo na prawda najlepiej jechać i samemu się przekonać. Na mojej fabryce jest kilkadziesiąt osób z tej agencji, wszyscy pracują, są zadowoleni, tylko że nikt tego nie pisze, bo po co, skoro jest ok:) dodam również że mój syn też jest już zatrudniony przez nich, tyle że w okolicach Magdeburga bliżej i jest zadowolony, pieniadze lepsze ale to dlatego ze praca cięższa, bo przy zbieraniu zamówień, także jestem w pełni zadowolona i wdzięczna agencji i co ważne nie jestem żadną krewną agencji, bo pewnie taki zarzut zaraz padnie :))
    ReviewUserIcon
    madzia9463

    20.04.2016 15:41

    Inne

    chciałabym zapytać, jak wygląda zakwaterowanie. Czy są to tzw. baraki czy mieszkania ?
    ReviewUserIcon
    kasia

    25.11.2017 14:06

    Inne

    (usunięte przez administratora) piękne słowa tylko w ofertach
    ReviewUserIcon
    pp22

    15.02.2016 16:56

    Inne

    to co tu czytam to są czasem takie bzdury, bo co roku pracuje we francji z Mg Solutions i jeszcze żadnych problemów jak do tej pory nie miałam, może to chodzi o to jakim się jest pracownikiem i człowiekiem, bo ja pokażdym sezonie dostaje np. premie... zastanówcie się jeśli to ktoś czyta, bo Polak z natury pisze komentarze tylko wtedy jak jest źle, a może jest źle bo sam jest tego winny? Daje do przemyślenia.
    ReviewUserIcon
    ptak

    25.11.2017 13:57

    Inne

    wiec jak jest źle to chyba dobrze ze pisze . każdy sobie zweryfikuje czy to co jest złe dla piszącego jest złe dla nas .
    ReviewUserIcon
    Mateo

    30.06.2016 18:37

    Inne

    Ja nie mam zastrzezen odnosnie MGSolutions. Pracowalem u nich juz dwa razy -wszystko zawsze ok. Kasa niezla, zawsze na czas. Umowa. Wg mnie wszystko ok.
    ReviewUserIcon
    www

    25.11.2017 13:53

    Inne

    Polska umowa pracując w Niemczech jest ok??
    ReviewUserIcon
    Mag

    16.08.2016 14:03

    Inne

    Czy MG odezwało się do kogoś w ostatnich 2 tygodniach? Wysłałam do nich kilka zgłoszeń i dzwoniłam kilkanaście razy, ale nikt nie odbiera.... zero odzewu :(
    ReviewUserIcon
    iza

    06.09.2016 09:10

    Inne

    od razu czyli za ile?
    ReviewUserIcon
    nos

    25.11.2017 13:49

    Inne

    wcale bo to pośrednik odpowiedział
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.08.2016 14:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mag

    29.08.2016 12:36

    Inne

    @zyta ale zobacz że nie ma możliwości, aby się dodzwonić. Słyszałam same dobre rzeczy o tej agencji ale niestety coraz bardziej mi się wydaje że tak chyba nie jest. Jeśli miałabym jakiś problem w Niemczech problem z komunikacją może znacząco utrudnić życie i to każdego kto z agencją wyjeżdża. W MG odbiera tel sekretarka ale kieruje na 05 do działu z pracą z zagranicą- tam nikt nie odbiera 3 tydzień. Rozumiem urlopy itd ale trochę za długo
    ReviewUserIcon
    wera

    25.11.2017 13:45

    Inne

    nawet komentarz znikł !!!

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.