opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 77
    • 78
    • 79
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mon

    09.03.2018 09:37

    Inne

    Ktoś chętny z małopolskiego na wyjazd na produkcje kaskow do magdeburga ? Jestem zdecydowana piszcie na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paweł

    09.01.2018 11:02

    Inne

    Na 22 stycznia produkcja uszczelek w toyota, jade sam z dolnośląskiego, moge kogos zabrac? Z tego co wiem to maja już dwie fabryki toyoty i są miejsca jeszcze, to jest chyba ich najlepsza oferta bo wszyscy to chwalą, a jest tu ktoś może kto tam już jest i napisąłby coś wićecej o warunkach, płacach, i jacy są kierownicy? Bardzo byłbym wdzięczny! Dodam, że nie mam doświadczenia ale troche znam niemiecki.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    31.01.2018 09:37

    Inne

    Niestety nie zdążyłem się teraz wybrać, chociaż byłem zainteresowany. Ale odzywaj się jak jeszcze będziesz jechał, bo wyjeżdżam z mg dość często i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi, a wiadomo, że razem zawsze raźniej.
    ReviewUserIcon
    ww

    06.03.2018 13:42

    Inne

    po pierwszej oko po drugiej(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    28.02.2018 19:13

    Inne

    Witam. Po co agencji jest ważne ubezpieczenie w Polsce? skoro nie pracuje i szukam pracy w Niemczech to jak mam mieć ubezpieczenie? skoro firma zatrudnienia to powinna też opłacać składki.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    02.03.2018 21:31

    Inne

    Firma opłaca składki od momentu zatrudnienia. Ubezpieczenie jest potrzebne na 30 przed podjęciem pracy.
    ReviewUserIcon
    xxx

    06.03.2018 13:37

    Inne

    bo to przewały .robią na tobie wałek a sami oszczędzają
    ReviewUserIcon
    Emigracja

    28.02.2018 23:42

    Inne

    Szukam dziewczyny chętnej na wyjazd do pracy do Holandii, najlepiej z podkarpacia jak coś to [email protected] we dwie raźniej

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.02.2018 22:39

    Inne

    Czy może ktoś z podkarpacia najlepiej jest chętny na wyjazd do Holandii? Najlepiej dziewczyna, szukam osoby chętnej bo we dwie zawsze raźniej jak coś to [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marcin

    28.02.2018 20:11

    Inne

    witam jedzie ktos na magazyn w okolicach Koloni?jaka dokladnie ,miejscowosc?
    ReviewUserIcon
    tomcio

    25.02.2018 17:34

    Inne

    Witam. Mam pytanko czy ktoś planuję wyjazd na początku marca? Jestem zdecydowany wyjechać z tą agencją a z kimś jechać zawsze raźniej :-) Jestem z Kujawsko-Pomorskiego i jadę swoim autem.
    ReviewUserIcon
    Ika

    27.02.2018 17:54

    Inne

    ja wyjeżdżam z chłopakiem i z bratem, też jesteśmy z kuj-pom możemy się dogadać pisz na e-mail mojego chłopaka [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    Rozdarty

    25.02.2018 17:00

    Inne

    Nic konkretnego myślę że jest źle. Ludzie wstydzą się pisać że byli np bici.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    22.02.2018 21:53

    Inne

    Witam szukam osoby która tez by chciala wyjechac do pracy jak najszybciej tel . 660678728
    ReviewUserIcon
    nati

    10.02.2018 11:53

    Inne

    Hej, chcialabym wyjechac przez te firmę do pracy z produktami Bio, początek marca, moze ktos jeszcze jedzie ? Byloby mi razniej. Prosze o odpowiedzi na [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    21.02.2018 19:41

    Inne

    Pisz [email protected] Najprawdopodobniej pojade
    ReviewUserIcon
    monika

    22.02.2018 16:05

    Inne

    a kiedy dokładnie jedziesz na te kosmetyki? to już pewne?
    ReviewUserIcon
    Rambo7290

    09.02.2018 14:37

    Inne

    BARDZO PROSZĘ O OPINIE JAK WYGLĄDA PRACA PRZY PRODUKCJI USZCZELEK W TOYOTA.PONIEWAŻ DOSTAŁEM OFERTĘ I SIĘ ZASTANAWIAM CZY JECHAĆ SWOIM SAMOCHODEM.JAK OCENIACIE ZAROBKI I MIESZKANIE.POZDRAWIAM
    ReviewUserIcon
    Chudszy

    20.02.2018 20:18

    Inne

    TOYODA nie TOYOTA a odpowiedź masz pod postem Ani. a
    ReviewUserIcon
    Chudszy

    20.02.2018 20:23

    Inne

    "Abi" oczywiście
    ReviewUserIcon
    Abi

    14.02.2018 17:23

    Inne

    Witam, mam pytanie, czy jest ktoś na forum, kto pracuje na uszczelkach pod Hanowerem? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje (wynagrodzenie, zmiany, godziny, mieszkanie). Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam. Mój e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jan

    15.02.2018 13:35

    Inne

    Witam, ja będę wyjeżdżał do Hannover niebawem jako pracownik produkcji automovie, 40 godzin tygodniowo - podobno minimum, system 3zmianowy, wynagrodzenia nie znam dokładnie, chociaż w ofercie jest podane mniej więcej, zakwaterowanie blisko miejsca pracy w dobrych warunkach.
    ReviewUserIcon
    Chudszy

    20.02.2018 19:49

    Inne

    Pracowałem tam pół roku. Wynagrodzenie dochodziło do 1600 € na rękę (już po potrąceniu 300 € za mieszkanie). Faceci głównie obsługują maszyny do produkcji uszczelek, dziewczyny opalają nad palnikami gazowymi uszczelki). Praca na trzy zmiany: 6,14,22. Nocki dodatkowo płatne. Pracuję się po 8 h w tym przerwa, którą odrabia się w jedną sobotę w miesiącu. Często proponują pracę w wolną sobotę lub niedzielę (można się zgodzić lub nie) i są to dni ekstra płatne. KASA zgadzała się zawsze. Płacą dodatkowo za niewykorzystany urlop, za dojazdy i za odzież roboczą. Pokoje 1 i 2 osobowe w Pensjonatach (tragedii nie ma). Ja musiałem dojeżdżać 45 km w jedną stronę do pracy. Najlepiej zabierać kogoś bez samochodu dla obniżenia kosztów dojazdu lub jeździć z kimś na zmianę. Praca nie jest ciężka, tylko warunki pracy nie każdemu mogą odpowiadać (bród, smród i gorąco).
    ReviewUserIcon
    D

    09.02.2018 10:27

    Inne

    w zadnym wypadku nie polecam firmy MGsolutions! nigdy wiecej!
    ReviewUserIcon
    nati

    10.02.2018 11:54

    Inne

    dlaczego ?
    ReviewUserIcon
    ok

    19.02.2018 10:40

    Inne

    bo chlał i go wywalili a teraz wylewa żale na internecie
    ReviewUserIcon
    Glodny

    18.02.2018 19:28

    Inne

    Same pytania. To jak jest naprawdę . Mieszkanie,kasa, i TP. To jest forum by się ostrzegac albo wspierać. Mi serwis pomógł jeszcze żyje.
    ReviewUserIcon
    Jerry

    15.02.2018 16:54

    Inne

    Kto przyjezdza 19 do Worbis na.uszczelki? wybieraja sie jakies dziewczyny? :))
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.02.2018 11:16

    Inne

    Witam Jak coś jestem chętny na wyjazd zachodniopomorskiego z kimś Pisać na [email protected] Ogarniam Niemiecki A2
    ReviewUserIcon
    Ona94

    11.12.2017 19:09

    Inne

    Cześć :) szukam kogoś do wspolnego wyjazdu, będzie raźniej, bardzo poważnie myślę o tej firmie i zależy mi na szybkim wyjeździe, co polecacie jakie miejsca pracy są najlepsze? Pozdrawiam :))
    ReviewUserIcon
    Ewiliin

    10.02.2018 07:48

    Inne

    Bardzo proszę również o informacje o tej pracy :-) [email protected]
    ReviewUserIcon
    anastazja

    14.02.2018 17:15

    Inne

    tez od miesiaca juz kogoś do wyjazdu szukam i zwariowac można... dziewczyny zdecydowane a jak zbliza sie termin wyjazdu to rezygnuja... jak któras jest naprawde zdecydowana to piszcie [email protected]
    ReviewUserIcon
    decki

    12.02.2018 18:50

    Inne

    Witam Pracowałem dla Mg Solutions ponad rok w branży automotive. Niestety zachorowałem i Nasza współpraca się zakończyła.Zdecydowanie polecam tą firmę, ponieważ pieniądze są na czas,w razie jakichkolwiek problemów zawsze pomogą.Największym plusem firmy jest to, że jako nieliczna spośród innych agencji podaje autentyczne zarobki tzn.jak piszą, że zarobki wahają się między 1200-1500E netto po odciągnięciu za mieszkanie - To nie kłamią. Bo tak jest. Rzetelna firma oraz dobre zarobki. (nawet bez znajomości języka). Polecam
    ReviewUserIcon
    silvi

    12.02.2018 11:37

    Inne

    witam może ktoś powiedzieć coś o firmie i pracy na pakowaniu kosmetyków bio.....pozdrawiam i dziękuje
    ReviewUserIcon
    Rambo9012

    09.02.2018 19:50

    Inne

    Proszę o opinie na temat pracy na produkcji uszczelek w Toyota.Jak z kasą i mieszkaniem ?? Czy warto jechać wlasnym autem?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Rambo7290

    09.02.2018 18:16

    Inne

    Proszę o opinie na temat pracy przy uszczelkach toyota ponieważ mam zamiar jechać swoim samochodem czy warto? jak zarobki i mieszkanie.
    ReviewUserIcon
    Mierzwa

    14.12.2017 09:44

    Inne

    Witam. Czy ktoś z tu obecnych pracuje bądź pracował jako pracownik automotive w Hannoverze ? Chciałbym poznać opinie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    11.01.2018 11:07

    Inne

    Również będę wdzięczny za informację na temat tej pracy [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nowy123

    08.02.2018 09:21

    Inne

    Również bym prosił o informacje na temat pracy [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marcin

    04.02.2018 20:00

    Inne

    Witam szukam pracy za granica .czy ktos mi powie jak z zarobkami z ta firma ?Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    nick

    17.01.2018 19:14

    Inne

    dlaczego opinie są usuwane ?
    ReviewUserIcon
    Franek

    25.01.2018 17:34

    Inne

    Nie ma nadgodzin wogule.robisz 8 godz odliczajac przerwę 30 min i masz zapłacone 7.5godz. Umowa to co miesiąc przedłużana i kontraktu tak szybko nie dostaniesz. Przemiał ludzi potężny
    ReviewUserIcon
    Fernando

    03.02.2018 01:11

    Inne

    Ciekawe na jakiej zasadzie weryfikuja bezpodstawne zarzuty:) anonymous moze na to tez pomocnie odpiszesz???
    ReviewUserIcon
    Bezimienna

    01.02.2018 10:56

    Inne

    Jezeli zagladaja tu pracownicy agencji MG Solutions to mam do nich pytanie-jaki jest zakres obowiazkow koordynatora na miejscu na danym projekcie?Tu gdzie jestem osoba ktora jest koordynatorem jest po prostu nieogarnieta,jedynym jej atutem jest znajomosc jezyka a jedyna odczuwalna dzialalnoscia na rzecz pozostalych jest rozdanie umow co miesiac,wszelkie inne sprawy pracownicy musza ogarniac sami,np dojazd do lekarza,konia z rzedem temu kto sam to ogarnie mieszkajac na wygwizdowie,nie znajac jezyka i nie majac samochodu.
    ReviewUserIcon
    fonsi

    28.01.2018 19:29

    Inne

    A ty franus już zrezygnowałes z pracy z mg że tak źle jest .Bo mnie się wydaje że siedzisz na uszach

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    fonsi

    28.01.2018 19:25

    Inne

    Ale tu jest (usunięte przez administratora) siedzicie wiesniaki zapewne w Toyotcie kilka miesięcy do Polski nie zamierzacie wracać a piszcie że tak źle i mało się zarabia może jesteście Januszami i pracować nie umiecie i macie śmieszne zarobki.pozdro
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.01.2018 23:19

    Inne

    Jeżeli ktoś by miał zamiar się wybierać do pracy w okolicach Stuttgartu do produkcji alkoholu, stanowczo odradzam. Pan (usunięte przez administratora), który zajmował się moim wyjazdem powiedział, że praca będzie lekka, na jedną zmianę i przede wszystkim będzie polsko-języczny koordynator, który we wszystkim pomoże. To wszystko mija się z prawdą. (usunięte przez administratora)praca ciężka na 3 zmiany. (usunięte przez administratora) Jeszcze raz stanowczo odradzam prace przy produkcji alkoholu.
    ReviewUserIcon
    Konrad27

    26.01.2018 16:23

    Inne

    Witam Jak coś jestem chętny na wyjazd zachodniopomorskiego z kimś Pisać na [email protected]
    ReviewUserIcon
    konrad27

    26.01.2018 10:09

    Inne

    Jak coś jestem chętny na wyjazd z kimś zachodniopomorskiego Pisać na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ronfold

    25.01.2018 22:28

    Inne

    Kto wybiera się na 29 stycznia do Worbis
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.01.2018 14:18

    Inne

    Ktoś chętny na wyjazd do Holandii za dwa tygodnie? Szklarnia z pomidorami, sprawdzona praca, [email protected]
    ReviewUserIcon
    fonsi

    25.01.2018 13:27

    Inne

    W worbis ile po pierwszym miesiącu się zarobi po odbiciu mieszkania?
    ReviewUserIcon
    Jan

    25.01.2018 10:52

    Inne

    Jestem na świeżo po powrocie z pracy, wyjechałem na dość krótko ale pierwszy raz z tą agencją i sobie ją chwalę także kolejny wyjazd na pewno też będzie z nimi.Ja nie miałem żadnych dodatkowych kosztów, dojazd też ok. Póki co naprawdę jestem zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Endriu

    23.01.2018 14:07

    Inne

    Hej podrzuci ktoś info na temat pracy w fabryce uszczelek dla Toyoty ?? Wybieram sie tam w najbliższym czasie z gory dziękuję [email protected]
    ReviewUserIcon
    rambo0207

    23.01.2018 17:19

    Inne

    Ja też sie wybieram do tej pracy jak będziesz mial info daj znać.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Franek

    24.01.2018 12:31

    Inne

    Zastanówcie się jeszcze raz. Praca nawet ale zarobki są wirtualne
    ReviewUserIcon
    94CCDSG

    20.01.2018 02:40

    Inne

    Hejo co sądzicie o wyjeździe do Hanoweru? Przymierzam się do tego wyjazdu będę jechał z Opolskiego mogę kogoś ze sobą zabrać. Jak daleko trzeba dojeżdżać do pracy i czy pracują tam dziewczyny . Dwa lata siedzę za granicą i można se pomarzyć o związku :/
    ReviewUserIcon
    anonymous

    23.01.2018 08:27

    Inne

    szykuj sie na 43km do pracy .
    ReviewUserIcon
    Michal

    22.01.2018 13:48

    Inne

    Witam, chciałbym zapytać, jak wygląda współpraca z firmą po upływie pierwszej umowy. Pierwsza umowę mam na 2 miesiące. Z tego co mówiła koordynatorka, to poszukują na dłuższy okres. Więc przedłużenie współpracy będzie zawarte z tą samą firma, czy już bez pośrednika? Na drugiej umowie dają lepsza stawkę? Z góry dzięki, pozdrawiam. Michał
    ReviewUserIcon
    anonymous

    22.01.2018 17:04

    Inne

    Dalej przez pośrednika co miesiąc przedłużania umowa. Zapomnij o podwyzce
    ReviewUserIcon
    Franek

    22.01.2018 17:18

    Inne

    Dostali premię od Toyody za każdego pracownika tylko pieniądze do ludzi nie trafiły. Za grudzień wypłacili marne pieniądze za 20 dni 850 euro a za postój z powodu braku materiału dostali też kasę i przytulili dla siebie Dostali premię od Toyody za każdego pracownika tylko pieniądze do ludzi nie trafiły. Za grudzień wypłacili marne pieniądze za 20 dni 850 euro a za postój z powodu braku materiału dostali też kasę i przytulili dla siebie
    ReviewUserIcon
    Oliwiaa2345

    21.01.2018 18:45

    Inne

    Praca na magazynie- kosmetyki praz produkty BIO, jeśli ktoś chciałby się podzielić wiadomościami na temat pracy na tym stanowisku, proszę o napisanie na maila [email protected]. Chciałabym wyjechać ale nie wiem czy warto :)
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    18.01.2018 18:48

    Inne

    Witam. Pracuje ktoś w automotive w Hannower? Jeśli tak prosiłbym o kontakt mailowo: [email protected] Chyba, że ktoś zna jakąś inna fajną prace w Niemczech to też proszę pisać. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Martrrr

    16.01.2018 16:22

    Inne

    Bardzo proszę o opinie na temat tej firmy Na czym byliście jakie macie doświadczenia ,jak płaca za co odcinają [email protected] dziękuje !

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon