opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 76
    • 77
    • 78
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nieeeem

    19.04.2018 20:12

    Inne

    Witam. Po co agencja wymaga karte EKUZ ? Osoby juz pracujące za granicą nie maja możliwości podjęcia pracy w tej agencji ? Przyjmuja tylko osoby które minimum 30 dni przed wyjazdem płaca ZUS.
    ReviewUserIcon
    MIRO

    21.04.2018 12:04

    Inne

    TAKbo odprowadzaja składki w Polsce przez jakiś tam okres tak mozna a dopiero potem w Niemczech, tak się bardziej opłaca pracownikom bo składki w Polsce mają ulgi, ale jesli ci placa podatek w niemczehc a chyba tak muszą to i tak mozesz dostać kindergelt lub arbeitslosgelt, to czasem jak druga wypłata
    ReviewUserIcon
    Nieeeem

    19.04.2018 20:41

    Inne

    Witam po co pracodawcy karta EKUZ ?
    ReviewUserIcon
    8989toly

    21.04.2018 12:02

    Inne

    nie pracodawcy tylko tobie !!!! to ubezpieczenie w całej uni jak masz skladki placone w polsce, pracodawca musi ci to wyrabiac jak cie wysyla do innego kraju
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    20.04.2018 00:26

    Inne

    Witam, czy pracuje już ktoś w Turyngi na produkcji?
    ReviewUserIcon
    klsdanjkenfad.kjs

    21.04.2018 12:01

    Inne

    produkcja zabawek?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    21.04.2018 08:11

    Inne

    Witam jedzie ktoś do Magdebura na magazyn lub juz ktos tam pracuje ? Interesuje mnie infomracje na temat pracy

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    zadowolona Edwarda

    27.02.2018 15:21

    Inne

    Witam, szczerze mogę polecić tą agencję pracy. Pracowałam w Toyoda METEOR kilka miesięcy. Wypłaty zawsze na czas, dodatki zmianowe, premie urlopowe i półroczne wypłacalne. Dostawałam też dodatek za paliwo 40 euro brutto (netto nieco powyżej 30 euro do wypłaty). Co do wypłaty były małe rozbieżności pomiędzy pracownikami (w granicach kilku Euro), zdarzało się, że czegoś komuś nie policzyli. Jednak po telefonie do koordynatorów sprawa była sprostowana i niewypłacona kwota przelana do następnej wypłaty. Takie przypadki zdarzały się sporadycznie, ale warto pilnować wypłaty i porównywać je z współpracownikami. Wypłata na poziomie 1250- 1500 euro bez dodatkowych dni (sobót, niedziel i swiąt) już po opłaceniu mieszkania. Mozna wynająć mieszkanie samodzielnie. Mieszkania przygtowane przez firmę są rózne, często niestety bardzo daleko od zakładu pracy. Warunki pracy dla jednych szkodliwe, dla innych ok. Jest to starszy zaklad pracy. Mężczyzni obsługują maszyny, prasy produkcyjne. Kobiety wklejają elementy, kontrolują uszczelki, opalają palnikiem gazowym uszczelki z pozostałosci gumy. Agencja spisała się dobrze, był zawsze z nimi kontakt, w zakładzie duzo Polaków, dużo Niemców, czasem Czesi i inni obcokrajowcy :)
    ReviewUserIcon
    Chudszy

    08.04.2018 11:17

    Inne

    Ja pracowałem tam 6 m-cy
    ReviewUserIcon
    jarek6913

    16.04.2018 18:11

    Inne

    czy możesz napisać coś więcej o tych premiach urlopowych i półrocznych bo pierwsze o nich słyszę , w umowie nic o tym nie ma więc podejrzewam że płacą jak im się podoba czyli raczej kantują pracowników jeśli ktoś coś chce napisać podaję maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    pperonni

    12.04.2018 23:23

    Inne

    kto wybiera sie na fabryke czekolady w ty roku? sezon podobno rusza juz w maju a nie w wakacje jak co roku
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    13.04.2018 18:35

    Inne

    W jakich okolicach jest ta fabryka czekolady??
    ReviewUserIcon
    7687965

    15.04.2018 12:20

    Inne

    Jesli dobrze pamietam to Warnigerode w Saksoni
    ReviewUserIcon
    Jakub Chudy

    14.04.2018 08:34

    Inne

    Opinia szczera: wysłanie cv i oczekiwanie? To sobie poczekasz... Lepszy - Kontakt przez tel (miła obsługa i odpowiedza na wszystkie pytania) zdziwiło mnie to he ale pozytywnie :) na meila rowniez odpowiedzi. Razem z kolega mamy auto czekamy na oferty panie Lukaszu.. Email: [email protected] Jak dla mnie kontakt z agencja daje +
    ReviewUserIcon
    a&m

    13.04.2018 21:47

    Inne

    No w końcu normalna agencja!!! Byłam z męzem u nich dzisiaji spedzilismy tam chyba ze 2 godz wszystko jak trzeba-krok po kroku wyjasnili, kazde euro wypłaty, pokazali mieszkania, prace, dostalismy mase informacje róznych inforatorów, wyjasnili pity niemieckie, ubezpieczenia. Jesli ktos jedzie 1 raz za granice i chce dorobic tak jak my to moge ich polecic a przeslismy prosze mi wierzyc na prawde pól krakowa agencji roznnych i dopiero u nich ktos sie nami zajał profesjonalnie. Jedziemy na fabryke czesci do aut, toyota, czy ktoś tez sie wybiera z małopolski w ten weekend? Piszcie, kiedy jedziecie i gdzie mieszkac bedziecie??
    ReviewUserIcon
    Marta

    11.12.2017 18:52

    Inne

    Witam, co powiecie o tej ofercie "Pracownik magazynu (kosmetyki oraz produkty BIO)" ? Jak z mieszkaniami służbowymi, w miarę ok?
    ReviewUserIcon
    Justyna

    11.04.2018 12:31

    Inne

    Witaj Marto jeśli mogę ci polecić firmę PF gruppen świetne zarobki tam są
    ReviewUserIcon
    Adrian0o

    09.04.2018 22:28

    Inne

    Witam mamy jechac razem z dziewczyną do toyody powiedzcie mi czy warto i ile km jest ten pensjonat od miejsca pracy i jak sie nazywa ten hotel
    ReviewUserIcon
    Marek

    08.04.2018 11:36

    Inne

    Zastanawiam sie nad oferta w automotiv w hannowerze. Jak wam sie tam pracuje ? no i jak z zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    maro

    09.04.2018 13:14

    Inne

    hej a bylbys chetny do wyjazdu? bo szukam jednej osoby
    ReviewUserIcon
    Daria

    09.04.2018 09:45

    Inne

    Witam jestem zainteresowana praca w Mg solution szukam kogos z samochodem by moc rozpoczac prace w tej firmie...a dwa ze razem razniej jechac do pracy.zostawiam maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Charlie

    09.04.2018 10:21

    Inne

    Cześć, Daria! Dostałaś już jakąś odpowiedź z MGsolutions ws terminu rozpoczęcia pracy?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    07.04.2018 08:51

    Inne

    Cześć! Wie ktoś może po jakim czasie odzywają się po wysłaniu do nich CV?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w Niemczech

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Karola

    06.04.2018 17:51

    Inne

    Witam ???? zaczyna ktoś może pracę od 9 kwietnia w Bockenem z tą firmą? :)
    ReviewUserIcon
    Marko

    03.04.2018 14:26

    Inne

    Witam. Czy do każdej oferty z agencji MgSolutions potrzebne jest aktualne co najmniej 30 dniowe ubezpieczenie w Polsce? Czy są jakieś oferty gdzie nie jest to potrzebne?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    02.04.2018 13:03

    Inne

    Hej i jak tam praca w Honowerze? Interesuje mnie praca dla kobiet.
    ReviewUserIcon
    emigracja

    02.04.2018 10:29

    Inne

    Hej Też planuje zagraniczny wyjazd do pracy. Szukam koleżanki z która można wyejchać i móc ogarnąc wszystko a wiadomo poczatki najtrudniejsze razem raźniej :) mój mail : [email protected] P.s zostawiłam juz ednego posta tutaj ale był niepoprawny email ten powyżej jest ok :)
    ReviewUserIcon
    Sosenka

    02.04.2018 10:16

    Inne

    Czy ktoś planuje wyjechać do pracy z produktami bio ? Lub ktoś już tam pracuje i móglby coś na ten temat więcej powiedzieć ? :)
    ReviewUserIcon
    emigrantka

    02.04.2018 10:01

    Inne

    Hejka Też jestem zainteresowana i zdecydowanana na wyjazd do pracy z agencją pracy Mg solution lub inną bo znam lepiej angielski niż niemiecki. Szukam koleżanki z która mogłybysmy razem wyejchać i wspólnie ogarniać wyjazd wiaodmo poczatki sa najtrudniejsze. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Orchideee

    30.03.2018 10:25

    Inne

    ba storczykach pracowalam ponad pół roku, i zjechałam w styczniu do Polski z prywatnych powodów. Zarobki sa niezle, jak uzbierasz sporo godzin to zarobisz na reke 1200 lub 1 300, no chyba ze sobie wynajmiesz swoje mieszkanie tak jak ja to +300 euro do tego jeszcze.m Oni krzystja z pensjonatow, i moteli gdzie ceny sa hotelowa czyli np 20 lub 30 euro za pokoj dla 2 osob za dzien, dlatego najlepiej po jakims czasie umowic sie z dziewczynami innymi i isc na swoje prywatne najem. Sama praca banalna jak dla mnie, mozna powiedziec ze praca przy biurku bo ciagle bawisz sie sadzonkami - probowkami - penseta, bo to jest laboratorium. z tego co dziewczyny mowily to podobno troche sie podnosi stawka od kwietnia, wiec pewnie troche wyplaty beda lepsze jeszcze. Wiecej nie powiem bo mnie juz tam nie ma, ale pracowało mi się dobrze, i pewnie jak pozalatwiam co mam to wroce gdzies przez mg
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Orchideee

    30.03.2018 10:22

    Inne

    ba storczykach pracowałem ponad pół roku, i zjechałem w styczniu do Polski z prywatnych powodów. Zarobki sa niezle, jak uzbierasz sporo godzin to zarobisz na reke(usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora), no chyba ze sobie wynajmiesz swoje mieszkanie tak jak ja to +(usunięte przez administratora) euro do tego jeszcze.m Oni krzystja z pensjonatow, i moteli gdzie ceny sa hotelowa czyli np (usunięte przez administratora)lub (usunięte przez administratora)euro za pokoj dla 2 osob za dzien, dlatego najlepiej po jakims czasie umowic sie z dziewczynami innymi i isc na swoje prywatne najem. Sama praca banalna jak dla mnie, mozna powiedziec ze praca przy biurku bo ciagle bawisz sie sadzonkami - probowkami - penseta, bo to jest laboratorium. z tego co dziewczyny mowily to podobno troche sie podnosi stawka od kwietnia, wiec pewnie troche wyplaty beda lepsze jeszcze. Wiecej nie powiem bo mnie juz tam nie ma, ale pracowało mi się dobrze, i pewnie jak pozalatwiam co mam to wroce gdzies przez mg
    ReviewUserIcon
    Ilonaa

    27.02.2018 18:45

    Inne

    Hej ! Czy jedzie ktos teraz w marcu do Lippstadt na rozmnazanie storczykow? Jak tam jest, może ktoś pracował? Zapraszam do kontaktu, jade sama moze ktoś też jedzie? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Normaln

    28.03.2018 14:00

    Inne

    Moge z Toba pojechac
    ReviewUserIcon
    Reni

    30.03.2018 00:37

    Inne

    Napiszcie o tej pracy w storczukach, tez mam jechać????
    ReviewUserIcon
    intens

    21.03.2018 14:42

    Inne

    czy ta firma jest godna uwagi i zaangażowania? czy móglby mi ktos opisac jak w skrócie wyglada praca, jakie zarobki, jako pracownik fizyczny lub magazynier itp jak cos to daj ktos znać na emailu: [email protected]
    ReviewUserIcon
    PAN NIKT

    24.03.2018 21:46

    Inne

    Dzieki za szczere info
    ReviewUserIcon
    Hehe

    28.03.2018 17:07

    Inne

    Tak tu pracuje. To nie Toyota. Wszyscy tu mylą. Zakład nazywa się Toyoda Gosei Meteor GmbH
    ReviewUserIcon
    re

    28.03.2018 15:23

    Inne

    Tak ja jadę, ale dopiero pierwszy raz więc sama jestem ciekawa jak to będzie :) Ale cieszę się, że z tą agencją bo mój mąż wyjeżdża z nimi dość długo i jesteśmy bardzo zadowoleni więc ja również zdecydowałam się na wyjazd.
    ReviewUserIcon
    Konrad27

    19.03.2018 18:55

    Inne

    Witam Jak coś jestem chętny na wyjazd zachodniopomorskiego z kimś Pisać na [email protected] Ogarniam niemiecki A2
    ReviewUserIcon
    Chudini

    22.03.2018 06:22

    Inne

    Tez jestem chetny na wyjazd, tylko pierw zaaplikowac z cv... Ogarniam niemiecki A1 nawet wiecej i angielski takze podobnie. Zostawie meila gdyby ktos chcial razem jechac: [email protected]. Jestem z dolnegoslaska/ karkonosze. Wolalbym z kims gdyz bylaby to moja pierwsa praca za granica wiec razniej... Dodam ze nie mam nalogow a jade z nastawieniem na zarobek a nie jak nie ktorzy balowac...
    ReviewUserIcon
    Agusiusia

    28.03.2018 14:47

    Inne

    Skoro tak dobrz znacie język to po co Wam wgl jakaś agencja? Nie kumam tego. Nie lepiej na niemieckich stronach szukać pracy?
    ReviewUserIcon
    Normaln

    28.03.2018 14:00

    Inne

    Czy trzeba znac jezyk ?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Adam

    19.03.2018 18:48

    Inne

    Czy jest tu ktoś kto pracuje/pracował przy "kosmetykach, produktach BIO"? Napiszcie kilka słów jaka jest wypłata w praktyce i za ile godzin? Czy dodatkowe godziny są dobrowolne, czy pod przymusem? Jakie warunki zakwaterowania? Jaka atmosfera w pracy? I ew. gdzie to jest?
    ReviewUserIcon
    Chudini

    22.03.2018 06:52

    Inne

    Poprosze rowniez na meila jak reszta tutaj info o tej pracy. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Justyna

    28.03.2018 13:42

    Inne

    Witam, właśnie aplikowałam z chłopakiem do tej oferty, ale nie ma nigdzie informacji na temat tej agencji czy tej oferty. Prosimy o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Żaba

    27.03.2018 06:58

    Inne

    Jakie sa warunki mieszkaniowe tej firmy?
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.03.2018 06:57

    Inne

    Czy moze ktos napisac cos o tej pracy w koncu? Tyle osob sie tam wybieralo i cisza. Jakie zakwaterowanie? Jak z dojazdem do pracy? Gdzie to jest? Co z nadgodzinami?
    ReviewUserIcon
    Chudini

    26.03.2018 09:28

    Inne

    Ktos chetny na wyjazd do magdeburga? Chcialbym zrobic grupe kogos z dodatkowym prawem jazdy. Jesli zdaze zrobic auto pojechalbym moim, lecz takze chetnie zabralbym sie z kims (odplatnie) wiadomo :) na te kaski. Ktos zdecydowany jest? [email protected]
    ReviewUserIcon
    jerzyk22

    24.03.2018 21:44

    Inne

    Prosze o podanie adresu tego magazynu Bio kosmetyki KOLN
    ReviewUserIcon
    oprych85

    23.03.2018 21:24

    Inne

    Witam jedzie ktos z Malopolski do Koloni na magazyn BIO kosmetyki prosze o info maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Julek

    22.03.2018 16:43

    Inne

    Zaintereswany!
    ReviewUserIcon
    Pablo

    23.03.2018 19:09

    Inne

    Pamiętajcie że Oni waszą kase wezmą przewalutuja na złote . Opłaca zusy itd . Znów przewalutuja na euro i to wasza kasa ???? kurs euro odgrywa duzo role . I 300 za pokój w magdeburg mam 3 pokojowe mieszkanie za 500 ze wszystkim .Agencja pomocna pracowałem 3 miesiące, jak ktoś bez jezyka to tylko tak . Ja mialem 10na h przy 188h 1200e
    ReviewUserIcon
    Pablo

    23.03.2018 19:13

    Inne

    I nie chorować bo niby macie ubez. Ale kolega musiał wybulic 300e za ząb i powiedzieli ze do 3 miechow odadza heh karty tez nie dostalem przez 3 miechy co miala byc po miesiącu
    ReviewUserIcon
    Adrian96

    22.03.2018 15:32

    Inne

    Witam ,jestem zainteresowany wyjazdem do Magdeburgu . Proszę o kontakt na email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Adrian

    22.03.2018 15:18

    Inne

    Witam , przymierzam się do wyjazdu z woj. Dolnośląskiego Kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ulka

    20.03.2018 16:58

    Inne

    Wiele pytań bez odpowiedzi. Szkoda, ale pewnie dobrze się ludziom pracuje.
    ReviewUserIcon
    Nick

    21.03.2018 13:12

    Inne

    Praca jak praca. Pewnie wszędzie inaczej, inni ludzie i obyczaje w pracy. Jeśli chodzi o agencje, to zawsze bierzcie poprawkę, że gdy mówią Wam że zarobki 1200-1600 to wiedzcie że zarobki będą zawsze bliższe tej niższej puli. Aha i co ważne. W te zarobki wliczony jest już ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Więc jeśli weźmiesz w danym miesiącu urlop to odejmij sobie jeszcze prawie 200€. A Za każdy dzień chorobowego 20€ dziennie płacą.
    ReviewUserIcon
    Marcelina

    21.03.2018 10:45

    Inne

    Przymierzam się do wyjazdu do pracy w magazynie z produk. drogeryjnymi/BIO. Jeśli ktoś tutaj też się wybiera mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonymous

    20.03.2018 17:16

    Inne

    Witam, Jeżeli ktoś nie zna niemieckiego ani innego języka czy warto nadal jechać poprzez tę firmę, w które miejsce najlepiej pojechać by było jak najmniej problemów z brakiem języka?
    ReviewUserIcon
    RadNes

    14.01.2018 21:41

    Inne

    Witam, chciałbym wyjechać do pracy jako "Pracownik magazynu (kosmetyki oraz produkty BIO)" proszę o kontakt (osób które pracowały w tym miejscu) w odpowiedzi pod moim wpisem i informacje na temat: - wykonywanej pracy (na czym polega) - jak wygląda sprawa z dojazdami, jeśli nie mam samochodu - długości umowy - faktycznych opłat miesięcznych - jakości zakwaterowanie Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Arieloo

    13.03.2018 12:34

    Inne

    Prosze o informacjie tej fabryki Bio przymierzam sie do wyjazdu emial : [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonymous

    13.03.2018 20:05

    Inne

    Proszę o kontakt w sprawie pracy przy kosmetykach, jak to wyglada całościowo. Moj e-mail to: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ona

    13.03.2018 11:41

    Inne

    Czy ktoś pracuje w Ulm jako komisjoner artykułów drogeryjnych? Albo może chce ktoś wyjechać?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.