opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 74
    • 75
    • 76
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jolka

    18.07.2018 20:00

    Inne

    Witam. Jakie macie zdanie na temat pracy przy sadzonkach? Jak wygląda praca?
    ReviewUserIcon
    Kika13

    18.07.2018 19:56

    Inne

    Warto jechać na sadzonki? Jakie warunki? Trzeba na 18 msc czy można krócej. ?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa 34

    18.07.2018 19:53

    Inne

    Był ktoś na sadzonkach jaka opinia? Trzeba jechać na 18 msc czy można krócej. ?
    ReviewUserIcon
    Kika13

    18.07.2018 19:22

    Inne

    Witam. Był ktoś przy sadzonkach jaka opinia? Trzeba jechać na 18 msc czy można na krócej ?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Lukas

    18.07.2018 19:04

    Inne

    Cześć wszystkim. Wraz z dziewczyna pojechaliśmy do ich biura na myślenicką i dostaliśmy taką ofertę pracy https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0/ ale wymagają od nas samochodu by transportować się z miejsca zakwaterowania do pracy. Czy jest ktoś kto się tam wybiera od 1 sierpnia i chciałby z nami pojechać jako jedna grupa? Ewentualnie na miejsce możemy dojechać sami głównie chodzi nam o stały transport z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem. Zainteresowanych proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    3298hd9

    18.07.2018 18:32

    Inne

    Czy ktos pracuje na produkcji okien w Lipsku? Czy potrzebne tam jest na prawdę to duże doświadczenie w tej branży? Bo wpisali to w ogłoszenie, a ja pracuj w podobnej firmie w Polsce ale tylko że dopiero 2 miesięce, tylko że to moim zdaniem są tak banalne rzeczy na takiej produkcji. Ktoś tam jest?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    18.07.2018 18:30

    Inne

    Cześć wszysykim. Wraz z dziewczyna pojechaliśmy do ich biura na myslenicka. Dostaliśmy propozycje pracy https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0/ ale wymagają od nas samochodu, żeby dojeżdżać z miejsca zakwaterowania do pracy. Czy jakaś para również by się tam wybierała od 1 sierpnia i chciała by z nami pojechać jako jedna grupa? Ewentualnie na miejsce możemy dojechać sami, głównie chodzi o transport z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem. Zainteresowanych proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ciekawa 34

    18.07.2018 17:46

    Inne

    Był ktoś z nimi na sadzonkach jakie macie wrażenia. ? Trzeba jechać na 18 msc czy można krócej ?
    ReviewUserIcon
    gregory10014

    14.07.2018 11:56

    Inne

    Hej! Mam pytanie odnośnie posiadania auta na wyjazd, ponieważ widziałem, że na niektóre stanowiska jest ono wymagane. Obecnie auta nie posiadam, ale w każdej chwili mogę je kupić. Stąd moje pytanie: jak posiadanie auta wpływa na "lepszy start" na konkretne stanowisko? Mam również pytanie odnośnie języka niemieckiego. Chcemy jechać z dziewczyną, ona języka nie umie wcale, a ja znam w takim stopniu, aby się porozumieć. Czy jeśli w ogłoszeniu dla PAR jest informacja o komunikatywnym języku niemieckim to czy wystarczy, że jedna osoba go ogarnia czy obydwoje musimy język koniecznie znać? Chciałbym też poznać opinie osób, które były z agencją w Niemczech (głównie produkcja, magazyn itp.), jak wygląda sprawa kasy, zakwaterowania, nadgodzin i ogólnie wszystkiego. BARDZO PROSZĘ o kontakt na: [email protected] Będę bardzo wdzięczny za Wasze opinie na maila! :)
    ReviewUserIcon
    Koko

    15.07.2018 21:04

    Inne

    Ja tez nic niemieckiego nie znam maz tak żeby sie cos dogadac i da sie.pracowac bo sa Polacy to pokażą co i jak a jak mozna wiedzieć to gdzie sie wybieracie
    ReviewUserIcon
    gregory10014

    15.07.2018 14:04

    Inne

    Czy ktoś z Was pracował/pracuje na stanowisku: Pracownik produkcji form z tworzywa sztucznego - zabawki (Lipsk) Proszę o info pod postem, będę wdzięczny :)
    ReviewUserIcon
    Kapiszonowy

    14.06.2018 11:45

    Inne

    Taka prawda , pracowalem 5 miesiecy na czekoladzie i przedzial byl od 900 - 1100e i wyplaty byly po 860e czasem mniej a pracowales caly miesiac qzawsze beda tlumaczyc sie podatkami w niemczech albo przekierowywyac do dzialu kadr tam dalej beda zbywac , biora kasa dla siebie i jezdza na wakacje za nasza kase ktora nas okradaja ,chodzilismy na 4 brygady wiec zdarzalo sie ze soboty i niedziele pracowalismy i po calym miesiacu wyplata mniejsza niz 900e a druga sprawa za nocki i prace w swieta niema czegos takiego jak 50 % a za swieta 100% jest taka sama stawka jak zawsze nie zaleznie czy swieto czy zwykly dzien, a spytajcie kadry ile macie euro na reke za godzine kiedy np jest 10brutto nie dowiecie sie powiedza ze masz 10 brutto a na reke zaplaca ile chca ja mialem 8,60 a placili na reke 4,30 e mniej wiecej jak to obliczylem smiech na sali i jak wejdziesz na wyplate w pasek wyplaty tak pokrecą na nim ze wydaje ci sie ze wszystko jest placone i wypisane na nim wlasciwie oni to tak tworzą zebys myslal ze wszystko tam jest ok a to oszustwo, a wypata zawsze mega zanizona niz ta najnizsza podana , kpina jest tez taka ze na tych paskach wyplaty niema pieczątek podpisow pracownikow agencji poprostu nic , no ale polaczki beda na nich robic chyba ze sie kapną o co tam chodzi
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    10.07.2018 13:25

    Pracodawca

    ODPOWIEDŹ AGENCJI MGsolutions MGJJ NA WIADOMOŚĆ OD: Kapiszonowy (14.06.2018 11:45) Szanowny Panie, na tym projekcie nigdy nie było stawki godz. 8,60 EUR. Aktualna stawka wynagrodzenia brutto to 9,27 EUR + dodatki 25% za nocki, 25% za godziny nadliczbowe, 50% za pracę w niedzielę, 100% za pracę w świeto. Dodatkowo aktualnie przyznawana jest jeszcze 100 EUR netto premii za frekwencję. Aktualnie zarobki na projekcie to średnio 1.100-1.300 EUR na rękę. najlepsi pracownicy z nadgodzinami osiągają również wyższe wynagrodzenia. Zapewniamy Pana,że nasza firma opłaca w 100% pełne składki oraz pełną zaliczkę na podatek dochodowy do niemieckiego US. Przestrzegamy wszystkich niemieckich przepisów prawa pracy i płacy, a potwierdzeniem tego jest fakt, iż nasza agencja otrzymała niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia na czas nieokreślony, przechodząc szereg kontroli bez najmniejszych zastrzeżeń. Jeżeli Pana wynagrodzenie było na poziomie poniżej 900EUR/miesiąc to powodów tego mogło być kilka: zbyt mała ilość godzin - nieobecności, zajęcie komornicze, zaliczka, niepełny miesiąc zatrudnienia, 6 klasa podatkowa? Prosimy o kontakt z nami w celu zweryfikowania tej sytuacji, wówczas wszystko jeszcze raz sprawdzimy i wyjaśnimy.
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    10.07.2018 13:26

    Pracodawca

    ODPOWIEDŹ AGENCJI MGsolutions MGJJ NA WIADOMOŚĆ OD: Kapiszonowy (14.06.2018 11:45) Szanowny Panie, na tym projekcie nigdy nie było stawki godz. 8,60 EUR. Aktualna stawka wynagrodzenia brutto to 9,27 EUR + dodatki 25% za nocki, 25% za godziny nadliczbowe, 50% za pracę w niedzielę, 100% za pracę w świeto. Dodatkowo aktualnie przyznawana jest jeszcze 100 EUR netto premii za frekwencję. Aktualnie zarobki na projekcie to średnio 1.100-1.300 EUR na rękę. najlepsi pracownicy z nadgodzinami osiągają również wyższe wynagrodzenia. Zapewniamy Pana,że nasza firma opłaca w 100% pełne składki oraz pełną zaliczkę na podatek dochodowy do niemieckiego US. Przestrzegamy wszystkich niemieckich przepisów prawa pracy i płacy, a potwierdzeniem tego jest fakt, iż nasza agencja otrzymała niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia na czas nieokreślony, przechodząc szereg kontroli bez najmniejszych zastrzeżeń. Jeżeli Pana wynagrodzenie było na poziomie poniżej 900EUR/miesiąc to powodów tego mogło być kilka: zbyt mała ilość godzin - nieobecności, zajęcie komornicze, zaliczka, niepełny miesiąc zatrudnienia, 6 klasa podatkowa? Prosimy o kontakt z nami w celu zweryfikowania tej sytuacji, wówczas wszystko jeszcze raz sprawdzimy i wyjaśnimy.
    ReviewUserIcon
    Wojtek Opole

    08.07.2018 17:27

    Inne

    Hej !Możesz napisać jak w tym Magdeburgu z warunkami mieszkaniowymi? Dzięki !
    ReviewUserIcon
    Marta//

    07.07.2018 15:48

    Inne

    Najlepsza agencja jaka znam !!!!!!! Najlepiej jedzcie do Krakowa do biura na Myślenickiej lub dzwońcie tam bo cv wysyłają tysiące ludzi j trudno się załapać ja w Magdeburgu pozdrawiam
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Karlsdorf-Neuthard

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    NatanieL

    06.07.2018 02:36

    Inne

    Witam. Czy planuje ktoś aplikować na oferte pracy w Magdeburgu "Komisjoner - Magazynier"? Oto mój email : [email protected] Jestem razem z kuzynem za zaaplikowanien na ogłoszenie czy też podjechaniem na Myślenicką. Może udałoby by nam się w większa grupa osób zaaplikować i mieć większą siłę przebicia. Kto jest za prosze o kontakt email. Może uda nam sie coś razem zorganizować. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    04.07.2018 10:21

    Inne

    Witam na jaki okres czasu są umowy przez agencje? I ile można pod tą agencja pracować w niemczech?
    ReviewUserIcon
    Gośka

    02.07.2018 11:28

    Inne

    Naprawde najlepsza agencja! Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Zimny

    30.06.2018 12:44

    Inne

    Witam, czy pracuje ktoś lub pracował przy Bio, kosmetyki? Lub jako komisjoner w Magdeburgu? Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy. Proszę o informacje na maila. [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zimny1406

    29.06.2018 18:46

    Inne

    Witam, czy pracuje ktoś lub pracował jako pomocnik magazynu przy Bio, kosmetyki? Lub jako komisjoner w Magdeburgu? Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, prosiłbym o informację na adres email: [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zimny1406

    29.06.2018 17:20

    Inne

    Witam, czy pracuje ktoś lub pracował jako pomocnik magazynu przy Bio, kosmetyki? Lub jako komisjoner w Magdeburgu? Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, prosiłbym o informację na adres email: [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Xyz

    29.06.2018 16:20

    Inne

    Serdecznie polecam tę firmę. Wszystko legalne, porządnie, nie trzeba umieć języka. 10/10
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.06.2018 12:39

    Inne

    Polecam!
    ReviewUserIcon
    Michu

    16.06.2018 13:34

    Inne

    Witam mam pytanie czy ta agencja wymaga zaświadczenia o niekaralności? Jeśli tak to idzie to jakoś obejść? Boję się że go nie dostanę ze względu na grzywnę sądowe za wykroczenie. A zależy mi na szybkim znalezieniu pracy i wyjeździe. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jamnikt

    26.06.2018 12:58

    Inne

    Karany Kodeksem Karnym w innych wypadkach, tak jak piszesz to są wykroczenia, papier pokaże Ci że jesteś nie karany
    ReviewUserIcon
    Jola

    21.06.2018 11:02

    Inne

    kilka razy kontaktowałam się z tą agencją, a także wysłałam aplikację przez stronę na kilka stanowisk i nic, zero odzewu, juz na samym początku bardzo negatywne podejscie do kandydatów
    ReviewUserIcon
    8888

    21.06.2018 20:26

    Inne

    ALEŚ TY NAIWNY :D zgłoś sprawę do sądu że się nikt nie odezwaŁ ;-( hehehe
    ReviewUserIcon
    jamnikt

    26.06.2018 12:45

    Inne

    MG Często ogłasza się na Facebooku, polub ich stronę włącz powiadomienia na wszystkie posty, gdy zainteresuję Ciebie jakaś oferta to pisz, zazwyczaj podają numer telefonu do konsultanta, jak konsultant bedzie coś ściemniał, to żal się pod tym ogłoszeniem.. w moim wypadku pomogło :)
    ReviewUserIcon
    Totylkoja

    26.06.2018 12:41

    Inne

    Witam. Czy ktoś był już, pracował w fabryce czekolady?? Może coś więcej powiedzieć o zarobkach i o pracy? Wybieram się na początku lipca i chciałabym coś więcej wiedzieć. Wiadomości proszę na meila. Pozdrawiam. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Maciek78

    24.06.2018 15:04

    Inne

    Witam. Poszukuje osoby chętnej do wspólnego wyjazdu do pracy za granicę.Złożyłem aplikacje jako pracownik produkcji w fabryce czekolady na terenie Niemiec,ale mogę pracować również gdzie indziej,jestem otwarty na propozycję.Potrzebuje kasy i interesuje mnie praca,nie piję alkoholu,papierochów również nie palę.Szukam osoby normalnej,która jedzie pracować a nie hulać. Pozdrawiam Maciek z Opola
    ReviewUserIcon
    centk

    25.06.2018 20:09

    Inne

    Witam, jakiś kontakt można prosić ?
    ReviewUserIcon
    cuticuti

    26.06.2018 11:56

    Inne

    teraz rekrutują na fabryke czekolady ja chciałam jechać ale nie mam ciągłości w ubezpieczeniu zdrowotnym i musze odczekac :(((((((((((( ja dzownilam na ten numer 572 346 425, kolezanka mi podala ktora tam pracuje. lepiej tutaj dzwonic niz na centrale bo tam cie beda odsylac zeby wylac cv i potem cisza
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.06.2018 23:12

    Inne

    Witam, ktoś chętny na wyjazd od zaraz ?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ZWYKŁY CZŁOWIEK

    25.06.2018 14:27

    Inne

    jednym słowem przykład 245h- 265h koło1500 euro na rękę do 1740 euro więcej godzin większy podatek przy najnizszej stawce czyli na rękę wychodzi 5,98 do 6,30 przy klasie podatkowej 3 a 210 h potrafi 7 euro na godzine wyjsc w cetlach miesięcznych mogą wam za mieszkanie odjąć cwaniacy to powiedzcie że chcecie fakturę za to ze płacicie nie dajcie się nabierac
    ReviewUserIcon
    ZWYKŁY CZŁOWIEK

    25.06.2018 14:19

    Inne

    Ja nie pracowałem z tą firmą,pracowałem przez 2 agencje i nie polecam pracy przez agencję.Jak byłem raz na wlasną rękę przez znajomego to preacowałem przez 2 lata z krótkimi zjazdami do domu i tak najszybciej polecam co się tyczy stawki godzinowych to w Niemczech najnizsza jest 8.84 brutto od tego podatek.Podatek zależny jest na jakiej klasie podatkowej jesteś w Niemczech każdy lang ma inny podatek w zależnośći od miejscowośći ale więcej niż 3 euro nie mogą zabrać więc jak dzwonicie to się wypytajcie jaką klasę podatkową bedziecie mieli zależne od wieku czy po rozwodzie itp i smieszy mnie ta opcja z ubezpieczeniem do jakiej pracy nie jechałem to było zdjęcie potrzebne do ubezpieczenia niemieckiego tak zw AOKA (KARTA JAK DOWÓD) podpisujesz dokumenty jesteś ubezpieczony tylko na karte się z 3 tyg czeka nie dajcie się robić im w konia i proste jest to że jak więcej godzin to większy podatek a mniej godzin to więcej na rękę a nie na odwrót jak mówią.....WYBACZCIE ŻE NIE PATRZYŁEM NA LITERÓWKI ALE CHODZIŁO MI O PRZEKAZ A NIE ORTOGRAFIĘ
    ReviewUserIcon
    Justyna

    23.06.2018 10:56

    Inne

    Hej :) Poszukuję współtowarzysza wyjazdu z samochodem na początku lipca:) Niestety posiadanie samochodu to wymóg stawiany przez agencję. Jeżeli jesteś chętny/a na wyjazd zostaw pod komentarzem namiar na siebie. Zawsze raźniej we dwoje :)
    ReviewUserIcon
    YerbaMan

    25.06.2018 07:49

    Inne

    Hej, pytanie, czy wybrałaś już miejsce pracy? Ja też planuję wyjazd. Mój priv: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.06.2018 08:45

    Inne

    Nie na wszystkie oferty wymagają auta, np produkcja rolet czy cos takiego
    ReviewUserIcon
    Lidia

    22.06.2018 12:13

    Inne

    Czy może ktoś porozmawiać ze mną tak prywatnie bardzo proszę [email protected] potrzebuje porady kogoś kto pracuje w Niemczech
    ReviewUserIcon
    Lidia

    21.06.2018 23:51

    Inne

    Witam bardzo proszę kogoś kto rzetelnie odpowie mi na moje pytania dotyczące wyjazdu przez agencję chce pierwszy raz wyjechać przez agencję bardzo się boję podaje emaila [email protected] proszę o kontakt
    ReviewUserIcon
    tereska

    16.06.2018 18:06

    Inne

    Czy wybiera sie ktoś w lipcu na inwentaryzację ? albo był na poprzednich projketach ? Chetnie pogadam W razie czego zoastawiam namiary [email protected]
    ReviewUserIcon
    majka

    18.06.2018 11:30

    Inne

    inwentaryzacja jest spoko o ile masz darmowy lokum i dojazdy, to wtedy koszt to tylko jedzenie i idzie zarobic
    ReviewUserIcon
    tereska

    20.06.2018 19:47

    Inne

    Hej , a możesz powiedzieć jakie rzędu to byly zarobki na miesiać w praktyce jesli pracowąłas przy inwentaryzacji ?
    ReviewUserIcon
    Betti87

    19.06.2018 19:43

    Inne

    Pracodawca od dłuższego czasu na rynku. Pełne ubezpieczenie i wszystkie świadczenia. Na wyjazdach wszystko tak jak wcześniej ustalone. Nie ma niespodzianek. Szczerze polecam!
    ReviewUserIcon
    Anna

    19.06.2018 16:53

    Inne

    Chciałabym wyjechać do pracy z MG. Szukam koleżanki z samochodem do wspólnego wyjazdu. mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anna

    19.06.2018 16:34

    Inne

    Chciałabym wyjechać do pracy z agencja pracy MG. Szukam koleżanki z samochodem do wspólnego wyjazdu. mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Onlym

    19.06.2018 15:36

    Inne

    Mam pytanie jeśli chodzi o pracę w niemczech. Wynagrodzenie jest tygodniowe czy miesięczne? I kiedy oni to wypłacają?
    ReviewUserIcon
    Witos

    19.06.2018 16:16

    Inne

    oni płacą miesiecznie tylko , chyba ze ci dadza jednorazowo zaliczke na poczatek jak wyslesz wniosek, nie wiem ja z zaliczek nie korzystam ale wyplata jest na dziesiatego
    ReviewUserIcon
    Kinia529

    19.06.2018 13:42

    Inne

    Witam.polecam gorąco ta agencje, wszystko jest zgodne z przepisami i tak jak ustalane przed wyjazdem..
    ReviewUserIcon
    Jacek

    19.06.2018 12:30

    Inne

    Pracował ktoś w Magdeburgu jako komisjoner ?
    ReviewUserIcon
    Aga

    13.06.2018 15:18

    Inne

    Witam czy firma zatrudnia tylko na długi okres czasu np. na 9 miesięcy, czy jest szansa znalezienia pracy wakacyjnej na 3 miesiące?
    ReviewUserIcon
    Klaudia07

    18.06.2018 20:18

    Inne

    Umowy są podpisywane co miesiąc na miejscu, także bez problemu :)
    ReviewUserIcon
    gregory10014

    16.06.2018 22:48

    Inne

    Hej :) poszukuję osób, które pracują np. w Hannoverze (automotive), magazynier (komisjoner), pracowanik magazynowy (kosmetyki oraz produkty BIO) oraz tak naprawdę wszystkie pozostałe oferty również :) chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy tak prywatnie. Będę bardzo wdzięczny za kontakt mailowy: [email protected] Dzięki!

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.