opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 73
    • 74
    • 75
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Martusiaa004

    12.09.2018 21:16

    Inne

    Hej Czy jest ktoś chętny na wyjazd i ma samochód ?? Chciałbym wyjechać do pracy przez Tę firmę na produkcje w Suttgardzie :) ktoś chętny ??
    ReviewUserIcon
    Nowy

    16.08.2018 17:44

    Inne

    Jest ktoś na stanowisku pomocnik magazynu (bio, kosmetyki.)? Czy praca jest tam Ciężka? Czy są jakieś normy? Czy faktycznie można zarobić 1300-1600 euro netto miesięcznie?
    ReviewUserIcon
    gremlas

    20.08.2018 11:48

    Inne

    Sam jestem zainteresowany tą ofertą.
    ReviewUserIcon
    Misia76

    12.09.2018 19:41

    Inne

    dowiedziałes sie moze czegoś ?
    ReviewUserIcon
    Martusiaa004

    12.09.2018 15:39

    Inne

    Hej Szukamy osoby chętnej na wyjazd z fimą Mg solution która ma samochód :) jedyny minus to potrzeba samochodu, interesuje nas produkcja napojów w Stuttgardzie .:) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ziomeczek40

    12.09.2018 08:40

    Inne

    Agencja moze byc.wyplaty na czas,mieszkania ladne. Lipa jest,ze 'koordynatora' tak naprawde nie ma bo siedzi w Polsce,za biurkiem ???? wiec to zadna pomoc w Niemczech tak naprawde. Pracy przy napojach nie polecam. Przyjezdzaja nowi i co tydzien,dwa sie zwalniaja. (usunięte przez administratora).

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Sta$ko

    08.09.2018 16:30

    Inne

    praca może się komuś podobac lub nie, jesli ktoś chce zarobić trzeba dac coś od siebie, na pewno do agencji nie można się przyczepić do niczego
    ReviewUserIcon
    wal na was

    10.09.2018 20:12

    Inne

    (usunięte przez administratora) agencia własnie pobiera wam z pensi a wiecie za co wy tumany za nic głaby
    ReviewUserIcon
    Aneta78903

    07.09.2018 05:49

    Inne

    Witam Chciałabym whjechac z tą agencją do pracy niestety nie mam auta. A w większości ofert niestety jest to wymagane. Szukam kogos kto chcialby wyjechac jako tzw para mobilna :) Mam 20 lat wiec fajnie gdyby był ktoś w podobnym wieku . Piszcie najlepiej [email protected] Mam nadzieję ze uda mi się kogos znaleźć
    ReviewUserIcon
    gori

    03.09.2018 19:00

    Inne

    Witam wybiera się ktoś na produkcje alkoholów do Loßburga?
    ReviewUserIcon
    Polecam MG Solutions

    04.09.2018 13:38

    Inne

    Ja właśnie stamtąd zjechałem, ciągły nacisk ze strony Niemieckich pracowników i zwolnienia dyscyplinarne za bzdury. Szkoda straconego czasu. Agencję MG Solutions polecam jak najbardziej, są uczciwi, ale pracy przy napojach alkoholowych nie polecam
    ReviewUserIcon
    Izaaaaaaa

    04.09.2018 22:37

    Inne

    A kiedy tam sie wybieracie.
    ReviewUserIcon
    STanek

    08.07.2018 14:05

    Inne

    Witam Was! Pracowałem z nimi w tamtym roku napojach pod Sztudgardem, ale musiałem zjechać i teraz szukam czegoś bliżej ale mówili że nie maja miejsc już. Czy jest ktoś przez te agencje w berlinie lub jakoś blisko grancy? moze byc też Lipsk, drezno, ? piszcie
    ReviewUserIcon
    Koko

    27.08.2018 21:49

    Inne

    Ja bylam i mam zamiar wrócić wg mnie nie bylo az tak ciezko a co do mieszkania my mielismy 4 osobowe z osobna lazienka a ty byles tam czy moze jestes bo jestem ciekawa jak jest teraz.
    ReviewUserIcon
    Wihte

    01.09.2018 22:52

    Inne

    To jedź i charuj jak wół !!!! Pozdro
    ReviewUserIcon
    Xyx

    12.08.2018 02:54

    Inne

    Witam. Wybiera się ktoś w najbliższym czasie na albo moze coś powiedziedzieć na temat -Pracownik produkcji części dla branży automotive. Prosze o kontakt. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Arek

    14.08.2018 13:52

    Inne

    Ja mam się zamiar wybrać, wieczorem odpisze na maila
    ReviewUserIcon
    dzejk

    31.08.2018 06:24

    Inne

    ja się wybieram, ale szukam osoby z samochodem - [email protected]
    ReviewUserIcon
    dzejk

    31.08.2018 06:20

    Inne

    witam, poszukuje kogoś do wspólnego wyjazdu z własnym samochodem - [email protected]
    ReviewUserIcon
    aga

    11.07.2018 16:02

    Inne

    jestem zainteresowana wyjazdem ale szukam osoby z samochodem do wspolnego wyjazdu moj mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pawel

    28.08.2018 15:22

    Inne

    Ja mogę jevhac
    ReviewUserIcon
    dzejk

    31.08.2018 06:19

    Inne

    kontakt: [email protected] - do wspólnego wyjazdu
    ReviewUserIcon
    Milena

    30.08.2018 22:30

    Inne

    agencja chyba najlepsza jaka spotkałam do tej pory! i bede polecać wszystkim jeśli chcecie za garnice to z nimi bez obaw, ale pewnie zawsze znajda sie tacy którym coś nie pasuje ale takim to chyba wszedzie nie pasuje, bo takich tez spotkalam
    ReviewUserIcon
    aa69

    30.08.2018 14:33

    Inne

    Ktośpracuje na meblach?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Karlsdorf-Neuthard

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    aa69

    30.08.2018 14:32

    Inne

    MI PASUJE NARAZI ENIA NARZEKAM XD
    ReviewUserIcon
    Benio

    30.08.2018 10:41

    Inne

    Witam!!! Ktoś moze wie czy w MG Solutions wypłaty są na czas? I czy rzeczywiście gwarantują pełną ilość godzin? Byłem ostatnio z niemiecką firmą na produkcji dekoracji świątecznych i była masakra raz się było w pracy 10 godzin a potem 3 dni nie było roboty... n koniec miesiąca wyszliśmy po 800 euro za calutki miesiąc od 1 do 31!!! Jak to jest w MG? Można być o to spokojny? Wypowie się ktos kt był pracował?
    ReviewUserIcon
    Frau78

    16.06.2018 13:35

    Inne

    Pracowałam z nimi przy kaskach i czekoladkach teraz robię sobie przerwę bo.mam leczenie w Polsce a czy ktoś może cos powiedziec wiec o oravy w kolonii na magazynie ? Lokalizacja mi bardzo.odpowiada. będę wdzięczna
    ReviewUserIcon
    1234

    18.06.2018 11:02

    Inne

    Cześć, możesz powiedziec ile miesiecznie netto udało Ci sie wyciągnąć? Ile agencja potrąca sobie z wypłaty?
    ReviewUserIcon
    Kaski

    29.08.2018 21:13

    Inne

    Cześć,możesz się.odezwać mms.kilka.pytań odnośnie.pracy na kaskach [email protected]
    ReviewUserIcon
    Praca

    21.07.2018 17:28

    Inne

    Czy ktoś się wybiera do pracy na stanowisko pomocnika produkcji roślin?
    ReviewUserIcon
    ALICJA

    29.08.2018 08:39

    Inne

    Ja się wybieram swoim sam. Na 04.09 Z okolic Łodzi i poszukuję towarzyszki 603679531
    ReviewUserIcon
    ALICJA

    29.08.2018 08:40

    Inne

    603678521
    ReviewUserIcon
    Me

    22.07.2018 12:44

    Inne

    Produkcja roślin - jedzie ktoś?
    ReviewUserIcon
    Alocja

    28.08.2018 18:16

    Inne

    Ja się wybieram od 04.09 Jadę swoim samoch. Moj tel 603678521
    ReviewUserIcon
    ALICJA

    28.08.2018 18:18

    Inne

    Jade na 04.09 z okolic Łodzi swoim samoch i mogę kogoś zabrać do Linstadt 603678521
    ReviewUserIcon
    Lukas15

    18.07.2018 22:21

    Inne

    Cześć wszystkim. Wraz z dziewczyna pojechaliśmy do ich biura na myślenicką i dostaliśmy taką ofertę pracy https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0/ ale wymagają od nas samochodu by transportować się z miejsca zakwaterowania do pracy. Czy jest ktoś to się tam wybiera od 1 sierpnia i chciałby z nami pojechać jako jedna grupa? Ewentualnie na miejsce możemy dojechać sami głównie chodzi nam o transport z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem. Zainteresowanych proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 00:53

    Inne

    Tez jestem chętna moj adres e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 01:00

    Inne

    Ja tez jestem chętna czy pani juz wyjechala prosze o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.08.2018 06:40

    Inne

    Pracuje w Aislingen od 2tygodni wsrunki pracy spoko w Polsce bywało gorzej zakwaterowanie super wifi dostępne kontakt z agencją super jak na razie polecam. Pozdro Artek
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ola

    25.08.2018 14:31

    Inne

    Witam, czy moze ktos napisac o pracy w laboratorium z roslinami, co to za praca, jakie sa zarobki??? Dzieki
    ReviewUserIcon
    anka

    25.08.2018 14:01

    Inne

    witam, czy może się ktoś podzielić opinią na temat pracy w laboratorium z roślinami, zarobków i warunków zakwaterowania??? z góry dziękuję...
    ReviewUserIcon
    Goryl

    11.08.2018 15:24

    Inne

    Elo, dobrze że nie czytałem tych komentarzy przed wyjazdem bo pewnie bym nie pojechał z tą agencją. I na całe szczęście nie czytałem bo wszystkie z d**py są wyjęte. Praca I warunki jak na umowie. To najważniejsze, kasa na czas. Najważniejsze dla mnie są nadgodziny bo wiadomo. Kasa wtedy większa. Jak za granicę to ja tylko z MG, ja się już raz sprawdzi to się później wie. Trzymta się ludzie i nie dajmy się Niemcom :)))
    ReviewUserIcon
    Marek

    18.08.2018 12:34

    Inne

    jest szansa na jakiś kontakt z Tobą? :)
    ReviewUserIcon
    Sakura78

    21.08.2018 22:00

    Inne

    Długo czeka sie na wyjazd ?
    ReviewUserIcon
    dzejko

    20.08.2018 11:02

    Inne

    Witam, jest ktoś chętny do wyjazdu razem ze mną do automotive? - [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mysa

    10.08.2018 23:34

    Inne

    Witam, pracuje ktos, lub pracował na producji napojów alkoholowych w okolicach Stuttgartu ? Prosił bym o podzielenie sie opinią. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Koko

    13.08.2018 13:22

    Inne

    Jest ok praca od 8 do 17 godz przerwy nie jest zle
    ReviewUserIcon
    Mirosław Wardega

    18.06.2018 22:24

    Inne

    Dziękuje za wspaniała szanse pracy !!!! Pozdrawiamy z cała rodzina ! Dzięki Państwu moje dzieci mogą liczyć na godne życie !
    ReviewUserIcon
    halina

    20.06.2018 15:58

    Inne

    ale zaleciało wazelinka:):)
    ReviewUserIcon
    xxx

    12.08.2018 12:00

    Inne

    rozpacz, jeszcze tylek nadstaw i mydlo odstaw

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.08.2018 13:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kliczko

    11.08.2018 15:32

    Inne

    Widzę że konkurencja MG nie śpi hahahha :) skoro tutaj jesteś (bo A też tu pracuje) to napisz do mnie zobaczymy czy to prawda, bo wypisaes same bzdury. Ludzie nie czytajcie tych bzdur tylko sami zobaczcie jak jest. Wiadomo to jest produkcja, jak się ktoś nie uczył to zostają mu niemcy i zajob na produkcji. Ja nie narzekam, drugi sezon tu robię, kasa się odkłada na.nowe cztery kółka:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2018 21:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Black

    10.08.2018 22:59

    Inne

    Hej Grzechu. A gdzie tak jest ???
    ReviewUserIcon
    Black

    10.08.2018 23:44

    Inne

    Witam Grzechu ! A możesz napisać gdzie pracujesz ???? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Poszukujący

    09.08.2018 23:32

    Inne

    Pracował ktoś w Augsburgu na produkcji i może coś powiedzieć? Albo wybiera się ktoś w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    xxx

    07.08.2018 07:23

    Inne

    Czy ktoś się wybiera do pracy w Niemczech na stanowisko komisjoner ( Magdeburg) 13 sierpnia ?
    ReviewUserIcon
    Janek

    16.05.2018 11:55

    Inne

    Ja pracuje z nimi w Koloni na magazynie z kosmetykami i bio juz ponad 4 miesiace. Praca dobra, zbieram na wozku zamowienia, moge polecic kazdemu. Jak chodzi o agencje to pieniadze zawsze na czas i wszystko sie zgadza i najwazniejsze ze nie musze wlaczyc o pieniadze bo cos sie nie zgadza czy czegos brakuje. Kontakt z agnecja tez jest caly czas i sa w stanie zalatwic kazda sprawe. Jak narazie to najlepsza agencja z jaka pracowalem a troche juz robie za granica to rozne rzeczy widzialem. Polecam i jak ktos ma mozliwosc pracy na magazynie w Koloni to nie ma sie co zastanawiac.
    ReviewUserIcon
    gregory10014

    16.07.2018 10:25

    Inne

    Janek jest szansa skontaktować się z Tobą?
    ReviewUserIcon
    Gabi123

    06.08.2018 21:10

    Inne

    @gregory10014 udało ci się skontaktować z Jankiem? :)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana11

    01.07.2018 23:08

    Inne

    Hej jest może jakaś dziewczyna która tak jak ja nie chce jechać sama? Jestem zainteresowana wyjazdem wiec jak coś to napisz na email k.kinga13@interia
    ReviewUserIcon
    UlaPijeredbulla

    05.07.2018 12:05

    Inne

    Ja jestem
    ReviewUserIcon
    anonymous

    05.08.2018 08:31

    Inne

    ja jestem [email protected]
    ReviewUserIcon
    Raven168in1

    27.07.2018 09:49

    Inne

    Cześć. Czy wybiera się ktoś na stanowisko - Pomocnik magazynowy (BIO, kosmetyki) ? Ewentualnie coś innego. Nie mam transportu.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    05.08.2018 08:25

    Inne

    ja tez chetna na wyjazd szukam kogos do wyjazdu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    03.08.2018 17:40

    Inne

    Witam, czy jest ktos kto pracowal, czy pracuje jako pomocnik magazynowy kosmetykow Bio? Moze sie wypowiedziec jak sprawa wyglada?
    ReviewUserIcon
    Porazka

    03.08.2018 08:30

    Inne

    Pracowałem na magazynie w Edece. Przez 7.5h trzeba biegać, żeby wyrobić normę. (usunięte przez administratora) Nie polecam tego projektu. Nie oceniam całej agencji ponieważ nie byłem na innych projektach. Wypłaty są na czas i dostaje się pasek, który przedstawia wszystkie koszta oraz całą wypłatę.(usunięte przez administratora) Zakwaterowanie w miarę. Internetu brak, dojazd do pracy we własnym zakresie z tego co pamiętam około 11 km. Dodam jeszcze, że na magazynie było mega gorąco, a żeby wyrobić się w czasie to trzeba biegać w ten gorąc.
    ReviewUserIcon
    Zosia

    02.08.2018 16:53

    Inne

    Powie mi ktos szczerze jak to jest z tą agencją? Opłaca się jechać? Jak z warunkami mieszkalnymi ? I czy kto byś na bio kosmetykach ? I czekoladkach? To niech coś napiszę jak tam jest
    ReviewUserIcon
    martin

    01.08.2018 07:10

    Inne

    Siemanko W niedziele jadę do Kolonii na stanowisko - Pomocnik magazynowy (BIO, kosmetyki) .Będę jechał autostradą A4 od Dębicy ,mogę zabrać jedną osobę .albo dwie. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Raven168in1

    25.07.2018 11:03

    Inne

    Cześć. Czy wybiera się ktoś na stanowisko - Pomocnik magazynowy (BIO, kosmetyki) ? Ewentualnie coś innego. Nie mam transportu.
    ReviewUserIcon
    Mika

    31.07.2018 17:15

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    TakiJa

    31.07.2018 17:30

    Inne

    Pracuje już tam ktoś? Jakieś informacje o pracy i warunkach mieszkaniowych ktoś posiada?
    ReviewUserIcon
    c+++

    18.06.2018 21:08

    Inne

    Czy pracował ktoś w Magdeburgu w firmie Edeka co możecie powiedzieć jaka się tam pracuje ?
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    02.07.2018 21:21

    Inne

    Ac co chciałbyś wiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Tomasz123

    26.07.2018 00:54

    Inne

    Praca na akord za najniższa krajowa, nadgodziny płatne normalnie zdarza sie że są nawet w piątek, podziwiam ludzi którzy tam zostali
    ReviewUserIcon
    Marcin

    14.07.2018 13:58

    Inne

    Nie polecam, radzę przemyśleć wszystkim którzy wybierają się gdzieś przez to biuro. Dobre warunki mieszkaniowe to między innymi dziury w ścianach i (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Brak WiFi, nie polecam też ze względu na pracę która miała być lekka a wygląda jak wyścig szczurów. Prace w tym zakładzie można śmiało nazwać mianem kołchozu i nie wierzcie w zapewnienia że wolne miejsce macie dlatego że ktoś przechodzi na kontrakt niemiecki to jest kłamstwo. Bardzo dużo ludzi przewija się przez ten zakład a jak to brzmi hasło tego zakładu zapieprzac trzeba.
    ReviewUserIcon
    Marco29

    16.07.2018 12:43

    Inne

    jesli szukasz lekkiej pracy to weź siedz na zasiłku w domu i narzekaj dalej na cały swiat, z takim nastawieniem nigdzi enie zagrzejesz miejsce, no chyba ze jako proacownik ochrony przy jakims magazynie lub skupie złomu, pensja za 1000zł miesięcznie. Co za ludzie.. "praca miała być lekka" :D:D:D jestem akurat przez inną agencje we Francji i własnie jak przyjezdzaja takie panienki delikatne jak ty to wstyd mi za polskich pracownikow... z moze jeszcze mamusi ci nie pozwolili zabrac ze sobą? A jak nie miałes wifi to czemu sobie nie ogarnałes..w tych czasach kupic sobie usb z internetem na każdej stacji benzynowej można. biedaczek :D:D:D
    ReviewUserIcon
    Marcin

    26.07.2018 00:46

    Inne

    Skoro tak Ci się podoba ta agencja to czego pracujesz przez inną? Kolego wydaje mi się że większość dobrych opinii to pisze Pan koordynator bo ma bardzo dużo czasu wolnego. :D Co do panienek masz rację przyjechałem z Żoną i nie polecam pracy dla par jak dla mnie to jest praca w której nie zarobisz a jedynie zdrowie zmarnujesz ;) co do internetu od jakiegoś czasu trzeba rejestrować karty i nie jest tak łatwo jeśli nie znasz języka a po Ang. Gadać Niemcy nie chcą bo "Jesteś w Niemczech mów po Niemiecku". Generalnie praca wygląda tak że jeśli nie biegasz skaczesz to normy nie zrobisz . A umowę masz na miesiąc więc jeśli nie bd robil z siebie małpy w klatce to dowidzenia. Uwaga na Polaków za granicą bo lubią gadać a wazelina tutaj widać służy. ;) i podtrzymuje swoje zdanie ;) pracowałem już za granicą i tutaj to jest porażka pozdrawiam serdecznie przemysł ie wszystko dwa razy :)

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.