opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 67
    • 68
    • 69
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Produkcja Napoji

    05.10.2019 15:17

    Inne

    ja jeżdze na produkcje napojów do badenii i tu nikt nie narzeka, nigdy nie jest idealnie ale miejsce sprawdzone wiec moge polecic, firma uwe muler
    ReviewUserIcon
    ...

    08.10.2019 13:03

    Inne

    Człowieku byłeś tam w lecie? Nie proponuj jesli nie...
    ReviewUserIcon
    Witam Pomorskie

    07.10.2019 13:43

    Inne

    Wybiera sie ktos z pomorskiego. Obecnie nie posiadam auta pojechałbym - uczciwie dołoże sie do kosztów wyjazdu. Marcin. Normalny bez nałogów - proszę kierowac wiadomosci na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mija

    07.10.2019 10:29

    Inne

    Czy agencja obecnie prowadzi rekrutację na produkcję kasków Lub napojów? Chciałabym również pracować w de w święta czy jest taka możliwość?
    ReviewUserIcon
    DerBoy

    05.10.2019 16:58

    Inne

    Ja byłem z nimi na 3 zleceniach i mogę polecić najbardziej produkcje kasków w Magdeburgow dział montażu idealna praca jak dla mnie, kobiety tez tam pracują wiec byłem z partnerka, co więcej kasa sie zgadza na czas, mieszkanie każda para osobno a niemieccy brygadziści fajni równi kolesie nie kojarzę aby mieli spięcie z kims lub żeby mieli coś do Polaków raczej wszyscy równi. Dodam ze zarobiłem 1500 na miesiąc ale praca była od marca do lipca i potem szluss i może za rok zobaczę, chyba ze życie inny scenariusz ułoży ale jeśli chce ktoś odłożyć zarobić to opcja fajna. Z 1500 tak miesięcznie odchodziło 150-200 na żarcie i dojazdy zostawało 1300 na czysto no i jak sie jest z żona/ partnerka no to wtedy można tez więcej zaoszczędzić wiadomo wszystko na pol wiec to chyba spoko opcja jechać z kims z rodziny lub partnerem. Jak są tutaj ludzie z kasków sschubert to pozdrawiam i do zob! Fajna ekipa.

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Nelia1602

    03.10.2019 07:21

    Inne

    A był ktoś w pracy na magazynie w Kolonii lub Bremen ? Jakie warunki mieszkaniowe, praca i finanse ? Polecacie ?
    ReviewUserIcon
    Bremen

    03.10.2019 20:33

    Inne

    Tylko nie bremen!!! To hotel pracowniczy .. My stamtad ucieklismy. 20 osob na 3 prysznice
    ReviewUserIcon
    Bremen67

    05.10.2019 08:39

    Inne

    Jeśli zależy Ci na godzinach i atmosferze to unikaj Bremen
    ReviewUserIcon
    Anonim95

    02.10.2019 16:39

    Inne

    ktory magazyn polecacie bo nie wiadomo co wybrać a opinie rozne
    ReviewUserIcon
    Monika&Adam

    04.10.2019 19:15

    Inne

    W oldenburg edeka fajne zarobki wysokie premie
    ReviewUserIcon
    mMonia

    04.10.2019 12:13

    Inne

    a ja pracę na wergonie przez MG polecić mogę spokojnie i z czystym sumieniem bo jesteśmy tu z małżonkiem 3 sezon Z rzędu, owszem teraz jest cieżej ale po prostu nie wyrabiają sie z zamówieniami więc trzeba ten okres przeczekać, a kilka osób przyjechało i myślało że sobie będa plotkować i dobrze bawić w pracy, jakoś stara ekipa trzyma się dalej i razem i nikt nie rezygnuje. Jesli ktoś normalnie pracuje i jest nauczony pracować to sama praca przyjemna, bo przy słodyczach a nie przy kurczakach czy w brudzie na jakimś magazynie. A sama agencja to inna bajka, nigdy z inną bym nie wyjechała, mój syn pracuje z nimi też, ale na magazynie edeka w magdeburgu i też ściągnał już dziewczynę.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    12.08.2019 13:10

    Inne

    Ludzie jeżeli po odjeciu mieszkania bez języka, bez fachu w ręku na czysto zarabiacie 1100 do 1300 czasem więcej jak są nadgodziny to na co wy narzekacie? Od czegoś trzeba zacząć to raz 2, jak się jedzie za granicę to się raczej jest nastawionym na ciężką pracę i nikt za darmo pieniędzy nie da. Są ogólnie dobre opinie o tej agencji, a więc ci co narzekają to pewnie ci co się im robić nie chce, a dużo takich za granicą. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    30.09.2019 14:17

    Inne

    Święte słowa... Zgadzam się z tą opinią.
    ReviewUserIcon
    Justa

    04.10.2019 11:56

    Inne

    Witam można wiedzieć przy czym pracujesz?????
    ReviewUserIcon
    Pakowanie prezentów

    03.10.2019 20:23

    Inne

    Absolutnie nie jedzcie do BOCHUM na pakowanie prezentów. Będziecie mieszkali w hotelu pracowniczym, gdzie jest jedna kuchnia na 24 osoby.
    ReviewUserIcon
    Tak

    03.10.2019 11:25

    Inne

    Najlepsza agencja, jedzcie do holandii albo prze komkurencje to zobaczycie. Pieniadze zawsze na czas, mieszkania najlepsze jak mialem do tej pory i kazda sprawe zalatwia a nie zistawiaja jak sie cos zglosi. Narzekaja ci co przyjezdzaja i zobacza ze trzeba pracowac, a nie ze sie siedzi i pieniadze sie dostaje, dlugo juz pracuje to widze od razu kto przyjedzie i bedzie narzekal hehe Ja to polecam ta agencje i juz nawert kilka znajomych wyjechalo z nimi bo im polecilem.
    ReviewUserIcon
    Adamekk8787

    02.10.2019 11:06

    Inne

    Bardzo konkretna agencja, nie ma żadnego mydlenia oczu, tylko wprost mówią jak jest. Pracuję u nich już 3 miesiące i wypłaty się zgadzają, kontakt z biurem w krk bezproblemowy. Praca jak praca-nie należy do najlżejszych ale w końcu tego można się było spodziewać. Najbardziej narzekają ludzie którzy w polsce zyli z zasiłków i nagle pieniadze nie takie, mieszkanie nie takie, w ogóle jak to tak zeby w pracy musieć pracować. Ja bardzo polecam MG
    ReviewUserIcon
    kozkazwozka

    02.10.2019 10:35

    Inne

    polecam mg, za chwilę dwa lata mi minie u nich i musze do poslki wracać na 3 miesiace takie są przepisy, ale po 3 miesiacach wracm do MG jedyna sprawdzona i taka rzetelna firma
    ReviewUserIcon
    darekkkkk93

    02.10.2019 10:34

    Inne

    ludzie darujcie sobie te wpisy, połowa napisana przez inne zazdrosne agencje, od razu widać. POLECAM MG !!!! tyle razy z nimi wyjżdżałem że już nie licze. w poslce nie ma co pracować tylko w niemczech!!!!!!
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    radekrolka

    02.10.2019 10:30

    Inne

    nie ma lepszej agencji, byłem juz tyle razy za granica i w holandi i w niemczech i zawsze wracam do mg, moze stawki nie sa największe ale za to zawsze pensja na czas i praca nie zbyt ciężka
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2019 13:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    02.10.2019 09:45

    Pracodawca

    Szanowny Panie/Szanowna Pani, zachęcamy do zgłoszenia się bezpośrednio do koordynatorki projektu z zastrzeżeniami. Nie jesteśmy Panu/Pani w stanie pomóc, oraz nawet zweryfikować, czy jest Pan/Pani naszym Pracownikiem czy Pracownicą.
    ReviewUserIcon
    Polak(Wergona schocolade)

    08.09.2019 10:19

    Inne

    Chciałbym zacząć od tego że wszystkie dotyczące inforsmcje wyjazdu dociersly do nas dzień przed samym wyjazdem (dotyczące godziny pracy, miejsca zakwaterowania).Przed samym wyjazdem zaś zmiany dotyczące grafiku że po przyjeździe byliśmy 2 dni bez pracy. Praca wygląda jak kolonia karna gdzie pracownicy niemieccy ponizaja nie tylko słownie Polaków, nie tylko kierownictwo a także współpracownicy, praca oczywiście ciężka z czego zdawalismy sobie sprawę lecz korzystanie z łazienki czy też łyk wody był momentami nie możliwy, próbując zgłosić zaistniałe problemy Pan który nam zaoferował pracę zerwał z nami kontakt a opiekunka stwierdziła "że nikt tutaj nikogo nie trzyma chcemy to mamy przyjść nie to nie "gdzie umowa była niepodpisana.przez zaistniałą sytuację byliśmy , zmuszeni wrócić do kraju po niemałym tygodniu pracy .Serdecznie polecam omijać te biuro pracy jak i całą Wergone
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    30.09.2019 14:27

    Inne

    Firma MG nie jest zła,w zależności na jakiego opiekuna traficie. Jeden jest zaangażowany na 100% a inny jak podpiszesz umowę nie odbiera telefonu,jeszcze dostaniesz opr. że " zwracasz (usunięte przez administratora) Wergone odradzam!! Wszystko co ludzie piszą to prawda.
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    01.10.2019 17:12

    Inne

    Zgadzam się z tą opinią w 100% Pracowałam tam i liniowe z bosza są okropne. Ludzie fałszywi ,donoszą, żeby się podlizać. Praca bardzo ciężka, pod presją czasu. Niemcy śmierdzą potem i papierosami, i musimy z.nimi pracować a co najciekawsze to Niemcy twierdzą, że to Polacy śmietdzą ,co jest bzdurą. Odradzam pracę w Wergonie!! Może wreszcie dojdą do tego,że problem tkwi w nich a nie w Polakach.
    ReviewUserIcon
    tomekxyx

    22.03.2019 21:24

    Inne

    Witam. Moja znajoma zrezygnowała z wyjazdu do fabryki czekolady Wernigerode z powodów rodzinnych. Szukam koleżanki do wyjazdu. Praca lekka przy produkcji czekolady, zarobki wysokie. Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Rozpoczęcie pracy czerwiec 2019. Dojeżdżam z woj. podkarpackiego. Więcej szczegółów po kontakcie mailowym. Mój mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    30.09.2019 15:36

    Inne

    SZCZERZE-NIE POLECAM!!
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    01.10.2019 16:49

    Inne

    Czemu wprowadzasz ludzi w błąd. Praca ciężka i pod presją czasu. Toaleta i woda tylko wtedy kiedy liniowa pozwoli. Co do zarobków ,to są niskie i nieefektywne do pracy. Ludzie ,nie jedźcie tam do pracy. Odradzam, bo tam pracowałam. Ludzie okropni ,ploty i donosicielstwo.
    ReviewUserIcon
    Pracownik w czekoladzie

    25.09.2019 20:38

    Inne

    Dla wszystkich którzy chcą jechać do Wergony do fabryki czekolady naprawdę odradzam. Dziwi mnie to że są ludzie tam którzy tam zostają. Lepiej mają ci co umią mówić po niemiecku bo niektórzy pracownicy niemieccy są okropni, popychają,krzyczą po niemiecku ( krzyczą co masz zrobić a w ogłoszeniu nie jest wymagana znajomość języka.) Trzeba pracować szybciej niż maszyny. Pracujesz tak szybko, że nie ma szans żebyś miał chwilę na łyk wody. Praca jeszcze do zniesienia ale według mnie się nie opłaca, szkoda zdrowia. Ból pleców jest nie do wytrzymania chwilami. Pracownicy nie mili ( nie mówię o wszystkich ale są takie osoby jednak) Co mogę dobrego powiedzieć że akurat mieszkanie jest dobre :) no a po za tym agencja MG Solutions jest dobrą agencją według mnie tylko akurat ta praca nie jest najlepsza.
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    30.09.2019 14:11

    Inne

    Zgadzam się i odradzam. Uważajcie na Polaków!
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    30.09.2019 18:41

    Inne

    Dokładnie tak jest! OMIJAJCIE WERGONE!! NIE POLECAM!!
    ReviewUserIcon
    Anoim

    10.07.2019 12:30

    Inne

    Ludzie jak chcecie jechać przez tą firmę musicie mieć posiadać auto!A jak nie posiadacie auta to jesteście dyskryminowani przez tą. firmę!To jest druga firma z Krakowa która źle traktuje interesantów!A nie wszyscy mają samochody-parkingi w Niemczech musiałyby być kilometrowe!
    ReviewUserIcon
    Agnes

    17.07.2019 14:43

    Inne

    Cała prawda potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    30.09.2019 15:31

    Inne

    Dobrze firma robi! POPIERAM FIRMĘ!!
    ReviewUserIcon
    Mackmack

    31.07.2019 17:46

    Inne

    Hej Ktoś chętny do wyjazdu - fabryka czekolady? Nie mam własnego samochodu, a chętnie mogę się z kimś wybrać
    ReviewUserIcon
    Tomek

    01.08.2019 16:25

    Inne

    Nie polecam 3 zmiany. Ciężko .Podkładają ś......Praca nieadekwatna do zarobków.
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    30.09.2019 15:28

    Inne

    Nie polecam pracy w Wergonie. Nikomu,też nie polecam zabierania obcej osoby. Zachoruje lub się zwolni i co zrobisz? Ludzie dobrze robicie. ,,"Dobrymi checiami piekło jest wybrukowane " Wiem coś na ten temat...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    x

    17.08.2019 15:59

    Inne

    Bez auta nawet nie zadzwonią jak masz doświadczenie
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    30.09.2019 14:49

    Inne

    Dobrze robią, popieram. Ludzie bez samochodu,nie są wdzięczni tym co im wożą (usunięte przez administratora) ,strasznie roszczeniowi. Często śmierdzą papierosami i piwskiem, nie przebierają się i jeżdżę w ciuchach w których pracują. Ja nie palę i dbam o czystość w swoim aucie,więc bym nie zabrała. JESTEM ZA DECYZJĄ AGENCJI!! DOBRZE ROBICIE!! POPIERAM!!
    ReviewUserIcon
    staszek

    06.09.2019 10:26

    Inne

    Ludzie to co tutaj czytam te niektóre wpisy to normalnie gorączki dostaje. nie dość że agencja załatwia wam prace, wszystkie dokumenty i macie na tacy wszystko i jeszcze od was kasy nie bierze za to, to macie czelnosc co poniektórzy tu dodawac wpisy jak to wam zle..... gdzie w polsce byście tyle zatrabiali? na której produkcji taka kasA??? pracować i zamknąc się bo zreszta poznałem kilka polaków w niemczech którzy dłużej pracowali to się nie dziwie bo polak polakowi za granicą jest wilkiem pozdrowionka dla chłopaków z czekoladek
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    30.09.2019 14:37

    Inne

    To Ty się zamknij i pracuj. Nie obrażaj ludzi. Jesteś nie poinformowany dobrze, bo można więcej zarobić i pracować bez presji,a(usunięte przez administratora) Odradzam ten projekt!!
    ReviewUserIcon
    Egon

    26.09.2019 14:57

    Inne

    Witam moglby ktos powiedziec jak wyglada projekt na magazynie Edeka Oldnbrug i te okolice. Jak wynagrodzenie plus minus/ godziny prac/ jezyk/ warunki mieszkan/ atmosfera/ jedna zmiana czy 2-3/ weekendy pracujace ? i ogolnie przyslowiowy (usunięte przez administratora) czy raczej normalna praca z normalnymi ludzmi wiadomo zawsze sa wyjatki. Bede wdzieczny za pomoc... pozdrawiam jakby ktos mogl to prosze rowniez podeslac cos na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ev

    28.09.2019 00:51

    Inne

    Zarobki 1200-1500(juz na rękę po wszystkich odciagnieciach, teraz doszły jeszcze większe premie za normę także się opłaca) ,godziny raczej stałe ponad 160, parę razy zdazy się skończyć godzinkę, półtora wcześniej. Praca jak praca trzeba pracować żeby zarobić, jeździsz wózkiem i zbierasz sobie różne rzeczy do sklepów i musisz je w miarę ułożyć. Ludzie jak ludzie przerozni, ale bez żadnych patologi etc, mieszkania są okej po remoncie, atmosfera na +
    ReviewUserIcon
    Ev

    28.09.2019 00:58

    Inne

    A i normalna praca, nie ma żadnego poganiania ani nic, każdy pracuje w swoim tempie, napoczatku nie warto się jest przejmować norma z czasem po paru miesiącach dochodzisz do takiej wprawy że te 200 robisz z lekkością. Szefostwo jest bardzo wporzadku. Język nie koniecznie prócz tego słownika co wysyłają napoczatku ale tak naprawdę potrzebne są tylko liczebniki i parę słówek z tej kartki bo większości się nie używa. Także liczebniki na pamięć do 10 a reszty nauczysz się na miejscu. 90 procent ludzi którzy tam pracują nie znają niemieckiego :) soboty są dla chętnych i jest parę obowiązkowych w roku. A zmiany są jedne, czyli jak powiedzą ci ze idziesz na ranna to chodzisz cały czas tylko na rano :)
    ReviewUserIcon
    XxX

    27.09.2019 13:48

    Inne

    Ktoś może się wypowiedzieć o pracy Magdeburgu przy rybach, mam ochotę zgłosić się do tej pracy ale nie wiem czego oczekiwać?
    ReviewUserIcon
    Hhyu

    25.09.2019 09:23

    Inne

    Czy polecacie edeke w magdeburgu?
    ReviewUserIcon
    David

    19.09.2019 14:59

    Inne

    Witam,czy pracuje ktoś bądź pracował na magazynie w Bremie przy komisjonowaniu?mógłby ktoś napisać na temat tej pracy i ogólnych warunkach oraz mieszkaniu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.09.2019 21:27

    Inne

    Wypłaty 1200-1500
    ReviewUserIcon
    Xyz

    23.09.2019 11:03

    Inne

    Wypłaty są już po odjeciu mieszkania 100 euro za miesiąc przy 100% obecności w pracy

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Xyz

    08.08.2018 20:50

    Inne

    Pracuje ktoś na magazynie EDEKA w Magdeburgu? Jak wygląda tam praca?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    05.08.2019 17:05

    Pracodawca

    Witamy, przy pełnym przepracowanym miesiącu (bez nieobecności) zarobki na tym projekcie (magazyn logistyczny Osterweddingen) wynoszą od 1.200 do 1.500 EUR na rękę. A po okresie 9 miesięcy zarobki wzrastają do 2.000 EUR netto. Pana przypadek musiał być indywidualny i niższa wypłata musiała wynikać z czegoś (np. nieprzepracowany pełny miesiąc, nieobecności, itp.). W przypadku wątpliwości związanych z wynagrodzeniem zawsze proszę kontaktować się ze swoim opiekunem lub z Działem Kadr.
    ReviewUserIcon
    Dejw

    20.09.2019 12:42

    Inne

    To nie tak źle 12kg dla kobiety,ja pracowałem w Rhenusie gdzie kobiety podnosimy po 15 kg A były i worki po 25kg ale wtedy to już musiał jakiś facet im wrzucić np 12 takich worków po 25kg bo takie bywają zamówienia,a jak kobieta jest niska to ma górną półkę do rzucenia na wysokości głowy A jeszcze trzeba doliczyć wysokość kartonu w który trzeba zapakować ten worek więc takie 12kg to mi się wydaje że nie tragedia
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    19.09.2019 10:29

    Inne

    Proszę o kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    19.09.2019 10:28

    Inne

    Jestem zainteresowana pracą za granicą szukam towarzyszki do pracy za granicą
    ReviewUserIcon
    Pracowity

    19.09.2019 04:49

    Inne

    Witam. Czy wynagrodzenie jest przelewane na niemieckie konto, czy są odprowadzane jakieś podatki do Polskiego Zus-u oraz czy można dogadać się z agencją żeby jechać tam do pracy na miesiac czasu podczas urlopu w Polsce tak na spróbowanie z by potem najwyżej zwolnić się w Polsce i wrócić spowrotem? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Fajny

    05.09.2019 11:14

    Inne

    Nie wiem dlaczego opinie sa na bieżąco usuwane. Jesli ktos chce jechać do Edeki naprawdę odradzam. Praca nie najgorsza ,ale jesli chcecie sie uzerac z koordynatorem,ktory ma swoich lizusow to powodzenia. Zrezygnowaismy z pracy wlasnie przez koordynatora Pana Jakuba. Nie wiem jak na takim stanowisku moze pracowac taka osoba ? Mimo wielu skarg MG nic z tym nie robi. Bardzo duzo nowych pracowników, co chwile sie ktos zwalnia co chwile przychodzi ktoś nowy masakra
    ReviewUserIcon
    Oo

    07.09.2019 23:42

    Inne

    Koordynator jest w porządku, pomaga w wielu sprawach. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Nie wiem skąd taka nagonka na niego. Ludzie zastanówcie się
    ReviewUserIcon
    hahahaha

    11.09.2019 04:35

    Inne

    HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
    ReviewUserIcon
    Monika

    10.09.2019 12:10

    Inne

    Witam wszystkich. Potrzebuję opinii na temat pracy w firmie MGSOLUTIONS-Praca w Niemczech Północnych (Bad Oldesloe) Pralnia przemysłowa. Ktoś coś wie? Może się podzielić ?
    ReviewUserIcon
    bylypracownik

    04.09.2019 20:03

    Inne

    Nie polecam pracy na magazynie Edeki(okolice Oldenburga). Atmosfera w pracy przez koordynatora i jego pupili jest straszna,nie da się pracować. Biuro nic z tym nie robi. Jak lubicie pracować w miejscu ,gdzie trzeba być lizusem to idealne miejsce . Osoba,która nie ma pojęcia na temat tej pracy a najwięcej ma do powiedzenia. Bardzo dużo rotacja pracowników ciekawe dlaczego. Z tego co wiem to wszyscy odchodzą przez koordynatora a nie ze względu na pracę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.09.2019 00:51

    Inne

    A ja nie jestem lizusem i pracuje mi się normalnie :) a na atmosferę nie narzekam szczególnie odkąd nie ma ludzi którzy we wszystkim widzą minusy i jedyne co umieją to knuć, narzekać i snuć jakieś teorie i spiski zamiast zająć się swoim życiem i praca :) a to zrzucanie wszystkiego na koordynatora jest żałosne, sami sobie stworzyliscie ta atmosferę : )
    ReviewUserIcon
    Xyz

    01.09.2019 11:12

    Inne

    Pan O... w swojej opini troche sie zagalopowal, oczywiscie ze mu duzo rzeczy nie pasuje, a o fakcie ze zostal wyrzucony z pracy za nierobstwo zapomnial wspomniec. Pobicie dziewczyny pod mieszkaniem sluzbowym tez mialo miejsce po imprezie alkoholowej ktorych oficjalnie robic nie mozna. Mialem do czynienia z kilkoma agencjami ale wedlug mnie ta jest najlepsza - nie oszukuja na pieniadzach. A jesli 1300 Euro to dla was zamalo zawsze w Polsce mozecie pracowac przy tasmie za 1400 zlotych ciekawe ile wtedy odlozycie.
    ReviewUserIcon
    O

    02.09.2019 23:45

    Inne

    Pan O się nie zagalopował tylko napisał troszkę prawdy a jakoś na moim świadectwie pracy nie widać żebym był wyrzucony tylko umowa dobiegła końca a ja się z lizusami nie będę męczył więc zamiast mnie oczerniać zastanów się chłopie co piszesz i podlizuje się dalej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2019 22:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xyz

    01.09.2019 11:57

    Inne

    Zapomniales drogi Panie dodac ze z pracy nie zrezygnowales a wyzucili cie za nierobstwo, wiec nie mieszaj ludziom w glownie. Pracuje rowniez przez ta firme i uwierzcie mi ze inne agencje kasuja za miejsce w dwuosobowym pokoju ponad 200 Euro tu placisz tylko 100. Jesli komus jest zaduzo to moze Sam sobie wynajac mieszkanie I dopiero wtedy zobaczy Ile to kosztuje. A z tego Co wiem to 2 dziewczyny sie pobily pod mieszkaniem sluzbowym po czym sprawe miedzy soba wyjasnily. I jeszcze jedno Firma MG to agencja ktora rekrutuje ludzi do Edeki wiec raczej oczywiste jest ze to Edeka rzadzi I nazuca pewne ustalenia.
    ReviewUserIcon
    O

    02.09.2019 23:41

    Inne

    Skoro tam pracujesz to pewnie jesteś jednym z lizusów koordynatorka i go bronisz jeżeli pasuje Ci podlizywanie się to pracuj tam dalej nie widzę przeszkód. A jeżeli chcesz się czepiać mojej pracy to nie o wszystkim wiesz. Moja wydajność była zawsze ponad 200 potem spadła ponieważ nie mogliśmy dogadać się z koordynatorkiem jeśli chcesz możesz się go zapytać a nie mnie oczerniać. A z pracy nie zostałem wyrzucony tylko skończyła mi się umowa więc o czym mowa
    ReviewUserIcon
    Fbojan

    09.08.2019 19:26

    Inne

    Witam. Powiedzcie jak wygląda praca na magazynie EDEKI w Magdeburgu , ile godzin w miesiącu jest , czy trzeba miec własny transport z mieszkania do pracy czy agencja pomaga w zorganizowaniu .
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    02.09.2019 13:37

    Pracodawca

    Witamy serdecznie, wszystkie te informacje polecamy uzyskać bezpośrednio w biurze Rekrutacji pod nr tel. 12 656 50 02 / 12 656 50 05 / 12 656 50 06 lub bezpośrednio u swojego opiekuna. Aktualna sytuacja na projekcie, zapotrzebowanie jak i wymagania często ulegają zmianie, w zależności np. pory roku czyli sezonu.
    ReviewUserIcon
    Oooo

    28.08.2019 12:03

    Inne

    Witam, czy to prawda że agencja blokuje pracownika jeśli ten zwalnia się pracy po kilku dniach?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    20.08.2019 17:58

    Inne

    Cześć. Może ktoś pomoże, próbowałem wygooglować ale nadal niewiele wiem. Mg solutions wymaga 30 dni ubezpieczenia przed wyjazdem do Niemiec. Od października chcę wyjechać. Tydzień temu zwolniłem się z pracy i prawo do korzystanie z usług NFZ wygaśnie mi po 30 dniach. Czy jeżeli od 1 września ubezpieczę się w NFZ prywatnie, to czy to wystarczy żeby od października bez problemu wyjechać. Nie chcę biegać po urzędach pracy. Jeżeli ktoś zna się na rzeczy, bardzo proszę o pomoc i dziękuję
    ReviewUserIcon
    Alex

    17.08.2019 19:34

    Inne

    Jaka to doskonała agencja najlepsza w Polsce. To opinia managera w biurze......przecież nie wypada źle mówić o chlebodawcy. Na miejscu w Wergonie mamy kolejno dwóch popleczników managera w osobie koordynatorki, której najlepiej wychodzi interesowanie się życiem osobistym pracowników i jakiegoś gościa ,który nazywa siebie kierownikiem .Człowiek „kierownik” dwudziesto paro letni zachowuje się w stosunku do pracowników w sposób wysoce naganny. Nie omieszka wyzywać pracownic przede wszystkim w średnim wieku, używając słów powszechnie uznawanie za obelżywe. Podnosi im prędkość na taśmie ,żeby nie dały radę zapakować produktów. Nie mogłem znieść zachowania tego człowieka. To ewidentna ohyda. Można powiedzieć mobbing. Liczę na podjęcie kroków w tej sprawie przez zarząd spółki. I ostrzegam pracowników przed poplecznikami.
    ReviewUserIcon
    Jechać czy nie

    30.05.2019 19:14

    Inne

    Pracuje ktoś na kosmetykach, produktach BIO? Praca jest chyba w Kolonii? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Guess

    30.07.2019 20:38

    Inne

    Brednie
    ReviewUserIcon
    Judi

    14.08.2019 18:56

    Inne

    Czy 1200 kartonów to dużo na godzinę jak to rozumieć

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.