opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 66
    • 67
    • 68
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Falcon

    03.11.2019 12:42

    Inne

    Witam, planuje jechać z MG na choinki, Czy ktoś z was miał doświadczenie przy tej pracy? Jakie są wasze opinie?
    ReviewUserIcon
    Perez

    07.11.2019 11:45

    Inne

    Kiedy i skąd jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Kaja

    06.11.2019 16:14

    Inne

    Na który projekt warto pojechać ? Pracy sie nie boję ciężkiej bardziej chodzi o zakwaterowanie
    ReviewUserIcon
    Gadulec

    05.10.2019 12:35

    Inne

    Byliśmy z żoną przy pakowaniu ubrań w Stuttgarcie niestety nazwy nie wolno nam podawać bo to bardzo znana i ekskluzywna Marka i w tym roku od 28 października też jedziemy bo jeszcze nigdy nie spotkałem się aby ktoś tak pracowników traktował jak tam i mam pytanie czy ktoś z ekipy czerwcowe również będzie teraz ? Praca jest do świąt z tego co mówią i jest wyższa stawka ponad 11 euro a potem podwyżka do 12 coś. Mamy dwa wolne miejsce najchętniej dla pary. Piszcie pod tym komentarzem bo z tego co wiem nie można tu podawać maila regulamin portalu
    ReviewUserIcon
    asandyf

    07.10.2019 12:58

    Inne

    Witam. Razem z chłopakiem planujemy wyjazd do tej pracy. Jest to nasza pierwsza praca przez MG Solutions i byłoby nam niezmiernie miło, gdybyśmy poznali kogoś, żeby czuć się trochę swobodniej. Czy jest możliwość zabrania się z Państwem do tej pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Matmon

    06.11.2019 15:14

    Inne

    Jak warunki mieszkaniowe wyglądają jeśli mozna wiedzieć ?
    ReviewUserIcon
    Matmon

    01.11.2019 18:00

    Inne

    Witam, chcemy z chłopakiem wyjechać przez ta agencje , gdzie warto jechać ? Jak jest w Bochum i na czym polega tam praca ? I chętnie się dowiem coś na temat pracy na pralni w Lubece
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.11.2019 15:59

    Inne

    Nie polecam tej agencji. Najgorsze oferty pracy gdzie ktos normalny nie bedzie robil.
    ReviewUserIcon
    Matmon

    06.11.2019 14:51

    Inne

    Możesz coś więcej powiedzieć dlaczego odradzasz?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Jack

    12.09.2019 13:23

    Inne

    Siemka wszystkim! Byłam przez tą firmą w wergonie na czekoladkach i tam pracę odradzam. Ze wzgledu na towarzystko jakie tam jest. Teraz będę jechać do Bochum, może ktoś się wypowie na temat pracy tam? Chodzi o pakowanie prezentów czy coś takiego. Nie chodzi o stawkę i mieszkanie tylko o sama prace. Pozdrawiam ! :)
    ReviewUserIcon
    Eloooooo12

    04.11.2019 12:27

    Inne

    Na wage nie leciały właśnie , bezposrednio z 2 maszyn lecialy do kartonów ktore podkladalam i sama musialam ukladac na palecie, jakas komedia
    ReviewUserIcon
    kiedyś

    04.11.2019 17:17

    Inne

    Ja pracowałam też na tym ale na podmiankach 1,5 h co jakiś czas ( dość często ) -obsługiwałam 2 maszyny i jedną wagę i potem na paletę skrzynka . Miałam dość po tych 1.5h a co dopiero po 8 h -nie wyobrażam sobie . Gdyby nie DRG i FIMA wróciła bym tam, a że nie wiem gdzie trafie tak już nie wróce. Ludzie różni :)
    ReviewUserIcon
    Zajob

    03.11.2019 22:23

    Inne

    Ja bylem tam w sezonie 2016 i obsługiwałem5 maszyn na rtg samemu, a kazda z nich sypala do dwoch koszy i paletowalem samemu, bieganie i dzwiganie jak (usunięte przez administratora) pamietam jak dzis 18kg ok wazyly te cuksy z nadzieniem tempo przerazajace
    ReviewUserIcon
    Janek

    03.11.2019 12:38

    Inne

    Witaj. Na czym dokładniej polega ta praca, jakie czynności się wykonuje? Jak wygląda kwestia zakwaterowania, dojazdów? Myślę o tym, aby podjąć pracę z MG po nowym roku i miejsce, o którym piszesz wydaje się być godne uwagi.
    ReviewUserIcon
    SilnyMajk

    02.11.2019 19:59

    Inne

    ludzie, taka mała rada ;) = >>>> zamiast pytać o wszystko tutaj i czekac na info od przypadkowych ludzi lub agencji, obserwujcie ich na fejsie, codziennie wrzucają jakieś post i wszystkie opisy noi nr tel bezpośredni do biura które rekrutuje akurat na te ofertę, my zawsze tak z nimi wyjeżdzamy, nie ma co czekać na to że się wyśle cv i ktos będzie dzwonić, bo do nich tysiące ludzi pisze... przestańcie czytać te brednie tutaj, zdesperowane nieroby się tu udzielają a na produkcji to jak sie od nich coś wymaga to że mobbing, ile lat wyjezdzam z nimi to nigdy mi sie nie zdarzyło, żeby gdzieś mnie niesprawiedliwie traktowano, ale zamiast gadać i wypisywać brednie, zawsze pracowałem a po pracy tych wszystkich plotkarzy i panikarzy omijamy szerokim łukiem. Pomyślcie, jesli komuś dobrze się pracuje, jest zadowolony i skupia się na pracy, to wchodziłby tutaj żeby chwalić oferte lub agencję? NIE! tu wchodza tylko przegrańcy, którym wszedzie źle lub których zwolniono bo albo popijali albo mieli dwie lewe ręce. Śmieszy mnie, że jakieś paniusie tu piszą że inni Polacy są tacy czy tacy i że plotkują i krecą... a co was inni obchodzą, jeśli praca i kasa się zgadza to na cholere zadajecie się z takimi ludźmi (?!) a czy w Polsce w pracy zawsze wszyscy się kochają?! no helou! dziecinada xd ja dopiero wczoraj dowiedziałem sie ze istnieje coś takiego jak to forum... no i może dobrze, bo nigdy bym nigdzie nie wyjechał słuchając tych waszych bzdur. Ludzie pomyślcie troche! Ps. Ja jestem przez mg na magazynie w Weilerwist , w wolnej chwili napisze cos o tej pracy jeszcze, jakby sie komuś miało sprzydać Trzymajcie Się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Para

    02.11.2019 12:46

    Inne

    Witam. Para poszukuję pracy. Szukamy pracy na dłużej nie na 3 miesiące, żeby tylko dorobić. Jakie oferty z tej agencji polecacie? Jak długo trwa rekrutacja? Zależy nam, żeby wyjechać na już oraz żeby warunki mieszkaniowe były ok (kuchnia i WC na wyposażeniu pokoju najlepiej) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Matmon

    01.11.2019 18:25

    Inne

    Również chciałbym wiedzieć
    ReviewUserIcon
    Mika78

    31.10.2019 15:07

    Inne

    Polecam agencje bo to jedyna zapewnia godziny a nawet nadgodziny w tygodniu i soboty, do tej pory czy w Holandi czy Autsrii zawsze był problem że było za mało pracy i na końcu nie wychodziło się na swoje, w MG jest całkiem odwrtnie, WIELKI PLUS ze spokojnym sumieniem polecam każdemu, kto chce sobie zarobić i coś odłożyć
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.10.2019 23:18

    Inne

    Witam. Pytanie. Jedzie ktoś do pracy do Bremen na fajerwerki. Praca od listopada do grudnia. Jadę autem z Krakowa. Paweł
    ReviewUserIcon
    Paweł

    29.10.2019 15:17

    Inne

    Czešć.Ja jadę na fajerwerki mogę się z Tobą zabrać. Paweł Zakopane. Jak możesz podaj mi swój nr tel to zadzwonię
    ReviewUserIcon
    Marcin

    31.10.2019 00:06

    Inne

    Daj numer tel ja bym pojechał z toba
    ReviewUserIcon
    Domka

    30.10.2019 21:43

    Inne

    Jedzie ktoś na ten nowy magazyn niedaleko granicy ? Z chęcią poznam kogos kto tez tam jedzie :)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Aaa

    30.10.2019 13:17

    Inne

    Witam czy może ktoś pracuje jako Pomocnik Magazynowy bio kosmetyki,czy wiecie jakie to firma miejsce ,warunki itp,z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Madziula

    29.10.2019 19:35

    Inne

    Hk
    ReviewUserIcon
    Madziula

    29.10.2019 19:37

    Inne

    Mam pyt ? Czy to jest praca 8 h dziennie? Warto jechac do Niemiec? Chce dluzsza wspolprace z ta agencja
    ReviewUserIcon
    Piotr

    21.10.2019 19:52

    Inne

    Witam czy pracował ktoś na produkcji automotive w hannower? Jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Paweł.K

    29.10.2019 10:15

    Inne

    Nie polecam jeśli nie znasz niemieckiego to jest to wielka zacheta dla podłych Niemców zeby podkladac ś.....
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    27.10.2019 21:43

    Inne

    Witam, może ktoś powiedzieć jaki jest średni czas od złożenia cv do wyjazdu? Czy to prawda że na wyjazd trzeba czekać tygodniami?
    ReviewUserIcon
    Czekoladowa

    20.09.2019 20:42

    Inne

    Czy są może jakieś pozytywy pracy w tej fabryce czekolady? Szkoda że dopiero teraz wszystko przeczytałam. Teraz się strasznie boje ????
    ReviewUserIcon
    WERCONOWIEC

    07.10.2019 18:24

    Inne

    Więc tak - nie słuchaj ludzi i nierobów, od 5 lat pracują tu i jedni i ci sami ludzie i co rok wracamy, a czasami młodzi przyjezdzaja i sa w szoku że na poczatku sobie nie radzą, zamiast poczekać i cierpliwie się czegoś pouczyć. nie słuchajcie tych opinii niektórych, dobrze ze ich nie czytałam wcześniej bo bym nigdzie za granicę nie wyjechała, a prawda jest taka że nigdy z inną agencją nie wyjadę i wiekszość ludzi też tak mówi
    ReviewUserIcon
    Dawid

    27.10.2019 17:00

    Inne

    Hej A co to za projekt na którym jesteś?I jakie tam są warunki?
    ReviewUserIcon
    Dawid0912

    10.10.2019 22:22

    Inne

    Mam pytanie do osób które pracowały w Magdeburgu przy produkcji kaskow , na jakie zarobki mozna liczyc na tym projekcie????
    ReviewUserIcon
    Komisjoner 11

    16.10.2019 09:27

    Inne

    Gdy byłem w czerwcu to dostawaliśmy 1500 później afera była ze nikt nie chciał przejść na niemiecka umowę (1200€) to obniżyli zarobki do 1100-300
    ReviewUserIcon
    Kaski

    27.10.2019 13:09

    Inne

    Max 1200 eur. Warunki mieszkalne słabe. Koordynator projektu brak słów.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.10.2019 20:58

    Inne

    Witam. Jedzie ktoś do pracy do Bremen na fajerwerki. Wybieram się z Krakowa. Praca od listopada do grudnia. Paweł. Jadę autem mogę kogoś zabrać.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    25.10.2019 17:03

    Inne

    Hej, czy jest tu ktoś kto pracuje w Magdeburgu? Jakieś opinie o magazynie?
    ReviewUserIcon
    Helki

    26.10.2019 17:07

    Inne

    Też chciałbym się dowiedzieć jak tam jest bo myślę nad wyjazdem tam.
    ReviewUserIcon
    Woj87

    04.10.2019 12:42

    Inne

    Byłem rok temu na pakowaniu fajerwerk od listopada do świat, czy w tym roku tez to będzie? Ktoś tez sie wybiera? Fajne jest to ze mieszkanie było za darmo i można było dodatkowo dorobić i za półtorej miesiąca grubo ponad 2 tys euro. Jak macie jakieś info piszcie bo w biurze tydzień temu jeszcze nie rekrutowali ale podobno projekt ma tez być bo jest co roku od wielu lat. Nie ma auta wiec chętnie sie dorzucę na paliwo z kims. Jestem z okolic Opola. Piszcie
    ReviewUserIcon
    Paweł

    17.10.2019 10:36

    Inne

    Ja sie wybieram i jadę z Krakowa. Mam auto to sie możemy dogadać. Mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    ot tak

    25.10.2019 22:28

    Inne

    Witam. Rozmawiałem z biurem w Krakowie na temat tej pracy i tam jadę pierwszy raz. Rekrutują jeszcze ale radzę zapytać się osobiście.
    ReviewUserIcon
    ot tak

    25.10.2019 22:23

    Inne

    Witam. Jedzie może ktoś do pracy do Brema na fajerwerki w listopadzie do grudnia - świąt? Wybieram się tam autem z Krakowa.
    ReviewUserIcon
    Oot

    25.10.2019 20:04

    Inne

    Czy ktoś pracuje na magazynie w Magdeburgu? Jakieś opinie? :)
    ReviewUserIcon
    luqqa

    20.11.2018 19:39

    Inne

    czy ktoś wie jak wyglada praca w fabryce czekolady pod magdeburgiem?Jakie warunki?Jak wygląda praca?Czy warto?
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    24.10.2019 19:30

    Inne

    Szczerze mówiąc to nie polecam. Słyszysz tam tylko słowo schnell, schnell... Jesteś robotem. Kżdy kto decyduje się na pracę na produkcji musi się z tym liczyć. Atmosfera okropna, ludzie podli ,ploty i donosicielstwo na porządku dziennym . Do toalety i na wodę tylko jak pozwoli liniowa. Nie ma szacunku,wyzysk totalny. Zadecyduj sama,czy chcesz tam pracować...
    ReviewUserIcon
    Hełki

    22.10.2019 21:14

    Inne

    Witam czy ktoś pracował na Komisjoner - Magazynier w Magdeburgu? jak tam jest? Warto pojechać?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Mitarbeiter

    16.10.2019 18:52

    Inne

    Witam czy pracuje ktoś na kaskach w Magdeburgu 1100-300€ to są rzeczywiste zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Eloo

    17.10.2019 22:39

    Inne

    Podobno już tam nie zatrudniają bo firma od kasków wybrała inna agencje do rekrutowania pracowników ale czy to prawda to nie wiem...
    ReviewUserIcon
    kaski magdeburg

    21.10.2019 18:54

    Inne

    tam szło zarobić dużo wiecej, nawet ponad 1500 w niektórych miesiącach, ale podobno przez agencje mg oferty beda tam dopiero od lutego lub marca
    ReviewUserIcon
    Wolfx

    20.10.2019 20:43

    Inne

    Witam, interesuje sie z kolega zeby wyjechac przez ta agencje do Pracownik produkcji automotive. Czy ktos tam juz robil? Jak wyglada praca, zarobki.
    ReviewUserIcon
    Amelia & Rafi

    08.10.2019 21:12

    Inne

    Jaka kasa na magazynach w kolonii-kosmetyki bio i mieszkanie ? Warunki dla ludzi czy tragedia ? Ktoś jakieś opinie jak był ? I jak atmosfera w pracy i godziny ? Weekendy pracujące?
    ReviewUserIcon
    Domka

    17.10.2019 11:01

    Inne

    Tez chciałabym wiedzieć jak tam jest
    ReviewUserIcon
    Wer0809

    16.10.2019 11:14

    Inne

    Bochum czy Kolonia ktory magazyn polecacie pod względem atmosfery zakwaterowania i zarobków??
    ReviewUserIcon
    Komisjoner 11

    16.10.2019 09:25

    Inne

    Ogólnie masakra nie polecam byłem na 2 projektach koordynaror jakaś porażka brak zainteresowania o co prosiłem to nic nie robił ale skupie się na projekcie edeka w langeweddingen obiecywali 1200-500 euro na rękę w rzeczywistości dostaje się 1050-1200 to jest max z premia wydajnościową jak się zapierdziela jak maszyna ogólnie przerwy nie płatne a umowa na 3/4 etatu nie polecammm !!!
    ReviewUserIcon
    Dżolero

    11.10.2019 18:15

    Inne

    No to zacznę od tego...Po 1:dla wszystkich którzy ciężko pracują w MG...zapraszam do pracy na produkcję po 12godz.dziennie od poniedziałku do soboty dzień,noc-od 5:00 do 17:00 I od 17:00 do 5:00 w tym dwie przerwy po 30min.wszystko wykonywane jest na specialistycznych maszynach wartych każda setki tysiecy Euro do tego trzeba umieć operować suwnicą,oraz spawać metodą Mag 135...i zarobicie 1500-1600€ oczywiście jak to na produkcji...trzeba dźwigać i z@pi€rd@£@ć...tak że zapraszam wszystkich którzy twierdzą że są fachowcami przy taśmie i za mało zarabiają...zapraszam!!!to co będziecie produkować nie kosztuje tyle co butelka wody czy batonik tylko wszystko idzie od 1000€ w górę za szt.:)mieszkanie po 2,3 osoby w pokoju,po 6 osób w mieszkaniu...tak że jeszcze coś???czy komuś jest źle w MG???a teraz temat dojazdów do pracy?też dojeżdżam do pracy swoim autem które spłacam w Banku,no nie stety...w Polsce gdy się pracuje też trzeba do tej pracy dojechać nie wiem...swoim autem,na rowerze,pociągiem,autobusem,taksówką...a więc?...a najbardziej mnie rozpi€rd@l@ tekst że jak z kimś jadę to nie będę płacił,niech firma płaci...heh...u mnie jak jedziesz z kimś biorą chłopaki 12€ tyg.za kazdy dzien 2€...powiem tak...za pierdniecie w fotel,usyfienie tapicerki,Nie przejmowanie się sprzątaniem w srodku czyjegoś auta kolizjami,wypadkami,mandatami,awarią podczas eksploatacji auta...cena 50€miesięcznie to drobne,ja osobiście razem z tymi 50€przyszedł bym jeszcze z flaszka za to że ktoś mnie wozi tak że dziady możecie zdzierać swoje podeszwy w butach w drodze do pracy i z powrotem...tyle w temacie...pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Dzolero

    13.10.2019 14:29

    Inne

    Oczywiście to takie sprostowanie gdyby ktoś nie zrozumiał przekazu...opisałem pracę w innej agencji pracy na jakich zasadach się to odbywa:ile godz.pracujemy,z czym pracujemy w jakich warunkach,co robimy,czego wymagają,za co i ile nam płacą oczywiście robota zapłacone jest z wyrobu na tony czyli pracą w akordzie!opisałem warunki mieszkalne które wierzcie mi są polowe ktoś kto był w wojsku i przeżył tą służbę wie jak było...tu w tej agencji jest gorzej niż w MON...wiec serio nie piszcie że jest źle w MG.
    ReviewUserIcon
    Artomick

    10.10.2019 19:23

    Inne

    Polecam agencję, jako jedna z nielicznych dotrzymuje słowa i nie potrąca pieniędzy za dziwne rzeczy. Wypłaty zawsze na czas. Polecam i na pewno ponownie wybiorę ją w przyszłości!
    ReviewUserIcon
    kary koń

    10.10.2019 15:35

    Inne

    Chyba pierwszy raz od roku dostałem wyplate na czas, i to taka jak obiecali dzisiaj jest 10 i kasa na koncie!. Wczesniej pracowalem dla agencji krzaka i caly czas musialem sie dopominać o terminowa wyplate. Polecam MG soluton bo naprawde sa najlepsi!!!!
    ReviewUserIcon
    Robotbyroboto

    08.10.2019 17:29

    Inne

    Witajcie jakieś opinie o pralni w miejscowości Lubeka? Czy zamierzam tam jechać z narzeczoną i nie wiem jakie tam są warunki.
    ReviewUserIcon
    general1

    09.10.2019 15:23

    Inne

    Witam, Też się wybieram z narzeczoną. Jestem ciekaw opinii.
    ReviewUserIcon
    Mała

    10.10.2019 12:26

    Inne

    Witam, również wybieramy się tam do pracy z chłopakiem. Mamy zacząć 14.10. Chętnie poznamy jakieś opinie na temat tej pracy.
    ReviewUserIcon
    Kickic

    05.10.2019 10:26

    Inne

    Wergona Wernigerode Praca w tym miejscu to jakiś (usunięte przez administratora) Polacy są traktowani jak konie. Co niektórzy powinni się tam leczyć psychiatrycznie. Niemcy przerwę mogą sobie robić kiedy chcą na papiersoka do WC. A ty jak źle trafisz, no cóż załóż pampersa. Zostałem zatrudniony przez MGSolutions, jeśli chodzi o mieszkania ładne. Koordynator? Pan Robert zdecydowanie niekompetetny człowiek. Jeśli chodzi o Polaków, standardowo większość to dwulicowi ludzie. Zdecydowanie od radzam za takie śmieszne pieniądze tu zap+epszac, bo praca tego nie nazwę. Odchodząc stąd, śmiałem się żeby sobie imigrantów zatrudnili wtedy może docenia Polaków, z tego co wiem to już tam czarnych pełno pracuje. JEŻELI chcesz tu pracować poszukaj lepiej pracy w Holandii, Belgii albo Angli naprawdę szkoda zdrowia fizycznego jak psychicznego. Tam będziesz dużo lepiej traktowany niż w Niemczech, Niemcy się skończyły.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Wergona

    08.10.2019 15:00

    Inne

    Dokładnie, zgadzam się. A są jeszcze tu ludzie którym się tam podoba ???? (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    09.10.2019 21:25

    Pracodawca

    Szanowny Panie o nicku "KICKIC", pragniemy odnieść się do Pana posta/ komentarza, tak aby osoby rozpoczynające pracę miały realny i aktualny obraz sytuacji na wspomnianym projekcie (produkcja czekolady w Wernigerode) 1) Wspomina Pan o koordynatorze imieniem „Rob…” Od tego sezonu (czyli od maja 2019) koordynatorem na projekcie jest zupełnie inna osoba, kobieta, która w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków i jak do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych negatywnych opinii na jej temat, zatem na pewno organizacja na projekcie wygląda znacznie lepiej niż Pan to opisuje (z treści Pana wiadomości wnioskujemy, iż na projekcie Pan w ty sezonie nie pracuje, a był jedynie krótki czas w poprzednim sezonie?) 2) Cieszymy się, że był Pan zadowolony z warunków mieszkaniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby wybierać mieszkania/pensjonaty najlepsze z aktualnie dostępnych na rynku (oczywiście mamy pewne ograniczenia budżetowe oraz niestety w okresie wakacyjnym bardzo ciężko o bogatą ofertę, gdyż jest to rejon bardzo turystyczny oraz w okolicach jest bardzo dużo innych, ogromnych zakładów pracy oraz realizujących zlecenia firm budowlanych z Europy Wschodniej) 3) Opisuje Pan również sytuację, iż nie miał Pan możliwości zbyt często korzystać swobodnie z przerw na toaletę/ bądź „papierosa” (?). Produkcja niestety ma to do siebie, iż niestety brak jednego pracownika w ogniwie powoduje przestój lub problemy w płynności produkcji, dlatego każda przerw musi być wcześniej zgłoszona kierownikowi zmiany, tak aby zapewnić płynna pracę maszyny (na Pana miejsce najczęściej musi wskoczyć ktoś inny, lub trzeba maszynę odpowiednio przestawić). Z kierownikami działów, na których pracownicy szczególnie uskarżają się na zbyt krótkie przerwy lub problemy z opuszczeniem stanowiska, na bieżąco rozmawiamy i staramy się niezwłocznie reagować, tak aby zapewnić niezbędny komfort pracy. Dodatkowo regularnie organizujemy spotkania z kierownictwem produkcji, podczas których zgłaszane są przez nas bieżące problemy i wspólnie szukamy optymalnych – możliwych - rozwiązań. Zatem każda uwaga naszego pracownika jest przez nas analizowana i prowadzi do wyciągnięcia odpowiednich wniosków, tak aby w miarę możliwości ułatwić i uprzyjemnić pracę. Zaufanie do nas i do projektu Produkcja Czekolady potwierdzają osoby, które pracują z nami na tym projekcie od przeszło 5 lat i powracają na każdy sezon, często z kolejnymi, nowymi członkami swojej rodziny, co nas niezmiernie cieszy. Problemy oczywiście zawsze mogą się pojawić, spowodowane np. zwiększoną liczbą zamówień, z czego z kolei wynika zwiększone tempo pracy - zazwyczaj są to jednak sytuację przejściowe, co potwierdzają osoby pracujące z nami dłużej. My ze swojej strony gwarantujemy i zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby praca na tym projekcie była spokojna i nie wiązała się z dodatkowym stresem. Za niespełna 2 tygodnie odbywa się kolejne ważne i duże spotkanie kierowników produkcji z przedstawicielami naszej Agencji, aby omówić wszelkie bieżące problemy i wspólnie wypracować optymalne rozwiązania. Dlatego poprosiliśmy naszych aktualnych pracowników o przesłanie swoich uwag i sugestii dot. pracy na produkcji. Serdecznie pozdrawiamy MGsolutions MGJJ Dział International - Germany
    ReviewUserIcon
    Monika&Adam

    04.10.2019 19:14

    Inne

    Polecam projekt w automotive i dsv w Kolonii znam bo byliśmy z mężem innych nie znam ale agencja jest ok i można sie z nimi fajniendigadac zawsze
    ReviewUserIcon
    Dariaa

    08.10.2019 23:29

    Inne

    O którym automotive mowisz?
    ReviewUserIcon
    Monika&Adam

    09.10.2019 20:51

    Inne

    w Hanowerze, kiedyś było tez w Vorbis czy coś takiego... ale mają tez inne oferty z automotive ale my byliśmy w Hanowerze, a własciwie w Bockenem, produkcje czesci uszczelek gum itp. po 18 miesiącach lub wczesniej zatrudniają już na niemieckich warunkach, ale finansowo wychodzi podobnie właściwie, my wróciliśmy do Polski po 12 miesiącach, ale jakby cos kiedyś to planujemy tam wrócić, jak szkrab już podrośnie :D w dsv w Kolonii z kolei sa nasi znajomi tez już długo, ale to jest już magazyny to trzeba trochę biegać ale kasa podobno się zgadza
    ReviewUserIcon
    Damian S

    09.10.2019 01:07

    Inne

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Czy są przycięcia na załadunek w magazynach spożywczych. Doświadczenie 11lat
    ReviewUserIcon
    Ruda

    08.10.2019 22:01

    Inne

    Mg ogólnie ok,trochę cyganią o warunkach na miejscu ale cóż zrobić ,odradzam pakowanie art.świątecznych w Bochum właśnie z tamtąd uciekłam ogólnie praca lekka nie napracujesz się ale towarzystwo pracujące tam to zbieranina cyganów,bośniaków,słowaków, i Polaków wszyscy choćby z ulicy wzięci ,na magazynie (usunięte przez administratora) wózkami jeżdżą nie uważają ,kierownicy to Bośniacy i Słowak na jednym z działów ,miała być jedną zmiana zrobiły się dwie ,po 10,a nawet 12h,od poniedziałku do soboty czasem i niedzielę nie dostajesz czipa dzięki któremu masz czas pracy udokumentowany tylko na kartkę się wpisujesz,uwaga na polkę (Daria)co sprawdza palety ,co pracuj tam u nich bo obrosła w piórka ryczy ,krzyczy po ludziach poniża ich a jak jej odpyskniesz to skarży się swojemu ciapatemu kierownikowi i jest zadyma takiego bajzlu jeszcze nie widziałam nawet w polskich obozach pracy jak tam????
    ReviewUserIcon
    Korsi

    08.10.2019 15:45

    Inne

    Jak wygląda praca i zakwaterowanie w bremen- magazyn ?polecacie czy raczej nie ?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.