opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 65
    • 66
    • 67
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Adam

    20.12.2019 09:08

    Inne

    Jest ktos kto pracuje na kosmetykach w Weilerswist i cos opowie. Wybieram sie w styczniu z dziewczyna. Z gory dzieki
    ReviewUserIcon
    B3b3

    19.12.2019 21:47

    Inne

    Witam, czy pracuje ktos w Weilerswist, na magazynie z kosmetykami i produktami bio i moglby sie podzielic jakas opinia? Wybieram sie z dziewczyna od stycznia . Z gory dzieki
    ReviewUserIcon
    Paulina

    14.11.2019 22:54

    Inne

    Automotive Hannover (Bockenem) - Ktoś pracuje/pracował? Ktoś coś wie? Z góry dziękuję za każdą opinię. Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Macko

    17.12.2019 08:02

    Inne

    Skoro wiesz ze to w Bockenem to uzyj gooogla...:)
    ReviewUserIcon
    Paulina

    18.12.2019 21:15

    Inne

    W tym sęk , że nie mogę znaleźć.... :/ :)
    ReviewUserIcon
    Anixx

    18.12.2019 14:08

    Inne

    Witam. Czy pracował ktoś na magazynie na komisjonowaniu W Kolonii i moze mi cos napisac na ten temat ? Z góry dziekuje ☺

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Ola

    14.12.2019 20:48

    Inne

    Gdzie pracę polecacie? Dla pary
    ReviewUserIcon
    Ewa

    30.11.2019 19:36

    Inne

    Hej! Czy ktoś próbuje dostać się do pracy w Kolonii albo Monachium? (nie wiem czy Dortmund też jest opcją?) Dużo ofert dot. par albo grup więc może by się zgadać i spróbować razem aplikować? Chodzi mi o pracę w magazynie albo przy produkcji
    ReviewUserIcon
    Magda

    11.12.2019 14:39

    Inne

    My z chłopakiem szukamy czegoś w okolicach, najlepiej Kolonii ale od połowy lutego.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    12.12.2019 18:46

    Inne

    Dzięki za odpowiedź! Jakby mi się przedłużyło do lutego jednak to może spróbujemy coś razem ogarnąć:) zostawiam swój mail na wszelki wypadek : [email protected] Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Elena

    29.11.2019 15:11

    Inne

    Czy był ktoś może na pakowaniu alkoholu ? Jak wygląda praca, jak są zmiany i ważne czy jest ciężko?
    ReviewUserIcon
    Napoje

    10.12.2019 21:25

    Inne

    A powiedz mi jeszcze ile godzin srednio w miesiacu miales zrobionych i ile miales kasy na czysto na miesiac i czy byly w tym np soboty, bo z tego co wiem podatki ktore mg wymyśla z roboczogodziny sa masakryczne np przy stawce 12 brutto na reke zostaje ci 7.50 w pierwszej klasie podatkowej jaka ci przydzielą, przy 10 brutto na godz licz na reke cos kolo 5 netto euro bylem na 3 projektach i tak okradali , jak zapytasz ile na reke wyjdziesz nie dowiesz sie :D niewiem jak oni to licza ale kieszenie maja pelne :D A i na ile osob dzieliłeś wc i kuchnie?
    ReviewUserIcon
    Robot126

    12.12.2019 11:20

    Inne

    Jak może Ci zostać taka niska stawka netto? Przecież oni zatrudniają z podatkiem w NIemczech, to nie zrobią Cię na podtku na roboczogodzinie? W Niemczech jest minimalna stawka która musi być zapłacona praconwikowi bo inaczej niezgodne z prawem to jest. Przecież to 21 wiek i takie akcje nigdzie nie przejdą zamknęli by ich od razu, niemiecki urzedy takie kontrole robią takim agencjom że nie istnieli by za długo jakby tak kroili. Przecież wszystko jest kontrolowane prawnie i taka agnecja nie może sobie brać ile jej się chce - dziwi mnie że ludzie w dzisiejszych czasach mają jeszcze takie myślenie... Ja spokojnie pracowałem po 8 godzin dziennie, po 5 dni w tygodniu i czasami soboty też się zdarzyły. Z tego co pamiętam mniej niż 1200 nie miałem, ale pilnowałem obecnosci, bo tam jest premia jak jesteś 100% w pracy, to masz mniejsze potrącenie za kwaterę.
    ReviewUserIcon
    Karol

    10.12.2019 10:13

    Inne

    Nie jest to agencja tworzona na chwile jak wiele innych aby ściągnąć tanich pracowników i szybko na nich zarobić. Gdy szukałem u nich pracy odrazu dało się poznać, że współpracują z wieloma firmami za granicą to widać po ich ofertach pracy. Także lepiej chyba do nich się zgłosić niż do małej konkurencji. Ważne żeby praca była pewna i opłacalna szczególnie za granicą tak jak było to w przypadku mojej pracy przez tą agencję. Warunki na zakwaterowaniu były super. Oczywiście zdażały się problemy czasem z ciepłą wodą lub ogrzewaniem, ale agencja szybko i skutecznie reagowała. Pieniądze zawsze były na czas. Praca nie była zbyt ciężka jak dla mnie, pracowałem na magazynie w okolicach Kolonii. Często zdarzały się nadgodziny i czasami było cięzko w pracy, ale wtedy było też widać odzwierciedlenie cięższej pracy przy wypłatach. Ogólnie polecam mimo, że dość daleko od granicy. Ogólnie pracodawca fair i jeśli masz samochód to nie zastanawiaj się długo nad podjęciem u niego pracy.
    ReviewUserIcon
    lupus

    10.12.2019 10:00

    Inne

    Agencja bardzo w porządku, praca w magazynie Edeki wiadomo nie jest najlżejsza, ale za to dobrze płacą, mieszkanie też spoko. Polecam
    ReviewUserIcon
    majkel

    10.12.2019 09:41

    Inne

    Polecam MG z czystym sumieniem! Jestem na produkcji uszczelek od ponad roku, ale z tego co wiem tutaj mają być zatrudnienia dopiero wczesną wiosną... ale jak coś to pytać, co nie co mogę opowiedzieć
    ReviewUserIcon
    slimi

    09.12.2019 20:52

    Inne

    Czy ktoś pracuje w Bremen na magazynie i moze opowiedzieć o pracy i warunkach zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    slimi

    09.12.2019 20:43

    Inne

    Może ktoś opowiedzieć o pracy na magazynie w Bremen oraz zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.12.2019 13:27

    Inne

    Witam. Kilka zdań o pracy w Wernigerode przy pakowaniu czekolady. Widzę że ruszyły poszukiwania do tej pracy. Widzę że też tutaj jest kilka pozytywnych opinii ale chyba od ludzi którzy z Niemcami mają po prostu jakieś układy. (usunięte przez administratora) była moja pierwsza praca taka większą więc nie miałam porównania ale mój chłopak pracował już na produkcjach i sam stwierdził że to jest jakiś (usunięte przez administratora). Każda młoda osobę którą pytaliśmy o warunki i jak jest przed rozpoczęciem pierwszego dnia od razu odpowiadali że jest bardzo okropnie. Często te młode osoby po prostu chciały dorobić do studiów więc się przemeczylj te 2 miesiące. Ja po pierwszym dniu wróciłam zapłakana. (usunięte przez administratora)Wiadomo że w pracy nie ma czasu na ploteczki kawki itp ale no żeby nie było przerwy na toaletę albo wodę to już jest jakiś żart. Ktoś pisał że Niemcy muszą pracować za Polaków bo są nieporadni. Na moich zmianach nie jeden raz widziałam jak Polacy w tym ja musieli robić robotę za Niemców. Jakaś maszyna się zepsuła to chłopak jak jakaś małpa biegł i próbował naprawić a w tym czasie gdzie byli mężczyźni odpowiedzialni za tą maszynę? Ten chłopak akurat byl na stanowisku ze mną i cała robota spadła na mnie no i sobie ze wszystkim nie radziłam bo wszystko leciało bardzo szybko. Za błąd Niemców którzy sobie poszli i wrócili uchichrani ja dostałam ochrzan ze źle wykonuje pracę i tak dobrze że mnie nie uderzyli bo jak jeden chłopak coś nie tak zrobił to został popchany, gdyby drugi chłopak go nie złapał to by mogło się źle skończyć. Ktoś jeszcze napisał o użalaniu się nad sobą że coś boli. Jak się dźwiga dziennie po kilkaset ciężkich kartonów czy skrzynek to człowieka mają prawo boleć plecy, nogi, ręce. Niektóre osoby w tym ja musiały brać na prawdę silne leki aby jakoś wytrzymać ten ból. Nie pisze tych rzeczy z czystej złośliwości do firmy nie mam nic ponieważ bardzo dobrze się nami zajęli. No ale i ja postanowiłam odpowiedzieć o najgorszym (usunięte przez administratora) jakim jest Wergona ;) nie jestem żadną konkurencją. Ale Polacy szanujcie się trochę. Ja gdy byłam to traktowali nas jak jakieś półmózgi i małpy. Sami nie potrafią nic wydukać po angielsku nie rozumieją takich rzeczy jak Water, drunk, toilet a przecież po niemiecku brzmi to podobnie ???? ja rozumiem wymagania co do Polaków ale niech sami się trochę opanują i ogarną. Nigdy więcej takich ludzi nie chce spotkać. Nigdy więcej takich fabryk i miejsc pracy niech sami robią.
    ReviewUserIcon
    .

    08.12.2019 14:52

    Inne

    Zezwierzęcenie tego komentarza to już przesada, proszę moderację o reakcję na komentarz do którego się odnoszę.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Mhgfnj

    08.12.2019 13:55

    Inne

    Edeka - Magdeburg - omijajcie łukiem. Dramat. Pracowałam razem z chłopakiem. Nie dajcie się zwieść, że straszą i trzeba przekonać się samemu, bo taka praca spodoba się jedynie osobie, która lubi być traktowana jak zero i wyśmiewana przez kierownika DEBILA, chociaż to określenie i tak jest na niego za delikatne. Za mieszkanie wszyscy płacą tak samo ale nie we wszystkich masz neta, więc niektórzy muszą dokładać do tego dodatkowo i wykupywac na własną rękę a internet bez łącza stałego jest tutaj koszmarem, wyłącza się co kilka minut, trzeba na nowo się logować lub znika na godzinę kompletnie. Praca w nocy od 21 - 5 , dodatek nocny licza od 23 więc wychodzi 5,5 h pracy dziennie na nocce bo odliczaja 30 min nieplatnej przerwy. Pierwsze zmiany zaczyna się o 5 rano do 13 i od 5 do 6 rano powinien być dodatek nocny ale oczywiście go nie liczą. W umowie praca na 3/4 etatu a nadgodziny są liczone po przepracowaniu dopiero 160 h czyli liczą jakbys był na cały etat. (usunięte przez administratora) Powinni nadgodziny liczyć już od 125 h. Nadgodzin jest strasznie dużo, pracuja tu ludzie przez firmę, jeszcze jedną agencję i przez MG. Wszyscy kończą często po 8 h a jedynie Polacy zasuwają nadgodziny i później muszą jeszcze w weekend przychodzić bo ciągle im mało. Czujesz się tu momentami jak (usunięte przez administratora) Dosłownie. Nikt nie pyta czy chcesz codziennie na drugich lub pierwszych zmianach zapierniczac po 10,5 h z czego odliczaja Ci 45 min przerwy, bo masz raz 30 min przerwy i drugi 15 więc z nadgodzin (usunięte przez administratora) zostaję a siedzisz tyle czasu + później te nadgodziny do nocki Ci dolicza bo tu jest system rownowazony i nadgodziny nie są tratkowane jak nadgodzin dopóki nie uzbierasz w miesiącu 160 h pracujących co nie jest łatwe przy tym systemie. W umowie jest praca na piętrze 3 a chłopaków potrafią wysyłać na dół kilka razy w tygodniu a tam zbiera się bardzo ciężkie zamówienia same mleka, alkohole i picia i wychodzą okropnie zajechani. Są 3 zmiany i 3 kierowników. 2 jest do przeżycia, jeden tragedia. wyzywa Polaków strasznie w dodatku nie próbuje się dogadać tylko drze do Ciebie mordę po niemiecku, możesz mu odpowiadać że nie rozumiesz a ten tempy dzban i tak dalej po niemiecku nawija. Kobiet niecierpi. Jeśli dziewczyna nie potrafi się postawić to psychicznie nie wytrzyma bo to totalny kretyn. Szkoda marnować tu czasu. My z chłopakiem żałujemy że wyladowalismy w tym obozie, bo inaczej się tego nie nazwie a człowiek uczy się na błędach dlatego ostrzegamy innych. Nie słuchajcie że trzeba się przekonać bo za te pieniądze wszędzie znajdziecie pracę lżejsza i normalniejsza, albo już lepiej w Polsce za 2000 siedzieć niż tutaj to przeżywać. W pracy jesteś 10,5 h przez cały ten czas robisz ciężkie zamówienia, mase alkoholi płynów i słoików ,nic litości, można się zajechać. Rano palce dretwieja, od kręgosłupa nogi to samo.. chore normy które żeby wyrobić trzeba niesamowicie (usunięte przez administratora) a jak kierownik Cię nie lubi to Ci (usunięte przez administratora) takie zamówienia że cała ta norma pojdzie się je***. W dodatku nigdy nie wiesz do której jesteś w pracy. Dopiero przed końcem ostatniej godziny dowiadujesz się czy masz drugą przerwę i o której i do której w ogóle zostajesz. Naprawdę ludzie nie dajcie się tak traktować i im na nas zerowac. Nie przyjeżdżacie tu. !
    ReviewUserIcon
    Choinka

    03.11.2019 18:22

    Inne

    Witam,czy był ktoś na choinkach w Lippstadt/Kassel. Jak warunki i sama praca i czy zarobki od 2500-3000 tys euro są prawdziwe,jak podaje agencja?
    ReviewUserIcon
    Starszy choinkowy

    06.12.2019 14:17

    Inne

    Ja bylem na hoinkach jest to (usunięte przez administratora) ladowanie recznie na deszczu i mrozie hoin od 20 do 45 kg tempo masakryczne bo gebels esesman pogania i straszy ze na hotel wròcisz jesli nie dotrzymasz tempa robota , strasza zeby pracowac po 14 h bo innaczej zjedziesz do polski , biora polakow do pracy w polu niemiecki rolnik cie wywozi a tam zapier. jak koń i zapelniasz recznie cala przyczepe hoinkami potem zwozi cie na firme tam rozladowujesz jesli sie zmiłuja to ci żuci jakiś 2 ukraincow do pomocy, mroz, deszcz, błoto ciezkie gumy sie nosi gumiaki, rumunòw pelno , a mieszkania to hotele robotnicze po 15 osob na jedna kuchnie i wc , brak wi fi i grzybnia na scianach , jedna lodowka na 10 osob materace smierdzace bezdomnymi praca na 5 tyg - tylko dla kozakow
    ReviewUserIcon
    Aleksander

    02.12.2019 19:33

    Inne

    Może się ktoś wypowiedzieć na temat zakwaterowania oferowane przez firmę ? W firmie dostałem odpowiedz , że ponad 90 % lokalizacji to wynajęta mieszkania i pokoje max 2 osobowe. Może ktoś potwierdzić , bądź zaprzeczyć ?
    ReviewUserIcon
    Pokoj

    06.12.2019 13:49

    Inne

    Zalezy jak hotele robotnicze to jest 20 ludzi na pietro i na pokoj z 5 i kuchnia wc jedno na 20 mieszkania od prywatnych niemcow sa ok 2 os na pokoj
    ReviewUserIcon
    Miła3791

    04.11.2019 10:25

    Inne

    Witam ???? bulwersuja mnie wypowiedzi na temat Wergony otóż, praca jak praca, kto chce może całkiem miło pracować! Ale o to chodzi że co niektórzy nie chcą!! Zwłaszcza Ci co tu się wypowiadają ????pracuje w Wergonie parę lat i zawsze było ???? do tego roku! A dlaczego? Narzekacie na starszych pracowników, bo sie burzą! Bo muszą schodzić ze swoich stanowisk i odwalac za Was pracę!!! Bo rączka boli, bo brzuszek, albo nie radzę sobie!!! Przez poprzednie lata była współpraca, jak coś komuś nie wychodziło pomagało się, a nie robiło za kogoś!!! Piszecie że ciężka praca ???? czasami i krótko, jak są pilne zamówienia. Ale też nie musiałaby być ciężka, gdyby była współpraca. Praca ???? ludzie ???? tylko agencja robi błąd, bo zatrudnienia osoby które albo szukają towarzystwa do rozmów podczas pracy, albo niekompetentnych ????przez co Ci starsi zaczynają mieć już dość. Dlatego szanowna agencjo, zatrudniającie ludzi sprawdzonych, a będzie tak jak do tej pory było, czyli jak w ubiegłych latach... Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    gosc

    13.11.2019 21:36

    Inne

    Jedna pokazuje co potrafi caly czas.....a po pracy steka ze to czy tamto ja boli, pokazowka i tyle.
    ReviewUserIcon
    Gość

    05.12.2019 12:49

    Inne

    Serio? Ty piszesz takie brednie serio? Może i było lepiej w tamtych latach ale jak ktoś ma swoją godność to nie będzie robił dla takich ludzi którzy nie mają szacunku. Może jak ja byłam to były z 2-3 mile Niemki które mi chciały pomóc i wytłumaczyć. Rozumiem każdy ma swoją pracę ale mój chłopak musiał robić za 3 ( wkładać z taśmy słodycze, pakować je, zanosić na paletę a jak paleta była pełna to musiał ją jeszcze odwieźć ) za to ja cały czas pod ciągłym stresem bo co 10 minut Niemki na mnie krzyczały. I to są warunki pracy?! Przerwy to już wgl jakiś cud. Biegiem po kubek wody bo minuta przerwy. Pamiętam jak jedna dziewczyna wróciła z łazienki za późno to dostała taki ochrzan że aż przykro mi się jej zrobiło. I to są warunki pracy według ciebie? I uskarżanie się na ból no jak ci każą dźwigać tak ciężkie kartony to po dwusetnym kartonie chyba ktoś ma prawo by powiedzieć że źle się czuje. Ludzie muszą pracować szybciej niż maszyny. Ja nie polecam! A ci którzy chcą tam pracować to miłej pracy życzę.
    ReviewUserIcon
    izaaaaa

    18.11.2019 17:01

    Inne

    Witam. Czy wybiera się ktoś w najbliższym czasie na produkcję czekolady? A może ktoś wie coś więcej o tej pracy i mógłby się podzielić opinią?
    ReviewUserIcon
    gosc

    23.11.2019 15:41

    Inne

    I masz racje, jestem tu trochę bo drugi rok i jak nie potrafisz pracować naprawdę szybko to nie dasz sobie rady, no i psychika tez musi być na wyższym poziomie, żeby szybko ogarnąć o co chodzi bo nie ma czasu na tłumaczenia, i nikt tego nie ma w zwyczaju robic.
    ReviewUserIcon
    Czekolada

    05.12.2019 12:39

    Inne

    Ja miałam warunki mieszkaniowe dobre ale ta praca to totalna beznadzieja. Nie chcę oczerniać firmy MG solutions. Ale Wergona to już inna bajka. Tu ludzie mają tylko dobre opinie o tej pracy bo tak jak piszą są z kierownikami na t. Ja byłam niedawno, niemiecki u mnie leży chciałam się porozumień po angielsku ale no nie dało rady. Niestety ja trafiłam na takich ludzi którzy bardzo źle mnie i moich znajomych traktowali. Cały czas od jednej baby krzyk i krzyk. Papmietam że była taka że kazała mi przenosić ciężkie kartony z jednej palety na drugą bo nie miałam co robić przez głupia maszynę która się zepsuła.Do mieszkania wracałam zapłakana i cała obolała. No jeśli ktoś faktycznie jest mocny psychicznie, zna trochę niemiecki to powodzenia ;)
    ReviewUserIcon
    Ania

    02.12.2019 12:06

    Inne

    Kochani czy ktoś może coś powiedzieć na temat produkcji czekolady jak to wygląda gdyż wraz z mężem się wybieramy i jesteśmy ciekawi opinii .
    ReviewUserIcon
    Czekolada

    05.12.2019 12:25

    Inne

    Jeśli chodzi o Wernigerode to Broń cię Panie Boże. Na dole jest tyle negatywnych komentarzy co do tej pracy. Okropni Niemcy, szybkie tempo pracy, brak przerw praktycznie. Zdrowie siada i ogólnie to jest bardzo słabo tam.
    ReviewUserIcon
    Arek

    29.10.2019 17:40

    Inne

    Byłem w pralni 'okolicy' Lubeki- jedyne 50 km. Zacznę od zakwaterowania. Był to hotel robotniczy o niskim standardzie. Duży pokój dla pary z telewizorem i kilkoma polskimi kanałami, stół, trzy łóżka i szafa. Kuchnia to jeden, wielki (usunięte przez administratora) Wszystko jest w kurzu, lodówki śmierdzą, okap w tłuszczu. Najgorszy to był właściciel hotelu. Spałem z dziewczyną i słyszę że ktoś puka i nagle sam sobie otworzył drzwi, wszedł coś powiedział i wyszedł. Innemu facetowi wymienił szafę i wywalił jego rzeczy osobiste na łóżko jakby to było jego. Koszt pralki to 3 zł. Praca jak to praca. Pralnia jest podzielona na brudna i czysta. Można trafić na sortowanie gdzie leci na taśmie cały (usunięte przez administratora) że szpitali. Ubrania we krwi, kale, wymiocinach i wiele innych. Przyjeżdżają te uvreania w wielkich workach i na niektórych jest napis infekcja czyli ubrania od osób o niewiadomej infekcji. Na tym stanowisku masz jeden euro do godziny dodatku.
    ReviewUserIcon
    Claud

    26.11.2019 16:45

    Inne

    ja jestem na pralni w Bad old i pracujemy tu od dawna, na strefie czystej jest super atmosfera. A tego hotelu to już nie mają od dawna przecież!!!!! teraz płaci się już 200 eur miesiecznie za mieszkanie a nie 300... wiec to co piszecie to już dawno nieaktualne, nie mieszajcie ludziom
    ReviewUserIcon
    Luiza

    02.12.2019 20:47

    Inne

    Ciekawe jakim cudem pracujesz od dawna, skoro ja z chłopakiem byłam tam w czerwcu tego roku jako jedyna para wtedy z mg :), może pomyliły Ci się pralnie.. poza tym po co miałabym wymyślać takie rzeczy? Nawet by mi się nie chciało tracić na to czasu. A do tego hotelu trafiliśmy niestety, też wolałabym o tym zapomnieć :)). Wyraziłam swoją opinie na temat akurat tego projektu, każdy może ją wyrazić, wiec lepiej się doinformuj a później pisz, że ktoś miesza ludziom w głowach. Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Misza

    20.11.2019 18:16

    Inne

    Witam. Czy pracuje ktoś na magazynie w Bremen? Jak tam wygląda praca i zakwaterowanie ?
    ReviewUserIcon
    Juti

    02.12.2019 15:32

    Inne

    @Kolorytix można prosić e-mail do Ciebie? Mam pare pytań odnośnie pracy ☺️
    ReviewUserIcon
    Kamil94

    30.11.2019 20:36

    Inne

    Witam, proszę o opinię na temat pracy w pralni. Czy jest to praca 2 zmianowa od poniedziałku do piątku i z zakwaterowaniem w mieszkaniu dwu pokojowym(1 pokój na pare) tak jak mówią pracownicy z biura. Ewentualnie co możecie polecić dla pary najlepiej prava 2 zmianowa.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    30.11.2019 19:30

    Inne

    Hej! Czy ktoś próbuje dostać się do pracy w Kolonii albo Monachium? (nie wiem czy Dortmund też jest opcją? ) Dużo ofert dot. par albo grup więc może by się zgadać i spróbować razem aplikować. Chodzi mi o pracę w magazynie albo przy produkcji
    ReviewUserIcon
    Wojtas

    30.11.2019 13:33

    Inne

    SŁUCHAJCIE! prosta sprawa z tymi opiniami, zwracajciE uwagę ile opinii ma agencja i od kiedy istnieje... jesli jakaś firma ma tysiąc czy dwa tysiące jak MG opinii od dawna to z takimi można jechać, najgorsze są te firmy co mają dwadzieścia opinii i forum mają od pary miesięcy bo to znaczy że co chwile zakładają nowe firmy i nowe wątki na goworku, bo robią przekręty lub usuwają! Zwracajcie na to uwagę, bo któryś raz mi się to potwierdza.
    ReviewUserIcon
    marek j.

    28.11.2019 11:10

    Inne

    dojechałem na fabryke czekolady. Wsysztko tak jak biuro mówiło. Napewno lepiej jest niż w innych agencjach gdzie obiecują nie wiadomo co a na miejscu nic się nie zgadza.
    ReviewUserIcon
    Aika

    28.11.2019 21:01

    Inne

    a warunki mieszkaniowe? daleko masz do pracy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.11.2019 10:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gosc

    23.11.2019 15:51

    Inne

    Hotel ok to prawda, o kierowniczkach widać nic nie wiesz i nie znasz niemieckiego wnioskuje , jak się robic nie chce to się pisze ze sa ostre, ja się gogaduje z kazda i z każdym kierownikiem i nie mam klopotow, a zazdrość polakow jest po prostu olbrzymia z tego powodu,poza tym wiekszosc polakow jest fałszywych, po prostu za ta prace chcieliby nie wiadomo jakie pieniądze a i do pracy maja dwie lewe rece, tepa nie potrafią utrzymać, a tu trzeba się sprezyc, niestety
    ReviewUserIcon
    wojtas

    26.11.2019 16:29

    Inne

    zgadzam się z tobą w 100%, ja ani moja dziewczyna nigdy nie narzekaliśmy, a kasa wcale nie taka zła, bo w Holandi potrącali nam 400 eur za osobę a tu jakieś 250 a warunki o niebo lepsze. Nie ma co słuchać ludzi, trzeba jechać i samemu się spróbować a nie nastawiać się negatywnie, takie moje zdanie

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Dariaa

    08.10.2019 23:25

    Inne

    Który projekt mg solutions mozecie polecic? Na którym mozna zarobic i atmosfera jest dobra ?
    ReviewUserIcon
    Bochum

    15.11.2019 09:45

    Inne

    Szaleju sie kolego najadleś widzę. Pozdrow wszystkich z hotelu robotniczego.
    ReviewUserIcon
    Aga

    21.11.2019 10:29

    Inne

    Mozna dostać jakiś namiar na ta firme
    ReviewUserIcon
    Dhjdjs

    21.11.2019 00:08

    Inne

    Tez chetnie się dowiem
    ReviewUserIcon
    Miły Pan

    20.11.2019 20:43

    Inne

    Witam czy ktoś pracuje na magazynie w Magdeburgu i może coś powiedzieć o warunkach pracy chcialbym aplikować na operatora wózka widlowego bocznego i może ktoś powie czego się tam spodziewać jakie zarobki , warunki.mieszkaniiwe , warunki pracy . Dziękuję serdecznie
    ReviewUserIcon
    Marcin

    20.11.2019 18:19

    Inne

    Czy pracuje ktoś na magazynie w Bremen ? Jak tam wygląda sytuacja w pracy i jak z zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Do MGsolutions

    20.11.2019 09:37

    Inne

    Dlaczego ciągle wystawiacie ogłoszenia o pracę a co zadzwonię to nic nie ma dla nas. I tak jest już jest od bardzo dawna. Czy napewno na komisionowaniu jest wiekówka do 35 lat tak jak nas informujecie.
    ReviewUserIcon
    Smola

    15.11.2019 16:33

    Inne

    Witam czy ktoś pracował bądź pracuję? KOMISJONER - Pomocnik magazynowy praca od zaraz Magdeburg; Lipsk (Niemcy) I może mi coś więcej powiedzieć
    ReviewUserIcon
    kazia

    16.11.2019 23:32

    Inne

    Jest to magazyn Edeki
    ReviewUserIcon
    ona

    18.11.2019 09:57

    Inne

    kazia czy mozesz napisac cos wiecej na ten temat pracy w magdeburgu czy ty tam pracujesz ???....jak wyglada wynagrodzenie ....? jak z zakwaterowaniem jakie warunki ??....i ile zmian ......? dziekuje bardzo za udzielenie odpowiedzi pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    Smola

    15.11.2019 16:31

    Inne

    Witam! Czy ktoś z was pracował bądź pracuję na takim staowisku? KOMISJONER - Pomocnik magazynowy praca od zaraz Magdeburg; Lipsk (Niemcy)
    ReviewUserIcon
    Zosia

    13.11.2019 20:02

    Inne

    Hej :) Czy ktoś może pracuje na produkcji części samochodowych w Dusseldorf? Jak praca wygląda? I jak zarobki?
    ReviewUserIcon
    Pola

    14.11.2019 23:31

    Inne

    Dostałaś tam oferte pracy ? Ja słyszałam ze tam do pracy juz dawno nie przyjmuja
    ReviewUserIcon
    Lilka

    12.11.2019 22:45

    Inne

    Może ktoś coś wie o fajnej pracy?? Tylko nie komisjonowanie i inwentaryzacje. Dziękuję i czekam na informację.
    ReviewUserIcon
    Lilka

    12.11.2019 22:40

    Inne

    Czy ktoś pracował na stanowisku: Pracownik produkcji form z tworzywa sztucznego i zabawek Miejsce pracy: Erfurt (Niemcy), Lipsk (Niemcy) Mam zamiar tam jechać. Bardzo proszę o rzetelną nformację na temat pracy i warunków zakwaterowania Dziękuję i czekam na odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Ullllllaaaaa

    11.11.2019 18:54

    Inne

    Witam czy był ktoś na tych kaskach i może napisać jak ta praca tam wygląda co tam się robi, jaka miejscowość dokładnie.
    ReviewUserIcon
    Pati

    05.11.2019 15:22

    Inne

    Witam czy może ktoś pracuje jako Pomocnik Magazynowy bio kosmetyki w Kolonii, czy wiecie jakie to firma miejsce ,warunki itp,z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Robert

    07.11.2019 09:33

    Inne

    Na gorze masz opisany ten magazyn. Ja tam bylem 1,5 roku i musialem zjechac do Polski bo sprawy spadkowe mnie sciagnely a chcieli mnie przejac bezposrednio na niemiecki kontrakt bo mi te 18 miesiecy minelo. Agencja jest ok, praca tez, ja nie mam sie czego czepic.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    10.11.2019 12:22

    Inne

    Witam.Możesz napisac w jakim mieście miałeś zakwaterowanie jak daleko od miejsca pracy oraz jakie warunki zakwaterowania ??
    ReviewUserIcon
    Dawid

    09.11.2019 11:58

    Inne

    Witam czy ktoś pracuje jako pomocnik magazynowy Magdeburg bądź Lipsk?mógłby ktoś coś napisać w jakiej firmie ta praca i jak wyglądają warunki tam.
    ReviewUserIcon
    Gabi

    07.11.2019 20:19

    Inne

    witam, planuje jechać do Kolonii, i chciałabym wiedzieć coś na temat tej pracy, czy ktoś z was możne mi powiedzieć coś więcej na ten temat ? z góry dziękuje

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.