opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 64
    • 65
    • 66
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tomson

    22.01.2020 14:30

    Inne

    Dokąd polecacie wyjechać? Chciałbym załapać się do jakiejś fizycznej roboty (magazyn, czy coś takiego, krzepę mam) ale nie jestem jeszcze jakoś bardzo zaznajomiony z ofertą mg, wolę podpytać tutaj i zrobić jakiś orient w terenie
    ReviewUserIcon
    Green

    23.01.2020 15:44

    Inne

    To polecam sę zaznajomić z ofertą jednak, bo jest tam sporo gołoszeń, tutaj raczej nikt ci ich nie będzie wymieniał ;)
    ReviewUserIcon
    Krystiano

    17.01.2020 09:37

    Inne

    Witam będzie ktoś zainteresowany wyjazdem przez tą agencje od marca? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu [email protected] w razie czego mam samochód do dyspozycji
    ReviewUserIcon
    Krystiano

    22.01.2020 18:31

    Inne

    To zapraszam do kontaktu na mail [email protected] chętnie pojadę w większej grupie
    ReviewUserIcon
    Marika

    22.01.2020 23:17

    Inne

    Ja razem z 3 znajomych również planujemy od marca! [email protected]
    ReviewUserIcon
    David

    21.01.2020 22:19

    Inne

    Czy ktoś wie co to za magazyn jest koło Lipska?może jakaś opinia?
    ReviewUserIcon
    Peter

    22.01.2020 10:16

    Inne

    Dostałeś tam ofertę pracy ?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    22.01.2020 16:31

    Inne

    Niee ale widzę że w ofercie jest magazyn Lipsk
    ReviewUserIcon
    Saraxx

    22.01.2020 12:28

    Inne

    Cześć, na jakim magazynie najlepiej rozpocząć pracę?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Megi

    21.01.2020 21:53

    Inne

    My planujemy z narzeczonym jechać po 10.02, czekamy na jakieś oferty. Jeśli jakaś para również planuje wyjazd w tym czasie to zapraszam do kontaktu :-) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Lilka

    20.01.2020 23:47

    Inne

    Hej NA jakiej umowie pracuje się w agencji ?
    ReviewUserIcon
    Ziom

    21.01.2020 19:37

    Inne

    Umowa o praca na szczęście
    ReviewUserIcon
    slimi

    12.01.2020 22:00

    Inne

    Może ktoś coś powiedziec o pracy w Magdenburgu na komisionera? Konkretnie interesuje mnie jak wygląda praca, ale głównie zakwaterowanie. Jeszcze jedno słowo na temat zarobków i będe szczęśliwy :D
    ReviewUserIcon
    Mgd

    21.01.2020 11:02

    Inne

    Za chwilę jest przeprowadzka na hotele pracownicze, wiec na mieszkanie nie masz co liczyć. Wypłaty kiepskie, płacone za przepracowane godziny a godzin póki co nie ma i z tego co mówił koordynator nie będzie, bo czekają nas słabe miesiące.
    ReviewUserIcon
    Ziom

    21.01.2020 19:35

    Inne

    Styczeń na magazynach zawsze słaby ale w lutym sie rusza bo przed Wielkanocą a w tym roku święta wcześniej
    ReviewUserIcon
    BylemWidzialem

    21.01.2020 17:36

    Inne

    Najgorsza agencja pracy w jakiej pracowalem zagranicą, a było ich 5! (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Zatrudniaja w połowie miesiąca i trzeba być ubezpieczonym albo w urzedzie pracy albo u poprzedniego pracodawcy, robią to po to, żeby składek nie oplacac w miesiacu zatrudnienia i nie dać premii za frekwencje, bo żeby dostać premie za frekwencje trzeba przepracować pełny miesiąc kalendarzowy, a nie miesiąc liczony od zatrudnienia. Pracowałem w grudniu 9 dni i wszystkie zmiany były zmianami nocnymi, a dodatek za nocki dostalem o 16 godzin mniej (nocka zaczynała się o 21 to powinno być o 9 godzin mniej a nie o 16). Reklamacji nie uwzgledniaja, trzeba isc do sadu i walczyc o swoje dla przykladu. Do tego polska umowa oddelegowania, tylko po to zeby za delegacje nie placic i zebyscie nie dostali zwortu podatku. Wg przepisow prawa pracy maja obowiazek zwrocic za dojazd do miejsca zatrudnienia, a komu zwrocili? nikomu. Darujcie sobie , a szczegolnie odradzam EDEke , jak uslyszycie EDEka od razu mowcie do widzenia. Do rego mieszkania dla 8 osob z jedna kuchnia i jedna lazienka i zamiast wszystkich rozdzielic, zeby ludzie sie mijali i mogli odpoczac to nie wszystkich na jedna zmiane i kolejka do toalety codziennie.
    ReviewUserIcon
    18l

    21.01.2020 17:07

    Inne

    Agencja w porządku przynajmniej nie cudują z umowami śmieciowymi lub kilkoma tylko masz jedna umowę o prace na pełen etat uważajcie na to bo wiele agencji daje umowy o dzieło lub dwie umowy o prace żeby kantować na składkach. I podatek Musi sie płacić w Niemczech jeśli to agencja !!!!
    ReviewUserIcon
    Marcinek12

    20.01.2020 13:46

    Inne

    Witam mam pytanie obecnie pracy w Augsburgu jak tam jest jak praca i ogol ie mieszkanie.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kamilo

    16.01.2020 16:14

    Inne

    Witam. Mam pytanie pracuje ktoś na magazynie lub będzie wyjeżdżał ktoś w najblizszym czasie do Magdeburga z kim mógłbym dojeżdżać do pracy? Bo miałem jechać z kimś ale mnie wystawił do wiatru. Dzięki za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    17.01.2020 18:45

    Inne

    Hej ja będę jechał wyjazd 27 skąd jesteś ? jak co to pisz na @ [email protected]
    ReviewUserIcon
    Domcia

    11.01.2020 16:56

    Inne

    Mam pytanko czy pracując przez agencje rejestrowaliscie swoje samochody w Niemczech i oplacaliscie podatek drogowy?
    ReviewUserIcon
    Minyoung

    15.01.2020 12:47

    Inne

    Zmieniać blachy na niemieckie należy w sytuacji, gdy jest się zameldowanym w Niemczech. Ty jedynie jesteś tam oddelegowany, więc nie musisz tego robić. Podatku drogowego również nie płaciłam.
    ReviewUserIcon
    Pawel

    16.01.2020 14:01

    Inne

    Ale zameldować sie itak musisz pracujac przez mg
    ReviewUserIcon
    Podatek

    16.01.2020 09:50

    Inne

    Pytanie odnośnie podatku drogowego! Rozumiem że każdy wyjeżdżający posiada auto (diesla) które spełnia wymogi euro 5? Czy zwracacie na to uwagę, czy może jest ktoś kto wyjeżdża do pracy dieslem poniżej 2006r? Wielu moich znajomych wyjeżdża za granicę autem, starymi dieslami i o dziwo nie ponoszą konsekwencji, ale wiem też jest nacisk na stare diesle itd...
    ReviewUserIcon
    David

    15.01.2020 18:22

    Inne

    Witam czy pracuje ktoś przez MG na magazynach Lipsk,Magdeburg i mógłby coś więcej napisać o tej pracy?
    ReviewUserIcon
    Marzena K.

    15.01.2020 02:05

    Inne

    Bardzo porządna agencja wyjeżdżam z mężem już od kilku lat i wiele już przeszliśmy ale z MG solution i tak najmniej rozczarowań i najlepszy kontakt!!!
    ReviewUserIcon
    Jolka

    15.01.2020 14:28

    Inne

    Gdzie Państwo wyjeżdżacie? Tzn na jakie projekty? Mogłabym dowiedzieć się coś więcej?
    ReviewUserIcon
    Bodo

    13.01.2020 23:08

    Inne

    Witam, decydując się na pracę w Niemczech, wcześniej zapoznałem się z wieloma agencjami i opiniami na ich temat i ta agencja wydawała się najlepszym rozwiązaniem. Sam charakter pracy był beż zarzutu oraz osoby z którymi pracowałem, natomiast wynagrodzenie które TA agencja podaje, a tym co otrzymaliśmy na koniec miesiąca to się mija z celem, o premiach które przemiły Pan wielokrotnie podkreślał że będą ,nie mówiąc o kwestiach urlopowych, nie wspominając także o mieszkaniu które pozostawiało wiele do życzenia, łagodnie pisząc to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie napisałem tego bo mi się nudzi, ale chciałem Was ostrzec oraz uchronić przed tą pseudoagencją i totalnym zakłamaniem z ICH strony
    ReviewUserIcon
    Hmm

    09.01.2020 08:10

    Inne

    Pytanko, w tej agencji pieniądze są wypłacane po tygodniu czy miesiącu? Chciałbym też zapytać o to czy może jest ktoś chętny na wyjazd, koniec max do końca stycznia.
    ReviewUserIcon
    Hmm

    09.01.2020 22:14

    Inne

    Odezwij się do mnie na maila, może akurat coś wymyślimy wspólnie ;) [email protected]
    ReviewUserIcon
    @Hmm

    13.01.2020 21:45

    Inne

    dwie osoby chetene do wspolnego wyjazdu?? odezwij sie podaje meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    slimi

    12.01.2020 21:55

    Inne

    Pytanko mam, ktoś pracuje jako komisjoner w Magdenburgu. Mógłby ktoś cos szerzej o samej pracy ale głównie zakwaterowaniu i warunkach?
    ReviewUserIcon
    Mari88

    08.01.2020 21:42

    Inne

    Czy jedzie ktos tez teraz przez agencje na produkcję wafli do Magdeburga ?
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    09.01.2020 14:00

    Inne

    Jadę z chłopakiem. Mamy zacząć pracę od 13 stycznia.
    ReviewUserIcon
    Mari88

    12.01.2020 15:16

    Inne

    My też z chłopakiem właśnie od 13 stycznia
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    09.01.2020 04:51

    Inne

    Witam chciałbym się zapytać jak to jest z kasą. Wyplacają co tydzień czy co miesiąc? W końcu miałbym tam jechac by zarobić a nie jakoś żyłować by utrzymać się ten pierwszy miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Zerg

    10.01.2020 11:17

    Inne

    To chyba warto łbie mieć jakieś pieniądze na pierwszy miesiąc, a nie jedzie jeden z drugim królewicz, bez języka, doświadczenia i jeszcze wymaga, żeby jaśnie pan miał co tydzień wypłatę.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    10.01.2020 15:57

    Inne

    Akurat łbie jak czegoś nie wiesz to się nie wypowiadaj. Znam 2 języki, doświadczenie też jakieś posiadam tyle, że jestem w podbramkowej sytuacji dlatego pytam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Krystek

    06.01.2020 20:18

    Inne

    Mam pytanie. Czy w MGSolutions mozna dostac zaliczke po przepracowaniu tygodnia lub dwoch? Pytam bo nie mam tyle kasy zeby miec za co przezyc przez miesiac w niemczech. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Zerg

    10.01.2020 11:19

    Inne

    Można, ale od 11 do 30stego bodajże. Miedzy 1-10dniem miesiąca nie wypłacaja.
    ReviewUserIcon
    Nowa28

    21.10.2019 16:50

    Inne

    Mam pytanie czy są jakieś osoby które wybierają się tam w pojedynkę? Czy tylko pary tam jeżdżą?
    ReviewUserIcon
    Lena

    28.10.2019 18:25

    Inne

    czesc,odezwij sie na maila [email protected],tez chce wyjechac ale samej wiadomo...lepiej z kims
    ReviewUserIcon
    Gość

    09.01.2020 13:36

    Inne

    Ja jestem chętna mój nr 535421221
    ReviewUserIcon
    M

    09.01.2020 12:24

    Inne

    Witam. Może ktoś się wypowiedzieć o pracy pomocnik magazynowy Frankfurt nad Menem ? Z góry dziękuję za odp.
    ReviewUserIcon
    M

    09.01.2020 12:11

    Inne

    Pomocnik magazynowy Frankfurt nad Menem ktoś był? Jak wygląda praca, zarobki, mieszkanie ?
    ReviewUserIcon
    Hmm

    09.01.2020 04:53

    Inne

    Jak jest tam z kasą? Tygodniowo czy raz w miesiącu?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    18.10.2019 13:46

    Inne

    Witam czy pracował ktoś bądź pracuje przy produkcji zabawek w Erfurcie?
    ReviewUserIcon
    Rr

    30.11.2019 02:07

    Inne

    Ile pobierają za mieszkanie miesięcznie
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    09.01.2020 02:35

    Inne

    300 od osoby. Ciężko tam znaleźć inne mieszkanie, ale jak się człowiek postara to znajdzie

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Krystian

    08.01.2020 21:14

    Inne

    Witam jest tu może ktoś kto pracuje bądź pracował jako komisjoner-magazynier w magdeburgu? Bądź w augsburgu jako pracownik produkcji? Chcialbym się dowiedzieć czy rzeczywiście wszystko wygląda tak jak jest napisane w ogłoszeniu. Czy warto jechać? jak z zakwaterowaniem, czy dużo rodaków zastanę czy będę sam jak palec? Moze ktoś chętny na wyjazd właśnie w te miejsca bo w razie czego miałbym wolne miejsca w samochodzie.
    ReviewUserIcon
    Toom

    06.01.2020 17:05

    Inne

    Witam. Czy ktoś był na produkcji napojów w okolicy Stuttgartu? JlStart projektu 13.01. jak wyglądają warunki pracy oraz zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    polo

    08.01.2020 12:15

    Inne

    praca lekka,zmudna i szybka trzeba po jakims czasie dojsc do wprawy ,poczatki sa ciezkie. pracuje sie 8h + 1h przerwy. Zadko sa nadgodziny. co do zakwaterowania to zalezy kogo gdzie wysla, ja nie narzekalem , na pietrze mieszkalo sie w 6 osob , pokoj na dwie osoby , kuchnia i lazienka . Duzo sklepow bylo w poblizu a do pracy mielismy okolo 20km
    ReviewUserIcon
    kropka

    08.01.2020 09:58

    Inne

    cześć, czy mógłby ktoś napisać jak wyglada praca przez te agencje? jak warunki mieszkania? czy wypłaty co tydzień czy co miesiąc?
    ReviewUserIcon
    Lili

    06.01.2020 11:59

    Inne

    Witam czy umowy podpisywane są umowami o pracy z oddelegowania i na jaki okres czasu? Jak warunki zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    sid

    07.01.2020 14:03

    Inne

    Warunki zakwaterowania pewnie zależą od miejsca - hotele robotnicze, pensjonaty. Różnie z tym bywa ;) Przeważnie na zadupiu i kawał drogi od pracy, dlatego szukają osób z samochodem. Umowy są na miesiąc i co miesiąc są przedłużane aneksem.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    06.01.2020 10:50

    Inne

    Witam. Może ktoś się wypowiedzieć o pracy na fabryce napoji w stuttgart? Z góry dziękuję za odp.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    06.01.2020 10:43

    Inne

    Hej. Czy ktoś by mógł wypowiedzieć się na temat pracy w stuttgart na fabryce napoji. Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    ArcziBald

    02.01.2020 23:57

    Inne

    Witam. Może ktoś napisać mi w mailu cos o tej agencji? jak zarobki kwatera ogolnie atmosfera na magazynach itd. [email protected] z góry dziekuje i czekam na wiadomosci.
    ReviewUserIcon
    Nelia1602

    03.01.2020 18:44

    Inne

    Również proszę o kontakt osoby które już współpracowały z tą agencją: [email protected]
    ReviewUserIcon
    czekoladowa

    22.11.2019 10:05

    Inne

    Kilka słów o pracy przy produkcji czekolady w Wergonie, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii... Tam naprawdę NIE JEST tak źle, zresztą ostatnimi czasy się poprawiło i to znacznie. Kasa jest zawsze na czas, opieka koordynatorki na miejscu super, kontakt z biurem w Krakowie bez zarzutu, są mili i pomocni. Teraz jest dużo nadgodzin, więc jak ktoś chce pracować i zarobić to nie będzie narzekał, no i Wernigerode jest niedaleko granicy... Pozdro
    ReviewUserIcon
    czekoladki

    26.12.2019 13:50

    Inne

    w grudniu są jakieś dodatkowe premie frekwencyjne ale tak to jest płatne przecież 11,5 eur za dobę, a jak marz frekwencją to masz minus 100 euro mniejsze potrącenie... praca jest spoko w tym roku sezon ma być do marca a potem 3 miesiące przerwy i można znów przyjechć
    ReviewUserIcon
    Anula8888

    03.01.2020 13:55

    Inne

    Agencja wporzo, ale praca w Wergonie, to nie polecam. Pracowalam i wiem ,że nigdy bym tam nie wróciła. Są inne fajne oferty . Czekolada - NIE!!
    ReviewUserIcon
    Elza

    28.12.2019 09:21

    Inne

    Witam wszystkich mam pytanie czy oferta pracy na produkcji słodyczy i na czekoladzie to ta sama oferta czy 2 różne.
    ReviewUserIcon
    Elza

    31.12.2019 10:55

    Inne

    Pracowałam już na produkcji tak że pracy się nie boję ale widząc że o czekoladzie są same złe opinie to aż strach próbować, oj a ludzie potrafią być różni na produkcji o wszystko potrafią mieć pretensje ze pracować szybko trzeba i czasem się spocic no ale nie ukrywajmy to jest produkcja czasem trzeba się zagrzaca jak nie pasuje to do domu i na zasiłku siedzieć większość negatywnych opinii to dodają ludzie co pracować się nie chce tylko by kawka i dyskusja ot co
    ReviewUserIcon
    Elunia

    31.12.2019 13:14

    Inne

    Nie ośmieszaj sie kazdy wie jaka to jest praca że szukaja pracowników i nikt nie chce tam jechać...(usunięte przez administratora)za 900 euro to powodzenia
    ReviewUserIcon
    Elvis

    23.12.2019 08:52

    Inne

    Czy mógłby ktos dodać szczera opinie oparta na wlasnym doswiadczeniu ,na temat pracy na magazynie w magdeburgu ? Wiem ze maja tam chyba 2 magazyny prosze o sprecyzowanie o ktorym mowa , szukam pracy jak najblizej granicy a to chyba jedyna taka oferta z MG , nie bardzo chcialbym zmieniac agencje ... interesują mnie informacje odnosnie samej pracy , ilosc godzin , atmosfera , zarobki , przymus robienia norm czy raczej kazdy pracuje swoim tempem ? z gory dziekuje za informacje
    ReviewUserIcon
    Elvis

    27.12.2019 15:37

    Inne

    Chce podjac prace po nowym roku i zastanawiam sie czy beda przyjecia
    ReviewUserIcon
    Asd

    28.12.2019 08:39

    Inne

    Myślę że tak, trzeba zadzwonić do MG i zapytać :)
    ReviewUserIcon
    Zosia

    23.12.2019 15:22

    Inne

    Hej czy wie ktoś jak jest na produkcji wafelków w Magdeburgu ? Był ktoś ?
    ReviewUserIcon
    magdeburger

    26.12.2019 13:51

    Inne

    byłem rok temu pracowaliśmy do lipca, jest ok, jak to produkcja, fajne jest bo płaca za przerwy a w Niemczech z reguły przerwy sa niepłatne, wiec spoko kaska za to wpada... jesli będziesz mieszkać na mieszkaniach MG to fajnie jesli zapewnia ta firma produkcyjna mieszkania u siebie na zakładzie to słabiej... wiec dopytaj
    ReviewUserIcon
    Zosia

    27.12.2019 14:51

    Inne

    Ok dziękuję za informację
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.12.2019 21:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Damian

    27.12.2019 13:42

    Inne

    Cześć ja mogę z tobą jechać od stycznia do pracy
    ReviewUserIcon
    Damian

    27.12.2019 13:43

    Inne

    Mój nr. Tel 507085299
    ReviewUserIcon
    Agahh

    23.12.2019 05:13

    Inne

    Czy produkcja czekolady to to samo co pakowanie czekoladek i to to samo miejsce wie ktoś ?
    ReviewUserIcon
    Mały

    12.12.2019 11:58

    Inne

    Bardzo polecam tą agencje. W porównaniu do innych z którymi dane mi było współpracować ta wyróżnia się rzetelnością i odpowiednim podejściem do pracownika. Kwestia wynagrodzenia, mieszkania innych warunków jak najbardziej na tak. Jasno określone warunki, jeśli miałem jakieś wątpliwości w sposób jasny i przejrzysty zostały mi one wyjaśnione i rozwiane - jak się okazuje nie we wszystkich kwestiach jestem alfą i omegą ;) a wydawało mi się że jeśli chodzi o kwestie finansowe to tak ;) Czuć że w miejscu pracy, jeśli jesteś z tej agencji to firma zna ich, widać że współpracują długo i przekłada się to na sprawne funkcjonowanie na miejscu. Jak dotąd MG Solutions to najlepsza agencja z pracy z jaką dane mi było współpracować, a uwierzcie że trochę już ich przerobiłem ;) Ich profesjonalizm przekłada się na wiele aspektów współpracy, podchodzą po ludzku i życzliwie do pracowników - pamiętajcie tylko że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi a oni pod swoimi skrzydłami mają setki takich pracowników jak my - bardziej lub mniej roszczeniowych :) Dane mi było niestety widzieć jak niektórzy z moich współpracowników odnosili się w rozmowach telefonicznych do koordynatora w Polsce, pamiętajcie że oni to też tylko ludzie, a dzięki nim Wam pracuje się lepiej :) Ja jestem na 100% zadowolony i póki co nie mam zamiaru zmieniać pracodawcy :) Pamiętajcie że wszystko zależy od waszego podejścia :) Życzę wszystkim pracownikom MG solutions zdrowego podejścia do życia :) Pozdrawiam, Zadowolony pracownik :)
    ReviewUserIcon
    ROCK

    20.12.2019 16:25

    Inne

    To ciebie mają już pewnie dość :D czytam i czytam te opinie,a nie jestem jescze ich pracownikiem, ale znajomi mi polecają bo pracują u nich, więc w styczniu chce wyjechać i zaglądam tu z ciekawości :) ale powiem szczerze że jak slysze opinie moich znajomych którzy pracują przez firme mg solutions, a tu czytam niektóre opinie to żal mi tych ludzi co tak narzekają, ale ja wierzę znajomym którzy są zadowoleni i pracuja juz ponad pół roku.
    ReviewUserIcon
    Zoja

    21.12.2019 22:18

    Inne

    No raczej że szanowne kadry mają mnie dość. Ale kasę wyrównują a gdyby się nie należała to myślisz że tak by było ? Jasne wolna wola każdego co robi ze swoimi zarobionymi pieniędzmi i może ją charytatywnie pozostawiać do dyspozycji agencji. Wyraziłam swoją opinię o ich rzetelności w rozliczeniach wynagrodzeń po to też by inni przeczytali i nie dali się rolować. Natomiast z pracy jestem zadowolona i wystarczyło to doczytać.

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon