opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 68
    • 69
    • 70
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowy

    14.08.2019 17:04

    Inne

    Witam czy pracuje ktoś na produkcji czekolady w magdeburgu? Mógł by ktoś powiedzieć jak wygląda tam praca i jak ma się sprawa z nockami?
    ReviewUserIcon
    mmm

    21.05.2019 10:18

    Inne

    Witam czy ktoś pracował przy kaskach w Magdeburgu?
    ReviewUserIcon
    Raf

    09.08.2019 17:46

    Inne

    Beznadziejnie .Zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy.
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    12.08.2019 12:53

    Inne

    Beznadziejne czyli ile mniej więcej na rękę po odbiciu mieszkania?
    ReviewUserIcon
    Dola81

    12.08.2019 09:16

    Inne

    Witam. Czy ktoś pracuje w Wismar jako Operator Wózków Widłowych? Jak to wygląda, jest ok? Jak mieszkanie,odległość od pracy? I jak zarobki?
    ReviewUserIcon
    Crdi

    08.08.2019 21:49

    Inne

    Witam. Czy ktoś z was pracował w Hannover na produkcji automotive i chciałby powiedzieć kilka zdań ?? Bo ta oferta powiela się dosyć często nie wiedząc dlaczego. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Pink

    09.08.2019 14:48

    Inne

    Dlaczego się powiela bo nikt nie chce jechać. A jak już wyjedzie to szybko znika do Polski. Duża rotacja .Bo praca nie adekwatna do kasy.Dziecko by na to wpadło.

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Paula

    30.07.2019 19:04

    Inne

    Firma na pierwszy rzut oka wygląda wiarygodnie,pomocni ,grzeczni w tym Krakiwie,ale po wysłaniu do Niemiec wszystko się kończy ,koordynator na wieyjeździe nie pomocny wogóle!!!za przykład podam dziewczynę ci zachorowła nie otrzymała pomocy z jego strony bo powiedział że teraz jest zajęty niech sobie zadzwoni na prywatną infolinię z ubezpieczalni którą wciskają odpłatnie i niech się na wizytę umówi czyli normalnego ubezpieczenia jadąc przez nich za granicę i musiała zjechać do polski co za tym poszło kszty paliwa tam i spowrotem i utraciła premię ,kolejne ich niedbalstwo nie wyrestrowują z UPracy pomimo ich zapewnień to akurat tyczy się mnie i innej pary będącej na tym samym projekcie,zmiana ciągłej decyzji z dnia na dzień że praca jest potem pracy nie ma na koniec każą nam się przenieść na 3dni pracy na inna kwaterę .Rzecz miała miejsce w Magdeburgu więc podejmując pracę przez nich w tej miejscowości zastanówcie się
    ReviewUserIcon
    Polak

    05.08.2019 19:41

    Inne

    Proszę nie żartować. A jak ma mi pomóc opiekun projektu na odległość. Przez internet? Notabene w godz.9-17.Zdrowie ma się jedno.!!
    ReviewUserIcon
    Kasiopeja

    08.08.2019 23:27

    Inne

    Zgadzam się z osobą wyżej. Ubezpieczenie które państwo oferujecie kolokwialnie mówiąc jest do "bani" ponieważ oni w ogóle nie umieją załatwić pilnie lekarza w sprawie choroby. Dlaczego musiałam ponosić koszty leczenia z własnej kieszeni? To nie tak miało wyglądać. Sprawa również się tyczy Magdeburga. Nikogo to nie obchodzi że ubezpieczalnia nie umie znaleźć lekarza, to ich obowiązek żeby jak najszybciej pomoc i żeby znaleźć lekarza w okolicy a nie tłumaczenie " że lekarze są obłożeni". Strasznie jestem tym zawiedziona już nie mówiąc o własnych kosztach leczenia...
    ReviewUserIcon
    Kubas

    08.08.2019 12:30

    Inne

    Ja polecam jestem tu 3 miesiąc - edeka Magdeburg - i jak narazie luzik. Czy jest tu ktoś jeszcze z Podkarpacia ?
    ReviewUserIcon
    Damian

    01.04.2019 09:24

    Inne

    Witam. Każdy poleca agencję, ale nie ma żadnej wzmianki na temat zarobków, które są najbardziej istotne, wiem że w ofercie sa zawarte informacje np. " minimum 1300-1600 euro po wszystkich potraceniach " ale czy są to realne zarobki ?? Napiszcie proszę na jakie zarobki mozna liczyć i na jakim projekcie pracujecie, to bedzie bardzo pomocna informacja. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Albert

    02.08.2019 09:40

    Inne

    Jak nie masz pojazdu to zapomnij .Takie osoby są dyskryminowane przez MG
    ReviewUserIcon
    reniap

    05.08.2019 10:39

    Inne

    hej, proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Vgt

    06.07.2019 10:06

    Inne

    Kilka słów o magazynie DSV Bochum. Są dwie hale jedna z chemią tzn. Płyny, pampersy, papiery a także żwirki dla kotów itp. Praca ciężka ale są stałe godziny i można zarobic, kierownictwo ok. Druga hala to czekolady, niestety godzin nie ma pracujesz po 4 lub 5 h dziennie bywa że w tygodniu nie przepracujemy nawet 5 dniu. Kierownik nie wie na jakim świecie żyje a rządzą nim dwie panie brygadzistki alkoholiczki a jedną z nich zawieszona za (usunięte przez administratora) ale nadal pracuje. Ciężko się doprosic o dodatkową pracę czy godziny a na dziale jest straszny bałagan. Nawet gdy jest mało pracy jesteś ganiany że masz szybko robić i ciągle jest czepianie sie kierownictwa które chce już iść do domu pić i nie obchodzi ich że ludzie nie mają godzin. Do agencji nie mam zastrzeżeń, jeśli masz problem możesz liczyć na ich pomoc.
    ReviewUserIcon
    Albert

    02.08.2019 09:56

    Inne

    Bo tam wszystkie osoby są z przypadku i pracują za karę.????
    ReviewUserIcon
    Knex kiniu

    01.08.2019 22:19

    Inne

    Miałem przyjemność pracować dwa lata za pośrednictwem MG a łącznie za granicą osiem więc powiedzmy, że mogę się w miarę obiektywnie wypowiedzieć. Moim zdaniem MG jest jedną z najbardziej rzetelnych firm na rynku. Negatywne opinie bz tego co widziałem pracując z ludźmi brały się z tego, że duża ich część miała problemy z czytaniem ze zrozumieniem, niejednokrotnie nawet nie chciało im się przeczytać umówy, którą podpisywali. Do sedna, pieniądze zawsze się zgadzały, wszystko zgodnie z umową bez ukrytych dodatkowych kosztów, życzliwa kadra która zawsze pomagała, ja miałem koordynatorkę z anielską cierpliwością, która nawet w swoim czasie wolnym potrafiła odebrać telefon, wysłać dokumenty oraz udzielić wskazówek,za co jestem bardzo wdzięczny. Podsumowanie moim zdaniem jest proste Firma z czystym sumieniem godna polecenia!!!
    ReviewUserIcon
    Sławek

    01.08.2019 17:39

    Inne

    Właśnie przeglądam ich oferty i co widzę. Praca przy produkcji czekolady wystawiona na dwóch różnych portalach.Treść ta sama oczywiście oprócz zarobków. Na jednej 1100-1300 a na drugiej 1100-1200. To jest chwyt poniżej pasa.Porażka totalna. A nóż ktoś zaaplikuje z tej drugiej.
    ReviewUserIcon
    Pracownikk

    25.07.2019 17:54

    Inne

    Dlaczego nikt nie wspomniał o warunkach w mieszkaniach? Każda para mieszka w innym miejscu. Jedni jakieś 8 km od miejsca 0racy natomiast inni jakieś 30 km. To że mieszkania są w pelni wyposażone to kłamstwo. Jedni nie mają internetu, inni lodówki jeszcze inni pralki. Możesz trafić na hotel 0racowniczy i mieszkać w Bulgarami i Rumunami dzieląc z nimi kuchnie, którzy nie 9racuja a cale dnie spędzają w kuchni pijąc alkihol z paniami lekkich obyczajów. Jeżeli chcesz zmienić hotel to szykuj się na to, że ludzie w biurze NIC nie załatwia. Podobnie jak koordynator, który w zupełnie niczym nie pomaga. Firma obiecuję ok 1300 euro a to jedno wielkie kłamstwo. Ostatnie wypłaty to oko 1040 euro. Rotacja w 9racy jest ogromna, bo kto chce 9racowac tak daleko od domu za psie pieniądze i mieszkać w mieszkaniach gdzie warunki są skandaliczne? Nie sugerujcie się dobrymi opiniami, nie są wystawiane 0rzez realne osoby. :)
    ReviewUserIcon
    Kaski w magdeburgu

    23.07.2019 17:57

    Inne

    Witam. Na agencji MG przejechalismy sie razem z mężem. Obiecywali pracę na 3 miesiące, a pracowaliśmy zaledwie półtora miesiąca. Do ostatniej chwili nie dali nam znać czy pracujemy do końca miesiaca, czy mamy wolne 3 ostatnie dni, ponieważ firma idzie na urlopy. Musieliśmy się dowiedzieć na własną rękę ponieważ koordynatorzy "nie mają informacji od firmy".-to ich wyuczony tekst jezeli dzwonisz przez telefon. Nie dali nam znac nawet tydzien przed, a nawet 3 dni przed. Jezeli chodzi o kasę- to nie nastawiajcie się na więcej niz 1100 eur. Premia frekwencyjna to bzdura. A od kadrowej nic nie można się dowiedzieć. U mnie w banku i mojego męża przelew był opóźniony(mimo iz mamy w innych), a jeden pasek wyplaty i tak nie doszedł.Od miejsca pracy do mieszkania 22 km. Niestety bylismy pierwszy raz przez ta agencję i ostatni.
    ReviewUserIcon
    dwie miłe kobiety

    18.07.2019 16:24

    Inne

    Witam serdecznie, planujemy jechać w sierpniu do pracy na magazyn Magdenburgu lub jakakolwiek inna opcja na magazyn. Niestety nie mamy samochodu co automatycznie nas wykluczyło w rekrutacji. Planujemy zostać tam do stycznia, stąd pytanie, czy ktoś się wybiera i ma miejsce w samochodzie na dwie niekonfliktowe dziewczyny w okresie tych miesięcy? Oczywiście dokładamy się do paliwa. kontakt: [email protected]
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    euro123

    22.02.2019 11:35

    Inne

    wyplata na czas w euro do 10kazdego miesiaca, praca 2 lub 3 zmiany, pary pracują razem a jedyny minus że mieszkania niektore są daleko od zakładu (ale jest doplata za paliwo z resztą dużo osob jest w prywatnych mieszkaniach bo się opłaca bardziej)
    ReviewUserIcon
    kriss

    04.04.2019 13:43

    Inne

    skoro praca ok to czemu sobie mieszkania nie wynajmiecie??widze ze brak samodzielności..dziecinne zachowanie najlepiej to wszystko do rączki podac
    ReviewUserIcon
    Nikoletta

    18.07.2019 09:40

    Inne

    Oczywiście że jest. Tylko w przypadku jak zabierasz pracowników swoim samochodem do pracy. To jest tajemnica. Coś w rodzaju " Tylko nie mów nikomu"
    ReviewUserIcon
    Chce podjąć prace

    26.06.2019 08:35

    Inne

    Witam chcialbym wyjechać do z narzeczoną... Czy zazwyczaj mieszkanie jest z wspólokatorami czy samemu można mieszkać?
    ReviewUserIcon
    alfons

    18.07.2019 09:26

    Inne

    Oczywiście , że samemu . Nie dajcie się namówić na żadnych lokatorów.
    ReviewUserIcon
    Natka

    17.07.2019 15:09

    Inne

    Bez samochodu nie podchodź . Wymuszają wręcz na tobie żebyś kolegę, sąsiada i inne pociotki namówił na wyjazd z samochodem. Czas w końcu zadbać o transport pracowników do pracy a nie wymuszać na pracownikach posiadanie pojazdu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2019 07:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    big

    16.07.2019 19:58

    Inne

    A gdzie jest wielki manager z KRK .Niech się zajmie sprawą a nie tylko grafiki wysyła.
    ReviewUserIcon
    pick

    17.07.2019 12:46

    Inne

    Najgorsze są studenciaki , którzy przyjeżdżają na 2 lub 3m-ce i sieją ferment. A potem zabierają (usunięte przez administratora) a niesmak miedzy stałymi pracownikami zostaje.
    ReviewUserIcon
    Darek

    08.07.2019 14:28

    Inne

    Witam. Planuje wyjazd do Niemiec poprzez Mg Solutions. Ponieważ w ogłoszeniach jest warunek dotyczący zapewnienia sobie transportu do miejsca pracy, to w związku z tym mam pytanie: Czy ktoś planuje w najbliższym czasie jechać swoim samochodem?Proszę pisać na: [email protected]
    ReviewUserIcon
    black

    30.06.2019 09:14

    Inne

    Czy są wyjazdy krótkoterminowe np wakacje? Czy tylko długofalowe. Proszę o odpowiedź .
    ReviewUserIcon
    Klvdxx

    05.07.2019 20:38

    Inne

    Również się podpinam pod pytanie :)
    ReviewUserIcon
    wera

    06.06.2019 11:41

    Inne

    Bardzo fajna agencja, pracuję u nich 4 miesiące, zawsze mam pewne 40 godzin tygodniowo plus nadgodziny, brygadziści i koordynator projektu szybko reagują na pytania, polecam
    ReviewUserIcon
    Nic

    26.06.2019 20:08

    Inne

    A co robisz? Ze tak chwalisz.podobno to są obozy pracy
    ReviewUserIcon
    Basia

    05.07.2019 09:22

    Inne

    Ha ha ha :D To ty chyba w (usunięte przez administratora) nie bylas :D :D pozdro! ja nie narzekam, i kasa ok, zawsze na czas a nie tak jak w innych agencjach
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    kris

    04.07.2019 07:02

    Inne

    Witam, mam pytanko czy jest wymagana znajomość języka niemieckiego. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.07.2019 00:41

    Inne

    Ludzie omijajcie EDEKE w Magdeburgu, szerokim łukiem. Tyle w temacie. Szkoda słów, żeby więcej się rozpisywać.
    ReviewUserIcon
    Mike

    28.06.2019 14:53

    Inne

    Dzień dobry! Czy pracuje ktoś w Magdeburgu jako "komisjoner - magazynier"? (kompletowanie zamówień zgodnie z listą itp itd) Pozdrawiam Mike
    ReviewUserIcon
    kik

    27.06.2019 10:11

    Inne

    Czy to jest prawdą , że osoba dla której praca jest za ciężka i rezygnuje to jej partner/ka zostaje zwolniona nawet jeśli jej praca odpowiada i chce zostać?
    ReviewUserIcon
    Maciejmaciek

    26.06.2019 22:01

    Inne

    Cześć, jak wygląda sprawa w przypadku braku posiadania pojazd? Czy może koordynatorzy lub rekruterzy "zgrywają" ze sobą osoby wyjeżdżające w tym samym terminie? Czy może posiadanie pojazdu to obowiązkowa sprawa?
    ReviewUserIcon
    Ewaxoxo

    06.06.2019 15:31

    Inne

    Witam. Czy pracuje ktoś w Magdeburgu przy produkcji kasków ? Proszę o jak najwiecej informacji o samej pracy, jak wyglada, jak z wynagrodzeniem i jak wyglada zakwaterowanie.
    ReviewUserIcon
    Ewaxoxo

    11.06.2019 13:35

    Inne

    Nie pracuje, dzisiaj mam odesłać podpisane umowy i się zastanawiam
    ReviewUserIcon
    Tomek

    26.06.2019 11:28

    Inne

    Też z chęcią zasięgnąłbym opinii osób, które tam pracują. W lipcu wybieramy się z dziewczyną do Magdeburga i chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś o pracy, wynagrodzeniu i panujących tam warunkach.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Takashi

    18.06.2019 17:07

    Inne

    Hej, wyjeżdża ktoś w najbliższym czasie do Magdeburga do tego nowego magazynu?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    26.06.2019 11:25

    Inne

    Nowego miejsca? My z dziewczyną szukamy pracy z Magdeburgu, chcielibyśmy rozpocząć od początku/połowy lipca.
    ReviewUserIcon
    Kriss

    24.06.2019 17:34

    Inne

    Witam. Czy ktoś pracuje w Stuttgarcie na magazynie z odzieżą ? Zastanawiam się nad wyjazdem tam do pracy z narzeczoną. Jakieś opinie ?
    ReviewUserIcon
    kinga

    20.06.2019 14:50

    Inne

    Wie ktoś czy w tym roku bedzie praca w laboratorium? Albo ktos jedzie na cos innego i ma wolne 2 miejsca?
    ReviewUserIcon
    Ryan_90

    06.05.2019 09:31

    Inne

    Witam, Piszę z zapytaniem o prace jako komisjoner na magazynie Edeki w okolicach Oldenburga. Jak wygląda praca na tym magazynie? Czy jest ona ciężka dla kobiet? Jakie są warunki mieszkaniowe? Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Yooko

    03.06.2019 14:18

    Inne

    Koordynator jest tak pomocny ze tylko szkodzi. Nie oszukujmy sie ale przez niego polowa pracownikow sie zwolnila. Z oszustami niestety w zgodzie sie zyc nie da. A po magazynie kraza pogloski ze na swoich pracowników policje naslal toz to skandal. Jak dla mnie firma Edeka jest okej, MG rowniez ale kuu...zwa niech daja takiego koordynatora co mozna z nim zyc w zgodzie a nie zeby ludziom szkodzil i zeby sie bali przez niego do roboty chodzic.
    ReviewUserIcon
    Kaamka

    06.06.2019 11:26

    Inne

    Nie jest szczególnie ciężka :) fajne jest to, że pracuje się w tych samych godzinach a nie na zmienne grafiki
    ReviewUserIcon
    Nowyy

    23.05.2019 17:10

    Inne

    Witam pracuje ktoś na magazynie z kosmetykami i produktami BIO? Jak to rzeczywiście wygląda z zarobkami, zakwaterowaniem itd? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kasia

    29.05.2019 23:13

    Inne

    Witam, praca sama w sobie nie jest ciężka ludzie na magazynie są w porządku, ale co do samego wynagrodzenia ma się to nijak do tego co firma obiecuję. Podstawą jest1300 € a po obliczeniach wychodzi 1050€ nadgodziny to ściema, soboty pracujące płatne normalnie a o nockach można tylko pomarzyć. Osobiście uważam że nie warto jechać taki kawał drogi ponieważ przy granicy można pracować za podobną kasę
    ReviewUserIcon
    BezNicka

    02.06.2019 13:14

    Inne

    To co piszesz jest po prostu smieszne.Zarobki wynikaja z ilosci godzin,wiecej godzin to wiecej pieniedzy,skoro jest Ci tam zle i zostales oszukany jak twierdzisz to co tam jeszcze robisz??????????
    ReviewUserIcon
    BezNicka

    02.06.2019 02:15

    Inne

    Koordynator na projekcie DSV w Weilerswist ST to porazka-bajkopisarz,fantasta,w niczym nie pomaga a jedynie szkodzi,zdarza mu sie krzyczec na ludzi,uwaza sie za diabli wiedza jak waznego a ludzie sie z niego smieja,jeden z brygadzistow zmianowych mowi o nim ,,idiot''.
    ReviewUserIcon
    Nowa11

    29.05.2019 16:33

    Inne

    Witam , szukam osob ktorzy zaczynają prace 11 czerwca w Automotive lub osoby ktore tam pracuja. Moga coś powiedzieć o zakwaterowaniu, pracy, zarobkach ?
    ReviewUserIcon
    Ola2019

    30.05.2019 21:42

    Inne

    Hej ;) Również jadę 11 do pracy w Automotive Jeśli chciałabyś się skontaktować proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    01.06.2019 16:37

    Inne

    Jedziemy razem z żoną swoim autem tam
    ReviewUserIcon
    Lili99

    24.05.2019 10:50

    Inne

    Hej szukam jednej osoby do wyjazdu przez MG Solutions , praca okolice Hanoweru , brakuje nam jednej osoby do pokoju. Prosze o kontakt email [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.05.2019 11:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jestem tu nowa

    22.05.2019 17:27

    Inne

    Hej. A mam pytanie. Wymogiem jest tam znajomość języka ? Orientujesz się może ?
    ReviewUserIcon
    Michalek19992

    21.05.2019 12:27

    Inne

    Witam pracuje ktoś na komisjonerce na magazynie z kosmetykami i produktami BIO? Jak z godzinami,wypłatami,mieszkaniem? Ktoś coś? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jestem tu nowa

    22.05.2019 17:25

    Inne

    Siemka. Ja wybieram się z chłopakiem. Ty sam jedziesz ? Naszego kumpla rodzina tam pracowała, chwali sobie bardzo. Ogólnie polecał. Daj znać, może się jakoś zgadamy razem. A skąd Ty jesteś ?
    ReviewUserIcon
    Rty

    22.05.2019 16:38

    Inne

    Odradzam pracę na stanowisku pracownik magazynu z wyrobami czekoladowymi w Bochum. Godzin nie ma, co drugi dzień wolny choć w agencji zapewniają że praca jest kierownicy zakładu mówią że już jej nie będzie . Na magazynie wogole się tobą nie interesują. Do pracy daleko w mieszkaniu nie ma nawet szawki w pokojach.
    ReviewUserIcon
    Michallll

    21.05.2019 23:22

    Inne

    Oferta pracy na magazynie jako komisjoner w Magdeburgu. Podwyżka do 2000 euro netto po 9 miesiąc? Czy ktoś tam pracuje/pracował? I może się wypowiedzieć co i jak wygląda? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Karola

    21.05.2019 20:19

    Inne

    Witam jest ktos chetnyna wspolby wyjazd jestem z gdyni poszukuje kumpla badz kumpeli na wspolny wyjazd jako para aby miec razem pokoj . Nie mamnagranej pracy ale majakilka ofert ktore bym rozpatrzyla . Jak ktos ma plany wyjechac a chce poklikac zapraszam na priv [email protected]
    ReviewUserIcon
    Stev

    09.05.2019 15:22

    Inne

    Polecam ta agencje, jak narazie najlepsza z jaka pracaowalem. Pieniadze na czas i wszystko zgadza sie tak jak bylo ustalone przed wyjazdem.
    ReviewUserIcon
    nick

    20.05.2019 15:31

    Inne

    Wszystko oprócz wynagrodzenia za święta wypadające w tygodniu.

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.