opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10085)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10085)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 61
    • 62
    • 63
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    LttleMaja

    08.05.2020 13:43

    Inne

    ktoś wie kiedy jest szansa dostać się na automotive w Bockenem? jest tam już ktoś? :((((((
    ReviewUserIcon
    Lllll

    08.05.2020 15:09

    Inne

    Wcale nie ma szansy już...
    ReviewUserIcon
    Lobster

    08.05.2020 13:29

    Inne

    siema nie wiecie jak w koncu z tą kwarantanną w Niemczech? bo bym już chętnie wrócił do MG nawet jeśli jest niepełny etat, ale nie żeby 14 dni siedzieć na mieszkaniu :)
    ReviewUserIcon
    niewiemm

    08.05.2020 13:23

    Inne

    ja się cieszę że mam wgl prace, żona pracuje w hotelarstwie i dostała tylko połowę wypłaty, teraz jest słabo za kwiecień mało miałem godzin na magazynie MGsollutions , ale przecież się to skończy i na czerwiec zostaję bo muszę przecież mieć pracę
    ReviewUserIcon
    benek

    08.05.2020 13:23

    Inne

    Hej, a kto wie jak jest na tej czekoladzie? można robić nadgodziny? Ja chce wyjechać tak do max 2 tyg. Częstochowa

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Paula

    05.05.2020 13:35

    Inne

    Czy ktoś wie czy agencja w obecnej sytuacji nadal zatrudnia nowych ???
    ReviewUserIcon
    Banderas

    08.05.2020 11:18

    Inne

    lepsze dwie niż żadne :D
    ReviewUserIcon
    Molek23

    08.05.2020 13:18

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    Kamilos

    28.04.2020 08:20

    Inne

    Ludziska smieszycie mnie, u mnie tez jest kilku co ciagle im coś niby sie nie zgadza a widzę ze co roku wracają lub pracują dalej, to czemu nie pójdziecie do tych niemieckich firm I agencji jak one takie cudowne? Ze sie wam tak chce gadać i chrzanić xd takie Polaczki pokrzywdzone wiecznie... tylko potem idziecie do tych Niemców i płaczecie ze nie pomagają ze 500 eur za mieszkanie ze za małe wypłaty itd już przerabiałem to
    ReviewUserIcon
    Rostbef

    04.05.2020 08:27

    Inne

    W pełni podzielam Twoje zdanie, zgadzam się. Myślę podobnie bo też już swoje widziałem i wiem jak to wygląda z naszymi rodakami za granicą i z tym jak dużo wymagają, a jednocześnie nie potrafią zbyt wiele dać od siebie, bo im przecież wszystko się należy, a dodatkowo już to że wyjechali do pracy do Niemiec, i to zrobili dla agencji,a nie dla siebie :D to już wielki wyczyn i agencja powinna ich całować po nogach :D
    ReviewUserIcon
    Lego

    05.05.2020 10:46

    Inne

    całować po nogach, przywieźć na miejsce, odwozić do pracy, sprzątać mieszkanie i płacić 2000 euro ;P przecież to jest takie normalne i tak to właśnie powinno wyglądać :D śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    lobster

    10.12.2019 10:03

    Inne

    ogólnie po przeczytaniu niektórych opinii to zastanowilbym się nad wyjazdem haha ale byłem w pracy z tą agencją więc wiem że większość opinii to pierdoly :) praca jak praca ważne że wynagrodzenie zawsze na czas do 10go, mieszkanie jak chcesz możesz wynająć prywatnie i nie narzekać... nie wiem gdzie bym w Polsce zarobił na czysto tyle ile mam w mg solutions więc pozdrawiam tych co tu wymyślają i straszą innych
    ReviewUserIcon
    Bartek

    03.05.2020 09:33

    Inne

    Jeśli nie masz rodziny w Polsce mieszkania i żadnych rachunków to może sporo odłożysz podejmując dojazd utrzymanie i opłaty w niemczech to ja wychodziłem na zero
    ReviewUserIcon
    Molo

    04.05.2020 22:43

    Inne

    Przy umowie podpisywanej na miesiąc, wynajmowanie mieszkania na własną rękę nie jest zbyt dobrym pomysłem. W mg solutions pracę możesz stracić z dnia na dzień, a wypowiedzenie najmu to przeważnie co najmniej 3 miesiące.
    ReviewUserIcon
    Miro

    21.11.2019 09:13

    Inne

    Pracuje ktoś może w Bremen na magazynie ? Albo jedzie ktoś 5 grudnia ?
    ReviewUserIcon
    Beata

    03.05.2020 12:25

    Inne

    To jak masz 40 to juz jechać nie mozesz? Śmieszne naprawde.
    ReviewUserIcon
    Lio

    04.05.2020 12:16

    Inne

    Na to stanowisko najwyraźniej nie, ale ogólnie jak najbardziej 40 letnia osoba może jechać z agencją. Najwyraźniej tam akurat jest taka specyfika pracy, że potrzebują bardzo młode osoby (oczywiście 35 lat to dla mnie nadal młoda osoba, ale no nie ja rekrutuję).
    ReviewUserIcon
    %%89

    30.04.2020 13:13

    Inne

    Ej no tak się zastanawiam czy ktoś serio sugeruje sie opiniami tutaj? przecież wiadomo, że pisze jakiś 5 % ludzi którzy mieli zbyt wysokie wymagania lub się rozczarowali bo mieli inne oczekiwania, lub po prostu zostali zwolnieni bo się nie nadawali. jeden na milion Polaków podzieli się poztywną opinią, bo jak jest zadowolony to wtedy siedzi cicho, czy na serio tego nie rozumiecie? mam 40 lat i od ukończenia 18 lat jeżdże do Niemiec lub Austrii, kiedyś z ojcem, teraz sam i to jak jest zależy od kilku rzeczy, ale dopiero można to stwierdzić jak się ma jakieś doświadczenie. Zależy czy wyjeżdzać przed świetami kiedy jest masa pracy, czy po kiedy jest lekki przestój w gospodarce, czy trafisz na fajnych kierowników czy helgi jakieś, czy na mieszkaniu będziesz z kimś znajomym czy obcym, itd ale najgorsze co jest to po miesiącu uciekać rezygnować bo jakaś jedna rzecz nie pasuje, dajcie sobie czasu nauczcie się pracy, poznajcie ludzi, zaróbcie kilka wypłat i wtedy wyciągajcie wnioski i podejmujcie decyzje... ofert pracy tak w mg jak w innych agencjach takich dużych jest pewnie 50 i jeśli ktoś trafił gorzej to nie znaczy że ty trafisz tak samo... a jeśli trafisz źle to poczekaj chwile postara się, poproś nie wiem o zmianę mieszkania, powalcz trochę, bo zawsze są jakieś minusy... dlatego nie czytajcie ludzie tych opinii bo pytanie kto je napisał, dlaczego, jakim był pracownikiem, itd itd, ja teraz jestem nie przez mg ale jakbym miał jechać znów przez agencje to bym wział oferte z mg bo jak na agencje na prawdę są całkiem w porządku i normalnie, niemieckie agencje to tragedia to od razu ostrzegam (mają cię w nosie i w dodatku nigdy nie dogadasz się tak jak z Polakiem), no chyba że macie możliwość zatrudnić się bezpośrednio pod firmą niemiecką bez pośredników to ok, ale wtedy nie licz na mieszkanie i na jakąś pomoc w razie czego, wszystkie formalności, meldunki, szpitale, zgłoszenia, podatki itd musisz sam... więc bez języka nie polecam. Z doświadczenia wiem, że dobrze jest zacząć pracę w maju bo miesiące wakacyjne są zawsze lepsze kasowo, więcej dni roboczych itd, i do listopada jest ok, styczeń, luty, kwiecień i maj sa zawsze tragiczne, bo świeta, mały dni, i w Niemczech ludzie wtedy nie wydają pieniędzy nie robią zakupów dużych itd. Ale z drugiej strony czasem też dobrze jest przeczekać, bo potem w sezonie cięzko się załapać. Ale koniec końcem miejcie swój rozum, bo pamiętajcie że Polacy to mistrzowie świata w hejcie, jak Polak jest z 9 rzeczy zadowolony a jedna mu nie pasuje to i tak pracodawcę skrytykuje, a pytanie czy on jest idealnym pracownikiem?! mam nadzieję, że dałem niektórym, tym młodym poczatkującym trochę do myślenia, bo starsi doświadczeni to wiedzą o czym mówię... najważniejsze znaleźć fajne miejsce poznac ludzi, zakorzenić się, zdobyć znajomości, pokazać swoją jakość pracy a potem jak się ma już opinię dobrą to już jest z górki i Cię szanuję, ale nic za darmo i od razu... Póki co to tyle, bo już nie mogłem niektórych rzeczy czytać, a i nie jestem pracownikiem mg podkreślam a byłem z nimi w Nimeczech 2 lata temu na produkcji uszczelek, więc nie pisze tu po to aby komuś słodzić, ale ogólnie jak wygląda praca na start w Niemczech. trzymajcie się zdrowo i nie zawsze najlepsza praca to ta gdzie najwięcej zarobicie, tylko ta gdzie się dobrze czujecie i da się zyć normalnie
    ReviewUserIcon
    BezNicka

    01.05.2020 11:13

    Inne

    W końcu ktoś normalny się odezwał i napisał rozsądnie, zgadzam się z tym na milion procent,Polacy to dożywotni mistrzowie świata w narzekaniu.Tak się składa,że piąty rok współpracuję z agencją i jakoś nie narzekam,że ciężko i źle,zdaje sobie sprawę,że nie jadę na wakacje leżeć i pachnieć tylko zasuwać fizycznie.Nieraz było pod górkę i nieraz zaciskalam zęby żeby wytrzymać i nie wybuchnąć,efekt ostatniej pracy z której chciałam uciekać bo na początku ledwo dawałam radę to propozycja przejścia na umowę niemiecką,nie skorzystałam bo się nie opłacało po prostu.Ciekawe,że mnie jakoś nikt na pensji nie (usunięte przez administratora) a koordynator z agencji zawsze odbierał tel.
    ReviewUserIcon
    Edaa

    30.04.2020 18:36

    Inne

    Czy ktoś wyjechal niedawno ? Interesuje mnie kwestia kwarantanny w niemczech????
    ReviewUserIcon
    Ewela

    10.04.2020 16:45

    Inne

    Dawno nie spotkałam tak rzetelnej agencji. Możecie wierzyć bądź nie, ale naprawdę bardzo pozytywnie się zaskoczyłam i polecam :) Negatywne opinie pewnie piszą osoby które nie potrafiły się dogadać w jakichś sprawach, mają do tego prawo. Ja, personalnie jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :) Chociaż w tym roku trochę dziwne.
    ReviewUserIcon
    Jakubek

    27.04.2020 11:54

    Inne

    A ja się zgadzam z twoją opinią, też uważam, że to rzetelna agencja, pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Popek

    28.04.2020 10:09

    Inne

    aaa w kółko się czepiają o to samo, a mieli wyjaśnione już kilka razy, ale nadal nie dociera jak to wszystko działa, szkoda się denerwować i próbować z nimi wykłócać. Ja też uważam, że to jest rzetelna i dobra agencja, nie zawiodłem sie na nich nigdy, ani ja ani moi znajomi którzy również wyjeżdżali z mg i nie bede się sugerować internetem, bo swoją opinię mam wyrobioną i nikt mi tego nie zabierze
    ReviewUserIcon
    janusz12

    01.05.2018 16:51

    Inne

    mam pytanie odnośnie dni swiatecznych które łącza sie z weekendem wypadające w piatek lub poniedziałek..za te dni agencja nie płaci tłumacząc ze jest to przedłuzenie weekendu.prosze o wskazanie mi gdzie jest to zapisane w kodeksie pracy i na jakiej podstawie agencja nie wypłąca pieniedzy za te dni
    ReviewUserIcon
    madziara

    27.04.2020 15:16

    Inne

    Witam A masz może jakiś konkretny przepis na to zastosowanie wynagrodzenia za święta żeby można się powołać na niego i czy przepis ten dotyczy też pracy tymczasowej z odelegowanym do Niemiec pracownikiem. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Wanda

    28.04.2020 07:58

    Inne

    słuchaj bo to polska agencja! i wogóle nie muszą płacić za świeta sprawdzałam to w biurze ksiegowym takim polskim w Berlinie, jesli masz polską firmę z polskimi składkami i jesteś delegowany za granicę to nie obowiązują ich wszystkie przepisy niemieckie tylko cześć, np. mindestlohn, dodatki na nocki, nadgodziny, za pracę w świeta (podkreślam prace nei przestój) , dni urlopu itd, ale nie wszystko niestety. Ale z kolei polskie składki masz niższe i nie potrącają ci wszystkiego za zakwaterowanie. W niemieckich agencjach zapłacą ci niby za świeto np. w adecco niemieckim czy manpowerze, czy mondi, ale z kolei mają wysokie składki ze 100 lub 150 eur wyższe przy moich pensjach, za mieszkanie potrącają 100% nic nie dokładają, i dodatkowo mają to chore konto arbeitszaitkonto (nie wiem czy dobrze napisałam) i wszystkie nadgodziny ci się gdzies odkładają a potem przepadają i płaca normalnie bo jak nie ma pracy to ci każą siedzieć w domu i niby z tego wypłacają, a co jest bardzo trudno sprawdzić. No i oczywiście wtedy już bez dodatku 25% za nadgodziny. MG wypłaca przynajmniej co miesiąc wszystko a nie trzyma Bóg wie gdzoe. Serio ludzie koniec końcem i tak wychodzi lepiej finansowo na polskiej firmie, a już przeszłam kilka pośredników. W mg jest co któreś świeto płatne jako przestojowe czy coś takiego, a większość polskich firm nie płaci za żadne jeśli nie pracujesz w ten dzien bo fakt że nie muszą, na stronie collamtu można też o tym znaleść co polska firma musi zapłacić pracownikowi wysłanemu do Niemiec, księgowa mi to wysłała, ale to jest po niemiecku, potem poszukam i wkleje. Koniec końcem jeśli macie pracę to się cieszcie i trzymajcie niej w tych czasach, to nie czas na życzenia, bo niestety 50% mojej rodziny straciło w Polsce prace a kolejna cześć siedzi na urlopach bezpłatnych lub na zasiłku, więc mi z męzem się udąło że mamy pracę teraz w Niemczech w mg na magazynie, ale tutaj tez robią czystki bo nie potrzeba tylu ludzi i mało pracy się robi powoli, zostaną tylko najlepsi i najstarsi pracownicy, wiec może się utrzymamy... ale na prawde od wszystkich słychać złe wieści i drżymy każdego dnia, bo w Polsce pracy się nie znajdzie teraz, wszyscy młodzi z hoteli, restauracji, pubów, fryzjerów itd są na bezrobociu, wiec komuś takiemu jak ja 40+ będzie ciezko, ale myśle że jest nas więcej, bądźcie ostrożni i zdrowi!
    ReviewUserIcon
    Kuba

    26.04.2020 15:59

    Inne

    Przyjechałem na jeden projekt z MG niestety praca po 4 dni A może być po 3 stawka spoko ale niestety są dwa minusy brak urlopu kutry niby jest zawsze wypłacany więc je,Eli odekmniemy id naszej wypłaty dwa dni urlopu to mówiąc szczerze bardziej się opłaca pójść pod niemiecką agencję mieć urlop płatny i w przypadku wypowiedzenia nie jest to z dnia na dzień i co najważniejsze umowy nie są podpisywane co miesiąc co jest dla mnie największą głupotą czego nie potrafię zrozumieć, ale tak się zabezpiecza polską firmą ponieważ gdybyśmy mieli umowę na 6 mięs A były byśmy bez pracy tak jak to miało miejsce przez pandemie musieli byśmy otrzymać jakieś pieniądze A tak firma mówi czesc i rządź sobie... Nie polecam firmy zarobki nie są nic lepsze od zarobków proponowanych przez niemieckie biura praca
    ReviewUserIcon
    Ssssdd

    27.04.2020 20:25

    Inne

    A po polsku sie nie da ? Na jakim niby projekcie pracujesz 4 dni w tyg ? Co ty za bzdury piszesz ... nawet sie porządnie wyslowic nie umiesz a gdzie tu o pracy rozmawiać...
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    27.04.2020 16:08

    Inne

    Nie polecam tej firmy koszt zakwaterowania 300€ od osoby dojazd do pracy na własny koszt więc przy zarobkach 1600€ zostaję około tysiąc € do tego trzeba odjąć jedzenie i zostaję około 800€ jeżeli tyle zarabia daną osoba być może dla kogoś jest to wystarczająca kwota Ale niestety dla kogoś kto chciał by zostać na dłużej i myśleć o pozostaniu w niemczech na długo przechodząc na prywatne mieszkanie wpłacając wszystkie opłaty niestety nie zostaję zbyt wiele. Ale proponuję zrobić tak jak ja przez okres pra y uczyłem się niemieckiego aby przejść pod niemiecką firmę i naprawdę polecam bardziej niemieckie agencje niż polskie przynajmniej się ma płatny urlop i można pójść na niemieckie bezrobocie i nabiera się jakiś praw. Pójście do stomatologa czy doktora nie wymaga odemnie wyciągania własnych pieniędzy
    ReviewUserIcon
    lusesita

    14.04.2020 16:57

    Inne

    Pracuję dopiero dwa tygodnie, ale jak na razie wszystko w porządku. Fajnych ludzi mamy w mieszkaniu :) no i w pracy też.
    ReviewUserIcon
    eight

    24.04.2020 10:37

    Inne

    No i piąteczka w pelni sie zgadzam z tym co mowisz. kazdy ma inne oczekiwania, nie ma tutaj miejsca na przegadywania
    ReviewUserIcon
    Lota

    24.04.2020 12:39

    Inne

    za marzec były super wypłaty ludzie pozarabiali u nas grubo ponad 1500 eur na reke a niektórzy nawet 1900, na dsv pod Kolonią Kwiecień już słabszy i maj pewnie też taki będzie, ale przynajmniej jest robota
    ReviewUserIcon
    Ilona

    24.04.2020 12:01

    Inne

    Czy jest tu ktoś z okolic Lublina z własnym autem i myśli o wyjeździe do pracy do Niemiec z tą agencją?
    ReviewUserIcon
    Lola

    16.03.2020 12:07

    Inne

    Czy decydujecie się na wyjazdy w związku z obecną sytuacją wirusa ?
    ReviewUserIcon
    Bolek

    22.04.2020 14:41

    Inne

    A na jaką pomoc liczyłaś? bo z tego co wiem to osoby które DSV zwolniło dostało od mgsolutions nową ofertę pracy, i wiem że wszystkim dali taka opcję żeby nie zostać na lodzie i mogą pracować w innej firmie żeby nie wracać do Polski, no i wiem też że praktycznie wszyscy z tej opcji skorzystali. ojjj Koleżanko widzę że chyba po prostu ci zależy aby ich oczernić, a ja się z tobą nie zgodzę i muszę powiedzieć że zachowali się na maxa fair dając ludziom inną opcję pracy. W koncu to nie ich wina ze DSV postanawia zwolnić jakich ludzi, ale fajnie że pokazują że im zależy na ludziach i chcą ich utrzymać przy pracy.
    ReviewUserIcon
    Madziara

    23.04.2020 15:24

    Inne

    Widzę że nie czytasz dokładnie powiedziałam że do agencji nie mam pretensji tylko do koordynatora który nie do końca jest fer. A co do pracy tak zaoferowali ale dopiero od 4 maja. Nikt nic nie wymyśla tylko pisze co usłyszeliśmy i jak to odczuliśmy na własnej skórze. A niestety ale większość ludzi którzy dostali wypowiedzenia twierdzą tak samo a z tego co wiem to oferta pracy w czekoladzie nie była zbyt atrakcyjna także wiele osób z niej nie skorzystała.
    ReviewUserIcon
    Swskk

    22.04.2020 14:42

    Inne

    Co z kwarantanna po przyjezdzie do niemiec? Jak agencja rozwiazuje ten problem ??
    ReviewUserIcon
    dzaph

    17.04.2020 18:39

    Inne

    witam,orientuje się ktoś może jak to jest z tymi niedzielami? są jednak one płatne te 50% czy może nie?
    ReviewUserIcon
    egh

    20.04.2020 10:22

    Inne

    są płatne dodatkowo 50 % !!
    ReviewUserIcon
    thunder85

    11.04.2020 00:22

    Inne

    Małe pytanko, czy pracując przez MG Solutions można mieszkać prywatnie?
    ReviewUserIcon
    Leo

    15.04.2020 12:13

    Inne

    Dokładnie, trzęsą portkami ci, którzy mają obawę, że im umowy nie przedłużą. jak nie ma nic do zarzucenia to nie trzeba się o to bać, bez powodu nie zwalniają
    ReviewUserIcon
    zwalniają

    16.04.2020 12:45

    Inne

    Widziałem, jak ludzi zwalniali z dnia na dzień, tylko dlatego, że ktoś na przykład nie mógł przyjść na nadgodziny w sobotę. Chodzisz do pracy cały tydzień, zgodnie z grafikiem, starannie wykonujesz swoją pracę, ale wystarczy, że w dodatkowy dzień nie przyjdziesz na nadgodziny i już się masz więcej nie pokazywać w pracy. Żałosne!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Gregor

    14.04.2020 12:13

    Inne

    Naprawdę dobra agencja, polecam!
    ReviewUserIcon
    Beatrycze:)

    30.12.2019 16:33

    Inne

    mega fajna agencja!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam jechać do biura do Krakowa i na miejscu pogadać o pracy. My byliśmy dzisiaj i bardzo miło profesjonalnie, mało gdzie można usiąść przy kawie i ciastku i na spokojnie się zastanowić czy poznać oferty agencji. Jak ktoś chetny na wyjazd od lutego to szukamy z chłopakiem drugiej pary aby dzielić się kosztami (dojazdy itp). Myśleliśmy o jakiś magazynach w Magdeburgu lub Kolonii bo są dobre opinie i mój chłopak już był raz w dsv ale sam. Teraz już w większym gronie chcemy żeby sami mieszkać i pracować razem.
    ReviewUserIcon
    Mati

    12.02.2020 15:33

    Inne

    Oferta wspólnego wyjazdu aktualna ?
    ReviewUserIcon
    Patryk9022

    14.04.2020 09:41

    Inne

    Siemano. Ja szykuje się na wyjazd póki co sam A w lipcu dołączy moja narzeczona. Agencja wydaje się spoko. Wy już w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    30.03.2020 14:28

    Inne

    Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa meldunku? Czy pracownicy MG Solusion są meldowani w miejscu zamieszkania? I czy otrzymują dokument potwierdzający ich miejsce zameldowania na terenie Niemiec? Czy może dostaje się papiery od firmy z możliwością zameldowania, lecz sprawę trzeba załatwić samemu?
    ReviewUserIcon
    Benek

    13.04.2020 13:15

    Inne

    Skąd wy się ludzie urywacie? Czy wy naprawde chcecie żeby ktoś robił za was wszystko? Znajdują wam prace, wysyłają wasze papiery do firmy w Niemczech, załatwiają mieszkanie, informują kogoś kto wam udostępnia to mieszkanie że przyjedziecie, dostajecie papiery na tacy, nawet z urzędu pracy was wyrejestrują. Na miejscu jedynie macie dojechac samochodem do pracy i wykonbywać swoją pracę, a przecież jeszcze ktoś was wpuszcza na firmę i przeszkolić musi w pierwszy dzien, i to też nie jest pomoc z ich strony? Może jeszcze powinni za was pracować :D w głowie się przewraca... a jak ktoś jest (usunięte przez administratora) to nie dziwie się że pomóc nie chcą jak ktoś tylko wymaga, chociaż ja czegoś takiego nie doświadczyłem. Mieszkamy w 6 osób na sporym mieszkaniu i dziwne jakoś jest że nikt z nas nie narzeka, i każdy kto z nas zadzwoni czy zapyta o coś w Krakowie to zawsze się ta pomoc uzyska, może nie w 5 minut, ale zawsze da się rozwiązać problem. Koordynator w Kolonii też nie raz nam pomógł, ale nauczcie się najpierw załatwiać swoje sprawy , jeśli prosicie kogoś o wsparcie, bo jak zaczynacie prosbę o pomoc "z mordą" to nie dziwie się że komuś przechodzi ochota żeby rozwiązywać dziecinne problemy dorosłych ludzi ;) Taka mysl mnie naszla czytajac te opowiesci wiecznie niezadowolonych rodaków...
    ReviewUserIcon
    Denat

    13.04.2020 13:19

    Inne

    Z kluczami w zębach? Może jeszcze z czerwonym dywanem i drinkami na przywitanie? xD Za ten tekst z kluczami w zębach i nazwanie baranem to bym wyłączył telefon i zostawił cię żebyś do następnego dnia rano czekał. Brak kultury totalny.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    09.04.2020 20:14

    Inne

    Czyli grupa podatkowa się zgadza? I pieniądze są na polapie na początek 1300€? Jak normalnie pracuje bez owijania w bawełnę.
    ReviewUserIcon
    Lisu

    10.04.2020 22:15

    Inne

    Nastaw się na 1000-1100, żeby się nie rozczarować. 1300 to max i to tylko od czasu do czasu.
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    10.04.2020 16:37

    Inne

    Dobra agencja i tyle, nie kantuja, mieszkania daja ok i wszystko mozna zalatwic. Jak sie skonczy ten caly wirus to malzonke chcialbym sciagnac i mieszkanie na swoje, bo wtedy tylko dla nas, wiaodmo we dwojke lepiej. Zadzwoncie i sie dopytajcie, bo naprawde dobra wspolpraca i pieniadze.
    ReviewUserIcon
    Sztapler

    10.04.2020 14:48

    Inne

    Dobra agencja i dobre pieniadze. Pracuje na Sztapli i znam komunikatywnie niemiecki i juz pol roku z nimi pracuje. Duzo ludzi zatrudniaja i co chwila na magazyn dobieraja kogos do komisjonerki przewaznie. U nas kolo 100 osob z mgsolutions jest, niektorzy przeszli na niemieckie umowy, ja tez licze na to ale to trzeba 18 miesiecy przerobic, ale tak planuje.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Olek

    10.04.2020 14:18

    Inne

    Dostałem pierwszą wypłatę i się zgadza, tak jak było mówione, czekałem z wystawieniem tej opinii aż dostanę kasę, żeby mieć na czym opierać swoje wnioski. Po ponad miesiącu pracy muszę powiedzieć że wszystko OK, w pracy jak zawsze - pracuje się, dużo zależy od ludzi, a ci są różni. Ja przyjechałem do pracy i przy tym pozostanę. Warunki mieszkaniowe ok, tak jak było ustalone, mieszka nas pięciu chłopaków w jednym mieszkaniu, i jak wspomniałem na początku - pieniądze się zgadzają i są już 10-go na koncie - za to największy plus. Nie mam się do czego przyczepić, oby tak dalej.
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.04.2020 10:57

    Inne

    Hejka, wpadłam tylko życzyć wszystkim Wesołych Świąt ;)
    ReviewUserIcon
    Madziara

    27.03.2020 08:48

    Inne

    Jeszcze mam pytanie. Jakie warunki mieszkaniowe? I co ze sobą zabrać najlepiej?
    ReviewUserIcon
    Igi

    06.04.2020 13:55

    Inne

    tak też myślę, że zależy jak się trafi, dzięki wielkie za info
    ReviewUserIcon
    Igi

    08.04.2020 12:51

    Inne

    jasne, dzięki za wszystkie sygestie
    ReviewUserIcon
    Hjbgsj

    04.04.2020 14:10

    Inne

    Czy na projekcie w Magdeburgu (edeki) agencje oferuje dodatek do pracy w niedziele(50%) oraz do pracy w święta (100%)? Nie jest to bowiem zawarte w umowie, a pracownicy bardzo często chodzą do pracy w niedziele.
    ReviewUserIcon
    eloelo

    02.04.2020 20:09

    Inne

    Jak wygląda praca przy produkcji drzwi i okien w Lipsku? Warto tam jechac?
    ReviewUserIcon
    molek

    03.04.2020 20:13

    Inne

    tak jak bylem ale jak nie masz doswiadczenia to sobie nie poradzisz musisz sie znac, zarobek jesli dobrze pamietam to cos miedzy 11 a 12 eur na godzine a za mieszkanie 200 eur jakoś, ale dopytaj bo mogło się cos zmienic
    ReviewUserIcon
    Madziara

    27.03.2020 08:45

    Inne

    Witam. Kto jedzie do Osttagente do pracy od 01.04. 2020r na magazyn z Bio produktami?
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.04.2020 10:09

    Inne

    to napisz maila, bedzie mógł to odpowie
    ReviewUserIcon
    Onna

    03.04.2020 14:36

    Inne

    Niech gościu sobie dzwoni do agencji, nikt nie ma obowiązku żeby do jaśnie pana dzwonić i informować go 'co to za praca' a jak zależy to siedzieć pod telefonem 24/7.
    ReviewUserIcon
    Chętny do pracy

    31.03.2020 11:34

    Inne

    Witam. Mam 30 lat. Pracuję na produkcji w Polsce 8 lat. Nocki oraz weekendy. Chciałbym to rzucić i wyjechać do Niemiec przez tą agencję bo z tego co wyczytałem jest dobra. Czy jest szansa żeby tam zostać na kilka lat i pracować? Jak wygląda sytuacja z mieszkaniem? Jakiś pokój osobny czy z kilkoma osobami? Ile można zarobić na start? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Marcin

    01.04.2020 15:46

    Inne

    Cześć :) Odezwij się do mnie też chce wyjechać przez tą agencję. Tel: 534552666, email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marcin

    01.04.2020 15:36

    Inne

    Cześć :) Czy wyjeżdża może ktoś w najbliższym czasie do pracy do Niemiec przez tą agencję? Jestem zdecydowany na wyjazd i chętnie bym się z kimś zabrał, a słyszałem że ta agencja jest najlepsza. Nie mam nałogów, nie palę, a piję sobie dla towarzystwa. Proszę o kontakt: [email protected] lub 534552666.
    ReviewUserIcon
    ipia

    23.03.2020 12:12

    Inne

    luzujcie, idąc do sklepu też można załapać a tzreba chodzić tak samo jak w pracy. Też pracuje i czy sie komuś podoba czy nie, czy sie obrazi z dala od wszystkich. Maska na twarzy i niech sie smieja. Jak czlowiek sam o siebie nie zadba to nikt tego nie zrobi
    ReviewUserIcon
    elo

    28.03.2020 22:44

    Inne

    Pracujesz w magazynie przez mg? Płacą jakiś dosatek epidemiczny? W rejonach przygranicznych niemieckie firmy oferują dodatkowo 65 euro dziennie. W Polsce już dają dodatkowo po 4 zł do każdej godziny. Może śmieszne pieniądze, ale przynajmniej dają coś za narażanie się nie koronę. Jak tam teraz w MG?
    ReviewUserIcon
    Niez

    29.03.2020 22:38

    Inne

    Nic nie dostajemy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.03.2020 19:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sachsen

    27.03.2020 16:26

    Inne

    wolę 20 kilometrów w 2 osobowym pokoju i normalne warunki A nie że Schimmel za łózkiem
    ReviewUserIcon
    Czacha

    28.03.2020 22:34

    Inne

    Dobrze, że nie shemale :)
    ReviewUserIcon
    pilala97

    28.03.2020 08:48

    Inne

    Cześć. Czy ktoś pracował lub pracuje w fabryce Dr Klaus Karg? Ktoś jedzie tam pracować od 01.04.2020?
    ReviewUserIcon
    thunder85

    25.03.2020 13:56

    Inne

    Witam, pytanie trochę z (usunięte przez administratora) jakie obuwie ochronne trzeba mieć na magazynie w Magdeburgu? Wiadomo, że S3 ale nad kostke czy niekoniecznie? Pisze bo teraz chce kupić bo bede robił kurs na wózek a za miesiąc bedę chciał jechać przez tą agencje.
    ReviewUserIcon
    dragon

    26.03.2020 11:39

    Inne

    a to nie można kupić na miejscu jak już sie dowiesz czy cos? :D
    ReviewUserIcon
    pdsk

    27.03.2020 15:40

    Inne

    ale teraz bedzie kupowal to co ma strzelac albo kupowac dwie pary bezsensu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.03.2020 23:03

    Inne

    Dlaczego agencja nie płaci za nadgodziny? Skoro w umowie mamy 3/4 etatu, a przeciętny tygodniowy wymiar czasu pracy wynosi 35 h to wszystko powyżej 35h w danym tygodniu powinno być traktowane jako godz nadliczbowe, czyli powinien być do nich naliczany dodatek. Wiem, ze agencja w umowie dała zapis ze za nadgodziny płaca powyżej 160 h przy 20 dniach pracy, powyżej 168h przy 21 dniach itd ale jest to niezgodne z innymi zapisami umowy, wyjaśniającym normy czasu pracy jak i czym są godziny nadliczbowe. Proszę o wytłumaczenie.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    23.03.2020 19:12

    Inne

    Witam czy ktoś jedzie na 26.03 do Bochum?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    24.03.2020 16:18

    Inne

    Tak swoim autem a Ty też jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    24.03.2020 20:05

    Inne

    My jedziemy we tróje dwie kobiety i ja wyjeżdżamy rano z Wielkopolski

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.