opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10085)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10085)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 60
    • 61
    • 62
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    24.06.2020 19:31

    Inne

    Jak wygląda wypłata?
    ReviewUserIcon
    Gina

    24.07.2020 10:46

    Kandydat

    No owszem, było ale się zmyło.. więc w sumie mój komentarz jest nieaktualny i wygląda co najmniej dziwnie no ale cóż poradzić
    ReviewUserIcon
    Rerureru

    29.07.2020 11:37

    Pracownik

    Aaa rozumiem, takie rzeczy
    ReviewUserIcon
    szprycer

    24.07.2020 18:18

    Kandydat

    Witam, jestem zainteresowany wyjazdem z tą agencją tylko nie mam prawa jazdy. Jak postępują z takimi osobami? Wrzucają kogos na mieszkanie do ludzi gdzie juz jest kilka osob czy jest szansa na wlasny pokoj? Czy przed wyjazdem trzeba byc ubezpieczonym 30 dni w urzędzie?
    ReviewUserIcon
    Nick

    27.07.2020 13:18

    Pracownik

    tak trzeba to ubezpieczenia, a co do prawka, to musiałbyś się dogadać w Polsce, żeby pojechać z kimś kto ma prawko, bo tak ogólnie to wymagają, ale widziałem, że sporo osób się tutaj właśnie dogadywało, wymiana mejli itp.
    ReviewUserIcon
    Marta

    23.06.2020 15:56

    Inne

    Kontaktowałam się z agencją za pomocą mailową oraz telefoniczną (wiele razy) a także wypełniałam formularz do danej oferty. Niestety, mimo moich chęci i znajomosci języków (moze nie na poziomie zaawansowanym ale na tyle żeby się porozumieć :)) nikt nie zaproponowal mi pracy. Przez poltorej miesiąca kontaktowałam się z agencją po to aby usłyszeć, że nie mają żadnej oferty pracy za granicą. Dodam jeszcze tylko, że ogłoszenia ciągle są ponawiane a jak się wypełni formularz i zadzwoni do agencji to oczywiście nic nie wiedzą na ten temat.
    ReviewUserIcon
    Yarmolenko

    13.07.2020 23:41

    Inne

    pierwszę słyszę, możesz rozwinąć odpowiedz?
    ReviewUserIcon
    lemur

    15.07.2020 10:16

    Pracownik

    No właśnie, praktycznie wszędzie tak jest
    ReviewUserIcon
    Stokrotka

    19.06.2020 13:27

    Inne

    Czy pracował ktoś lub wybiera się do pracy na stanowisko POMOCNIK NA PRODUKCJI SLODYCZY przez tą agencje? Chcialabym razem z chłopakiem poznać opinię, lub parę chętna na wspólny wyjazd :)
    ReviewUserIcon
    Gabi

    13.07.2020 11:14

    Inne

    a to tam nie przyszło mi do głowy żeby szukać, ale sprawdzę to jak najszybciej, wielkie dzięki
    ReviewUserIcon
    Pygmy

    14.07.2020 12:27

    Kandydat

    To jest swego rodzaju zroznicowanie w obowiazkach, to w sumie spoko, nie jest taka nuda

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Niecierpliwy pracownik

    24.06.2020 11:43

    Inne

    Jaki mniej więcej może być czas odpowiedzi na CV? A w przypadku rozpatrzenia negatywnego, dostaje się odpowiedź zwrotną z ewentualnymi punktami decydującymi o takim wyniku? Z góry dziękuję za odpowiedź! :)
    ReviewUserIcon
    Bartek

    03.07.2020 11:50

    Inne

    wszędzie nie wszędzie, różne są praktyki więc ciężko tak generalizować, ale skoro mówicie że tutaj dzwonią tylko do wybranych to może i tak jest, ja chodze na miejscu do agencji bo jestem z Krakowa
    ReviewUserIcon
    Gargamel

    07.07.2020 11:46

    Inne

    Serio można aż tyle czekać? Czyli jednak najlepiej jest po prostu dzwonić albo chodzić osobiście, bo wtedy dowiesz się wszystkiego, czy potrzebuja kogoś na już czy za jakiś czas, a tak to takie czekanie jest bez sensu
    ReviewUserIcon
    Anonimek

    26.06.2020 01:22

    Inne

    Witam, pracuje ktoś aktualnie w magazynie EDEKA (okolice Magdeburga) bo miałbym kilka pytań? 1. Jakiego realnego wynagrodzenia na rękę można się spodziewać na czysto bez nadgodzin odliczając kwotę zakwaterowania (miesięcznie)? 2. Jeśli chodzi o samą pracę to jest jakaś z góry wyznaczona norma godzinowa/dzienna którą trzeba wyrobić, a jeśli jest, to czy na spokojnie każdy jest w stanie ją wyrobić tym bardziej na początku? 3. Czy warunki zakwaterowania w Magdeburgu są w porządku? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Edek

    01.07.2020 15:13

    Inne

    Na magazynie każdym jednym masz norme która żeby wyrobic trzeba niezle (usunięte przez administratora) Niemcy by chcieli zebys od razu pracowal i robil normy jak inni pracownicy . Nie polecam magazynow a juz na pewno nie w okresie świątecznym
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.01.2020 23:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    matylda

    26.06.2020 22:46

    Inne

    Czy za wolny dzień 11.06.2020 agencja wypłaci wynagrodzenie?
    ReviewUserIcon
    Groot

    29.06.2020 11:21

    Inne

    a umiesz czytać co jest wyżej napisane czy bedziesz sie nadal pytac w kółko o to samo?
    ReviewUserIcon
    Gość21

    23.06.2020 14:42

    Inne

    Cześć, jedzie ktoś może 29.06 na stanowisko MAGAZYNIER (KOMISJONER)? OKOLICE MAGDEBURGA
    ReviewUserIcon
    Pyt

    25.06.2020 08:43

    Inne

    a szukasz kogoś do towarzystwa czy kogoś z autem?
    ReviewUserIcon
    kumpel

    26.06.2020 11:43

    Inne

    ja chce jechać do neunstein na magazyn, ktoś również chciałby się zabrac?
    ReviewUserIcon
    kumpel

    25.06.2020 14:00

    Inne

    Szukam osoby chętnej do pojechania do pracy w miejscowości neuenstein na magazyn rozładunek paczek .
    ReviewUserIcon
    Potencjalny pracownik

    24.06.2020 23:09

    Inne

    Nie polecam tej agencji. W pandemii zapraszają na rozmowę do biura, kiedy nawet nie było rozmowy telefonicznej na temat ich oczekiwań i moich. Po tym, jak poprosiłam najpierw o rozmowę telefoniczną, aby dowiedzieć się, czy mi się opłaca jechać na drugi koniec Krakowa, zgodzili się na to, ale nikt nie zadzwonił. Totalny brak powagi i profesjonalnego podejścia.
    ReviewUserIcon
    River

    21.06.2020 18:28

    Inne

    Hej czy ktos moze coś napisac jak sie pracuje przez tą agencje?? Niebawem mam zamiaru wyjechać I tak sję zastanawiam czy warto z gory dzięki ????
    ReviewUserIcon
    hhhh

    23.06.2020 09:56

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.06.2020 10:29

    Inne

    tak są uczciwi i zapewniają dobre warunki
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    17.06.2020 14:18

    Inne

    Witam szukam chetnej osoby z samochodem do pracy w okolicach Magdeburg(KOMISJONER) od 29.06
    ReviewUserIcon
    adam

    20.06.2020 22:30

    Inne

    Jestem zainteresowany. Proszę napisz do mnie na maila jeśli nadal aktualne. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marcin

    22.06.2020 13:43

    Inne

    na czym polega konkretnie praca jeśli można powiedzieć tak w skrócie??
    ReviewUserIcon
    Koko

    13.06.2020 12:53

    Inne

    Hej, szukam osoby do wyjazdu na czekoladki czy jest jakas osoba chetna mam prawko ;)
    ReviewUserIcon
    .

    18.06.2020 13:50

    Inne

    Może nie ogarnęła, że komentarze dodają się to z opóźnieniem i myślała, że jej się nie dodał po prostu, nie trzeba od razu tak niemiło
    ReviewUserIcon
    Koko

    19.06.2020 15:46

    Inne

    Właśnie tak, dzięki:)
    ReviewUserIcon
    Roman

    17.06.2020 19:51

    Inne

    Witam pracował ktoś jako KOMISJONER - Pomocnik magazynowy w Magdeburg?Rozważam wyjazd w to miejsce do pracy.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    19.06.2020 09:06

    Inne

    Wszyscy nagle o to pytają?? dziwne, ale to co pojawiło się jakieś nowe ogłoszenie w tym temacie tak rozumiem? :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.06.2020 16:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wujek DR

    16.06.2020 16:55

    Inne

    Napisz do kadr. Powinni zrobić korektę paska i wypłacić zaległe wynagrodzenie za święto. Jak się nie upomnisz to kasy nie dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    Bania

    18.06.2020 21:46

    Inne

    U nich prawie co miesiąc trzeba pisać o wyrównanie wypłaty, bo zawsze czegoś brakuje.
    ReviewUserIcon
    DILL

    17.06.2020 16:56

    Inne

    Pracował ktoś jako KOMISJONER - Pomocnik magazynowy w Magdeburg?Jak jest w pracy i jak wyglądają warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    PRAWICZEK

    16.06.2020 14:46

    Inne

    ZIOMY W OFERCIE " MAGAZYNIER - KOMISJONER " W MAGDEBURGU TRZEBA JEZDZIĆ TYM WÓZECZKIEM ELEKTRYCZYM PALETOWYM ? JAK KTOŚ NIGDY NIE JEZDZIŁ TO SOBIE PORADZI NIM ?
    ReviewUserIcon
    kkkaka

    16.06.2020 14:12

    Inne

    Cześć. Pracuje ktoś może jako pracownik magazynowy w Bremen i mógłby napisać jak jest i czy wszystko się zgadza tak jak piszą w ogłoszeniu? Dzięki za info.
    ReviewUserIcon
    Martadela

    14.06.2020 12:53

    Inne

    Szukam osoby do wyjazdu. Mam samochód. Proszę zainteresowane osoby o podanie e-mail ;) jestem dziewczyną mam 23 lata.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    03.06.2020 09:45

    Inne

    Widziałam kiedyś ofertę na magazyn kosmetyków, a teraz jej nie ma, mam nadzieję, że niedługo powróci, ale może ktoś z was był i może się wypowiedzieć na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Adek

    09.06.2020 08:39

    Inne

    Tak, raczej trzeba mieć własny samochód, albo możesz też dogadać się z kimś innym na wyjazd. Tutaj często się zdarza, że się znajdą ludzie ze swoich okolic i wyjadą razem na jeden samochód, bo to zawsze mniejsze koszty jak się więcej osób na paliwo zrzuci. Ogólnie no to też wygoda jak to auto jest, bo dojazd do pracy to swoją drogą, ale dojazd też gdziekolwiek indziej, na zakupy czy coś, no to nie trzeba się tym martwić, bo jest czym jechać, ja osobiście sobie np nie wyobrażam wyjazdu bez własnego auta
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    12.06.2020 11:02

    Inne

    Dziekuje za informacj.Czy wybiera sie ktos z ta agencja do pracy i ma wolne miejsce to prosze o kontakt na (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Werka

    10.06.2020 09:12

    Inne

    Jest 10-ty, godzina 9 rano, a ja już mam kasę na koncie :) no i wszystko się zgadza :) To moja pierwsza wypłata no i brawo dla mgsolutions, bo jestem zaskoczona że pieniądze doszły tak w czas :) a co do pracy - też fajnie :) Fajnych mamy ludzi w mieszkaniu i w pracy też :) wiaodmo, udzie są różni, ale tu ich nie wybieramy ale musimy tolerować... ;)
    ReviewUserIcon
    złośnica

    11.06.2020 21:21

    Inne

    Gratuluję i zazdroszczę :) Za 1 i 21 maja też zapłacone? Wszystko się zgadza?
    ReviewUserIcon
    Czekajacnarekrutacje

    09.06.2020 20:31

    Inne

    Cześć. Jak w nicku czekam na rekrutację, byłam już kiedyś z mg w pracy i bylam zadowolona więc chcę wrócić. Moje pytanie brzmi następująco : czy jest tu ktoś kto aktualnie pracuję w okolicach kolonii na magazynie lub na uszczelakach, jeśli tak to kolejne pytanie to jak wygląda teraz sytuacja z pracą? Jest szansa na to że w najbliższym czasie będzie rekrutacja? Jakie są warunki mieszkalne?
    ReviewUserIcon
    Nelka

    10.06.2020 13:27

    Inne

    Z uszczelek zwolnili dużo Polaków, redukcja etatow , nie liczylabym na rekrutacje , ofert faktycznie brak przez wirusa nigdzie nie ma zapotrzebowania...
    ReviewUserIcon
    gutek

    08.06.2020 14:00

    Inne

    Najlepsza agencja, pozdroooo!
    ReviewUserIcon
    Lajkonik

    10.06.2020 12:35

    Inne

    Opowiesz coś więcej? Gdzie byłeś, że było tak spoko? Też pozdro. :)
    ReviewUserIcon
    qwerty

    08.06.2020 13:05

    Inne

    Witam , orientuje się ktoś o warunkach w pracy i zakwaterowaniu przy produkcji czekoladek?. Wschodnie Niemcy , gdzie to jest dokładnie i jak płacą ?, proszę ożetelne informacje , pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Elf

    09.06.2020 14:40

    Inne

    Zakwaterowanie akurat bardzo spoko każda para ma swoja kawalerke z kuchnia i lazienka , praca typowy fizol zarobki zaleza od ilosci godzin 1100-1300 euro po odjeciu kosztow zakwarerowania . Najgorzej 2tygodnie potem juz jakos leci .
    ReviewUserIcon
    Czekajacnarekrutacje

    09.06.2020 20:33

    Inne

    A czy jest teraz rekrutacja? Dzwoniłam do biura powiedziano mi że na ten moment nie mają żadnych ofert.
    ReviewUserIcon
    Uszczelki

    15.12.2019 22:00

    Inne

    Na plus: wynagrodzenie zawsze zgodne z umową i na czas, można pracować w soboty, praca stabilna, można wynająć prywatne mieszkanie. Na minus- wiem że niektórzy pracownicy mieszkali ponad 40 kilometrów od zakładu.
    ReviewUserIcon
    cytat

    26.05.2020 23:54

    Inne

    Za soboty może i nie, ale za wolne w święta kaska się jednak należy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oya

    04.06.2020 12:15

    Inne

    Mg tłumaczyło to milion razy na tym forum i zadziwia mnie, że ktokolwiek jeszcze porusza ten temat
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    26.05.2020 11:00

    Inne

    Czy ktoś może był już albo wybiera się do Augsburga na produkcje elementów wykończeniowych? Zastanawiam się czy to jakaś cięższa praca i czy kobieta sobie poradzi?
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    01.06.2020 10:12

    Inne

    No skoro tak mówicie to może faktycznie tak zrobię, tutaj już chyba i tak więcej informacji nie uzyskam. Dzięki za wszelką pomoc ;)
    ReviewUserIcon
    Mol

    02.06.2020 11:22

    Inne

    tak też zrób, powodzenia

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Milena

    14.05.2020 09:00

    Inne

    Czy ktoś pracuje w Wernigerode na produkcji czekolady/słodyczy ? Może ktoś się podzielić opinią ?
    ReviewUserIcon
    Ala

    18.05.2020 14:22

    Inne

    no jak praca fizyczna to trzeba się z tym liczyć i jechać zdrowym żeby móc faktycznie robić, całkowicie normalna kwestia jak dla mnie. Jeśli ktoś nie ma siły, to jakiejś lżejsze pracy niech sobie poszuka, przecież i takie się zdarzają, nie ma musu by jechać na tę konkretną.
    ReviewUserIcon
    Serio

    21.05.2020 01:18

    Inne

    Czasami człowiek "czuje" się zdrowy a w czasie pracy wychodzą pewne mankamenty o których nie miał do tej pory pojęcia. Czasami człowiek jest zmuszony by pojechać mimo wszystko.. Różne są sytuacje w życiu. Ale nie mnie i nie Tobie to oceniać,a tym bardziej negować i się wymądrzać. Mimo wszystko po to jest to forum aby podzielić się z innymi swoją opinią i podać niezbędne informacje osobom które nie były na danym projekcie a chcą SPRÓBOWAĆ i proszą o nie. Tyle w temacie. Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Nicko

    14.05.2020 14:12

    Inne

    No mega super! Normalnie taka mega, że chyba za darmo będę u nich pracować. Ważne, że jest robota ????
    ReviewUserIcon
    Leo

    15.05.2020 10:04

    Inne

    nie wiem jak to traktować, czy jako żart, ironie czy przesadzoną szczerość. Ale jest robota i owszem dla mnie to np ważne, że mogłem się podjąć pracy, a nie zostać z niczym ;)
    ReviewUserIcon
    stach

    19.05.2020 21:12

    Inne

    Ważne, żeby podjąć pracę, a nie ważne za ile? Jest cała masa bezpośrednich ofert za 12-15 euro/h, a MG oferuje 10, nie płaci wszystkich należnych składników wynagrodzenia (święta, chorobowe) i jeszcze każe być wdzięcznym za to, że możesz pracować. 10 €/h w Niemczech to jest bieda z nędzą. Lepsze oferty można znaleźć na pewnym znanym portalu z ofertami pracy, ale nie będę wymieniał nazwy. Kto chce, ten znajdzie.
    ReviewUserIcon
    damian

    14.05.2020 11:00

    Inne

    agencja godna zaufania. cieszmy sie ludzie ze mamy prace bo teraz z praca jest ciezko moi znajomi zostali z dnia na dzien bez grosza
    ReviewUserIcon
    Lelek

    18.05.2020 11:43

    Inne

    Dokładnie tak, dobrze mówisz, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Michal

    16.05.2020 00:59

    Inne

    Super agencja!! Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy, dostałem prace mimo braku doświadczenia i jestem bardzo zadowolony z zarobków które się zgadzają , pozdawiam Pana Gwoździa!!
    ReviewUserIcon
    Michał

    16.05.2020 00:54

    Inne

    Super agencja, dali mi prace nawet mimo doświadczenia, bardzo miły kontakt telefoniczny , pozdrawiam Pana Gwoździa
    ReviewUserIcon
    thunder85

    01.05.2020 18:39

    Inne

    Mam pytanie, jak wygląda kwestia wynajęcia prywatnie mieszkania pracując przez MG Solutions? Wyczytałem tutaj, że umowy są przedłużane co miesiąc. Jak agencja się na to zapatruje? Druga sprawa jest taka czy przy każdym zakładzie pracy jest biuro agencji, gdzie można takie sprawy załatwić, np. jeśli jest się na terenie Niemiec mając zamiar podjechać i załatwić coś w biurze, np dać CV. Kolejne pytanie to ubezpieczenie zdrowotne. Jesteście traktowani jako pracownicy delegowani z Polski i ubezpieczeni na podstawie karty EKUZ czy macie ubezpieczenie zdrowotne zbiorowe w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Kkkkk

    03.05.2020 09:11

    Inne

    Biuro mają tylko w Krakowie , to ich polskie ubezpieczenie jest nic nie warte . A mieszkanie mozesz sobie wynająć tylko musisz być tego świadom że mogą ci nie przedłużyć umowy bez powodu ... umowa przedluzana co miesiąc nie jest zbyt pewną umową ...
    ReviewUserIcon
    Paulina

    14.05.2020 11:53

    Inne

    Dlaczego tyle osób starciło pracę? Aż 90%. Coś nie tak dzieje się z tą firmą czy jak? Czy tak postępują z ludźmi że tych wywalają a nowych zatrudniają... Proszę o info. Dziękuję! ☺️
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    13.05.2020 14:52

    Inne

    https://www.pracuj.pl/praca/pomocnik-na-produkcji-slodyczy-niemcy-niemcy-wschodnie,oferta,7471550, ktoś coś napisze na temat tej oferty?, ilość godzin, zakwaterowanie, dojazd, itp, warto ? może ktoś tam pracuje lub pracował , chce jechac do pracy do Niemiec i chce zaciągnąć jak najwięcej opinii
    ReviewUserIcon
    Jadźka

    14.05.2020 10:44

    Inne

    podpinam się, też bym się chętnie czegoś dowiedziała, bo w sumie oferta wygląda dosyć ciekawie, robiłam już kiedyś na słodyczach i dobrze wspominam, ale to było w Polsce, więc pewnie warunki jakos mogą się różnić
    ReviewUserIcon
    Grubson

    10.05.2020 15:21

    Inne

    Hej, ja jestem ogólnie zadowolony z pracy. Ciesze się, ze wogole mogę pracować w czasie korona..bo widzę u innych znajomych z innych agencji, ze z dnia na dzień stracili prace bez możliwości powrotu.
    ReviewUserIcon
    Grubson

    11.05.2020 11:56

    Inne

    Wyjechałem początkiem roku i praca w magazynie cały czas jest, ale wiadomo że w kwietniu nie było bardzo dużo godzin do wyrobienia przez korona... powoli wraca do normy
    ReviewUserIcon
    hmm

    13.05.2020 10:11

    Inne

    no to nawet jak bylo mniej, to zawsze coś tam było, a to w sumie naprawdę nieźle. Można spokojnie w takim razie wyjeżdżać skoro robota wraca do normy
    ReviewUserIcon
    Prac

    10.05.2020 15:03

    Inne

    Teraz na magazynie edeki w Oster podpisujemy aneksy tylko na pół miesiąca, potem są przedłużane na drugą połowę miesiąca, tak było w kwietniu i teraz w maju znowu tak jest, śmiech smiech śmiech, mówią że to zabezpieczenie, ale co my mamy zrobić jeśli nam nie będą chcieli przedłużyć?
    ReviewUserIcon
    Mirko

    12.05.2020 14:44

    Inne

    po co straszysz ludzi z kązdym kto jest dobry i nie ma nic za uszami przedłużają na edekach, podobno od czerwca mają już być dłuższe umowy, jestem tu ponad rok i ciagle sa tacy jak ty i strasza końcem świata, to to jest śmiech na sali dopiero, weź się za pracę a nikt cie nie zwolni
    ReviewUserIcon
    Asia

    08.05.2020 13:33

    Inne

    super agencja!! teraz chcemy wyjechać z chłopakiem już trzeci raz do pracy na produkcji właśnie czekamy na rekrutacje :) ludzie bardzo fajni na zakwaterowaniu, też wymienialiśmy się w transporcie żeby zmniejszyć koszty paliwa, zawsze można się dogadać :)
    ReviewUserIcon
    Natalia

    12.05.2020 11:58

    Inne

    Hej Asia, potwierdzam, miałam praktycznie taką samą sytuację, pojechałam z facetem, też trafiliśmy na świetnych ludzi, a tutaj zgraliśmy się jeszcze na wspólny wyjazd z dwoma chłopakami z naszego województwa i wszystko super. Pozdrawiam, Natalia! :)
    ReviewUserIcon
    Jan T.

    11.05.2020 10:06

    Inne

    Pracowałem już kiedyś przez tą agencję i byłem zadowolony z warunków mieszkalnych i wynagrodzenia. W marcu praktycznie straciłem pracę w Polsce i udało mi się ją zdobyć ponownie dzięki tej agencji. Może zarobki są troszkę gorsze, ale spodziewałem się tego ze względu na obecną sytuację. Nadal pracuję w okolicach Bremen i chociaż jest troszkę mniej godzin pracy, to jestem zadowolony ze współpracy z tą agencją i mogę ją polecić innym, szczególnie jeśli chodzi o pracę na magazynach.
    ReviewUserIcon
    Spostrzeżenie

    11.05.2020 04:34

    Inne

    Ludzie macie tylko to na co się godzicie i nic poza tym. Nikt nie mówił, że przychodzicie na ten świat tylko po to by tańczyć jak wam zagrają, nie pytać i pokornie skulić kark przed swoim dobroczyńcom. Tym który to daje pracę w tych dziwnych czasach. W czasach, w których każdą niegodziwość, każde minięcie się z prawdą, każde zakłamanie tłumaczy się virusem. Ale pytanie jak długo taki stan rzeczy się utrzyma? Miesiąc, dwa a może pół roku i czy po tym czasie będziecie mogli spojrzeć sobie w twarz ? Przeszedłem to godnie, nie pochyliłem karku, nie zapomniałem co jest słusznę a co nie! Jestem człowiekiem i stoję wyprostowany. Czasem jest tak, że wierzymy, bez reszty ktoś nas oszuka, coś nam obieca póżniej powie nie to tylko takie tam mówiłem a wtedy to było wtedy teraz już inaczej jest. Musimy się na to godzić? Naprawdę czy w czasie, w którym i tak wiadomo że wszystko wisi na włosku? My Polacy podkulamy ogony, szukamy wyjaśnienia sprawy oczywistych byle wytłumaczyć swoją bezradność. Nie godzę się! Jestem Polakiem przez duże P wiem co dobre a co złe! Co jest niegodziwością, wiem kiedy ktoś kłamie a kiedy wierzy w to co mówi! Wiemy o co chodzi jak ktoś nie wtajemniczony przeczyta nie zrozumie. Do Firmy pewnie to przeczytacie i wiem, że będziecie się śmiać z tego ale to będzie śmiech przez łzy bo prawda dociera głęboko i głęboko boli.(usunięte przez administratora) Czy zapomnieliście jak to jest ciężko pracować licząc na godne pieniądze? Czy nie wiecie, że każdy człowiek to osobna historia? Rodziny z dziećmi, rachunki, choroby, kredyty, codzienne problemy. Nikt od was nie wymaga jałmużny ale jak się coś obiecało, coś co i tak w świetle prawa ludziom się należy to dobrze by było spełnić obietnice. Na ludzi mówiących nieprawdę jest jedno określenie... Nie psujcie wizerunku budowanego latami tylko dla paru drobniaków nie opłaca sie! Jak ktoś doczytał do końca gratuluje wytrwałości.
    ReviewUserIcon
    Jonas

    10.05.2020 10:42

    Inne

    Czy ktoś orientuje się jak wyglada w praktyce przekraczanie granicy Niemieckiej?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.05.2020 09:59

    Inne

    Niestety, ale praca przez tą agencje nie jest pewna. Umowa na dwa tygodnie, po czym mogą ją przedłużyć lub tez nie. Podobno tak się „zabezpieczają”, ale jak w takiej sytuacji zabezpieczyć może się pracownik?
    ReviewUserIcon
    Molek23

    08.05.2020 13:13

    Inne

    na dsv na czas kwietnia maja przez koronawirusa i rzekomo od czerwca już ma być normalnie.... mało godzin tam było w kwietniu bo moj kuzyn tam jest z nimi, ja czekam na czkolade w wernigerode, ale w dsv słabo kwiecień podobno wyszedł, ale za to marzec mieli po ponad 200 godzin pracy... przez tego korona wszystko jest popieprzone... ale powoli w Niemczech wraca do normy
    ReviewUserIcon
    Gjvgjn

    09.05.2020 21:26

    Inne

    Na projekcie edeki również umowy tylko na 2 tyg. Podobno wszędzie tak dają, ale jest mało pracy i to pewnie przez to.

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon