opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10085)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10085)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 59
    • 60
    • 61
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Anka

    14.09.2020 12:23

    Kandydat

    Czy MG przyjmuje może do pracy w jakiejś pralni chemicznej? Pracowałam na takim stanowisku przez inną agencję, ale koleżanka była z MG i mi bardzo polecała. Chętnie bym się przyjęła na stanowisko tego typu, albo podobne dla kobiety. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    rumbo

    16.09.2020 12:24

    Pracownik

    jest oferta na pralnie przemysłową na poloniuszu chyba widziałem
    ReviewUserIcon
    Qwe

    13.09.2020 19:51

    Kandydat

    Cześć pytanko jak wygląda z pracą od początku roku? Jest czy raczej martwy sezon dla agencji? Chciałabym dołączyć od stycznia na jakiś projekt który polecacie?
    ReviewUserIcon
    Zazor

    15.09.2020 10:17

    Były pracownik

    Oferty zawsze jakieś tam są, czasem więcej czasem mniej, to też zależy pewnie jak będzie z chętnymi itd. Ogólnie trzeba czuwać nad ofertami albo przejść się po prostu do agencji i tam jakoś to wspólnie rozplanować, fajni ludzie tam pracują spokojnie się o wszystko dopytasz
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.07.2020 10:43

    Kandydat

    Czy ktoś ma wiedzę na temat wszystkich dodatków i premii, które oferuje MG?
    ReviewUserIcon
    Wiola

    13.08.2020 19:28

    Były pracownik

    Jest dużo różnych ale dopytaj w MG bo na jednej ofercie jest jedno na innej drugie...
    ReviewUserIcon
    Krystian

    11.09.2020 17:47

    Kandydat

    A mógłbyś coś powiedzieć na temat zakwaterowania? Jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Ramona

    01.09.2020 08:17

    Kandydat

    Dobra agencja, wiem bo mam ich z polecenia znajomych którzy przez nich pracują. Ale niestety ciężko się dostać bo mają tyle chętnych. Trzeba cierpliwie czekać :) Ja i chłopak jesteśmy już wpisani na listę i czekamy tylko na info.
    ReviewUserIcon
    Ramona

    09.09.2020 08:20

    Pracownik

    Dziwi mnie Twoja wypowiedź bo ja już jestem w Niemczech i pracujemy :) Może po prostu nie kwalifikujesz się do pracy do której chcesz się załapać? Przecież firmy do których chcemy jechać, też stawiają wymogi dla ludzi których chcą zatrudnić, taka agencja nie może wysłać każdego kto powie : ja chce jechać!!!! Trzeba mieć przcież samochód, często doświadczenie, no i wiek też wiem że odgrywa często ważną role. Może pomyśl o tym pod tym kontem, zanim zjedziesz kogś z góry na dół? ;)
    ReviewUserIcon
    Kajko

    11.09.2020 12:21

    Kandydat

    żeby tak każdy myślał przed tym jak kogoś obsmaruje to świat byłby piękniejszy. zgadzam się ze wszystkim co mówisz, sama prawda, i nie ma tu nawet miejsca na dyskusje, bo takie są fakty ktore trzeba zaakceptować jeśli się chce jechac za granicę

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Ola

    05.09.2020 00:02

    Kandydat

    Witam, Jest ktoś z projektu w magdeburgu? Bądź w Berlinie? Który projekt bedzie lżejszy dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    kasia

    10.09.2020 12:47

    Kandydat

    podpinam się, eż poproszę o info :)
    ReviewUserIcon
    Karlos

    25.08.2020 14:52

    Kandydat

    Siemaneczko, mam zgraną ekipę i chcemy wspólnie wyjechać tylko zależy nam żebyśmy mieszkali i pracowali razem (w miarę możliwości). Wiem, że oficjalnie tak jest a w praktyce jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Karlos

    04.09.2020 12:59

    Kandydat

    Dziekóweczka, to dobre info. Wiadomo, że dam znać, aż taki szalony nie jestem, żeby na żywioł takie sprawy ogarniać :D
    ReviewUserIcon
    cornelo

    08.09.2020 12:51

    Były pracownik

    Heh, różnie bywa, to wolę z góry doprecyzować :)
    ReviewUserIcon
    Kl

    04.09.2020 13:09

    Kandydat

    Witam Pracuje się 5 dni w tyg czy 6? Rozumiem że oferty na stronie 1200e na miesiąc dotyczą pracy 5 dni po 8h?
    ReviewUserIcon
    Tomi

    07.09.2020 10:17

    Pracownik

    To zależy też jaka robota i jaka lokalizacja nie wszędzie jest dokładnie tak samo
    ReviewUserIcon
    AS

    06.09.2020 22:30

    Kandydat

    Jest może ktoś na miejscu lub wybiera się do magazynu w Magdeburgu?
    ReviewUserIcon
    Opinia

    04.09.2020 11:13

    Kandydat

    Nie polecam tej agencji pracy pod tym wzgledem , ze zaproponowali mi prace na czekoladkach i od razu sie zgodzilam . Bo juz od pewnego czasu czekalam na waidomosc czy odzew od nich w zwiazku z praca. Napisali rowniez do mnie na email czy ostatecznie biore ta oferte , odpisalam od razu ze tak . Po czym mial do mnie ktos zadzwonic i uzgodnic juz reszte rzeczy. Mija dzień, dwa mysle sobie cos mi nie pasuje zaraz mam wyjezdzac a tu nic nie wiem . Dzwonie jeszcze raz do nich i slysze odpowiedz: Wyszla glupia sytuacja ale ktos inny juz pojechal na ten projekt , ale o pani bede pamietala nastepnym razem . Czlowiek naszykowal sie juz i nie dostalam nawet zadnej odpowiedzi ze ktos inny juz tam pojechal . Niby powazna firma ale tak sie nie robi albo uzgadniasz cos z jedna osoba albo z drufa albo przynajmniej o tym informujesz .
    ReviewUserIcon
    Sadi

    31.08.2020 11:47

    Pracownik

    Witam. Czy pracował ktoś przez tą agencję w Bochum? W jakiej firmie jest to praca? Umowa jest Polska z oddelegowaniem czy niemiecka?
    ReviewUserIcon
    Willy

    01.09.2020 12:27

    Pracownik

    a jaka tam jest robota? bo nie kojarze tej lokalizacji coś ani zeby ktoś o tym pisał
    ReviewUserIcon
    Withney

    19.08.2020 18:06

    Były pracownik

    Miła agencja, ale ciężko sie do nich dostać za duzo chętnych niestety
    ReviewUserIcon
    Friz

    26.08.2020 11:42

    Kandydat

    ciężko się dostać? w sensie masz na myśli że więcej chętnych niż roboty mają za granicą czy wgl ciężko się w biurze umówić? nie czytałem wcześniej o tym żeby był z tym jakiś problem i brakowało miejsc dlatego pytam
    ReviewUserIcon
    Anna

    28.08.2020 11:38

    Pracownik

    zawsze jakaś robota się znajdzie, chyba że się wymagań nie spełnia, ale no bez przesady, wybór jest spory
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.08.2020 15:48

    Kandydat

    Pracuje ktoś w bremen/okolice przez ta agencję?
    ReviewUserIcon
    Agata

    27.08.2020 15:37

    Kandydat

    Witam, złożyłam aplikację na stronie i kilka razy dzwoniłam już do agencji i nie ma do tej pory żadnej propozycji pracy (czekam miesiac). Moje pytanie do was jak długo czekaliscie za odzewem w sprawie ofert pracy? Dodam że chodzi o pracę dla kobiet.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Oniii

    25.08.2020 19:30

    Kandydat

    Witam, czy pracował ktoś z Państwa przy produkcji czekolady w Wernigerode ? Jak wygląda praca Jak z godzinami i zakwaterowaniem? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Filip

    25.08.2020 14:34

    Kandydat

    WITAM Pracuje ktoś na produkcji rolet w Augsburgu? Jak wygląda praca? Pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    Jaro

    25.08.2020 14:33

    Kandydat

    Szukam kogoś kto ma prawo jazdy i samochód dorzucę się do paliwa, praca na magazynie lub komisjonowaniu, email [email protected], praca pd zaraz
    ReviewUserIcon
    Jaro

    25.08.2020 14:27

    Kandydat

    Jest ktoś chętny jechać i ma prawo jazdy plus swój samochód, na magazyn w magdeburgu od zaraz, proszę o kontakt na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nowy

    23.08.2020 14:56

    Kandydat

    Pracował ktoś na magazynie w Magdenburgu? Jak wygląda wystuacja z zarobkami, zakwaterowaniem i dojazdem do pracy?
    ReviewUserIcon
    PiotrekCK

    20.08.2020 09:57

    Pracownik

    Witam. Czy ktoś pracuje bądź pracował przy produkcji wyrobów ceglanych i mógłby napisać jak ta praca wygląda. Będę wdzięczny. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Kejt

    13.08.2020 19:11

    Pracownik

    podobno od pazdziernika znow bedzie projekt na produkcji śledziów pod Magdeburgiem. moja siostra była rok temu i bardzo sobie chwaliła, ale w 1 kolejności biora ludzi z tamtego roku narazie, czy ktoś już podpisał z nimi umowę? czy dzownili może do was już? coś się zmienia?
    ReviewUserIcon
    crocodillo

    18.08.2020 12:56

    Kandydat

    Super,chyba napiszę do biura i zapytam o ofertę, mam nadzieję, że znajdzie się jakieś miejsce dla mnie
    ReviewUserIcon
    Withney

    19.08.2020 18:09

    Kandydat

    Jedzie ktoś ? Podpisał już ktoś umowę ? Jaka stawka na tych śledziach ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    szukam do wyjazdu

    18.08.2020 00:54

    Pracownik

    szukam osoby do wyjazdu posiadam prawo jazdy,ale nie posiadam samochodu, chętnie będę dorzucać się do paliwa ja +1 jedna osoba
    ReviewUserIcon
    amadeus

    19.08.2020 13:23

    Kandydat

    a na jaką lokalizację?
    ReviewUserIcon
    Tak

    12.08.2020 00:31

    Kandydat

    Witam wszystkich pracujących i tych zastanawiających się nad pracą. Mam pytanie do osoby które już pracowały, jak wyglądają warunki mieszkalne. Konkretnie na ile np. osób przypada kuchnia, toaleta, pokoje ile osób pary itp itd ? logistyka jak to jest zorganizowane z odległościa od miejsca pracy ? Chodzi mi głównie o warunki bytowania po pracy.
    ReviewUserIcon
    Tak

    15.08.2020 14:47

    Kandydat

    Piotrek dziękuje za Twoją opinię. A na przykład jak wygląda zakwaterowanie na takim projekcje produkcja czekolady pod Magdeburgiem ? Może ktoś przybliży mniej więcej szczegółów.
    ReviewUserIcon
    Kola

    19.08.2020 02:31

    Pracownik

    Mieszka sie w hotelu w takich mini kawalerkach z łazienka i kuchnia w 2 os głównie pary lub u rodzin w mieszkaniaxh w 2 lub 4 os każda para osobno. Net i pranie w cenie. Umeblowane lokale
    ReviewUserIcon
    Anonim

    18.08.2020 23:07

    Kandydat

    1.Jak wygląda sprawa z urlopem w tej firmie? Da sie raz na jakiś czas wziąć 1 dzień urlopu? 2.Jak wygląda zakwaterowanie? Ile osób na jedną kuchnie/łazienke? Da się jakoś za drobną dopłatą załatwić osobne mieszkanie dla pary? 3.Jak wygląda wypłata za pełny miesiac? Głownie chodzi mi o pakowanie towaru,miejscowość dowolna.
    ReviewUserIcon
    Miska

    18.08.2020 19:56

    Kandydat

    Czy wie ktoś może czy przyjmują na DSV DO Wellerwist, koło Koloni??
    ReviewUserIcon
    Mati

    18.08.2020 17:18

    Pracownik

    Witam. Czy wiecie może czy przyjmują do Willerwist do DSV na bio produkty??
    ReviewUserIcon
    MAGDEBURG

    16.08.2020 17:53

    Inne

    Proszę o opinie magazynu w Magdeburgu. Jak wyglądają średnio miesięczne wypłaty ? :)

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Tak

    15.08.2020 14:45

    Kandydat

    @Piotrek dziękuje za Twoją opinię. A na przykład jak wygląda zakwaterowanie na takim projekcje produkcja czekolady pod Magdeburgiem ? Może ktoś przybliży mniej więcej szczegółów.
    ReviewUserIcon
    Kusy

    15.08.2020 01:47

    Były pracownik

    Podobno wraca projekt automotive ktoś wie coś więcej?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    13.08.2020 16:34

    Pracodawca

    SZANOWNI PAŃSTWO, SZANOWNI PRACOWNICY MGsolutions, od 1 sierpnia b.r. wprowadziliśmy nowy regulamin wynagradzania za święta niepracujące, obowiązujące na terenie Niemiec, które wypadają w tygodniu roboczych tj. od pn do pt. Od teraz każde z takich świąt będzie w pełni wynagradzane (zgodnie z etatem i stawką wynagrodzenia danego Pracownika). Wchodzące 30.07.2020 w życie nowe przepisy, dot. transgranicznego delegowania pracowników, wymagają stosowania takich przepisów dopiero od 12 lub (po przedłużeniu delegowanie krótkoterminowego) od 18 miesiąca zatrudnienia Pracownika delegowanego na terenie Niemiec. My jednak mimo wszystko postanowiliśmy stosować wszystkie pozostałe przepisy niemieckiego prawa pracy już od 1 dnia zatrudnienia naszego Pracownika delegowanego. Wynagrodzenie za wszystkie dni świąteczne było ostatnią kwestią, która musiała zostać przez nas dopasowana do niemieckiego prawa pracy. Do tej pory znajdowały tutaj zastosowanie częściowo przepisy polskiego kodeksu pracy (w skutek czego płaciliśmy tylko za takie święta niepracujące, które wypadały w środku tygodnia a pracownik był w pracy przed i po danym święcie => czyli za teki dni, które powodowały jednodniowy przestój w pracy). Od 01.08.2020 ulega to ostatecznie zmianie i każde święto wypadające w tygodniu, które będzie z góry narzuconym dniem wolnym będzie normalnie płatne zgodnie ze stawką zaszeregowania danego Pracownika i wymiarem etatu. Oczywiście jeśli Pracownik w taki dzień świąteczny świadczy pracę (gdyż tak został ułożony grafik i jest na to zapotrzebowanie) to wówczas każda godzina będzie płatna podwójnie, czyli z dodatkiem zgodnym z układem zbiorowym IGZ i niemieckim prawem pracy tj. dodatek 100% (to oczywiście bez zmian). Pozdrawiamy Zespół MG MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. ul. Myślenicka 133, 30-698 Kraków, POLAND www.mg-solutions.pl / www.mg-zeitarbeiter.de Tel. 0048 12 656 50 02 / Tel. 0048 12 656 50 05 / Fax.: 0048 122 514 880 Śledź nas na Facebook’u! https://www.facebook.com/MGsolutionsapt/ NIP: 676-24-44-862 | REGON: 121702760 | KRS: 0000593967 - Agencja Zatrudnienia MGsolutions MGJJ posiada polski certyfikat o numerze rejestru: 9466 - Erlaubnis zur Arbeitnehmerüberlassung ausgestellt am 22.11.2012 von Bundesagentur für Arbeit in Deusseldorf
    ReviewUserIcon
    Milos

    14.08.2020 12:15

    Pracownik

    Zmiany zmiany zmiany, bardzo dobrze! :) Super.
    ReviewUserIcon
    nowa

    31.07.2020 23:21

    Pracownik

    Cześć wszystkim. Czy pracował ktos lub pracuje na magazynie edeki w okolicy Bremen i moglny powiedzieć pare slow o tej pracy? czy osoby ktore nie znają jezyka poradza sobie? a moze ktos się tam wybiera w najblizszym czasie? dajcie znac proszę
    ReviewUserIcon
    Birdy

    10.08.2020 12:20

    Pracownik

    Normy są, jak wszędzie, o tym wiadomo było od razu. Trzeba wiedzieć, że pisze się na faktyczną pracę, a nie zbijanie bąków
    ReviewUserIcon
    G.

    13.08.2020 19:24

    Były pracownik

    Ja byłem tam i nie ma sie do czego doczepić. Teraz już w zawodzie
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2020 15:27

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Eine Frau

    13.08.2020 16:28

    Pracownik

    nie wiem jaki cudem piszesz o wypłacie 1000 eur, odkad tu pracuje nigdy nie mialam poniżej 1300 a teraz mamy z chłopakiem po średnio 2 tys eur na reke, bo juz jestesmy na tej wyzszej stawce uqil pey czy coś tam.... moze nie liczysz pełnego miesaca i dlatego mialas mniej? weź popracuj trochę, naucz sie i pokaz sie z dobrej strony a potem wymagaj... jest tu chyba ze 150 osób a rotacja ludzi jest na prawde mała albo wcale, wiec chyba nie jest az tak ciezko wiec po co zniechecasz innych dla ktorych moze to być fajna oferta nawet na lata.??? ja sprowadziłam tu juz niejednego znajomego i wszyscy są mi wdzięczni za pomoc... no ale nie dogodzi sie wszystkim nigdy. Pozdrowiooooooonka dla ekipy z Oster i Langen xd
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.08.2020 19:23

    Pracownik

    Bzdura ! Fajna oferta i każdy zadowolony
    ReviewUserIcon
    Rrrrrrrrrrrrrrrrr

    13.08.2020 19:16

    Pracownik

    Polecam magazyn w Wiefelstede nie ma takiego nacisku i presji jak na innych magazynach, planuje tam wrócić, ale mam problem z autem, czy jest jakiś spoko człowiek chętny na taki wyjazd? interesuje mnie tak pół roku dorobić
    ReviewUserIcon
    ooor_sooola

    13.08.2020 19:13

    Pracownik

    Witam, czy jest opcja wyjazdu np tylko na miesiac a potem przerwa miesiąc i tak w kółko? pracował może już ktoś w taki spsób, jeśli tak to gdzie najepiej na jakiej ofercie wchodzi to w grę? prosze odpiszcie
    ReviewUserIcon
    888

    13.08.2020 19:09

    Pracownik

    czy jest opcja wypłaty gotówkowej czy tylko przelewem robią w mg? moze ktos napisać?
    ReviewUserIcon
    &&&

    13.08.2020 19:08

    Pracownik

    nie wie ktoś czy w przypadku Magdeburga i pracy na magaznie mieszka się w samym Magdeburgu czy gdzies w okolicach?
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.05.2020 12:05

    Inne

    Pozdrawiam wszystkich z kwietniowa wyplata, oczywiscie swieta nie zapłacone.
    ReviewUserIcon
    bump

    10.07.2020 18:36

    Inne

    BUMP :)
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    05.08.2020 19:28

    Pracodawca

    SZANOWNI PAŃSTWO, SZANOWNI PRACOWNICY MGsolutions, od 1 sierpnia b.r. wprowadziliśmy nowy regulamin wynagradzania za święta niepracujące, obowiązujące na terenie Niemiec, które wypadają w tygodniu roboczych tj. od pn do pt. Od teraz każde z takich świąt będzie w pełni wynagradzane (zgodnie z etatem i stawką wynagrodzenia danego Pracownika). Wchodzące 30.07.2020 w życie nowe przepisy, dot. transgranicznego delegowania pracowników, wymagają stosowania takich przepisów dopiero od 12 lub (po przedłużeniu delegowanie krótkoterminowego) od 18 miesiąca zatrudnienia Pracownika delegowanego na terenie Niemiec. My jednak mimo wszystko postanowiliśmy stosować wszystkie pozostałe przepisy niemieckiego prawa pracy już od 1 dnia zatrudnienia naszego Pracownika delegowanego. Wynagrodzenie za wszystkie dni świąteczne było ostatnią kwestią, która musiała zostać przez nas dopasowana do niemieckiego prawa pracy. Do tej pory znajdowały tutaj zastosowanie częściowo przepisy polskiego kodeksu pracy (w skutek czego płaciliśmy tylko za takie święta niepracujące, które wypadały w środku tygodnia a pracownik był w pracy przed i po danym święcie => czyli za takie dni, które powodowały jednodniowy przestój w pracy). Od 01.08.2020 ulega to ostatecznie zmianie i każde święto wypadające w tygodniu, które będzie z góry narzuconym dniem wolnym będzie normalnie płatne zgodnie ze stawką zaszeregowania danego Pracownika i wymiarem etatu. Oczywiście, jeśli Pracownik w taki dzień świąteczny mimo wszystko świadczy pracę (gdyż tak został ułożony jego grafik i jest na to zapotrzebowanie) to wówczas każda godzina w dobie świąteczne będzie płatna podwójnie, czyli z dodatkiem zgodnym z układem zbiorowym IGZ i niemieckim prawem pracy tj. dodatek 100% (to oczywiście bez zmian).
    ReviewUserIcon
    Margaretka

    04.08.2020 10:53

    Były pracownik

    Agencja ok
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    05.08.2020 19:24

    Pracodawca

    SZANOWNI PAŃSTWO, SZANOWNI PRACOWNICY MGsolutions, Od 1 sierpnia b.r. wprowadziliśmy nowy regulamin wynagradzania za święta niepracujące, obowiązujące na terenie Niemiec, które wypadają w tygodniu roboczych tj. od pn do pt. Od teraz każde z takich świąt będzie w pełni wynagradzane (zgodnie z etatem i stawką wynagrodzenia danego Pracownika). Wchodzące 30.07.2020 w życie nowe przepisy, dot. transgranicznego delegowania pracowników, wymagają stosowania takich przepisów dopiero od 12 lub (po przedłużeniu delegowanie krótkoterminowego) od 18 miesiąca zatrudnienia Pracownika delegowanego na terenie Niemiec. My jednak mimo wszystko postanowiliśmy stosować wszystkie pozostałe przepisy niemieckiego prawa pracy już od 1 dnia zatrudnienia naszego Pracownika delegowanego. Wynagrodzenie za wszystkie dni świąteczne było ostatnią kwestią, która musiała zostać przez nas dopasowana do niemieckiego prawa pracy. Do tej pory znajdowały tutaj zastosowanie częściowo przepisy polskiego kodeksu pracy (w skutek czego płaciliśmy tylko za takie święta niepracujące, które wypadały w środku tygodnia a pracownik był w pracy przed i po danym święcie => czyli za takie dni, które powodowały jednodniowy przestój w pracy). Od 01.08.2020 ulega to ostatecznie zmianie i każde święto wypadające w tygodniu, które będzie z góry narzuconym dniem wolnym będzie normalnie płatne zgodnie ze stawką zaszeregowania danego Pracownika i wymiarem etatu. Oczywiście jeśli Pracownik w taki dzień świąteczny świadczy pracę (gdyż tak został ułożony grafik i jest na to zapotrzebowanie) to wówczas każda godzina będzie płatna podwójnie, czyli z dodatkiem zgodnym z układem zbiorowym IGZ i niemieckim prawem pracy tj. dodatek 100% (to oczywiście bez zmian).
    ReviewUserIcon
    Karol

    29.07.2020 12:10

    Kandydat

    Czy ktoś wie jak jest teraz na Wilerwist na spożywce na pakowaniu w Dsv? Koło Koloni .
    ReviewUserIcon
    ?

    31.07.2020 12:12

    Pracownik

    Jak jest teraz tzn jak z pracą jak z mieszkaniem czy jak z czym??
    ReviewUserIcon
    Karol

    05.08.2020 14:29

    Kandydat

    Jak z pracą?? Czy jest wy przyjmują??
    ReviewUserIcon
    Joasia

    05.08.2020 13:42

    Kandydat

    był ktoś na pralni? w jakiej to konkretnie lokalizacji? jak warunki?
    ReviewUserIcon
    nowa

    30.07.2020 23:26

    Kandydat

    Cześć wszystkim. Jest tu może ktoś kto pracował lub pracuje na magazynie edeki w okolicsch Bremen i moglby powiedziec pare slow o tej pracy? Czy jest ciezko? czy ktos kto nie zna jezyka sobie poradzi?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.