opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10085)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10085)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 58
    • 59
    • 60
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Praca Lauenau

    16.11.2020 16:03

    Kandydat

    Czy ktoś pracował jak tam ?
    ReviewUserIcon
    Zbygi

    14.11.2020 19:03

    Pracownik

    jak na agencje to na prawde psoko ogarniają, 4+ ;D
    ReviewUserIcon
    weihnachtgeld

    14.11.2020 18:18

    Pracownik

    czy ktoś z pracowników mg kojarzy kiedy wypłacają te 150 euro premii swiatecznej? teraz w wypacie za listopad czy dopiero w wyplacie za grudzien?
    ReviewUserIcon
    nowypracownik

    06.11.2020 19:52

    Kandydat

    witam wybieram się na magazyn suchy do Launau może ktoś powiedzieć jak wygląda tam praca jak z godzinami i zakwaterowaniem
    ReviewUserIcon
    Karol

    09.11.2020 08:43

    Były pracownik

    jest spoko luz, jak większość lokalizacji na mg. nie wiem jak godzinowo bo tam nie byłem akurat, no ale takich rzeczy możesz też równie dobrze dowiedzieć się w biurze, przecież to nie przesądza o tym, czy musisz się zatrudniać, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ona29

    14.11.2020 17:52

    Pracownik

    stawka od 10,15 do jakoś 14 ojrrro , ale to już z premiami za godzine, ile wyrobisz tyle masz ale najmniej 10,15. Spoko bo mieszkania sa tanie za 100 EUR, w holandii mielismy 450 EUR za osobę !!!! wiec z mg jest pod tym względem duuuuuuuuuuuuużo lepiej !!!!

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Dudek

    14.11.2020 17:46

    Pracownik

    polecam mg, daja umowe o prace a nie jakieś zleceniówki czy akordówki, uwazajcie na inne agencje bo nie palca składek itd, z mg nigdy takich problemow nie miałem jak dotąd. Jakby ktos z kieleckiego był i jechał na bremen to dawajcie znać
    ReviewUserIcon
    nicknicknick

    11.11.2020 19:35

    Były pracownik

    EDEKA LAUENAU-KOMISJONIER Agencje sama w sobie polecam, wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Trzeba się liczyć z faktem, ze jest to „śmieciowa” umowa, ale jest to naprawdę spoko opcja, żeby od czegokolwiek zacząć. ZAKWATEROWANIE: mieszkanie w pełni wyposażone, czyste i pachnące, pewnie wszystkie są o tym samym standardzie. PRACA: a wiec praca jest naprawdę ciężka. Trzeba przygotować się na bol kręgosłupa, rak oraz nóg.Dział suchy, duzo dźwigania na pietrze, gdzie pracuje kobiety jest kilka gangów z lekkim towarem, natomiast w przypadku mężczyzn jest to praca przy ciężkich produktach przez cała zmiane. Minusem również jest odległość kantyny od stanowiska pracy, samo dojście i powrót zabiera sporo czasu z przerwy. Poza tym pracownicy mili, pomocni. ZMIANA PORANNA zaczyna się o 05:00. W moim przypadku budzik na 3:00, wyjście o 4:00, trzeba również być 15 min szybciej żeby przygotować wszystko co niezbędne jest do rozpoczęcia zmiany. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ ŚMIAŁO PISAĆ, CHĘTNIE ODPOWIEM NA WSZYSTKIE
    ReviewUserIcon
    Misiek

    11.11.2020 16:58

    Kandydat

    Maja@ możesz mi wysłać na priv [email protected] coś na temat pracy prze mg?
    ReviewUserIcon
    Misiek

    06.11.2020 11:40

    Kandydat

    @psh możesz podać więcej szczegółów co do pracy z tej agencji [email protected]
    ReviewUserIcon
    Misiek

    31.10.2020 15:38

    Kandydat

    @Były.Rekruter a ta opinia to jest teraz na czasie czy sprzed kilku lat? Z tego co widzę, to większość jest dobrych opinii na temat tej agencji. Czyli jak się jedzie w parze to nie ma się własnego mieszkania czy tam pokoju tylko dla dwojga?
    ReviewUserIcon
    Maja23

    04.11.2020 20:26

    Pracownik

    każda para zawsze u nich mieszka osobno, nie słyszałam o innych sytuacjach
    ReviewUserIcon
    Trygław

    06.11.2020 08:22

    Pracownik

    no to chyba nie każda...
    ReviewUserIcon
    Misiek

    05.11.2020 16:04

    Pracownik

    @Trygław możesz mi coś więcej przesłać informacji na temat agencji na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Misiek

    04.11.2020 01:24

    Kandydat

    @Monika napisz proszę coś na temat tej agencji ;) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Misiek

    01.11.2020 11:33

    Pracownik

    @Panna_ a dasz mi jakiś kontakt do Ciebie?
    ReviewUserIcon
    Hunter

    28.10.2020 17:55

    Kandydat

    Witam, może ktoś pracuje w Lipsku w branży automotive jako operator wózka widłowego? Proszę o rzeczową opinię o miejscu pracy i warunkach zakwaterowania za co z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Nick

    16.10.2020 13:10

    Kandydat

    Jakie macie doświadczenia w pracy przy produkcji automotive kolo Hannoveru?
    ReviewUserIcon
    kazzia94

    27.10.2020 16:16

    Pracownik

    A gdzie dostaliście zakwaterowanie? W Vienenburgu?
    ReviewUserIcon
    Obiektywna

    28.10.2020 10:45

    Pracownik

    Niestety to prawda, mieszkanie pozostawia wiele do życzenia. (Przynajmniej to do którego my trafiliśmy). Nie warte pieniędzy, które będziemy za nie płacić. Smuteczek.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    18.10.2020 22:24

    Kandydat

    Pomocnik produkcyjny (pieczywo dietetyczne BIO) Lokalizacja: Norymberga Czy ktoś tam pracuje i może coś o tym miejscu napisać i czy wyplaty są na czas tak jak piszą
    ReviewUserIcon
    sami jesteśmy ciekawi

    26.10.2020 21:52

    Kandydat

    Wybieram się tam z kumplem na 2.11.2020r.Też jesteśmy ciekawi co i jak.
    ReviewUserIcon
    Kazzia94

    16.10.2020 11:18

    Kandydat

    Witam czy wysylal ktoś CV na uszczelki w hannoverze? Odezwali się do kogoś z Was ?
    ReviewUserIcon
    wrocławek

    23.10.2020 10:31

    Pracownik

    ja bym doradzil jedno,jako pracownik innej agencji. chcecie pracy w niemczech to tylko niemiecka umowa o prace. macie wtedy niemieckia kase ubezpieczeniowa. na polskiej umowie posiadacie ubezpieczenie jakie?? ja juz chcialem sie przyjac do lekarza w de na ekuz i nie zostalem na to przyjety,musialem jechac specjlnie do slubic na granice.
    ReviewUserIcon
    Zima

    26.10.2020 08:39

    Kandydat

    No ogólnie dzięki na pewno jest to jakaś przydatna informacja, ale nie zawsze jest możliwość zatrudnienia na taką umowę, a jak ktoś potrzebuje czegoś na już to łatwiej jest pracować na polską. chociaż też nie do końca wydaje mi się żeby był taki problem z lekarzem
    ReviewUserIcon
    Misiek

    25.10.2020 20:58

    Kandydat

    Czy przed wyjazdem potrzeba jest robienia testu na korona wirusa?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.10.2020 15:07

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Fix

    21.10.2020 10:04

    Kandydat

    aa gdzie byłeś?
    ReviewUserIcon
    Fix

    23.10.2020 10:00

    Kandydat

    czemu nie ma już tego kom?
    ReviewUserIcon
    New

    22.10.2020 13:04

    Kandydat

    Do Macias 23, masz calkowita racje. Tu u nas pracujac na linji nigdy nie zarobisz na nic... a zagranica jesli z glowa wydajesz, nie chlasz wódy i nie wydajesz na zbedne glupoty 75 procent kasy to jest wielka szansa na to wszystko co piszesz. I tak powinno byc, ale jak kazdy wie, zawsze znajdzie sie imbecyl n a wyjezdzie ktory schla sie na wyjazdach i robi niestety nam Wszystkim wielka wioche.. dzieki za wasze opinie na temat tej agencji, jak narazie opinie sa dobre. Mam zamiar spyt a c o prace ta agencje w najblizszym czasie. PozdrawIam.
    ReviewUserIcon
    M@kler

    16.09.2020 01:19

    Pracownik

    Zastanówcie się dobrze zanim tam podejmiecie pracę żeby nie było rozczarowań. BO MIODU TAM NIE ZOBACZYCIE!
    ReviewUserIcon
    Edwi

    29.09.2020 12:55

    Pracownik

    dzięki za propsy ;) pozdrowienia dla kumatych i robotnych!
    ReviewUserIcon
    Macias23

    20.10.2020 15:19

    Pracownik

    @Edwi no dokładnie. Taka jest prawda, że robota jest wszędzie taka sama. Wszędzie są lepsze i gorsze prace. Ale różnice widzisz jak wypadasz na kilka dni do PL, na wszystko cię stać, jak trzeba to możesz starych wspomóc, po po kilku miesiącach wymieniasz starego grata na przyzwoitą furkę. I to wszystko w wieku 20lat. A są tacy, co siedzą po 5-6 lat i są w stanie mieszkanko sobie kupić i jakoś w życie wystartować. Jak jest kasa zgadza, to każdy może żyć jak chce i wydawać jak chce. Gdzie tu wogóle porównanie. Zarób na mieszkanie w Polsce na magazynie, albo produkcji. Życia ci nie starczy i jedziesz na mega stresie splacając kredyt,
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Miki

    20.10.2020 10:53

    Kandydat

    Jedzie ktoś do automotiv do Hannoweru w poniedziałek? Naprawdę jest tak źle jak mówicie?
    ReviewUserIcon
    krab

    07.10.2020 13:08

    Kandydat

    na czym polega praca komisjonera?
    ReviewUserIcon
    Sajko

    20.10.2020 10:18

    Pracownik

    no polega na komisjonowaniu :D a tak ściślej no to jest to robota na magazynie, rozdzielasz ładunki na towary i układasz na palecie zgodnie z zamówieniem. Może też być tak, że po prostu się z półek wybiera produkty i kompletuje zamówienie. Zalezy gdzie robota ale ogólnie chodzi właśnie o to
    ReviewUserIcon
    Lisek

    14.10.2020 10:43

    Kandydat

    Był ktoś przez agencję na Automotive ?
    ReviewUserIcon
    Lary

    15.10.2020 13:42

    Były pracownik

    Nawet nie wiedzialem że ta agencja ma też takie oferty pracy
    ReviewUserIcon
    Bartek

    15.10.2020 13:41

    Kandydat

    Wyjeżdżał ktoś ostatnio? Długo trwały zalatwienia związane z wyjazdem?
    ReviewUserIcon
    Marcinos

    30.09.2020 23:54

    Kandydat

    Cześć wspólnie z bratem chcemy podjąć pracę w tej agencji , mamy propozycję pracy w madgeburgu lub Bremie na magazynie , stąd moje pytanie : jakich zarobków realnych możemy się spodziewać za przepracowany miesiąc oraz jak jest z zakwaterowaniem oraz z odległościa z mieszkania do pracy , dzięki za komentarze pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Marcinos

    14.10.2020 21:45

    Kandydat

    Bardzo inteligentna odpowiedź, pozazdrościć :)
    ReviewUserIcon
    zlpl

    15.10.2020 11:40

    Pracownik

    Za to ty się mistrzu tak wykazałeś swoją "miejskością" że hoho. Idź robić śmietnik swoimi wypocinami gdzie indziej, bo tu mile widziany nie jestes
    ReviewUserIcon
    endio32deiwj

    24.07.2020 12:22

    Pracownik

    jedyna normalna i uczciwa agencja! byłam na produkcji chlebów dietetycznych w Niemczech i lepszego traktowania pracownika jak do tej pory nie spotkałam!
    ReviewUserIcon
    Wiola

    12.10.2020 15:45

    Kandydat

    Możesz powiedzieć więcej o tej pracy? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mad

    14.10.2020 08:06

    Były pracownik

    a co Ci trzeba wiedzieć? tak naprawdę większość jest w ogłoszeniu albo Ci powiedzą w biurze

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    el

    05.10.2020 16:29

    Kandydat

    Witam może ktoś coś więcej napisać o pracy na stanowisku Pomocnik produkcji - przemysł rybny
    ReviewUserIcon
    Szarik

    12.10.2020 08:29

    Pracownik

    No to może chodzi mu o cięzkość i konkretne zajęcia co się robi itd, jak nie byłeś to skąd masz wiedzieć.. swoją drogą na ogłoszeniu nie ma nic napisane?
    ReviewUserIcon
    polecam

    13.10.2020 10:46

    Były pracownik

    No oczywiście że jest tylko chyba nikomu nie chce się czytać :D Proste prace na produkcji filetów rybnych (śledź) - bez konieczności filetowania, są to gotowe półprodukty w formie obrobionych filetów Kontrola jakości, oczyszczenie filetów Pakowanie filetów do opakowań Proste prace pomocnicze na terenie produkcji (np. przygotowanie stanowiska pracy, proste prace porządkowe)
    ReviewUserIcon
    Exmxi

    04.10.2020 22:25

    Kandydat

    Witam. Planuję wyjechać z chłopakiem do pracy przez tą agencje. Interesuje nas magazyn (komisjoner, produkcja). Jest osoba która posiada samochód i chce wyjechać? Najlepiej blisko granicy. Albo jest na miejscu i ma miejsce w aucie?
    ReviewUserIcon
    spoko

    11.10.2020 19:37

    Kandydat

    proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Arek

    04.10.2020 13:57

    Kandydat

    Cześć! Najprawdopodobniej jadę wraz z dziewczyną 15 października do Magdeburga na komisjonowanie właśnie z MG. Jeśli ktoś również jedzie w tym terminie i chciałby się z nami zabrać autem to proszę o zostawienie komentarza. Zawsze to taniej wyjdzie:D Również jeżeli ktoś ma jakieś porady przed wyjazdem to z góry dzięki za pomoc! Pozdro i miłej pracy:)
    ReviewUserIcon
    Miki

    06.10.2020 08:37

    Były pracownik

    Rada ode mnie jest taka - niczym się nie przejmować i robić swoje. Agencja jest dobra co widać po opiniach i ilości ludzi którzy wybierają właśnie ją. Nie bez powodu tak się dzieje , przecież takich agencji jest całe mnóstwo, ale wybrać tą jedną dobrą to jest już większy wyczyn. Ja też pierwszy raz wyjeżdżałem z dziewczyną i niczego nie żałuje. Życzę powodzenia !
    ReviewUserIcon
    spoko

    11.10.2020 19:33

    Kandydat

    proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Adik1997

    06.10.2020 23:40

    Kandydat

    Witam Jeśli ktoś jest zainteresowany i jedzie 19.10.2020 na komisjonera do Launeau koło Hanovera to proszę o kontakt na maila mogę zabrać zawsze to mniejsze koszty. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.09.2020 00:35

    Pracownik

    Ok, na maksa. Przyjechaliśmy, i wszystko na maksa zajefajniw
    ReviewUserIcon
    Mugol

    05.10.2020 12:53

    Kandydat

    Hej Kasia, gdzie jesteś na robocie? Jaka lokalizacja?
    ReviewUserIcon
    Exmxi

    05.10.2020 12:43

    Kandydat

    Witam. Wraz z chłopakiem chce wyjechać do pracy przez ta agencje, ale nie posiadamy auta. Czy ktoś również chce jechać, ale własnym samochodem? Lub jest na projekcie i posiada 2 miejsca w aucie? Prosze o kontakt [email protected].
    ReviewUserIcon
    Polaris

    01.10.2020 13:21

    Kandydat

    Czym tak ogólnie zajmuje się pomocnik magazynowy?
    ReviewUserIcon
    Barr

    26.09.2020 13:55

    Kandydat

    Cześć. Chciałam wyjechać z tej agencji pracy do Niemiec ale niestety nie posiadam samochodu. Czy jest możliwość dogadania sie z kimś i płacenia mu miesięcznie okolo np 100 euro i jeżdżenia z taką osobą? Myslicie ze byłby ktos chętny na taki układ? Bardzo mi zależy na pracy, a wlaśnie dzisiaj nagle odwolali mój wyjazd do holandii bo klient sie wycofal :-(( mam dość
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    29.09.2020 21:18

    Kandydat

    Witam . Ja planuje wyjazd samochodem tylko ,że się agencja na razie nie odzywa , a jestem chętny do wyjazdu do Niemiec bo nie mam sił już pracować w Polsce za grosze, a jak się nie uda przez te agencje to poszukam innej
    ReviewUserIcon
    Hoover

    30.09.2020 08:23

    Kandydat

    a na jaką lokalizacje chcesz jechać dokładnie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.09.2020 18:37

    Kandydat

    Witam, czy ktoś się orientuję jak wyglądaja warunki pracy na ocynkowni. Oferta była już jakiś czas temu i znowu się pojawiła. Chodzi mi o zarobki i czy tylko jest trawersowanie, czy może jest możliwość przejścia na suwnice (mam 12lat praktycznego doświadczenia w jeździe suwnicą)
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.09.2020 01:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Koj

    23.09.2020 08:44

    Pracownik

    Jak ktoś chce narzekać to zawsze będzie to robił niezależnie od tergo gdzie pracuje i pod jaką agencją.. jak ktoś ma taką naturę to nawet gwiazdka z nieba nie wystarczy.. wnerwia mnie takie bezsensowne narzekanie właśnie
    ReviewUserIcon
    Marcin

    24.09.2020 11:05

    Były pracownik

    ja tam popieram tez juz roznych ludzi w swoim zyciu spotkalem i niejedno widzialem i czasem szkoda sobie nerwy nawet psuc na to wszystko
    ReviewUserIcon
    Kama

    17.09.2020 01:07

    Pracownik

    Lubię ta agencje - i koniec
    ReviewUserIcon
    Watkin

    22.09.2020 12:00

    Pracownik

    hehe szybka akcja, krótko i na temat. ja też.
    ReviewUserIcon
    Messi

    22.09.2020 12:44

    Kandydat

    a za co ją tak lubicie? czym się wyróżnia w takim razie? ;>
    ReviewUserIcon
    Jack

    22.09.2020 11:46

    Kandydat

    Witam czy ktoś pracuje przy komisjonowaniu w Berlinie ? Pojawiło się nowe ogłoszenie i chciałbym wyjechać. Jak wygląda tam praca,warunki finansowe i mieszkaniowe? Na jaki okres pracy można liczyć? Oraz ile kasy na początek do wypłaty powinno się zabrać ze sobą ? Z góry dzięki za info
    ReviewUserIcon
    Diabeł

    17.09.2020 11:47

    Inne

    Chętnie poznam opinie byłych pracowników lub ludzi aktualnie pracujących na czekoladzie w Wernigerode.Ze względów osobistych proszę o kontakt mailowy,[email protected]
    ReviewUserIcon
    Roman

    17.09.2020 00:35

    Pracownik

    Jestem, pracuje i nie jest złe. Nie jest złe, bo byłem w agencjach ze 3 wypłaty dostawałem. A tu, mieszkanie mam, zawsze 10go na koncie pieniądze. To dla mnie najważniejsze. A i firma porządna. Ja polecam. Roman

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon