opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10085)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10085)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 57
    • 58
    • 59
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wojciech

    30.12.2020 15:54

    Pracownik

    Witam. Jedzie może ktoś na produkcję do Morsbach z Kujawsko Pomorskiego? Posiadam własne auto jak coś to piszcie na ten numer 530-391-493. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    30.12.2020 13:53

    Kandydat

    Witam. Jedzie może ktoś na produkcję do Morsbach branża samochodowa.? Wyjeżdżam po nowym roku. Mam własny samochód, jestem z Kujawsko-Pomorskiego. Jeśli ktoś jest z okolic i też tam jedzie to niech da znać w komentarzu. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Misiek

    27.10.2020 11:45

    Kandydat

    @Panna_ witam, co możesz powiedzieć na temat tej agencji pracy?
    ReviewUserIcon
    lulek

    29.12.2020 21:40

    Pracownik

    zgadzam sie z tobą w 100 % a co do opiekunów to smiech na sali nie nadaja sie do pracy z ludzmi
    ReviewUserIcon
    lulek

    29.12.2020 21:41

    Pracownik

    niby jest znana a i tak nie wiesz ile zarobisz
    ReviewUserIcon
    Staszek

    25.12.2020 12:56

    Kandydat

    Czy ktoś coś wie na temat tego lotniska podobno opóźnia sie start a może jednak ktoś tam już pracuje przez MG? Napiszcie coś jak ktoś coś wie. Ogonie chce ram wyjechać z bratem bo dobra stawka a już raz coś podobnego robiłem tylko ze w porcie w hmburgu
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    27.12.2020 17:08

    Kandydat

    Z tego co mi wiadomo oferta nieaktualna/anulowana
    ReviewUserIcon
    Gizmo

    28.12.2020 12:58

    Pracownik

    uuuuu ale szkoda bo też widziałem faktycznie niezłe warunki proponowali tam. może jeszcze wróci

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Man89

    25.12.2020 10:42

    Kandydat

    Ktoś tez wybiera sie oo nowym roku na magazyn do Monachium ?
    ReviewUserIcon
    Sernik

    21.12.2020 12:42

    Kandydat

    Bałagan się wtedy robi i trzeba scrollować pół strony zanim się znajdzie jakieś inne wątki
    ReviewUserIcon
    eh

    22.12.2020 11:59

    Kandydat

    ciekawe jaki jest tego powód?
    ReviewUserIcon
    Sernik

    23.12.2020 10:07

    Kandydat

    Napisałem niżej, ktoś wykopuje prehistoryczne wątki na pół strony, ale czemu to nie rozumiem
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    23.12.2020 08:49

    Pracownik

    czesc pracuje 2 miesiace w centrum logistycznym w Niemczech,moge z czystym sumieniem polecic agencje MG , warunki mieszkalne wporzadku,praca wporządku i co najważniejsze kasa na czas na koncie,jesli jestes dobry,dobra i sie starasz mozna uzyskac niezłe premie wydajnościowe,wszystko zależy od Ciebie ,od Twojego zaangażowania,jeśli nie chcesz zarabiac w PL 2500/3000 PLN/MC i chcesz żyć spokojnie nie martwiac sie o finanse,wyjedz do pracy do Niemiec z agencja MG, życie tutaj jest tanie,o wiele tansze niz w Polsce,np paliwo,jedzenie,alektronika,przekonaj sie sam.Tu Masz wszystko załatwione i prace i mieszkanie,czego potrzebujesz? CHĘCi do pracy,za darmo nic nie dostaniesz, Pozdrawiam Łukasz
    ReviewUserIcon
    Mitarbeiter

    03.06.2019 20:49

    Inne

    Siema. Kilka słow o pracy w DSV Weillerswist. Są 2 hale. Jedna z chemią gospodarczą, artykuly higieniczne, kuchenne, pampersy. Pracuje sie ze skanerem. Zbierasz, składasz na palete, streczujesz. Dużo Polakow i Słowakow, kilku Turkow. Atmosfera bardzo fajna, wszyscy sobie pomagają są uprzejmi. Kierownictwo super, z niczym nie ma problemow, można powiedziec ze wszyscy czują sie rowni. Druga hala to artykuły bio: mleka, soczki, keczupy i takie tam lżejsze rzeczy. Pracijemy bez skanera, ale z kartką. Ludzie i koerownictwo podobnie jak na pierwszej hali. Jak są okredy gdzie jest dużo zamowien, to troszke cisną żeby robic wiecej, pozostaly czas jeżeli masz przecietne zdolnosci fizyczne to nie ma szans żebys nie dał rady. Choc zdarzały sie takie osoby, co sie zwalnialy po tygodniu bo przyjechali do pracy i musieli pracowac, a co gorsza wstawac wczesnie na 6 do pracy. Szok! :) Jeżeli chodzi o Mg solution, to nie bardzo jest sie o co przyczepic. Kasa soe zgadza, zaczynalem prace tutaj w pazdzierniku, mialem zarabiac 1200-1500 euro na reke a jeszcze sie nie zdarzylo zebym dostał mniej niż 1470 euro. Ostatnio ponad 1600, teraz bedzie tez premia wakacyjna. Jeżeli nie idziemy do pracy, bo w Niemczech jest świeto, a w polsce normalny dzien, wtedy mamy wypłacane postojowe za ten dzien. Koordynator ST może nie jest jakos idealny, czasem chce zalatwic kilka rzeczy naraz ale przynajmniej sie interesuje ludzmi, porozmawia, wypytuje czy nie ma jakichs problemow i w przeciwienstwoe do swojego poprzednika o kazdej porze odbiera telefony albo oddzwania. Troche wyrozumialosci, jest tu od niedawna, uczy sie i widac ze sie stara. Wypłata zawsze w terminie, albo wczesniej, paski na maila q dzien wyplaty. Mysle ze starczy
    ReviewUserIcon
    ?

    14.12.2020 10:57

    Kandydat

    ale kolega jest na innej lokalizacji i mówi ze roboty jest mnóstwo także ogólnie jest spoko jesli o to chodzi
    ReviewUserIcon
    Piotr89

    21.12.2020 00:08

    Były pracownik

    Mg już tam nie ma bo dsv leciało tak w kolki ze sie nie dziwie ze zrezygnowali ludzie poszli na inne projekty MG
    ReviewUserIcon
    Bobo

    18.12.2020 08:03

    Inne

    Nie polecam i odradzam prace w fabryce czekolady!!!! Co chwilę ktos sie zwalnia, praca w bardzo szybkim tempie, da rade wytrzymac fizycznie jeśli się bardzo chce ale nie psychicznie z tymi liniowymi tutaj(usunięte przez administratora)nie pomagają, jedyne co to obgaduja. Mg polecam ale nie prace w tej fabryce.
    ReviewUserIcon
    Tymin33

    21.12.2020 00:04

    Kandydat

    Tez polecam MG bo ludzie fajni i starają sie ale o fabryce słyszałem różne opinie tez jest sporo pozytywnych pewnie zależy na kogo jakich kierowników trafisz bo moja żona jeździła tam przez lata z siostra i sobie chwaliła, ja osobiście planuje jechać na jakaś produkcje z automobil bo chyba lepsze zarobki
    ReviewUserIcon
    Piotr89

    21.12.2020 00:01

    Były pracownik

    Porządna agencja ale niestety nie maja ofert dla budowlańców :/
    ReviewUserIcon
    Kamil93

    18.12.2020 03:06

    Kandydat

    Widzę dużo pozytywnych opini na temat tej agencji, mam tylko nadzieję że praca na lotnisku w Frankfurcie dojdzie do skutku, z tego co dzwoniłem to agencja czeka na potwierdzenie projektu. Myślę że to by była dobra praca, oby wypaliło. Ktoś się jeszcze na ten projekt wybiera?
    ReviewUserIcon
    Neo

    18.12.2020 15:03

    Kandydat

    może ktoś podeśle linka?
    ReviewUserIcon
    Bastek

    20.12.2020 22:25

    Pracownik

    Ja i taki kolega chce również :)
    ReviewUserIcon
    Daniel

    11.12.2020 13:36

    Kandydat

    Witam czy planuje ktoś jechać do Frankfurtu jako załadunek/rozładunek samolotów na lotnisku ? Poszukuje osoby która mogła by zaoferować wspólny dojazd na miejsce
    ReviewUserIcon
    Uber

    15.12.2020 10:59

    Kandydat

    To chyba jakaś nowa oferta pracy? nie widziałem jej wcześniej, jak wam się uda coś pozałatwiać to dajcie znać proszę
    ReviewUserIcon
    Bastek

    20.12.2020 22:21

    Pracownik

    W porządku
    ReviewUserIcon
    Okson

    18.12.2020 11:51

    Kandydat

    ekstra. fajne rzeczy piszecie ogolnie dzieki za to. brakuje czasem takich merytorycznych informacji i dyskusji w internecie a tutaj widze naprawde jest skarbnica wiedzy. zastanawialem sie ogolnie nad mg bo cos tam znajomi w sumie o nich wspominali, ze dobra agencja że placa na czas, że fajnie można ogólnie zarobić i zakwaterowanie tez w porzadku. Poczytałem tutaj troche, oczywiscie nie wszystko bo tych wpisow tu jest naprawde sporo, ale tyle co przeczytalem to mi wystarczy. w przyszlym roku jade, wielkie dzieki i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Aagaa

    14.12.2020 14:38

    Kandydat

    Czy bez języka też ma się szansę na pracę?
    ReviewUserIcon
    Opos

    17.12.2020 14:10

    Kandydat

    Nie wiem, nie orientuję się we wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Opos

    17.12.2020 14:10

    Kandydat

    Musisz sobie poprzeglądać.
    ReviewUserIcon
    Nowicjusz

    27.11.2020 12:54

    Kandydat

    Szukam pracy w logistyce w DE, mam własne auto, najchętniej od nowego roku, ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Chłopak

    15.12.2020 23:25

    Kandydat

    Dajesz, życie stygnie... (733-605-225) €=mc² ;-)))
    ReviewUserIcon
    Lobo

    16.12.2020 13:58

    Kandydat

    wybrałes jakąs konkretną lokalizacje już? czy na razie tylko tak ogólnie
    ReviewUserIcon
    Daniel

    11.12.2020 13:35

    Pracownik

    Witam czy planuje ktoś jechać do Frankfurtu jako załadunek/rozładunek samolotów na lotnisku ? Poszukuje osoby która mogła by zaoferować wspólny dojazd na miejsce
    ReviewUserIcon
    Zaki

    13.12.2020 14:25

    Kandydat

    Hej, właśnie chcę tam rekrutować to może wspólny wyjazd ? Język trzeba znać ?
    ReviewUserIcon
    Kondzio

    07.12.2020 08:47

    Pracownik

    Bardzo dobra agencja i dobrze traktują ludzi. Plus dla nich że zwracają koszt testu albo dają darmowe mieszkanie na czas kwarantanny - robi tak jakaś inna agencja? Bo ja szukaliśmy pracy, to nikt nam nie proponował takich rozwiązań. Zakwaterowanie ok i praca też ok i jest tak jak liczyliśmy. Chyba jedna z niewielu takich agencji która jest wporzo dla ludzii, reszta co przyjechała na ten sam termin co my, też podziela pozytywne opinie. Ci co piszą jak źle, to może jakoś pechowo trafili, albo mają za bardzo wygórowane oczekiwania, albo jak im ciężko na magazynie, to nigdy nie pracowali wcześniej fizycznie (a takich często się spotyka i długo nie zagrzewają miejsca, bo albo nie umią pracować, albo im sie nie chce) :)
    ReviewUserIcon
    Milo

    12.12.2020 17:56

    Inne

    A możesz powiedzieć gdzie i w jakiej firmie robisz.? Szukamy z żoną pracy na dłużej z dobrą lokacją, więc byłbym wdzięczny za info.:)
    ReviewUserIcon
    Daniel

    11.12.2020 13:30

    Pracownik

    Witaam. Czy kotś z was aplikował na pracownika Rozładunku/załadunku samolotów w okolicach Frankfurtu ? Szuka osoby która wybiera sie do tej pracy i może zaoferować transport na miejsce
    ReviewUserIcon
    Rudolf

    26.11.2020 19:12

    Kandydat

    Witam! Czy ktoś może napisać jak wygląda praca na magazynie w Berlinie? Jak daleko znajduje się mieszkanie od miejsca pracy?
    ReviewUserIcon
    Jjw

    03.12.2020 11:01

    Były pracownik

    Praca słaba nie ma nawet sprzętu by tam robić skanerów brak wózków brak masz problem to tylko twój problem ale zamówienie masz zrobić
    ReviewUserIcon
    12345

    10.12.2020 16:50

    Były pracownik

    Mieszkanie od pracy 28 km, nie zwraca nikt za dojazd, także jest "kawałek". Organizacja pracy poniżej krytyki.
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    05.12.2020 21:20

    Kandydat

    Hej, jedzie może ktoś po nowym roku? Zastanawiam się nad paroma ofertami ale lepiej z kims niż samej ????
    ReviewUserIcon
    Chłopak

    09.12.2020 17:57

    Kandydat

    Hej "Dziewczyna", też się zastanawiam nad wyjazdem po Nowym Roku. Zdecydowanie lepiej jest z kimś niż samej/samemu. Jak człowiek jest sam na obczyźnie to go ludzie " rozdziobią" (zwłaszcza Polaczki, tzw. ziomale. Niby swoi a gorsi od obcych. Jak to mówią w Stanach: Jak ci Polak nie zaszkodził to już ci pomógł. ) Miałem z kolegą jechać ale on się waha. Woli kurczowo trzymać się kiepskiej ale stałej pracy w Polsce niż podjąć ryzyko i wyjechać. Chce żebym ja pojechał a jak wszystko będzie OK to on dojedzie "na gotowe" :-))). Taki wygodny egoista. Napisz do mnie na WhatsApp'a, obgadamy temat "na miękko" ( 733-605-225 )
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Korek

    03.12.2020 13:24

    Kandydat

    Elo, szukam pracy na magazynie najlepiej, wiecie na jaką lokalizacje szukają magazynierów? Nie musi być na teraz, może być już w przyszłym roku
    ReviewUserIcon
    Korek

    08.12.2020 13:02

    Kandydat

    A to elegancko, duży wybór, porównam sobie, thx
    ReviewUserIcon
    Kate

    09.12.2020 00:48

    Kandydat

    Co za ofertę w hanowerze ?
    ReviewUserIcon
    Moni

    04.12.2020 15:21

    Kandydat

    hejka, Wiecie jak mniej więcej wygląda praca na stanowisku komisjoner? Co trzeba robić? Czy to ciężka praca czy spokojnie? Dużo godzin w pracy? Są różne zmiany? Można robić nadgodziny? Pracuje się w parze czy każdy swoją robotę?
    ReviewUserIcon
    pytanko

    26.11.2020 15:19

    Kandydat

    gdzie najlepiej wyjechać jakie lokalizacje polecacie?
    ReviewUserIcon
    Robokop

    01.12.2020 14:03

    Były pracownik

    z mg ogólnie są spoko wyjazdy. nie sugerują się lokalizacją tylko wykonywaną pracą
    ReviewUserIcon
    pytanko

    03.12.2020 11:56

    Kandydat

    byłem po prostu ciekać co wybieracie najcześciej, co jest sprawdzone pod względem i pracy i zamieszkania...
    ReviewUserIcon
    loki

    30.11.2020 09:27

    Pracownik

    spokoo czekamy już na 2 wypłatę w automotiv na święta zostajemy w Niemczech chyba pokój mam na cały grudzień wynajęty przez nich jak coś
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    27.11.2020 08:26

    Kandydat

    Hej, mam pytanie czy ktoś z Was będzie się teraz wybierał do pracy do Niemiec ? Którą ofertę polecacie dla kobiety ? Dziękuje za informacje :)
    ReviewUserIcon
    MAJA

    28.11.2020 17:01

    Były pracownik

    dla kobiet maja najmniej ofert i teraz w coronawirusie chyba lepiej sie wybrac z kims zeby ci nie dali kogos obcego do pokoju tylko we dwojke sie trzymać z partnerem czy znajomym, tak mi się wydaje
    ReviewUserIcon
    Rudolf

    26.11.2020 19:08

    Kandydat

    Witam! Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca na magazynie w Berlinie? Jak daleko od miejsca pracy znajdują się mieszkania?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Maniś

    24.11.2020 15:53

    Kandydat

    Witam ile mniej więcej można zarobić za miesiąc ?
    ReviewUserIcon
    Piotrek88

    28.10.2020 12:41

    Kandydat

    Witam wszystkich mam pytanko ponieważ wybieram się do pracy w Launau 9.10 , na chłodni może ktoś coś powiedzieć o tej pracy po ile godzin idzie zrobić w miesiącu jak daleko są mieszkania i jak ogólnie atmosfera w pracy pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    PUDZIAN

    19.11.2020 20:05

    Pracownik

    12 EUR + premie od 1 do 4 eur dodatowo do godziny, za nocki jest 15 eur jak są, lokal 100 eur za miesiac tak to mniej wiecej wyglada ale wyplłaty jeszcze nie miałem bo to mój 1 miesiac, spoko też że umowa o pracę a nie jakaś śmieciówki na to uważaj z innymi agencjami
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.11.2020 15:13

    Pracownik

    Od 12 ojrrrooo w górę
    ReviewUserIcon
    Matador

    22.11.2020 12:54

    Były pracownik

    Zdecydowanie nie polecam. Kontakt z agencją tylko przed wyjazdem jest dobry. Mieszkaliśmy w tragicznych warunkach- zimny budynek, przybudówka jak z horroru. Byliśmy już w Niemczech 3 razy ale wszystkie inne agencje spisywały się lepiej. MG dają umowy tylko miesięczne dlatego też nie będziecie mieli możliwości uzbierać żadnego urlopu. W tej agencji za proporcjonalny okres zatrudnienia zarobiliśmy najmniej. Jest jeszcze kilka innych nieprzyjemnych tematów ale to za dużo pisania. Zdecydowanie nie polecamy...
    ReviewUserIcon
    Jake

    21.11.2020 16:49

    Pracownik

    Kto kojarzy jak z powrotami z Niemiec do polski do 72 h dalej to możliwe ? Tak żeby nie musieć robić kwarantanny w Niemczech
    ReviewUserIcon
    Martika

    14.11.2020 20:48

    Kandydat

    Witam, czy ktoś pracował przy produkcji czekolady w Wernigerode? Wybieram się tam i chciałabym poznać opinie na temat tej pracy.
    ReviewUserIcon
    Witam

    19.11.2020 13:07

    Kandydat

    Również jestem zainteresowana informacjami o pracy przy czekoladkach e mail [email protected] byłabym wdzięczna za informację poszukuję pracy a nie chce stracić znowu pieniędzy na wyjazd.
    ReviewUserIcon
    HaveHappyDay

    19.11.2020 20:06

    Były pracownik

    można pojeść :D wrócisz 5 kg do przodu :D
    ReviewUserIcon
    prus

    18.11.2020 13:58

    Kandydat

    Hej są jakieś przedświąteczne, sezonowe projekty, gdzie można wyjechać? Zależy mi żeby zarobić sobie w tym okresie
    ReviewUserIcon
    Karol

    19.11.2020 14:12

    Były pracownik

    może spróbuj zadzwonić do biura i podpytać bo w sumie nie wiem chyba jeszcze nie ma takich ofert na ten rok, moze poźniej się pojawiają, albo ja nie widziałem jeszcze
    ReviewUserIcon
    tuitam

    17.11.2020 19:15

    Kandydat

    witam może ktoś powiedzieć coś na temat magazynier w berlinie na suchym czy tam jest bardzo ciężko chodzi mi o towar ..
    ReviewUserIcon
    Koles

    19.11.2020 14:10

    Były pracownik

    a pracowales juz kiedys na magazynie? jesli tak to na pewno by ci bylo latwiej. ogolnie no magazynowa praca do lekkich nie nalezy takze musisz sie z tym liczyc ale nie jest tak ze zajedziesz sie na amen. bylem na innym magazynie z mg no to poczatki byly trudne ale potem ogarnalem sprawe i juz mi szla ta robota dosc sprawnie. jesli jestes ogarniety robotny i przede wszystkim ci sie chce to ogarniesz na pewno
    ReviewUserIcon
    Toma

    19.11.2020 13:58

    Pracownik

    jedna z lepszych agencjj
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    17.11.2020 11:52

    Kandydat

    Lauenau- Komisjoner jak to wyglada ? Ktoś coś wie ? Proszę o wiadomość na maila ????
    ReviewUserIcon
    Nick

    14.11.2020 20:13

    Pracownik

    Kto był może na produkcji napojów pod stuttgartem ? Znajomy tam pracował i był zadowolony, ale nie widzę nigdzie tej oferty już. Ktoś tam pracuje ?
    ReviewUserIcon
    ????

    17.11.2020 08:12

    Były pracownik

    Ja rok temu ale z tego co wiem maja tam teraz mało osób przez koronę firma produkuje teraz płyny dezynfekcyjne i zredukowała personel ale czemu nie dzwonisz do nich numer masz podany tu sie nic nie dowiesz bo ludzie głupoty piszą
    ReviewUserIcon
    Paweł

    16.11.2020 22:30

    Kandydat

    Jak wyglądają teraz wyjazdy do pracy w Niemczech w przypadku obowiązku przejścia kwarantanny?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    14.10.2020 15:15

    Kandydat

    Witam czy pracuje ktoś obecnie na produkcji automotive w Hannoverze i może się wypowiedzieć jak warunki, praca, mieszkanie i bardzo interesuje mnie jak z dojazdami do pracy dla osoby bez własnego auta(przynajmniej na początek, później można sobie coś taniego na dojazdy kupić) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    dominiq

    14.11.2020 17:53

    Pracownik

    chyba teraz ta nam nie rekrutują :(((((( też chciałem ale chyba mają full, sporbuje po nowym roku bo w tym to pewnie już słabo bo wole świeta w polsce spedzić
    ReviewUserIcon
    Magazynier 23!

    16.11.2020 22:00

    Pracownik

    na EDEKACH po 9 miesiącach pracy dla MG jest stawka pod 15 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i na rekę grubo ponad 2 tys zarabiają ludzie, wiec warto poczekać!!!!!!!!!!!!!!!! wybieram się do Lauenau
    ReviewUserIcon
    Max27

    14.11.2020 18:10

    Kandydat

    Dawno chciałem wyjechać,bo sporo pozytywnych opini czytałem,słyszałem o tej agencji.Tylko jeżeli tak jest super,to może mi ktoś wyjaśni ,dlaczego bym mógł jechać muszę mieć własne auto?Wszystko tak super zorganizowane,a transportu nie mogą do pracy załatwić. Byle jakim samochodem z 2 tyś.zł. w taka drogę nikt przy zdrowych zmysłach nie pojedzie,a w końcu ,to kazdy jedzie zarobić,a nie inwestować w auto .a potem ze 3 miesiące robić by spłacić ew.kredyt na auto.. jestem wolnym strzelcem i nie mam nikogo kto by mie woził do i z pracy. Czyli nie jest tak różowo
    ReviewUserIcon
    Magazynier 23!

    16.11.2020 21:57

    Pracownik

    bez auta lub grupy z autem w czasach poandemii ciezko, bo każdy sie boi kojarzę że sa jakies grupy na fb które organizują wspólne wyjazdy i się ludzie zgadują i dzielą kosztami
    ReviewUserIcon
    Magazynier 23!

    16.11.2020 21:53

    Pracownik

    czy macie jakieś oferty gdzie pracuje się tylko na nocki?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon