opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 56
    • 57
    • 58
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Molly

    13.02.2021 08:41

    Kandydat

    Praca w Monachium - wybiera się ktoś w najbliższym czasie ??? Może już ktoś tam pracował bądź pracuje i może podzielić się opinią??
    ReviewUserIcon
    Chłopak

    14.02.2021 18:29

    Kandydat

    A co to za praca w Monachium i kiedy się wybierasz ?
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    06.12.2020 04:47

    Kandydat

    Witam, zastanawiam się nad wyjazd do pracy przez tą agencje. Może ktoś po nowym roku również planuje?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    14.02.2021 09:23

    Kandydat

    Ja planuje wyjechać na dniach swoim samochodem jak coś pisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mlody93

    13.02.2021 20:53

    Pracownik

    Bardzo dobra agencja pracy, wszystko zgadza sie jak w przedstawionej ofercie. Godzin dużo, praca jest, kontakt z kordynatorem, warunki mieszkalne bardzo dobre. Pracuje w Edece, jestem zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Aga

    13.01.2021 13:18

    Kandydat

    Witam, planuje wyjechać z tą agencją w styczniu/lutym swoim samochodem. Czy jest tu jakaś pani która chciałaby też jechać? Jestem ze śląska. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Verka

    25.01.2021 14:04

    Kandydat

    sporo się was zebrało z tego śląska do wyjazdu, szkoda że ja nie ten rejon, ale może tez jakoś sobei poradze ;)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.02.2021 22:03

    Kandydat

    Witam, w jaki rejon Niemiec wybiera się Pani ??

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.02.2021 21:58

    Kandydat

    Witam, czy wybiera się ktoś na przełomie luty/marzec do Monachium na magazyn ??? Planuję wyjazd sama , może znajdzie się ktoś z okolicy śląska ?? Razem raźniej :)) A może jest ktoś, kto tam był i ma jakieś opinie ?? Zależy mi na nadgodzinach , jak to wyglada ?? Jak z wypłacaniem ??? Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    09.02.2021 20:52

    Kandydat

    Mam pytanko, jak wyglada praca w Magdeburgu komisjoner-magazynier? Praca ciężka dużo dźwigania? I jak wyglądają zakwaterowania. Nigdy nie miałam stycznosci z agnecja wiec chciałabym jak najwiecej informacji uzyskać o tej pracy w Magdeburgu, z góry bardzo dziekuje!
    ReviewUserIcon
    Melisa

    11.02.2021 20:22

    Pracownik

    Zakwaterowanie w mieszkaniach 4- lub 6-osobowych z osobami z tej samej zmiany max 15 km od miejsca pracy. Co do jeszcze samej pracy, to najlepiej, jeśli lubisz nadgodziny. Tutaj dowiadujesz się godzinę przed końcem pracy, że masz zostać jeszcze 2/2,5 h dłużej. Nigdy nie wiesz, czy następnego dnia też zostaniesz. Wszystkiego dowiadujesz się tuż przed. Czasami dają znać o dodatkowym dniu pracy. Przed świętami dużo nadgodzin, każde wolne święto odrabiasz tak naprawdę wcześniej na nadgodzinach.
    ReviewUserIcon
    ja

    12.02.2021 13:58

    Pracownik

    jaka fajna rzeczowa kobitka z Ciebie Meliska
    ReviewUserIcon
    Kandydatt

    03.02.2021 14:10

    Kandydat

    Witam, mam pytanie, wysłałem w poniedziałek cv i czy długo trzeba czekać na jakiś odzew? Bardzo zależy mi na pracy w tej firmie, a cv mam dość dobre
    ReviewUserIcon
    Terra

    11.02.2021 13:51

    Kandydat

    No to jeżeli ktoś tak jak ja szuka pracy i potrafi wejść na tą stronę, to na pewno potrafi również znaleźć oferty na stronach z ofertami pracy :) To chyba nie moje zadanie by tutaj podawać wszystkich informacje jakie są stanowiska, wymagania i gdzie posyłać cv.
    ReviewUserIcon
    Ken

    12.02.2021 13:20

    Kandydat

    aha
    ReviewUserIcon
    Lexy

    03.02.2021 22:14

    Kandydat

    Jak wyglada sprawa mieszkań? Są wyposażone czy trzeba wszystko ze sobą zabierać?
    ReviewUserIcon
    oniona

    09.02.2021 20:03

    Kandydat

    Jak ktos jest chętny ze mna i dziewczyna dołączyć do wyjazdu to zapraszamy,jedziemy pierwszy raz. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kkkkk

    10.02.2021 12:21

    Kandydat

    Napisałem Ci maila
    ReviewUserIcon
    Kkkkk

    10.02.2021 12:19

    Kandydat

    Hej wszystkim! Też się zastanawiam nad wyjazdem z tą agencją. Zebrałem już trochę info i podobno warto. Czy ktoś też wybiera się z Warszawy w najbliższym czasie ? Chętnie z kimś wyjadę, bo raźniej. A wcześniej można spotkać się i poznać. WARSZAWA. Mój mail: k678 192 @ wp.pl (bez spacji oczywiście)
    ReviewUserIcon
    Kamila

    29.01.2021 22:00

    Kandydat

    Hej Witam wszystkich. Chcialabym zlozyc papiery do tej agencji. Interesuje mnie zakwaterowanie -cena. ? I czy można robic nadgodziny? Z góry dziękuję ????????????
    ReviewUserIcon
    Maya

    31.01.2021 20:25

    Pracownik

    Każda oferta inna a maja ich pewnie kilkadziesiąt wiec musisz pytać konkretnie
    ReviewUserIcon
    Michał Ku,,

    05.02.2021 19:04

    Pracownik

    Drogo za mieszkanie, mało godzin ogólnie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kx

    03.02.2021 19:35

    Kandydat

    Hej, składał może ktoś teraz aplikacje do MG, sama składałam czy w lutym i styczniu jest tak długi okres oczekiwania na ich odzew ? Dziękuję za inf
    ReviewUserIcon
    Rezi

    04.02.2021 09:09

    Pracownik

    ostatnio było jakoś mniej ofert na wyjazdy, może to jakiś okres przejściowy teraz jest. chwila cierpliwości albo zadzwoń do biura i podpytaj jak to teraz wygląda
    ReviewUserIcon
    Maja

    02.02.2021 19:01

    Kandydat

    Witam Jestem zainteresowana praca przez ta agencję. Pytanie czy oni podpisują niemiecką umowę na niemieckich warunkach czy to polska umowa?
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.02.2021 13:47

    Pracownik

    Z grubsza wygląda to tak: - polska umowa na jeden miesiąc (odnawiana aneksem lub nie odnawiana, hehe) - polskie ubezpieczenie zdrowotne (karta EKUZ) - składki na emeryturę odprowadzane w Polsce (nie od pełnego wynagrodzenia, tylko zaniżonej podstawy) - groszowe chorobowe na polskich warunkach - ekwiwalent za 2 dni niewykorzystanego urlopu wypłacany co miesiąc przy każdej wypłacie; jeżeli później bierzesz urlop to masz bezpłatny
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    03.02.2021 13:01

    Kandydat

    Witam, wysłałem CV i mam pytanie, czy długo trzeba czekać na odpowiedź ze strony firmy? Bardzo zależy mi na pracy, cv mam dobre (tak mi się wydaje)
    ReviewUserIcon
    MagdaLenka

    03.02.2021 09:31

    Kandydat

    Hejka, którą pracę polecacie najbardziej dla kobiety? Coś bez jakiegoś hardcorowego dźwigania
    ReviewUserIcon
    Zula

    29.01.2021 10:07

    Kandydat

    Jak wyglada kwestia ubezpieczenia? Chodzi mi głowie o osoby aktualnie bezrobotne
    ReviewUserIcon
    abc

    01.02.2021 14:40

    Kandydat

    właśnie, trzeba mieć 30dniowe ubezpieczenie przed wyjazdem?
    ReviewUserIcon
    Kacper

    02.02.2021 14:40

    Kandydat

    wydaje mi się że ktoś tu o tym pisał, moze sobie przescrollujcie bo nie pamiętam już jak to tam było powiedziane a nie chce też w błąd wprowadzić
    ReviewUserIcon
    Maddie

    28.01.2021 06:04

    Kandydat

    Zastanawiamy się ze znajomymi nad wyjazdem właśnie z tą agencją. Będzie to nasz pierwszy jakikolwiek wyjazd. W jakiej pracy zaczynaliście swoją przygodę? Jak mniej więcej wyglada ilość godzin w tygodniu? Myślałam nad produkcją czekolady. Czy to fajna opcja na początek?
    ReviewUserIcon
    SH4T4N

    30.01.2021 11:22

    Pracownik

    Ogólnie jest dobrze. My jesteśmy pierwszy raz za granicą, też baliśmy się trochę. Pracujemy przy słodyczach w Wernigerode w firmie Wergona. Tragedii nie ma. Zależy gdzie się trafi, raz jest luzik a raz trzeba dobrze zapieprzać, czasem się zdarzy że liniowy/liniowa pomoże ale to rzadko. Pracujemy 5 dni w tygodniu po 8 godzin na 3 zmiany. Agencja załatwia mieszkanie. Nam trafiło się dość małe, jest jeden pokój z aneksem kuchennym i łazienka, słyszałem że są lepsze, ale nie ma co narzekać, przynajmniej nie jest to barak czy kontener tylko małe mieszkanko. Każda para ma swoje mieszkanie. Dozorca mówi tylko po niemiecku więc dobrze jest choć trochę się pouczyć żeby coś zrozumieć.
    ReviewUserIcon
    Kand

    28.01.2021 12:00

    Kandydat

    Czy styczen/luty to zawsze taki zastoj z ofertami pracy? Wszedlem na strone a tam jedna propozycja
    ReviewUserIcon
    Aro

    29.01.2021 12:23

    Były pracownik

    Faktycznie, nawet wcześniej nie zwróciłem na to uwagi że teraz taki zastój, ale przyznaje, nie wiedziałem że to jakoś okresowo może być spowodowane . może to tylko chwilowe, bo nowy rok i dogrywają nowe oferty i możliwości wyjazdów
    ReviewUserIcon
    Kand

    29.01.2021 20:27

    Kandydat

    moze tak byc, miejmy nadzieje ze cos sie pojawi :)
    ReviewUserIcon
    Zosia

    22.01.2021 23:23

    Były pracownik

    ODRADZAM prace na czekoladzie w Wernigerode. Niemcy tylko poganiaja, a sami tylko się kręcą i ewentualnie składają kartony, a zarabiają minimum jeszcze raz tyle co Polak. Nigdy nie szanowali Polaków i to się nie zmieni nigdy. Po 8h ciężkiej roboty za siebie i niemca nie wiesz jak się nazywasz. Ja nie będę dawać się im wykorzystywać, ale przyjadą nadgorliwi co za 5 euro zrobią wszystko.
    ReviewUserIcon
    BezNicka

    28.01.2021 18:39

    Były pracownik

    Zosia podstawowa sprawa to nie 5 euro na godzinę,przede wszystkim pracujemy za ileś tam brutto i z tych pieniędzy by odtrącone są pieniądze np za ubezpieczenie i mieszkanie.Dwa tam jest koordynator do.... wiadomo czego,trzy sami Polacy dają się wykorzystywać,nie znają języka i nie wiedzą jak się odezwać.Wiem co piszę bo tam długo pracowałam i wiem co się działo, ręczę Ci za to,że jak się odezwałam w ich języku reakcją było i zaskoczenie i zupełna zmiana frontu wobec mnie.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    07.01.2021 08:44

    Kandydat

    Prawdopodobnie jadę 10-11 styczeń do Magdeburga z Lublina jedzie ktoś z okolic ?!
    ReviewUserIcon
    Lipny

    27.01.2021 00:07

    Kandydat

    I jak tam na magazynie w magdeburgu bo się zastanawiam?
    ReviewUserIcon
    Johny

    27.01.2021 14:05

    Pracownik

    to się nie zastanawiaj tylko uderzaj. tutaj z reguły jest nieźle na robotach więc nie ma co czekać na czyjąś opinie tylko jechać póki miejsce jest i robota
    ReviewUserIcon
    majka

    09.01.2021 17:26

    Kandydat

    hej ...mam pytanko jak to się teraz odbywa czy trzeba robić test w PL i czy tam się idzie na kwarantanny zanim podejmie się prace?czy warto w ogóle jechać?
    ReviewUserIcon
    Karolex

    21.01.2021 09:39

    Kandydat

    dużo osób mówi, że warto, ale sam nie byłem i też się zastanawiam, wie ktoś jak z tym testem?
    ReviewUserIcon
    Robi

    26.01.2021 13:39

    Były pracownik

    Tak, masz 10 dni kwarantanny i zapewnione i opłacone lokum na ten czas
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Donnn

    25.01.2021 13:47

    Inne

    Witam. Czy ktoś pracował na magazynie w okolicach Monachium ? Oferują 1200 - 1600 euro netto miesięcznie , pokrywa się to z rzeczywistością ?
    ReviewUserIcon
    Ona

    07.08.2020 13:56

    Inne

    Witam, był ktoś z was na pakowaniu czekolady przez ta agencję?
    ReviewUserIcon
    Majka

    13.08.2020 19:22

    Pracownik

    Tak my jedziemy z mężem teraz od 17tego ale chyba już nje ma więcej miejsc
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.01.2021 23:41

    Były pracownik

    Agencja godna polecenia, ale odradzam czekoladę. Zjedziesz sieć dwa dni za śmieszne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Ola1999

    22.01.2021 11:45

    Pracownik

    Hej, Pracował/pracuje ktoś na magazynie w Magdenburgu albo Bremie? Chciałabym poznać opinię o mieszkaniach, zarobkach pracy.
    ReviewUserIcon
    PaulaS

    21.01.2021 13:20

    Kandydat

    hej, szukam kogoś ze Śląska kto ma samochód, a nie ma z kim jechać mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    PaulaS

    21.01.2021 13:08

    Kandydat

    czy ktoś wyjeżdżał sam bez prawa jazdy? można się do kogoś potem doczepić jeśli chodzi o dojazdy do pracy?
    ReviewUserIcon
    Paulina

    20.12.2020 21:51

    Kandydat

    Planuje ktoś jechać w styczniu /lutym?Ja myślę wyjechać,ale samej to jakoś słabo
    ReviewUserIcon
    Aga

    13.01.2021 13:26

    Kandydat

    Też planuje jechać w tym czasie własnym samochodem. Jeśli kogoś szukasz dalej.
    ReviewUserIcon
    Paula

    21.01.2021 12:39

    Kandydat

    ja sie zastanawiam nad ta firma, a tez nie mam z kim jechac

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Rychu

    07.01.2021 09:07

    Kandydat

    Jadę z Lublina do Magdeburga jakoś 10-11 styczeń ktoś z Lublina jedzie !?
    ReviewUserIcon
    Hejeh

    09.01.2021 07:41

    Pracownik

    No ja lecę w niedzielę do 18 muszę być na kwaterze. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Karolex

    21.01.2021 09:40

    Kandydat

    i jak pierwsze wrażenia?
    ReviewUserIcon
    Kacper

    19.01.2021 10:43

    Kandydat

    Witam wszystkich w tym ciężkim okresie Chciałbym się dowiedzieć jakie projekty polecacie i jak jest zmieszkaniami? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Karolex

    21.01.2021 09:37

    Kandydat

    o właśnie ja też chciałbym wiedzieć podpinam się
    ReviewUserIcon
    Pp

    16.01.2021 13:10

    Kandydat

    Komisjoner magazynier - Brema, Magdeburg ???? Wyjechał może ktoś z tą agencja na to zlecenie? Co możecie powiedzieć? Lub ogólnie polecacie? Jak z mieszkaniami i wgl ???? Dziękuję bardzo! Czekam na Wasze odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Huberto

    18.01.2021 08:56

    Były pracownik

    chłopie nie ma się co zastanawiać. bylem na 3 lokalizacjach z tej agencji na przestrzeni kilku lat i każdą bym polecił. wszystko było zgodnie z zapowiedziami i warunki w porządku takie normalne jak dla pracowników. z kasą się zgadza. jak ktos mnie pyta o agencje pracy to polecam mg
    ReviewUserIcon
    Remek

    11.01.2021 10:21

    Kandydat

    Czy młodziaka, zaraz po 18 też przyjmą? Chcę wyjechać z bratem, on kończy 18 w tym miesiącu i w przyszłym byśmy chcieli wyjechać, są jakieś kryteria wiekowe?
    ReviewUserIcon
    Remek

    13.01.2021 13:32

    Kandydat

    Ja raczej się o siebie nie martwę, już trochę od osiemnastki mi minęło ;) Za braciaka też ręczę, sumienny chłopak, a jak będzie się ociągał, to zawsze może liczyć na motywacyjnego kopniaka ;) No, to git, w takm razie bierzemi się za załatwianie wyjazdu, dzięki za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Lew

    14.01.2021 14:29

    Pracownik

    no to w porządku jak doświadczenie jakieś z cieżką robota jest to tez dobrze, bo lekko nie jest to trzeba wiedzieć. jedzie sie na zarobek to trzeba sie spodziewac konkretnej roboty. powodzenia
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    12.01.2021 15:47

    Kandydat

    Dzień dobry, planuje wyjechać z tą agencją w tym bądź przyszłym miesiącu. Będę jechać własnym samochodem. Czy znajdę tu jakoś Panią która by była chętna jechać ze mną? Bo z tego co czytam to lepiej i łatwiej jest wyjechać większa ilością osób. Pozdrawiam. ([email protected])
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    12.01.2021 15:42

    Kandydat

    Dzień dobry, planuje wyjechać z tą agencją w tym bądź przyszłym miesiącu. Będę jechać własnym samochodem. Czy znajdę tu jakoś Panią która by była chętna jechać ze mną? Bo z tego co czytam to lepiej i łatwiej jest wyjechać większa ilością osób. Pozdrawiam. ([email protected])
    ReviewUserIcon
    Lechu

    05.01.2021 09:16

    Kandydat

    Na mieszkaniach pracowniczych jest internet?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    08.01.2021 08:07

    Kandydat

    no i super. przynajmniej można sobie netflixa odpalić albo chociaż w coś pograć. niech mi nawet nikt nie mówi że teraz to wszędzie jest bo to nie prawda
    ReviewUserIcon
    Młody

    10.01.2021 12:39

    Pracownik

    Teraz jak Niemiec chce wynająć to musi być internet
    ReviewUserIcon
    leistunger

    08.01.2021 13:48

    Były pracownik

    Witam, swego czasu pracowałem przez agencję MG w okolicach Oldenburga na magazynie Edeka. Pracę wspominam bardzo dobrze, wiadomo że na początku było mi ciężko i marudziłem na wszystko, jednak z czasem kiedy wszedłem w odpowiedni tryb wszystko było proste,moje nastawienie się zmieniło, no i zarobki były fajne poprzez osiągane wyniki. Polecam tą agencję, wiadomo że projekt projektowi nie równy, ale nastawienie jest istotne, lokalizacje są dobre bo nie mieszkacie w bungalach a to dopiero koszmar, chętnie wróciłbym do pracy przez tą agencję stąd moje pytanie, czy macie jeszcze projekty na komisjonowanie, order picking ?
    ReviewUserIcon
    Hejeh

    04.01.2021 13:37

    Kandydat

    Witam. Jedzie ktoś do pracy w okolice Magdeburga do Osterweddingen? Jeśli tak to piszcie komentarze
    ReviewUserIcon
    Lolek

    07.01.2021 09:20

    Pracownik

    Jadę prawdopodobnie 10-11 styczeń z okolic Lublina
    ReviewUserIcon
    Milo

    08.01.2021 11:02

    Kandydat

    Pracujesz już tam? Jeśli tak to można Cię prosić o szczegóły ? Pozdrawiam.:)
    ReviewUserIcon
    Kuba

    06.01.2021 23:25

    Kandydat

    Witam, chciałbym wyjechać, ale cieńko u mnie z niemieckim. Jednak chciałbym spróbować. Jest lub ktoś szykuje się z Wrocławia i okolic do wyjazdu? Chętnie bym, się zapoznał i zabrał razem.
    ReviewUserIcon
    Norbi

    07.01.2021 11:42

    Pracownik

    nie zawsze niemiecki jest taki konieczny w stu procentach. to też zalezy która robota i która lokalizacja. ale poradzisz sobie i bez. każdy kiedyś zaczynał
    ReviewUserIcon
    Qwe

    26.12.2020 11:48

    Kandydat

    Witam, Był. Ktoś na produkcji czekolady w magdeburgu?
    ReviewUserIcon
    Renata

    03.01.2021 20:26

    Kandydat

    Ja też zainteresowana tą ofertą i wyjazdem do Niemiec
    ReviewUserIcon
    Benz

    04.01.2021 08:38

    Były pracownik

    A co potrzebujesz wiedzieć? Robota w porządku, jak to na produkcji w zasadzie. Pracuje się na stojąco na 3 zmiany. Stawki itd no to masz w ogłoszeniu albo dowiesz się w biurze ja nie wiem jak to tam teraz wygląda. Ogólnie praca była tzn nie bylo nigdy tak żeby brakowało godzin czy coś w tym stylu, normalnie cały etat się wyrabialo. Ja byłem sam, zostałem przydzielony do kogoś do pokoju i byliśmy we dwójkę. Standard w porządku, jak mieszkania pracownicze z agencji, dla mnie to żadna nowość bo wyjazd nie był pierwszym.
    ReviewUserIcon
    Jjww

    05.12.2020 15:00

    Były pracownik

    Pracowałem z dziewczyną miesiąc na magazynie koło Berlina powiedziano mi że dziewczyna dostanie lżejsza pracę a na miejscu było zupełnie inaczej nikt się tobą nie interesuje w pracy priorytet zrób zamówienie ale jak i czym nieważne zakwaterowanie w hotelu gdzie cały czas głośno i co tydzień imprezy a zapewniał nas pan kordynator że mają takie standardy śmieszne nie polecam
    ReviewUserIcon
    lulek

    29.12.2020 21:44

    Pracownik

    Łukasz sie nie nadaje lanie kitów nic wiecej obiecanki cacanki
    ReviewUserIcon
    Manom

    02.01.2021 08:34

    Były pracownik

    Dokładnie wszystko to taka bujda
    ReviewUserIcon
    Manom

    02.01.2021 08:33

    Były pracownik

    Nie wiem skąd dobre te opinie wyjechałem pierwszy raz przez to agencje i katastrofa chyba że tak mi się trafiło kordynator mitoman mówi że 1200 do 1600 netto potem wypłata ledwo 1000e gdzie musisz jeszcze dojechać na własny koszt do pracy mówi ci ze ja go źle zrozumiałem coś chcesz załatwić też problem umowę dostałem do podpisania po miesiącu pracy taki cyrk a praca berlin na order pickerce nie ważne czym jak masz normę wyrabiać i ciągnąć jak niewolnik ten wózek bo elektrycznego to tylko niemcy mogą tak samo z dziewczyną miała iść na jakiś inny dział a gdzie tam napoje niech targa i po 50 mlek w skrzynkach
    ReviewUserIcon
    Daria

    29.12.2020 22:07

    Kandydat

    Witam, Czy firma ma także oferty pracy dla osób bez prawa jazdy? Chciałabym wyjechać lecz nie posiadam auta ani prawka.
    ReviewUserIcon
    Bastek

    31.12.2020 13:41

    Pracownik

    Mozesz jechac z kims, jak znajdziesz. Najwyzej bedziesz sie dokladala do benyzny ;)

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon