opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 55
    • 56
    • 57
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    marss

    11.03.2021 09:02

    Kandydat

    Witam jakie są warunki mieszkalne które agencja oferuje, proszę o zdjęcia zakwaterowania na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Beat..ka

    20.03.2021 17:11

    Były pracownik

    Facet ogarnij sie jeśli maja rzeczywiście kilka tysięcy ludzi w Niemczech w wielu mostach to domyśl sie ze przecież maja różne hotele mieszkania i każde wyglada trochę inaczej co ci to da ze ktoś ci wyślę w jakim mieszka jak ty pewnie trafisz do innego miasta do innej pracy itd co za głupie pytania???? z tego co ja byłam już dwa razy z nimi to ważne ze z mezem byliśmy sami na mieszkaniu wyposażone spoko internet miejsce parkingowe a do pracy mieliśmy 9 km a drugim razem koło 30 km ale był dodatek do paliwa i można sie dogadać z inna para i sie zamienić w dojazdach. Kwestia organizacji. A co do MG to lepszej agencji w Polsce nie ma i od kilku lat mi sie to potwierdza, mimo ze bywało ciężko to jednak fajni ludzi w Krakowie w biurze i koordynatorzy na miejscu tez spoko No chyba ze odwalasz opuszczasz prace narzekasz na wszystko - jak wiele młodych panienek z długimi paznkonciami - to sie potem nie dziwcie ze was koordynatorzy nie lubią i cisną bardziej. Sama bym tak robiła nawet bardziej bo czasem ręce opadają jak przyjeżdzają takie damy co nigdy nie miały innego wysiłku niż aerobik i pierwszy raz bez rodziców wyjechali ???? sytuacja ze stycznia tego roku, laska sie zwolniła bo kazali jej skrócić paznokcie a to była produkcja spożywcza przysięgam następnego dnia nie przyszła do pracy bo „nikt jej nje będzie mówił co ma robić „ i taki sytuacji już widziałem w Niemczech wiele to sie nie da opisać ze już nie powiem ze raz facet przyszedł na takim kacu ze nie był w stanie mówić a jak go zwolnili to podobno im sprawę w sądzie zrobił a facet ledwo chodził w kaZdy poniedziałek ????????
    ReviewUserIcon
    Pracownik Edeki

    19.03.2021 10:43

    Pracownik

    Przyjechałem do Magdenburgu na magazyn Edeki gdzie zostałem mile zaskoczony warunkami panującymi na miejscu. Kordynatorzy Mateusz i Kamil bardzo wporzadku ,wszystko mozna z nimi zalatwic! Polecam ta agencje !!!
    ReviewUserIcon
    kasia

    20.03.2021 14:01

    Kandydat

    na czym polega ta praca ? czy oferta jest również dla par ?
    ReviewUserIcon
    Surfer

    12.03.2021 11:35

    Kandydat

    Wie ktoś coś o rekrutacjach wewnętrznych do biura w Krakowie?
    ReviewUserIcon
    Chera

    19.03.2021 09:52

    Kandydat

    a pracowałaś już jako rekruterka? bez tego to chyba ani rusz tak mi się wydaje jak kiedyś oferty widziałam
    ReviewUserIcon
    Maja89

    20.03.2021 04:28

    Kandydat

    ja zawsze wysyłam cv bezpośrednio do biura na maila i piszę co by mnie interesowało, nie zaszkodzi, może kogoś zainteresujesz
    ReviewUserIcon
    Edeka

    19.03.2021 19:41

    Inne

    Witam. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w Edece w okolicach Monachium? Jakie są warunki zamieszkania? Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam.

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Kasia

    16.03.2021 16:50

    Inne

    Czy wszystkie oferty wiążą się z posiadaniem prawa jazdy i samochodu? Co dla tych którzy nie mają prawka a chcieliby pracować?
    ReviewUserIcon
    galakti

    18.03.2021 09:32

    Pracownik

    Wtedy opcja podpięcia się pod kogoś kto ma. Tutaj ludzie wymieniali się mailami, widziałem nie raz, więc pewnie jest szansa ugadać się z kimś z okolicy w zamian za podzielenie kosztów paliwa itd.
    ReviewUserIcon
    Asia

    02.03.2021 22:57

    Kandydat

    Hej, wraz z narzeczonym chcielibyśmy wyjechać(najlepiej na magazyn) i szukamy kogoś kto chciałby pojechać z nami ponieważ nie mamy auta, jeśli byłby ktoś chętny to fajnie byłoby pojechać razem zawsze są to mniejsze koszty. Gdyby ktoś się znalazł to bardzo proszę o kontakt- [email protected]
    ReviewUserIcon
    XD

    10.03.2021 12:39

    Pracownik

    Niby dlaczego frajerów i tak byś musiał czy jechałbym z kimś czy sam wiec... XD
    ReviewUserIcon
    Key

    11.03.2021 09:29

    Pracownik

    no widzisz władysław a jakbyś sobie znalazł kogoś do jazdy to by ci się dorzucili, a tak to sam płaciłes i teraz narzekasz
    ReviewUserIcon
    berliner

    07.03.2021 00:00

    Pracownik

    hej czy możecie polecić jakies oferty w berlinie lub w okolicy berlina? wszyscy polecają tą agencję, ale nie widze aby mieli teraz coś w berlinie? ktoś może z nimi tam pracował?
    ReviewUserIcon
    Fito

    08.03.2021 08:11

    Pracownik

    Bo teraz nie ma z tego co sie orientuje. A musi być Berlin koniecznie?
    ReviewUserIcon
    Bebe

    02.03.2021 11:37

    Pracownik

    Czy wybiera się ktoś do fuhlenhagen koło Hamburga do pracy przy rozbiórkach budowlanych
    ReviewUserIcon
    Denis

    05.03.2021 08:21

    Były pracownik

    najpewniej szukaj na stronie tam są stawki podane, albo zadzwoń do biura to wszystko ci powiedzą. nikt nie ukrywa takich informacji
    ReviewUserIcon
    Mateusz1988

    07.03.2021 20:11

    Pracownik

    nie polecamy razem z żoną ,mała kasa,
    ReviewUserIcon
    Miki

    26.02.2021 12:41

    Inne

    Witam, wraz z dziewczyną chcemy wyjechać do pracy w magazynie Edeki w Magdeburgu (Osterweddingen). Nie mieliśmy nigdy do czynienia z agencją pracy. Czy możecie powiedzieć coś na temat tej pracy oraz warunków zamieszkania? Zależy nam na świeżej opinii, pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Nowa

    06.03.2021 08:25

    Kandydat

    Podpinam się pod pytanie.
    ReviewUserIcon
    Employer

    27.02.2021 19:06

    Pracownik

    pracowałem z nimi na produkcji chleba i bardzo polecam ofertę, to w Bawari, i samą agencje też, super mieszkania, blisko i firma niemiecka tez fajna, praca nie należy do najlżejszych ale fajni ludzi to iinaczej sie też pracuje. Pzdr dla DrKlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaausa ;p
    ReviewUserIcon
    Małgo

    02.03.2021 13:37

    Kandydat

    o, to może warto się zianteresować, dużo osób poleca
    ReviewUserIcon
    Bebe

    16.02.2021 14:24

    Kandydat

    Wybiera się ktoś z kielc do hanower praca na magazynie
    ReviewUserIcon
    Irma

    23.02.2021 09:11

    Kandydat

    W sensie że dopiero wtedy tam się robota zaczyna? widze że dużo ludzi teraz wspomina o tej lokalizacji, aż tak bardzo warto tam jechać? dajcie znać...
    ReviewUserIcon
    Kamila

    02.03.2021 09:50

    Kandydat

    Podpinam się pod pytanie, ktoś może powiedzieć coś więcej? Chętnie bym pojechała.
    ReviewUserIcon
    Kamila

    01.03.2021 10:20

    Kandydat

    Witam, czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat pracy w magazynie z artykułami spożywczymi lub kosmetycznymi (Hannover, Bremen, Magdeburg) ?
    ReviewUserIcon
    Adriano

    01.03.2021 13:07

    Kandydat

    Podpinam się pod pytanie
    ReviewUserIcon
    Anonim

    01.03.2021 18:32

    Kandydat

    Podpinam się pod pytanie
    ReviewUserIcon
    maja

    01.03.2021 18:14

    Były pracownik

    chyba jedyna polska agencja która płaci za wszystkie świeta wolne od pracy, nawet jak sie ma stawkę godzinową, szczerze polecam!
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Lolo

    01.03.2021 11:31

    Kandydat

    Czy mg solutions prowadzi teraz rekrutacje na produkcje?
    ReviewUserIcon
    Palermo

    01.03.2021 13:35

    Pracownik

    na stronie mg są wszystkie aktualne rekrutacje więc wejdź tam i po prostu sprawdź.
    ReviewUserIcon
    1razWniemczech

    27.02.2021 11:50

    Pracownik

    polecam z czystym sumieniem, a ci co mają problemy z mg to z reguły pijaczyny lub nieroby, sami na fabryce poznaliśmy takich i tacy oczywiście narzekali, ale jak chcecie pracować i jesteście normalnie to agencja spoko, załatwią wam wszystko co chcecie
    ReviewUserIcon
    Kapi

    28.02.2021 18:20

    Kandydat

    Witam Jakiej pracujesz branży i miejscowości?
    ReviewUserIcon
    Kami

    28.02.2021 16:56

    Kandydat

    Witam, był ktoś na magazynie artykułów spożywczych bądź kosmetycznych w Kolonii i może się wypowiedzieć? Albo może ktoś się wybiera w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.02.2021 14:02

    Pracownik

    Lokacje i firmy dla których się pracuje są mega w porządku. Ale sama z siebie agencja jest beznadziejna. Zero informacji, zero pojęcia o tym gdzie pracownik pracuje i jaką pracę dokładnie wykonuje, osoby opiekujące się z nami siedzą cały czas w Krakowie i nie wiedzą i niczym co się dzieje, koordynatorzy totalnie nie ogarniają, nasz koordynator uczył się razem z nami :) Premie jak wam się uda to dostaniecie może cząstkę. Prace mogą wam powiedzieć z dnia na dzień że jednak już jej nie macie. W naszym wypadku dowiedzieliśmy się od znajomego z pracy że słyszał że już nie będziemy pracować. Rzeczywiście, nie było nas już na planie a nasz opiekun próbował wybrnąć z sytuacji tłumacząc że walczą o nas. Tak. Walczą o to żeby firma która nas nie chcę nagle nas zachciala. Na początku zdanie miałam bardzo dobre. Ale zawiodłam się okropnie. Nie polecam agencji. Nie mają przywiązania do pracownika. Nie ten to inny. Podsumowując, jak chcesz mieszkać w spoko warunkach ale pracować na niepewnym gruncie dla agencji która ma cię w (usunięte przez administratora) to agencja dla ciebie. Jedyny opiekun który faktycznie robi coś dla pracownika jest to Piotr Bania. Jeśli już się wybierzecie i traficie na niego to macie farta. Reszta jest beznadziejna. !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    14.02.2021 17:00

    Pracownik

    Podpisuje się niestety nogami i rękami ze agencja słaba, ze nie maja pojęcia o tym gdzie ich pracownik trafia na prace w danym dniu... a trafia bardzo rożnie.
    ReviewUserIcon
    Mastif

    26.02.2021 18:11

    Były pracownik

    Witam, możesz coś opowiedzieć o twojej pracy i czy może jest jakieś zapotrzebowanie na ludzi?
    ReviewUserIcon
    Pacif

    26.02.2021 17:36

    Były pracownik

    Witam, ja trochę z innej beczki. Według waszych doświadczeń, która praca jest lżejsza dla kobiety, produkcja czy magazyn? Byliśmy w haren na produkcji drobiu lecz z czasem i ich sposobem pracy nie daliśmy rady, jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Hola

    26.02.2021 13:47

    Kandydat

    Są jakieś prace dla dziewczyn, czy same ciężkie dla facetów, z dźwiganiem itepe?
    ReviewUserIcon
    Bebe

    23.02.2021 07:40

    Pracownik

    Czy ktoś się wybiera na akcje dzień kobiet do Holandii z firmą klaver i czy ktoś był może w firmie klaver na akcji walentynkowej proszę o opinię bo jutro wyjazd
    ReviewUserIcon
    Janusz

    24.02.2021 10:39

    Pracownik

    Teraz to już chyba za późno na dopytywanie, będzie co ma być, na pewno bedzie git, nie spinaj ;)
    ReviewUserIcon
    Korma

    25.02.2021 07:58

    Kandydat

    okeeej a co to za firma że tylko na takie okazje są wyjazdy? jakieś prezenty, kwiaty????
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kubson

    24.02.2021 10:56

    Kandydat

    Długo czeka się na ewentualny kontakt ze strony agencji od momentu złożenia aplikacji?
    ReviewUserIcon
    nobli74

    23.02.2021 18:26

    Były pracownik

    Nie polecam tej agencji ciągną po kieszeni ile się da a stawki głodowe. Mieszkania najgorszy sort a liczą za nie jak za luksus. Koordynator (usunięte przez administratora)nie ma pojęcia co pracownik ma robić i gdzie na jakim stanowisku pracuje. Wysyła tylko e-maile z grafikami kompletnie nie adekwatnymi do zmian pracowników. Jak chcecie coś załatwić to nie proście go o nic bo i tak nie załatwi, totalny ignorant, który na niczym się nie zna.Wszystko musicie załatwić na własną rękę. Wysyła pracowników na badania w Niemczech na adres pod którym już dawno nie ma tego lekarza i szukaj gdzie jest. Albo wysyła do pracy 3 dni wcześniej bo niby badania mają być ale nikt nic nie wie w Niemczech i badania odbywają się w innym terminie i siedź za darmo (usunięte przez administratora)Szukajcie pracy w innych agencjach, bo w tej nie zarobicie, obiecują 1700 Euro na rękę a za nadgodziny nie płacą 25% i wychodzi 1300 Euro. Za postojowe nie płacą tylko każą brać urlop!!!(usunięte przez administratora) A i nie dajcie się nabrać, że będziecie pracować na wózkach widłowych bo to ściema, 3/4 idzie do komisionowania najgorsze prace za grosze. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Miki

    22.02.2021 20:40

    Kandydat

    Czy wyjeżdżając do Niemiec agencja oferuje niemiecką umowę o pracę?
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    22.02.2021 19:39

    Pracownik

    Powiem wam tak że pracowałem w tej firmie na kilku projektach i nie da jedno znacznie odpowiedz jaka jest to agencja, wszystko teoretycznie zależy od projektu, na niektórych projektach jest naprawdę dobrze, warunki mieszkalne super, zarobki bardzo dobre, opiekunowie na miejscu kompetentni a na niektórych projektach na odwrót dużo zależy gdzie się trafi.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.02.2021 21:43

    Kandydat

    Hej w opisie ofert pracy jest napisane 1200-1600 euro na rękę, faktycznie da się wyciągnąć 1600 czy liczyć na marne 1200?
    ReviewUserIcon
    Heros

    22.02.2021 12:44

    Były pracownik

    Zależy jaka praca,jaki magazyn. Raczej nastaw się na ten niższy pułap.
    ReviewUserIcon
    Terry

    20.02.2021 16:27

    Inne

    Pracował ktoś w Hannoverze na magazynie z ujemną temperaturą?
    ReviewUserIcon
    aga

    21.02.2021 17:27

    Kandydat

    też sie chetnie dowiem bo jestesmy zainteresowani z chłopakiem
    ReviewUserIcon
    Terry

    22.02.2021 12:42

    Kandydat

    No my planujemy połowa marca ruszyć. Ale coś „słyszałem” ze jest tam nie za ciekawie pod względem miejsca,warunków pracy jak i samego lokum.. Wam co obiecano?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    markq

    20.02.2021 18:18

    Kandydat

    Wraz z dziewczyną chcemy pojechać na magazyn, w który magazyn celować aby dziewczyna dała w nim radę. Interesują mnie magazyny blisko zamieszkania max do 12km. Z dobrą stawką godzinową. Za odpowiedz z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Konrad

    13.02.2021 16:00

    Kandydat

    Witam jedzie ktoś z was 19.02 do Wiefelstede
    ReviewUserIcon
    Paweł

    20.02.2021 12:00

    Kandydat

    Są tam teraz oferty? Będę sie starał dostać do Edeki ale dopiero w maju byłbym zainteresowany wyjazdem.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    20.02.2021 18:15

    Pracownik

    Też jestem zainteresowany pracą w tej lokalizacji , interesuje mnie termin od maja albo czerwca. Może będą jakieś oferty w tym terminie.
    ReviewUserIcon
    Kand

    16.02.2021 13:25

    Kandydat

    Czy moze ktos udzielic informacji dotyczacej meldunku? Czy MG to organizuje czy nalezy samemu łatwić wszystko samemu? ????
    ReviewUserIcon
    Miastowy

    19.02.2021 08:40

    Kandydat

    no chyba że totalnie nie zależy wam na czasie i chcecie czekać albo macie więcej pytań no to zwracam honor
    ReviewUserIcon
    Ahe

    20.02.2021 17:29

    Kandydat

    Fajnie wiedziec od pracownikow jak jest naprawdę a nie polegac tylko na informacji od agencji ???? pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    marss

    20.02.2021 16:31

    Kandydat

    Witam Wraz z dziewczyną interesuje nas praca na suchym magazynie, ktoś podpowie gdzie są dobre warunki dla kobiety i w który magazyn warto celować?
    ReviewUserIcon
    Czesiu

    20.02.2021 10:20

    Kandydat

    Witam Przymierzamy się z kolegą do wyjazdu do Hanoveru na magazyn niskich temperatur. Ktoś może był,powie jak to faktycznie wygląda (praca,zakwaterowanie,zarobki etc.) Plan wyjazdu ok połowy marca,będą prawdopodobnie 2 wolne miejsca w aucie jak by ktoś chciał zapraszam(start małopolska) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Malutkixd

    18.02.2021 20:23

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś powie jak wygląda praca na magazynie w mittenwalde? Ile idzie zarobić, i jak wygląda praca? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    17.02.2021 11:57

    Pracownik

    Asia wiesz co ja jadę na magazyn Edeki, Pierwszy raz z tej agencji, ale moja znajoma była i mówi że więcej niż 1000 € nie zarobię ????ale pani z agencji mówi że 1300 to minimum, ja jestem zdania pojadę zobaczę, nie będzie fajnie to nic mnie nie trzyma, byłam 3 razy w pracy w Niemczech i zawsze z jednej agencji, a teraz jadę z innej i nie powiem bo mam obawy.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    15.02.2021 17:53

    Pracownik

    Kto jedzie 19.02 do Wiefelstede? Ktoś może tam był i może coś powiedzieć? ????
    ReviewUserIcon
    Aska

    16.02.2021 14:36

    Kandydat

    Bo też szukam czegoś dla siebie. bywałam kiedyś za granicą ale na typowych zbiorach sezonowych, teraz szukam czegos na stale bo nie ma dla mnie na razie przyszlosci w polsce. może Ty albo ktoś inny coś poleci?
    ReviewUserIcon
    Syntia

    17.02.2021 09:19

    Kandydat

    ja nie znalazłam takiej oferty na tą lokalizację chyba że źle szukam. może to produkcja jakaś? tak mi sie wydaje
    ReviewUserIcon
    Kamil

    16.02.2021 23:31

    Kandydat

    Cześć, szukam kogoś z własnym samochodem kto też chciałby wyjechać do pracy do Niemczech. Jestem z podkarpacia, ale mogę dojechać w inne miejsce, gdzieś bliżej granicy jeśli trzeba. Mój mail:[email protected]
    ReviewUserIcon
    MiszaKo

    14.02.2021 20:38

    Kandydat

    Witam. Zamierzam złożyć do tej agencji CV ale nie mogę wziąć swojego samochodu, może ktoś z podlaskiego się wybiera i szuka towarzysza. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    MiszaKo

    16.02.2021 12:58

    Kandydat

    celuje w Magdeburg ale można pomyslec o innej lokalizacji
    ReviewUserIcon
    MiszaKo

    16.02.2021 15:17

    Kandydat

    moj email: [email protected], napisz się dogadamy co i jak, pozdrawiam kolego
    ReviewUserIcon
    Bebe

    16.02.2021 14:30

    Kandydat

    Jakie warunki pracy na magazynie w hannover proszę o opinie
    ReviewUserIcon
    Alojzy

    16.02.2021 10:18

    Pracownik

    Witam, ktoś pracuje na magazynie w Bremen? Chętnie bym się dowiedział o szczegółach tej pracy?
    ReviewUserIcon
    nikodem

    16.02.2021 09:48

    Kandydat

    jak wygląda rozmowa zdalna u was, tylko telefonicznie czy jest jakaś rozmowa przez kamerke na skypie czy innym podobnym?
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    12.02.2021 22:39

    Kandydat

    Wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Monachium na magazyn ??
    ReviewUserIcon
    Chłopak

    14.02.2021 18:29

    Kandydat

    A co to za praca w Monachium i kiedy się wybierasz ?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.