opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 54
    • 55
    • 56
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Werka

    07.04.2021 16:46

    Kandydat

    Na jak długo sa prace na produkcji jaki czas minimalny ?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    07.04.2021 14:36

    Kandydat

    Cześć wszystkim Może ktoś napisać o pracy w automotive Hannover lub jako pomocnik na owocach i warzywach w Bremie? Jaka jest atmosfera i warunki pracy zakwaterowanie i dojazd pracy( ile km)?
    ReviewUserIcon
    Zzz

    07.04.2021 13:33

    Kandydat

    Dzień dobry, Czy jest jakaś dziewczyna/ Pani która szuka koleżanki do wyjazdu do DE? Jestem z Małopolski. [email protected]
    ReviewUserIcon
    miłosz

    20.03.2021 04:26

    Kandydat

    jedziemy z mężem do Monachium 26 kwietnia do pracy na magazynie wysyłkowym, kto chętny zabrać się z nami?
    ReviewUserIcon
    Niezdecydowany

    01.04.2021 22:29

    Kandydat

    Witam macie jeszcze miejsce?
    ReviewUserIcon
    Aga

    06.04.2021 11:59

    Kandydat

    Witam ta oferta pracy jest aktualna,bo ja z chłopakiem dostaliśmy tylko na produkcję butelek okolice Stuttgart

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Stefan

    06.04.2021 10:02

    Inne

    Witam czy mógłby ktoś opisać jak wygląda praca jako komisjoner, jakie warunki, jak płacą już po odliczeniu kosztów itd? Może ma ktoś właśnie jakiś film jak wygląda praca właśnie jako komisjoner na słuchawce. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Stefan

    06.04.2021 09:52

    Kandydat

    Witam Czy mógłby ktoś opisać jak wygląda praca jako komisjoner jakie warunki, jak płacą itd?? Jakby ktoś miał jakiś np film jak wygląda praca jako komisjoner na słuchawce? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Ona

    05.04.2021 22:34

    Kandydat

    Ma ktoś miejsce w samochodzie i mieszkaniu w Bockenem?
    ReviewUserIcon
    20sta5ta

    05.04.2021 10:09

    Kandydat

    Cześć, mam pytanie, czy ktoś miał już kontrolę na granicy w stronę Niemiec? Co sprawdzają? Tylko test i umową u pracę czy coś jeszcze? W Agencji mówili, że trzeba mieć zrobioną rejestrację na tym portalu dla wjeżdzających, rzekomo zrobili to za mnie, mam tylko wydrukować, test i umowę o pracę ze sobą na wszelki wypadek. Ale czy ktoś mi powie, jak to wygląda w praktyce, bo na necie czytałam że nie ma żadnych kontroli i tak. Wyjeżdzam jutro (6.04.) z mężem i bardzo jestem ciekawa czy serio wszystko jest takie proste?
    ReviewUserIcon
    candidate

    29.03.2021 19:25

    Kandydat

    witam, ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w magazynie w Magdeburgu? magazyn spożywczy i artykuły agd. Praca, zarobki, zakwaterowanie, atmosfera, tylko mężczyźni czy pary/kobiety też tam pracują? myślę o tym projekcie i jechałbym sam, ktoś chętny zabrać się ze mną?
    ReviewUserIcon
    Michu

    02.04.2021 19:39

    Kandydat

    Podpinam się pod pytanie o Magdeburg
    ReviewUserIcon
    Mi-k

    01.04.2021 15:20

    Były pracownik

    Agencja MG jest spoko. Mam doświadczenie, bo pracowałem przez kilka agencji w ostatnich 12 latach. Pracowałem przez tą agencję tylko raz co prawda, ale przez ponad pól roku i większych zgrzytów nie było. Polecam. Pani Sara - koordynatorka - super babka! Reasumując, jak ktoś chce pojechać i pracować rzetelnie (a nie ćpać i pić), to jak najbardziej polecam MG!
    ReviewUserIcon
    Hubert

    02.04.2021 11:27

    Kandydat

    Cześć. na jakiej lokalizacji pracowałeś i co robiłeś jeśli można zapytać? to miejsce też polecasz?
    ReviewUserIcon
    Tilo

    29.03.2021 18:46

    Kandydat

    Czy w czasie przerwy można palić? Ogólnie czy znajduje się palarnia??
    ReviewUserIcon
    Jakub

    01.04.2021 13:06

    Były pracownik

    z reguły są, przynajmniej wszedzie gdzie ja byłam na ofertach to nie było z tym kłopotu, są Raucher Zone
    ReviewUserIcon
    Nik

    24.03.2021 16:36

    Kandydat

    Pokrywają koszty testów i kwarantanny? Ktoś był?
    ReviewUserIcon
    Men

    31.03.2021 08:34

    Pracownik

    no to już wiesz że nie warto się innymi agencjami sugerować tylko mg, serio ja też mam doświadczenia z innych agencji i nic dobrego mi to nie przyniosło
    ReviewUserIcon
    27&27

    01.04.2021 13:05

    Pracownik

    potwierdzam, to jest ok u nich
    ReviewUserIcon
    hurikam

    01.04.2021 13:05

    Były pracownik

    fajna agencja, chociaż czasem ludzie na projektach beznadziejni, ale same oferty i warunki mają fajne. Pracowałam do końca lutrego w Monachium, nie ma się do czego przyczepić, ale myślimy o cym bliżej Zgorzelca, może ktoś coś polecić?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Para

    25.03.2021 18:35

    Kandydat

    Czy wszystkie oferty pracy są dla posiadających własny samochód ? Chcielibyśmy wyjechać w Parze ;)
    ReviewUserIcon
    Kaska

    29.03.2021 09:08

    Były pracownik

    Raczej trzeba mieć swoje auto na dojazd, bo będzie wam po prostu dużo wygodniej. Ja np jak wyjeżdzałam z chłopakiem to pisaliśmy właśnie tutaj i znaleźliśmy drugą parę na wyjazd, dołączyli się do naszego auta, koszty podzieliliśmy na 4, do pracy też razem jeźdzliśmy, także to jest spoko opcja
    ReviewUserIcon
    aś

    01.04.2021 09:55

    Były pracownik

    ja też tutaj znalazłam osobe do wyjazdu, bo nie mam prawka
    ReviewUserIcon
    Damian

    31.03.2021 14:38

    Kandydat

    Witam, mam pytanie co do pracy komisjonera w magdeburgu lub bremen. Czy po 9 miesiącach pracy można liczyć na 2000 euro netto? Oraz na jakie zarobki można liczyć na początku po odjęciu opłaty za mieszkanie?
    ReviewUserIcon
    Tilo

    29.03.2021 17:47

    Kandydat

    Hej wszystkim mam pytanie czy na magazynach są palarnie
    ReviewUserIcon
    Kropka

    25.03.2021 14:24

    Były pracownik

    Hej, jest tu może dziewczyna, która jedzie do Bockenem i mogłabym się do niej przykleić (ja nie mam auta a we dwie raźniej).
    ReviewUserIcon
    Kropka

    26.03.2021 08:55

    Były pracownik

    Podstawa jest transport do i z pracy
    ReviewUserIcon
    Koc

    27.03.2021 23:58

    Pracownik

    Rowerym.......
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.11.2020 17:53

    Pracownik

    Czy ktoś napisze jak wyglada praca z MG ? Gdzie spędza sie kwarantannę ? Zapewniają mieszkanie na te 10 dni mieszkanie w Niemczech ? Ktoś jest u nich na takiej kwartannie ? Napiszcie coś więcej proszę
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    26.01.2021 19:05

    Były pracownik

    Kwarantanne siedzisz w pensjonacie. Firma zapewnia 10 dni bez opłaty pokoju. Co do pracy to już różnie jest. Nie jest tak jak opisują. Biorą cię na magazyn suchy a okazuje się że robisz na suchym, chłodni i zamrażalce - 25. Oczywiście bez dodatków za zimno. Umowy są co miesiąc podpisywane. Nie ma premii za frekwencję bo niby taniej są pokoje. Tylko jak to się odnosi do osób którzy mają 100% frekwencji a do osób którzy nie są zawsze.
    ReviewUserIcon
    Veli

    27.03.2021 22:42

    Były pracownik

    Wybierz holendie/holenderkie agencje-ranstad pozdro.
    ReviewUserIcon
    Polecam

    25.03.2021 17:49

    Były pracownik

    Maja fajne oferty bo wszystkim dają tylko umowy o prace i pełen etat a nie kombinują tak jak inne agencje z umowami zlecenie czy Arbeitszeitkonto niektórzy wiedza o czym mówię bo to konto to największy sZit
    ReviewUserIcon
    Aneta

    24.03.2021 14:56

    Kandydat

    Agencja wydaje się być jedną z lepszych, ale czy ktoś wie czemu wymagają co najmniej miesięcznego ubezpieczenia w Polsce przed wyjazdem do Niemiec? Bo niestety przez to odpadam.
    ReviewUserIcon
    xxx

    25.03.2021 17:02

    Pracownik

    Jak nie masz przed wyjazdem ubezpieczenia w Polsce to nie możesz uzyskać statusu pracownika delegowanego do pracy za granicą (na polskiej umowie)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    22.03.2021 15:25

    Kandydat

    Witam, Pracuje/pracował ktoś z Was na produkcji uszczelek w Bockenem ? Szukamy opinii i jakichkolwiek informacji na temat firmy, samej pracy jak i zakwaterowania. Chcemy wyjechać w parze i mamy trochę obawy. Każda informacja jest dla nas cenna. Z góry dziękujemy za odpowiedzi zwrotne
    ReviewUserIcon
    Maja

    23.03.2021 18:58

    Były pracownik

    Polecam warto
    ReviewUserIcon
    Gabi

    25.03.2021 14:03

    Kandydat

    I jak ? Jedziecie?
    ReviewUserIcon
    PiotrekCK

    22.03.2021 00:17

    Kandydat

    Czy ktoś pracował lub pracuje w firmie Meteor w Beckheim i może coś powiedzieć o warunkach pracy w Meteorze? Dzięki za info. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Tymek

    24.03.2021 16:37

    Kandydat

    Potwierdzam czekaliśmy od roku aż będą znów tam rekrutować bo już tam kiedyś byliśmy spoko praca i hajs fajny
    ReviewUserIcon
    Gabi

    25.03.2021 14:02

    Kandydat

    @Tymek Długo tam pracowałeś? Jest problem jesli chce się zjechać do Polski na np. 2 tygodnie żeby załatwić sprawy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.03.2021 13:49

    Były pracownik

    Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy (Monachium) Byłem widziałem .... -skaner nie jest w języku polskim / jest tylko 2 kierowników mówiących po polsku nie zawsze oni są ( koordynator / opiekun projektu jest w Polsce nie zawsze pomoże :) ) -Premia 300Euro+ taką premię otrzymaliśmy w pierwszym miesiącu, teraz to fikcja premia dzielona jest przez pół ( jak stwierdził pracodawca jest niedopuszczalne by pracownik w pierwszych miesiącach bez doświadczenia otrzymywał tak wysokie premie na które sam sobie zapracował !!! ) -nie ma 3 zmian, nie ma pracy w niedziele i święta (praca 5 dni w tygodniu jeden dzień wolny losowo od grafiku) -dodatku nocnego nie można otrzymać ponieważ pracę zaczyna się od 4 rano, a by otrzymać należy przepracować min.3h w godzinach nocnych. Reszta by się zgadzała. Mieszkanie na duży plus. Umowy przedłużane były co 2 tygodnie lub 1 miesiąc. Otrzymując umowę na 1 miesiąc nie ma pewności pracy ponieważ po tygodniu mogą z Ciebie zrezygnować bez podania jasnej przyczyny.
    ReviewUserIcon
    Pracownik fizyczny

    25.03.2021 13:48

    Były pracownik

    Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy (Monachium) Byłem widziałem .... -skaner nie jest w języku polskim / jest tylko 2 kierowników mówiących po polsku nie zawsze oni są ( koordynator / opiekun projektu jest w Polsce nie zawsze pomoże :) ) -Premia 300Euro+ taką premię otrzymaliśmy w pierwszym miesiącu, teraz to fikcja premia dzielona jest przez pół ( jak stwierdził pracodawca jest niedopuszczalne by pracownik w pierwszych miesiącach bez doświadczenia otrzymywał tak wysokie premie na które sam sobie zapracował !!! ) -nie ma 3 zmian, nie ma pracy w niedziele i święta (praca 5 dni w tygodniu jeden dzień wolny losowo od grafiku) -dodatku nocnego nie można otrzymać ponieważ pracę zaczyna się od 4 rano, a by otrzymać należy przepracować min.3h w godzinach nocnych. Reszta by się zgadzała. Mieszkanie na duży plus. Umowy przedłużane były co 2 tygodnie lub 1 miesiąc. Otrzymując umowę na 1 miesiąc nie ma pewności pracy ponieważ po tygodniu mogą z Ciebie zrezygnować bez podania jasnej przyczyny.
    ReviewUserIcon
    Ulka.x

    24.03.2021 11:21

    Kandydat

    Kiedy wyjazd na produkcje napojów pod stuttgartem ?
    ReviewUserIcon
    Vojtas

    25.03.2021 08:14

    Kandydat

    Jest jakiś limit wiekowy na produkcje tych napojów ? Ktoś tam jest teraz lub był ?
    ReviewUserIcon
    Melman

    25.03.2021 13:22

    Kandydat

    limit wiekowy?? a czemu miałby być jakikolwiek limit wiekowy? nie chodzi po prostu o to że trzeba być pełnoletnim żeby podjąć pracę za granicą?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.03.2021 13:21

    Były pracownik

    Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy (Monachium) Byłem widziałem .... -skaner nie jest w języku polskim / jest tylko 2 kierowników mówiących po polsku nie zawsze oni są ( koordynator / opiekun projektu jest w Polsce nie zawsze pomoże :) ) -Premia 300Euro+ taką premię otrzymaliśmy w pierwszym miesiącu, teraz to fikcja premia dzielona jest przez pół ( jak stwierdził pracodawca jest niedopuszczalne by pracownik w pierwszych miesiącach bez doświadczenia otrzymywał tak wysokie premie na które sam sobie zapracował !!! ) -nie ma 3 zmian, nie ma pracy w niedziele i święta (praca 5 dni w tygodniu jeden dzień wolny losowo od grafiku) -dodatku nocnego nie można otrzymać ponieważ pracę zaczyna się od 4 rano, a by otrzymać należy przepracować min.3h w godzinach nocnych. Reszta by się zgadzała. Mieszkanie na duży plus. Umowy przedłużane były co 2 tygodnie lub 1 miesiąc. Otrzymując umowę na 1 miesiąc nie ma pewności pracy ponieważ po tygodniu mogą z Ciebie zrezygnować bez podania jasnej przyczyny.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik fizyczny

    25.03.2021 12:50

    Były pracownik

    Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy (Monachium) Byłem widziałem .... -skaner nie jest w języku polskim / jest tylko 2 kierowników mówiących po polsku nie zawsze oni są ( koordynator / opiekun projektu jest w Polsce, nie zawsze pomoże :) ) -Premia 300Euro+ taką premię otrzymaliśmy w pierwszym miesiącu, teraz to fikcja premia dzielona jest przez pół ( jak stwierdził pracodawca jest niedopuszczalne by pracownik w pierwszych miesiącach bez doświadczenia otrzymywał tak wysokie premie na które sam sobie zapracował !!! ) -nie ma 3 zmian, nie ma pracy w niedziele i święta (praca 5 dni w tygodniu jeden dzień wolny losowo od grafiku) -dodatku nocnego nie można otrzymać, ponieważ pracę zaczyna się od 4 rano, aby otrzymać należy przepracować min.3h w godzinach nocnych. Reszta by się zgadzała. Mieszkanie na duży plus. Umowy przedłużane były co 2 tygodnie lub 1 miesiąc. Otrzymując umowę na 1 miesiąc nie ma pewności pracy ponieważ po tygodniu mogą z Ciebie zrezygnować bez podania jasnej przyczyny.
    ReviewUserIcon
    Pracownik fizyczny (Monachium)

    25.03.2021 12:36

    Były pracownik

    Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy (Monachium) Byłem widziałem... -Skaner nie jest w języku polskim / jest tylko 2 kierowników którzy mówią w języku polskim nie zawsze oni są (koordynator/opiekun projektu jest w POLSCE wiec też nie zawsze pomoże:) ), -Premia 300Euro+, po pierwszym miesiącu dostaliśmy takie premie i pracodawca stwierdził że jest to nie możliwe (jak to opisał nowy pracownik bez doświadczenia nie może dostawać takich wysokich premii) wiec od następnego miesiąca stawka premii jest dzielona przez 2. -Nie ma 3 zmian , nie ma pracy w niedziele i święta, (usunięte przez administratora) Reszta by się zgadzała. Mieszkanie na duży plus. Zarobki, licząc po tym jak premie dzielą przez połowę jest się w stanie zarobić 1350-1400 Euro, (pracując na dobrym poziomie). Umowy były przedłużane co 2 tygodnie lub 1 miesiąc, brak pewności pracy długoterminowej. Nawet po przedłużeniu umowy na miesiąc okazuje się że po tygodniu rezygnują z Ciebie bez podania jasnej przyczyny.
    ReviewUserIcon
    Max

    20.02.2021 20:30

    Kandydat

    Czy może ktoś coś powiedzieć o pracy w ocynkowni w Wurzburgu?
    ReviewUserIcon
    Darex

    24.03.2021 16:43

    Kandydat

    Trzeba mieć doświadczenie może być tez coś podobnego conicynkownia ale trzeba coś mieć
    ReviewUserIcon
    Kamilek

    25.03.2021 09:26

    Były pracownik

    W niektóre miesiące grubo ponad 2 klocki ojro ludzie wyciągają stawką.nest prawie 14ale musisz mieć doświadczenie w tym
    ReviewUserIcon
    Magdeburg

    17.02.2021 08:18

    Kandydat

    Hej, chce na Edeke pojechać do pracy, ale pytanie jak tam wygląda z mieszkaniami i koordynatorem? Słyszałem od paru ludzi skrajne opinie?
    ReviewUserIcon
    Olga25

    24.03.2021 16:48

    Były pracownik

    Dokładnie !!! W punkt ???? byłam z nimi tylko raz ale wspominam ok - produkcja czekolady, trochę zajob ale ludzi fajnych spotkałam nawet Niemców do dzisiaj mam z nimi kontakt a miasto jak z bajki idealna opcja na wakacje praca plus wypoczynek i wycieczki w weekendy polecam taka opcje, to jest jeśli dobrze pamietam Harz
    ReviewUserIcon
    Ninja

    25.03.2021 09:25

    Pracownik

    Polecamjestem tu od miesiąca idobrze jest tu to wszystko ogarnięte
    ReviewUserIcon
    XYZ

    25.03.2021 02:25

    Kandydat

    Jak to jest z testami i kwarantanna w Niemczech ? Ktos już po ? Opiszecie?
    ReviewUserIcon
    Ninja

    25.03.2021 09:24

    Pracownik

    Test robisz gdzie chcesz w Polsce przed wyjazdem a oni ci hajs zwracają z wypłatą a kwarantanna różnie w zależności w jakim landzie raz nie ma raz jest 10 dni raz 14 czasami ja można skrócić do 5 dni jak zrobią ci test w Niemczech atesty w Niemczech też nie placisz
    ReviewUserIcon
    Wiki

    22.03.2021 22:40

    Pracownik

    Bardzo fajna agencja wszystko proffeeeessska jesteśmy z partnerem w szoku bo mieliśmy bardzo negatywne doświadczeniami z agencjami. Tutaj pierwsza raz taka czytelna umowa o prace wszystkim w niej jest podane fajne stawki, nieduże opłaty za lokal. Jesteśmy w Magdeburgu już dwa miesiące i jak narazie nie ma sie do czego przyczepić, bardzo fajni panowie koordynatorzy mimo ze niektórzy narzekają czasem Na nich ale oni maja pod sobą 200 ludzi prawie a ludzie by chcieli aby byli na zawarła od zawsze . Na prawdę polecam edeke w Magdeburgu właściwie w Osterweddingen i Langenweddingen bo maju tu dwa magazyny. Stawki od kwietnia Podnoszą a po 9 miesiącach wchodzi sie na prawie 15 eur na godzinę . Nie zastanawiacie sie i nie słuchajcie jak ktoś narzeka bo 90% ludzi tutaj ma podobne zdanie jak ja ale nikt tu nie wchodzi bo sie nikomu nie chce
    ReviewUserIcon
    patryk

    23.03.2021 16:55

    Kandydat

    możesz powiedziec coś więcej o pracy na czym polega ? również zastanawiam się nad ich ofertami i dużo właśnie pozytywnych opinii widzę na edeke :)
    ReviewUserIcon
    ????

    24.03.2021 16:42

    Pracownik

    Maja kilka edek w różnych miejscach zadzwoń sobie do biura gdzie maja miejsca i jakie warunki bo to sie zmienia. Mam pytanie kto jechał ostatnio do Niemiec przez Zgorzelec i może powiedzieć coś na temat kontroli?
    ReviewUserIcon
    PrzedWyjazdem

    20.03.2021 17:51

    Kandydat

    Hej jadę na edeke do Magdeburga czy może ktoś potwierdzić ze po 9 miesiącu jest stawka prawie 15 eur i na miesiąc wychodzi ok 2 tys euro na rękę już po potraceniu za mieszkanie - 200 eur ? Tak jest w ofercie i gdzieś tu czytałem ze rzeczywiście tak jest na edekach u nich ale to był stary komentarz dlatego ponawiam pytanie i proszę o szybka odpowiedz będę wdzięczny pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Facet32

    23.03.2021 19:00

    Pracownik

    Ja tam Magdeburg lubię nie jest tak drogo jak np w Monachium czy kolonii
    ReviewUserIcon
    Gregory

    24.03.2021 16:40

    Były pracownik

    A na jakieś zmianie byłeś u jakiego kierownika? Bo ja tez tam byłem w tamte wakacje i u nas było ok
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    21.03.2021 20:20

    Były pracownik

    Hej czy ktoś jeszcze jest u nich na produkcji pieczywa bio pod Augsburgiem ? Jest szansa sie tam jeszcze załapać ? Jaka jest tam w tym roku stawka ?
    ReviewUserIcon
    Gg

    23.03.2021 19:03

    Były pracownik

    My byliśmy do świat w grudniu potem została tylko garstka ludzi bo sezon sie skończył nie wiem jak tam jest teraz, my sie wybieramy tam znów jakoś na jesień j znów do świat, ale zadzwoń sobie do biura ale jestem w kontakcie z jedna laska która tam pracuje na stałe i nic nie pisała żeby sie pojawiło znów pracownicy z polski. Ale sam projekt fajny bo bardzo mili kierownicy bardzo pomocni a co nie zdarza sie zbyt często na tego typu produkcjach wszyscy sobie bardzo to chwili.
    ReviewUserIcon
    Lukas

    24.03.2021 16:39

    Kandydat

    Podpinam sie pod to pytanie bo tez byłbym zainteresowany
    ReviewUserIcon
    Aneta

    24.03.2021 16:05

    Kandydat

    Cześć, słyszałam że agencja wymaga żeby przed wyjazdem być ubezpieczonym w polsce co najmniej przez miesiąc. Niestety przez to odpadam. Wie ktoś może czemu jest taki wymóg?
    ReviewUserIcon
    Wiki

    22.03.2021 22:09

    Kandydat

    Kto ( jakaś para ? )jedzie na produkcje napojów do Stuttgartu jeszcze ? W tym roku podobno ju wyższa stawka i tylko 200 eur za kwaterę. Ktoś potwierdzi ?
    ReviewUserIcon
    kasia

    23.03.2021 16:56

    Kandydat

    również planuje się tam wybrać :) więcej coś więcej na temat pracy ?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    24.03.2021 06:15

    Kandydat

    Hej myślę nad wyjazdem tam, mamy auto jak coś :)
    ReviewUserIcon
    Olga24

    22.03.2021 22:43

    Były pracownik

    Polecam Napoje produkcja w Stuttgarcie, jeździmy co roku na kilka miesięcy, teraz niestety bez auta ale jak coś to chętni jesteśmy jakby ktoś chciał nas przygarnąć ;)
    ReviewUserIcon
    kasia

    23.03.2021 16:53

    Kandydat

    Hej, również planuje tam wyjazd dziś miałam telefon z agencji jednak nie mogłam odebrać i na razie nic w tej sprawei dalej nie wiem a jak u Was to wygląda ? macie już datę wyjazdu czy jak na razie nie ? można jak coś się zgadać mamy auto :)
    ReviewUserIcon
    Monachium

    23.03.2021 12:30

    Inne

    Witam, czy ktoś z was jedzie może na magazyn do Monachium?
    ReviewUserIcon
    kasia

    21.03.2021 21:19

    Kandydat

    Hej, jest ktoś może na magazynie jako pomocnik dział spożywczy : Brema, Magdeburg lub Hanower ?Jakieś opinie, lub może ktoś polecić jakąś sprawdzoną ofertę na której jest ? Dziękuję z góry !
    ReviewUserIcon
    Krystian

    20.03.2021 14:22

    Kandydat

    Pracuje ktoś na magazynie w Monachium? Wysyłka bezpośrednio do klienta. Jakieś opinie? Ktoś pracuje i może się podzielić opinią?
    ReviewUserIcon
    Gala

    21.03.2021 14:37

    Kandydat

    Podepnę się pod pytanie?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.