opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 53
    • 54
    • 55
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jaxy

    19.04.2021 09:00

    Kandydat

    Witam. Planuję wyjazd z chłopakiem do pracy na magazynie, czy mogę prosić o opinię aporpo tej pracy (jaka wychodzi stawka na rękę, czy nie ucinają godzin itp) oraz na temat warunków lokacji. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    nowy pracownik94

    18.04.2021 13:49

    Pracownik

    Witam, jaki polecacie projekt pod względem pieniężnym oraz mieszkaniowym ? Dziękuje za odpowiedzi :)
    ReviewUserIcon
    Patryk

    17.04.2021 18:04

    Kandydat

    Witam. Nigdy nie pracowałem w Niemczech, ale to rozważam. Mam pytanie do wszystkich pracujących na magazynach jako order picker. Jakie macie normy na godzinę, np na sklepach spożywczych?
    ReviewUserIcon
    Mała

    17.04.2021 13:32

    Pracownik

    Długo trzeba czekać żeby dostać się na Edeke?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    ktos

    15.04.2021 18:54

    Kandydat

    Witam, czy ktoś kto pracował przez agnecje MG może wypowiedzieć się mniej więcej o zarobkach jak to wygląda po wszystkich odliczeniach ? Zdaję sobie sprawę, iż jest to kwestia uregulowana równymi czynnikami (zakład pracy, ilość godzin, itp) ale tak mniej więcej na przykładzie swojego pracodawcy ?
    ReviewUserIcon
    Franek

    16.04.2021 08:56

    Były pracownik

    ale to nie są jakieś ukrywane informacje, dzwoniąc do biura i obgadując sprawę wyjazdu powiedzą ci przecież jakie są stawki
    ReviewUserIcon
    Nskhs

    17.04.2021 13:21

    Kandydat

    Na edece w jakim mieście?
    ReviewUserIcon
    Kjfeegji

    16.04.2021 14:21

    Kandydat

    Witam czy wybiera się ktoś na projekt automotiv ? 4 maj rozpoczęcie pracy
    ReviewUserIcon
    KM

    17.04.2021 00:29

    Kandydat

    Ja z chłopakiem jutro jadę :)
    ReviewUserIcon
    Ziombal

    16.04.2021 14:47

    Kandydat

    Wypowie się ktoś o pracy Automotive w Hanowerze? Mamy wstępnie wyjazd na 1.05. Oraz jak znosicie kwarantanne? Przecież na 2 tygodnie jedzenia to co to takiego zabrać, torby na 2 osoby to już prawie cały samochód + do tego jeszcze tyle jedzenia, żeby kiblować przez 2 tygodnie, bo robisz ten test który i tak wyjdzie negatywny ale i tak musisz mieć kwarantanne co jest totalnym absurdem, skoro masz negatywny to od razu do pracy powinno sie szurać no ale pomijając ten covidiotyzm to proszę aby ktoś odniósł się do pytań.
    ReviewUserIcon
    Bokenem

    16.04.2021 13:28

    Pracownik

    najgorsze to przejść tą kwarantannę ale przynajmniej wszystko zgodnie z przepisami. ja się jeszcze nie spotkałam żeby w innych agencjach tak przestrzegali że test przed wyjazdem i kwarantanna i na zakładzie jeszcze test ja już wolę to przeboleć i tak oni płacą za testy i za mieszkanie na kwarantannie
    ReviewUserIcon
    Motylek

    14.04.2021 21:13

    Kandydat

    Wybiera się ktoś własnym samochodem z województwa podkarpackiego????
    ReviewUserIcon
    Andzia

    15.04.2021 17:22

    Kandydat

    Też się podpinam pod pytanie, chciałabym wyjechac a nie mam jak i z kim :)
    ReviewUserIcon
    Inka

    16.04.2021 08:57

    Były pracownik

    ja tak tutaj kiedyś też znalazłam osobę do wyjazdu z samochodem i potem też do pracy razem jeździliśmy, bardzo fajna opcja i powodzenia życzę w poszukiwaniach :)
    ReviewUserIcon
    Jan

    13.04.2021 12:35

    Kandydat

    Cześć, polecacie jakieś miasta do których najlepiej pojechać przez te agencje? Gdzie są dobre warunki mieszkaniowe, fajna praca itp.
    ReviewUserIcon
    bebok

    15.04.2021 10:36

    Pracownik

    gdziekolwiek, agencja jest uczciwa i wszędzie są dobre warunki
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.04.2021 07:44

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kropka

    14.04.2021 09:39

    Były pracownik

    Ja jestem cały czas zainteresowana wyjazdem Mój mail wyżej napisz ustalimy szczegóły. Kinia ty również pisz.
    ReviewUserIcon
    Pati

    15.04.2021 10:27

    Pracownik

    Witam proszę napisac do mnie w sprawie wyjazdu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kamil

    14.04.2021 22:02

    Kandydat

    Witam. Pisze z zapytaniem czy ktos z was ma w planach skorzystac z oferty pracy w Hannower w dziale chlodni? Nr Ref.: KOM/TK1/N lub moze ktos z was pracuje tam, chce sie dowiedziec jak dojezdzacie, bo z oferty wynika ze wymagane jest auto, wiec zastanawiam sie czy z miejsca kwaterunku nie ma innej komunikacji do Zakladu Pracy? Przeciez jes tmozliwosc zawsze sie dogadac, zlozyc na paliwo i dojezdzac normalnie. Czy ktos z was wie moze jaka jest odleglosc od kwaternuku do chlodni? Jak oceniacie warunki pracy w chloni i w zakwaterowaniu? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    09.04.2021 12:46

    Kandydat

    Czy orientuje się ktoś dlaczego ciągle są oferty pracy na takie same projekty ? Np . Ostatnio była rekrutacja na automotive do Hannoweru , teraz znowu się pojawiła. Czy aż tyle ludzi potrzebują czy po prostu jest aż taka rotacja pracowników?
    ReviewUserIcon
    aśka

    13.04.2021 13:43

    Kandydat

    to opalanie nie wydaje sie być takie złe, na pewno wole to niż noszenie paczek
    ReviewUserIcon
    Kasia

    14.04.2021 17:29

    Kandydat

    Możesz powiedzieć coś więcej o pracy? Oraz jakie warunki zakwaretowania miałaś? Przyda mi się jak najwięcej szczegółów. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Motylek

    14.04.2021 17:08

    Kandydat

    Czy jest tu jakaś osoba lub para która posiada samochód na wyjazd i wybiera się do pracy przez tą agencję?? Para szuka kogoś z kim mogłaby się zabrać bo niestety nie posiadamy samochodu :( województwo podkarpackie
    ReviewUserIcon
    Pl

    17.01.2021 12:51

    Kandydat

    Siemka, polecacie ta agencje +jest ktoś teraz gdzieś na jakimś wyjeżdżie razem z nimi jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Tylka

    05.04.2021 10:14

    Były pracownik

    Te oferty u nich na pralniach w Niemczech są bardzo fajne, byłyśmy z siostrą rok temu na północy Niemiec koło Lubeki, układanie prania, prasowanie, jakieś segregacje itd. Była też strona tzw brudna i za pracę na nią był dodatek +1 euro do stawki. Za mieszkanie pobierali 200 eur za miesiąc. Mega fajne mieszkanie dostaliśmy, z drugą parą, każda swoja sypialnia, wspólna kuchnia łazienka, ale wszystko było, internet też, do pracy jakieś 10 km, ale się wymienialiśmy i grosze wyszły za dojazdu. Po wszystkim wychodziliśmy na ręką od 1300 do 1500 eur a praca nieporuwnywalnie łatwiesza niż na jakiś cięzkich magazynach lub produkcjach, ale kto co woli. Wiem, że mają dużo lokalizacji tych pralni. Ja teraz w ciąży :P , ale potem chcemy wrócić i wyjeżdzać znów tam ale tak na 3 miesiące w wakacje dorobić. Poodbno jest taka opcja, też na krócej.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    14.04.2021 13:47

    Kandydat

    Można prosić o jakieś namiary żeby się dowiedzieć coś więcej o pracy na pralni ????
    ReviewUserIcon
    Pablo

    13.04.2021 17:59

    Kandydat

    Pracownik produkcji automotive , Nr ref.: PPTS/HANN/N, Miejsce pracy: Hannover Hej, może ktoś coś więcej opowiedzieć o tej pracy. Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Conan

    14.04.2021 09:50

    Były pracownik

    z tego co słyszałem na hannover bardzo porządna lokalizacja. fajne zakwaterowanie ludzie normalni. myślę że będziesz pod tym kątem zadowolony. Co do samej pracy na automotive no to za wiele nie powiem, ale może ktoś inny posłuży radą. Też zależy o co ci chodzi, czy o ciężkość pracy czy coś innego
    ReviewUserIcon
    Jola

    13.04.2021 17:09

    Kandydat

    Jak wygląda praca na produkcji napojów w Stuttgarcie? Jak z zakwaterowaniem dla par? I jak z kasą?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    13.04.2021 16:51

    Kandydat

    Hej, czy ktoś z was wybiera się lub pracował na produkcji napoi alkoholowych w Stuttgarcie? Zależy mi na opinii. Wybieramy się tam jako para ale ciekawi nas czy jest ciężko i jak z zakwaterowaniem.
    ReviewUserIcon
    Pracka

    04.04.2021 17:27

    Kandydat

    Chciałabym wyjechac przez Mg do pracy, ale nie mam prawa jazdy. Czy jest ktoś też chętny do wspólnego wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    Sanna

    12.04.2021 10:11

    Kandydat

    Mój email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Martyna

    12.04.2021 13:36

    Były pracownik

    Fajnie, też kiedyś wraz z chłopakiem znalazłam tutaj drugą parę do wyjazdu i pojechaliśmy na jedno auto, podzieliliśmy koszty, do pracy też razem dojeżdżaliśmy. Kontakt ze sobą mamy do tej pory :) powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Kandytat

    09.04.2021 13:45

    Kandydat

    Wybiera się ktoś teraz do automotive? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    zainteresowany - produkcja!

    11.04.2021 20:30

    Pracownik

    widzę ze praca na automotive ma największe branie :D czy ktoś powie coś więcej na temat samych warunków pracy, jak koerownicy i zmianowi? jest stołówka? są nocki czy tylko dzienna zmiana? może dorabiać w weekendy na nadgodzinach? napiszcie coś wiecej o tej produkcji uszczelek proszę
    ReviewUserIcon
    kk

    12.04.2021 11:41

    Były pracownik

    również zastanawiamy się nad tym projektem, jedynie co wyczytaliśmy, to o mieszkaniach że są w odległości gdzieś 30 km lub więcej oraz że nie każdy łapie się na nocki co daje 1200 wypłaty . + do opłacenia mieszkanie .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kropek

    23.03.2021 07:37

    Były pracownik

    Hej, chciałbym wraz z koleżanką pojechać do automotive. Jest ktoś kto chciałby z nami jechać i posiada samochód?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.04.2021 11:50

    Kandydat

    I jak tam praca? Możesz coś więcej powiedzieć? :)
    ReviewUserIcon
    Kk

    11.04.2021 23:04

    Kandydat

    @sylwia daj znać później jak jest, byłabym wdzięczna również się wybieram prawdopodobnie jak coś to podam Ci e mail ????
    ReviewUserIcon
    Patryk :)

    11.04.2021 12:08

    Kandydat

    Cześć wszystkim, mam pytanko... Czy jest tutaj osoba która pracowała w firmie "AUTOMOTIVE" z siedzibą w Hannover, Mianowicie chodzi o to jak wygląda praca, co z zakwaterowaniem i itp. Chcemy wyjechać razem z narzeczoną, a wiadomo jak teraz jest z tym wszystkim... Nie chcemy mieć żadnych nie miłych niespodzianek. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Dziękuje i Pozdrawiam wszystkich podróżujących :D
    ReviewUserIcon
    Patryk :)

    11.04.2021 22:56

    Kandydat

    Zdecydowaliście się na wyjazd czy macie również zawahanie? ????
    ReviewUserIcon
    Patryk :)

    11.04.2021 22:56

    Kandydat

    Ok
    ReviewUserIcon
    pracownikkkkkk

    11.04.2021 19:42

    Pracownik

    Szybkie pytanie, czy jeśli nie byliśmy w pracy w piątek i poniedziałek wielkanocny, bo zakład miał wolne w świeta, to mg zapłaci wynagrodzenie za te dni? obydwa? dodam że pracujemy w landzie Sanksonia Anhalt
    ReviewUserIcon
    Pieter

    10.04.2021 14:48

    Kandydat

    Ktoś chętny na wspólny wyjazd? Zachodniopomorskie.
    ReviewUserIcon
    KM

    11.04.2021 17:09

    Kandydat

    Hej, prawdopodobnie będziemy jechać w sobotę do Bockenem na produkcję automotiv, jesli chcesz to odezwij się (e-mail [email protected])
    ReviewUserIcon
    Elo

    11.04.2021 00:38

    Kandydat

    Szukam pracę dla pary. Jaka oferta jest warta uwagi? Co to za oferta pracy na produkcji automotive? Czy pracę na magazynie są ciężkie dla niezbyt silnej kobiety ?
    ReviewUserIcon
    produkcja

    20.03.2021 04:25

    Pracownik

    Hej kto jedzie ktoś do bockenem na produkcje automtiv? podobno sa wolne wakaty, szukam z żoną, mamy auto i mamy dzownić w poniedziałek. Słyszeliśmy same dobre opinie. Ktoś powie coiś więcej? Stawka 12,12 EUR a potem coś pod 13 z tego co piszą w ogłoszeniu
    ReviewUserIcon
    ALA

    25.03.2021 14:05

    Kandydat

    Zdecydowaliscie się na wyjazd ?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    10.04.2021 16:35

    Kandydat

    Również mamy od nich ta ofertę, zdecydowaliście się?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Monika

    09.04.2021 20:40

    Kandydat

    Czy ktoś wybiera się z Was w najbliższym czasie do pracy z MG i nie chce zabrać ze sobą pary? (Niestety nie posiadamy samochodu na wyjazd) To mój e-mail: [email protected]. Jesteśmy z Kielc
    ReviewUserIcon
    Magda

    25.03.2021 20:25

    Pracownik

    Byłam już z chłopakiem przez tę Agencje i to jedna z nielicznych, która naprawdę szanuje ludzi, ich potrzeby i da się zawsze dogadać. Teraz jedziemy do Bockhenem na produkcje automotive. I jesteśmy prawie pewni, że będzie naprawdę spoko. Oddają 100% kosztów za testy na koronę i lekarza medycyny pracy, do tego pokrywają koszty mieszkania w trakcie kwarantanny. Płaca również za obuwie robocze, wiec naprawdę polecam.
    ReviewUserIcon
    kasia

    09.04.2021 13:03

    Kandydat

    jesteście już ? jak z pracą ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    09.04.2021 15:32

    Kandydat

    Napisz proszę więcej informacji. Pracujecie już? Jak mieszkanie i sama praca?
    ReviewUserIcon
    Ola

    29.03.2021 11:50

    Kandydat

    Czy ktoś wyjechał do Bockenem na produkcje automotiv? Jakie warunki na zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    kasia

    09.04.2021 13:02

    Kandydat

    a można prosić więcej informacji na temat pracy jak tp wygląda ? oraz jak z językiem ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    09.04.2021 15:18

    Kandydat

    Czy wciąż pracujesz na tym projekcie? Możesz napisać więcej informacji. Jaki wynagrodzenie otrzymujesz po potraceniu mieszkania ?
    ReviewUserIcon
    brema

    09.04.2021 13:15

    Kandydat

    Na magazyn w Bremie (owoce i warzywa) myślicie, że przyjmą kogoś bez doświadczenia na magazynie?
    ReviewUserIcon
    kasia

    09.04.2021 13:07

    Kandydat

    Witam, czy pracuje/pracował ktoś na AUTOMOTIVE w Hanowerze ? lub na produkcji napojów w Stuttgart ? jakieś opinie ?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    05.04.2021 20:53

    Kandydat

    Nie wybiera się ktoś może do pracy z tą agencja gdzieś na magazyn i nie szuka kogoś do zabrania się, bo poszukujemy z chłopakiem czegoś ale niestety nasz samochod za stary i nie dostanie zielonej naklejki o emisji a bez tego to lipa w Niemczech. Z chęcią zabralibysmy się z kims
    ReviewUserIcon
    Kasia

    07.04.2021 23:01

    Kandydat

    Gdzie szukać dokładnej mapy z strefami ekologicznymi ??? Czyli najlepiej dopytać w agencji o lokalizacje zakładu i miejsce zamieszkania i uda się bez zielonej ?
    ReviewUserIcon
    Centrum

    08.04.2021 22:16

    Kandydat

    Dopytaj się agencji, gdzie dokładnie będziecie mieszkać i pracować. Być może wcale nie będzie taka naklejka potrzebna. Też się o to martwiłam. Ludzie przyjeżdzają róznymi autami : ) pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Jazu75

    08.04.2021 08:05

    Były pracownik

    Hej, Chętnie bym wyjechała. Auta brak . Projekt obojętny.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.04.2021 02:04

    Kandydat

    Cześć, potrzebuje opini o projekcie w Stuttgarcie na produkcji napojów??
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.04.2021 01:40

    Kandydat

    Cześć, szukam opini na temat pracy w PRALNI PRZEMYSŁOWEJ może ktoś jest i mogły opowiedzieć swoje doświadczenie ??
    ReviewUserIcon
    Kraków

    07.04.2021 15:15

    Kandydat

    Czy wybierasz sie ktos z autem z początkiem maja z tej agencji była bym chętna sie zabrać z kims na jakies produkcje spożywcze tylko samochodu brak :(
    ReviewUserIcon
    Oliwia21

    08.04.2021 00:42

    Kandydat

    Jadę prawdopodobnie na Monachium koniec kwietnia/początek maja. Data jest jeszcze do dogadania, ale nie jest zbyt odległa. Startuje ze śląska, a dokładnie Katowic. Mam Jedno miejsce wolne w aucie proszę o kontakt na e-mail w razie czego [email protected] Jadę jeszcze ze swoim chłopakiem i jego bratem mamy od 21 do 24 lat
    ReviewUserIcon
    kasiaaaa

    07.04.2021 01:19

    Kandydat

    Jeśli mialby ktoś 2 miejsca w samochodzie na wyjazd gdzieś z tą agencją, proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Sona

    07.04.2021 13:38

    Kandydat

    jakaś konkretna lokalizacja, robota? czy wszystko ci jedno?
    ReviewUserIcon
    Kasiaaaa

    07.04.2021 22:55

    Kandydat

    Wszystko rozważam, ale najbardziej patrze cos z magazynem itp
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    07.04.2021 19:53

    Pracodawca

    Agencja MGsolutions [ Tel. 12 656 50 05 ] to nie tylko gwarancja legalnej i bardzo dobrze zorganizowanej pracy za granicą, ale również bezpiecznej w dobie panującej epidemii. Od samego początku wprowadziliśmy 10 podstawowych zasad mających zapewnić Ci maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa: (1) Dla osób rozpoczynających pracę w MG zapewniamy testy na obecność wirusa Covid i w 100% pokrywamy ich koszt -> testy wykonywane są w Polsce na 48h przed wyjazdem. (2) Dokonujemy wszelkich niezbędnych zgłoszeń, odpowiednich dla osób wjeżdżających na teren Niemiec, zgodnie z aktualnymi wytycznymi RKI oraz rozporządzeniami obowiązującymi w poszczególnych krajach związkowych (Einreiseanmeldung). (3) Zapewniamy odpowiednie warunki izolacji na czas kwarantanny (5-, 10- lub 14 dni). Mieszkania są w pełni wyposażone oraz dysponują darmowym dostępem do Internetu, aby umożliwić Ci stały kontakt z bliskimi i Agencją. (4) Zakwaterowanie na czas kwarantanny jest w 100% DARMOWE i bezpieczne(!) (5) Kontaktujemy się w Twoim imieniu z niemieckim Gesundheitsamt’em i dokonujemy wszelkich formalności oraz wyjaśnień. (6) W razie potrzeby ponawiamy testy na zakładzie pracy przed rozpoczęciem 1 dnia pracy lub w trakcie zatrudnienia (jeśli zaistnieje taka potrzeba). (7) Na terenie zakładu pracy zapewniamy odpowiednie sanitarne warunki pracy (dezynfekcja, maseczki ochronne, dystans, regularne / dobrowolne testy). (8) W przypadku zachorowania za granicą zapewniamy odizolowane zakwaterowanie oraz wypłacamy wynagrodzenie za czas izolacji! (9) Oferujemy możliwość wyjazdu w parze lub grupie, aby czas pobytu za granica lub w kwarantannie był dla Ciebie maksymalnie komfortowy. (10) 24/h służymy pomocą i profesjonalną konsultacją. O naszej skuteczności świadczy fakt, iż przeprowadzone w ostatnim czasie testy przesiewowe (wykonano blisko 1.000 testów na obecność wirusa Covid-19) wśród aktualnie zatrudnionych pracowników nie wykazały żadnego zarażenia (!) (!!!) Aktualne oferty pracy w Niemczech (produkcja/ logistyka magazynowa / usługi) w zakładce Go-Work "OFERTY PRACY" lub na naszej stronie (zakładka oferty pracy), bądź też skontaktuj się z nami bezpośrednio i dopytaj o szczegóły pod nr tel. 12 656 50 05 lub 12 656 50 06. Zapraszamy do współpracy! Zaufaj naszemu doświadczeniu!
    ReviewUserIcon
    Basia

    07.04.2021 19:26

    Pracownik

    Dla mnie praca super
    ReviewUserIcon
    Nowa

    07.04.2021 19:13

    Inne

    Chcialismy z chłopakiem wyjechac przez Mg do pracy, ale nie mamy auta. Czy jest ktoś też chętny do wspólnego wyjazdu? Nas najbardziej interesowałby Magdeburg.

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon