opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 52
    • 53
    • 54
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanie dot granicy

    02.05.2021 12:54

    Kandydat

    Są jeszcze kontrole na granicach w stronę Niemiec ? Ktoś jechał teraz ??? Co sprawdzają ? Tylko testy ?
    ReviewUserIcon
    Skontrolowana

    04.05.2021 08:03

    Pracownik

    Są!! Cały czas stoją szczególnie w nocy
    ReviewUserIcon
    Nata

    06.05.2021 16:06

    Kandydat

    @Skontrolowana nie wprowadzaj ludzi w błąd, my jechaliśmy w nocy i nikt nie stał. Nie ma żadnej kontroli ;)
    ReviewUserIcon
    Asdf

    30.04.2021 16:05

    Kandydat

    Znacie może jakieś niemieckie strony, przez które można szukać własnego zakwaterowania? Czy ktoś się orientuję jak cenią się kawalerki w okolicach Bockenem? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Askyt

    04.05.2021 20:49

    Pracownik

    Inmobillen.de czy jakos tak, wpisz w google
    ReviewUserIcon
    Alojzy

    05.05.2021 11:11

    Pracownik

    no ogólnie mieszkania w Niemczech nie należą do tanich chyba że trafisz jakąś dobrą oferte
    ReviewUserIcon
    Kamil

    04.05.2021 19:43

    Pracownik

    Hej, czy firma melduje pracowników od pierwszego dnia pracy? Czy jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Gosix

    02.05.2021 16:04

    Pracownik

    Polecam agencje bardzo mili ludzie i pomocni a do tej pory mieliśmy złe doświadczenia z agencjami wiec tu miłe rozczarowanie !! Jesteśmy w Bockenem produkcja uszczelek
    ReviewUserIcon
    Hk

    03.05.2021 22:26

    Kandydat

    A jak praca? Na czym polega?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Edi

    03.05.2021 20:54

    Kandydat

    Jaki praca i zarobki na magazynach? Mogę prosić o jakieś szczegóły?
    ReviewUserIcon
    S. B

    03.05.2021 17:27

    Kandydat

    Moi drodzy, przy których projektach i gdzie można najlepiej zarobić?
    ReviewUserIcon
    Ania28

    29.04.2021 09:39

    Kandydat

    Hej, mam pytanie do pań odnośnie pracy w Fabryce czekolady, czy bardzo delikatny makijaż stanowi problem czy też nie?
    ReviewUserIcon
    Xyz97

    01.05.2021 13:21

    Były pracownik

    Nie stanowi problemu. O makijaż się aż tak nie czepiają ale jak masz paznokcie żelowe czy hybrydowe to lepiej się ich pozbądź przed wyjazdem do pracy
    ReviewUserIcon
    Ania28

    03.05.2021 16:41

    Kandydat

    Dziękuję za informację.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    29.04.2021 19:32

    Kandydat

    Hej, Mam pytanie odnośnie wynagrodzenia...Czy do stawek np. 1300-1500 netto które agencja przedstawia w ofercie jest doliczana dodatkowa premia czy to jest uwzględnione z premią wynagrodzenie?
    ReviewUserIcon
    Ona

    01.05.2021 10:59

    Pracownik

    Z grubsza wygląda to tak: - polska umowa na jeden miesiąc (odnawiana aneksem lub nie odnawiana, hehe) - polskie ubezpieczenie zdrowotne (karta EKUZ) - składki na emeryturę odprowadzane w Polsce (nie od pełnego wynagrodzenia, tylko zaniżonej podstawy) - groszowe chorobowe na polskich warunkach - ekwiwalent za 2 dni niewykorzystanego urlopu wypłacany co miesiąc przy każdej wypłacie; jeżeli później bierzesz urlop to masz bezpłatny
    ReviewUserIcon
    gosia

    02.05.2021 12:52

    Pracownik

    a nie prawda, zależy gdzie, jaka stawka itd. jak masz nadgodziny to i 1.700 w dobrych miesiacach wyciagamy, a na equal pey na edekach ponad 2 tys ojro na reke zarabiają przecież
    ReviewUserIcon
    Marcin

    27.04.2021 15:10

    Kandydat

    Cześć No ja terz rozwarzylem decyzję wyjazdu ale na Holandie powiem tak badania na Cowid19 robiłem prywatnie w Szpitalu koszt PCR Cowid19, 380zł . 5 dni kwarantany i do pracy powiem jedno 5 sezon wyjeżdżałem z jedną Firma Biurem ale stwierdzam rze jak bym miał auto na dojazd do pracy to zmienił bym agencje pracy na MGsolutions niestety tu gdzie się znajduje to firma,, Krzak`` nic się nie zmieniło byle by tylko ludzi werbowac dla swoje korzyści jak rozmawiam z przelorzona o zmianie pracy na logistykę praca jest tam 2 zmiany pewna i stabilna to ci powie rze nie da rady bo nie ma zamiaru Słuchać Szefa No pewnie jak firma płaci 25€ za pracownika a szara masa dostaje oklapy 10,74€ brutto. Ja wiem jedno do urlopu i desant koniec pracy sezonowej na szklarni 5 sezon .
    ReviewUserIcon
    Lea

    30.04.2021 14:47

    Kandydat

    Rozumiem, że ludzie mogą mieć CZASEM problemy z gramatyką, ale w Twoim przypadku to jest już skrajność. Błąd na błędzie. Do tego wszystko napisane bez ładu i składu. Cudem doczytałam do końca, a zmęczyłam się przy tym jakbym miała przekopać ogródek. Nadal nie wiem, o czym jest ten post, ale czytać drugi raz nie mam zamiaru.
    ReviewUserIcon
    Joanna>>>

    02.05.2021 12:46

    Pracownik

    a jak sie nazwa ta agencja o której mówisz? tak na wszelki wypadek aby unikac :/
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.05.2021 13:26

    Inne

    Czy agencja pracy zapewnia odzież roboczą?
    ReviewUserIcon
    Bokenem

    25.03.2021 14:02

    Pracownik

    w Bokenem mieszkania niektóre są daleko (koło 30km) ale dużo ludzi idzie na prywatne. Co do kasy to zawsze do 10 danego miesiąca, bez spóźnien. Praca jak praca ważne że stawka jest fajna i można robić nocki. No i chyba tylko oni tak przestrzegają tych obostrzeń i kwarantanny lepiej się przemęczyć i mieć potem sppkoj
    ReviewUserIcon
    magda

    28.04.2021 14:38

    Pracownik

    Dziękuję za podpowiedź. Patrzę co jakiś czas na e-bay, ale wszędzie chcą spore Kauzione.. dlatego pytam.
    ReviewUserIcon
    :)

    01.05.2021 01:15

    Pracownik

    Trzeba próbować, tez znalazłam przez ebay i właściciel okazał się bardzo w porządku i rozbił nam kaucje na 3 raty. Powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Maciek

    30.04.2021 14:10

    Kandydat

    Jest internet na kwaterach?
    ReviewUserIcon
    Natalik01

    29.04.2021 23:50

    Kandydat

    Cześć! Wraz z chłopkiem wyjeżdżamy 9 maja do Morsbach na stanowisko pomocnika produkcji automotive. Czy miał ktoś może styczność z tą pracą i mógłby się wypowiedzieć jak to tam wyglada dokładnie ? :)
    ReviewUserIcon
    Ania28

    29.04.2021 09:22

    Kandydat

    Hej, mam pytanie do pań odnośnie pracy w fabryce czekolady, czy bardzo delikatny makijaż mógłby być, czy też nie?
    ReviewUserIcon
    Andzi

    23.04.2021 23:01

    Kandydat

    Hej wszystkim, czy jest tu jakas mobilna osoba, która miałaby wolne miejsce i zabrałaby mnie ze sobą na wyjazd :D
    ReviewUserIcon
    Adam

    28.04.2021 21:02

    Kandydat

    Masz już zaplanowany wyjazd? Dostałem ofertę wyjazdu do Morsbach 9 Maja. Będę jechał sam także miejsce mam.
    ReviewUserIcon
    Hej

    28.04.2021 18:30

    Pracownik

    Hej. Razem z narzeczonym chcemy jechać na automotiv do Bockenem. Czy ktoś z was już tam pracuje i może nam powiedzieć coś o pracy? Mieszkaniu? Pozdrawiam i z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Magda

    28.04.2021 16:37

    Pracownik

    Hej. Razem z narzeczonym chcemy wyjechać do pracy na automotiv w Bockenem. Czy ktoś może nam co nieco powiedzieć o pracy? Pozdrawiam i dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Tom

    18.03.2021 11:16

    Kandydat

    Czy można wyjechać nie mając prawa jazdy i samochodu?
    ReviewUserIcon
    Ziombal

    24.04.2021 00:14

    Inne

    Nazwałem rzecz po imieniu ale dla Ciebie to jest najzwyczajniej dziwne. Ty za to swoim mądrym komentarzem oklaski tymbardziej dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    Gex

    28.04.2021 13:58

    Pracownik

    No z tym nazywaniem rzeczy po imieniu to mogę się wykłócać. Po prostu to nie jest miejsce na takie rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Ziombal

    16.04.2021 17:10

    Kandydat

    Wypowie się ktoś o pracy Automotive w Hanowerze? Mamy wstępnie wyjazd na 1.05. Oraz jak znosicie kwarantanne? Przecież na 2 tygodnie jedzenia to co to takiego zabrać, torby na 2 osoby to już prawie cały samochód + do tego jeszcze tyle jedzenia, żeby kiblować przez 2 tygodnie, bo robisz ten test który i tak wyjdzie negatywny ale i tak musisz mieć kwarantannę co jest totalnym absurdem, skoro masz negatywny to od razu do pracy powinno sie szurać no ale pomijając ten covidiotyzm to proszę aby ktoś odniósł się do pytań.
    ReviewUserIcon
    kajda

    24.04.2021 16:16

    Kandydat

    daleko będziecie mieć do miejsca pracy ? mówili w biurze, że trochę odległośći są i się zastananwiamy nad wyjazdem
    ReviewUserIcon
    :)

    27.04.2021 21:16

    Pracownik

    Z miejsca, gdzie mamy kwarantannę faktycznie jest dość daleko, bo 40 km. Ale przez te dwa tygodnie kwarantanny jak ktoś się postara to może znaleźć mieszkanie lub pokój na własną rękę. Agencja też podsyła podczas kwarantanny propozycje zakwaterowania bliżej pracy, wtedy już nie 40km a np 15/20
    ReviewUserIcon
    Glou

    26.04.2021 13:17

    Kandydat

    Mieszkania są wyposażone w pełni? Czy trzeba coś zabrać ze sobą?
    ReviewUserIcon
    Midas

    27.04.2021 09:23

    Były pracownik

    Są w pełni wyposażone w to co potrzeba ogólnie do życia, ale jak chcesz coś zabrac swojego to też zawsze możesz ale po co się obładowywać bez potrzeby
    ReviewUserIcon
    Kasia

    27.04.2021 20:34

    Kandydat

    Ilu osobowe są mieszkania?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Aga

    11.04.2021 20:24

    Kandydat

    Hej z chłopakiem jedziemy w sobotę do Bockenem na produkcję automotiv, wie ktoś może jak wygląda tam praca i jak z zakwaterowaniem ?
    ReviewUserIcon
    Paula600

    22.04.2021 15:21

    Pracownik

    Jesteś już może na miejscu? Daj znać jak tam jest,na czym polega praca i jakie warunki , dzięki :)
    ReviewUserIcon
    Axoxo

    26.04.2021 23:19

    Kandydat

    Na czym polega praca? Pakowanie czy produkowanie czy zalezy od zapotrzebowania?
    ReviewUserIcon
    Lokum - Bockenem

    11.04.2021 19:41

    Pracownik

    ma ktos polecić jakiś kontakt do kwater w bockenem? chce wziąc coś na własną rękę, żebyśmy z żona byli sami. z góy dzięki
    ReviewUserIcon
    Paula600

    22.04.2021 15:32

    Pracownik

    Jesteście już tam na miejscu? Możesz napisać jak tam jest ? Jakie warunki mieszkaniowe i na czym polega praca?
    ReviewUserIcon
    JAREK

    26.04.2021 15:40

    Kandydat

    Możecie próbować poszukać tutaj: https://www.airbnb.pl/ To najczęściej prywatne kwatery, cena zależy od standardu, być może ceny są do negocjacji. Z jakiegoś powodu ceny podane są w USD, ale rozliczenie z właścicielem jest oczywiście w E. W sumie sam jestem ciekaw jak to działa, bo nie korzystałem, ale znam tę stronę. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Ada

    26.04.2021 14:02

    Kandydat

    Jakie macie doświadczenie z produkcją czekolady był ktoś jak ocenia pracę oraz warunki? W ogłoszeniu aby napisane jest niemcy wschodnie także nie wiem dokładnie o jaką miejscowosc chodzi ale może ktoś coś kojarzy?
    ReviewUserIcon
    Lukas

    26.04.2021 09:45

    Pracownik

    Z grubsza wygląda to tak: - polska umowa na jeden miesiąc (odnawiana aneksem lub nie odnawiana, hehe) - polskie ubezpieczenie zdrowotne (karta EKUZ) - składki na emeryturę odprowadzane w Polsce (nie od pełnego wynagrodzenia, tylko zaniżonej podstawy) - groszowe chorobowe na polskich warunkach - ekwiwalent za 2 dni niewykorzystanego urlopu wypłacany co miesiąc przy każdej wypłacie; jeżeli później bierzesz urlop to masz bezpłatny
    ReviewUserIcon
    Lukas

    26.04.2021 09:44

    Pracownik

    Z grubsza wygląda to tak: - polska umowa na jeden miesiąc (odnawiana aneksem lub nie odnawiana, hehe) - polskie ubezpieczenie zdrowotne (karta EKUZ) - składki na emeryturę odprowadzane w Polsce (nie od pełnego wynagrodzenia, tylko zaniżonej podstawy) - groszowe chorobowe na polskich warunkach - ekwiwalent za 2 dni niewykorzystanego urlopu wypłacany co miesiąc przy każdej wypłacie; jeżeli później bierzesz urlop to masz bezpłatny
    ReviewUserIcon
    magda

    25.04.2021 12:20

    Kandydat

    Witam. Proszę o informcję dotyczącą zakwaterowania oferowanego przez MG. Potrącają z wynagrodzenia: jaka kwota? od osoby? A jeśli znajdę kwaterę to jakto liczą? Jak wygląda wyposażenie kwater? Jakaś rad co zabrac? (chcemy zostać na dłuuuugo) Czy jeśli dojeżdżasz do pracy swoim samochodem to zwracają jakieś koszty gojazdu?
    ReviewUserIcon
    Asdf

    25.04.2021 15:54

    Kandydat

    Podobno potrącają z wynagrodzenia, w ogłoszeniach jest często do 200 euro od osoby, ale zdarza się też 300-350 w zależności od zakwaterowania, podobno jest do 6 osób (3 pary) na kuchnie i łazienkę. Jak ma się własne lokum to po prostu ta stawka jaka była ustalona za kwaterę jest doliczana do wynagrodzenia. Do paliwa dopłacają 40euro na osobę na miesiąc, jeśli miejsce pracy jest oddalone o ponad 30km od miejsca zamieszkania. Takie informacje udziela agencja, ja dopiero się wybieram do pracy, więc nie wiem jak to w praktyce wychodzi.
    ReviewUserIcon
    Miłooooooooooooooooosch

    25.04.2021 19:46

    Pracownik

    u nas na magazynie w Wiefelsted potrącają 200 eur za miesiac, a jak nie masz nieobecności to tylko 100 za dojazdy do pracy płacisz sam, chyba że masz mieszkanie dalej niż 30 km to podobno coś dają jakiś dodatek, ale nie wiem bonie znam nikogo kto by tak daleko mieszkał na mieszkaniach standard raz lepiej raz gorzej ale ogólnie wszystKo co potrzeba do życia jest, meble, sprzety, internet itd. Mieszkania 2 , 4 lub 6 os ale sypialnie 2os. osobne, dlatego polecam jechać z kimś żeby nie być w pokoju z kimś obcym bo wiadomo jak jest a gdzie wyjeżdzasz z nimi na jaką ofertę?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    TXXxx

    29.11.2020 20:39

    Pracownik

    Witam , czy trzeba być ubezpieczonym minimum 30 dni w Polsce przed wyjazdem ??
    ReviewUserIcon
    LIII

    23.04.2021 23:36

    Kandydat

    Ja nie mam ubezpieczenia w pl i mogę wyjechać;) z tego co wiem to w ciągu 30 dni nie mogą być odprowadzane składki w innym kraju niż Polska ;)
    ReviewUserIcon
    annapurna

    25.04.2021 14:04

    Inne

    bo wystarczy przebywać 30 dni na terenie Polski, nie trzeba mieć ubezpieczenia, nie można być też ubezpieczonym za granicą bo wtedy też nie będą mogli zaoferować pracy
    ReviewUserIcon
    MW

    24.04.2021 19:43

    Kandydat

    Cześć, wybiera się ktoś do Hannover na pakowanie i układanie towaru końcem maja? Albo czy też ktoś już był i może coś powiedzieć o pracy i zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    xoxo

    24.04.2021 16:24

    Kandydat

    Hej, był ktoś może na automotiv w Hanowerze ? jak oceniacie warunki i atmosfere pracy ? z tego co mówili jedyny minus to odległe mieszkania a reszta niby na wielki plus. Dzięki za jakiekolwiek naprowadzenie !
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.04.2021 02:07

    Kandydat

    Hej, czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na temat projektu na PRALNI PRZEMYSŁOWEJ. Jak to wygląda w rzeczywistości???????
    ReviewUserIcon
    123

    21.04.2021 09:23

    Pracownik

    A, no i na miejscu, nikt nie mówi po polsku, tylko młodzi pracownicy trochę po angielsku i ogólnie większość z nich pracuje tam 1-2 miesiące. I są dwie zmiany 6-14, 14-22.
    ReviewUserIcon
    JAREK

    24.04.2021 14:48

    Kandydat

    Hej. Też wysłałem aplikacje na pralnię. Jak to wygląda na miejscu, mam na myśli pracę i zakwaterowanie./J
    ReviewUserIcon
    Pieter

    19.04.2021 12:31

    Pracownik

    Produkcja czekolady-Magdeburg. Proszę o opinie osoby która tam pracuje. Warto jechać czy dać sobie spokój. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    JAREK

    22.04.2021 13:08

    Kandydat

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    robek

    23.04.2021 08:44

    Kandydat

    a macie własne auto do dyspozycji żeby się poskładać na paliwo czy coś?
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    22.04.2021 19:32

    Kandydat

    Witam, czy załatwiają prace w większych grupach w jakiejś firmie w Niemczech i jest ktoś na miejscu z biura? Koordynator czy ktoś? Na miejscu i dba o wszystko
    ReviewUserIcon
    marta

    20.04.2021 14:02

    Kandydat

    są jakieś projekty na które nie wymaga się języka? niemieckiego nie znam w ogóle a angielski trochę, ale też nie jakoś wybitnie
    ReviewUserIcon
    :)

    22.04.2021 18:05

    Pracownik

    Zazwyczaj w ogłoszeniach jest określone, czy język jest wymagany. My przyjechaliśmy na automotive do Bockenem bez znajomości języka.
    ReviewUserIcon
    Artur

    22.04.2021 19:14

    Pracownik

    Są jak najbardziej. Na edekach są nawet sluchawki z polskim systemem. Jak masz więcej pytań to możesz napisać na maila. [email protected]
    ReviewUserIcon
    ik

    20.04.2021 14:13

    Kandydat

    Hej macie internet na kwaterach?
    ReviewUserIcon
    :)

    22.04.2021 18:04

    Pracownik

    Słaby, ale jest ;) na każdym zakwaterowaniu pewnie jest inaczej z jakością połączenia
    ReviewUserIcon
    Asdf

    22.04.2021 10:59

    Kandydat

    Wyjezdzam do pracy na automotiv w Bockenem. Proszę o jakies opinie aporpo pracy i warunków mieszkaniowych. Z góry dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    Paula600

    22.04.2021 15:19

    Kandydat

    Daj znać jak już będziesz na miejscu ,jak praca wygląda i warunki ???? Dzięki! ????
    ReviewUserIcon
    :)

    22.04.2021 18:01

    Pracownik

    Hej, aktualnie jesteśmy na kwarantannie na tym projekcie więc mogę tylko napisać, że zakwaterowanie, na które trafiliśmy jest w porządku, tylko daleko od pracy. Ale mają nam proponować jakieś bliższe kwatery, żebyśmy mogli się po kwarantannie przenieść.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    21.04.2021 23:11

    Kandydat

    Jak wyglądają warunki mieszkalne na Edece koło Bremen? I ogl praca, są się wytrzymać?
    ReviewUserIcon
    Pieter

    21.04.2021 18:29

    Kandydat

    Szukam osobę mobilną na wspólny wyjazd. Lokalizacja obojętna. Ważne żeby było auto. Zachodniopomorskie. Piotr.
    ReviewUserIcon
    Adam

    10.04.2021 19:42

    Inne

    Witam, mam pytanie co do pracy komisjonera w magdeburgu lub bremen. Czy po 9 miesiącach pracy można liczyć na 2000 euro netto? Oraz na jakie zarobki można liczyć na początku po odjęciu opłaty za mieszkanie?
    ReviewUserIcon
    @Juhas

    14.04.2021 20:54

    Kandydat

    Pracowałeś tam moze? Można się z Tobą skontaktować z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    LIII

    20.04.2021 16:52

    Pracownik

    Też sie zastanawiam jak to wygląda koło Bremen
    ReviewUserIcon
    Llll

    16.04.2021 16:51

    Kandydat

    Na jaki okres są podpisywane umowy?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.04.2021 10:05

    Kandydat

    Chyba, że wszędzie tak samo?
    ReviewUserIcon
    LIII

    20.04.2021 16:49

    Pracownik

    Slyszalam że na miesiąc i co miesiąc są przedłużane
    ReviewUserIcon
    Patryk

    17.04.2021 17:32

    Kandydat

    Witam. Nigdy nie pracowałem w Niemczech, ale rozważam. Mam pytanie do wszystkich pracujących na magazynach jako order picker. Jakie macie normy na godzinę, np na sklepach spożywczych?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.04.2021 10:02

    Kandydat

    na czym polega ta praca? to po prostu zczytywanie skanerem zamówień? Coś takiego?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon