opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 51
    • 52
    • 53
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kubas

    31.05.2021 19:09

    Były pracownik

    Porządna agencja wszystko na umowę o prace i zawsze godziny pełne zapłacone a nie to co mieliśmy w Holandii ze raz 100 raz 160 godzin nigdy nie wiedzieliśmy jaka wypłata, polecam MG
    ReviewUserIcon
    Alex

    26.04.2021 19:49

    Kandydat

    Witam mam zamiar wyjechać z firmą ale mam wątpliwości że firma coś kręci z odprowadzanie składek do ZUS. Moje pytanie od jakiej kwoty są odprowadzane skladki do ZUS bo gość piszę że od najniższej krajowej ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Hania

    30.05.2021 18:57

    Pracownik

    Potwierdzam zusy są odprowadzane duże potwierdziliśmy w naszym ZUS i sie zgadzało wszystko, wiec o to sie nie ma co bać. Umowa o prace na pełen etat i duże zusy. MG nie zatrudnia na śmieciowki czy na kilka umów jak to robią np dako czy PHR i inne dziwne agencje
    ReviewUserIcon
    Robert

    31.05.2021 16:48

    Kandydat

    A gdzie pracujesz , że takie zarobki i możliwość nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    Don Juan

    17.11.2020 08:06

    Pracownik

    Fair agencja mało takich
    ReviewUserIcon
    Kajtek

    29.05.2021 16:54

    Pracownik

    Potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Felicja

    30.05.2021 18:51

    Były pracownik

    Bardzo fajna agencja i znam wielu ludzi którzy to potwierdza
    ReviewUserIcon
    Felicja

    30.05.2021 18:51

    Były pracownik

    Czy ktoś wie czy w tym roku na produkcje do Klausa na chlebki będą wyjazdy ? Narazie cisza a zależy mi żeby w tym roku znów jechać. Słyszałam tez o produkcji orchideen ze koedys mieli ? Mam w tym doświadczenie:( ktoś może tam jest przez MG na tej produkcji?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Moniczek

    29.05.2021 16:54

    Kandydat

    Od 1 czerwca Polska już nie będzie dla Niemiec obszarem ryzyka i ani testy ani kwarantanny nie trzeba już!!!!!
    ReviewUserIcon
    :))

    24.05.2021 16:50

    Kandydat

    Polecacie jechać do pracy z MG? Chcemy jechać z narzeczonym przynajmniej na 2 lata. Jak ogólnie wyglądają zakwaterowania? Ile mniej więcej się zarabia? Z góry dzięki za odpowiedzi!
    ReviewUserIcon
    Kk

    27.05.2021 14:46

    Pracownik

    Mieliśmy podobne problem jakiś czas temu dlatego opowiem Ci jak wygląda sytuacja u mnie. Wszystko zależy od tego jaki projekt wybierzecie i na jakie mieszkanie pracownicze traficie. Nie zróbcie tego samego błędu jak ja i nie jedzcie na projekt niesprawdzony, bo szybko pozalujecie :) Moje mieszkanie w skrócie: - ciepła woda jest przy odrobinie szczęścia - Internetu częściej nie ma niż jest - baaardzo ciasny parking - "niepisane zasady" dozorcy (o 20 w niedzielę nie wolno rozmawiać koło kamienicy bo dzieci sąsiadów śpią) - mieszkanie w centrum miasta i wysokie miesięczne koszty (po co?!) Plusów jest troszkę mniej, na pewno zaletą jest niewielka odległość od pracy i sklepów. Nie wiem jak sytuacja z zarobkami bo wypłaty jeszcze nie doczekalam ale kokosow nie można się spodziewać pracując za najniższa :) Chętnie pomogę i odpowiem na Twoje pytania, jeśli masz ich więcej to napisz [email protected]
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    29.05.2021 13:08

    Pracodawca

    Szanowny Pracowniku, bardzo nam przykro, że dodał Pan na portalu tak niesprawiedliwą opinię. Wszystkie problemy, które Pan zgłosił zostały natychmiast rozwiązane, a problem ciepłej wody wynikał z nieprawidłowego korzystania i ustawienie termostatów przy umywalce. W żadnym innym pokoju tego problemu nie było. Jeśli zakwaterowanie (pokoje 2 os. wyposażone, z łazienką i aneksem kuchennym, internetem i parkingiem w centrum miasta Wernigerode) mimo wszystko Panu nie odpowiadają bardzo prosimy napisać wniosek o zmianę zakwaterowania na adres mailowy: [email protected] Zmiana zakwaterowania zawsze jest możliwa od kolejnego miesiąca, w tym przypadku od 1 czerwca, o ile wniosek wpłynie odpowiednie wcześniej, minimum kilka dni przed końcem miesiąca. Jesteśmy otwarci i zależy nam, by każdy z naszych Pracownik był zadowolony nie tylko z warunków pracy ale również zakwaterowania. Agencja Pracy MGsolutions
    ReviewUserIcon
    Wiesław

    17.05.2021 22:51

    Były pracownik

    Nie polecam za cały tydzień pracy zapłacili nam po 208 € powiedzieli że oddadzą pieniądze za test na koronę nie oddali to zwykli (usunięte przez administratora) żerują na ludzkiej dobroci i zaufaniu którym ich się obdarza jako pracodawców
    ReviewUserIcon
    len

    28.05.2021 09:41

    Kandydat

    No ale skoro napisałaś że miałaś to w umowie, tzn że było to na papierze. W takim razie po co ktoś ma Cię o tym osobno informować skoro możesz o tym przeczytać? Wystarczy się odrobinę zainteresować tym co się podpisuje, nikt nie ma obowiązku podawać wszystkiego na tacy, jeśli takie informacje są zawarte.
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    29.05.2021 13:04

    Pracodawca

    Szanowny Pracowniku, należy podkreślić, że pomimo iż Agencja miała taką możliwość, nie poniósł Pan żadnych kosztów kwarantanny, pomimo porzucenia pracy przed wymaganym minimalnym okresem zatrudnienia. Jak do tej pory nasza Agencja nie obciążyła żadnego pracownika kosztami kwarantanny, a koszt testów jest zawsze zwracany, jeśli pracownik przepracuje minimum 10 dni lub jeśli wcześniej zakończenie pracy nie było z winy Pracownika. Przy tej okazji należy jednak wyraźnie podkreślić, iż od jakiegoś czasu kwarantanna dla Polaków przyjeżdzających do Niemiec nie jest już wymagana, gdyż Polska nie znajduje się już na liście RKI jako "Hochinzidenzgebiet" (!) Dlatego temat kwarantann nie jest na ten moment aktualny. Agencja Pracy MGsolutions
    ReviewUserIcon
    Pracujaca

    23.05.2021 16:06

    Pracownik

    Witam. Czy któraś dziewczyna pracując przez ta agencje mg Solutions była w ciąży? Jak to się potoczyło z agencja pracy? Czy umowę przedłużyli do dnia porodu będąc w 12 tyg ciąży? Proszę o odpowiedz
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    27.05.2021 20:16

    Pracodawca

    Umowa o pracę zawarta na czas określony, która uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca ciąży pracownicy ulega przedłużeniu do dnia porodu (art. 177 § 3 k.p.). Nie jest do tego konieczne jakiekolwiek działanie ze strony pracodawcy. Do przedłużenia umowy dochodzi bowiem automatycznie - z mocy prawa.
    ReviewUserIcon
    Zarobki

    04.05.2021 08:56

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś mógłby opowiedzieć jak wychodzi się na takiej Edece np. Słyszałem, że kiedyś ludzie zarabiałi tam po 2k euro. I we wcześniejszych ofertach tej agencji było napisane, że po 9 miesiącach przechodzisz bezpośrednio pod firmę, a teraz Niby jest to 18 miesięcy
    ReviewUserIcon
    Melisa

    26.05.2021 17:41

    Pracownik

    W Edece w Magdeburgu umowa na 18 miesięcy. Po pierwszych 9 miesiącach stawka godzinowa większą, więc tak, wtedy zarabia się 2000 euro. Ale wcześniej 1100-1300 max
    ReviewUserIcon
    Damian

    27.05.2021 11:12

    Pracownik

    Na początek to nigdzie nie ma kokosów czy to nie jest całkiem logiczne? pewnemu i dobrego pracownikowi można dawać więcej. A nie świeżakowi co ma tylko wymagania i zaraz może zwiać
    ReviewUserIcon
    Pieter

    03.05.2021 15:17

    Kandydat

    Witam. Na jakie stanowisko trzeba aplikować w MG żeby pracować na magazynie Edeka? Pozdrawiam. Pieter.
    ReviewUserIcon
    Melisa

    26.05.2021 17:42

    Pracownik

    Komisjoner
    ReviewUserIcon
    Motylek01

    04.05.2021 22:26

    Kandydat

    Cześć! Czy wyjeżdża ktoś 9 maja na produkcje automotive do Morsbach ? A może ktoś ma już jakąś opinie na temat tej pracy i mógłby mi przybliżyć sytuacje ? :)
    ReviewUserIcon
    Motylek01

    22.05.2021 20:38

    Pracownik

    A jak to wyglada ze zmianami ? Czy wszyscy łapią się również na nocki czy raczej nie ?
    ReviewUserIcon
    :)

    25.05.2021 18:40

    Pracownik

    Niestety nie wszyscy... Z 16-osobowej grupy, w której w tym samym czasie rozpoczynaliśmy pracę 2 pary nie dostały nocek (w tym niestety ja z chłopakiem :c ) ze względu na to, że trafiliśmy na dział gdzie tych nocek zwyczajnie nie ma. Aczkolwiek może to być pocieszające dla innych rozpoczynających pracę, bo jednak 12 z 16 osób załapało się na nocki.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    25.05.2021 11:50

    Kandydat

    Hej planuje jechać na początku lipca do końca sierpnia do pracy z tą agencją. Oferty jeszcze nie wybrałam, jestem sama czy ktoś może się w takim terminie wyjezdza do jakiejs pracy? Moze sie razem zgadamy? Jestem z Wielkopolski,19lat. Razem raźniej a samej to średnio mi się opłaca tam jechać :/ Zostawiam email: [email protected] piszcie ;)
    ReviewUserIcon
    Firas

    25.05.2021 17:34

    Pracownik

    Ja planuje na magazyn na Berlin jak coś jestem z zachodniopomorskiego, planuje od czerwca do końca sierpnia to mój emial pisz jak coś [email protected]
    ReviewUserIcon
    Niki

    25.05.2021 15:15

    Pracownik

    Jedyna solidna agencja, z która byłem. Da się? Da się. Props dla mg.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.05.2021 12:18

    Kandydat

    Cześć, jak wygląda praca na magazynie wysyłkowym w Berlinie i jakie są warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Nowy Kandydat

    23.05.2021 15:18

    Kandydat

    Czy wie ktoś może czy agencja przyjmuje zainteresowanych pracą w swoim biurze w Krakowie?
    ReviewUserIcon
    Izmi

    24.05.2021 13:11

    Pracownik

    jak ma jakiś wolny wakat to przyjmuje jak nie to nie. nie ma tu wiekszej filozofii. ofert też nie ukrywają. na pracuj pl np się pojawiają
    ReviewUserIcon
    pracownik_1

    24.05.2021 12:14

    Pracownik

    Jeśli ktoś zastanawia się nad wybraniem agencji MG, to z całego serca polecam tą agencję! Jestem od początku Maja w Oldenburgu w Niemczech. Jest to moja pierwsza praca za granicą, dlatego nie mam porównania z innymi agencjami. Jednak to jaki profesjonalizm i pomoc oferuje ta firma przechodzi najśmielsze oczekiwania. Jeśli chodzi o zakwaterowanie: Warunki w mieszkaniach są naprawdę dobre. Nie brakuje niczego. Mieszkania blisko pracy, także dojazd zajmuje mniej niż 5 min autem. Jeśli chodzi o pracę, zajmuję się załadunkiem warzyw w magazynie firmy Edeka. Praca w pierwszych dniach wymagająca. Po tygodniu organizm przezwyczaja się do nowych warunków i pracuje się świetnie. Na miejscu w pracy dużo Polaków, także czuje się jak u siebie. Jeśli chodzi o wypłaty, to spokojnie można tu dobrze zarobić. Jeśli jedziesz zarobić i masz motywację, to jest to miejsce dla Ciebie. Co miesiąc punktualnie przychodzi wypłata na konto, a na maila pasek z wyjaśnieniem, ile za co, pełny dostęp do wszystkich kosztów. Tak wyglądają po krótce najważniejsze aspekty. No i jeszcze dla mnie najważniejsza kwestia czyli poczucie bezpieczenstwa. Na miejsu każdy ma przydzielonego koordynatora. Ja mam Pana Jakuba, który rozwiązuje dosłownie każdy problem, z jakim się zwrócę. czegokolwiek brakuje? Coś jest nie tak? Telefon do Pana Kuby i w ciągu kilku dni problem rozwiązany. Wielki szacunek za to dla firmy MG. Oby jak najwięcej takich ludzi. Jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytania, to proszę śmiało pisać:)
    ReviewUserIcon
    Marek-&Ania

    23.05.2021 21:02

    Były pracownik

    Dziekuje Agencji MG za świetna opiekę podczas wyjazdu, szczególnie pozdrowienia dla Koordynatora Pana Mateusza z Magdeburga !!!! Dziekuje z małżonka i liczymy na współpracę w przyszłości! Wszystko odbyło sie bez zarzutów i każdemu będziemy polecać ????
    ReviewUserIcon
    pracownik

    23.05.2021 11:22

    Pracownik

    Jesteśmy z dziewczyną na Automotive w Bockenem. Dopiero zaczęliśmy i praca jak na razie jest ok (zobaczymy po wypłacie). Ogromnym minusem jest zakwaterowanie. Mieszkamy ponad 40 km od miejsca pracy (Vienenburg). Przed wyjazdem powiedziano nam, że mieszkania będą 2-3 pokojowe po 2 osoby na pokój. Na miejscu okazało się, że dali nas do jakiegoś "pensjonatu" pracowniczego gdzie pokoi jest łącznie 9. Co prawda powinno być 8 ale jakieś pomieszczenie, chyba starą szatnie/biuro , zmienili na pokój żeby więcej osób upchać. Jest tylko jedna kuchnia więc czasami jest tłoczno. Co prawda 3 kuchenki ale to nie wystarczy. Jedna męska łazienka i w niej jeden prysznic (nie zamykany). Toalety damskie są dwie ale tylko w jednej prysznic. Na tyle osób to trochę mało, gdzie też nam powiedziano, że zarówno kuchnia jak i łazienka będą co najmniej po jednej na 3 pokoje. Właściciel dodatkowo życzy sobie (usunięte przez administratora)euro za każde użycie pralki (też jest tylko jedna). Na koniec jeszcze kwestia internetu. Co prawda jest ale jak wifi połączy. Rozłącza co 5-10 minut albo wgl nie ma. Także jak na 300 euro miesięcznie to jest masakra. Co prawda agencja szuka mieszkań bliżej ale działa to na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Opiekunka projektu wysyła maila z ofertą mieszkania i kto pierwszy odpowie ten je dostaje. Niby spoko ale jak ktoś śpi po nocce albo ma ranne zmiany to jest na przegranej pozycji.
    ReviewUserIcon
    Balbina

    21.05.2021 16:46

    Pracownik

    Nie polecam za cały tydzień pracy zapłacili nam po 208 € powiedzieli że oddadzą pieniądze za test na koronę nie oddali to zwykli żerują na ludzkiej dobroci i zaufaniu którym ich się obdarza jako pracodawców uwaga na tych (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.05.2021 12:03

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś może był na projekcie na magazynie wysyłkowym w MONACHIUM ?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.05.2021 21:21

    Kandydat

    Dziękuję za odpowiedź, czy można jeszcze wiedzieć jak wyglądała sama praca? Czy byly to zamówienia małe czy jednak duże paletowe? Oraz jak kierownictwo i atmosfera? I warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.05.2021 11:45

    Były pracownik

    Zamowienia do boxów ktore sie robi na wózku 8szt boxow. Atmosfera ok w pracy. Warunki zależy jak sie trafi na pokój na hotelu.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Seba

    11.05.2021 17:43

    Kandydat

    Cześć Chciałbym poznać opinie na temat pracy w pralni przemysłowej w Warburg Dziekuje z góry :)
    ReviewUserIcon
    Tvjfrkdjvr

    18.05.2021 15:56

    Pracownik

    Banalna praca, kasa koło 1300 a jak nadgodziny to 1500 już na rękę po potraceniu za kwaterę
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.05.2021 21:23

    Kandydat

    Można się dowiedzieć jeszcze jak wyglądała sama praca, jak atmosfera oraz warunki mieszkaniowe??
    ReviewUserIcon
    Xjxx

    20.05.2021 18:38

    Kandydat

    Polecacie jechać do pracy z MG? Chcemy jechać z narzeczonym przynajmniej na 2 lata. Jak ogólnie wyglądają zakwaterowania? Ile mniej więcej się zarabia? Z góry dzięki za odpowiedzi!
    ReviewUserIcon
    Eska

    11.05.2021 12:54

    Były pracownik

    jeździłam z mężem na czekolade 3 lata z rzedu zawsze po 9 miesiecy... a z kierownikami jestem na ty, super ludzie, tylko trzeba być normalnym a nie problemowym jak wszedzie, a co do mg nie ma się do czego przyczepić, zawsze idą na rękę, czy z mieszkaniem czy z grafikiem, a mogliby mieć to w 4 literach... czasami to ludzie im na głowe wchodza a potem się dziwią ze ich nikt pozniej nie chce jak zachowuja sie jak dzieci w przedszkolu
    ReviewUserIcon
    Keszel

    19.05.2021 17:44

    Kandydat

    Gdzie jeździła Pani do pracy przy czekoladzie?
    ReviewUserIcon
    Eska

    20.05.2021 09:11

    Były pracownik

    W Magdeburgu
    ReviewUserIcon
    Kamil

    03.03.2021 08:43

    Inne

    Witam, planuje jechać z dziewczyną na magazyn do Bremen. Jak zarobki, mieszkanie, praca? Ktoś był, lub pracuje ?
    ReviewUserIcon
    32&

    24.03.2021 11:35

    Pracownik

    Mówisz o magazynie edeka ?
    ReviewUserIcon
    :D

    19.05.2021 19:56

    Pracownik

    Hej, mogłabym się dowiedzieć w jaki sposób szukaliście mieszkania na własną rękę? Przez stronę internetową czy może jakoś inaczej ?
    ReviewUserIcon
    aaaa

    14.05.2021 13:14

    Kandydat

    Czy mg ma oferty pracy na wschodzie Niemiec - Lips, Drezno? Trochę słabo jechać 1000 km na zachód żeby zarobić też 1400 eur
    ReviewUserIcon
    Rozz

    19.05.2021 10:45

    Pracownik

    to chyba musiałeś nic nie robić albo coś kręcisz. jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym żeby ktoś tutaj zarobił takie pieniądze pracując uczciwie cały tydzień.
    ReviewUserIcon
    aaaa

    19.05.2021 17:08

    Kandydat

    Czyli to co piszą w ogłoszeniach to nieprawda? Często podają zarobki od 1200-1600 netto, już po opłaceniu noclegu.
    ReviewUserIcon
    carmell

    13.05.2021 10:21

    Kandydat

    Cześć, czy jest możliwość wyjechania z tą agencją na 2 miesiące? Bo widzę tu większość opinii o pobycie długoterminowym, a mnie interesuje praca wakacyjna póki co, do ukończenia studiów.
    ReviewUserIcon
    NN

    17.05.2021 21:03

    Pracownik

    nie ma, lepiej nie mówić ze na krótki okres. po prostu wypowiedzenie dasz i tyle
    ReviewUserIcon
    Rozz

    19.05.2021 10:46

    Pracownik

    raczej szukają osób na dłuższe wyjazdy i na dłuższy okres czasu pracy

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anka123

    06.05.2021 14:28

    Były pracownik

    pracowałam u nich dwa lata pod Magdeburgiem i nigdy ani ja ani moja kolezanka nie narzekałyśmy, na mg złego słowa nie powiem. Fajne jest to ze w mg zawsze na czas wypłacają wszystko i wcale nie było trudno zarobić spoko kasę. Tam chodzi o technike a nie tylko sile. Jest fajna stołówka, jest koordynator, zalatwiaja mase problemow za pracownika, sa premie wakacyjna swiateczna, jest premia za pełą obecnośc, ja miałam super mieszkanko w Magdeburgu, sama praca w sobie jest dosyć prosta bez filozofii - nie ma co ukrywać łatwo można się połapać. Co wiecej jestem na bieżąco bo dalej mam tam znajomych na edece którzy są od 2 lub 3 lat i są bardzo zadowoleni , no ale trzeba trochę popracować dłużej a nie miesiac czy dwa aby móc oceniac. Oczywiscie sa tez jakies minusy ale gdzie ich nie ma?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    12.05.2021 04:34

    Kandydat

    Poda pani jakiś kontakt, żebyś ie skontaktować z tą agencja?
    ReviewUserIcon
    Pszczółka

    18.05.2021 15:55

    Były pracownik

    12 656 50 05
    ReviewUserIcon
    Zainteresowani

    18.05.2021 14:31

    Pracownik

    Polecacie projekt magazyn spożywczo kosmetyczny w Koloni??
    ReviewUserIcon
    Komisjoner

    18.05.2021 13:00

    Kandydat

    Które projekty polecacie???
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    18.05.2021 12:52

    Pracownik

    Kto chxe jechać do pracy piszcie na maila jadę razem z dziewczyną. : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Głośnik

    17.05.2021 12:08

    Kandydat

    Witam czy ktoś jest już może na projekcie w Monachium na kompletacji zamówień i mógłby powiedzieć trochę więcej o pracy lub może ktoś się wybiera w niedalekiej przyszłości?
    ReviewUserIcon
    Bąbel

    18.05.2021 12:49

    Kandydat

    Chodzi o pracę w Saksonii? czy coś innego?
    ReviewUserIcon
    Bąbel

    18.05.2021 12:50

    Kandydat

    A nie bo pisałeś o Monachium.. a takiej oferty nie znalazłem
    ReviewUserIcon
    Michał

    07.05.2021 14:03

    Kandydat

    Witam, chciałem zadać pytanie odnośnie pracy w pralni - oferta sezonowa. Myślałem o wyjeździe z dziewczyną na 2 miesiące, zastanawia mnie to jak to wygląda od strony technicznej: -czy jest to bardzo ciężka praca fizyczna? -czy rzeczywiście jest tyle dostępnych godzin do przepracowania? -jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem, czy na własną rękę trzeba sobie znaleźć czy dostajemy lokum do opłacenia (jeśli tak to w jakiej cenie?) -bardzo chętnie poznam również opinie ludzi, którzy pracowali sezonowo na tym stanowisku :) Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    18.05.2021 12:48

    Pracownik

    Wyjechałeś już napisz do mnie na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Swawolny

    09.05.2021 10:58

    Kandydat

    Złożyłem CV. Chcę wyjechać przez tę agencję. Jestem z Warszawy, mam własne auto.
    ReviewUserIcon
    Kompan

    18.05.2021 12:46

    Kandydat

    a jeśli chodzi o date wyjazdu? coś konkretniejszego?
    ReviewUserIcon
    Kompan

    18.05.2021 12:47

    Kandydat

    bo jeśli jakoś zaraz szybko to się raczej nie wyrobię
    ReviewUserIcon
    Nowy

    13.05.2021 12:52

    Kandydat

    Witam szukam kogoś/grupy z kim mógłbym wyjechać na jakiś projekt nie posiadam prawa jazdy, byłby ktoś chętny?? Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    18.05.2021 12:46

    Pracownik

    [email protected] pisz do mnie
    ReviewUserIcon
    Micki

    26.02.2021 14:59

    Kandydat

    Witam, wraz z dziewczyną chcemy podjąć pracę na magazynie w Magdeburgu (Osterweddingen). Czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na temat tej pracy oraz warunków zamieszkania? Czy nie jest to zbyt ciężka praca dla kobiet? Zależy nam na świeżej opinii, pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Kinga

    05.03.2021 23:39

    Kandydat

    Podpinam się.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    18.05.2021 12:40

    Pracownik

    Skontaktuj się ze mną [email protected]
    ReviewUserIcon
    Komisjoner

    18.05.2021 12:17

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś ma jakieś opinie o projekcie na magazynie wysyłkowym w Monachium??
    ReviewUserIcon
    Tony

    15.05.2021 19:45

    Pracownik

    Uważam ze MG powinno już podnosić stawki na wszystkich projektach. 10,50 euro które jest w większości z nich to juz w Polsce podobnie zarobimy, bez konieczności wyjazdu. Obecnie minimum powinno być 11,50, I tak taka kwota zostawia duży zysk dla pracodawcy
    ReviewUserIcon
    Czesiek

    08.05.2021 16:55

    Kandydat

    Złożyłem CV. Chcę wyjechać. Warszawa. Mam auto. Ktoś chętny?
    ReviewUserIcon
    loki

    13.05.2021 13:50

    Kandydat

    Cześć byłbym chętny na wyjazd aktualne?
    ReviewUserIcon
    Gotowy na wyjazd

    13.05.2021 15:21

    Kandydat

    Siemka aktualne?
    ReviewUserIcon
    Wiesiek z Cieszyna

    12.05.2021 08:02

    Kandydat

    Co w przypadku gdy moje auto odmówi posłuszeństwa w DE? Czy wtedy mogę liczyć na pomoc agencji w przypadku gdy nie będę mógł dojechać do pracy? Czy pomagają w razie konieczności ogarnięcia lawety, mechanika, naprawy auta?
    ReviewUserIcon
    ?

    12.05.2021 12:05

    Pracownik

    a nie znasz języka że nie umiałbyś sobie sam mechanika załatwić? przecież to twoje auto jakby nie patrząc....
    ReviewUserIcon
    Najważniejsze pytanie

    28.04.2021 13:06

    Kandydat

    Witam. Dostaliśmy ofertę pracy na Edece. Mam jedno i najważniejsze pytanie jak to wygląda z zarobkami? Ile można zarobić i za ile godzin
    ReviewUserIcon
    Aska

    07.05.2021 16:36

    Pracownik

    W takim razie 3 tys euro za miesiąc L4 to mało? Ubezpieczenie jest w Polsce dlatego zapytalam xD
    ReviewUserIcon
    sens

    10.05.2021 18:26

    Były pracownik

    @Garbi @Aska No raczej 3 tys ZŁOTYCH. Chorobowe jest płacone na polskich warunkach, czyli 80% podstawy. Wychodzi może z 25 euro (na rękę) za każdy dzień zwolnienia.

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.