opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 48
    • 49
    • 50
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bartek

    23.07.2021 13:35

    Kandydat

    Witam Czy pracował ktoś lub pracuje na produkcji komponentów okolice Frankfurtu nad Menem? I chcę się podzielić informacjami o zarobkach zakwaterowaniu i o samej pracy? Z
    ReviewUserIcon
    Astral

    25.07.2021 10:43

    Kandydat

    Też zamierzam tam jechać z początkiem sierpnia:)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    20.07.2021 17:57

    Kandydat

    Wszyscy mi polecają MG a czy ktoś mi może powiedzieć czy u nich zatrudniają normalnie umowę o prace i jak coś to mam urlop wypoczynkowy i L4 płatne ?
    ReviewUserIcon
    klaudia232

    22.07.2021 22:05

    Pracownik

    Urlop możesz wziąć ale nie masz za to zapłacone i dodatkowo tracisz premie za caly przepracowany miesiąc. Przynajmniej u nas tak jest.
    ReviewUserIcon
    Edekaner

    24.07.2021 13:55

    Pracownik

    Jak gadasz to gadaj jak jest ale jesteście ludzie ciemni.... przecież mamy urlop wypoczynkowy płatny 2 dni na miesiąc ale jest rozliczany na bieżąco co miesiąc sa te dwa dni wypłacane jak niewykorzystasz go. A premka frwkwencyjna za100% obecności to co innego dodatkowy bonus możesz dostać ale nie musisz jak masz nieobecności. Tak samo jaknjakies premie za wydajność dodatkowe do godziny. Nie wszędzie to jest w edece teraz mamy ale przy uszczelkach nie było tego ani premii frekwencyjnej ani wydajnosciowej.
    ReviewUserIcon
    Genji

    23.07.2021 15:10

    Kandydat

    Planuje wyjazd do magazyn edeki czy jest ktoś kto tam pracował i może podać jakieś szczegóły proszę o kontakt [email protected].
    ReviewUserIcon
    Swieżak

    23.07.2021 12:06

    Kandydat

    Pracował ktoś jako Pracownik produkcji komponentów wykończeniowych obok Frankfurtu? Jakieś opinie? Pozdrawiam

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    fiolet. P

    22.07.2021 17:10

    Kandydat

    Hejoo. Nie mam prawka. Czy ktos byłby chętny mnie wziąć ze sobą ? Jestem spokojna osoba i chciałabym pracować przez Mg, ale kurcze to prawo jazdy jest wymagane.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    22.07.2021 11:32

    Kandydat

    Na stronie jest szerokie spektrum branż, czy mając konkretne kwalifikacje (praca wiele lat w konkretnej branży) czy można liczyć na dobranie pracy pod tym kątem i wyższą stawkę? Kwestia jest taka, że mogę pracować dalej tutaj ale jeśli za granicą mogę zarobić więcej to nie mam tu żadnych zobowiązać, więc mogę jechać. I jeszcze jedna sprawa, czy zdarza się tak że można zatrudnić się na stałe lub przez agencję mieć przedłużane kontrakty?
    ReviewUserIcon
    Przyszły kandydat

    22.07.2021 07:41

    Kandydat

    Witam wszystkich. Mam czy ktoś kto pracuje lub pracował z tą agencja mógłby do mnie napisać do mnie na e-mail, odpowiedzieć na kilka prostych pytań a tym samym mi pomóc? Będę bardzo wdzięczny za każdy odzew [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    11.07.2021 10:25

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś ma wiedzę na temat pracy na projekcie w Norymberdze przy produkcji pieczywa bio? jak wygląda praca i ogólne warunki? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Gg

    20.07.2021 15:33

    Były pracownik

    Najlepsza oferta ever ! Przemili ludzie kierownicy a to rzadkość w Niemczech
    ReviewUserIcon
    Domi

    21.07.2021 19:34

    Kandydat

    Ja z Dziewczyna będziemy szukać u nich od września
    ReviewUserIcon
    Kuba

    12.07.2021 19:40

    Kandydat

    Witam proszę o opinie zaczynamy prace od poniedziałku w Automotive Bockenem i mam pytanko zakwaterowanie od miejsca pracy ile wynosi km ??
    ReviewUserIcon
    MilutkaOsobka

    19.07.2021 15:53

    Były pracownik

    No ale masz dodatek do paliwa wtedy przecież w MG zawsze tak jest jak jest więcej niż 30 km w jedna stronę, dla każdej osoby 40 lub 50 euro jakoś tak bylo u nas i dla każdej osoby więcej jak dojeżdżałyśmy w 4 jednym autem to mieliśmy prawie 200 eur na benzynę
    ReviewUserIcon
    Grjdjfjrb

    20.07.2021 15:32

    Pracownik

    My tam na początku mieszkaliśmy ale na miejscu w 3 dni ogarnelismy sobie prywatne mieszkanie blisko bockenem ludzie maja dużo kontaktów i idzie wszystko załatwić. MG ma tez bliższe kwatery ale oblegane przez starszych pracowników i trzeba mieć trochę szczęścia. Ale stawka jest jedna z lepszych jak dla kobiet 12,12 i potem podwyżka
    ReviewUserIcon
    Darek

    18.07.2021 10:26

    Kandydat

    Czy firma zatrudnia też spawaczy?
    ReviewUserIcon
    Person

    19.07.2021 15:54

    Były pracownik

    Zadzwoń i sie dowiedz lol3647484
    ReviewUserIcon
    Kasia

    20.07.2021 15:30

    Były pracownik

    Tu masz tel 12656505 ludzie tak trudno pomoc innym ?
    ReviewUserIcon
    Pracowity

    11.07.2021 10:08

    Kandydat

    Witam. Chciałbym zapytać czy na projekt w okolicach Monachium do pakowania produktów spożywczych nadal jest funkcjonujący? To też pytanie do Agencji, czy rekrutujecie ludzi do pracy tam? Interesuje mnie możliwość wyjazdu na ten projekt. Czy ktoś z was pracuje, pracował, lub chciałby tam pracować, dajcie znać na tym forum, jeśli projekt ten jest aktualny to może byłby ktoś chętny do wspólnego wyjazdu, zawsze to raźniej we dwoje jechać i mieszkać. Dzięki i pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Hania

    19.07.2021 15:55

    Były pracownik

    My tam byliśmy praca jest spoko a jeśli ktoś kończy to MG daje inne oferty żeby sie przenieść wiec bez strachu fajni ludzie tam są
    ReviewUserIcon
    Mitarbeiterin

    20.07.2021 15:30

    Pracownik

    Potwierdzam jesteśmy tu i jak narazie wszystko git jak jestes dobry i pracowity to nikt cię nie zwolni lub jedynie przeniosą pod berlin lub pod stuttgart
    ReviewUserIcon
    Kijanka

    20.07.2021 15:25

    Pracownik

    Bardzo fair agencja, polecam Magdeburg i edeke tam jak do tej pory wszystko gra w 100%
    ReviewUserIcon
    Bkk

    20.07.2021 14:12

    Kandydat

    Ile.mozna zarobic na czysto do reki po opłaceniu chaty itp np na magazynie pozdrawiam
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Gut

    15.07.2021 16:04

    Były pracownik

    Agencja na tle innych jest bardzo dobra. Jesli trafi się zly projekt to polecam zmienic na inny. Zarobki sa bardzo dobre, pracowaliśmy z partnerka pod mg do czasu az otrzymaliśmy niemiecka umowę.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    20.07.2021 13:06

    Pracownik

    A do jakiej miejscowosci się wybieracie?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    20.07.2021 14:03

    Kandydat

    Chcę jechać do Fuldy..A Ty?
    ReviewUserIcon
    Aga

    20.07.2021 11:25

    Kandydat

    Witam, chcielibyśmy z partnerem jechać przez tą agencje, czy jest jakaś para chętna do wspólnego wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    Igor1

    30.06.2021 14:36

    Kandydat

    Ile mniej więcej trwa rekrutacja? Dużo załatwiania czy raczej sprawna akcja?
    ReviewUserIcon
    fc

    16.07.2021 15:54

    Kandydat

    Też chętnie poczytam szczegóły na temat konkretnej oferty.. dajcie znać cokolwiek jak pierwsze wrażenia to pomaga bardzo przy wyborze
    ReviewUserIcon
    Klaudia232

    19.07.2021 21:14

    Pracownik

    Tak. Warunki mieszkaniowe są naprawdę bardzo dobre. Jeśli chodzi o sama prace jesteśmy również zadowoleni. Jedynym minusem ten pracy jest jej monotonność co dość męczy ale myśle ze jest to tez kwestia przyzwyczajenia.
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    19.07.2021 13:23

    Kandydat

    Witam! :) Szukam osoby, z którą mógłbym się zabrać do pracy na stanowisko pomocnika - magazyniera, gdzie nie jest wymagane doświadczenie ani język niemiecki. Ja sam auta nie mam do dyspozycji dlatego chciałbym się do kogoś przyłączyć, wiadomym jest że do paliwa będę się dorzucać! Fajnie by było gdyby ktoś już miał doświadczenia w tych pracach, gdyż byłby to mój pierwszy raz na tego typu pracę, a mi doświadczenia niestety brak, ponieważ mam dopiero 19 lat. Gdyby ktoś był chętny "przygarnąć" mnie pod swoje skrzydła byłbym bardzo chętny! A zapału do pracy i uczenia się mam nadmiar, tylko nie mam pojęcia od czego kompletnie zacząć... Jakby ktoś był chętny proszę o zostawienie komentarza, a na pewno kontakt złapiemy! ;)
    ReviewUserIcon
    Aga

    19.07.2021 09:45

    Kandydat

    Witam, czy pracował ktoś w Berlinie magazynier- komisjoner i mógłby się podzielić opinią? Jak wygląda atmosfera, jakie warunki i czy ciężka jest praca? Jak wyglądają zarobki na czysto już po odjęciu wszystkiego? Jak zakwaterowanie i jaki koszt? Warto się wybrać? Czy może pracował ktoś na jakiejś innej firmie godnej polecenia?
    ReviewUserIcon
    Aga

    19.07.2021 09:32

    Kandydat

    Witam, czy ktoś pracował przez tą agencje na dziale magazynier- komisjoner w Berlinie i mógłby podzielić się opinią? Jak wygląda praca, atmosfera na firmie? Jak wyglądają zarobki na czysto po odjęciu wszystkiego? Jak zakwaterowanie i jaki koszt?
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    13.07.2021 16:49

    Były pracownik

    Witam, Piszę tę opinię, ponieważ ja również przed wyjazdem się nimi sugerowałam wchodząc na takie strony. Miałam okazję wyjechać do Niemiec do pracy w pralni przez tę agencję. Niesiety, firma okazała się bardzo niekompetentna. Zapewniano wszystkich biorących udział w projekcie, że mieszkanie w pobliżu miejsca pracy, po czym okazało się, że trzeba dojeżdżać ponad 20km przy czym droga przez las i wiodąca pod górę 1.5km. Zapewniano, że na piętrze zamieszkają 2 pary a ulokowano 4 przy jedenej toalecie z prysznicem. Firma zataila także warunki pracy, mimo że niemiecki pracodawca dostarczył filmiki, które miały zostać pokazane rekruterom, jako że oczekiwał ludzi gotowych do takiej a nie innej pracy (w kombinezonie od stóp do głów). Należało zrobić przed wyjazdem test na covid i owszem firma zwróciła nam za to pieniądze przy wypalcie, jednak jakże niekompetentne osoby tam pracują skoro kwota ta była opodatkowana, po prostu śmiech na sali. Obiecanki cacanki, (usunięte przez administratora)Możliwości nadgodzin, proszę nie dajcie się na to nabrać. Wszyscy ludzie z projektu uciekli, szczególnie widząc te śmieszne pieniądze. Jeśli komuś się udało z tą agencja na innych projektach to super, wiem, że niektórzy trafili na super koordynatora, który opiekuje się pracownikami, my nie mieliśmy tyle szczęścia. Czytajcie dokładnie umowę i przemyślcie czy na pewno się Wam to opłaca. Ja niestety czuje się wykorzystana i nijak się to wszystko miało do tych początkowych zapewnień. Czasami wydaje mi się, że te agencje myślą, że zatrudniają jakichś (usunięte przez administratora) którzy będą tańczyć jak im się zagra. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Pralnia

    15.07.2021 23:38

    Kandydat

    Hej. W jakim miejscu byłaś? Widzialam oferty na Lipsk i Magdeburg jesli sie nie myle. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    M.

    17.07.2021 19:47

    Pracownik

    Niestety muszę się pod tym podpisać. Za pracę w soboty nie dostaje się dodatku, chyba że przepracuje się określoną ilość godzin, która jest spora. Nasze faktury za test na covid zostały zgubione. Ludzie mieszkają ponad 20km od pracy bez dostępu do pralki. Pracownicy agencji są niekompetentni (ci, na których trafiliśmy), nie interesują się pracownikami. Wszystkiego musieliśmy się dowiadywać sami od starszych pracowników. Nie rozumiem zachwytów nad agencją, chociaż może ktoś lepiej trafił. My bardzo się zraziliśmy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    K

    15.07.2021 16:12

    Kandydat

    Hej, Nie jestem zmotoryzowana, dlatego szukam dziewczyny/ pary z którymi mogłabym dojeżdżać do pracy - oczywiście dokładam się do paliwa. Projekt najchętniej pralnia, automotive.
    ReviewUserIcon
    Gg

    16.07.2021 16:11

    Kandydat

    Hej, chętnie bym się z wami zabrała, bo również nie mam pary :)
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    17.07.2021 16:43

    Pracownik

    Hej Czy ,mógłby z Tobą do tej pracy w pralni, pojechać jako do pary chłopak?
    ReviewUserIcon
    Xhshd

    16.07.2021 18:43

    Kandydat

    Hej, nie jestem zmotoryzowany, szukam kogoś chętnego do wyjazdu, oczywiście będę dokładać na paliwo. Najlepiej na jakiś magazyn i w miarę szybko
    ReviewUserIcon
    WER

    12.07.2021 11:48

    Kandydat

    Hej, wybiera sie ktoś 18- tego do pracy w pralni?
    ReviewUserIcon
    Iii

    16.07.2021 11:11

    Kandydat

    Ja, tylko nie mam pary ???? i czekam czy znajdą kogoś
    ReviewUserIcon
    Rita

    16.07.2021 15:52

    Kandydat

    praca rozpoczyna się zaraz od poniedziałku? jakie godziny? to praca zmianowa?
    ReviewUserIcon
    Laksa

    15.07.2021 16:47

    Kandydat

    Pracował/pracuje ktoś w Mittemwalde na komisjonowaniu lub jako magazynier? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Danka

    15.07.2021 15:37

    Kandydat

    Witam, czy ktoś wybiera się na początku sierpnia do pracy w De własnym autem? Z góry będę wdzięczna za info. [email protected] w Wlkp
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    14.07.2021 20:30

    Kandydat

    Hej, Planuję wybrać się ze znajomym na okres dwóch miesięcy do pracy w mieście Brema jako Magazynier (dział owoce & warzywa) Mam pytania odnośnie warunków, godzin pracy, zakwaterowania, jaka panuje tam atmosfera i czy jest tam rzeczywiście realna pomoc w razie ze strony polskich kierowników projektu na miejscu. Z góry jestem bardzo wdzięczny za każdą pomoc i opinię! Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Aga

    15.07.2021 11:16

    Kandydat

    Witam, ja również podpinam się do pytania bardzo interesująca oferta :)

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kuba

    15.07.2021 01:09

    Kandydat

    Zastanawiam się nad wyjazdem, okolice Drezno Lipsk itp lub Mannheim. Mam pytania, czy od kwoty (netto) która jest czasem podana mam odliczyć jeszcze koszty agencji czy to już jest na "czysto"? I czy jest możliwość mieszkania samemu na pokoju? Oczywiście mogę dopłacić jeżeli będzie taka ewentualność. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kuba

    30.06.2021 17:45

    Pracownik

    Witam interesuje mnie projekt Automotive Bockenem Chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki i ile km jest od miejsca zamieszkania, Dzięki
    ReviewUserIcon
    K

    14.07.2021 20:48

    Pracownik

    Roznie, najdalej około 40 km
    ReviewUserIcon
    Kisio

    14.07.2021 23:07

    Pracownik

    Maja dużo zakwaterowań i z każdego inna odległość ale najdalsze jest chyba 30 coś kilosow i wtedy sie dostaje po 40 czy 50 ojro na osobę dodatku na paliwo wiec jak sie jezdzi Np we 4 jednym autem to wychodzi sie w miarę w sumie bo ma 160 eur czyli ponad dwa pełne baki No zależy jakie auto lub gaz xd
    ReviewUserIcon
    Adam Jodlowski

    14.07.2021 16:09

    Kandydat

    Witam mam pytanie czy firma daje umowy polskie czy niemieckie ?
    ReviewUserIcon
    Odp

    14.07.2021 23:04

    Pracownik

    Wszystko jest niemieckie ale składki zostają w Polsce ale nie jest to złe bo na rękę więcej sie zarobi bo są jakieś tam ulgi a na niemieckich składkach to dużo mniej zostaje w kieszeni, stawki i reszta oraz podatek są niemiecki. Na koniec roku rozliczyć warto pita niemieckiego za cały rok można dostać nawet ponad tysiąc euro zwrotu jeszcze wiec taka 13stka tylko zgłoś sie do biura jakiegoś lub tego co oni polecają bo trzeba wiedzieć jak wniosek napisać żeby zwrot był większy
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    14.07.2021 21:37

    Kandydat

    Hej, Zamierzam wybrać się do Niemiec na pracę Magazynier (dział owoce & warzywa) w mieście Brema. Chciałbym się zapytać o warunki i atmosferę panującą w pracy, odczucia, czy rzeczywiście nowi pracownicy przechodzą krótkie szkolenie w języku polskim odnośnie wykonywanej pracy i czy jest udzielana pomoc przez polskich kierowników w razie problemów. Z góry dziękuję bardzo za każdy komentarz i poradę! Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Pioter

    14.07.2021 21:07

    Kandydat

    Trzeba mniec swoje auto?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    13.07.2021 10:35

    Kandydat

    Witam, jak przebiega rekrutacja z tą firmą? Czy dużo formalności do załatwiania?
    ReviewUserIcon
    Fres

    14.07.2021 15:04

    Kandydat

    Jak długo trwa ten proces tj wysłanie dokemntów odesłanie i otrzymanie jakiejś oferty? to jest kwestia kilku dni?
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    14.07.2021 20:08

    Były pracownik

    Najpierw zgłaszasz chęć ze chcesz jechać (zadzwoń do mg i wyślij im cv na podany adres najlepiej) , potem do Ciebie oddzwaniają z propozycja (choć warto samemu do nich zadzwonić żeby o Tobie pamiętali) i dopiero wysyłają dokumenty. Dokumenty od nich dostajesz zaraz po wyrażeniu chęci wyjazdu. Otrzymanie oferty zależy od zapotrzebowania, różnie. Teraz jest zdecydowanie większe niż zimą.
    ReviewUserIcon
    Kamuk

    12.07.2021 13:05

    Kandydat

    Witam czy ktoś pracował lub pracuje w okolicy Bremen stanowisko Komisjonowanie części do przemysłu AUTOMOTIVE i może opisać coś o tej pracy jakie warunki itp?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    09.07.2021 15:57

    Kandydat

    Pracuje ktos lubi ma zamiar wyjechać do pracy w najbliższych dniach jako- pracownik do produkcji pieczywa dietetycznego Bio w okolicy Norymbergi?
    ReviewUserIcon
    Robert38

    10.07.2021 18:16

    Kandydat

    Chętnie bym pojechał, ale niestety nie jestem mobilny.
    ReviewUserIcon
    Gooliwia

    12.07.2021 07:32

    Kandydat

    Jak wygladala praca? I jak z warunkami pracy? Zakwaterowanie ok? Wybieram się z chłopakiem do tej pracy i chcemy wiedzieć na co się nastawiać.
    ReviewUserIcon
    yxz

    05.07.2021 19:16

    Kandydat

    hej , czy wybiera sie ktos 11.07 do pracy w pralni?
    ReviewUserIcon
    Natalia Mielczarek

    09.07.2021 16:02

    Pracownik

    Hej tak , wybieramy się z Chłopakiem
    ReviewUserIcon
    Mola32&&

    10.07.2021 11:40

    Kandydat

    Na która pralnie ? Pod Magdeburg ? Fajne te lokalizacje maja bo blisko granicy ale z kolei im dalej tym lepsze zarobki. Dajcie znać jak praca i ludzie
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.07.2021 11:23

    Kandydat

    Pracuje ktos lub ma zamiar pracować w piekarni Dr. Klaus Karg KG w Schwabach? Jak praca? Atmosfera? Ludzie
    ReviewUserIcon
    Haniax

    10.07.2021 11:38

    Były pracownik

    A jedziesz tam? Rekrutują jeszcze ???? Jeden z lepszych ich projektów ale jak dzownilem tam z miesiąc temu to mówili ze już nie ma miejsc. Kiedy zaczynasz ??? Z kim rozmawiasz z MG ? Podasz nr tel z którym ty tam rozmawiasz? Dzięki
    ReviewUserIcon
    cox

    05.07.2021 16:52

    Kandydat

    Czy trzeba robic badania lekarskie ?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    09.07.2021 10:03

    Pracodawca

    Witamy COX, wszystko zależy od konkretnego stanowiska pracy. Jeśli zlecamy badania medycyny pracy lub testy na Covid-19, koszty w 100% są zwracane na podstawie faktury, która musi nam Pan przedłożyć jako potwierdzenie wykonania zleconych badań. Koszt zwracany jest z 1 wynagrodzeniem za pracę lub po przepracowaniu co najmniej kilku dni bezpośrednio na konto bankowe Pracownika. Pozdrawiamy MGsolutiions
    ReviewUserIcon
    Klaudia232

    05.07.2021 13:34

    Kandydat

    Czy ktoś wie jak to jest z ubezpieczeniem w Niemczech jeśli wyjeżdżamy przez agencje? Bo teoretycznie żeby wyjechać tutaj trzeba złożyć rezygnacje z ubezpieczenia.
    ReviewUserIcon
    Klaudia232

    05.07.2021 17:06

    Kandydat

    Czy ta kartę Ekuz wyrabia się na własną rękę?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    09.07.2021 10:00

    Pracodawca

    Pani Klaudio, wszystkie formalności dokonujemy za Pracowników, w tym kartę EKUZ, formularz A1, wszelkie możliwe zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych i innych urzędów np. Finanzamt, czy Bundesagentur fuer Arbeit czy Zollamt. Proszę nie wyrabiać karty tzw. EKUZ na własną rękę, gdyż my nie wyrabiamy EKUZA turystycznego tylko tzw. pracowniczy związany z oddelegowaniem do innego kraju w celach świadczenia pracy na zasadach przewidzianych w dyrektywie europejskiej. Pozdrawiamy MGsolutions
    ReviewUserIcon
    Marta

    08.07.2021 16:19

    Kandydat

    Cześć wszystkim, mam takie pytanie, czy jest szansa wyjazdu i wracanie na weekendy do domu? Pamietam ze mój tata kiedyś tak pracował, czy mieliście kiedyś taką okazje? A drugie pytanie najczęściej na jaki okres wyjeżdża się do pracy? I czy ktoś może pracował w Pakowanie i układanie towaru - praca w Niemczech (magazyn spożywczy i kosmetyczny)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    09.07.2021 09:40

    Pracownik

    jeśli byś pracowała na takim projekcie gdzie weekendy sa zawsze wolne i masz samochód żeby tak jeździć w kółko no to przecież nikt ci chyba nie będzie bronił? tak mi sie wydaje ale niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jak jest inaczej
    ReviewUserIcon
    Ola246

    08.07.2021 12:43

    Kandydat

    Witam. Wybieram się 11.07 z agencja do Niemiec. Dzisiaj mamy 08.07 a ja nie wiem o której mamy wyjechać ani nie znamy miejsca zakwaterowania. Kiedy mniej więcej agencja przekazuje takie informacje?
    ReviewUserIcon
    K

    08.07.2021 15:55

    Pracownik

    Konkretny adres i godzinę przyjazdu dostaniecie dzień lub max dwa dni przed wyjazdem. Przynajmniej w naszym przypadku tak było, że czekali aż wszyscy doślą wszystkie niezbędne dokumenty itp.
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    09.07.2021 09:35

    Pracodawca

    Witam Pani Olu, proszę o informację na jaki projekt Pani wyjeżdża, do jakiego miasta? Informator (z miejscem zakwaterowania oraz opis 1 dnia pracy) wysyłany jest do pracowników zawsze najpóźniej w czwartek lub piątek. Zatem na pewno wkrótce Pani takie informacje otrzyma. Prosimy o kontakt z opiekunem projektu, z którym jest Pani w kontakcie. Jeśli poda nam Pani nazwę projektu lub lokalizację, postaramy się przyspieszyć ten proces. Dziękujemy Team MGsolutions

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.