opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 47
    • 48
    • 49
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Anastazja

    09.08.2021 18:05

    Kandydat

    Czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy przy sortowaniu warzyw i owoców w lipsku? Bardzo proszę
    ReviewUserIcon
    Hulajdusza

    12.08.2021 17:21

    Kandydat

    DOwnilem o to ale już niekatuwalne maja komplet rzekomo ://///
    ReviewUserIcon
    Anastazja

    14.08.2021 20:54

    Kandydat

    Eh to bardzo szkoda bo chciałam tam jechać
    ReviewUserIcon
    bartex

    06.08.2021 08:47

    Kandydat

    WITAM PROSZE O OPINIE PRACY W PRALNI W SIMMERN ORAZ PRODUKCJ CZEKOLADY W WERNIGERODE PILNIE !!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.08.2021 14:52

    Były pracownik

    Wernigerode
    ReviewUserIcon
    Tadek

    14.08.2021 18:50

    Pracownik

    My na pralni koło Lipska ale to chyba w simmern ta sama sieć praca jest ok i zakwaterowanie blisko każda para pracuje i mieszka razem wiec to idealne oferty dla par te pralnie dlatego pojechalismy tutaj.
    ReviewUserIcon
    Asiak

    13.08.2021 17:39

    Kandydat

    Czy ktos udzieli mi informacji na temat pracy kolo Monachium na magazynie spożywczym Olching..?
    ReviewUserIcon
    Wojtaszek

    14.08.2021 18:48

    Były pracownik

    Praca jak praca stawka 11 eur plus premie czasem nawet 200-300 eur dodatkowo miesięcznie wychodziliśmy zawsze min 1.500 eur na rękę czyli na pare 3 koła już ze wszystkimi opłatami
    ReviewUserIcon
    Mk

    13.08.2021 20:07

    Kandydat

    Czy ktoś zaczyna prace w magazynie spożywczym 18.08?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Caro

    13.08.2021 14:52

    Kandydat

    Witam :) Pracuje ktoś na komisjonowaniu w Berlinie i mógłby się podzielić jakąś opinią?
    ReviewUserIcon
    Zuzzaa

    12.08.2021 21:52

    Kandydat

    Hej, będę wyjeżdżać prawdopodobnie koniec sierpnia początek września do pracy. Posiadam auto więc możemy jechać razem - zawsze raźniej. Co do projektu jeszcze do ustalenia. Mój mail: [email protected] Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    xxx

    12.08.2021 19:46

    Kandydat

    Czy jakaś Pani jedzie 18.08 do laboratorium? Jade sama autem, moge kogos zabrac.
    ReviewUserIcon
    Kkkk

    12.08.2021 19:34

    Kandydat

    Czy jakaś Pani jedzie do laboratorium 18.08?
    ReviewUserIcon
    FrauAndMann

    08.08.2021 14:37

    Pracownik

    Jak ktoś narzeka na MG to polecam pojechac z innymi mniejszymi agencjami to sie przekonacie ja raz przypadkiem trafiłem na inna agencje i nigdy więcej dziekuje teraz tylko z MG i cała moja rodzina to samo nie jest zawsze idealnie bo albo czasem kierownik jakiś Niemiec walnięty trochę albo cos ale koniec końcem w Polsce tez w pracach nigdzie nie jest idealnie wiec na to samo wychodzi a hajs ponad dwa razy większy niż w Polsce na edeke po 9 miesiącach mamy stawkę prawie 14 i pol euro i ponad 2 tys euro na rękę już z mieszkaniem i jeszcze czasem jakie premie extra wpadają nie ma co narzekać na MG bo na prawdę spoko na każdej ofercie u nich było a jak był problem to szło wszystko załatwić
    ReviewUserIcon
    Majka

    12.08.2021 17:37

    Pracownik

    Zgadzam sie z tobą w 100% ci co tu wypłakuje żale to tacy co zapijali lub mieli dwie lewe raczki. Jesteśmy na czekoladkach i jak widzę czasem te nowe osoby którym sie nic nie podoba to sie nie dziwie czemu ciagle w Polsce mamy bezrobocie! Jak ktoś chce jechać do Niemiec np pierwszy raz i jest normalny to na pewno z Mg będzie mu dobrze. To nasza 3 oferta u nich i jest na prawdę dobrze! Wiec wyluzujcie niektórzy na prawdę
    ReviewUserIcon
    Rta

    09.08.2021 11:28

    Kandydat

    Czy pracował ktoś w pralni niedaleko Drezna? Proszę o jakieś wskazowki/opinie :) z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    Xxxxxx

    12.08.2021 17:22

    Pracownik

    Drezno Lipska Magdeburg to najlepsze lokaliazacja polecam ale ciężko o oferta No i na zachodzie jednak lepszy hajs niż w Ost
    ReviewUserIcon
    Al

    09.08.2021 19:38

    Pracownik

    Pralnia okolice Drezna/ Magdeburg Ktoś pracuje? Jakieś opinie o pracy o mieszkaniach?
    ReviewUserIcon
    Hh

    12.08.2021 17:17

    Pracownik

    Jak pytasz o miejscowość Zerbst to jest ok pralnia jak pralnia nic nas jakoś specjalnie nie zaskoczyło
    ReviewUserIcon
    Witek

    12.08.2021 10:02

    Inne

    Widzę dużo wpisów dotyczących pracy tymczasowej, a może się ktoś wypowiedzieć jak wygląda sytuacja z doradztwem personalnym?
    ReviewUserIcon
    Seba

    11.08.2021 22:20

    Kandydat

    Witam mam zamiar wyjechać z agencja ;) szukam do pary kobiety lub mężczyzny Jestem z Gdyni 26 lat jak ktos tez chetny na wyjazd dawac znac, razem razniej ????
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    09.08.2021 23:20

    Kandydat

    Witam, czy ktoś pracował na magazynie dział chłodnia w Hannover i mógłby się podzielić opinią? Jak wyglądają zarobki? Atmosfera na firmie i jakie zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Nathaly

    08.08.2021 19:11

    Kandydat

    Jestem ciekawa opinii na temat oferty Pakowanie i układanie towaru - (magazyn spożywczy i kosmetyczny) Kolonia. Jak to wygląda?? Czy ktoś tam pracuje/pracował?. Jestem zainteresowana wyjazdem przez agencje aczkolwiek nie mam nikogo do pary dlatego pytam o powyższą ofertę. Poprosiłabym o jakiekolwiek info.
    ReviewUserIcon
    Matii

    30.07.2021 13:01

    Kandydat

    Witam przydzielono mi pracę na Pracownik produkcji napojów alkoholowych Miejsce pracy: Loßburg (ok. 60 km od Stuttgartu). Chciał bym poznać wasze opinie na temat tego projektu żeby się zapoznać. Chciał bym też zapytać komu jescze został przydzielony ten projekt i czy jest możliwość zabrania się z kimś na miejsce lub ewentualnie czy ktoś nie szuka tam kierowcy ???? pozdrawiam proszę o szybkie odpowiedzi ✌️
    ReviewUserIcon
    !!

    05.08.2021 14:52

    Pracownik

    oczywiście ze zwracają nie opowiadaj bzdur. i wypłata jest dokładnie taka na jaką się umawiasz.
    ReviewUserIcon
    popek

    06.08.2021 10:37

    Pracownik

    Co ty opowiadasz?? Spoko robota i wypłata jest taka jak była ustalona na poczatku. W mgsolutions daja dodatek do paliwa jak masz dalej do pracy niż 30 km, a z tego co kojarzę mieszkanie najdalej tu jest jakies 20 km. Byłem to wiem co mówie. Chcialem tez teraz wrocic ale sprawy w polszy mi nie pozwalaja, ale z checia tam wroce. Tam wogole duzo ludzi wraca, bo mieszkałem z ludzmi ktorzy pracują naweet dłuzej niż dwa lata.
    ReviewUserIcon
    czekolady

    06.08.2021 09:16

    Pracownik

    już chyba z 5 lat to prowadzą co roku i ci sami ludzie ciągle wracają więc trudno się wstrzelić chociaż chcieliśmy z żoną bo to niedaleko Berlina czyli niedaleko granicy :/
    ReviewUserIcon
    Kuba

    06.08.2021 01:08

    Kandydat

    Witam, chciałbym poznać opinie ludzi na temat atencji. Moje dane to [email protected]. Bo tutaj tylko same pozytywne opinie i nie do końca mogę sobie wyrobić zdanie, czy naprawdę jest tak dobrze?
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    04.08.2021 15:56

    Kandydat

    Zaproponowano mi i mojej kobiecie pracę w pralni przemysłowej ( ok. DREZNA). Proszę o informację o warunkach jakie tam panują. Czy jest również możliwość pracy na "nocki" ? Czy w niedzielę praca jest również po 8h ? Jak wygląda sprawa mieszkania? Jestescie zadowoleni ? Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
    ReviewUserIcon
    Kargul

    03.08.2021 18:53

    Kandydat

    Hej czy ktoś z was pracował na pralni przemysłowej w Zerbst i może się wypowiedzieć o warunkach? Miłego dnia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    01.08.2021 14:40

    Kandydat

    Witam, razem z dziewczyną i kolegą planujemy wyjazd przez tą agencję, może ktoś chciałby dołączyć do nas jako czwarta osoba do grupy?
    ReviewUserIcon
    Rob 38

    02.08.2021 22:17

    Pracownik

    Witam. A na kiedy planujecie wyjazd?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    03.08.2021 14:03

    Kandydat

    Planujemy wyjechać w najbliższym terminie jaki będzie możliwy.
    ReviewUserIcon
    Adms222

    02.08.2021 10:17

    Kandydat

    Witam wraz z dziewczyną chcemy wyjechać na początku września i planujemy pobyt raczej na stałe niż na chwilę, czy ktoś poleci jakąś z dostępnych ofert? I pod względem pracy i mieszkania. W miarę możliwości chcemy jak najszybciej coś wynająć na własną rękę ktoś może się podzielić doświadczeniem czy będzie to ciężkie?
    ReviewUserIcon
    Robin

    03.08.2021 10:33

    Pracownik

    wynajmowanie na własną rękę nie jest tanie. mam nadzieje że zdajecie sobie z tego sprawę?
    ReviewUserIcon
    Pawel

    29.07.2021 11:52

    Kandydat

    Jak wygląda praca na magazynie Edeka? Zarobki? Czy można robić nadgodziny, jak z pracą w soboty i ogólnie całokształt? Bardzo prosze o jakieś info na ten temat z góry dziekuje ????
    ReviewUserIcon
    Pawel

    30.07.2021 15:23

    Kandydat

    @Benek Rozumiem że są plusy i minusy ale to jak wszędzie więc wiem jak jest. Dziękuję ci bardzo za udzielenie informacji pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Annn

    03.08.2021 10:09

    Kandydat

    Dzień dobry, a ja mam takie zapytanie do Pana czy praca tam jest od poniedziałku do piątku i ewentualnie soboty? Czy od wtorku do soboty, bo tak w jednym ogłoszeniu było napisane?
    ReviewUserIcon
    Adamski777

    25.07.2021 18:07

    Kandydat

    Witam czy ktoś jest w stanie mi opisać warunki mieszkania w ofertach dla par? To jest małe mieszkanie na wyłączność czy po prostu pokój w dużym mieszkaniu z innymi?
    ReviewUserIcon
    Adms222

    02.08.2021 11:51

    Kandydat

    Wow brzmi super gdzie pracujecie na jakiej ofercie? Jakieś szczegóły?
    ReviewUserIcon
    Adamski777

    02.08.2021 19:02

    Kandydat

    Wow to super a możesz powiedzieć na jakiej ofercie jesteście i w jakim mieście? Też bym chciał tak trafić
    ReviewUserIcon
    Anonim

    02.08.2021 11:45

    Kandydat

    Witam, pracuje ktoś może w pralni w okolicach Magdeburga i mógłby podzielić się opinią?
    ReviewUserIcon
    Borys

    25.07.2021 17:13

    Kandydat

    Siema. Co jaki okres czasu zjezdzacie do Polski? Słyszałem że ciężko jest dostać urlop.
    ReviewUserIcon
    Bccbb

    01.08.2021 12:00

    Pracownik

    Pewnie na każdym projekcie z urlopami jest inaczej, bo to nie agencja decyduje o tym, czy dostaniesz urlop, tylko przełożony w pracy.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Herold

    28.07.2021 14:59

    Pracownik

    Witam. Czy w razie gdy dany projekt nie przypasował by moim wymaganiom, to czy mogę ubiegać się o zmianę pracy?
    ReviewUserIcon
    Mgpracownik

    30.07.2021 16:21

    Pracownik

    Z tego co dowiedziałem się w agencji w dziale rekrutacji „nie ma możliwości zmiany projektu, ponieważ każdy sobie by tak zmieniał i byłby młyn”.
    ReviewUserIcon
    Bccbb

    01.08.2021 11:05

    Pracownik

    Ja również pytałam czy po kilku miesiącach byłaby możliwość przeniesienia na inny projekt. Również dowiedziałam się, ze nie ma takiej możliwości. Jedyna opcja to chyba zwolnić się i za jakiś czas aplikować znów do agencji i wybrać inny projekt. Tylko ciekawe czy przyjmą z powrotem kogoś kto się zwolnił :)
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    30.07.2021 19:59

    Kandydat

    Witam, szukam chętnej osoby do wyjazdu do Wergony lub też na inny projekt Proszę pisać na mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Niki

    16.06.2021 08:47

    Kandydat

    Hej Powiedzcie czy w Edce po 2 miesiącach przy robieniu nadgodzin da się zarobić 2 tyś euro ?
    ReviewUserIcon
    JWP

    01.07.2021 09:54

    Pracownik

    Niki jestem ciekaw ile pracujesz, bo na pewno krótko, pierwsze 2 miesiące nauki 1400 netto przy dobrych godzinach, jak już ogarniesz o co chodzi z układaniem i resztą to wtedy w kolejnych miesiącach możesz zapierd*** i zarobisz 1800 netto. Z tym, że naprawdę trzeba się nabiegać i ogarnąć jak to układać oto.
    ReviewUserIcon
    Dxdxd

    29.07.2021 21:59

    Kandydat

    Mistrzu opowiedz może gdzie jesteś na edece w jakim mieście konkretnie i jak to bardziej szczegółowo wygląda? Bardzo będę wdzięczny jakbyś troszkę opowiedział z własnego doświadczenia. Z góry dziekuje ????
    ReviewUserIcon
    Bartek

    29.07.2021 12:48

    Kandydat

    Hej Chciałbym dowiedzieć się o pracy przy komisjonowaniu w Osterwedingen ? Jak wyglądaja zarobki? Jak z zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    29.07.2021 20:18

    Były pracownik

    Z tego co widzę kilka osób tam się wybiera, ja tak samo. Póki nie wyjedziesz to się nie dowiesz:)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    26.07.2021 23:11

    Kandydat

    Witam, która z teraźniejszych ofert jest dobra jako praca dla par, czyli nie za ciężka dla partnerki ? Czy za wyższa stawkę znajdzie się coś w miare lekkiego czy wyższa stawka przeważnie lub zawsze równa sie ciężka praca ?
    ReviewUserIcon
    hajsenberg

    27.07.2021 13:16

    Pracownik

    Co rozumiesz przez "lekkiego"? W sensie zero dźwigania itd?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    29.07.2021 19:58

    Pracownik

    Wiadomo ze lekko nie bedzie ale chodzi o to żeby nie drzwigała cały dzień i nie tyrać za bardzo chyba każdy wie o co chodzi, czy w sortowni owocow i warzyw będzie ciężko i ktoś ma opinie ?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    26.07.2021 23:12

    Kandydat

    Witam jaka praca z aktualnych ofert lub ogolem nie będzie za ciezka dla partnerki w parze ? Czy wyzsza stawka godzinowa przeważnie zawsze oznacza ciężka ?
    ReviewUserIcon
    Lejdi

    28.07.2021 10:10

    Były pracownik

    nie ma takiej reguły, to zależy od firmy jaką stawkę proponują dla pracowników. poza tym różnie można rozumieć słowo ciężka
    ReviewUserIcon
    rudy

    29.07.2021 10:03

    Były pracownik

    ogólnie praca za granicą nigdy do najlżejszych nie należy i trzeba mieć to na uwadze
    ReviewUserIcon
    Ewel

    26.07.2021 11:46

    Kandydat

    Ostatecznie zdecydowaliśmy się z mężem na wyjazd na komisjonowanie do Osterweddingen (okolice Magdeburga) Ktoś ma jakieś doświadczenia ?
    ReviewUserIcon
    Ural

    28.07.2021 21:08

    Pracownik

    Również tam jadę na początku sierpnia:)
    ReviewUserIcon
    Mat

    26.07.2021 14:57

    Kandydat

    Pracuje ktoś na komisjonowaniu w okolicach Magdeburga? Jakieś opinie? Pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.07.2021 15:29

    Pracownik

    Praca do najłatwiejszych nie należy, zarobki to max 1200 € miesięcznie, ponieważ norma brana pod uwagę przy premii przez praktycznie pierwsze pół roku jest niemożliwa do wyrobienia. Zakwaterowanie bardzo słabe. Generalnie mieszkania czy hotel pracowniczy wyposażone są w kuchnię, internet. Natomiast ogólny stan tego wszystkiego nie jest dobry.
    ReviewUserIcon
    Mat

    28.07.2021 15:14

    Pracownik

    Podasz mi swojego maila? Mam kilka pytań:)
    ReviewUserIcon
    Domin53

    28.07.2021 00:13

    Kandydat

    Witam. Myślimy z narzeczona o pracy w Lipsku sortownia warzyw i owoców. Jest tu ktoś może kto tam pracuje i może powiedzieć coś więcej o pracy i zakwaterowaniu ?
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    27.07.2021 14:25

    Kandydat

    Witam czy był lub jest ktoś na pralni w wardburgu ? Wraz z dziewczyną mamy tam jechać za tydzień
    ReviewUserIcon
    Patiii

    21.07.2021 22:00

    Kandydat

    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w pralni przemysłowej w okolicach Magdeburga ? :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.07.2021 20:45

    Pracownik

    Pisałam dosyć szczegółowo opinie o tej pracy ale administrator usunął mi bo napisałam prawdę :) w skrócie: nie pisz się na to, co innego mówią w agencji a co innego jest w rzeczywistości.
    ReviewUserIcon
    Domi

    26.07.2021 23:14

    Kandydat

    Mogłabyś podać jakieś szczegóły? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aga

    19.07.2021 21:37

    Kandydat

    Witam , czy ktoś pracował w labie ze storczykami w Lippstadt i moze cos wiecej powiedziec o warunkach pracy? Jak wyglada zakwaterowanie i czy mozliwe jest wynajecie wlasnego lokum w okolicy miejsca pracy?
    ReviewUserIcon
    Jwisnia

    26.07.2021 11:13

    Pracownik

    Czy już wiesz ze jedziesz? Ja czekam na informacje , możesz dać znać czy się udało?
    ReviewUserIcon
    Jwisnia

    26.07.2021 12:54

    Pracownik

    Czy załapałaś się na pracę? Ja się wybieram 11 sierpnia i załatwiam formalności, może byśmy razem się umówiły zawsze to raźniej
    ReviewUserIcon
    Ewel

    22.07.2021 11:57

    Kandydat

    Hej, Czy ktoś pracuje lub pracował na produkcji butelek alkoholowych w lossburg? Dostałam taką ofertę pracy i zastanawiam się czy warto? Czy są nadgodziny i czy soboty pracujące zdarzają się często?
    ReviewUserIcon
    Kapi

    24.07.2021 12:36

    Były pracownik

    Nadgodziny bardzo rzadko jak juz to dla wybranych,kasa może byc ale nie rewelacja, mieszkania porażka 6 osob na jedna łazienkę
    ReviewUserIcon
    Basia

    25.07.2021 15:47

    Były pracownik

    Pracujesz od 8-17 w tym godzina przerwy nie płatna. O nadgodzinach nie ma co marzyć bo po tych 9 padasz na szczene.
    ReviewUserIcon
    Jwisnia

    25.07.2021 13:40

    Kandydat

    Czy ktoś wybiera się do fabryki przy storczykach w najbliższym terminie ? Z chęcią bym się z kimś zabrała, jak wygląda praca i jak daleko od miejsca zakwaterowania??

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.