opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 46
    • 47
    • 48
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Looki

    26.08.2021 13:10

    Były pracownik

    Dobrze płacą, nie robią machlojów, terminowo dają pieniądze. To najważniejsze dla mnie. Serio, to chyba najlepsza agencja na naszym rynku w tym momencie.
    ReviewUserIcon
    Mary

    26.08.2021 01:08

    Pracownik

    Hej, czy któraś z kobiet pracujących przez ta agencje była w ciąży? Co w takiej sytuacji? Według wykazu prac wzbronionych kobietom w ciąży, nie powinny one pracować np przy oparach substancji chemicznych, dźwigać, pracować na stojąco itp. Czy w przypadku zajścia w ciąże agencja pomaga załatwić sprawę by kobieta przez ten czas nie pracowała?
    ReviewUserIcon
    On

    24.08.2021 17:40

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie covid .Jeśli ktoś nie jest zaszczepiony albo nie jest ozdrowieńcem ,musi w pracy robić jakieś testy cyklicznie co jakiś czas ?? Jak wygląda sytuacja osób nie zaszczepionych cz też mogą liczyć na pracę .Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Kdk

    26.08.2021 00:58

    Pracownik

    Pracuje od 4 miesięcy, oboje z partnerem nie jesteśmy zaszczepieni i oprócz jednego testu COVID przed rozpoczęciem pracy nie musieliśmy ich więcej wykonywać od tamtej pory
    ReviewUserIcon
    Ilcia

    25.08.2021 15:55

    Inne

    Razem z narzeczonym chcemy wyjechać do pracy albo jako pomocnik magazynoway Schoenefeld, albo Magdeburg / Drezno pralnia. Czy polecacie te miejsca oraz jak wygląda zakwaterowanie

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Ewe

    25.08.2021 11:39

    Kandydat

    Hej, szukam kogoś, kto chce jechać do pracy ;) Firma wymaga przynajmniej jednej osoby mobilnej, ponieważ trzeba dojeżdżać do pracy, ja niestety nie mam auta. Gdyby był ktoś zainteresowany wyjazdem w grupie/ parze, zostawiam swój adres: [email protected] Jestem z Górnego Śląska.
    ReviewUserIcon
    Mimo

    25.08.2021 08:59

    Kandydat

    Mam ofertę do pracy w Lipstadt przy sadzonkach. Cz ktoś mógłby się podzielić opinią nt pracy? Jakie zakwaterowanie i jak daleko od pracy?
    ReviewUserIcon
    Maja#

    10.11.2020 13:57

    Pracownik

    polecam MG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z calym sercem po tym co przeszłam z agencjami i moi znajomi co opowiadają! pojechałam z nimi, zrobili mi na swój koszt test na covid w Polsce przed wyjazdem, mieszka mało ludzi na jedym zakwaterowaniu, zawyczaj jestesmy po 2 os. sami albo max. 4, więc jest bezpiecznie bo to te osoby z którymi jesteśmy razem w pracy na zmianie, wysyłają tylko swoimi autami żeby ludzi nie mieszać. Teraz dojeżdzają nowe osoby do tej pracy i daja ich dodatkowo jeszcze na 10 dni nakwaratannę i opłacają mieszkanie w tym czasie, wiec nas starych proacowników nie zarażą na pewno. A Moja znajoma pojechała z jakąs agencja z gliwic (nazwy teraz nie podam) i w niemczech pracodawca niemiecki jej zrobili test wyszeł jej covid i polska agencja zostawiła ją na lodzie kazali jej zgłaszać się Bóg wie gdzie, ona bez jezyka, nie dali jej mieszkania zastępczego itd. Uważajcie na agencje z która jedziecie. Z mg nie znam takich problemów wszytsko robia bezpiecznie, zawsze pomagają jak się cos dzieje, a osoby które zachorowały (znam u nas takie dwie dziewczyny) miały zapewnione mieszkanie na te 10 dni izolacji i zapłacili im L4 za ten czas. Naprawde w tych czasach jakie mamy wybierajcie tylko dużo i sprawdzone agencje, jak widzicie jak jakaś agencja ma mało opinii tzn ze jest nowa i nic nie ogarania i pewnie chce szybko zarobić i spadać i znów zakładają nową agencje, a jak agencja ma ponad tysiąc komentarzy tu i na fb lub jak mg prawie 3tysiaki opiniii tzn ze dziala na rynku od wielu lat i zna się chociaż troche na rzeczy bo inaczej by ją zamknęli już pewnie. Tak tylko przestrzegam, bo widzę co się dzieje z polakami potem.... Z tego co wiem dobra jest też MONDI , ale maja mniej ofert i tylko na jakiś fachowców głównie, bo mąż tam był w tamtym sezonie , ktoś chce znac szczegóły to pytajcie !
    ReviewUserIcon
    Nata

    10.07.2021 23:16

    Pracownik

    A to ciekawe bo mój opiekun projektu powiedział że pracuje do 16 i po 16 tel nie odbiera i tak było a weekend zapomnij mnielismy problem i nie mogliśmy się dogadac z niemieckim właścicielem mieszkania więc dzwoniliśmy ale nikt nie i nie oddzwonił byliśmy zdani sami na siebie bile wam zapłacono za te komentarze
    ReviewUserIcon
    Marzena

    25.08.2021 07:40

    Pracownik

    Mam pytanie.Czy długo była Pani z ta agencja.?Czy można zarobić?
    ReviewUserIcon
    Edyta

    24.08.2021 13:12

    Kandydat

    Hej mam pytanie jaki czy ktoś się orientuje jak wychodzi koszt dojazdu z Poznania ?
    ReviewUserIcon
    Marzena

    22.08.2021 12:33

    Pracownik

    Witam.Ile można zarobić przez te agencję,?Z góry dziękuję za odp.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    24.08.2021 11:04

    Pracownik

    Zależy od projektu :)
    ReviewUserIcon
    Adam

    22.08.2021 19:21

    Kandydat

    Czy jak ktos nie jest szczepiony to trzeba się testować co dwa trzy dni praca przy napojach ?
    ReviewUserIcon
    KorkiKRK

    23.08.2021 16:14

    Kandydat

    Dobre pytanie podpinam sie
    ReviewUserIcon
    Isa

    24.08.2021 09:55

    Inne

    Raz w tygodniu
    ReviewUserIcon
    patryk27

    23.08.2021 17:34

    Kandydat

    Szukam kogoś kto się wybiera do pracy na jakiś magazyn na początku września z kim mógłbym się zabrać. Mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nick

    20.08.2021 13:43

    Kandydat

    Witam :) mam pytanko odnośnie tego kiedy najlepiej złożyć podanie o pracę? Chce wyjechać z narzeczonym jakoś 10-15 września. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Nata

    23.08.2021 12:05

    Kandydat

    Tydzień wcześniej, tak mowila pani z agencji
    ReviewUserIcon
    Nick

    21.08.2021 13:50

    Kandydat

    Hej :) czy ma ktoś opinie na temat pracy pomocnik w pralni - Magdeburg, Drezno? Czy ktoś się wybiera w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    Nick

    23.08.2021 08:56

    Kandydat

    Jadę z narzeczonym
    ReviewUserIcon
    Nata

    23.08.2021 12:02

    Kandydat

    Ja się wybieram z koleżanką. Chcemy po 10 wrzesnia. Możemy wybrać sie większą grupą. Jak chcecie dajcie znać [email protected]
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w Niemczech

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Sabina

    22.08.2021 19:22

    Kandydat

    Jedzie ktoś na produkcję czekolad koło Magdeburg 1 września?
    ReviewUserIcon
    Zuza

    23.08.2021 11:15

    Kandydat

    Hej odezwij się do mnie na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Patryk

    18.08.2021 16:08

    Pracownik

    Witam serdecznie jest ktoś może na produkcji czekoladek w Magdeburgu ? Lub wybiera się ktoś w najbliższym czasie ?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    23.08.2021 10:40

    Pracownik

    A od kiedy zaczynasz ?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    23.08.2021 10:42

    Pracownik

    [email protected] odezwij się ????
    ReviewUserIcon
    Dominik

    20.08.2021 15:58

    Kandydat

    Witam, dostałem ofertę przy pieczywie bio, w Schwabach, Norymberga 06.09. Jakieś opinie.
    ReviewUserIcon
    Dominik

    22.08.2021 19:05

    Kandydat

    Cztery dni.
    ReviewUserIcon
    Adam

    23.08.2021 00:34

    Kandydat

    Szybko się odzywają do mnie się odezwali na drugi dzień
    ReviewUserIcon
    Karo

    22.08.2021 11:47

    Pracownik

    Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu. Najlepiej na początku września. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dorota

    21.08.2021 14:36

    Kandydat

    Witam, jak długo czeka się na odpowiedź z biura w związku z terminem wyjazdu? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dyzio

    21.08.2021 13:51

    Pracownik

    Witam, jedzie ktoś może 06.09 do pracy przy pieczywie bio koło Norymbergii. Może ktoś się podzielić opinią o tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.08.2021 17:31

    Kandydat

    Witam, mam pytanko odnośnie tego ile czeka się aż rozpatrzą wniosek o pracę? Chce z narzeczonym jechać jakoś 10-15 września i nie wiem kiedy dokładnie składać wniosek Z góry dziękuję za odpowiedź ????
    ReviewUserIcon
    ola123

    20.08.2021 23:41

    Pracownik

    Możecie już na spokojnie, poinformujecie tylko ich od kiedy dokładnie a oni tak będą dzwonić tydzień przed wyjazdem nawet wcześniej.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Sebaa1992

    18.08.2021 13:15

    Kandydat

    Pracował ktoś w HOF lub Norymbergii przy produktach razowych BIO ? Można jechać bez doświadczenia w tym fachu ? Był ktoś można prosić o opinie jak tam jest ?
    ReviewUserIcon
    Dominik

    20.08.2021 17:56

    Kandydat

    Też się podepne pod pytanie, dostałem ofertę wyjazdu 06.09 do Schwabach okolice Norymbergii, w firmie dr. Karg's. Wszelkie opinie mile widziane.
    ReviewUserIcon
    Wiola

    14.08.2021 22:16

    Pracownik

    Słuchajcie czytanie opinii nie ma sensu przecież. Jeśli ktoś jedzie i jest zadowolony to przecież nie wejdzie tu i nie napisze opinii bo nikomu sie wtedy nie chce chyba ze coś mu nie wpasuje to od razu hejt. Tak to działa. Dlatego najlepiej samemu jechać spróbować i potem mieć swoje zdanie. My tak zrobiliśmy. Ważne aby wybierać agencje które są od dawna znane i maja dużo ofert w internecie bo to znaczy ze długo działają i maja dużo ludzi. Jeśli jaka agencja ma na goworku 10 Opinii albo żadnej to jest podejrzane. MG ma kilka tysięcy opinii tutaj i na necie tak samo masę i na Fb tez wszędzie są widoczni od lat i dlatego my i moi znajomi jeździmy tylko znimi bo jak coś to zawsze można liczyć na pomoc czy na przeniesienie jakieś na inny projekt. Z tego co wiem maja kilkadziesiąt różnych firm w Niemczech gdzie zatrudniają ludzi, Moja koleżanka jest pod Bremen na magazynie mercedesa i cały tydz nie było pracy bo nie dojechały części jakieś to Mg i tak im płaci jakby pracowali i trzymają ludzi mimo ze nie pracują to i tak im płaca. Małej agencji nie byłoby na to stać i by sie zamknęli. Dlatego ludziska myślcie rozsądnie i nie słuchajcie ludzi którzy hejtuja bo nie wiemy jaka była z nimi historia i jakimi są pracownikami albo czy to nie robi agencji która zazdrości. Nigdy sie nie dogodzi wszystkim.
    ReviewUserIcon
    miko

    17.08.2021 14:10

    Pracownik

    Ja się zgadzam z opinią Wioli
    ReviewUserIcon
    Hb

    19.08.2021 18:40

    Pracownik

    Również pytaliśmy o ewentualna zmianę projektu - odpowiedź od agencji to - nie ma takiej możliwości :)
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.08.2021 20:22

    Kandydat

    Witam mam pytania odnośnie zakwaterowań MG, planujemy wyjazd dziewczyną. Lokalizacja jeszcze nie znana. 1.Jakie są warunki mieszkalne? 2.Czy oprócz nas ktoś będzie na mieszkaniu? 3.Czy kuchnia połączona z pokojem i łazienką?
    ReviewUserIcon
    lol

    19.08.2021 00:42

    Były pracownik

    Nie da się odpowiedz na twoje pytania bo wszystko zależy od lokalizacji i projektu
    ReviewUserIcon
    Hb

    19.08.2021 18:35

    Pracownik

    To zależy od projektu i lokalizacji zakwaterowania, bo zazwyczaj na każdym projekcie agencja ma kilka kwater. Na każdej jest inaczej. Jedni maja mieszkania dla siebie, inni maja pokój i wspólne łazienka i kuchnia, jeszcze inni maja mieszkanie 4-osobowe.
    ReviewUserIcon
    Symek

    19.08.2021 15:03

    Kandydat

    Produkcja alkoholu ktos coś wie jak tam jest.
    ReviewUserIcon
    Kate

    14.08.2021 22:05

    Kandydat

    Możecie potwierdzić czy Mg zatrudnia na pewno na umowę o prace ?
    ReviewUserIcon
    klaudia213

    18.08.2021 18:48

    Pracownik

    Tak
    ReviewUserIcon
    Acca

    18.08.2021 14:33

    Kandydat

    Szukam dziewczyny do pary!!! Pokoje są tylko 2 osobowe. Praca w pralni niedaleko Drezna Wyjazd jak najszybciej Jestem z Małopolski Email: [email protected]

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Joanna

    18.08.2021 13:05

    Kandydat

    Hejka pracował ktos w Norymbergii przy produktach spożywczych BIO ? Można się podzielić doświadczeniem ?
    ReviewUserIcon
    Acca

    18.08.2021 12:42

    Kandydat

    Hej, szukam luźnej kolezanki która chce wyjechać do pracy do Pralnii niedaleko Dreza. Najlepiej z Małopolski, chyba że na 2 auta. Wyjazd jak najszybciej Mój email [email protected] Ja dziewczyna 28l.
    ReviewUserIcon
    Emil

    18.08.2021 11:08

    Pracownik

    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na produkcji automotive w Hanowerze?
    ReviewUserIcon
    Doracz

    18.08.2021 10:47

    Kandydat

    Ilu osobowe są zazwyczaj pokoje?
    ReviewUserIcon
    mokiw

    15.08.2021 15:31

    Pracownik

    Powiem wam tak, za granicą pracowałem już w wielu agencjach i ten pośrednik jest zdecydowanie najlepszy, kwestia jest też dobrania odpowiedniego projektu bo mają ich kilka i jeden jest lepszy drugi gorszy, tak nawiasem to jak już jedziecie to polecam projekty na zachodnich Niemiec bo na tych na wschodzie bywa różnie. Agencja na plus :)
    ReviewUserIcon
    Doracz

    18.08.2021 10:37

    Pracownik

    Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    Doracz

    18.08.2021 10:37

    Kandydat

    Bo poważnie się zastanawiam
    ReviewUserIcon
    Asiula

    17.08.2021 16:32

    Kandydat

    Ja zamierzam jechać 26 sierpnia na orchidee, jeśli ktoś jedzie sam swoim samochodem to mogę potowarzyszyć i na wachę się złożyć. To moj email [email protected] Pzdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bartek

    22.07.2021 15:34

    Kandydat

    Hej Chciałbym zapytać o pracę w fabryce czekolady w Wernigerode? Jak z zakwaterowaniem? Jak z wynagrodzeniem?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    16.08.2021 10:14

    Kandydat

    1400e na rękę? A jak z weekendami tam wygląda, trzeba pracować czy raczej przymusu nie ma?
    ReviewUserIcon
    Klaudia232

    17.08.2021 16:25

    Pracownik

    Jeśli masz nocki to nawet więcej na rękę wyciągniesz bed weekendów. Póki co w weekendy się nie pracuje, jeśli będzie taka okazja najlepiej zapytają czy jesteś chętny przyjść w sobotę czy tez nie
    ReviewUserIcon
    Sarra

    15.08.2021 12:39

    Kandydat

    Jak z zamieszkaniem kiedy jadę bez pary (Dziewczyna) pokój z kimś czy samej?
    ReviewUserIcon
    Xx

    17.08.2021 14:43

    Kandydat

    Praca zaczyna się od poniedziałku. (Pralnia)
    ReviewUserIcon
    Sarra

    17.08.2021 14:49

    Kandydat

    Piszcie na e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karol

    06.08.2021 10:41

    Pracownik

    Muszę powiedzieć że agencja jest naprawdę w porządku. Przyjechaliśmy do mieszkania i pozytywne zaskoczenie, bo nastawialiśmy się na gorsze warunki niż nas zapewniali przed wyjazdem. Praca fizyczna, ale ok, wiedzieliśmy na co się nastawiamy, nie jest jakoś bardzo ciężko, ale wiadomo że nie leżymy przez cały dzień :) Wypłaty jeszcze nie mielismy, bo pracujemy dopiero 3 tygodnie, to okaże się 10go, i mam nadzieję że też będziemy pozytywnie zaskoczeni jak z mieszkaniem ;) ;) ;) ;) teraz nawet nasi znajomi chcą do nas dojechać, ale czekają na info kiedy będzie miejsce.
    ReviewUserIcon
    miko

    17.08.2021 14:13

    Pracownik

    Prawda, plus to, że jako jedna z niewielu agencji naprawdę mają dobre opinie, co ja zresztą poświadczam
    ReviewUserIcon
    miko

    17.08.2021 14:14

    Pracownik

    Także jeśli ktoś rozważa wyjazd to nie ma się co zastanawiać, tylko warto wyjechać
    ReviewUserIcon
    Maniekk

    17.08.2021 13:52

    Kandydat

    Witam. Czy mógłby ktoś napisać więcej informacji o pracy w pralni w okolicach Monachium? Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Sarraaaa

    15.08.2021 19:11

    Kandydat

    Co jak dziewczyna jedzie sama? Można wynająć pokój samej?
    ReviewUserIcon
    Kami

    16.08.2021 20:29

    Kandydat

    Tez chciałbym się dowiedzieć co w przypadku jeżeli jedzie osoba sama, czy mieszka sie w pokoju z kimś czy mamy pokój 2 osobowy dla siebie tylko czy jakis mały pokój?
    ReviewUserIcon
    xxx

    12.08.2021 19:49

    Kandydat

    Czy jakaś Pani jedzie 18.08 do laboratorium? Jade autem, moge kogos zabrac.
    ReviewUserIcon
    xxx

    15.08.2021 09:09

    Kandydat

    wrocil, praca zaczyna sie od 19.08, tylko kobiety. ja dzwonilam na 126565002
    ReviewUserIcon
    xxx

    16.08.2021 09:48

    Kandydat

    @Kate Lippstadt
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.07.2021 12:02

    Pracownik

    Hejo, wybiera się ktoś od września do pracy w Niemczech? Magdenburg ????
    ReviewUserIcon
    Zuzza

    12.08.2021 20:36

    Kandydat

    Hej do pracy w fabryce czekolady ?
    ReviewUserIcon
    Renata

    14.08.2021 22:07

    Kandydat

    Pod mageburgieem chyba maja więcej ofert wiec na jaka
    ReviewUserIcon
    Dev

    05.08.2021 13:35

    Kandydat

    FABRYKA CZEKOLADY Wernigerode Wybieram się tam za kilka dni i chciałbym poznać opinie na temat pracy tzn. jak wyglada według was praca, czy jest w porządku czy ciężko, ile przerwy w ciągu dnia itd. ?
    ReviewUserIcon
    Gosix

    14.08.2021 18:47

    Pracownik

    Dokładnie masz stawkę godzinowa wiec wypłata sie waha raz więcej raz mnie zależy ile dni roboczych w miesiącu ile nocek czy nadgodziny czy dodatki za niedziele bo nicki zaczynaja sie od niedzieli czy masz premie frekwencyjna czy nie. W tym roku jest wyższa stawka i mniejsze potrącenie za lokal wiec wypłaty tez są raczej wyższe częściej a mieszkanka fajne nie ma sie co czepiać to region turystyczny wiec z tego co wiem od starych pracowników i właścicieli to agencja płaci ok 600 eur za miesiąc za osobę a nam agencja potrąca 200 eur za miesiąc jak nie masz nieobecności. Dodać trzeba ze koordynatorka Asia jest bardzo uczynna i konkretna
    ReviewUserIcon
    Kuca25

    14.08.2021 22:07

    Były pracownik

    Na tek ofercie to już cała moja rodzina chyba była xd pamiętne czasy młodości ????

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.