opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 45
    • 46
    • 47
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ToJa

    01.09.2021 22:43

    Kandydat

    Witam, czy można zabrać ze sobą zwierzaka?(psa)
    ReviewUserIcon
    ekhm

    03.09.2021 13:40

    Pracownik

    Tia, jeszcze se dziada z babą weźcie...
    ReviewUserIcon
    Rolnik

    07.09.2021 12:22

    Pracownik

    Ja cielaczka bym se zabroł ze sobom bo ledwo co się moja mućka ocieliła, myślita że da radę?
    ReviewUserIcon
    :))

    06.09.2021 22:54

    Kandydat

    Cześć czy polecacie jechać do pracy na pralnię w Warburgu? Możecie opisać jak wygląda mniej więcej praca, współpraca z agencją itd?
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    01.09.2021 16:31

    Kandydat

    Witam :) wraz z narzeczonym jedziemy 12 września na produkcję czekolady w Wernigerode, czy ktoś może napisać jak tam jest i czy ktoś jedzie tego samego dnia?? ????
    ReviewUserIcon
    Noor

    04.09.2021 11:19

    Pracownik

    Zależy na jakie stanowisko Cię przydzielą na jednym trzeba bardzo szybko się uwijać na drugim wolniej ogólnie robota monotonna robisz to samo przez 8 godzin np wkładasz mikołajki do podajnika albo zbierasz z koła gotowe słodycze i wkładasz do pudełka trzeba się przyzwyczaić do tempa i będzie dobrze :) przyzwyczaj się tezże boli kręgosłup i nogi To w sumie na tyle pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tomi91

    06.09.2021 13:49

    Pracownik

    Robie 2 miesiące zależy na jaka maszynę trafisz czasami musisz (usunięte przez administratora) jak wół obsługiwać nawet 2-3 stanowiska a niemcy nawet nie są skorzy do pomocy widząc że jest Ci ciężko.. ale w większości przypadków jest lajt stoisz przy jednej maszynie i pakujesz do pudełka słodycze (zazwyczaj kobiety) a faceci układają kartony na paletach i donoszą puste pudełka kobieta aby mogły dalej pakować.. ogólnie jak jesteś przyzwyczajona do robienia jednej i tej samej roboty przez 8 godzin to jest to robota dla Ciebie Po jakimś czasie jest nudna jak robisz w kółko to samo ale lajcik dasz sobie radę to jest najmniejszy problem
    ReviewUserIcon
    Marta

    01.09.2021 12:05

    Kandydat

    Szukam osoby, która planuje wyjechać około 15 września jako para, aby było raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Nadi

    01.09.2021 18:31

    Kandydat

    Hej, jestem zainteresowana. Podaję swój email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ewe

    06.09.2021 12:54

    Kandydat

    Cześć ja jestem chętna na wspólny wyjazd, zostawiam kontakt mailowy do siebie: [email protected]. Pozdrawiam

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    04.09.2021 11:18

    Pracownik

    Witam, w ogłoszeniu o pracę jest napisane 1200-1400 euro, czy zakwaterowanie jest płacone osobno czy to już jest wypłata na czysto?? Bardzo proszę o szybką odpowiedź :) (produkcja czekolady wernigerode)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.09.2021 17:04

    Pracownik

    Na czysto :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.09.2021 19:30

    Pracownik

    To jest podane już na czysto
    ReviewUserIcon
    Paulina

    05.09.2021 18:31

    Kandydat

    Hej, czy jest ktoś może chętny na jakiś projekt blisko granicy z Polską? O nas - 3 osoby, w tym jedna para. Szukamy 4 osoby. Podobno pokoje są dwuosobowe, więc osoba do pokoju z chłopakiem -32 lat :) mamy kierowcę oraz auto - passat w kombi, więc miejsce na bagaż będzie. Składka na paliwo po równo. Jesteśmy spokojni, dbamy o porządek. Planujemy wyjazd ok 20 września na projekt, który będzie dostępny.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    04.09.2021 15:31

    Kandydat

    Dlaczego MG chce zdjęcie dowodu osobistego???
    ReviewUserIcon
    Nick

    01.09.2021 20:38

    Kandydat

    Cześć mam pytanie, czy jest taka możliwość aby znajomy dojechał w późniejszym czasie na dany projekt? Czy nie da rady już przyjechać???
    ReviewUserIcon
    Mbanga

    03.09.2021 14:02

    Pracownik

    No co ty, nie da rady już na bank.
    ReviewUserIcon
    Papa

    03.09.2021 13:25

    Kandydat

    Witam, orientuje się ktoś czy jest możliwy wyjazd w 3 osoby? Jak wygląda wtedy kwestia mieszkania ?
    ReviewUserIcon
    Koment

    11.07.2021 16:26

    Pracownik

    Każdego kto jedzie 1 raz i sie boje to uspokoję ze oferty maja spoko i zakwaterowanie tez mamy na prawdę na poziomie, jesteśmy od tygodnia na fabryce czekolady tez pierwszy nasz wyjazd ale nie żałujemy wiec postanowiliśmy napisać, jak ktoś jedzie na fabrykę to jedyne co to kupujcie wygodne buty ochronne nie jakieś trepy bo jest sporo chodzenia i ciepło
    ReviewUserIcon
    Coś więcej :)

    03.09.2021 05:36

    Kandydat

    Miejscowość ??
    ReviewUserIcon
    ABC

    03.09.2021 12:02

    Kandydat

    Wernigerode
    ReviewUserIcon
    Dobi

    03.09.2021 11:12

    Kandydat

    Czy są pokoje z aneksem kuchennym i łazienką dla par albo coś tego typu? Byle kuchnia i łazienka nie była wspólna.
    ReviewUserIcon
    Jwisnia

    01.08.2021 11:30

    Pracownik

    Mam pytanie odnośnie samochodu mianowicie jeśli jeden musi mieć samochod , a obca osobe wozisz i ona tylko się dokłada na paliwo to jest to trochę nie sprawiedliwe bo jeśli sakochod nam się zepsuję na miejscu to właściciel musi go naprawić za swoją kasę. Macie jakieś doświadczenia jak to rozwiązujecie?
    ReviewUserIcon
    No Polish

    02.09.2021 11:47

    Kandydat

    A mogę jeździć sam do pracy moją furą i z nikim nie rozmawiać bo chciałbym odpocząć od ludzi z polski trochę?
    ReviewUserIcon
    Sebix

    02.09.2021 18:41

    Były pracownik

    Olej, rozrząd, opony, ubezpieczenie, lakier to są koszta oprócz beny więc kierowcom powinni więcej płacić i by było gites.
    ReviewUserIcon
    Don Omar

    02.09.2021 18:38

    Kandydat

    Berlin komisjoner proszę o opinię na ten temat. Warto jechać własnym samochodem?
    ReviewUserIcon
    Praca

    02.09.2021 17:41

    Pracownik

    Witam, kto rozpoczyna prace 6 września w Zerbst/Anhalt? Jakby co zostawiam kontakt do siebie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Maku

    02.07.2021 10:46

    Były pracownik

    Byłem zadowolony z pracy ale wiadomo - jak ktoś chce mieć dobrą wypłatę musi się przyłożyć, a nie obijać na przerwach. Pracowałem na magazynie spożywczym i za kilka tygodni wracam
    ReviewUserIcon
    Monika

    10.07.2021 13:51

    Pracownik

    Przerwa jest od odpoczywania, nie pracy. Nie rozumiem tego komentarza.
    ReviewUserIcon
    Pracuś ;(

    02.09.2021 12:00

    Pracownik

    Też nie dałem rade i wracam przegrany za leniwy jestem, szkoda:/ czekam na monety jakieś bo nawet nie mam jak wrócić może się zlitują mam nadzieję do końca bo co zrobie?
    ReviewUserIcon
    ToJa

    01.09.2021 22:38

    Kandydat

    Witam czy można zabrać ze sobą zwierzaka?(psa)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    01.09.2021 16:15

    Kandydat

    Witam , jakie polecają Państwo projekty z agencja MG?
    ReviewUserIcon
    Dominika

    21.08.2021 13:05

    Kandydat

    Cześć???? Planujemy z chłopakiem wyjechać 20 września do pracy na magazyn jako komisjoner do Berlina. Ktoś również się wybiera ? Albo może ktoś wie jakie są tam warunki ? ????
    ReviewUserIcon
    Ber

    01.09.2021 01:59

    Kandydat

    Ja mam ochotę pojechać niedługo autem. Też jestem ciekawy jakie warunki. Coś już wiecie?
    ReviewUserIcon
    Dominika

    01.09.2021 14:56

    Kandydat

    Na razie nic nie wiemy, ani o mieszkaniu, ani o pracy Podobno ciężka praca dla kobiet
    ReviewUserIcon
    HR Zone

    01.09.2021 01:53

    Pracownik

    Które projekty polecacie, a które mniej ?
    ReviewUserIcon
    Dominika

    21.08.2021 14:27

    Kandydat

    Hej. Wybieram się z chłopakiem 20 września na magazyn jako komisjoner do Berlina. Ktoś tez może jedzie? Lub może podzielić się opinią jak tam jest ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.08.2021 11:15

    Pracownik

    Byliśmy już na niejednym projekcie komisjonowania i każdy jest ciężki dla kobiet. Ale trudno o lekką pracę na magazynie. Z tego co wiem w Berlinie jest najciężej.
    ReviewUserIcon
    Bastek

    01.09.2021 01:47

    Kandydat

    Dajcie więcej info o tym projekcie na magazynie komisjonowania, o kulturze pracy, atmosferze..
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ola

    27.08.2021 23:30

    Kandydat

    Dostałam z chłopakiem pracę przy czekoladkach od 1 można prosić o opinie jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Kkk

    29.08.2021 00:30

    Kandydat

    W jakiej miejscowości?
    ReviewUserIcon
    Norek

    01.09.2021 01:41

    Pracownik

    Miejscowość????
    ReviewUserIcon
    Dobi

    31.08.2021 17:09

    Kandydat

    Jakie wg was projekty są najlepsze dla par?
    ReviewUserIcon
    Kazimież

    31.08.2021 16:00

    Kandydat

    ¿?¿?Czy oferta komisjoner spożywczy Berlin dotyczy zakładu Edeka ¿?¿?
    ReviewUserIcon
    Kamilo92

    31.08.2021 09:11

    Kandydat

    Chce wyjechać przez tą agencje na magazyniera/ komisjonera. I pytanie czy agencja dobrze płaci I jaka kwota wychodzi netto przy wyrobionej normie ? Dzięki za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Marcik84

    26.08.2021 17:09

    Inne

    Czy pracował ktoś w MEDTRONIC w Poppendorf?
    ReviewUserIcon
    Gosix

    28.08.2021 11:16

    Pracownik

    Banalna praca ale bardzo sterylnie bo to są rzeczy dla branży medycznej
    ReviewUserIcon
    Kamil

    31.08.2021 04:42

    Kandydat

    Od kiedy jest ta praca i jaka jest stawka?
    ReviewUserIcon
    Kamilo92

    30.08.2021 19:09

    Kandydat

    Witam. Mam zamiar wyjechać w niedługim czasie na jakiś magazyn przez tą agencje i chciałem się zapytać ile można tam zarobić na czysto przy normie zmianowej ? Dzięki za odpowiedź

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nadi

    30.08.2021 18:27

    Kandydat

    Witajcie, wybieram się do pracy z MG solutions. Czy ktoś jedzie samochodem do Niemiec około 12-go września lub później? Zwrócę koszty benzyny. Mój mail to: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Daga99

    20.08.2021 09:45

    Pracownik

    Cześć wyjeżdżam z chłopakiem 5 września do pracy w pralni w Monachium. Ktoś również się wybiera ?
    ReviewUserIcon
    daga99

    28.08.2021 14:15

    Pracownik

    [email protected] skontaktuj się przez email :)
    ReviewUserIcon
    Nadi

    30.08.2021 18:03

    Kandydat

    Wysłałam maila.
    ReviewUserIcon
    Nadi

    30.08.2021 17:25

    Kandydat

    Witajcie, szukam kogoś kto wybiera się samochodem do pracy z MG solutions około 12 września lub później. Zwrócę koszty benzyny.
    ReviewUserIcon
    Interesant

    25.08.2021 12:12

    Kandydat

    Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w Norymbergi na produkcji pieczywa dietetycznego oraz jak to jest z zakwaterowaniem? Z góry dzięki za info. Pozdrowionka
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    30.08.2021 17:03

    Kandydat

    Też jestem ciekaw, ponieważ dostałem propozycję pracy tam. Jestem z Wlkp.
    ReviewUserIcon
    Karo

    23.08.2021 21:39

    Kandydat

    Cześć, Jakie są warunki wyjazdu jeżeli chodzi o kwestie COViD? Trzeba być zaszczepionym czy wystarczy test?
    ReviewUserIcon
    Śmiech

    30.08.2021 09:11

    Pracownik

    Ha ha ha ha gdzie sie rodzą tacy jak ty? zaszczep sie, moze przyokazji zyskasz kilka dodatkowyh szarych komorek i nie bedziesz utrudnial zycia tym bardziej inteligentnym. Nie no szok, ze ludzie w XXI wieku moga być jeszcze tak ograniczeni... Zyczę ci zebys zaczal sie leczyc na glowe, zanim bedzies zmusial na covid i juz nie zdazysz ;) ;) ;) zabiora wolnosc ha ha ha no padlem na pysk
    ReviewUserIcon
    RIko

    30.08.2021 11:56

    Pracownik

    Ale nikt cię do niczego nie zmusza, rób jak chcesz. Nie ma co roztrząsać tematu bo i tak jedna strona drugiej nie przekona za chiny ludowe, więc nie warto nawet dyskutować na ten temat...a na pewno nie na tym forum
    ReviewUserIcon
    Daniel

    26.08.2021 10:19

    Pracownik

    Takie pytanie co każdego zainteresuje po 11 października testy będą płatne Czy pracodawca będzie płacił za testy czy to będzie w kompetencji pracownika? Przy takich zarobkach będzie to spore obciążenie finansowe więc fajnie jakby pracodawca opłacał lub się dokładal dużo osób nie jest zaszczepionych w razie takich wydatków testowych po stronie pracownika może być dużo zwolnień bo ludzia się to nie będzie opłacało
    ReviewUserIcon
    Tomaszx

    28.08.2021 11:17

    Pracownik

    Zaszczep sie i spokój
    ReviewUserIcon
    Korek

    30.08.2021 09:16

    Pracownik

    I za co jeszcze powinien płacić pracodawca? :) Za dojazd, mieszanie, testy, szczepionki, sprzątanie w mieszkaniu i wyżywienie? :) Jakby się dało, to ja jeszcze poproszę o nowego Iphona od pracodawcy, bo przyda się w przerwach w pracy do kontaktu z rodziną w Polsce. Ludzieeeee..... Świat byłby idealny :) Dajcie znać kiedy tak będzie, to ja się nie zastanawiam i jade! :)
    ReviewUserIcon
    Wojtek B.

    29.08.2021 14:09

    Kandydat

    Witam czy ktoś pracuje jako Operator Wózka Widłowego w Magdeburg. ?? Czy pokoje są jednoosobowe , umowa jest na 9 czy 16 miesięcy czy jest to magazyn Suchy czy Mrożnia ?? Będę wdzięczny za info ??
    ReviewUserIcon
    Oli

    29.08.2021 11:55

    Pracownik

    Hej, wyjeżdża ktoś 1 września do pralni do Winkelweg? My z chłopakiem się wybieramy.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    27.08.2021 19:07

    Kandydat

    Wiram pracuje ktoś w Fabryce Czekolady w Wernigrode ? Dostałem ofertę pracy jak tam jest może ktoś się podzielić opinia?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.08.2021 00:32

    Pracownik

    Sama praca jest okej nudna ,monotonna nie ciężka. Wypłaty zawsze na czas my osobiście jesteśmy zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.08.2021 23:58

    Były pracownik

    Ogólnie polecam agencję. Wypłata na czas i większość zobowiązań z ich strony spełniona. Ale nie polecam projektu w Bockenem. Nie mówię już o samej pracy ale o opiekunce projektu. Brak kontaktu, zawsze miała jakiś problem z odbieraniem telefonów i odpisywaniem na maile. Jak już odebrała to z pretensjami. O zaświadczenie o umowe najmu w celu zameldowania się prosiłem się tydzień. Dzisiaj dostałem telefon z pytaniem dlaczego mnie nie było w pracy....tydzien temu przesłałem zwolnienie lekarskie...Pani (usunięte przez administratora)kompletnie zawala w podstawowych sprawach organizacyjnych. Podsumowując: agencja super ale Pani (usunięte przez administratora)na tym projekcie to jest pomyłka.
    ReviewUserIcon
    Fabianoo

    26.08.2021 14:10

    Kandydat

    Jedzie ktoś 1.09 na produkcję czekoladek ?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    27.08.2021 15:54

    Kandydat

    My byśmy chcieli, ale trzech osób nie przyjmują
    ReviewUserIcon
    Gk

    28.08.2021 11:16

    Były pracownik

    A zatrudniają jeszcze ?
    ReviewUserIcon
    Abc

    28.08.2021 05:30

    Kandydat

    Witam czy ktoś może mi powiedzieć jakie papiery trzeba załatwić aby dostać pracę?
    ReviewUserIcon
    Gog

    27.08.2021 20:22

    Pracownik

    orientuje się ktoś, czy w przypadku kiedy pracownik zachoruje zwolnienie lekarskie może wystawić lekarz w Polsce czy musi być to Niemiecki lekarz? brak znajomości języka bardzo komplikuje sprawę
    ReviewUserIcon
    Www

    27.08.2021 13:30

    Kandydat

    Witam jedzie ktoś do pracy do pralni w Anhalt 6 września? Czy ktoś może powiedzieć jak tam jest jak zakwaterowaniem oraz praca?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Karlsdorf-Neuthard

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon