opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 44
    • 45
    • 46
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jola

    23.09.2021 20:08

    Kandydat

    Czy agencja zwraca koszty dojazdów do pracy?
    ReviewUserIcon
    kasia

    24.09.2021 11:01

    Pracownik

    zależy od projektu
    ReviewUserIcon
    ola123

    24.09.2021 11:54

    Pracownik

    Powyżej 30km tak. Do 30km opłacasz sam.
    ReviewUserIcon
    SM

    17.09.2021 20:48

    Inne

    Jak wygląda praca w Rostock przy produkcji wiązek włóknistych ?
    ReviewUserIcon
    Szarlot

    22.09.2021 09:45

    Pracownik

    Aleś się uczepił...skąd wiesz na ile znali i jak pracowali?
    ReviewUserIcon
    bg

    24.09.2021 11:04

    Pracownik

    bo tam pracuje na przykład? może stad moja opinia.
    ReviewUserIcon
    Cezariusz

    23.09.2021 10:44

    Kandydat

    Czy istnieje możliwość niepłacenia składek w Polsce, tylko na terenie Niemiec?
    ReviewUserIcon
    kasia

    24.09.2021 11:03

    Były pracownik

    nie. agencja prowadzi politykę taką jaka być powinna legalnie
    ReviewUserIcon
    Basti

    09.09.2021 10:55

    Były pracownik

    Hej. Szukam chętnych na wyjazd na jakiś projekt od początku października (najlepiej od 1 praca). Mam auto, wymagam kultury drugiej osoby, pomagania sobie nawzajem w różnych sytuacjach, bycia fair wobec drugiej osoby, dokładania się na paliwo i ewentualnie o jakieś dołożenie się na to jak się popsuje auto np. Planuję wyjazd na 3 miesiące minimum. Jestem ze Śląska ;) Aktualnie nie mam jeszcze żadnej informacji co do zatrudnienia, będę dzwonił na agencję po 22 września. Kontakt tutaj proszę zostawić. Mogę zabrać nawet 3 osoby, a jak bagaż będzie mały to i 4 ;)
    ReviewUserIcon
    Ola

    24.09.2021 00:47

    Kandydat

    Hej! Razem z chłopkiem planujemy też jechać, jakbyś był zainteresowany wspólnym przejazdem napisz do mnie :) @[email protected]
    ReviewUserIcon
    Sanna

    24.09.2021 10:24

    Kandydat

    Hej, jestem zainteresowana. :) Nie planuję zabierać dużego bagażu, więc jeśli zostało Ci jeszcze trochę miejsca w samochodzie to chętnie się zabiorę. Mój email: [email protected]

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    MaM

    22.09.2021 13:27

    Kandydat

    Hej, jaka ofertę najbardziej polecacie jesli chodzi o prace dla par? Czy planuje ktoś wybrać się w październiku?
    ReviewUserIcon
    Ola

    24.09.2021 00:52

    Kandydat

    Cześć! Planuje sie wybrać w październiku z chłopakiem. Jeśli jesteście zainteresowani wspólnym dojazdem zostawiam kontakt @[email protected]
    ReviewUserIcon
    s9

    22.09.2021 20:04

    Kandydat

    Hej, planuję wyjazd do Niemiec w październiku , szukam jakiejś ogarniętej osoby bez nałogów do wspólnego wyjazdu. Mam 22 lata i jestem z Wielkopolski, planuję wyjazd na około pół roku. Projekt do dogadania. Zostawiam kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Natalia

    22.09.2021 15:34

    Kandydat

    Hej, 27 września przyjeżdżam z chłopakiem do pracy w pralni w Zerbst/Anhalt, czy jakiś pracownik może podzielić się swoją opinią na temat pracy w tej pralni?
    ReviewUserIcon
    Andzia

    06.09.2021 09:34

    Kandydat

    Mamy ofertę pracy z chłopakiem do Ochling na magazyn z jedzeniem. Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    21.09.2021 11:51

    Pracownik

    I jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Pozdrawiam

    22.09.2021 13:33

    Pracownik

    Jak macie do wyboru inny projekt to bierzcie. Dużo tutaj nie zarobicie, bo będziecie pracowac ok 6-7H dziennie
    ReviewUserIcon
    MaM

    22.09.2021 13:08

    Kandydat

    Hej, jaka ofertę najbardziej polecacie jeśli chodzi o prace dla par? Czy ktoś planuje wybrać się w październiku?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    22.09.2021 07:14

    Kandydat

    Witam ! Jadę do Norymbergi w sobotę a prace zaczynam w poniedziałek . Praca przy produkcji pieczywa chrupkiego . Mam cały samochód wolny [email protected] ktoś chętny ?
    ReviewUserIcon
    Klaudia 20101241

    20.09.2021 16:15

    Pracownik

    Hej w połowie października planuje z mężem wyjazd do Niemiec .Mam pytanie ilu osobowe jest mieszkanie czy dom . Ponieważ w Holandii mieszkaliśmy w 9 osobowym domu.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    21.09.2021 16:31

    Pracownik

    A przy czym planujecie pracować.? Ja również wybieram się z meżem tylko w listopadzie.
    ReviewUserIcon
    Gregor

    19.09.2021 16:34

    Pracownik

    My z żona zaczynamy u nich jutro ale jesteśmy w szoku jak agencja jest pomocna, zawsze pod telefonem na wszystkie pytania odpowiadają. Byliśmy w Belgii dwa lata temu na kwiatach i to była masakra pani w biurze nic nie wiedziała zero informacja, a tutaj totalne przeciwieństwo!!!!! Narazie wszystko super. Mieszkanie tez bardzo w porządku!! Jak do tej pory bez zarzutów !
    ReviewUserIcon
    Remek

    21.09.2021 14:50

    Kandydat

    super, czyli potwierdzają się coraz częśćiej wszystkie dobre opinie na temat tej agencji pracy. nie pozostaje nic innego tylko wziac sie w garsc i jechać
    ReviewUserIcon
    Marcin

    21.09.2021 13:25

    Kandydat

    Witam ! Mam propozycje pracy na 27 września . Praca pomocnik przy pieczywie dietetycznym Bio w Norymberdze . Wyjeżdżam rano w sobotę 25 września . Jadę sam więc jeśli ktoś chętny [email protected]
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Karlsdorf-Neuthard

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    09.09.2021 10:15

    Kandydat

    Jaka jest umowa przez MG ? Polska czy Niemiecka ? Jak są odprowadzane składki emerytalne i ubezpieczeniowe do PL ?
    ReviewUserIcon
    Guzik27

    19.09.2021 16:47

    Pracownik

    Umowa niemiecka niby ale składki w Polsce ale sie to opłaca bardzo
    ReviewUserIcon
    Para M i Z

    20.09.2021 12:45

    Pracownik

    Dzień dobry.Chcialam zapytać czy posiadacie oferty dla par ? W jakiej branży i na jaki okres?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    30.08.2021 15:48

    Kandydat

    Mam pytanie czy firma raczej każdego przyjmuje czy raczej nie?
    ReviewUserIcon
    Para

    19.09.2021 16:46

    Były pracownik

    My pracowaliśmy 18 miesięcy (prawie) przez agencje a teraz już bezpośrednio w Edece ale w sumie hajs na reke lepszy mieliśmy przez agencje bo składki w Polsce niższe No i agencja dopłacała do mieszkanka a teraz wszystko sami ale i tak spoko
    ReviewUserIcon
    Para M i Z

    20.09.2021 12:41

    Pracownik

    Witam.Czy można trochę zarobić jadąc przezMGsolutions?
    ReviewUserIcon
    v0ltek

    09.09.2021 07:48

    Kandydat

    Siema, pracuje ktoś na wózku widłowym w Magdeburgu/Lipsku i jest w stanie odpowiedzieć na kilka pytań ?
    ReviewUserIcon
    PeterSsss

    19.09.2021 16:49

    Kandydat

    A szukają tam jeszcze ? Ja mam uprawnienia na wysoko skład ale nie mam doświadczenia :////// kto tam pracuje? Chodzi mi o Lipsk
    ReviewUserIcon
    Barto

    09.09.2021 17:04

    Pracownik

    Po jakim czasie otrzymaliscie kartę ekuz
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    11.09.2021 22:26

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, nasza Agencja pracy już 1 dnia zatrudnienia wnioskuje o europejski formularz A1 a następnie niezwłocznie o Kartę EKUZ w odpowiednim dla danego Pracownika wojewódzkim oddziale NFZ. Czas oczekiwania jest różny, w zależności od danego oddziału NFZ i ilości wniosków. Proszę jednak pamiętać, iż to że pracownik fizycznie nie posiada jeszcze karty EKUZ nie oznacza, że Pracownik nie jest w pełni ubezpieczony i że nie może korzystać z opieki zdrowotnej na terenie Niemiec w nagłych przypadkach. Wówczas nasza Agencja wnioskuje w trybie pilnym o przesłanie kopii karty EKUZ w danym NFZ i zazwyczaj sprawnie się to udaje. Druga opcja to skorzystanie z naszego dodatkowego ubezpieczenie zdrowotnego na terenie UE, tj. Towarzystwo Ubezpieczeniowe CHUBB, gdzie konsultanci umawiają wizytę u lekarza w języku polskim lub pokrywają koszt leczenia, gdy Pracownik skorzystał już z usług medycznych. W przypadku niejasności lub pytań, prosi o kontakt z naszymi Konsultantami lub Opiekunami Państwa projektów. Pracownicy otrzymują przed zatrudnieniem, wszystkie praktyczne informacje dot. korzystania z opieki medycznej na terenie Niemiec. Agencja Pracy MGsolutions 12 656 50 05
    ReviewUserIcon
    Artek

    19.09.2021 16:47

    Pracownik

    My jakoś po 2 miesiące chyba
    ReviewUserIcon
    lelek

    16.09.2021 13:24

    Kandydat

    na ile najdłużej wysyłają na projekty?
    ReviewUserIcon
    Kaszkaj

    19.09.2021 16:44

    Były pracownik

    18 miesięcy więcej nie można potem musisz zrobić przerwę 3 miesiące lub cię niemiecka firma zatrudnia
    ReviewUserIcon
    Anon

    10.09.2021 14:22

    Kandydat

    Czy zarobki faktycznie pokrywają się z tym, co piszą w ogloszeniach, tj. co najmniej te 1200 euro netto już po odliczeniu za mieszkanie?
    ReviewUserIcon
    Olka

    18.09.2021 17:39

    Były pracownik

    Często można zarobić duzi więcej niż oni podają i mówią przy zatrudnieniu wszystko zależy od miesiąca
    ReviewUserIcon
    Ooorsooola

    19.09.2021 16:39

    Pracownik

    Dzwon tam najlepiej 126565005 bo tutaj sie dużo nie dowiesz bo ludzie mieszają oferty i informacje . My jesteśmy na napojach i jak narazie jest ok pierwsze dwa dni ciężkie ale już ogarnelismy bo dużo nowych obcy język ale jak ktoś kumaty to da rade
    ReviewUserIcon
    Karol

    15.09.2021 07:35

    Kandydat

    Witam. Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem na projekcie edeki w Magdeburgu? Jakie są warunki zakwaterowania dokładnie. Bardzo proszę o jakieś info, z góry dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    nobody

    18.09.2021 20:31

    Kandydat

    też mnie interesuje, ciekawi jak praca tam wygląda pod magdeburgiem, czy ciężko z normami, no i zakwaterowanie. jak ktoś tam pracuje i ma chwilke to napisz coś ;)
    ReviewUserIcon
    Beti

    19.09.2021 16:36

    Pracownik

    Praca prosta na magazynie edeki, są różne działy ale raczej nic skomplikowanego. Mieszkań maja chyba z 30 wiec nie wiem do którego trafisz ale jest ok, jak ci coś nie psuje to dzwon do koordynatorów to Ci pomogą. My jak do tej pory nie narzekamy a jesteśmy jiz tu ponad 9 miesięcy czyli mamy uqil pay czyli stawka 14,40 na godzinę wiec opłacało sie poczekać. Lepszej agencji od Mg nie ma zapewniam !
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Him3n

    12.09.2021 11:43

    Kandydat

    Jak jest z urlopem w firmie MG ? Czy chcąc jechać do POLSKI np po 2 miesiącach na 4 dni(urlopu) mam urlop płatny czy bezpłatny? Premia frekwencyjna przy pójsciu na urlop 100e przepada?
    ReviewUserIcon
    Prax

    14.09.2021 08:12

    Były pracownik

    Tak przepada
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.09.2021 18:19

    Pracownik

    Za każdy przepracowany miesiąc należy się dwa dni urlopu płatnego ktory jest wypłacany co miesiąc razem z wypłata te dwa dni więc jeśli będziesz chciał/a wziąść 4 dni urlopu to możesz wziąść dwa dni płatnego i dwa dni bezpłatnego a co do premii frakwencyjnej to przepada.
    ReviewUserIcon
    Anon

    17.09.2021 00:01

    Kandydat

    Mam pytanie ciężka jest praca w wernigerode przy czekoladkach?
    ReviewUserIcon
    Kaszka

    18.09.2021 17:38

    Były pracownik

    Trudniej o bardziej banalna prace xdx
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.09.2021 17:56

    Pracownik

    Bardzo mało jest stanowisk gdzie się dużo chodzi w większości praca jest stojąca. Co do samej pracy nie jest ciężka raczej nudna jestem już kilka miesięcy i nie narzekam można się przyzwyczaić. Wypłaty są naprawdę okej.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    13.09.2021 13:01

    Pracownik

    Mam pytanie dostałem propozycję odnośnie pracy przy produkcji czekoladek w wernigerode na jakie zarobki można liczyć tak obiektywnie miesiecznie?
    ReviewUserIcon
    Ola123

    18.09.2021 09:59

    Pracownik

    Jeśli trafisz na 3 zmiany a tak jest zazwyczaj 1400 e spokojnie już na czysto. Bez żadnych nadgodzin i z wolnymi sobotami. Wiec ludzie piszcie jak jest.
    ReviewUserIcon
    Kaszka

    18.09.2021 17:38

    Były pracownik

    Byliśmy tam rok temu na wakacje spoko oferta
    ReviewUserIcon
    XYZ

    18.09.2021 15:01

    Kandydat

    Witam! Czy warto pracować jako operator wózka widłowego? Jakie zakwaterowanie? Płaca? (Brema - Branża Automotive)
    ReviewUserIcon
    On28

    14.09.2021 08:15

    Kandydat

    Chce wyjechać przez agencje na magazyniera. Chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki warunki do życia i czy dużo pracy ? Dzięki za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    moox

    15.09.2021 10:09

    Pracownik

    Pracy z reguły dużo, takie uroki pracy za granicą
    ReviewUserIcon
    Kasia

    16.09.2021 17:07

    Pracownik

    Zależy jaką umowę ma agencja z firmą. Bardzo często podpisują umowy, żeby nie można było przechodzić pod firmę tzn. ich pracownicy. Bywa że za takie przejście firma musi zapłacić agencji albo że musi minąć jakiś okres czasu np. pół roku. To się nazywa konflikt firm
    ReviewUserIcon
    Zakwaterowanie

    09.09.2021 14:50

    Kandydat

    Witam, czy jest możliwość zmiany zakwaterowania??
    ReviewUserIcon
    Mundek

    16.09.2021 14:32

    Kandydat

    myślałem że to jest jakieś jedno miejsce
    ReviewUserIcon
    Kasia

    16.09.2021 17:00

    Pracownik

    Jeden projekt, 10 ludzi, może być nawet 6 różnych mieszkań - przykładowo. Przecież nie upchają 10 czy 15 ludzi z projektu do jednego mieszkania

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Karola

    16.09.2021 14:34

    Kandydat

    A do biura czasem kogos nie szukacie??
    ReviewUserIcon
    Praca

    12.09.2021 14:13

    Pracownik

    Mam pytanie czy po dłuższym okresie w danej pracy jest możliwość przejścia bezpośrednio przez firmę i pracować już z niemiecką umową i u niemieckiego pracodawcy ??
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.09.2021 14:07

    Pracownik

    Można ale trzeba sobie zapracować i zasłużyć.
    ReviewUserIcon
    lelek

    16.09.2021 13:19

    Kandydat

    Ale szansa jakakolwiek rozumiem jest?
    ReviewUserIcon
    Dd

    14.09.2021 12:55

    Były pracownik

    Ok
    ReviewUserIcon
    lelek

    16.09.2021 13:14

    Kandydat

    hej o jakim projekcie mówisz?
    ReviewUserIcon
    lelek

    16.09.2021 13:15

    Kandydat

    rozwiniesz temat?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    09.09.2021 18:39

    Pracownik

    Widzę dużo zapytań o samochód, taka informacja czy jest on potrzebny znajduje się w ogłoszeniu o prace. I jest to duży plus bo agencja ma szeroko opisane oferty pracy na swojej stronie, a potem dodatkowo wysyłają szersza ofertę na maila. Na plus jeszcze szybki kontakt i w moim przypadku super mieszkanie, z pełnym wyposażeniem. Z minusów to nie widzę sensu odsyłania tych umów, gdyby przyszły do domu z pieczątkami wraz z podpisem od agencji nie trzeba by było ponosić kosztów poczty. Niezbyt jestem tez zadowolona z podpisywania aneksów co miesiąc. Natomiast dużym minusem jest wypowiadanie mieszkania z wyprzedzeniem o miesiąc. Reasumując mimo tego polecam każdemu :)
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    10.09.2021 11:59

    Pracodawca

    Witamy Pani Kasiu, chcielibyśmy doprecyzować podaną przez Panią informację. Chęć nieprzedłużenia wynajmu zakwaterowania na kolejny miesiąc kalendarzowy należy zgłosić zaledwie 7 DNI (KALENDARZOWYCH) PRZED KOŃCEM BIEŻĄCEGO MIESIĄCA, tak aby Agencja wiedziała, by nie przedłużać rezerwacji dla Państwa, lub miała czas zapewnić zastępstwo (kolejnych lokatorów od nowego miesiąca). Zatem może na konkretnym przykładzie: Jeśli Pracownik wie, że w październiku nie będzie już pracował (nie chce przedłużyć współpracy na kolejny miesiąc), gdyż np. musi z powodów prywatnych wrócić do Polski, to o tym fakcie powinien najpóźniej w dniu 23.09. mailowo poinformować Agencję.
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    10.09.2021 12:01

    Pracodawca

    Witamy ROBI, jeśli straci Pan pracę, bo np. zlecenie (projekt) dobiegnie końca, albo będzie jakaś redukcja etatów lub przeniesienie na inną lokalizacje (czysto hipotetycznie) to wówczas płaci Pan za zakwaterowania oczywiście tylko do ostatniego, faktycznego dnia pobytu, gdyż nie miał Pan wpływu na tę sytuację.
    ReviewUserIcon
    Szczecin

    09.09.2021 17:16

    Pracownik

    Hej, jadę 14.09 do pracy w Mittenwalde. Czy jest ktoś ze Szczecina lub okolic chętny dołączyć do wyjazdu? Posiadam auto * planuję wracać co weekend. mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    26.08.2021 18:50

    Kandydat

    Witam od 6 września jedziemy z narzeczoną do pralni w Zerbst/Anhalt ktoś tez zaczyna w tym miejscu o tej porze ?
    ReviewUserIcon
    Ad

    31.08.2021 21:03

    Kandydat

    Na jednym dziale part pracują czy po prostu kobieta gdzie indziej mężczyzna gdzie indziej
    ReviewUserIcon
    Gość 356

    08.09.2021 22:59

    Kandydat

    Dokładnie tak masz rację
    ReviewUserIcon
    On35

    06.09.2021 21:58

    Pracownik

    Witam, agencja wynajmuje mieskznaie czy bywają takie miejsca, lokalizację, że jest możliwość mieszkac w pokoju jednoosobowym ?? Dzięki za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Paulina

    07.09.2021 13:16

    Kandydat

    Dzwoniłam w pracach tylko dla par, to miałam informację, że pokoje są dwuosobowe - a mieszkania dwu, bądź trzy pokojowe - w zależności od lokalizacji projektu. Jakbyś szukał osoby to my szukamy czwartej osoby do pokoju dla chłopaka 32 lata :) jesteśmy mobilni.
    ReviewUserIcon
    Praca w niem

    08.09.2021 22:54

    Kandydat

    Osoby do mieszkania przydziela agencja jak są pary to wiadome że razem a jak ktoś z różnych kierunków Polski no to już obojętnie
    ReviewUserIcon
    Praca

    08.09.2021 20:42

    Pracownik

    Witajcie , mam pytanko czy agencja zatrudnia sezonowo na przykład na kilka miesięcy czy jest możliwość zaczepić się gdzieś na stałe albo dostać umowę na stałe po przepracowaniu jakiegoś okresu i pracować bezpośrednio przez firmę a nie agencje ?? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Adam

    07.09.2021 15:41

    Pracownik

    Mam pytanie czy trzeba się meldowac w Niemczech jak się robi przez mg i chce się robić dłużej nic 3 mies?
    ReviewUserIcon
    12

    08.09.2021 18:52

    Pracownik

    Nie trzeba
    ReviewUserIcon
    Tomek

    01.09.2021 19:47

    Kandydat

    Witam, może głupie pytanie i nie na miejscu ale jak rozwiązujecie problem zmiany opon na ile i na letnie ? Specjalnie bierzecie wolne i jedziecie do pl czy lepsza opcja opony wielosezonowe ? Proszę o odp wszystkich
    ReviewUserIcon
    Roman

    07.09.2021 12:24

    Pracownik

    W Niemczech nie ma ani wulkanizatorów, ani mechaników, wszyscy jeżdżą do krajów ościennych żeby naprawiać samochody i zmieniać opony. Warsztaty samochodowe wymarły w tym kraju w 45,i wszyscy teraz jeżdżą dorożkami. Ja się nie dziwię że wy sobie w robocie nie radzicie, jak nawet o takie rzezy musicie pytać.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    08.09.2021 17:38

    Kandydat

    Pytanie normalne bo zabierać ze sobą 4 opony na zmiane lub juz z alusami to nie ma miejsca na bagaż.. ani miejsca gdzie je przechowywać w DE wiec chyba tylko zjazdy do Polski na wymianę? Trzeba tylko trochę pomyśleć o co komu chodzi...
    ReviewUserIcon
    xyz

    08.09.2021 13:03

    Kandydat

    Czy ktoś wybiera się na pralnie Kolonia zachodnie Niemcy? Jest ktoś już tam? Proszę o opinie.
    ReviewUserIcon
    Andzia

    03.09.2021 21:22

    Kandydat

    Czy wszystkie oferty są kierowane wyłącznie dla osób z własnym samochodem czy są jakieś wyjątki?
    ReviewUserIcon
    Basti

    07.09.2021 12:38

    Były pracownik

    Raczej tak, ewentulnie z kimś jeździć i się uczciwie składać na paliwo i ewentualne wszelkie naprawy auta :)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.09.2021 07:21

    Były pracownik

    Musisz mieć auto żeby dojechać do pracy
    ReviewUserIcon
    Praca

    07.09.2021 02:02

    Pracownik

    Jak to jest dokładnie z tą pracą przez agencję , nie mam samochodu i pytanie ...czy dostanę pracę czy będę musiał szukać kogoś kto ma samochód .Czy to jest wymóg konieczny jak samochód , przecież nie będę kompletował jakiejś drużyny i szukał osób które mają samochód .
    ReviewUserIcon
    Hey

    07.09.2021 13:43

    Pracownik

    No jeśli chcesz tu pracować to będziesz. Jest to wymóg.
    ReviewUserIcon
    Hey

    07.09.2021 13:44

    Pracownik

    No ale warto. Ja znalazłem tutaj ekipę do wyjazdu.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    30.08.2021 09:26

    Były pracownik

    Szukam chętnej osoby do wyjazdu na jakiś projekt
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    07.09.2021 11:40

    Kandydat

    Podaj proszę maila
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    07.09.2021 12:25

    Kandydat

    Witam, jest nas trójka [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.