opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 43
    • 44
    • 45
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lena

    04.10.2021 22:00

    Kandydat

    Czy pracuje ktoś w przemyśle rybnym, pracownik produkcji w Harsleben? Proszę o info jak faktycznie wygląda tam praca i płaca? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Justyna

    05.10.2021 21:37

    Były pracownik

    My byliśmy z mężem rok temu dobra oferta i na miejscu mile kierownictwo co nie jest w Niemczech takie normalne
    ReviewUserIcon
    Lena

    11.10.2021 10:15

    Kandydat

    @Justyna dziękuję za odpowiedź ????. A powiedz proszę jeszcze ile zmian tam było rok temu, czy jest bardzo zimno na hali, ile godzin dziennie się tam pracuje? Na czym dokładnie polega ta praca? Dziękuję i pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    Kacper

    11.10.2021 00:24

    Pracownik

    Mam takie ważne pytanko jak jedna osoba z pary chce zrezygnować to można zostać na projekcie?? Czy raczej ciężko bo nie można zostać w pokoju samemu
    ReviewUserIcon
    Kkkk

    09.10.2021 22:46

    Kandydat

    Chciałabym się zapytać jak wyglądają mieszkania w ilu osób się mieszka pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.10.2021 19:50

    Pracownik

    Agencja sama w sobie jest w porządku. Panie w biurze są pomocne, zawsze udzielą wyczerpująco odpowiedzi na każde pytanie. Wypłata jest zawsze na czas, pasek wynagrodzenia zawsze się zgadza. Przed wyjazdem radzę dopytać o kwestie mieszkaniowe bo w naszym przypadku mieszkanie maksymalnie 6 osobowe okazało się hotelem pracowniczym, w którym warunki może nie były złe ale mieszkanie nie było w ogóle wyposażone mimo że Panie w biurze jak i później koordynator zapewniali że mieszkania są w pełni wyposażone. Na miejscu okazało się że nie było praktycznie w ogóle naczyń (na kilkanaście osób w kuchni były dwa małe garnki i patelnia, która pamięta czasy PRL-u :)). Gdybyśmy wiedzieli wcześniej moglibyśmy się na to przygotować. Myślę że warto też przed wyjazdem dopytać o kwestie urlopu wypoczynkowego (kto pracował przez MG ten wie o co mi chodzi). Nie zgadza się również to że na miejscu nie ma polskiego koordynatora o czym zostaliśmy zapewnieni przed wyjazdem. Dużo zarzutów mogę mieć do pracy koordynatora. (usunięte przez administratora) Ogólnie agencje oceniam 6/10.

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Adrian18

    09.10.2021 15:02

    Kandydat

    Cześć jedzie ktoś może początkiem listopada na produkcje pralinek w norymbergu ? Szukam osoby która ma wolne miejsce w aucie , aby dojeżdżać do pracy itd. oczywiście dokładam się na paliwo
    ReviewUserIcon
    kry18

    06.10.2021 23:38

    Kandydat

    Witam. Jest ktos chętny na wyjazd w listopadzie przez MG? Mam swoje auto jak cos a we dwie osoby zawsze raźniej. praca dowolna, jestem z podkarpacia, moj mail to [email protected].
    ReviewUserIcon
    GrzesiekKRK

    08.10.2021 00:04

    Kandydat

    Mogę się z tobą zabrać z Krakowa, myślę nad podjęciem pracy przez MG narazie aplikowałem do jakiejś pralni i czekam na telefon od nich.
    ReviewUserIcon
    Adrian18

    09.10.2021 14:16

    Kandydat

    cześć , odezwij sie na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.10.2021 18:53

    Kandydat

    Witam, czy jest możliwość by zabrać ze sobą zwierzątko? Małego psa albo kota
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    26.09.2021 13:36

    Kandydat

    Czejść. Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w Monachium, magazyn wysyłkowy. Jakie są normy i godziny pracy Czy pary pracują na jednej zmianie .
    ReviewUserIcon
    Gustav

    05.10.2021 21:36

    Były pracownik

    Maja jakieś oferty koło lubeki i gdzieś tam na poloncy Niemiec ale nie wiem czy są miejsca
    ReviewUserIcon
    Pracownikk

    08.10.2021 16:27

    Pracownik

    Skaner jest w języku niemieckim
    ReviewUserIcon
    Szok123

    08.10.2021 16:23

    Kandydat

    A czy słyszeliście,że jedno auto jest na min dwie osoby ??? A ja myślałem że na 5 .......uwaga tak więc jak chcecie jechać w trzy badz w cztery osoby są potrzebne dwa auta bo są zmiany takie informacje uzyskałem z biura .Pozdrawiam!!!
    ReviewUserIcon
    Loker95

    08.10.2021 11:44

    Kandydat

    Witajcie, mam zamiar wybrać się z dziewczyną na magazyn z karmą dla zwierząt w Lubeka. Ktoś jest albo był i może się wypowiedzieć jak z warunkami i pracą? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Może przyszły pracownik

    07.10.2021 20:50

    Kandydat

    Rozważam wyjazd do Lipska na sortownie owoców. Czy ktoś jest albo był zatrudniony na tym stanowisku w Lipsku i może opisać jak wygląda praca? Czy jest gwarancja liczby godzin, czy są możliwe nadgodziny, średnie zarobki, warunki mieszkaniowe ( ile osób mieszka mniej więcej w mieszkaniu i czy jest możliwość dostania oddzielnego pokoju)? Widziałem też ogłoszenie na pralni w Dreźnie więc jak ktoś nie pracował w Lipsku tylko w Dreźnie i ma jakieś doświadczenia to również proszę o komentarz.
    ReviewUserIcon
    Błażej

    07.10.2021 16:35

    Kandydat

    Witam, czy ktoś pracuje może jako operator wózka w miejscowości Langenweddingen własne przez MGSolutions? MOżna prosić o jakieś informację dot. pracy właśnie w tym miejscu. Z góry dziękuje, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nissa

    07.10.2021 10:48

    Kandydat

    Szacun dla MG za bycie jedną z niewielu naprawdę solidnych agencji wysyłjących za granicę. Dopóki z nimi nie wyjechałem, nie wiedziałem, że da się wszystko dopiąć na ostatni guzik i uniknąć jakiś nieprzyjemnych sytuacji.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Karlsdorf-Neuthard

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Karolina

    06.10.2021 19:20

    Kandydat

    Ktoś się wypowie na temat pracy a dokładniej praca na produkcji pralinek? Bardzo proszę o Odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Oliw

    04.10.2021 12:16

    Kandydat

    Hej mam pytanie o prace na pralni w simmern czy praca jest ciężka, jaka jest atmosfera i czy warunki mieszkalne są też okey ?
    ReviewUserIcon
    Wersow

    05.10.2021 21:43

    Pracownik

    Trudno chyba o prostsza prace niż w tych pralniach przez Mg No i głównie same pary tam są. My jesteśmy w Zerbst ale podobno w każdej lokalizacji Elis jest to samo… jak nie jestes pyskata i leniwa to praca jest ok i kierownicy tez ok
    ReviewUserIcon
    Alishia

    06.10.2021 14:06

    Pracownik

    My też bylismy w tej pralni z narzeczonym i nie mogliśmy narzekac. Wiadomo, ze nikt tam nie jedzie odpoczywać, tylko pracować ale warunki są serio spoko. Na pewno są cięższe prace zdecydowanie.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    06.10.2021 00:19

    Pracownik

    Ja z takim pytankiem jak ktoś chce wyjechac sam to jest taka możliwość ? Czy raczej nie ma pokoi pojedynczych?
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    05.10.2021 23:43

    Pracownik

    Ciekawy temat ktoś poruszył na dole z tym urlopem Mam takie dopytanie jak wezmę po 3 mies pracy, 2 dni urlopu to będzie to urlop płatny tak jakbym w ten dzień normalnie pracował i nic nie będę stratny tylko tą premię frekwencyjna(100 euro )strace i wypłata będzie pomniejszona tylko o 100 euro dobrze to pojmuję ?
    ReviewUserIcon
    Mat

    04.10.2021 21:22

    Kandydat

    Wyjechał ktoś do pracy z tego biura bez swojego samochodu? Czy to możliwe?
    ReviewUserIcon
    Hustas

    05.10.2021 21:39

    Pracownik

    Na pewno tak ale potem musisz liczyć na czyjaś łaske ze cię będzie ktoś woził oczywiście za zrzutkę do paliwa ale jeśli ten ktoś weźmie sobie urlop lub będzie chory to jestes na lodzie i musisz szybkością ogarniać dlatego polecam ci lepiej w Polsce sie z kims zgrać lub pojechac z jakimś kumplem i mieć sobie auto i najbezpieczniej
    ReviewUserIcon
    Piter

    05.10.2021 13:00

    Kandydat

    Chciałbym wyjechać przez MG na projekt Edeki Chciałbym żeby przy tej opinii nie było hejtu Pomagajmy sobie wspólnie Ktorą lokalizację polecacie? Jakie są normy? Jakie są warunki mieszkaniowe? Ile można zarobić mniej więcej? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Edekaner

    05.10.2021 19:14

    Pracownik

    Langenweddingen zawsze dużo godzin a jak mniej to i tak ci wyriwanaja No i masz blisko polski obok jest jeszcze Osterweddingen
    ReviewUserIcon
    Hustas

    05.10.2021 21:35

    Pracownik

    Polecam Magdeburg
    ReviewUserIcon
    Monika

    05.10.2021 21:12

    Pracownik

    Cześć, piszę w nietypowej sprawie. Niestety chłopak, z którym miałam jechać do Forchheim (okolice Norymbergii) na produkcję pralinek od 11.10, nie może się ze mną wybrać z przyczyn losowych. Mieliśmy jechać jego autem, więc w tej chwili nie mogę podjąć pracy przez brak mobilności. Czy jest jakaś chętna do pracy w tym terminie osoba posiadająca auto? Oczywiście dokładam się do paliwa na dojazdy do pracy po połowie, jestem spokojna i niekonfliktowa, więc nie będzie ze mną się ciężko mieszkało, nie palę, nie piję, 31 lat :) Zdecydowane na wyjazd osoby proszę o kontakt na maila [email protected]. Pozdrawiam!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    27.09.2021 12:02

    Kandydat

    Witam! Jestem zainteresowany praca jako operator wózka widłowego przy branży automotive w bremem. Mogę prosić o jakieś opine?
    ReviewUserIcon
    MARJO

    02.10.2021 10:37

    Kandydat

    Ja tez chce tam jechać ale od listopada. Ty kiedy? Daj znać jak już tam Będziesz jak wyglada praca l. Ja mam małe doświadczenie ale uprawnieni zrobiłem No i nie znam języka ale podobno nie trzeba
    ReviewUserIcon
    from the east to the west

    05.10.2021 19:31

    Pracownik

    Dowiedziałeś się czegoś, bo też chciałbym tam jechać?
    ReviewUserIcon
    gosc123

    05.10.2021 10:59

    Kandydat

    Witam czy osoby nie mobilne maja szansę dostać pracę??
    ReviewUserIcon
    snake

    05.10.2021 13:39

    Pracownik

    Jak się z kimś dogadasz na dojazdy to tak.
    ReviewUserIcon
    M

    05.10.2021 18:02

    Kandydat

    czasem ogłaszają się na forum osoby które mają samochód i nie chcą jechać same. Można się dogadać co i jak z transportem. Warto zaznaczyć z jakiego sie jest województwa, ew. miasto. Jak się dogadacie to uda się tak, że wyjeździecie na jeden projekt.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    04.10.2021 16:05

    Kandydat

    Praca Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy - Niemcy (Monachium) Ktoś coś wie więcej na temat tej pracy, a może ktoś już tam pracuje i napisze jak tam wygląda? Czy się opłaca? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    bartuss

    04.10.2021 16:01

    Kandydat

    Praca Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy - Niemcy (Monachium) Ktoś coś wie więcej na temat tej pracy, a może ktoś już pracuje i powie jak to wygląda? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ghh

    29.09.2021 11:28

    Kandydat

    Witam, czy ktoś już pracuje na produkcji Książek w okolicach Kassel? Jak z praca i z zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Wojtek89

    02.10.2021 10:41

    Kandydat

    Tez chętnie sie podepnę pod to pytanie !!:) gdzie to jest? Jest mega stawka jak na produkcje i pytanie ile godzin sie pracuje i ile wychodzi na rękę? Ktoś napisze?
    ReviewUserIcon
    WWA

    24.09.2021 14:46

    Pracownik

    Witam mam pytanie robię 2 sezon na produkcji slodyczy w Wernigerode istnieje możliwość przejścia na niemiecka umowę czy nie bardzo pytam ponieważ chciałbym pracować cały rok a nie zjeżdżać po kilku miesiącach bo trzeba mieć przerwę
    ReviewUserIcon
    Gosia

    02.10.2021 10:33

    Pracownik

    Nie trzeba znać, 90% nic nie kuma po niem ale jest tyle Polaków od lat tutaj ze wszystko jakoś funkcjonuje normalnie. A jak nie to dzwonisz do agencji lub brygadzistki na miejscu która jest Polka Pani Asia bardzo mila kobieta i ona cię wprowadza w 1 dzień itd
    ReviewUserIcon
    Kubaszek

    02.10.2021 10:35

    Pracownik

    Nie ma żadnych norm ale jak masz dwie lewe ręce i leniwa jestes to cię zwolnią po prostu ale to trzeba być na prawdę lewym :D a co domjezyka to nie trzeba w sumie robisz to samo proste jakieś rzeczy na produkcji, grafik i wszystko dostajesz od MG No i jest ta koordynatorka tutaj jeszcze. My akurat mieszkamy u właściciela który mówi tez trochę po polsku bo miał żonę Polkę wiec w sumie tutaj na każdym kroku Polacy gdzieś

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Bartek

    29.09.2021 06:50

    Kandydat

    Robi ktoś przy produkcji napojów w sttutgarcie ? Można prosić o opinie jak tam jest
    ReviewUserIcon
    Elza

    30.09.2021 12:23

    Pracownik

    Jest spoko, fajna praca i lekka
    ReviewUserIcon
    Kvsendjx

    02.10.2021 10:31

    Kandydat

    Gdzie to jest dokładnie jaka miejscowość ? Stuttgart stricte czy okolice ? Bo mieszkam w statuttgart
    ReviewUserIcon
    Joanna

    24.09.2021 18:32

    Kandydat

    cześć czy może się ktoś wypowiedzieć coś więcej na temat pracy w Lippstad, praca w laboratorium przy orchideach? A może ktoś się wybiera w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    Ooola

    30.09.2021 14:04

    Kandydat

    Cześć, ja się wybieram. Wyjeżdżam 3.10.2021 a 4.10 mam zacząć pracę.
    ReviewUserIcon
    Beata74

    02.10.2021 10:31

    Były pracownik

    maja znów te storczyki ???? Idealna praca! Byłam dwa lata temu! Cisza spokój siedzisz sobie przy biureczku i bawisz sie z tymi sadzonkami. Ktoś napisze czy jest ktoś ze starej ekipy? Kto jestnkierownikiem terz na hali? Te same osoby? Sa dalej te Polki ? Gdzid jest zakwaterowanie ? Tez w lippsztad ?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    28.09.2021 17:29

    Kandydat

    Wybieramy się do Niemiec z agencja, czy może się ktoś wypowiedzieć jak jest z mieszkaniami? Czy jest potrzeba zabrac coś ze sobą typu garnki, suszarka do prania, pościel itp? I jak wyglada sytuacja z podatkiem drogowym w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    ola123

    30.09.2021 17:45

    Pracownik

    A i suszarkę warto mieć swoją, ponieważ tak jak u nas są tylko w pralni 3 sztuki na całą kamienice, także. często bywa że wszystkie są zajęte i trzeba suszyć w pokojach w których nie ma za dużo miejsca.
    ReviewUserIcon
    Maja

    02.10.2021 10:29

    Były pracownik

    U nas było wszystko od sztućce po pościel i ręczniki ale słyszałam ze to zależy od właściciela obiektu i pensjonatu i tez wzięłam ze sobą trochę rzeczy na wszelki wypadek. Sama byłam świadkiem jak Polacy pobrali sobie ze sobą jakieś sztućce i talerze który były na stanie hotelu …. niestety życie i nasi rodacy czasami sie tak zachowują. Aha jedno mi sie sprzydało!!! Czajnik elektryczny bo był jeden i bardzo mały. A gdzie jedziesz na jaka ofertę ? My byliśmy na edece niedaleko Oldenburga a teraz mamy przerwę i od nowego roku znów chcemy na jakiś magazyn może edeka albo ten z karma dla zwierząt kolo lubeki co maja bo jesteśmy z północy polski zachodniopomorskie
    ReviewUserIcon
    Sebek

    29.09.2021 20:14

    Pracownik

    Witam mam pytanko do ludzi którzy trochę robią przez agencję Jak chce z dziewczyna zjechać na urlop na weekendzie(2 dni wolnego ) i chce wziąć dodatkowo 2 dni urlopu to jest to urlop płatny za który by mi nie przepadły dniówki w robocie i przepada tylko premia frekwencyjna 100 euro ? Dobrze to rozumiem?
    ReviewUserIcon
    Nowicjusz

    01.10.2021 19:00

    Pracownik

    Podbijam pytanie
    ReviewUserIcon
    Gh

    02.10.2021 00:09

    Inne

    Tak jest to płatny urlop i przepada Ci premia frekwencyjna
    ReviewUserIcon
    Kamilo2892

    01.10.2021 12:48

    Kandydat

    Szukam osoby z autem chętnej wyjechać na magazyny w Niemczech. Ja jestem chętny lecz brak auta. Chętny niech pisze na e-mail [email protected] dogadamy wszystko
    ReviewUserIcon
    On

    01.10.2021 11:38

    Były pracownik

    Bardzo dobra agencja. Kwatery jak na warunki pracownicze naprawdę niezłe. Praca nawet nie taka ciężka jakbym się spodziewał. Trafiłem na spoko ludzi, okazało się, że te wszystkie historie o jakiś odpałach na mieszkaniach pracowniczych i samych alkusach to totalne plotki. Było z kim pogadać, dymka puścić, a to też istotne dla mnie, bo jechałem sam i bałem się, że nie będzie do kogo gęby otworzyć Myślę, że wrócę i kiedyś jeszcze z nimi pojadę, tym razem z narzeczoną, bo na pierwszy raz nie chciałem jej brać, bo wiecie, różne hisotrie o agencjach krążą i nie chciałem ryzykować. Ale jak już są sprawdzeni to inna sprawa.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    30.09.2021 23:26

    Pracownik

    Czy są tu jakieś Panie które w najbliższym czasie będą wyjeżdżać do pracy? Jeszcze nie mam wybranej oferty. Z kimś będzie raźniej. Oto mój MEiL- [email protected]
    ReviewUserIcon
    Siama

    28.09.2021 17:16

    Kandydat

    Witam Czy wybiera się ktoś na magazyn do miejscowości Gohl na projekt na magazynie z produktami dla zwierząt od 4 października?
    ReviewUserIcon
    ????

    30.09.2021 00:21

    Kandydat

    Hej, wybieramy się z chłopakiem :)
    ReviewUserIcon
    xx

    30.09.2021 21:25

    Kandydat

    witam, wraz z chłopakiem wybieramy się tam
    ReviewUserIcon
    Janek

    30.09.2021 19:00

    Kandydat

    Witam Wybiera się ktoś na praliny w miejscowości Norymberga ? Bądź czy są tu osoby, które tam pracują ?
    ReviewUserIcon
    Agaaa

    10.08.2021 11:30

    Kandydat

    Cześć, czy jakaś dziewczyna wyjeżdża w najbliższym czasie do pracy przez tą agencję? Ja zamierzam jechać, jeszcze nie kontaktowałam się po konkretną ofertę, ale pytam bo będę jechać sama, a wiadomo we dwie zawsze raźniej. Wyjechać chce jak najszybciej. Samochód swój mam :)
    ReviewUserIcon
    Kika

    24.09.2021 16:31

    Kandydat

    możesz coś więcej napisać o tym projekcie? jak to dopkładnie wygląda, bo z tego co w ofercie czytam to praca w skupieniu i w labolatorium. Ile można zarobic na czysto i czy jest możliwość dodatkowych godzin, weekendów .
    ReviewUserIcon
    Kobieta30

    28.09.2021 13:02

    Pracownik

    Hej szukasz jeszcze chętnej osoby do wyjazdu ?? Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Nikka

    24.09.2021 15:33

    Kandydat

    heja, czy może ktoś szepnąć kilka słów na temat pracy w laboratorium przy produkcji sadzonek orchidei - Lippstad. Ewentualnie pomocnik na magazynie z produktami dla zwierząt - Göhl ( tam wymagaja podjęcia pracy na min kilka miesięcy) Jest tu ktoś z okolic podkarpacia, kto może w najbliższym czasie chciałby wyjechać do Niemiec? wstępnie chciałabym wyjechać początkiem października, jechałabym sama więc mam miejscówki jakby ktoś był chętny. Może jest ktoś kto chce wyjechać do pracy, ale nie chce jechać sam - we dwójkę zawsze raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Kasia S

    27.09.2021 19:39

    Kandydat

    Cześć :) ja właśnie się wybieram do pracy w laboratorium sadzonek orchidei (Lippstadt) i jeśli też się tam wybierasz i masz jeszcze miejsce w samochodzie, to chętnie się dołączę i zrzucę na transport. Mój email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Edziu

    25.09.2021 09:20

    Pracownik

    Siemka mam pytanie czy jak skończy się projekt tzn jak wysyłają ludzi na obowiązkową przerwę 2-3 miesięczną jak się robi przez agencję to czy można odrazu jechać na inny projekt ? Czy trzeba mieć ogólnie przerwę 2-3 miesiące i nie można jechać przez tą agencję na inne projekty przez ten okres
    ReviewUserIcon
    Marcin WWA

    23.09.2021 21:13

    Pracownik

    Witam mam pytanie czy na projekt przy czkoledkach w wernigerode można wyjechać z kolegami(3) czy raczej przyjmują tylko pary(kobieta,mężczyzną)
    ReviewUserIcon
    Lechu

    24.09.2021 14:48

    Pracownik

    Można wyjechać zdarzają się takie przypadki ale raczej musicie wyjechać we 2 ponieważ nie ma pokoi 3 osobowych
    ReviewUserIcon
    Darek

    24.09.2021 05:53

    Kandydat

    Witam. Na święta firma pozwala normalnie zjechać do rodziny czy trzeba tam siedzieć i robić? Pozdraiwm
    ReviewUserIcon
    Tymon

    24.09.2021 13:58

    Były pracownik

    To juz raczej musisz ustalać indywidualnie z osobami decyzyjnymi, ale jesli byś w te dni pracował, na pewno byłaby placona wyższa stawka.

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.