opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 168 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 42
    • 43
    • 44
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.10.2021 11:52

    Kandydat

    Czy ktoś pracował na produkcji pieczywa dietetycznego BIO okolice Norymberga jakieś opinie
    ReviewUserIcon
    WążRzeczny

    05.11.2021 12:35

    Pracownik

    Warunki dla mnie OK jak na pracę wyjazdową. Nie spotkałem się z jakimiś masakrami jeszcze.
    ReviewUserIcon
    osiem_zapałek

    09.11.2021 08:17

    Pracownik

    Współlokatorów trzeba trzymać w ryzach czasem, żeby resztki pizzy nie zaczęły po pewnym czasie uciekać o własnych siłach, ale samo mieszkanie spoko.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    05.11.2021 15:48

    Kandydat

    Jak wyglądają zakwaterowania ile osób na domku ktoś coś wie
    ReviewUserIcon
    Zasko

    08.11.2021 13:55

    Pracownik

    ja byłem z dziewczyną i normalnie mieliśmy odobny pokój i z tego co gadałem z ludźmi to też mieli tak dla siebie, więc chyba pomyliłeś fora kolego
    ReviewUserIcon
    Ireneusz

    08.11.2021 16:54

    Pracownik

    ja bodajże w 1984 roku... tak..
    ReviewUserIcon
    Elza

    04.11.2021 12:00

    Pracownik

    Komponenty medyczne byl ktos pracuje tam moze, jak ta praca tam wyglada a jak ze znajomoscia jezyka czy podstawy wystarcza czy trzeba byc komunikatywn
    ReviewUserIcon
    Maksymilian

    22.10.2021 07:03

    Były pracownik

    Robiłem może maks 3 tyg w wernigerode na produkcji slodyczy nie polecam dali mnie na rdg i tam takie tempo że nie idzie wytrzymać robisz na 3 maszyny czasem bo niemcy są leniwi i nie pomagaj
    ReviewUserIcon
    Kkk

    22.10.2021 08:59

    Były pracownik

    Zgadzam się w 100% co do tej taśmy jest kompletna masakra również tam pracowaliśmy i były problemu oczywiście nikt nic z tym nie robił....
    ReviewUserIcon
    Rdg

    04.11.2021 09:39

    Pracownik

    Rowniez tam bylem ja latałem na 5 maszyn i sam paletowałem , po czasie juz w czasie zniany zbieralo mi sie na wymioty ze zmeczenia , chyba jedno z najbardziej krytycznych produkcyjnych stanowisk we wschodnich niemczech

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Dobi

    08.10.2021 18:05

    Kandydat

    Cześć mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na pralni? mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kaya27

    29.10.2021 17:02

    Pracownik

    Praca banalna jakich mało byliśmy na produkcji wcześniej teraz pralnia pod dreznem i jak ktoś tej pracy nie czai tzn ze nigdy wcześniej nie miał okazji pracować a w domu mama za niego pranie składała xdx
    ReviewUserIcon
    Anonim 36

    03.11.2021 12:22

    Pracownik

    Czy ktoś się orientuję po jakim czasie od zakończenia umowy z Mg Solutions można przejść na umowę klienta u którego się pracowało ?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    29.10.2021 14:08

    Kandydat

    Witam. Pracował ktoś jako: Pomocnik produkcji czekolady? Wernigerode ?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    31.10.2021 00:22

    Pracownik

    Pracuje 2 sezon praca spoko nie ma nic skomplikowanego wystarczy przychodzić do roboty i trochę się angażować to będzie dobrze Co do mieszkań to zmieniliśmy sezon temu na inne bo trafiliśmy do dziadka Tica ale on z byle czego problem robi wiec musieliśmy sie z dziewczyną przenieść na inne zakwaterowanie bo czasem facet był do nie zniesienia Na ogół jest w porządku polecam pracę i agencję bo rzadko można tak trafić przez agencję troszczą się o każdy szczegół można zadzwonić z problemem a będzie wiadomo że go spróbują rozwiązać pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Maria

    02.11.2021 13:55

    Kandydat

    Dzięki za opinię bez hejtu. Dziadek poprawił mi nastrój, ale wiadomka, że idealnie nie ma nigdzie, ale z tego co piszesz warunki są bardzo ok, a właśnie myślimy czy by sie nie wybrać z chłopakiem.
    ReviewUserIcon
    Kormoran

    27.10.2021 08:16

    Pracownik

    Wyjechałem, warunki były okej. Wszystko tak jak powinno być, nie było problemu, żeby się skonsultować jeśli czegoś nie wiedziałem. Miłe zaskoczenie, bo raz już się naciąłem na inną agencję...
    ReviewUserIcon
    Majka

    29.10.2021 17:03

    Pracownik

    Potwierdzam bardzo mola agencja i aż w szoku z mężem byliśmy ze tk sie martwią bo inne agencja tylko zatrudnia a potem kontaktu brak. A gdzie pracujesz ? My na magazynie pod Oldenburgiem
    ReviewUserIcon
    Tomek

    27.10.2021 08:33

    Pracownik

    Witam dostałem z dziewczyna ofertę pracy w wernigerode jak tam jest ? Ciężka praca ? Zarobki jak wychodzą?
    ReviewUserIcon
    BezNicka

    28.10.2021 17:43

    Były pracownik

    Tak,zgoda ludzie są różni jak wszędzie,bez urazy ale chyba nie byłes na projekcie w Wernigerode o którym wspominał kolega który pytał jak tam jest,ja niejednokrotnie byłam swiadkiem powiedzmy niezbyt kulturalnego zachowania,(usunięte przez administratora)mnie również interesuje wyłącznie praca a jednak nie sposób pewnych rzeczy przemilczeć,Jesli Cię to interesuje to dalsze szczegóły na maila,tutaj nic więcej nie napiszę bo różni ludie to czytają.
    ReviewUserIcon
    Majka

    29.10.2021 17:01

    Pracownik

    Pffff totalna bzdura nigdy nie widziałam żeby koordynatorka na miejscu kogoś złe traktowała a na odwrót to ludzie jej wchodzą na głowę bo czasem jest dla ludzi za dobra a jak sie postawi to wtedy zła koordynatorka. Porażka!!! Nigdy nie miałem z ni problemów a wcale nie jestem jej „gwardia” ;)
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    29.10.2021 14:31

    Kandydat

    Witam. Pracował ktoś jako : Pomocnik produkcji czekolady Wernigerode?
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    26.10.2021 11:20

    Kandydat

    Cześć. Czy jest tutaj spokojna osoba bez nałogów, która chcialaby wyjechac ze mna do pracy do Niemiec? okolica bez znaczenia, jestem mobilny.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    26.10.2021 16:35

    Kandydat

    Też szukam osoby do wyjazdu. Napisz mi na maila [email protected] to się dogadamy.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    27.10.2021 20:27

    Kandydat

    Hej Kolego. Ja jestem spokojny, bez nałogów i chcę wyjechac na stałe do Niemiec. Powiedz mi tylko ile masz lat,bo ja nie jestem już pierwszej młodości. Pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    Ania

    23.08.2021 20:14

    Kandydat

    Witajcie. Czy ktoś z Was pracował jako Pomocnik w pralni przemysłowej w Geithain? Jeżeli tak, to napiszcie proszę kilka słów na temat warunków pracy i zakwaterowania. I czy polecacie tę pracę czy raczej nie? Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Miki25

    28.08.2021 11:18

    Pracownik

    Praca jak praca składanie sortowanie wieszanie itd trzeba być idjota żeby sobie tam nie radzić a już byli tutaj tacy xd xd xd
    ReviewUserIcon
    marti

    26.10.2021 16:56

    Kandydat

    Podpinam się do pytania, może ktoś się wypowie?
    ReviewUserIcon
    MaM

    22.09.2021 13:16

    Kandydat

    Hej, jaka ofertę najbardziej polecacie jesli chodzi o prace dla par? Czy planuje ktoś wybrać się w październiku?
    ReviewUserIcon
    Wak

    20.10.2021 13:08

    Pracownik

    najlepiej sobie właśnie porównać z innymi, a nie tak od razu doszukiwać sie wszystkiego co złe po kilku innych widze ogromną różnicę na plus
    ReviewUserIcon
    Aska

    26.10.2021 12:39

    Były pracownik

    nie powiedziałabym, że taka banalna, ale na pewno lepsza niż na produkcji
    ReviewUserIcon
    Ddd

    21.10.2021 19:51

    Kandydat

    Pomocnik (m/k) na magazynie spożywczym Ktoś był? Może wypowiedzieć się jak praca? Na czym dokładnie polega ? Ile godzin ? Jak wychodzą zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Martyna

    22.10.2021 17:13

    Kandydat

    Podpinam się do pytania, też mamy zamiar jechać
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    26.10.2021 11:12

    Pracownik

    Również przyłączam się do pytania, będę wdzięczny za info
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Karlsdorf-Neuthard

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    26.10.2021 11:06

    Kandydat

    Hej, zastanawiam się nad wyjazdem do pracy w okolice Monachium (Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy) czy ktoś był / jest obecnie i może napisać jak to tam wygląda?
    ReviewUserIcon
    Kobieta30

    28.09.2021 12:58

    Pracownik

    Witam :) Czy jest tutaj osoba ,która chcialaby wyjechac ze mna do pracy do Niemiec? Najlepiej jakby miała samochod ,bo ja niestety nie mam prawa jazdy :(
    ReviewUserIcon
    llll

    22.10.2021 17:41

    Pracownik

    @daga podaj jakis namiar do siebie, tez szukam jakies chetnej osoby na wyjazd
    ReviewUserIcon
    Kobieta30

    25.10.2021 11:01

    Były pracownik

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kasia

    24.10.2021 09:16

    Kandydat

    Praca koło Lipska na sortowaniu warzyw i owoców czy ktoś wie jak tam jest
    ReviewUserIcon
    Dooomi

    25.10.2021 10:33

    Pracownik

    Jeśli chcesz czegoś się dowiedziec to śmiało pisz ???? Podaje maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ola

    22.10.2021 11:53

    Kandydat

    Ile trzeba czekać na telefon od nich jeśli już za aplikowałeś na daną ofertę ktoś coś wie
    ReviewUserIcon
    DUT

    22.10.2021 13:10

    Pracownik

    ja w zasadzie nie czekałem, bo zgłosiłem się przez telefon i od razu umówiłem się na rozmowę
    ReviewUserIcon
    Olo

    12.10.2021 14:50

    Były pracownik

    Bardzo fajna agencja, miło wspominam i myślę jeszcze w przyszłości pojechać z nimi na jakiś projekt. Szkoda tylko że trzeba mieć 30 dniowy okres ubezpieczenia przed rozpoczęciem u nich pracy,mam nadzieję że może niedługo się to zmieni.
    ReviewUserIcon
    ash

    18.10.2021 12:51

    Pracownik

    Zwłaszcza, że serio warto
    ReviewUserIcon
    francuzik

    21.10.2021 11:22

    Pracownik

    Ja trafiłem na spoko warunki i nie narzekałem. Też trafili się fajni ludzie którzy nie robili bałaganu ani hałasu zbytnio więc w miarę przyjemnie się żyło.
    ReviewUserIcon
    Gabi

    19.10.2021 14:35

    Pracownik

    Praca koło Lipska na sortowni warzyw i owoców? Ktoś coś wie jak tam jest ?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    19.10.2021 23:22

    Kandydat

    Też bym chciała wiedzieć
    ReviewUserIcon
    On35

    19.10.2021 13:20

    Pracownik

    Witam :) Wybiera się ktoś na jakiś projekt w listopadzie ?? Nie mam auta ale szukam jakiś fajnych i pozytywnych ludzi :) Chyba jak każdemu zależy mi na spokojnych wspolokatorach .Projekt jest mi obojętny i miejsce .Jak coś to piszcie , zawsze można się dogadać . [email protected] Pozdrawiam Przemek :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Zohan

    29.09.2021 23:18

    Kandydat

    Cześć mam pytanie odnośnie pracy na pralni ile wychodzą zarobki miesięcznie po odtrąceniach przy stawce 10,45E brutto? był ktoś na takim projekcie i może się wypowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Iwona

    16.10.2021 16:07

    Kandydat

    Proszę priv na messenger
    ReviewUserIcon
    ash

    18.10.2021 12:49

    Pracownik

    jak niby ma cię znaleźć? chyba trochę za mało danych...
    ReviewUserIcon
    Marek

    16.10.2021 23:42

    Były pracownik

    Czy Pan Jakub dalej jest koordynatorem w edece w Oldenburgu?
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    18.10.2021 11:37

    Pracownik

    Tak
    ReviewUserIcon
    Bezname

    18.10.2021 11:27

    Kandydat

    Witam. Był ktoś na sortowaniu owoców w Lipsku. Jakieś opinie na temat tej pracy
    ReviewUserIcon
    Boco

    17.10.2021 18:02

    Pracownik

    Witam , czy może sie ktoś wypowiedzieć na temat pracy przy produkcji papieru ( okolice kassel ) . Praca miała sie zacząć 4.10 czy wymagany jest tam język niemiecki ?
    ReviewUserIcon
    Jakub

    16.10.2021 19:32

    Pracownik

    Mam pytanko jak ktoś z pary zrezygnuje to można zostać na projekcie? W związku z tym za mieszkanie płaci się tyle samo czy są podwojone koszty ???
    ReviewUserIcon
    8888888

    13.10.2021 11:09

    Kandydat

    Czy jedzie ktoś swoim samochodem z tą agencją i ma wolne miejsce? Ja jestem z woj. Lubelskiego.
    ReviewUserIcon
    karzeł

    15.10.2021 01:01

    Kandydat

    daj ig

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Maro

    04.10.2021 05:08

    Kandydat

    Witam na jakie zarobki można liczyć przy produkcji slodyczy w wernigerode?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.10.2021 19:43

    Były pracownik

    Powiedziałabym że jest odwrotnie praca lekka i monotonna fizycznie się nie z męczysz ale psychicznie już możesz....
    ReviewUserIcon
    S

    14.10.2021 22:22

    Pracownik

    Dokladnie potwierdzam w 100%
    ReviewUserIcon
    Karo

    14.10.2021 17:59

    Pracownik

    Czy jest ktos w kassel na tych książkach i wypowie sie jak tam jest czy ciężko normy jakies czy coś za zbędne komentarze wielkie dzięki
    ReviewUserIcon
    Kkkk

    07.10.2021 13:35

    Kandydat

    Wybieram się z chłopakiem przez tą agencje do pracy ... I pytanie jakie są warunki mieszkaniowe co trzeba zabrać z sobą i w ile osób się mieszka
    ReviewUserIcon
    Fajna

    13.10.2021 12:03

    Pracownik

    No i jak masz jakiś problem to zawsze można zadzwonić i coś zaradzą. A to nie jest takie oczywiste przy agencjach
    ReviewUserIcon
    Age

    14.10.2021 13:38

    Pracownik

    My byliśmy zadowoleni i nie słyszalam, żeby inni narzekali, więc uderzaj śmiało
    ReviewUserIcon
    MarcinL

    13.10.2021 11:38

    Kandydat

    Cześć. Mam 24 lata, szukam chętnej osoby do wspólnego wyjazdu do pracy w Niemczech z własnym samochodem (sam go nie posiadam, ale prawo jazdy mam). Praca do ustalenia, wyjazd jak najszybciej, na 6-8 miesięcy. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    MarcinL

    13.10.2021 11:34

    Kandydat

    Cześć. Mam 24 lata, chłopak. Szukam chętnej osoby do pracy w Niemczech z samochodem (sam go nie posiadam, ale prawo jazdy mam). Praca do ustalenia (preferowałbym prostą pracę w stylu praca w fabryce słodyczy), wyjazd jak najszybciej, na 6-8 miesięcy. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    MarcinL

    13.10.2021 10:26

    Kandydat

    Cześć. Szukam chętnej osoby do pracy w Niemczech z samochodem (sam go nie posiadam, ale prawo jazdy mam). Praca do ustalenia (preferowałbym prostą pracę w stylu praca w fabryce słodyczy), wyjazd jak najszybciej, na 6-8 miesięcy.
    ReviewUserIcon
    marshad

    13.10.2021 09:54

    Kandydat

    Cześć. Mam 24 lata, chłopak. Szukam chętnej osoby do pracy w Niemczech z samochodem (sam go nie posiadam, ale prawo jazdy mam). Praca do ustalenia (preferowałbym prostą pracę w stylu praca w fabryce słodyczy), wyjazd jak najszybciej, na 6-8 miesięcy. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    8888888

    12.10.2021 21:38

    Kandydat

    Czy ktoś ktoś z woj. lubelskiego zamierza wyjechać do pracy przez tą agencje swoim samochodem? Ja chciałbym wyjechać i szukam kogoś z samochodem. Kosztami paliwa dzielimy się na pół oczywiście.
    ReviewUserIcon
    Olala

    12.10.2021 18:29

    Pracownik

    Hej czy jest tutaj ktos z województwa pomorskiego kto ma samochód i chcialby ze mna wyjechac do pracy ? :) Jeśli tak proszę o kontakt na adres email [email protected]
    ReviewUserIcon
    marluk

    12.10.2021 14:10

    Kandydat

    Cześć. Poszukuję chętnej osoby z samochodem na wspólny wyjazd do pracy w Niemczech, ponieważ sam samochodu nie posiadam (prawo jazdy mam). Wyjechać chciałbym jak najszybciej, na okres 6-8 miesięcy, praca do ustalenia. Kontakt na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    marshad

    12.10.2021 13:06

    Kandydat

    Cześć. Poszukuję osoby z samochodem na wspólny wyjazd do Niemiec (sam go nie posiadam, ale prawo jazdy mam). Chciałbym wyjechać jak najszybciej, na okres 6-8 miesięcy. Praca do ustalenia. Kontakt na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    marshad

    12.10.2021 12:52

    Kandydat

    Cześć. Poszukuję osoby na wspólny wyjazd do Niemiec z samochodem (posiadam prawo jazdy,ale sam samochodu nie mam). Chciałbym wyjechać jak najwcześniej, na okres 6-8 miesięcy, praca do ustalenia. Kontakt na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Hubert

    11.10.2021 13:58

    Kandydat

    Wybiera się ktoś do Bremy jako operator wózka widłowego w branży automotive ? Ewentualnie czy ktos ma opinię na temat tego jak wygląda tam praca ?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.10.2021 11:01

    Kandydat

    witam Rozważam z chłopakiem wyjazd do Lipska na sortownie owoców. Czy ktoś jest albo był zatrudniony na tym stanowisku w Lipsku i może opisać jak wygląda praca? Czy jest gwarancja liczby godzin, czy są możliwe nadgodziny, średnie zarobki, warunki mieszkaniowe ( ile osób mieszka mniej więcej w mieszkaniu

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.