MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Ediii

Wybiera się ktos do pracy na produkcje przyborów szkolnych i zeszytów?

nick
@Ediii

W jakiej to lokalizacji?

sindi
@nick

w Hanower widziałem taką ofertę

sindi
@Ediii

i też się zastanawiam nad tą ofertą

Kinga

Witam, czy pracował ktoś na pralni w Postdam? Jesli tak, to proszę napisać jak wygląda tam praca????

IDIANA

Wybiera się ktoś do Lippstadt Pracownik laboratorium - produkcja sadzonek Miasto: Lippstad (Niemcy)??

@IDIANA

ja tam byłam kiedyś

@IDIANA

i z mojej perspektywy spoko miejsce

weisseugeniusz1984@gmail.com

Czy jest w Łodzi wasze biuro

nick
@weisseugeniusz1984@gmail.com

Z tego co wiem, to jest w Krakowie

@nick

i chyba tylko tam nie?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Nana

Hej ktoś wybiera się 1 sierpnia do pracy okolice Bremy miejscowość Wiefelstede na magazyn z nabiałem ?

Xx

Hej czy ktoś trafił do pracy na magazyn w Mittenwalde? jakieś opinie? I jak z mieszkaniami? Pozdrawiam

Albedo

Szukam osoby do wspólnego wyjazdu w okolicach sierpnia, z własnym autem i prawem jazdy,

Zibi
@Albedo

Posiadam wolne miejsce wyjeżdżam 1 sierpnia

@Zibi

O super, napisz na pawelekb12@gmail.com

@Zibi

Siema napisz do mnie na pawelekb12@gmail.com

W

Czy był ktoś może na komisjonowaniu napojów w Oldenburg?

wybierasz się tam?

też się zastanawiam

@W

i właściwie to spoko byłoby z kimś a nie samemu

@nun

Witam, też się zastanawiam nad podjęciem pracy na tym magazynie, jeżeli masz własny samochód to jestem chętny do wyjazdu na początku sierpnia ????

@nun

Witam też zamierzam wyjechać i szukam osoby z autem do wspólnego wyjazdu, jeżeli jesteś zainteresowany napisz pawelekb12@gmail.com

Ninaa

Cześć , czy wyjeżdżam ktoś może na projekt na automotiv do Bockenem ?

Xxxx

Czy wybiera się ktoś może od 1 sierpnia do pracy na magazynie przy nabiale nocki 23-6 rano .

Przemek

Szukam kogoś normalnego do wspólnego wyjazdu ,chcącego zarobić trochę kasy. dlugi2585@interia.pl

Klotka

Hej, czy firma nie robi problemów z meldunkiem? Ktoś coś wie?

iz

z meldunkiem?

iz

dlaczego niby?

@Klotka

Ale meldunek to nie ich sprawa więc z jakiej racji mają robić problem

Aszik25

W końcu lojalna i uczciwa agencja!!!

Angelika

Wybiera się ktos do pracy na produkcje przyborów szkolnych i zeszytów?

Przyszły pracownik

Czy są jakieś problemy z urlopami pracując przez tą agencję?

Był ktoś na projekcie automotiv w Morsbach? Jakie odczucia, opinie?

Barbara
@Kandydat

A pytasz czemu, czyżby rekrutowali teraz znowu? Gdzie info jakieś jest w necie?

@Barbara

Tak dostaliśmy ofertę pracy i chcieliśmy się dowiedzieć czegoś więcej jak praca i mieszkanie

Młody G

Witam, czy ktoś wybiera się do pracy jako Komisjoner - pomocnik magazynowy w Osterweddingen pod Magdeburg na początku lipca?

Rayuki
@Młody G

Planuję się wybrać na podane stanowisko. Jednak upewniam się jeszcze co do opinii innych ludzi.

Hakim
@Rayuki

Witam ,pracujesz może już na tym stanowisku ? Jeśli tak możesz napisać jak tam jest ?

@Młody G

Jeśli nie boicie się ciężkiej pracy, nadgodzin i pracujących weekendów (nie wszystkie, ale zdarzają się coraz częściej) to dacie radę. Pieniądze spoko, atmosfera w pracy ujdzie, koordynatorzy na miejscu, zakwaterowanie (zależy gdzie traficie) też ujdzie.

domel
@pracownik

brzmi dobrze

Para

Kurde wszyscy potrącają ta agencje ze znajomych ale dzwonimy już od 2 tyg i ciężka się załapać gdzieś :/ ma ktoś jakiś nr inny niż 126565005? Jakiś bezpośrednio do koordynatorów czy coś ?

tisk
@Para

możesz jeszcze zawsze wysłać maila z prośbą o kontakt albo aplikację odrazu

@Para

no właśnie chyba w okresie wakacyjnym mają tłumy, tak to wygląda. mi też wszyscy polecali właśnie tę

@tisk

ale tak tylko zgaduje

NIKI
@szop

Czy w sprawie meldunku pomagają?Czy trzeba samemu?

Nn
@NIKI

Nic nie musisz sam robić, tylko podpisujesz ich papiery i odsyłasz

@NIKI

To zależy od koordynatorów na miejscu. Jeśli nie ma ich na miejscu to załatwiasz sam w Bürgerbüro, jeśli są to mogą pomóc.

Wyjazd sierpień

Hej, przymierzam się do wyjazdu za granicę do pracy, szukam konkretnej zdecydowanej osoby. Posiadam samochod na wyjazd. Najlepiej małopolskie, śląskie, dolnośląskie. Zainteresowanych proszę o kontakt email: polmen90@wp.pl

szop

Czy na zakwaterowaniu znajduje się pralka?

@szop

Czy raczej ręcznie trzeba?

Co

Nie jedziesz do Afryki tylko do Niemiec XD

Irena
@Co

rózne warunki na mieszkaniach sie spotykało, nawet 1 pralka na 15 osob to juz problem wiec wcale sie nie dziwie ze ktos o to pyta wiec jak jest ?

Heh
@Co

No, w niektórych miastach Niemiec można odnieść wrażenie że jest się w Afryce, więc to nie takie oczywiste ????????

Co
@Irena

Jak już masz projekt wybrany i wiesz pod jakim adresem będziesz mieszkać to najlepiej zadzwoń i zapytaj, w niektorych miejscach jest jedna pralka na mieszkanie a w innych dwie na kilka mieszkań. Raczej nie ma osoby ktora była na każdym projekcie żeby dokładnie ci sprecyzować ile będzie pralek. Mogę powiedzieć tylko że to porządna agencja i na pewno nie będziesz prac ręcznie ;)

Marika
@szop

Nie każde zakwaterowanie posiada pralkę, w większości miejsc trzeba płacić za pranie 4 euro

Kla
@Marika

Pierwsze słyszę, jestem na drugim projekcie i wcześniej w niektorych miejscach mieli pralkę dla siebie a w innych było pranie po 1 euro, teraz mam za 2 euro, skąd ci się wzięła "większość"?

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1936.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.