opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 171 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 49
    • 50
    • 51
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    M

    06.07.2021 13:57

    Kandydat

    hej, czy jak jadę w parze, to zostaniemy zakwaterowani wspólnie? czy jest szansa, żebyśmy pracowali na tych samych zmianach, nie będą tego utrudniać?
    ReviewUserIcon
    bbbb

    07.07.2021 21:22

    Pracownik

    Tak, będziecie zakwaterowani wspólnie i w umowie również stoi, że będziecie pracować na tej samej zmianie.
    ReviewUserIcon
    M

    08.07.2021 13:48

    Kandydat

    super! dziękuję
    ReviewUserIcon
    Loßburg produkcja napojów

    08.07.2021 10:35

    Kandydat

    Czy ktoś może pracuje w Loßburg? Byłabym wdzięczna za informację na ten temat,godziny,warunki,zakwaterowanie itd,dziękuję z góry za pomoc :)
    ReviewUserIcon
    Kto wie

    27.06.2021 21:25

    Pracownik

    Czy ktoś teraz jechał do firmy "lorel logistik gmbh"?
    ReviewUserIcon
    Loreal bremen

    03.07.2021 09:59

    Pracownik

    Po początkowych trudnościach z mieszkaniami wszystkich !! przenieśli na inne, odległości są różne lecz warunki już teraz dobre. Sama praca bardzo okej ..
    ReviewUserIcon
    bbbb

    07.07.2021 21:29

    Kandydat

    A jak wygląda praca? Jest to praca ze skanerem przy zbieraniu zamówień, czy jak?
    ReviewUserIcon
    pasieczka98

    07.07.2021 13:23

    Kandydat

    Hej, czy ktoś z was pracował może na chłodni (Hannover) i chciałby się podzielić opinią?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Inka93

    06.07.2021 20:44

    Inne

    czy ktoś wybiera się 11.07 do pracy do pralni i ma dwa wolne miejsca ?
    ReviewUserIcon
    Zera

    07.07.2021 12:19

    Kandydat

    też mi sie właśnie ta oferta pracy wyświetliła na facebooku.. ktoś tam był i może opowiedzieć? warunki na ogłoszeniu wyglądają naprawdę przyzwoicie
    ReviewUserIcon
    M

    03.07.2021 14:18

    Kandydat

    Cześć, szukam z koleżanką osoby, która ma samochód i chciałaby zabrać się z nami do pracy w tej firmie. Oczywiście dołożyłybyśmy się do paliwa
    ReviewUserIcon
    Izabell

    05.07.2021 10:44

    Pracownik

    Witam na jaki projekt i kiedy??
    ReviewUserIcon
    M

    06.07.2021 17:51

    Kandydat

    Najbardziej myślimy nad pracą na magazynie, ale możemy też rozważyć inne oferty. Wyjazd planujemy w najbliższym czasie. Napisz do mnie proszę na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karola

    04.07.2021 08:55

    Kandydat

    Czy pracował ktos w pralni i moglby sie wypowiedzieć na temat tej pracy?
    ReviewUserIcon
    Izabell

    05.07.2021 10:48

    Pracownik

    Wyrazila już Pani chęć w agencji na ten projekt?
    ReviewUserIcon
    Robert. M

    05.07.2021 15:04

    Pracownik

    Hej my sie wybieramy z siostra wlasnie na 12 nr tel.660678728
    ReviewUserIcon
    Vita

    05.07.2021 11:40

    Kandydat

    Hej, czy ktoś może pracuje przy pakowaniu i układaniu towaru (magazyn spożywczy i kosmetyczny) Hannover lub Bremen i mógłby mi powiedzieć coś więcej o tej pracy? Można pisać na maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ewka

    02.07.2021 17:50

    Kandydat

    Czy ktoś pracował na pakowaniu towaru na magazynie spożywczym/kosmetycznym i mógłby mi powiedzieć jak tam jest i jakie są zarobki?
    ReviewUserIcon
    Julka

    04.07.2021 16:05

    Kandydat

    Podpisał się pod pytanko. Jak wygląda zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Jan T.

    04.07.2021 13:15

    Pracownik

    Jakiś czas temu po raz 3 postanowiłem wyjechać za granicę do pracy. W końcu trafiłem na porządną agencję, praca jest ok, zarobki lepsze niż proponowali, szkoda że nie ma kawalerek ale mieszkanie które mi zaproponowali jest duże i trafiła nam się również osobna łazienka na pokój. Inni pracownicy i współlokatorzy też są ok. Mam nadzieję że będę mógł pracować na magazynie dłużej a już za miesiąc czeka mnie super podwyżka.
    ReviewUserIcon
    Majja

    02.07.2021 09:09

    Pracownik

    Jedzie ktoś z Kielc w ten weekend / niedziele?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.07.2021 13:50

    Pracownik

    Na jaki projekt jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Samanta

    02.07.2021 17:41

    Kandydat

    Hej hej ile czekaliście na telefon z agencji ?
    ReviewUserIcon
    Klaudia232

    03.07.2021 03:09

    Pracownik

    Jakieś 2 tygodnie. Zadzwonili zaraz końcem miesiąca.
    ReviewUserIcon
    Mario

    02.07.2021 09:17

    Pracownik

    To naprawdę dobra i lojalna agencja pracy, jakich niewiele na naszym polsko-niemieckim rynku. Pracuję już ponad dwa miesiące i za chwilę trzecia wypłata, poprzednie były na czas i w takiej wysokości jak się spodziewałem, nadmienię że oba pierwsze miesiące przepracowałem w całości, bez nieobecności i od 1szego do ostatniego dnia miesiąca. W pracy ok, wiadomo że trzeba pracować i na magazynie to praca fizyczna, ale nie mam żadnych zastrzeżeń bo na to się pisałem od początku wiedziałem że jadę do pracy. I duży plus za mieszkania, naprawdę bardzo spoko warunki jak za 200 EUR które potrącają. Polecam znajomym którzy zastanawiają się wyjechać do Niemiec, i jak ktoś się zastanawia, to naprawdę agencja godna polecenia.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    02.07.2021 18:07

    Pracownik

    Możesz coś więcej powiedzieć o samej pracy? Czy jest to praca na zmiany? Ile dni w tygodniu trzeba pracować i po ile godzin? Ile jest wolnych dni w miesiącu(weekendy są wolne Czy są potem oddawane dni w tyg za pracę w weekendy)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Komisjoner w magazynie logistycznym - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bydgoszcz

    WalletIcon

    14.53 - 20 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Gosia

    02.07.2021 11:14

    Kandydat

    Cześć czy ktos z was pracował w pralni przemysłowej z mgsolution? Jak praca i jak warunki? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. :)
    ReviewUserIcon
    Mat

    02.07.2021 00:00

    Kandydat

    Czy pracował ktoś lub pracuje jako wózkowy w Bremen? Jak wygląda tam praca czy jest ciężko?
    ReviewUserIcon
    Zxx

    01.07.2021 23:21

    Kandydat

    Czytając opinie firma MG wydaje się być solidną agencją lecz mi jako osobie niemobilnej ciężko załapać się na ofertę pracy. Czy zna ktoś i poleca jakieś agencje na tym samym lub zbliżonym poziomie?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    01.07.2021 23:02

    Kandydat

    Czytając opinie firma MG wydaje się solidną agencją, ale mi jako osobie niemobilnej ciężko będzie podjąć pracę. Czy zna ktoś agencję z pracą w Niemczech na tym samym lub chociaż zbliżonym poziomie?
    ReviewUserIcon
    Robert18

    28.06.2021 09:20

    Kandydat

    Witam. Jedzie ktoś może do pracy na magazyny po pierwszej połowie lipca? Niestety nie mam auta, więc chętnie bym się dołączył. Do paliwa oczywiście się dorzucę. Jestem z dolnośląskiego. Podaję mail: [email protected] Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Robert18

    01.07.2021 04:39

    Kandydat

    Już z nimi rozmawiałem. Jak tylko znalazłbym kogoś z autem, to oni zajmą się już szukaniem wolnych miejsc pracy. Najlepiej produkcja albo magazyny.
    ReviewUserIcon
    Robert18

    01.07.2021 20:42

    Kandydat

    Już z nimi rozmawiałem.
    ReviewUserIcon
    Jaaaaa

    01.07.2021 19:22

    Pracownik

    Pracuje ktos w Edece kolo berlina co mozna powiedzieć jak warunki?
    ReviewUserIcon
    Łukii10

    01.07.2021 16:56

    Kandydat

    Witam , Mam pytanie jak wygląda sprawa z zakwaterowaniami? Np. Okolice Berlina , Lipska , Magdeburg , planujemy wyjechać (para) przez ta agencje i chce poznać wasze opinie jak to wszystko wygląda
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ewel

    01.07.2021 11:59

    Kandydat

    A czy ktoś pracował/pracuje w sortowni warzyw/owoców w Lipsku ? Jakie macie wrażenia/opinie ? Jakie są warunki mieszkaniowe ?
    ReviewUserIcon
    Wiefelstede (Brema)

    01.07.2021 10:39

    Pracownik

    Wiefelstede
    ReviewUserIcon
    Wiefelstede (Brema)

    01.07.2021 10:25

    Pracownik

    Witam, jeżeli ktoś chce wyjechać do Wiefelstede na komisjonowanie to proszę przeczytać. W pierwszy miesiącach nowi zarabiają(usunięte przez administratora) Ciężko jest wyrobić progi wydajnościowe. Praca w długich godzinach. Trzeba być 30-40 minut wcześniej aby załatwić sobie narzędzia pracy (wózek, "jajko" PDA do komisjonowania). UWAGA! 1. W ogłoszeniu napisane jest możliwa praca w soboty. Praca w soboty jest przymusowa od bardzo długiego czasu. Pracując na drugą zmianę nie ma praktycznie żadnego czasu wolnego. Jedyne co jest to weekend w który i tak jesteś przymuszany/a przychodzić. 2 soboty w miesiącu to jest standard. Jeśli pracujesz w systemie wtorek-sobota to masz obowiązkowoo minimum 2 poniedziałki- ZAWSZE. Wydaje się niektórym że fajnie bo można więcej zarobić. Jakim kosztem, kilka groszy za zajechany organizm. 2. Brak przerw na toaletę, wszystko robisz w trakcie odpalonego systemu komisjonerskiego, więc ucieka wydajność. 3. Na przerwę aby dojść masz 7 minut w jedną stronę. Jeżeli przekroczysz zabierają 50€ z Twojej wypłaty. Musisz zejść z wózka, dojść do szatni która jest daleko i z szatni na kantynę która też jest daleko, biorąc pod uwagę zmęczenie i w dodatku musisz biec na przerwę jest to żałosne. 4. Urlop możecie wypisać, to kiedy go dostaniecie i tak wyjdzie w praniu, nie napalajcie się że Edeka wam da kiedy chcecie. Jeżeli chodzi o dzień lub kilka wolnego to wszyscy mówią, że jest problem i raczej się nie da. Urlop bezpłatny.. którego nie można dostać. 5. Nie ma Was jeden dzień w pracy frekwencji nie dostaniecie, więc musicie odliczyć 100€ od wypłaty. 6. Na zebraniach dostajecie tylko opieprz, co robicie źle, brak jakiejkolwiek wdzięczności i podziękowania za to że (usunięte przez administratora)6 dni w tygodniu. 6 dzień z przymusu dla jasności. Podsumowując praca fajna, ale ciężka, trzeba biegać cały dzień pracy, jak staniesz to nie wyrobisz żadnego progu. Ludzie bardzo w porządku. Kierownictwo jedna wielka tragedia. Warunki mieszkaniowe w większości w porządku. 6 dni pracy w tygodniu, problem z urlopem. Można pracować, ale zaczyna się tu robić obóz. Ludzie uciekają, szczególnie nowi. Wypłata na czas. Traktowanie ludzi na kontraktach i ludzi z agencji to dwa różne światy. Oni są w pracy, a Ty masz (usunięte przez administratora) Wszystkiego dobrego.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    09.06.2021 11:10

    Pracownik

    Witam. Poszukuję osoby chętnej do pracy na produkcji wyrobów styropianowych w okolicach Frankfurtu nad Menem. Pracowałem tam pół roku i z doświadczenia mówię że praca OK pieniądze rownież. Nie posiadam auta więc chciałbym się z kimś zabrać. Z góry dziękuję za odzew.
    ReviewUserIcon
    Andzia

    19.06.2021 12:17

    Kandydat

    Cześć, właśnie czytałam ta oferte i wydawała się ok. Jadę chciała bym się dostać tam z narzeczonym, ale my możemy dopiero od 9 lipca. Oczywiście posiadamy własny transport.
    ReviewUserIcon
    Gregorek

    30.06.2021 21:57

    Kandydat

    Cześć mam pytanko w sprawie tej pracy przy styropianach. Czy praca jest ok i jak z warunkami mieszkaniowymi ?? Planuje niebawem tam jechać
    ReviewUserIcon
    Gregorek

    30.06.2021 21:53

    Kandydat

    Witam czy pracował ktoś w Mengerskirchen przy produkcji styropianowych części do okien?? Jak z pracą i z warunkami zamieszkania??
    ReviewUserIcon
    Zaintersowana

    29.05.2021 18:21

    Kandydat

    Czy ktos wybiera sie na wakacje do pracy? Szukam jakiejs kolezanki, z którą moglabym się zabrać. Na paliwo oczywiście się dołożę. Mieszkam między Wroclawiem a Poznaniem mogę do Ciebie dojechac ;) Piszcie
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    24.06.2021 13:05

    Kandydat

    Co to za praca?
    ReviewUserIcon
    Nata

    30.06.2021 17:06

    Pracownik

    Już nie od 3 tygodni jestem w Niemczech niestety

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    klaudia242

    30.06.2021 12:28

    Pracownik

    Czy ktoś orientuj się jak jest na produkcji czekolady?
    ReviewUserIcon
    Poszukiwaczka

    29.06.2021 21:24

    Kandydat

    Czy jest tu jakaś dziewczyna z samochodem która chciałaby ze mną wyjechać do pracy?
    ReviewUserIcon
    Maja

    10.06.2021 20:42

    Kandydat

    Hej! Czy jest tu jakaś młoda osoba albo nawet kilka, które chciałyby wyjechać w te wakacje do pracy z tej agencji? Jestem z Lublina, niestety nie mam samochodu więc jeśli ktoś ma to byłby duży plus! Możecie odpowiadać tutaj na komentarz albo napisać na mojego emaila [email protected] ☺️
    ReviewUserIcon
    Robert

    29.06.2021 06:41

    Pracownik

    Witam. Czy nadal jest pan zainteresowany wyjazdem?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    29.06.2021 17:09

    Pracownik

    Już wyjechaliście, czy jesteście w trakcie załatwiania ?
    ReviewUserIcon
    Karola

    26.06.2021 22:22

    Kandydat

    Hej czy wybiera sie ktoś na początku lipca do Niemiec do pracy i jest mobilny? Proszę o wiadomość [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anna

    29.06.2021 10:20

    Kandydat

    Hej ja bym chciała wyjechać do pracy mam własny samochód . Nigdy nie byłam z tej firmy ,czy mogła byś mi napisać coś więcej o pracy w Niemczech i na jaki projekt najlepiej jechać . Jak z mieszkaniem i zarobkami . Z góry dziękuję ☺️
    ReviewUserIcon
    Anna

    29.06.2021 08:47

    Kandydat

    Jakie projekty polecacie ?Sorki, że tam pytam, no ale to będzie dla mnie nowość totalna i fajnie byłoby się oprzeć o czyjmś doświadczeniu.
    ReviewUserIcon
    Kto wie

    27.06.2021 21:31

    Kandydat

    Czy ktoś wybrał się z agencji do firmy"Lorel logistik gmbh"? Jak z mieszkaniem?
    ReviewUserIcon
    Karol

    29.06.2021 08:32

    Były pracownik

    czym się zajmuje ta firma? ja to pierwsze słysze o takiej ale może mało jeszcze w życiu widziałem. podasz jakieś szczególy?? z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    inka93

    28.06.2021 18:57

    Kandydat

    czy ktoś pracował na pralni w Warburg ?
    ReviewUserIcon
    Róża

    28.06.2021 13:50

    Kandydat

    Pracował ktoś na pralni? Jestem zainteresowana, poproszę o opinię jeśli ktoś był, czy warto, z góry dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    Pawel

    28.06.2021 10:49

    Pracownik

    Polecam wszystko ok.
    ReviewUserIcon
    Robert

    28.06.2021 09:37

    Kandydat

    Witam. Czy jedzie ktoś autem do pracy na magazyny po 15-tym lipca? Chętnie się dołączę. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Kropka

    20.06.2021 18:39

    Były pracownik

    Witam, wyjeżdżałam już z MG _ zawsze wszystko było w porządku. W tym roku też bym wyjechała jednak zostałam bez samochodu. Jeżeli jest tu kobieta obawiająca się wyjechać sama _ chętnie się dołączę.
    ReviewUserIcon
    Kropka

    26.06.2021 19:54

    Były pracownik

    Mój mail to [email protected] napisz zgadamy się.
    ReviewUserIcon
    Ememe

    27.06.2021 15:46

    Kandydat

    Cześć, też byłabym zainteresowana i chciałabym się z kimś zabrać. Niestety nie mam auta :(
    ReviewUserIcon
    klaudia.212

    24.06.2021 14:31

    Pracownik

    Witam, ile czekaliście na odzew ze strony agencji?
    ReviewUserIcon
    Gzzz

    27.06.2021 08:22

    Pracownik

    Około 2/3 tygodnie
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.06.2021 13:02

    Kandydat

    Hej, Szukam osoby lub pary chetnej na wspolny wykazd pod koniec sierpnia. Chetnie dolacze sie do kogos z autem. Prosze o wiadomosc na maila [email protected] Dzieki!
    ReviewUserIcon
    Ola

    24.06.2021 19:53

    Pracownik

    Hej, Nie mam nic konkretnego-z tego co wiem czas ogarniecia jakiegos projektu to okolo 2tyg wiec jeszcze za wczezniej. Intresesuje mnie przelom sierpni i wrzesnia. Jesli mozesz napisz do mnie na maila [email protected] to pogadamy na spokojnie Pozdrawiam Ola
    ReviewUserIcon
    Ola

    24.06.2021 20:11

    Kandydat

    Hej, Nie mam nic konkretnego bo to jest za wczesniej. Chcialabym kechsc koniec sierpnia paczatek wrzesnia. Jesli mozesz napisz do mnie maila [email protected] na spokojnie pogadamy
    ReviewUserIcon
    2 odoby

    24.06.2021 12:19

    Kandydat

    Witam wszystkich serdecznie chciałem zapytać kogoś kto będzie chciał wyjechać we wrześniu do pracy przez agencje MG ponieważ chciałem jechać z żoną do pracy ale niestety nie jesteśmy mobilni i chcielibyśmy się z kimś zabrać. Fajnie by było gdyby ktoś chetny się znalazl. POZDRAWIAM

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.