opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 168 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10090)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10090)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 39
    • 40
    • 41
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Magda

    23.01.2022 21:11

    Kandydat

    Witam. Planuje wyjazd na początku marca. Chętnie się do kogoś dołączę. Mam prawo jazdy natomiast auta chwilowo brak. Projekt bez znaczenia. Fajnie jakby była możliwość nadgodzin. Wyjazd dłuższy minimum 6 miesięcy. Mój email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kromek

    04.11.2020 18:07

    Były pracownik

    Najlepsze oferty są pod tytułem "1200 na reke" po odciagnieciu mieszkanka. Jednak nie chwalą się iż do tej ekskluzywnej wypłaty wliczając również urlop który jest wypłacany co miesiąc. A to przecież koszty ok 150€ takze kroją aż miło.
    ReviewUserIcon
    Ulka

    16.11.2020 22:01

    Pracownik

    to my mieszkanie mamy super nie ma co narzekac, nas z kolei nocki trochę dobijają ale na szczescie się to zmienia co jakiś czas
    ReviewUserIcon
    radek

    22.01.2022 22:24

    Kandydat

    Rozumiem,że wszystkim odciągają te 150 euro?
    ReviewUserIcon
    On27

    22.01.2022 18:40

    Pracownik

    Witam, czy ktoś wybiera się na ofertę pracy przy orchideach? Aktualnie przebywam w Holandii, ale zarobki tutaj fatalne, więc planuje zmienić kraj. Jeśli mógłby ktoś jeszcze przedstawić, jakt to z tymi szczepieniami aktualnie wygląda. Jak ktoś ogólnie szuka kompana do wspólnego wyjazdu na inny projekt do pracy to również można pisać. Nie pijący, nie palący, preferujący aktywny tryb życia. Ps. proszę o zdecydowane osoby, aby wzajemnie nie marnować swojego czasu;)Pozdrawiam [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pipi

    15.01.2022 15:59

    Kandydat

    Witam wybieram się w marcu do pracy razem z moim chłopakiem ale jeszcze nie wybralismy projektu i nie mamy samochodu chociaż posiadamy prawo jazdy może ktoś jedzie możemy utworzyc grupę zeby razm pracować jesteśmy z woj lubelskiego
    ReviewUserIcon
    Pieter

    16.01.2022 13:29

    Kandydat

    Jak się z wami skontaktować można maila do Was?
    ReviewUserIcon
    Pipi

    21.01.2022 18:36

    Kandydat

    Mozesz podać maila albo numer tel .

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Kasia M.

    21.01.2022 15:12

    Kandydat

    [email protected] Szukamy kobiety/dziewczyny na wyjazd do DE ;) Jest nas 3, w tym dwóch chłopaków. Chętnie osoba posiadająca PJ, idealnie gdyby miała samochód. Jesteśmy z Gdyni, Legionowa oraz Krakowa.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    21.01.2022 11:04

    Kandydat

    Czesc :) jest tutaj osoba ktora chce wyjechac w lutym dokladnie w połowie a jest sama i teoche raz iej jechac w 2 osoby.. [email protected]
    ReviewUserIcon
    bolo

    21.01.2022 12:50

    Kandydat

    Właśnie słyszałem o tych cyrkach i musiałem zrezygnować, też jestem po jednej dawce johnsona i myślałem że będzie bez problemu a tu lipa.... powiedz mi jaką drugą dawką będziesz sie szczepić też johnson czy jakąś inną bo słyszałem tez że nawet jak sa dwie dawki johnsona to pracodawca może ale nie musi przyjąć do pracy......
    ReviewUserIcon
    Odp

    21.01.2022 15:09

    Pracownik

    Najlepiej czymś innym fajzerem
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.01.2022 13:34

    Kandydat

    Czy trzeba być zaszczepionym aby wyjechać z tej agencji do pracy ? Jakie koszty trzeba ponieść jesli jest taka możliwość ?
    ReviewUserIcon
    Majjja

    21.01.2022 11:10

    Pracownik

    Pamiętajcie ze w Niemczech jak teraz wyjeżdzasz do pracy to bez szczepienia pełnego jest masakra… ciagle testy w pracy i na hotelu tez czasem robią problemy! A jak ci się współlokator zarazi to osoby niezaszczepione od razu maja tez kwarantannę a osoby zaszczepione nie. No i jak jesteś niezaszczepione to powrotu na urlop do polski prawie niemożliwe bo jak jedziesz na więcej niż 3 dni to potem musisz robić test i kwarantannę itd przekichane. My właśnie będziemy się w Polsce doszczepiac bo mieliśmy tylko jedna dawkę jonsona
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    21.01.2022 07:54

    Kandydat

    Hej szukam jakiejś kobietki w podobnym wieku do wyjazdu najlepiej do pracy blisko granicy mam 24 lata samochód i prawo jazdy również to mój pierwszy wyjazd do Niemiec więc wolałabym mieć jakąś towarzyszke i razem mieć zakwestionowanie i pracować mój mail to [email protected] zapraszam do kontaktu :D
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    21.01.2022 10:50

    Były pracownik

    Napisałam ci e-mail
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    17.01.2022 17:25

    Były pracownik

    Hej szukam koleżanki z autem na wyjazd jak najszybciej do Niemiec. Byłam już od nich na projekcie. I myślę o powrocie Mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Patinka

    21.01.2022 07:30

    Kandydat

    Hej ja też bym chciała wyjechać czy możesz się skontaktować ? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    07.01.2022 09:39

    Kandydat

    Witam szukam kogoś chętnego na wyjazd do pracy najlepiej z samochodem. Dolnyśląsk
    ReviewUserIcon
    Kaka

    20.01.2022 19:48

    Kandydat

    Podaj emaila
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    18.01.2022 14:57

    Były pracownik

    Witam. Chciałabym się dowiedzieć na jaki projekt najlepiej wybrać się w parze? Który polecacie? Byliśmy już na produkcji czekolady ale niestety sezon dobiega końca.
    ReviewUserIcon
    panijola

    20.01.2022 18:40

    Pracownik

    witam, my wyjedzamy teraz do pracy na czekoladkach w wernigerode - ktoś opowie jak jest :D miał ktoś kawalerkę blisko miejsca pracy ?
    ReviewUserIcon
    Bali8

    20.01.2022 12:51

    Pracownik

    Cześć. A może się ktoś wypowiedzieć w kwestii,jak wyglądają mieszkania? Wszystko okey? Mieszka ktoś ktoś w dwie osoby? Czy raczej 4 osoby w mieszkaniu? Będę się wybierał z Narzeczoną i chcielibyśmy się dowiedzieć co nieco
    ReviewUserIcon
    123

    19.01.2022 15:35

    Były pracownik

    takiej agencji ze świecą szukać
    ReviewUserIcon
    Gosc

    20.01.2022 11:49

    Pracownik

    nie da się ukryć i zaprzeczyć. miałem z kilkoma do czynienia. na żadnej nie wyszedłem tak dobrze jak tutaj w mg. naprawdę ogarnięci rekruterzy którzy potrafią coś fajnego znaleźć i doradzić.
    ReviewUserIcon
    Domino

    20.01.2022 11:28

    Kandydat

    Chętnie wybiorę się na jakiś projekt od lutego z osobą, która posiada samochód. Chyba, że organizują dojazd. Wszystko do uzgodnienia. 23 na karku, normalny - chyba :D, pachnący. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Beata

    13.01.2022 11:01

    Kandydat

    Dostałam propozycję pracy w Lipstadt przy produkcji orchidei od 24 stycznia. Czy znajdzie się ktoś chętny? (woj. śląskie) Zapraszam do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Celina

    18.01.2022 13:02

    Kandydat

    Hej ja tez wybieram się na ten projekt 24.01 Niestety brak samochodu chętnie zabrałabym się z kimś .Ale biorę tez pod uwagę busa.Jestem z Małopolski . Może jakieś namiary [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ewa

    19.01.2022 17:51

    Pracownik

    Wyjeżdżam z Rybnika swoim samochodem na 31.01 do pracy w Lippstadt.Jadę sama i bardzo chętnie zabiorę kogoś do towarzystwa:) [email protected]
    ReviewUserIcon
    para

    18.01.2022 09:34

    Kandydat

    Siema,chcieliśmy z chłopakiem wyjechać do pracy lecz wymagane jest auto czy jest jakaś parka w podobnym wieku 20-25l która chciała by wyjechać z nami? Słyszałam że grupy i pary zawsze razem pracują wiec było by bezpieczniej taniej i weselej prosze o info! Pozdrawiam :3
    ReviewUserIcon
    Anita

    19.01.2022 14:55

    Kandydat

    Ja z chłopakiem tez planuje wyjazd , ale dopiero koło lutego , mamy swoje auto mamy po 26 lat , województwo wielkopolskie
    ReviewUserIcon
    Toomeek

    12.01.2022 10:00

    Kandydat

    Witam, czytam ogłoszenia z tej agencji i wydają się być ciekawe. Czy ktoś będzie jeszcze w styczniu planował wyjazd? Niestety samochód muszę zostawić w PL wiec fajnie byłoby się zabrać z kimś zwłaszcza, ze będzie to mój pierwszy wyjazd. Produkcja/Magazyn. Jestem nastawiony na pracę i zarobek, nie imprezy :) 28lat, podkarpacie
    ReviewUserIcon
    Kamil

    15.01.2022 18:26

    Pracownik

    Hej, ja też chciałbym wyjechać w styczniu lub w lutym. Posiadam samochód i znam język niemiecki ale nie chcę jechać sam. Mam 35 lat jak coś to napisz na [email protected].
    ReviewUserIcon
    Idklsl

    18.01.2022 21:04

    Kandydat

    Ja też mam zamiar wyjechać przez tą agencje. Podkarpackie, 22 lata. Mam samochód. Jak coś to pisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Arek

    17.01.2022 16:20

    Kandydat

    Witam Jestem z Człuchowa (pomorskie) i szukam osoby chętnej na wyjazd (projekt do uzgodnienia ). Mam samochód Pozdrawiam 606-211-429
    ReviewUserIcon
    Dawid

    07.01.2022 22:13

    Kandydat

    Hej , Przeglądam rózne ogłoszenia z tej agencji pracy , ponieważ po opiniach agencja wydaje się być dobra. Czy oferty pracy z tej agencji są na niemieckiej umowie o prace ?
    ReviewUserIcon
    pico

    17.01.2022 14:44

    Kandydat

    czyli zwrot podatku też jest możliwy jeśli przysługuje?
    ReviewUserIcon
    pico

    17.01.2022 14:45

    Kandydat

    wolę dopytać jak to wygląda, z góry dziękuję.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    10.01.2022 18:48

    Kandydat

    Cześć :) Czy ktoś pracował i może podzielić się opinią na temat pracy: Pracownik produkcji orchidei Miejsce pracy: Lippstadt (ok. Dortmund). A może ktoś w najbliższym czasie wybiera się tam do pracy? Ja się zastanawiam, więc możemy się dogadać i jechać razem :)
    ReviewUserIcon
    Beata

    15.01.2022 01:25

    Kandydat

    Jestem chętna na ten projekt. Tez dostaĺam ofertę. Możemy się wybrać wspólnie:)
    ReviewUserIcon
    Aga

    17.01.2022 11:49

    Pracownik

    Beata skąd jesteś ? jakie województwo?
    ReviewUserIcon
    Daga

    17.01.2022 09:52

    Kandydat

    Witam, szukam kogoś na wyjazd za granicę kto posiada prawo jazdy i samochód. Niestety nie mam ani prawo jazdy ani samochodu A jestem chętna na wyjazd. Mieszkam w Toruniu ale może ktoś z województwa kujawsko-pomorskiego by chciał pojechać i mogłabym jechać z kimś. Mój kontakt to [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anielica

    16.01.2022 18:18

    Kandydat

    Witaj mój nazyczony od 1,5 roku męczy mnie i chce wyjechac do Niemiec przez Agencje pracy ,żeby zarobic pieniądze bo ciężko w polsce uzbierać na wklad wlasny ja mu odradzam bo boję się, że dużo tam nie zarobi sami w Polsce mamy emigrantów, którym inna agencja obiecała pracę w naszej firmie po 12 godzin,żeby mogli zarobic a w rzeczywistości okazało się co innego nasza firma nie daje tyle godzin pracy.I tego się obawiam,że agencje obiecują, a potem nie można pociągnąć ich do odpowiedzialności z umowy słownej do której się zobowiązali, ale nie wywiazali. Czytam o różnych agencjach pracy dzien w dzien bo boję się,że jak mój przyszły maz naprawdę nie da za wygrana i wyjedzie a ja zostanę z tymi kredytami i dzieckiem w polsce to chce ,żeby rzeczywiście zarobił,a nie popadł w długi razem ze mną. Pomóżcie doradźcie i napiszcie czy oplaca się wyjazd na ,który się napalil z góry dziękuję i mocno ściskam.
    ReviewUserIcon
    Ola

    02.01.2022 19:38

    Kandydat

    Mam pytanie czy ma ktoś wiedzę na temat projektu pracy w laboratorium przy roślinach?Jak tam jest naprawdę.dziekuje za każdą informację.
    ReviewUserIcon
    Beata

    15.01.2022 01:37

    Kandydat

    Też jestem zainteresowana tym projektem. Pracowałam przy tym w NL i było ok.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    12.01.2022 18:53

    Kandydat

    Czy jest możliwość przeniesienia z projektu na inny projekt? Np. z magazynu na produkcję przez agencję?
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.01.2022 22:02

    Pracownik

    Też tak chciałem ale niestety nie da rady. Za duży byłby (usunięte przez administratora) jakby tak każdy chciał sobie zmieniać projekty. Tak było kilka msc temu, teraz wątpię żeby coś się zmieniło ale zapytać zawsze możesz kordynatora.
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    13.01.2022 16:15

    Kandydat

    Do osób pracujących w Wernigerode przy czekoladzie. Czy posiadanie butów ochronnych s1 jest obowiązkowe czy mozna mieć normalne Adidasy?
    ReviewUserIcon
    gytr

    14.01.2022 18:21

    Pracownik

    obowiazkowe. Nie wpuszcza jak nie bedziesz miec
    ReviewUserIcon
    Gosia

    14.01.2022 21:33

    Pracownik

    Obowiązkowe bhp

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anita

    04.01.2022 12:29

    Kandydat

    Dzień dobry:) Szukam osoby która wyjeżdża własnym samochodem do pracy do Niemiec w styczniu lub w lutym, może uda się znaleźć wspólny projekt, we dwoje są większe możliwości. Pozdrawiam Anita
    ReviewUserIcon
    Beata

    13.01.2022 01:35

    Kandydat

    Ja się wybieram. Posiadam samochód do dyspozycji. Zapraszam do kontaktu. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    14.01.2022 14:31

    Kandydat

    Ja jadę z żoną do Soest na kontrolę jakości automotive, więc jak coś, to możemy się jakoś zgadać
    ReviewUserIcon
    Antek

    11.01.2022 17:43

    Inne

    Witam mam pytanie czy konto walutowe założone w Polsce może być i jak jest z meldunkiem? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ag

    12.01.2022 19:47

    Były pracownik

    ja konto walutowe zakładałam w PL - mój bank ma możliwość że przy swoim koncie PLN mogę podpiąć konto walutowe ( za free) wszystko zdalnie i zajęło mi to kilka minut. Jeśli chodzi o meldunek to załatwia wszystko za ciebie agencja.
    ReviewUserIcon
    AgA

    12.01.2022 16:43

    Kandydat

    Hej mam pytanie jak wygląda nich zakwaterowanie?zależy mi na osobnym mieszkaniu lub pokoju z własną łazienką Maja cos takiego?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    11.01.2022 13:27

    Pracownik

    Mam pytanie,czy jak komus wyjdzie test pozytywny( testy robimy codziennie przed praca) to wtedy ide na wolne bezplatne? Czy to jest w ramach jakiegos L4?
    ReviewUserIcon
    ciekaw

    12.01.2022 13:32

    Kandydat

    a to nie zależy od firmy pod którą pracujesz? nie wiem tak tylko pytam i gdybam?
    ReviewUserIcon
    Aga

    12.01.2022 14:05

    Pracownik

    Najlepiej zadzwonić i dopytać koordynatora projektu.
    ReviewUserIcon
    Filip

    12.01.2022 07:40

    Kandydat

    Witam, czy pracował ktoś jako komisjoner dla sieci supermarketów w Berlinie? Może przybliżyć mi warunki zakwaterowania, oraz ilość km z pracy do domu? Plus zarobki +-? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ola

    11.01.2022 23:19

    Kandydat

    Cześć! Dostałam wraz z partnerem ofertę pracy jako pracownik produkcji automotive w Hannover. Czy ktoś miał okazje tam pracować i mógł by się wypowiedzieć czy jest spoko? Są jakieś przestoje?
    ReviewUserIcon
    Bartosz/Justyna

    11.01.2022 19:25

    Kandydat

    cześć Czy ktoś w najbliższym czasie (luty) wybiera się na jakiś projekt( można uzgodnić na jaki najlepiej 2 zmiany) z własnym autem ponieważ w moim silniki do wymiany... jesteśmy parą i fajnie by było z kimś pojechać, przewidujemy dłuższy pobyt. Jak coś to można pisać na emaila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Daro

    04.01.2022 16:13

    Kandydat

    cował ktoś może jako kontroler jakości w Soest w automobile? Planuję jechać z narzeczoną i ciekawi mnie jak taka praca wygląda zwłaszcza z punktu widzenia kobiety. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ewa_m

    11.01.2022 14:27

    Kandydat

    Hej. I dowiedzieliscie sie jakiś szczegółów co chodzi o tą pracę. Bo ja też dostałam propozycję wyjazdu tam. Z koleżanką i kolega, i trochę się waham. Bo nie wiem czy kobiety sb poradzą.
    ReviewUserIcon
    Becia

    04.01.2022 10:04

    Były pracownik

    Byliśmy z chłopakiem za granicą przez tą agencje, wszystko było w porządku. Umowa o pracę, stawki takie jakie były podane w ofercie, zakwaterowanie ok. Polecamy
    ReviewUserIcon
    Ewa_m

    07.01.2022 21:11

    Kandydat

    Na jak długo podpisuję się umowę?
    ReviewUserIcon
    maksi

    11.01.2022 11:47

    Kandydat

    wydaje mi się, że to zależy od konkretnego projektu, nie na każdym mają takie samo zapotrzebowanie raczej
    ReviewUserIcon
    Daro

    04.01.2022 15:56

    Kandydat

    Cześć, Pracował ktoś może jako kontroler jakości w Soest w automobile? Planuję jechać z narzeczoną i ciekawi mnie jak taka praca wygląda zwłaszcza z punktu widzenia kobiety. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    10.01.2022 16:52

    Kandydat

    Hrycu też wyjeżdżam wraz z żoną na ten projekt. Start 24 stycznia.
    ReviewUserIcon
    Ewa_m

    11.01.2022 11:47

    Kandydat

    Hej. My w trójkę dostaliśmy propozycję właśnie wyjazdu i tak jeszcze się zastanawiamy. Bo mamy jednego faceta, więc na pewno da radę, a obawiamy się jak kobiety by sobie poradziły ???? ktoś coś może powiedzieć więcej?
    ReviewUserIcon
    Magda 74

    09.01.2022 13:03

    Kandydat

    Witam,czy ktoś się orientuje czy mg solutions robi nabór do fabryki czekolady w Wernigerode?mieszkamy tutaj,i chętnie byśmy przenieśli się do Werogny,na produkcję, niestety nie wiemy jak...
    ReviewUserIcon
    Mitka

    10.01.2022 12:04

    Pracownik

    a dzowniliście do biura? tam przecież zawsze ktoś jest na telefonie to odpowie na wszystkie pytania i pomoże w razie czego się przenieść
    ReviewUserIcon
    Marzycielka

    10.01.2022 11:17

    Kandydat

    A jak wygląda zakwaterowanie?:) Czy jest wspólna łazienka i kuchnia?:)
    ReviewUserIcon
    zoska

    09.01.2022 16:40

    Kandydat

    A czy ktos pracuje w Norymbergi przy słodyczach? Cos mozna sie dowiedziec? Jakie warunki w pracy, obowiazki, zarobki, zmiany i ludzie itp?
    ReviewUserIcon
    xx

    09.01.2022 14:48

    Kandydat

    Witam czy jest ktos na projekcie w Rostock na produkcji artykułów medycznych prosił bym o opinie na ten temat jak wygląda praca, mieszkania i atmosfera w pracy i czy warto sie tam wybierać ?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Karlsdorf-Neuthard

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon