MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Paula

Hejka. Mam pytanko odnośnie pracy na produkcji sałatek. Czy ktoś tu jest i może udzielić informacji odnośne tego projektu ?? Pozdrawiam.

Mixon

Da się całą rekrutację załatwić zdalnie?

@Mixon

Tu się Wszystko załatwia zdalnie, masz papiery na meila i tyle

Dzięki za info

Mixon

Bałem się, że będzie trzeba się bujać do jakiegoś biura, niby nie daleko mam, ale jednak. A to ma być mój pierwszy wyjazd, więc jeszcze nie wiem jak to wygląda

Szukam osoby z własnym autem, proszę pisać na pawelekb12@gmail.com

Rex

Witam na jakie zarobki można liczyć netto na pralni ? Stawka na umowie 10.88e brutto za h.

autobus
@Rex

Matematyka to królowa nauk ..

Kaszka
@Rex

Od 1.10 stawka wzrasta na 12,43 eur dzisiaj się dowiedziałam i dodatkowo nadal zostaje darmowe zakwaterowanie a warunki mieszkaniowe bardzo w porządku. Aktualnie na rękę wyciągamy spokojnie 1.500 eur ale jak jest dużo nadgodzin to nawet 1.700 się zdarzało wiec od października taka pensja będzie pewnie normalna przy normalnej ilości godzin. Ogólnie polecamy ci agencje mg od lat jeździmy tylko z nimi o zadnych większych problemów sobie nie przypominam

Arczi
@Rex

Witam, Potwierdzam słowa Kaszki. 1500 to jest tak normalnie. Najwięcej jak do tej pory to za brudną stronę wziąłem 1800 jurków. Dużym plusem jest to że za święta (dzień wolny od pracy) dostajesz hajs od agencji, a potem firma (przynajmniej moja) robi pracujące soboty żeby nadrobić. :) Na każdej pralni agencja nie pobiera za zakwaterowanie.

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Kasiax

Dobra koordynacja zespołu, każdy nastawiony na kontakt z pracownikiem. Każdy problem był do rozwiązania. Rozwiązanie umowy bez problemów, za porozumieniem stron. Śmiało mogę polecić

Paula

Yo

Czy też dlugo czekaliscie na telefon od opiekuna z firmy? Z agencją juz wszystko dopięte

Mikos
@Yo

Też jestem zainteresowany, bo właśnie czekam na telefon

@Mikos

I co dzwonili do Cb może? Do mnie jeszcze nie a start pracy od 1.08 Czekam na info i adres zakwaterowania :p

K
@Yo

A gdzie jedziesz?

@K

Praca edeka mittenwalde Mieszkanie niedaleko 12km

Chciałem zapytać,czy umowa jest Polska czy niemiecka?

@Piotr

"Polsko-niemiecka" ale właściwie w Niemczech oprócz podatków nie masz nic odkładane. A przedłużanie umowy jest co miesiąc.

Anka00

Mieszkam na waszej cudownej lokacji,nazywacie ja pokazowym mieszkaniem,delikatnie mówiąc tragedia.Osiem osób do jednej czteropalnikowej kuchenki,z czego sześć na tą samą zmianę,jedna łazienka połączona z ubikacja,dostać się tam to prawdziwy cud.Jedt druga łazienka na doledla nas niedostęp

Pawel
@Anka00

A na jakim projekcie jesteś ?

Ola
@Anka00

Gdzie tak cudownie jest jaka lokalizacja

Szukam osoby chętnej na wyjazd z własnym autem pawelekb12@gmail.com

Przemek
@Paweł

Masz już coś na oku?. Posiadam auto również chcę wyjechać najlepiej okolice berlina.

Pawel
@Przemek

Kiedy planujesz jechać ? Na oku mam ofertę na Magdeburg

Przyszłypracownik

Witam, pracował może ktoś na magazynie w Mittenwalde i może wyrazi jak tam było jest warto jechać?

@Przyszłypracownik

Tez jestem ciekaw bo sie tam wybieram Ciekawe jak z mieszkaniami oby trafić na spoko ludzi

nick
@XX

Nie no, to akurat porządna agencja, ja nigdy tutaj nie trafiłem na jakichś obiboków, czy inny element

nick
@XX

Ale wiadomo, jakieś jednostkowe sytuacje mogą się trafić wszędzie

@nick

To git oby bezproblemowo :D Tez jedziesz do pracy do Edeki? Wiadomo czy trzeba mieć jakąś specjalistyczną odzież roboczą?

Nanana
@XX

Tez tam się wybieram . Z tego co zostałam poinformowana to trzeba mieć swoja odzież w sensie zapewnić sobie a oni to później oddają w wynagrodzeniu już nie pamietam tego przelicznika . W piątek zaczynam tam prace 01.08 .

Xxx

Tez tam się wybieram . 1 zaczynam prace

Mika
@XX

Ile czekaliście na odzew po wysłaniu aplikacji ?

@MIKA
@Mika

NA DRUGI DZIEŃ DZWONILI

@Nanana

O to sporo ludzi :) Tez sie wybieram od sierpnia ale opiekun jeszcze nie dzwonił. Pewnie w przyszlym tygodniu zadzwoni. Nie wiem czy kupować te buty z blachą czy narazie sie wstrzymac

@xx
@XX

Ja właśnie tez się zastanawiam no ale chyba w końcu kupię bo skoro wymagają . No jestem ciekawa jak to będzie . Opiekun jeszcze nie dzwonił pewnie teraz jakos będzie dzwonić . A na jakie zmiany będziesz pracować ?

@XX

Trzeba mieć ze sobą buty ochronne z blachą (s1). A co do reszty odzieży to wygodne ubrania: koszulka, dresy, legginsy. Bez butów ochronnych nie można pracować. W wypłacie oddawany jest ekwiwalent za odzież roboczą tj. ok 30zl miesięcznie.

@pracownik

Dzięki dziś wyjeździłam się trochę za tymi butami bo oczywiście mała numerację ciężko znaleźć a przez neta nie zdarzyłoby mi przyjść . Czyli dresy mogę mieć tak i jakieś bluzy ? Nie potrzebuje jakiś specjalnych spodni ? ???? co warto ze sobą jeszcze zabrać ?

@Xxx

Hej wiecie juz moze w jakim miescie bedziecie mieszkac? Moze trafimy w to samo jesli jedziecie dl tej samej pracy

Hej, chciałam się dowiedzieć, czy zwracają koszty paliwa za dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy?

Edii
@Kasia

Powyżej 30 km

Hej
@Kasia

Powyżej iluś km, chyba 30 z tego co pamiętam

Przyszły pracownik

Hej, z narzeczonym wybieram się na KOMISJONER - Pomocnik magazynowy do Wiefelstede od sierpnia. Czy ktos juz tam byl i moze powiedziec jak wyglada praca? Czy praca ciezka jest dla kobiet? Jak wyglada praca na sluchawce bez znajomosci jezyka?

@PRZYSZŁY PRACOWNIK
@Przyszły pracownik

TEŻ SIĘ TAM WYBIERAMY I TEŻ JESTEM CIEKAWA JAK TAM JEST

Inka93

Czy ktoś był na czekoladkach w Forhcheim ?

Ddd
@Inka93

Też jestem ciekawa czy ktoś jest i jak tam praca i zakwaterowanie

Daniel

Cześć z żoną dostaliśmy propozycje pracy w Bockenem branża automotive był ktoś ? Jakie warunki ? Ogólnie wrażenia

lolo
@Daniel

Jest ok warto polecam

anielaxxx

Hej , razem z chłopakiem mamy zamiar się wybrać przez tę agencję do pracy gdzieś początkiem lipca. Mamy wolne miejsce w samochodzie więc może ktoś też zechce poszukać z nami zlecenia i również się z nami wybrać :) Jesteśmy z okolic Krakowa --- zostawiam swojego emaila : ameliaszczurek99@gmail.com

początkiem sierpnia * ! Pozdrawiam

kinia
@anielaxxx

hej :) również wybieram się do pracy , tylko szukam osoby z samochodem , żeby się podpiąć pod dojazdy autem

@kinia

To pisz na emaila , my auto mamy ale nie wiemy jaki projekt wybrać ;) ameliaszczurek99@gmail.com

lolo
@anielaxxx

WYIERZCIE AUTOMATIWE HANNOVER WARTO MOJ WNUK JUZ TAM PRACUJE 3 LATA JEST ZADOWOLONY

Jest/Był ktoś na projekcie pralinek w Forchheim ? I może napisać jak praca i zakwaterowanie

Przyszły Kandydat

Był może ktoś na produkcji pralinek w Forchheim? Jakieś opinie jak wygląda tam praca, zakwaterowanie i wgl?

Simon

Witam. Leci ktoś na Magdeburg/ Osterweddingen 08.08.2022 ? Ktoś tam był? Może jakieś opinie. Dziękuję z góry.

Przemek
@Simon

Hej. Ja dostałem ofertę z taką datą wyjazdu. Być może bedę jechał

Pioteer

Ja będę tam od 1.08 z kolegą

Simon
@Simon

Mnie oficjalnie interesują nadgodziny. W umowie jest napisane przy 23dniach roboczych max 184godziny. A dosłali tabele do ponad 341+ nadgodzin i ile można brutto wiecej wyciągnąć. O co tu chodzi ? Kto kłamie i jak to wygląda w praniu. Bo jechać dla 1000 euro to wolę na socjalu siedzieć haha.

Edeka
@Simon

341+ to ilość coli miesięcznie za jakie możesz dostać premię (wydajność), a nie ilość godzin miesięcznie ????

Xddd

Witam. Czy może ktoś pracuje na pralni w Reisa?

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1930.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.