opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10093)
Dodaj opinię
Oferty pracy(45)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10093)

Dodaj opinię
Oferty pracy(45)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Częstochowa
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 37
    • 38
    • 39
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Niunia

    28.02.2022 12:53

    Kandydat

    Na ile można zjechać na urlop
    ReviewUserIcon
    Ania

    26.02.2022 20:43

    Pracownik

    Witam Czy ktos z Was pracował na projekcie automotive w Morsbach
    ReviewUserIcon
    Kasia M.

    28.02.2022 09:57

    Pracownik

    Aktualnie jestem. Obsługa nie jest trudna, natomiast nacisk jest na tempo pracy. Dużo Rosjan, oni poniekąd „przejęli” fabrykę ;) Trzy zmiany, pn-pt, czasem sobota, niedziela dla chętnych.
    ReviewUserIcon
    Mnmn8

    16.02.2022 17:18

    Pracownik

    Siema. Zacząłem prace z dziewczyną w Morsbach na Automotiv i w sumie praca okey,jak to na produkcji, dadzą was na dane stanowisko i robi się jedną robotę cały czas przez cały dzień (trochę monotonia). Mieszkanie okey, rarytasów nie ma, ale jest wszystko do normalnego mieszkania na co dzień. Do pracy jakoś 12km więc tragedii nie ma. Dopiero jesteśmy tu parę dni, ale narazie jest okey
    ReviewUserIcon
    Nick

    28.02.2022 08:16

    Były pracownik

    Tak jak ktoś tutaj napisał, normalne do życia. Różnie sobie ludzie wyobrażają warunki ale ja nie narzekałem jak mi przydzielili bo było czysto przede wszystkim. i można odpocząć i wszystko co potrzebne było. Także uważam że spokojnie można się o to nie martwić.
    ReviewUserIcon
    Nick

    28.02.2022 08:16

    Były pracownik

    A kiedy jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Niunia

    28.02.2022 04:07

    Kandydat

    Nie wiecie czy tam są urlopy zeby zjechać do domu np. na 2 tygodnie jak to wyglada tak naprawdę

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Jaro

    25.02.2022 18:46

    Były pracownik

    Witam czy ktoś pracował lub pracuje w pralni w mieście Lauterbach jak tam jest ?
    ReviewUserIcon
    Niunia

    25.02.2022 08:54

    Kandydat

    Czy można brać urlop lub wolę zeby zjechać do Polski np .na 2 tygodnie jak się pracuje w tej agencji
    ReviewUserIcon
    Kasia

    23.02.2022 21:53

    Kandydat

    Proszę o szczegóły pracy automotiv w Bremen?
    ReviewUserIcon
    Poolinaa

    24.02.2022 23:55

    Były pracownik

    Chodzi o pomocnika magazyniera ?
    ReviewUserIcon
    Mvx

    01.02.2022 16:35

    Kandydat

    Hej, wybiera się ktoś na projekt Pomocnik produkcji słodyczy w Hohentengen z początkiem lutego? Być może już ktoś był? Jakieś opinie o warunkach mieszkaniowych, pracy i koordynatorce Pani Patrycji? Wybieramy się w 2 osoby i jesteśmy ciekawi czy warto i czy agencja spełnia warunek tych pokoi 2 osobowych.
    ReviewUserIcon
    rubik

    24.02.2022 09:11

    Pracownik

    kto pyta nie błądzi podobno nie? ja się też tak dowiadywałem jak jeździłem i zawsze dobrze na tym wychodziłem. tutaj też wchodziłem jak się miałem przyjmować na projekt i dobrze że mi ktoś podpowiedział bo nie narzekam. praca jest, godziny są zapewnione i w miarę spoko kwatera mi się trafiła takze nie mam zamiaru zjeżdżać na razie no ale jakby był mus no to mus i tyle
    ReviewUserIcon
    rubik

    24.02.2022 09:11

    Pracownik

    ale pytać zawsze warto
    ReviewUserIcon
    Miki

    23.02.2022 11:56

    Były pracownik

    Sami piszą pochlebne opinie. Maja masę wymagań nie oferując niczego szczególnego w zamian . Wieloosobowe pokoje , do pracowników podchodzą sztampowo . Liczy się masa , jedyne co to że wypłaty się zgadzają , ale to normalne chyba powinno być. Być może zdarzają się (usunięte przez administratora) , ale są lepsze agencje.
    ReviewUserIcon
    Anna

    18.02.2022 19:13

    Kandydat

    Hej czy ktoś wybiera się w marcu na orchidee? Jakieś opinie o tej pracy? Jak zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Rybka

    22.02.2022 17:46

    Kandydat

    A jaka jest atmosfera w pracy czy jest znośna. A jak sobie ktoś nie daje rady to co wtedy. A ile jest lodówek jedna na cały domek .
    ReviewUserIcon
    Praca

    23.02.2022 07:40

    Kandydat

    Dużo osób tam mieszka?
    ReviewUserIcon
    Paranawyjazd

    22.02.2022 20:13

    Kandydat

    Cześć wszystkim:) Pytanie do zorientowanych - czy praca na produkcji automotive jest dla kobiet? Co tam na przykład się robi? Chcę jechać pierwszy raz za granicę do pracy z dziewczyną i chciałbym wiedzieć co w trawie piszczy :P Planuję do Grevenbroich
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    10.02.2022 14:22

    Kandydat

    Hej czy jedzie ktoś na 21.02 do Lippstad na orchidee?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    21.02.2022 07:55

    Pracownik

    @Zoha czy mozesz podać nazwe miejscowości w której jesteś zakwaterowana ?
    ReviewUserIcon
    Rybka

    22.02.2022 17:48

    Kandydat

    Napisz jakie wrażenia w pracy . Jak jest naprawdę i jak domki wyglądaj
    ReviewUserIcon
    Praca langenweddingen

    22.02.2022 15:22

    Kandydat

    Czy ktoś wybiera się na KOMISJONER - Pomocnik magazynowy • Miejsce pracy: Langenweddingen (okolice Magdeburga) lub czy ktoś już był i może się wypowiedzieć?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Karlsdorf-Neuthard

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Jola

    22.02.2022 00:47

    Kandydat

    Witam Czy ktoś ma jakieś informacje na temat pracy w magazynie spożywczym w Monachium ?
    ReviewUserIcon
    K.

    17.02.2022 07:37

    Kandydat

    Cześć, czy pracuje ktoś bądź wybiera się do pracy w okolicach bremen ( pomocnik magazynowy ,auomotive bądź komisjonowanie ) i mógłby coś powiedzieć więcej, jak praca , atmosfera i czy warto ? Z góry dzięki:-) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kowal3

    19.02.2022 13:26

    Pracownik

    Ja razem z narzeczoną jedziemy 27.02 . Też jesteśmy ciekawi jak to tam wygląda ????
    ReviewUserIcon
    Paula

    21.02.2022 11:26

    Pracownik

    Jak tam wygląda praca warunki mieszkania?
    ReviewUserIcon
    HyHy

    27.02.2021 20:54

    Pracownik

    Na pewno nie polecam pracy w Beck I Heun przy produkcji rolet. Praca ciezka a za psie pieniadze. Opiekun projektu to totalny ignorant ktory nie umie nic zalatwic, brak Polskiego koordynatora na miejscu, a my Polacy w tej firmie jestesmy traktowani jak najgorszy sort, to juz Ruscy na zakladze maja lepiej.
    ReviewUserIcon
    Btw

    01.03.2021 09:16

    Były pracownik

    Taka sama sytuacja była na produkcji części samochodowych okolice Morsbach. Brak polskiego koordynatora, z czasem opiekun projektu z biura tez zaczął nas "olewać". W samej fabryce Polacy traktowani jak najgorsze zło.
    ReviewUserIcon
    Kama

    20.02.2022 12:10

    Były pracownik

    kto był opiekunem projektu?
    ReviewUserIcon
    Ola

    19.02.2022 19:55

    Kandydat

    Hej planuje wyjazd około 8-10 marca. Może ktoś się wybiera i chciałby jechać razem? Jestem w trakcie szukania ofert odezwij się może znajdziemy coś razem. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gabi

    19.02.2022 13:23

    Kandydat

    Czy mógłby ktoś się podzielić jak wygląda praca na rozmnazaniu ivitro orchidei .
    ReviewUserIcon
    Matylda

    18.02.2022 12:33

    Kandydat

    Pozdrawiam wszystkich. Szukam osoby/osób z Górnego Śląska najlepiej z ok. Bielska-B. Do wspólnego wyjazdu do pracy w Niemczech. Jestem po 40-tce. Proszę zostawcie e-mail. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    19.02.2022 09:19

    Kandydat

    A na jaki projekt jedziesz ja też jestem po 40 ja w marcu na orchidee
    ReviewUserIcon
    Patrykk

    18.02.2022 10:54

    Kandydat

    czy ktoś pracował na automotive w Bockenem? jak wyglada tam praca?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Niunia

    17.02.2022 17:13

    Kandydat

    Czy ktoś na orchidee jedzie bo jadę pod koniec lutego czy może ktoś coś podpowiedzieć jakie sa warunki
    ReviewUserIcon
    Orzech

    08.02.2022 22:03

    Kandydat

    Cześć, Czy ktoś z Was wybiera się do Morsbach? Automotive?
    ReviewUserIcon
    Kasia M.

    15.02.2022 19:41

    Kandydat

    20/02, na 21/02 mam start
    ReviewUserIcon
    Anna

    17.02.2022 07:19

    Inne

    Daj znać jak to wygląda na miejscu [email protected]
    ReviewUserIcon
    marshad

    16.02.2022 22:59

    Kandydat

    Hej, szukam chętnej osoby z samochodem na wspólny wyjazd do pracy, szczegóły do ustalenia. Mam 24 lata, bez nałogów, prawo jazdy posiadam, ale własnego pojazdu nie posiadam. Zainteresowany, zadzwoń 798477712.
    ReviewUserIcon
    Edzia

    14.02.2022 15:55

    Kandydat

    Czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie na orchidee do Lippstadt z kujawsko-pomorskiego ?
    ReviewUserIcon
    Rybka

    15.02.2022 12:24

    Kandydat

    Byłaś może kiedyś tam
    ReviewUserIcon
    @Rybka

    16.02.2022 20:04

    Kandydat

    Nie byłam
    ReviewUserIcon
    Only

    16.02.2022 17:56

    Pracownik

    Hej, pracował ktoś w Remptendorf?
    ReviewUserIcon
    Karol312

    15.02.2022 12:15

    Kandydat

    Hej, pracował ktoś w pralni w Magdeburgu lub bad oldesloe? Bardzo ciężko?
    ReviewUserIcon
    cypek

    16.02.2022 10:37

    Pracownik

    Nienajgorzej, wiadomo roboty jest, ale w końcu po to się jedzie nie. Bez nocek robiłem, więc dla mnie tym lepiej

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Dawid

    16.02.2022 10:20

    Kandydat

    Cześć, 28.02 wybieram sie do Mengerskirchen na pracownika produkcji komponentów wykończeniowych. Wybiera się ktoś może ? Wyjezdzam z Suwałk 28.02 i mam wolne miejsca Może ktoś juz tam pracował ? I moze sie jakoś wypowiedziec
    ReviewUserIcon
    Siostra

    10.02.2022 13:50

    Kandydat

    Witam Czy ktoś wybiera się do pracy automotiv w Morsbach bądź moze juz pracuje :) prosze o opinie
    ReviewUserIcon
    Kacpi

    15.02.2022 12:39

    Kandydat

    Jakie tam są obowiązki? Jest ciężko?
    ReviewUserIcon
    Siostra

    15.02.2022 16:30

    Kandydat

    Jak podejście Niemców do Polaków? Mówimy tutaj o firmie montaplast ? Czy mieszkanie spoko ?
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    14.02.2022 21:38

    Kandydat

    Hej wybiera się ktoś może 19-20.02 w okolice Lippstad ? Z okolic śląska.
    ReviewUserIcon
    Rybka

    14.02.2022 19:20

    Kandydat

    Może ktoś napisać jak jest na orchideach czy trudno się nauczyć i jak to wyglad
    ReviewUserIcon
    Weronika

    01.02.2022 01:24

    Kandydat

    Co sądzicie o automotive w Bremen ? Jestem zainteresowana ich ofertą. Jak wygląda praca i zarobki?
    ReviewUserIcon
    Kami

    14.02.2022 08:42

    Kandydat

    Hej, a pracują kobiety tam? Chodzi mi o to, żeby nie było za ciężko bo jak tak to po prostu poszukam jakiejś innej lokalizacji bo w sumie wybór jest spory. Może lepiej na pakowanie i układanie towaru na przykład? Jakbyś dał wskazówkę to byłabym wdzięczna.
    ReviewUserIcon
    Kami

    14.02.2022 08:43

    Kandydat

    Jeszcze zapytam o te mieszkania bo jak mówisz że spoko warunki no to do Bremen mogłabym jechać ale np. na jakiś inny projekt. Kojarzysz czy to są te same wtedy lokacje zakwaterowania czy po prostu rozproszone jakoś po okolicy?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    10.02.2022 07:22

    Kandydat

    Czesc, czy jest ktoś lub był na projekcie Rudolph Automotive w Lipsku? Chciałbym się dowiedzieć o warunki pracy i mieszkaniowe.
    ReviewUserIcon
    Kapi

    11.02.2022 11:49

    Kandydat

    Gdzie widziałeś tą ofertę i jakie są stawki?
    ReviewUserIcon
    Szymon

    11.02.2022 17:38

    Kandydat

    Zastanawiam się nad ta pracą jako operator wózka, jeśli jest ktoś kto tam pracuję również prosiłbym o kontakt jakie sa warunki.
    ReviewUserIcon
    Damian N

    11.02.2022 14:13

    Kandydat

    Hej wam! Szukam osoby do pary do mieszkania i pracy przez okres kilku miesięcy. Okolice Berlina ta praca w mg. Mam samochód i mogę bez problemu zabierać ze sobą osobę lub osoby z wspólnego mieszkania. Więcej informacji mogę udzielić na e-mail: [email protected] Miłego piątku! Trzymajcie się! I nie bójcie się pisać haha
    ReviewUserIcon
    Marcin

    07.02.2022 10:07

    Kandydat

    Czy był ktoś taki z was że zwolnił się z mg i po trzech tygodniach zatrudnił od nowa? Przyjmuje agencja ludzi spowrotem do siebie czy nie?
    ReviewUserIcon
    Hfjs

    11.02.2022 13:19

    Pracownik

    Tak przyjmuje my mieliśmy taka sytuacje ze wrocilismy do polski i miesiąc później wyjechaliśmy znowu z tej agencji ale na inny projekt
    ReviewUserIcon
    Sandzia

    10.02.2022 20:37

    Kandydat

    Cześć, czy jedzie ktoś lub pracuje do okolice Bremen na Komisjoner części samochodowych ( skaner)? Proszę o jakieś informacje o tej pracy, można pisać na e-maila [email protected].
    ReviewUserIcon
    Sandzia

    10.02.2022 20:18

    Kandydat

    Cześć, czy pracuje ktoś w okolicy Bremen przy Komisjoner części samochodowych ( skaner)? Czy można wiedzieć coś więcej o tej pracy jak ktoś coś wie? Można pisać na e-maila [email protected]. Lub polecić jakąś pracę dla pary.
    ReviewUserIcon
    Ksenia

    04.02.2022 18:40

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś wybiera się do Lippstadt na 15.02 na Orchidee? Jestem bez auta, chętnie bym się z kimś zabrała ;) Mój e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ksenia

    06.02.2022 23:19

    Kandydat

    Nic nie mam, To może podaj do siebie lub spróbuj jeszcze na ten [email protected]
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    10.02.2022 14:19

    Kandydat

    Ja się wybieram 21.02 :)
    ReviewUserIcon
    vxpraca

    03.02.2022 09:46

    Kandydat

    Cześć! Czy ktoś wybiera się do pracy do Morsbach? 20 lutego?
    ReviewUserIcon
    Siosyta

    10.02.2022 12:56

    Kandydat

    Ja z partnerem ale 16.02
    ReviewUserIcon
    opinia

    10.02.2022 09:53

    Były pracownik

    hej, jeśli ktoś się zastanawia czy z nimi jechać to mocno od siebie polecam, to był pierwszy raz kiedy jechałam gdzieś z agencją i się bałam, bo dużo różnych rzeczy się słyszało, a tutaj takie zaskoczenie, żadnych wałków, wszystko super zorganizowane, warunki w porządku, wszystko uczciwie.
    ReviewUserIcon
    Kasia M.

    10.02.2022 11:19

    Kandydat

    Dzięki za pozytywy ;)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    09.02.2022 16:41

    Pracownik

    Witam. Praca na produkcji ryb w Hamburgu jest bardzo ciężka: 1.trzeba znać jak.niemiecki, 2.jest mokro dużo wody 3.jest chłodno 4.dużo krwi i wnętrzności rybnych 5.trzeba się nadzwigać. 6.godziny pracy 3 lub 4 rano MG zapewnia super zakwaterowanie jest stały kontakt z koordynatorem(usunięte przez administratora) MGsolutions polecam????????????

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.