opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10093)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10093)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Częstochowa
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 36
    • 37
    • 38
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nikita

    08.03.2022 08:25

    Pracownik

    Bardzo żetelna firma! Pieniądze na czas, koordynator zawsze pomagał a dodatkowo była możliwość wyjazdu w parze i razem mogliśmy pracować. Polecam ta agencja jest super.
    ReviewUserIcon
    Obecny pracownik

    08.03.2022 08:24

    Pracownik

    agencja godna polecenia, wypłaty na czas i maja duzo ofert pracy
    ReviewUserIcon
    Ala

    07.03.2022 17:35

    Kandydat

    Czy orientuje się ktoś o pracy Komisjoner- pomocnik magazynowy. Miejscowość Hamburg. Proszę o informację jak wygląda praca czy jest ciężko dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    Kaszka

    08.03.2022 06:17

    Pracownik

    To jest magazyn przy produkcji rybnej wiec zapach specyficzny i trochę zimno ale praca banalna obstawia lepsza niż na innych magazyn bo 14 eur od początku
    ReviewUserIcon
    Ala

    08.03.2022 07:30

    Kandydat

    Czy mogłabym prosić o więcej informacji? Czy te paczki są bardzo ciężkie ? Jak wygląda praca? Czy jest faktycznie możliwość nadgodzin ?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    08.03.2022 07:26

    Były pracownik

    Pozdrawiam bardzo ciepło najlepszą agencje pracy!! Dziękuję za znalezienie super oferty. Bardzo mocno polecam współpracę z MGsolutions!

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Zuzka

    08.03.2022 07:24

    Inne

    Bardzo porządną firma. Praca odpowiednią dobrana pod wymagania pracownika. Z całego serca polecam!
    ReviewUserIcon
    Paweł

    08.03.2022 06:58

    Pracownik

    Polecam agencje. Wyjazd b z problemu, kwatera super, mogłaby być bliżej pracy. Pierwsza wypłata siadła.
    ReviewUserIcon
    Kaaka

    08.03.2022 06:45

    Były pracownik

    Jeśli chodzi o agencje to naprawdę godna polecenia. To co w ogłoszeniu wszystko się potwierdziło w rzeczywistości. Kasa buła na czas. Polecam. Ja wracam w czerwcu jesli tylko będzie taka możliwość
    ReviewUserIcon
    123

    07.03.2022 11:27

    Kandydat

    Pracował ktoś w Bremie jako Magazynier - dział owoce & warzywa? Jakie warunki?
    ReviewUserIcon
    KK25

    08.03.2022 06:23

    Kandydat

    Tam chyba tylko facetów wiec jak chcecie w parze to odpada bo zatrudniają tam tylko mężczyzn ale fajne. wysokie zarobki za to od 1600 do 2000 eur na rękę a po 9 miesiącach dostajesz 15,5 eur na rękę ale dopytaj w biurze bo może coś mylę bo kilkanofert mi wysłali. Ja jestem teraz przez inna agencje ale planuje od wakacji iść na magazyn przez mg bo maja lepsze warunki. Teraz płace 15 eur dziennie za mieszkanie przy stawce 11,50 eur i niemieckich składkach i zostaje mi 1150 eur na rękę i nie idzie dorobić. Plus taki ze teraz jestem blisko granicy ale dużo już osób przeszło do mg
    ReviewUserIcon
    Pracownica :))

    05.03.2022 15:52

    Pracownik

    Hej. :) bardzo fajna agencja i pracuje się z nią ok???? wypłaty zawsze na czas, kontakt też zazwyczaj ok:). Ja i moi znajomi już wiele razy z nimi współpracowaliśmy i oczywiscie jak chce sie pracować a nie jechac żeby balować i sie opierdzielać to polecam:) mają super projekty na komisjonowaniu i wiadomo jest że tam pracy jest zawsze sporo i bez ryzyka zwolnienia jak chcesz naprawde pracowac . Nie polecam branży automotiv (nie ze względu na agencji bo jest ok) tylko ta branża bardzo kuleje przez covid i praca na tych projektach automotiv jest niepewna (niezależnie od agencji) . :)
    ReviewUserIcon
    Kasia M.

    07.03.2022 11:27

    Pracownik

    Automotiv kulała, owszem, ale to już przeszłość. Na projekcie w Morsbach zajęcie jest ciągle, brakuje to rąk do pracy, a nie zamówień.
    ReviewUserIcon
    Kaszka

    08.03.2022 06:19

    Kandydat

    Potwierdzam w covidzie wszystkie produkcje automotive miały problemy wiec nie ma się co na agencji wyzywać za to z tego co kojarzę teraz ta branża rusza z podwójna siła bo musza nadrobić bo podobno czeka się rok na nowe auto bo takiensa kolejki bo w covidzie nie szło zamówić wiec może były problemy ale teraz ta branża będzie najlepsza dlatego tez planujemy z chłopakiem jechać gdzieś przez mg ale właśnie na automotiwe… ale dopiero od kwietnia
    ReviewUserIcon
    Krys

    07.03.2022 17:13

    Były pracownik

    Agencja co miesiąc obcina po 100e niby przypadkiem.. Zero pomocy na miejscu i niemiecki wymagany wszędzie inaczej długo nie popracujesz.. Ubezpieczenie to też niezły kabaret, módlcie cię aby nic się nie stało w pracy bo będzie dopłacać ze swoich pieniędzy jak ja.
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    01.03.2022 12:58

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, w związku z tym, że od pewnego czasu mamy do czynienia na portalu GoWork z akcją mającą najprawdopodobniej na celu dezinformację oraz zniechęcanie potencjalnych, szukających rzetelnych informacji Kandydatów, chcielibyśmy się odnieść do opinii, które w naszym odczuciu są nieprawdziwe i godzą w interesy naszej Agencji. Projekt logistyczny w Bremen (pomocnicy – „Helferzy” oraz komisjonerzy i operatorzy wózków widłowych) działa od czerwca 2021 roku. Do tej pory nadal pracują tam osoby będące pierwszymi zatrudnionymi Pracownikami. Jesteśmy z nimi w kontakcie i mamy nadzieję na współpracę z nimi aż do osiągnięcia 18 miesięcy, czyli maksymalnego czasu oddelegowania w obrębie jednego projektu. Nie jest prawdą, że ktoś zwalnia się „po kilku dniach” – są to może pojedyncze przypadki mieszczące się w granicach przewidywanej rotacji. Wręcz przeciwnie – zawsze staramy się zatrzymać pracownika i dowiedzieć się, z czego wynika taka decyzja. Osoby, które są z nami od początku w tym projekcie wiedzą, że wywiązaliśmy się z wszelkich naszych zobowiązań – od przenoszenia do innych, lepszych zakwaterowań, poprzez wypłacanie przestojów, wyrównanie norm, premie za frekwencję jeżeli się należą itp. Wśród opinii pojawiło się zagadnienie premii frekwencyjnej za 100% obecność w pracy, wynagrodzeń oraz potrąceń za mieszkanie. Po pierwsze – premia frekwencyjna jest nieobowiązkowa i nie musimy jej przyznawać. Jest to wyraz dobrej woli z naszej strony oraz chęć zmotywowania do obecności w pracy. Nie oznacza to, że zabraniamy wziąć komukolwiek urlop! Proszę powstrzymać się od takich komentarzy, bo jest to wprowadzanie w błąd. Każdy, kto chce wziąć urlop musi wypełnić wniosek u przełożonego i wysłać go do osoby zarządzającej projektem. Te zasady są jasne i, co najważniejsze – takie same dla wszystkich. Po drugie – wynagrodzenia (widełki wynagrodzeń) są jawne i informacja o nich jest przekazana już w procesie rekrutacji – np. w ofercie wysyłanej przez Dział Rekrutacji jest informacja - w przypadku pomocnika magazynowego wynagrodzenie miesięczne przez pierwsze 7 miesięcy na poziomie MINIMUM 1.350 - 1.400 EUR netto. Również stawka godzinowa jest jawna i jest podana w Umowie o Pracę razem z rozpiską, od którego tygodnia jest podwyższenie stawki (!). Na tym projekcie pierwsza podwyżka jest już od 7 tygodnia pracy. Od 7go i 16go miesiąca są dalsze podwyżki i rzeczywiście nie mamy obowiązku o nich informować, bo Pracownik wyraża na nie zgodę podpisując aneks na kolejny miesiąc. Po trzecie – potrącenie za mieszkanie dla operatora wózka widłowego wynosi 0 euro. Dla OWW mieszkanie jest za darmo. Nie trafia do nas argument, że to niesprawiedliwe. OWW to osoby z kwalifikacjami na obsługę wózków widłowych i chcemy wynagrodzić dodatkowo te kwalifikacje. Jeszcze w kwestii wynagrodzeń – opinia na jego temat „wg mnie to za mało” – to nie jest opinia merytoryczna, lecz subiektywna. Niestety osoba pisząca komentarze nie ujawniła się (oczywiście zapraszamy do kontaktu), więc nie wiemy do czego się ustosunkować. Zapewniamy jednak, że manager tego projektu każdemu, kto sobie tego życzy, wysyła karty pracy do weryfikacji oraz na wniosek pracownika dokładnie rozpisuje i wyjaśnia pasek jego wynagrodzenia. Bardzo prosimy o przemyślenie tego, co umieszcza się w sieci. Osoby pracujące w tym projekcie wiedzą, że wszelkie uwagi powinni zgłaszać do managera projektu. Agencja Pracy MGsolutions
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.03.2022 15:16

    Były pracownik

    Praca w Bremen - pomocnik magazyniera Moja opinia nie ma na celu dezinformacja i zniechęcanie potencjalnych kandydatów do pracy ,poprostu chce poinformować przyszłych pracowników jak jest faktycznie , a opinie może wyrazić każdy . Piszą Panie że na tym projekcie minimalne wynagrodzenie wyniesie 1350 euro to Panie wprowadzają ludzi w błąd, ponieważ moje wynagrodzenie wynosiło 1300 lub 1320 euro mając pełen wymiar godzin pracy . Jeszcze jedna kwestia apropo nadgodzin na tym dziale , powiedziano mi że będzie można wykonywać pracę w godzinach nadliczbowych ..są to informacje sprzeczne ponieważ nadgodziny są tylko dla pracowników Lorel , a nie zatrudnionych przez MG .. Domyślam się , że każda agencję chce dać sobie jak najlepszą renomę , ale proszę podawać informacje faktyczne . Ja osobiście nie polecam tego projektu.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.03.2022 10:35

    Pracownik

    To jest fakt, że MG pisze w ofercie, że zarobki ZACZYNAJĄ SIĘ OD np1300euro na rękę po odliczeniu wszystkich kosztów i przepracowaniu własciwej ilości godzin. A przy wypłacie jednak okazuje się, że zarobki są ponizej 1300euro. Nawet jak braknie dwóch godzin do pelnego wymiaru, to liczą np 50euro mniej. Jakbym zarabiała przynajmniej po te 25 euro na godzinę. Śmiech na sali. Do tego te śmieszne koordynatorki projektu, które nigdy nic nie wiedzą. Następna myląca informacja w niektórych ofertach jest taka, że nie trzeba znać języka niemieckiego ani angielskiego. Ale kiedy przychodzi co do czego, np załatwienie urlopu. To już trzeba rozmawiac z team leaderem na miejscu, który rozmawia tylko i wyłacznie... w jezyku niemieckim.. ;)
    ReviewUserIcon
    Klaudiaa

    03.03.2022 15:08

    Pracownik

    Witam. Czy Pit trzeba rozliczac w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Kania

    05.03.2022 12:43

    Pracownik

    Możesz ale nie musisz. Mg daje kontakt do jakiś dwóch biur z którymi współpracuje i oni ci rozlicza pita niemieckiego a warto bo my z mężem dostaliśmy ponad tysiąc eur zwrotu a pracowaliśmy 6 miesięcy w tantum roku przez mg w Bremen na magazynie
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.03.2022 10:24

    Pracownik

    nie polecam rozliczać sie z ich biurem podatkowym. Niby dają zniżkę ale ja sie rozliczam w Rzeszowie po niższej cenie niż oni oferują już po zniżce. To agencja pracy, oni zawsze będą żerować na czyjejś niewiedzy. :)
    ReviewUserIcon
    BG

    07.03.2022 10:00

    Kandydat

    Witam zastanawiam się nad pracę w Bremen wraz z dziewczyną, jak to tam wygląda, da się robić i czy rzeczywiście po 9 miesiącach pracy można liczyć na zwiększenie pensji?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik fizyczny

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Brema

    WalletIcon

    10000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Tyka

    06.03.2022 23:39

    Pracownik

    Hej agencja na prawdę super pracuje pod stugartem i sprawdzają się słowa moich znajomych że agencja na prawdę jedna z lepszych wszystko jest w najlepszym porządku wypłata się zgadza a nawet wyższa niż z oferty. Jak ktoś się zastanawia to polecam. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    XYZ

    23.02.2022 20:19

    Były pracownik

    Miesiąc temu pracowałam na projekcie w Bremen -Automotiv , firma Lorel . To co tam się dzieje jest śmieszne . Kobiety wykonują ciężką pracę(usunięte przez administratora)Do tego zarobki-1300 euro .. śmiech na sali . Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    xx

    06.03.2022 13:23

    Pracownik

    tak zgadza się, też zdążyliśmy się załapać na te przestoje :D
    ReviewUserIcon
    Wersii

    06.03.2022 21:13

    Były pracownik

    Przyjeżdża również większość facetów z innych krajów za których te "królewny " muszą wszystko robić ..
    ReviewUserIcon
    Margo

    01.03.2022 09:23

    Kandydat

    Hejka Chcę wyjechać w narcu przez tę agencję do pracy Prawko jest natomiast brak auta Może jest jakaś babeczka która chce wyjechać i szuka towarzyszki?
    ReviewUserIcon
    Ola

    05.03.2022 11:07

    Pracownik

    Hej. Ja też jadę na projekt w marcu do Lippstad. A ty Kochana w tym którym kierunku się wybierasz ? ????
    ReviewUserIcon
    Gabi

    06.03.2022 16:29

    Kandydat

    Nie rozumiem jakim kierunku
    ReviewUserIcon
    Rod

    06.03.2022 13:00

    Pracownik

    Firma Mgsolutions to jakieś nie porozumienie. Projekt pralni w okolicach Magdeburga to fiasko na prawie każdej lini, zaczynając od mieszkania, dojazdów kończąc na tym (usunięte przez administratora). Na 10 par do tygodnia pracy 6 par zrezygnowało, później kolejni. Dojazd do pracy 31km który zajmował ok. 50 min bo jedyna droga przebiegała przez spore miasto. (usunięte przez administratora)Opiekun projektu całkiem co innego mówił przed wyjazdem a całkiem co innego okazało się na miejscu. Szczerze nie polecam a wręcz odradzam!
    ReviewUserIcon
    Ruszu

    06.03.2022 12:59

    Pracownik

    MGsolution zostawiła mnie na pastwę losu bez pracy i zakwaterowania... Język niemiecki niewymagany - teoretycznie... !!! Koordynator polski pojawia się tylko w pierwszy dzień pracy przy wejściu a potem radź sobie sam... Niemcy mówią do Ciebie po niemiecku tłumacząc co masz robić... a jak nie ogarniasz to Cię zwalniają w ciągu paru dni. Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją, że nawet nie ma okresu próbnego np. tydzień żeby się zaaklimatyzować. Rzucają Cię po wszystkich stanowiskach i nie wiesz co masz robić i jeszcze nie rozumiesz niemieckiego. Nie jesteś się w stanie w ciągu dwóch dni nauczyć wszystkiego.!!! Firma wymaga auto na wyjazd bo w razie czego masz czym wrócić do Polski a oni nie muszą się martwić tym, żeby zapewnić powrót do Polski. Wybrałam tą firmę sugerując się opiniami ale jestem bardzo zawiedziona...
    ReviewUserIcon
    Ola

    06.03.2022 11:16

    Pracownik

    Dzień dobry. Mam pytanie. Czy ktoś był w pracy na orchideach? Jak jest z zakwaterowaniem? Ile osób w pokoju i warunki? I jak z samą pracą i traktowaniem ludzi? Będę wdzieczna za każdą odpowiedź bo jadę pierwszy raz i nie wiem czy warto. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Dre

    06.03.2022 09:08

    Pracownik

    Nie ma szans zarobić te 1300 e jak obiecują w Bremen, ludzie przyjeżdżają i wracają odrazu bądź po paru dniach dlatego że nic się tam nie zgadza z tym co wam obiecująca.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Taffel

    03.03.2022 19:23

    Pracownik

    Czy będąc na jednym projekcie można go zmienić na inny, czy też trzeba zakończyć jeden aby zacząć inny?
    ReviewUserIcon
    Hannaxd

    05.03.2022 12:42

    Były pracownik

    Różnie dużo warunków jest ale to już musisz indywidualnie się dogadywać z opiekunem projektu
    ReviewUserIcon
    Kany

    25.02.2022 19:28

    Kandydat

    Witam pracuje ktoś na LOREL Logistik GmbH w unpactzone ? Ciężko tam ? W Bremen
    ReviewUserIcon
    Zb12355

    04.03.2022 17:36

    Pracownik

    Jeśli chodzi o komisjonerke to jest lajt, robisz swoje i do domu. Ciepło nikt nie truje (usunięte przez administratora) jeśli robisz co masz robić i trzymasz czas.
    ReviewUserIcon
    MalutkaZwiniutka

    05.03.2022 12:41

    Pracownik

    Polecam! Cała agencje
    ReviewUserIcon
    Aga

    07.01.2022 15:25

    Były pracownik

    Czy ktoś w najbliższym czasie jedzie na projekt Pomocnik pralni (Magdeburg/Drezno)? Może ktoś był i jest w stanie odpowiedzieć, czy faktycznie praca tak jak w ogłoszeniu na 2 zmiany, jakie zakwaterowanie, ile km od pracy. Wstępnie jechałabym sama (mam swój samochód) woj podkarpackie. Czy w pojedynkę bez problemu można znaleźć projekt, czy tylko w parze.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    26.01.2022 17:29

    Pracownik

    Również z Podkarpacia i tez byłabym chętna gdzies jechać około marca [email protected] napisz jak coś
    ReviewUserIcon
    Ola

    05.03.2022 11:47

    Pracownik

    Witam Panią. Czy jest już Pani na projekcie ? Jeśli tak, to czy mogę poprosić o informację odnośnie pracy i zamieszkania ? Ja wyjeżdżam w środę też sama i mam głowę pełną myśli. Dziękuje Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kassel

    04.03.2022 20:37

    Były pracownik

    Agencja pracy mg nie potrafi załatwić nawet tego żeby para pracowała na jednej zmianie, oczywiście dowiadujemy się tego dopiero już na miejscu
    ReviewUserIcon
    Hjc

    04.03.2022 20:34

    Pracownik

    Nie polecam agencji Byłem na projekcie na czekoladkach pod Szwajcaria i nagle agencji się odwiedziło i zwolniło z dnia na dzień około 7 osób nie zachowując przy tym okresu wypowiedzenia
    ReviewUserIcon
    Marco

    04.03.2022 18:17

    Były pracownik

    Zwolnili mnie po 11h pracy bo się źle poczułem.. póki jesteś zdrowy i robisz akordowo jesteś ok jak tylko coś potrzebujesz zero pomocy i wypowiedzenie na drugi dzień.. omijać agencje i automotive okolice bonn

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kasia

    28.02.2022 18:41

    Kandydat

    Hej czy agencja nadal wymaga 2 dawek szczepienia??
    ReviewUserIcon
    smifka

    02.03.2022 11:01

    Kandydat

    A nie wisz może jak patrzą na te pojedyncza dawkę johnson?
    ReviewUserIcon
    Zb12355

    04.03.2022 17:34

    Pracownik

    Jedna dawka Johnsonem jest traktowana jak byś w ogóle nie nie był/była zaszczepiona w Niemczech zatem wszędzie trzeba praktycznie robić testy w testzentrum, lepiej się doszczepic jedna dawka Pfizera i mieć spokój tutaj
    ReviewUserIcon
    Beata

    03.03.2022 13:13

    Pracownik

    Jadę w piątek rano własnym samochodem do Lippstadt z woj śląskiego ( Zawiercie ). Jeśli ktoś jest chetny na przejazd po trasie zapraszam do kontaktu. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kasia M.

    04.03.2022 17:01

    Pracownik

    Ja xd
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    04.03.2022 11:52

    Były pracownik

    Pozytywne opinie są pisane przez osoby z MG Agencja pracy nie rozwiązuje żadnych problemów nie załatwiają testów w razie czego ani nic, musicie sami jeździć je robić i za każdym razem płacić z własnej kieszeni. Obiecują przed rozpoczęciem pracy że wszystko będą ogarniać itp a w razie problemów nie pomagają w niczym i mają problem że jeszcze do nich dzwonicie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.03.2022 11:28

    Pracownik

    Praca w Bremen to tragedia polscy pracownicy są bardzo źle traktowani do tego opiekun projektu nie pomaga w niczym zostajecie zostawieni bez pomocy w razie jakichkolwiek problemów
    ReviewUserIcon
    papa

    03.03.2022 16:19

    Kandydat

    Czy można zmienić projekt?
    ReviewUserIcon
    Erist

    01.03.2022 17:39

    Inne

    Witam czy ktoś może się coś więcej wypowiedzieć na temat pracy w Morsbach jako pracownik produkcji automotive ?
    ReviewUserIcon
    Kasia M.

    02.03.2022 12:09

    Pracownik

    Poszukaj na forum, są wpisy dotyczące tego projektu.
    ReviewUserIcon
    Kobietka.

    03.03.2022 12:58

    Kandydat

    Jedziesz tam Dowiedziałeś się coś?
    ReviewUserIcon
    Alkohole

    28.02.2022 17:46

    Kandydat

    Witam Chciałabym zapytać o zakład pracy UWE Muller. Był tam ktoś na stanowisku pracy jako pracownik produkcji z MGSolution?
    ReviewUserIcon
    Nina

    02.03.2022 19:43

    Były pracownik

    Wiesz co jak masz inna ofertę to bierz,praca niby ok ale atmosfera zniechęcająca do pracy
    ReviewUserIcon
    RybkA

    02.03.2022 06:49

    Kandydat

    Jeśli chodzi o urlop w tej agencji na ile można zjeżdżać do Polski ,
    ReviewUserIcon
    KOMISJONER okolice magdeburga

    28.02.2022 18:31

    Kandydat

    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat KOMISJONER - Pomocnik magazynowy Miejsce pracy: okolice Magdeburga (Osterweddingen)?
    ReviewUserIcon
    Alkohole

    28.02.2022 17:49

    Kandydat

    Dokładnie mi chodzi o zakład pracy w Loßburg, UWE Uwe Müller GmbH & Co. KG Przy produkcji alkoholi
    ReviewUserIcon
    Sylwkka

    28.02.2022 17:16

    Kandydat

    Pomocnik (m/k) na magazynie spożywczym Miejsce pracy: Magdeburg, Brema, Hanower, Monachium (Niemcy) Witam czy ktoś z Was pracował tam na magazynie co sądzicie jak wygląda praca czy jest w miarę spokojnie
    ReviewUserIcon
    Anitak

    28.02.2022 15:19

    Pracownik

    Witam czy ktoś pracował w Wiefelstede koło Brema na magazynie z asortymentem suchym i może się coś wypowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Operator wózka -lipsk

    28.02.2022 15:13

    Kandydat

    Witam czy ktoś może już tam jest bądź wybiera się zaniedlugo? Coś więcej chciałbym wiedzieć o tej pracy , pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Xyz97

    28.02.2022 13:19

    Kandydat

    Witam był ktoś możesz w Berlinie na magazyniera -komisjonowanie bądź Lipsk pracownik produkcji okien? Interesuję się tymi dwiema pracami i myślę koło kwietnia mają wyjechać ,mam samochód więc mogę kogoś wziąć , małopolska.

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.