opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10093)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10093)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Częstochowa
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 35
    • 36
    • 37
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kandydat

    23.03.2022 13:27

    Kandydat

    Witam Jaka jest sytuacja dla osób niezaszczepionych? Czy trzeba testować się codziennie ?
    ReviewUserIcon
    Rafał

    21.03.2022 14:58

    Kandydat

    Dzień dobry, mam pytania odnośnie wyjazdu do pracy z agencji MGsolutions do Niemiec, jak wygląda kwestia wyjazdu dla osoby nieszczepionej? Nie jestem na bieżąco w tej kwestii, oraz jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem, ile osób na pokoju oraz mieszkaniu, szczególnie interesuje mnie oferta pracy w Lipsku,Mamming jako operator wózka, może ktoś aktualnie pracujący w tym regionie z agencji odpowie.
    ReviewUserIcon
    taka

    21.03.2022 11:53

    Kandydat

    Hej, planuję wyjechać do Lippstadt na początku kwietnia do pracy przy orchideach. Czy ktoś z samochodem będzie się wybierał do tej pracy? Mam prawo jazdy, ale mój samochód nie da rady przejechać takiej odległości, dlatego chętnie się z kimś zabiorę :)
    ReviewUserIcon
    Mg

    20.03.2022 21:46

    Pracownik

    Wyjeżdżał ktoś przez ta agencje w 3 osoby?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    szukam tęczy

    18.03.2022 15:58

    Pracownik

    a co tu tak kolorowo, gdzie mój garnuszek złota
    ReviewUserIcon
    Anonimowy

    18.03.2022 15:30

    Kandydat

    Kiedy zaczyna się praca na lokalizacji z produkcją okien? Chciałbym jechać jak najszybciej.
    ReviewUserIcon
    Bali8

    14.03.2022 16:01

    Pracownik

    Cześć. Mam pytanie odnośnie Świąt. Był ktoś w jakieś Święta w pracy i jak to mieliście wypłacane? W umowie jest napisane że Święta płatne 100%. I jak przyjdę w Święto i mam np stawkę 10e to w święto będę miał zapłacone 20e czy nie? Może ktoś coś wie więcej? Z góry dzięki za pomoc
    ReviewUserIcon
    Frącek

    16.03.2022 11:18

    Pracownik

    Czy jeżeli ktoś ma stawkę poniżej 10.88 to od kwietnia jego wynagrodzenie wzrośnie tak ? Czy obejmuje to wszystkie projekty ? Jeżeli tak to jak to będzie wyglądało czy dostaniemy jakieś aneksy do podpisania ?
    ReviewUserIcon
    Frącek

    18.03.2022 10:14

    Pracownik

    Czy jeżeli ktoś ma stawkę poniżej 10.88 to od kwietnia jego wynagrodzenie wzrośnie tak ? Czy obejmuje to wszystkie projekty ? Jeżeli tak to jak to będzie wyglądało czy dostaniemy jakieś aneksy do podpisania ?
    ReviewUserIcon
    rexop

    18.03.2022 08:15

    Kandydat

    Był ktoś w Mamming na wózkach widłowych i może powiedzieć jak tam jest? Jestem zainteresowany.
    ReviewUserIcon
    rexop

    18.03.2022 08:16

    Kandydat

    Jeszcze mam pytanie, na jakim poziomie miałby być ten niemiecki żeby dostać za to dodatek?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    18.03.2022 09:54

    Kandydat

    Wraz z partnerem również się wybieramy, podpinam się do pytania????
    ReviewUserIcon
    Kiki

    18.03.2022 08:19

    Kandydat

    Pracuje bądź pracował ktoś na PRODUKCJI PRZYBORÓW SZKOLNYCH I ZESZYTOW w okolicy Hanower? Można prosić o jakieś informacje ?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    17.03.2022 21:12

    Kandydat

    Hej, wraz z partnerem wybieramy się na projekt do Mamming. Czy ktoś może opowiedzieć jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Jowisz

    09.03.2022 20:54

    Kandydat

    Pracował ktoś na produkcji przyborów szkolnych?można prosić jakieś info
    ReviewUserIcon
    Kiki

    17.03.2022 19:39

    Kandydat

    Też się z chęcią dowiem coś więcej na temat tej pracy. Od kiedy zaczynasz ?
    ReviewUserIcon
    Lazer

    17.03.2022 11:39

    Kandydat

    miał ktoś doświadczenia z wyjazdem bez języka? niemieckiego nie znam wcale, angielski...no szału nie ma. coś ta się dogadam, w sklepie np. i tak dalej, ale jedyne co to uczyłem się w szkole i teraz ledwo co pamiętam
    ReviewUserIcon
    Lazer

    17.03.2022 11:40

    Kandydat

    jest szansa sobie dać radę w takiej sytuacji, czy raczej nie ma co się pchać?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    15.03.2022 13:40

    Kandydat

    Cześć mam pytanie zmieniło się coś w tych Niemczech w kwestii szczepień? Można jechać po 1 dawce J&J czy dalej ten śmieszny zakaz ?
    ReviewUserIcon
    neosem

    16.03.2022 10:38

    Kandydat

    właśnie też się nad tym zastanawiam. Trudno mi cokolwiek znaleźć, więc jeśli ktoś ma potwierdzone info to dajcie znać
    ReviewUserIcon
    Tofik

    16.03.2022 22:12

    Pracownik

    W Niemczech musisz być zaszczepionym co najmniej dwoma dawkami, zaszczepieni jedna dawką j&j nie są uważani jako osoby w pełni zaszczepione. W takim przypadku należy robić codziennie testy.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik fizyczny

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Brema

    WalletIcon

    10000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Patt

    16.03.2022 19:53

    Kandydat

    Witam w niedługim czasie wybieram się do pracy w Wiefelstede jako pomocnik na magazynie(dział suchy).ktos był jakie macie spostrzeżenia ?warto pojechać ?
    ReviewUserIcon
    Ja32

    12.03.2022 18:00

    Pracownik

    Hej pracuje w Niemczech przez mg i teraz pytanie Czy jesli w Wielkanoc w wielki piątek i poniedziałek będziemy mieć wolne przez święto to mg zapłaci jakieś pieniądze za to czy to jest niepłatna ? Dajcie znać jak to jest u nich
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    16.03.2022 17:47

    Pracodawca

    Szanowny NGF, Urlop wypoczynkowy/ lub krótki bezpłatny/ inna nieobecność usprawiedliwiona (zgłoszona wcześniej) bezpośrednio przed lub bezpośrednio po dniu świątecznym nie zabiera prawa do wynagrodzenia przestojowego za święto (!) Zatem w takim przypadku otrzymacie Państwo wynagrodzenie świąteczne przestojowe za Wielki Piątek oraz Poniedziałek Wielkanocny. Jedynie w sytuacji, gdyby Pracownik był nieobecny (bez usprawiedliwienia) bezpośrednio przed lub po święcie lub przebywał w te dni świąteczne na zwolnieniu lekarskim (wtedy otrzymuje za dany okres wynagrodzenie chorobowe) wówczas nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie świąteczne tzw. przestojowe. Mamy nadzieję, że powyższe informacje były dla Państwa pomocne. Pozdrawiamy MGsolutions
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    16.03.2022 17:47

    Pracodawca

    Urlop wypoczynkowy/ lub krótki bezpłatny/ inna nieobecność usprawiedliwiona (zgłoszona wcześniej) bezpośrednio przed lub bezpośrednio po dniu świątecznym nie zabiera prawa do wynagrodzenia przestojowego za święto (!) Zatem w takim przypadku otrzymacie Państwo wynagrodzenie świąteczne przestojowe za Wielki Piątek oraz Poniedziałek Wielkanocny. Jedynie w sytuacji, gdyby Pracownik był nieobecny (bez usprawiedliwienia) bezpośrednio przed lub po święcie lub przebywał w te dni świąteczne na zwolnieniu lekarskim (wtedy otrzymuje za dany okres wynagrodzenie chorobowe) wówczas nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie świąteczne tzw. przestojowe. Mamy nadzieję, że powyższe informacje były dla Państwa pomocne. Pozdrawiamy MGsolutions
    ReviewUserIcon
    Góral

    14.03.2022 12:47

    Kandydat

    jest szansa się załapać bez samochodu? bo wiem, że raczej skłaniają się ku osobom z własnym środkiem transportu...czy bez jeste zdyskwalifikowany?
    ReviewUserIcon
    neosem

    16.03.2022 10:42

    Kandydat

    raczej nie. Ja wyjeżdżałem z ekipą to mieliśmy jedno auto. Zawsze można z kimś dojeżdżać o ile ma ktoś miejsca w aucie. Ale to chyba agencja powinna wiedzieć takie rzeczy, dopytaj
    ReviewUserIcon
    Konan

    15.03.2022 10:06

    Kandydat

    Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie warunki są na produkcji napojów?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    07.03.2022 15:25

    Były pracownik

    Orientujecie sie jak jest teraz z platnymi swietami? W ofertach piszą 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy, bylem przez ta agencje 3 lata temu to w praktyce placili tylko jak swieto wypadalo w polowie tygodnia a zbliza sie Wielkanoc i jestem ciekaw czy zaplaca za wielki piątek i poniedzialek wielkanocny
    ReviewUserIcon
    Monika

    14.03.2022 10:15

    Pracownik

    Czy te dwa dni świąteczne będą wypłacane jako ten urlop(2 dni), który dostajemy do pensji co miesiąc? Czy te dwa dni świąteczne będą opłacone, a do tego normalnie dodatek urlopowy pod koniec miesiąca?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    14.03.2022 18:43

    Pracodawca

    Szanowna Pani Moniko, Dni świąteczne wolne od pracy wypadające w dniu roboczym są rozliczane niezależnie. Jeśli na Pani projekcie zarówno w Wielki Piątek, jak i Poniedziałek Wielkanocny zakład będzie zamknięty wówczas za każdy z tych dni otrzyma Pani wynagrodzenie przestojowe równowartości: 7 x aktualna stawka godzinowa Na pasku wypłaty będzie to wyszczególnione w zupełnie osobnej pozycji, jest to składnik niezależny od urlopów (!) Agencja Pracy MGsolutions
    ReviewUserIcon
    Malina

    14.03.2022 15:57

    Pracownik

    Czy pracuje ktoś jako komisjoner? Berlin i okolice? Jak wygląda praca i zakwaterowanie, proszę o kilka słów.
    ReviewUserIcon
    Sandzia

    11.03.2022 12:51

    Kandydat

    Witam. Pomocnik w pralni przemysłowej w Bad Oldesloe? Ktoś pracuje albo ktoś jedzie? Jak praca i mieszkanie?
    ReviewUserIcon
    DanielekTiW

    14.03.2022 00:41

    Były pracownik

    Praca w pralni nie należy do lekich, zależy też jak trafisz, kobiety przeważnie maja lżej, razem z narzeczoną byliśmy na projekcie okolice Magdeburga, narzeczona przez 8 godzin składała spodnie, lub wieszala bluzki, ja z kolei trafiłem na bandę na którą wylatywało pranie cyklicznie co 1-2min Ok 100kg, I w trójkę musieliśmy to segregować, co nie było proste, ponieważ pranie było skręcone, lub leciał tak zwany (usunięte przez administratora) czyli drobne rzeczy których segregacja wymagała czasu. Co do samej pracy idzie przywyknąć, kierownictwo w pralni pozostawia wiele do życzenia, u nas kierowniczka zmiany, tylko krzyczała po Polakach i innych narodowościach, szybciej szybciej, lub jak miala zly dzień, potrafiła za każdym razem przechodząc obok powiedzieć coś nie miłego. Praca jest dla osób o mocnej psychice, I odporności na stres. Pracowaliśmy przez 7 miesięcy i nagle wiadomość ze projekt dobiegł końca No cóż.. Co do agencji nie mam żadnych zarzutów, wywiązali się ze wszystkiego, wypłata była na poziomie 1200-1450€ przy pełnym miesiącu, mieszkanie mialo byc za darmo lecz w tym samym miesiącu projekt się zakończył. Zakwaterowanie mieliśmy bardzo dobre nie można powiedzieć złego słowa jeśli chodzi o ten projekt. Po zakończonym projekcie, zaoferowano nam inna pracę, oczywiście się zgodziliśmy, bo byliśmy zadowoleni ze współpracy, pojechaliśmy pod Oldenburg okolice Bremy do edeki na komisjonowanie, I tutaj totalne rozczarowanie, koordynator, przez telefon opowiedział o mieszkaniu ze jest duże przestronne w pełni wyposażone itp, nie zastanawialiśmy się długo wiedząc jakie mieszkanie było super na pralni, pojechaliśmy 900km do Bremy, na miejscu szok klitka, (usunięte przez administratora) brak wyposażenia, I tak miałem mieszkać z narzeczoną + dwójka innych osób, co do pracy nie mam pojęcia bo po 2 godzinach wsiedliśmy w auto I wróciliśmy do Polski. Oto cala moja przygoda z Mg. Projekt pod Magdeburgiem wspominam Ok do przezwyczajenia, opiekuna projektu tez, wszystko co chciałem miałem, ale Edeka Brema, slabo slabo..
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    14.03.2022 09:06

    Pracodawca

    Witamy Panie Danielu, dziękujemy za szczerą opinie i dokładny opis. Cieszy nas fakt, że byliście Państwo przez 7 miesięcy naszymi Pracownikami i współpraca układa się pozytywnie. Jeśli chodzi o nieudany początek nowego projektu, takie rzeczy należy natychmiast zgłosić i dać nam dzień/ maksymalnie kilka dni na rozwiązanie problemu, ale Państwo niestety tego samego dnia postanowiliście opuścić projekt. Niemniej jednak chcielibyśmy Państwu zaoferować inne oferty i projekty, prosimy o kontakt: 12 656 50 05 lub o kontakt z Państwa opiekunem z projektu pod Magdeburgiem (zakładamy że był to Pan Piotr). Posiadamy również wakaty na pralni w miejscowości Riesa lub pod Berlinem (oczywiście na wszystkich pralniach mieszkanie jest darmowe i od 1.04. podwyżka stawki godzinowej). Liczymy na dalszą współpracę z Państwem! Agencja Pracy MGsolutions
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    juni

    11.03.2022 11:21

    Kandydat

    Jak jest na produkcji ryb? Był ktoś? Jaka∂ trudna praca - typu to filetowanie/obróbka?
    ReviewUserIcon
    Para25

    13.03.2022 16:17

    Kandydat

    Gdzie ? To w Hamburgu za 14 eur co maja na stronie ? My tez myślimy o tej pracy. Z tego co już wyczytałem od ludzi to na produkcji filetowanie głównie a na magazynie order piker ale tez zapach ryb czuć i jest chłodno. No ale stawka wydaje się być fajna normalnie na produkcjach i magazynach to w internecie stawki po 10-11 eur dla par. A wy tez w parze chcecie jechać ?? Od kiedy ?
    ReviewUserIcon
    Ozzy98

    08.03.2022 10:44

    Pracownik

    Praca Lippstadt przy produkcji roślinnej. Wszystko ok. Praca jest lekka. Zakwaterowanie załatwione przez agencję ja tylko dojeżdżam swoim samochodem. Mieszkanie dla 2 osób. Jeśli jedziesz z kimś to bajka. Pieniądze na czas i bez problemu a na bank większą nisz w naszym kraju.
    ReviewUserIcon
    mako

    11.03.2022 21:30

    Kandydat

    Chciałabym więcej informacji, jadę tam z koleżanką. Jeśli można, to proszę o kontakt na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Julka

    08.03.2022 10:38

    Pracownik

    Właśnie wróciłam z projektu. Nie mogę powiedzieć nic złego. Koordynator i kontakt z nim był perfekcyjny. W pierwszym tygodniu musiałam pójść do dentysty i wszystko mi załatwili. Praca jak wszędzie. Nie da się siedzieć i nic nie robić ale pieniądze zawsze na czas i to takie jak na umowie. Polecam. W marcu jadę na kolejny projekt.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    10.03.2022 20:20

    Pracownik

    Witam Co jaki czas można zjeżdżać do Polski?
    ReviewUserIcon
    Jolciaa

    10.03.2022 18:39

    Były pracownik

    Praca prosta wypłata na czas i zgodna z tym co było mówione. Mieszkanie czyste, bez wielkich wygód ale jedzie się do pracy a nie na wakacje w 5gwiazdkowym apartamencie. Byliśmy z chłopakiem i nie było na co narzekać. Jak się wyjeżdża do pracy fizycznej, bez uprawnień i bez języków to nie ma co narzekać że się nie zarabia 5 koła euro miesięcznie
    ReviewUserIcon
    Franek

    10.03.2022 15:11

    Kandydat

    Cześć pracował ktoś lub pracuje na KOMISJONER - MAGAZYN SPOŻYWCZY w Magdeburgu i może napisać jak tam jest z zakwaterowaniem i pracą, są jakieś problemy albo coś ?
    ReviewUserIcon
    mako

    09.03.2022 21:19

    Kandydat

    Wybieram się do pracy przy orchideach, jadę pierwszy raz z koleżanką. Czy ktoś mi powie, jak naprawdę wygląda tam praca? Jakie są plusy a jakie minusy?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kamil

    08.03.2022 22:54

    Inne

    Pełen profesjonalizm ukierunkowany na sukces, niezmiernie miły i rzeczowy kontak.
    ReviewUserIcon
    Mario

    08.03.2022 21:28

    Były pracownik

    Agencja jest ok. Na miejscu zależy na kogo trafisz ale praca zagwarantowana, mieszkanie też.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    08.03.2022 20:39

    Pracownik

    Firma rzetelna. Wszystko na legalu. Składki, podatki. Wszystko wypłacane. Jak wydaje mi się, że coś się nie zgadza, to po kontakcie telefonicznym z kadrami wszytko jest wytłumaczone. To jest mój pierwszy projekt i jestem bardzo zadowolona. Polecam
    ReviewUserIcon
    Daroo34

    08.03.2022 20:14

    Pracownik

    Praca ok.
    ReviewUserIcon
    Stanisława

    08.03.2022 19:56

    Pracownik

    Polecam. Byłam w pracy z inna agencja i mam porównania. Koordynator jest zainteresowany. Każdy problem pomógł mu rozwiązać. Pracuje jeszcze 2mies I kończę projekt jak do tej pory jest dobrze.
    ReviewUserIcon
    Marek

    08.03.2022 20:13

    Pracownik

    Mam tak samo. Jadę już 3 raz.
    ReviewUserIcon
    Henryk G

    08.03.2022 19:54

    Pracownik

    Drodzy Państwo szczerze mogę polecić.firma godna zaufania, pracuje z nimi ja , synów też ściągnąłem do niemiec, tez zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2022 19:35

    Kandydat

    Jestem po wstępnej rekrutacji do pracy. Miło się zaskoczyłem po rozmowach. Może warto najpierw iść dopytać o szczegóły u źródła?
    ReviewUserIcon
    aureliusz

    08.03.2022 13:23

    Pracownik

    Firma na wysokim poziomie, która pomaga uczciwie zza granica zarobić. Mieszkanie, ubezpieczenie, stała pensja (wypłacana na czas). Polecam w 100%. Jeżeli ktoś myśli o pracy w Niemczech ,to ta firma istnieje i da się zarobić ????
    ReviewUserIcon
    Leros

    08.03.2022 11:28

    Kandydat

    Wiem, że można wyjeżdżać w parach, ale wie ktoś czy można wyjeżdżać też w większych grupach, np. 3 osobowych? Wtedy też jakoś ułatwiają mieszkanie razem i pracę na tych samych zmianach, czy coś w tym stylu?
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    08.03.2022 10:53

    Pracownik

    Agencja godna polecenia! :)
    ReviewUserIcon
    Jurek F.

    08.03.2022 10:51

    Pracownik

    Pracuje jako operator wózka widłowego, jestem mile zaskoczony. Wypłata na czas, świetny zespół z którym super się dogaduje. Zakwaterowanie świetne.
    ReviewUserIcon
    Super Ja

    08.03.2022 09:58

    Pracownik

    Może i ja wyrażę swoją opinię a co mi tam szkodzi ????????nigdy nie spotkałam się z tak uczciwą firmą pieniądze zawsze na czas nigdy ani dnia spóźnienia co dla nas w tych czasach jest bardzo ważne.Praca jak każda inna wszędzie trzeba pracować ale tutaj widać pieniądze z tego,koordynator zawsze pomocny nigdy nie zostawia ludzi beż odpowiedzi co jest w innych pracach.Jezeli mogę polecić jakąś agencje to właśnie tą na start życiowy lub na stała współpracę ????????
    ReviewUserIcon
    Pakowacz

    08.03.2022 09:40

    Pracownik

    Agencja spoko, pieniądze na cza, mieszkania w pełni wyposażone, na magazynie godziny są i nawet mamy siłownię do dyspozycji. Przyjeżdżają czasem ludzie, którzy ccą nic nie robić i miliony zarobić, ale to nie tu. Trochę sę przyłożyć do pracy i nawet premie za wydajności się fajne dostaje
    ReviewUserIcon
    Remo

    08.03.2022 09:38

    Kandydat

    Witam, jest ktoś kto jest lub był w Stuttgart na napojach? Jest tak dużo godzin jak piszą? Byłbym zainteresowany bo zależy mi na tym żeby można było dużo tych godzin robić. Jak ogólnie zakwaterowanie i dojazdy?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.