opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10093)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10093)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 34
    • 35
    • 36
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Anonim

    31.03.2022 23:01

    Kandydat

    Pracuje lub pracował ktoś w cynkowni przez mg? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Janek

    09.04.2022 13:00

    Były pracownik

    To nie jest akord ale swoje zrobić musisz bo na kolejnych stanowiskach by nie mieli co robić. Tempo ogólnie jest normalne. Pracujesz we dwóch, sami sobie wyznaczacie tempo. Najgorzej jak jeden jest szybki a drugi spokojniejszy, albo jak nie masz doświadczenia a drugi ma i zanim wszystko załapiesz i będziesz robił automatycznie zamiast długo myśląc. Jak tam jedziecie weźcie sobie coś cienkiego z długim rękawem.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    10.04.2022 08:41

    Kandydat

    Myślę że jest to do ogarnięcia . Jeśli wszystko pójdzie dobrze raczej sprubuje w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Wiki

    10.04.2022 08:29

    Kandydat

    Czy jest ktoś na Pakowaniu i układanie towaru ? Jak wygląda praca i czy warto?
    ReviewUserIcon
    Mondem

    07.04.2022 18:36

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś może jedzie na projekt orchidei Lippstadt od 26 kwietnia?? Może ktoś napisać cos więcej ma temat pracy kwater itd. A może ktoś wybiera się samochodem i mogę się zabrać z ra osobą. Mój email. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ania

    08.04.2022 17:04

    Kandydat

    Witam, ja jadę do Lippstad prawdopodobnie 24 kwietnia. Mogę Cię zabrać. Jadę z Sosnowca. Proszę o kontakt pod nr 790770037. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mondem

    09.04.2022 07:21

    Kandydat

    Aniu napisalam do Ciebie sms
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    28.03.2022 08:34

    Kandydat

    Poszukuje osoby z samochodem ktora wybiera się do pracy z biura MGsolutions na wózki widlowe lub do jakiejkolwiek innej pracy , proszę o wiadomość na [email protected] lub tel.789157920
    ReviewUserIcon
    Ania

    08.04.2022 18:40

    Kandydat

    Witam, ja jadę do Lippstad prawdopodobnie 24 kwietnia. Mogę Cię zabrać. Jadę z Sosnowca. Proszę o kontakt pod nr 790770037. Pozdrawiam

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    07.04.2022 17:15

    Pracownik

    Witam Czy jest ktoś kto wybiera się 21do lippstand na orchidei.autem ,chętnie zabiorę się za odpłatnością.☺️
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    07.04.2022 17:12

    Pracownik

    Witam Czy jest może ktoś z autem kto jedzie na orchidea do laboratorium sadzonek.21kwietnia . Chętnie się zabiorę .☺️
    ReviewUserIcon
    P.

    07.04.2022 15:50

    Kandydat

    Cześć jest ktoś chętny na wyjazd w dwie osoby lub więcej zawsze lepiej niż samemu ???? Odezwij się [email protected]
    ReviewUserIcon
    cxbb

    07.04.2022 14:02

    Kandydat

    cześć chciałbym wyjechać niedługo jest ktoś chętny i mobilny co do paliwa itd. jest to do dogadania :) zastanawiałem się nad praca w okolicach Hamburga napisz do mnie to na pewno się dogadamy Jestem z wlkp. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownicy montaplast

    06.04.2022 17:54

    Pracownik

    Witam. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy w projekcie montaplast. Praca szybka ale lekka. Kwestie finansowe bez problemu, a jak brakowało jednej niedzieli to szybka interwencja Pani Patrycji i na drugi dzień brakująca kwota na koncie. Mieszkanie, bardzo dobre warunki. Ogólnie największy plus dla opiekuna Pani Patrycji zawsze pomoże bez żadnych problemów.
    ReviewUserIcon
    Aro

    01.04.2022 12:14

    Pracownik

    Witam chciałbym się dowiedziec jak wyglada zmiana pracy na inna jestem aktualnie przez ta agencje na magazynie i chciałbym zmienić na produkcje automotiv oferty z tej agencji
    ReviewUserIcon
    tepat

    06.04.2022 10:42

    Kandydat

    czyli jak będzie dobiegał ten okres umowy końca to mogę wtedy zapytać o ewentualne inne propozycje z ich strony tak?
    ReviewUserIcon
    Qtas

    06.04.2022 11:49

    Kandydat

    Tak. Bynajmniej ja tak miałem gdy pracowalem w inny firmach to takie opcje byly.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    06.04.2022 05:41

    Pracownik

    Czy pracuje ktoś może na ten moment na produkcji pralinek? Jak wyglada zakwaterowanie i ilu osobowe mieszkania?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    03.04.2022 20:17

    Kandydat

    Witam znajdzie się osoba która pracuje na rybach w Hamburgu jak wyglada praca i czy da radę tam wytrzymać bo stawka jest kusząca dziękuje z góry za odpowiedz pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Sevenup

    04.04.2022 10:24

    Kandydat

    Juz ktoś o tym pisał, poszukaj. Z tego co pamiętam, to ostra tyrka i warunki dość ciężkie.
    ReviewUserIcon
    fllo

    05.04.2022 13:07

    Były pracownik

    nikt chyba nie może z góry oszacować, czy dasz sobie radę - myślę, ze tak, ale nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało w twoim przypadku
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany pracą

    04.04.2022 14:31

    Kandydat

    Witam. Czy aby wyjechać do pracy z firmą MGsolutions konieczne jest szczepienie przeciwko Covid? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Qtas

    04.04.2022 16:24

    Kandydat

    Tak, wymagane, dwie dawki. Certyfikat ozdrowienca niewiele się zda, ponieważ jest on skrócony z 6 do 3ech miesięcy, wiec nawet na te 3 miesiące nie opłaca się zatrudniać, takie moje zdanie. Jeżeli chodzi o szczepienie to tak jak napisane wyżej, wymagane dwie dawki. Nie wiadomo kiedy nasi zachodni sąsiedzi w ogóle jakiekolwiek restrykcje zniosą.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik fizyczny przy produkcji komponentów samochodowych

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Meckenheim

    WalletIcon

    17.75 - 17.75 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    User12

    29.03.2022 09:24

    Kandydat

    Hej, zaczyna ktoś 01.04 pracę na produkcji przyborów szkolnych i zeszytów w gronau (ok. Hanower) ?
    ReviewUserIcon
    Teofil

    01.04.2022 10:54

    Kandydat

    Może mi się uda pod warunkiem że zrobię dzisiaj badania?
    ReviewUserIcon
    Malutka

    02.04.2022 16:55

    Kandydat

    Czesc pracujesz ???
    ReviewUserIcon
    Karo

    29.03.2022 16:57

    Kandydat

    Czy mimo certyfikatów covid przed wyjazdem robiliście test antygenowy 24h?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.04.2022 03:26

    Pracownik

    Tak, wymagali tego wynajemcy mieszkań i pracodawca
    ReviewUserIcon
    Qtas

    01.04.2022 11:54

    Kandydat

    A to Ty jedziesz mimo tego, że nie jestes zaszczepiony i masz status odzrowienca? Skoro wspomniałeś o certyfikacie.
    ReviewUserIcon
    ROMPER

    01.04.2022 07:33

    Kandydat

    Wita. A czy ktoś pracował pod Lipskiem w fabryce okien? Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tam praca i czy jest ciężka.
    ReviewUserIcon
    MM

    14.03.2022 21:27

    Kandydat

    Czy ktoś jedzenie na produkcję książek w kwietniu 2022? Czy ktoś pracował już na produkcji książek w Bad Hersfeld i jak praca?
    ReviewUserIcon
    Hejka

    18.03.2022 13:27

    Pracownik

    Praca jest w porządku nie ciężka fizycznie czysta szef również fajny do dogadania ale trzeba język znać niemiecki lub angielski zakwaterowanie jest okej a kiedy dokładnie zamierzacie przyjechać? 1 czy 3 kwietnia bo prawdopodobnie będziecie mieszkać z nami
    ReviewUserIcon
    Kaja

    01.04.2022 00:03

    Kandydat

    Mógłabym napisać na maila jak tam wygląda zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Dariusz K.

    05.03.2022 18:42

    Pracownik

    Hej jestem z chłopakiem na magazynie edeki pod Oldenburgiem i jesteśmy już 15 miesięcy i mamy te wyższa stawkę equal pay ponad 15 eur ale teraz pytanie, czy ktoś wie jak to jest potem jak będziemy już mieli 18 miesięcy? Jest opcja przejść na inny projekt z mg bo nie chcemy być przejście przez edeke ? Czy trzeba jakaś przerwę zrobić ? Czy można od razu na jakiś inny magazyn ? Ktoś już tak miał ?
    ReviewUserIcon
    Magi

    29.03.2022 21:49

    Pracownik

    Witaj. Drugie zmiany plus soboty obowiązkowe , nocki dodatke plus za nocki. Normy musisz wyrobić 200 coli na godzinę. Jesteś nauczony pracy , to trzeba zacisnąć żeby jak chcesz dobrze zarobić. Praca nie jest zła sama w sobie. Agencja godna polecenia.
    ReviewUserIcon
    Kaja

    31.03.2022 23:53

    Kandydat

    Jak warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Farmazon

    25.03.2022 19:44

    Kandydat

    Pracuje ktoś na ocynkowni?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    31.03.2022 23:06

    Kandydat

    Pracujesz tam już ? Masz jakieś info na temat tej pracy? Ja się wybieram i sam jestem ciekaw
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    31.03.2022 21:25

    Kandydat

    Cześć! Pytanko chciałbym zacząć pracę na jakimś projekcie, ale pytanie czy jest szansa dopiąć się do kogoś kto jest mobilny? Prawko mam ale niestety nie dam rady dojechać tak daleko :) Pozdrawiam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Zuza

    08.03.2022 10:47

    Pracownik

    Agencja MG Solutions to najlepsze co mnie w życiu spotkało! Praca w pralni to totalny sztos, mieszkanie jeszcze większy sztos! Jeśli szukasz pracy to bardzo polecam!
    ReviewUserIcon
    Lolita

    18.03.2022 14:26

    Pracownik

    Pralnie to jedyny ich projekt gdzie jest darmowe mieszkania a praca jest banalna i nie biegasz jak na magazynie lub na produkcji na taśmie jak maszyna. My od 2 lat na pralnie jeździmy a teraz doszło darmowe mieszkanie i podwyżka stawki od 1 kwietnia. Jedz zobacz nie sugeruj się opiniami bo nigdzie nie wyjedziesz bo zawsze się znajdzie ktoś kto neguje. My jesteśmy w pralni w Bawarii ale w Bad oldslo podobno ta sama praca
    ReviewUserIcon
    Margo

    29.03.2022 16:12

    Kandydat

    Zuza czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w pralni - czy bardziej na maszynach typu magiel czy ręczna np. przerzucanie prania ? Bo widzę ogloszenie o pralni i sie nad nim zastanawiam - chciłabym bardziej obrazowo , czy podołam :P)
    ReviewUserIcon
    Michał

    29.03.2022 10:38

    Kandydat

    Witam. Razem ze znajomym, wybieramy się gdzieś do pracy z tą agencją. Gdyby ktoś normalny, chciał tez jechać, proszę o odzew. Samochód już mamy. Więc można koszta podzielic, i dojechać taniej i razem na miejsce. Chcemy jechać w ten weekend. Proszę o maila na [email protected] Bielsko/Kraków/Wrocław.
    ReviewUserIcon
    Szymon

    28.03.2022 22:17

    Kandydat

    Witam, wybieram się pierwszy raz, i chciałbym przez tą agencje. Jaki projekt polecacie? Zależy mi na dość statycznej pracy bez dźwigania większych ciężarów, i żeby można było nadgodziny lecieć w dowolnych w miarę ilościach.
    ReviewUserIcon
    Miku

    29.03.2022 10:20

    Były pracownik

    a to nie lepiej byłoby się tam skontaktować i może pomogą ci coś dobrać? Albo przejrzyj oferty, wybierz kilka i podpytaj wtedy o nie, bo tego jest tyle, że raczej trudno tak ci podpowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Iza

    28.03.2022 20:43

    Pracownik

    Witam, czy ktoś może mi napisać jak firma wypłaca wypracowane godziny nadliczbowe w przypadku gdy w trakcie miesiąca ogłaszany jest kurzarbeit w Bremen.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    29.03.2022 16:35

    Kandydat

    Jeśli chodzi o Lorel Bremen też chętnie bym się dowiedział. Podłączam się do pytania.
    ReviewUserIcon
    Kacper

    28.03.2022 19:24

    Pracownik

    Witam, wraz z dziewczyna planujemy wyjechac do pracy przez ta agencje. Jest jakas oferta ktora polecacie bo my glownie patrzymy na te na magazynie lub przy produkcji oraz okolice berlina/lipska
    ReviewUserIcon
    Michał

    28.03.2022 14:40

    Kandydat

    Witam. Razem ze znajomym, wybieramy się gdzieś do pracy z tą agencją. Gdyby ktoś normalny, chciał tez jechać, proszę o odzew. Największy nasz - jest taki, że nie mamy samochodu do tej podróży, a jest to na miejscu wymagane. Więc jak ktoś posiada, dzielimy koszty i ogień ???? Bielsko/Kraków/Wrocław.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Michał

    28.03.2022 12:29

    Kandydat

    Witam. Razem ze znajomym, wybieramy się gdzieś do pracy z tą agencją. Gdyby ktoś normalny, chciał tez jechać, proszę o odzew. Największy nasz - jest taki, że nie mamy samochodu do tej podróży, a jest to na miejscu wymagane. Więc jak ktoś posiada, dzielimy koszty i ogień ???? Bielsko/Kraków/Wrocław.
    ReviewUserIcon
    Krystian - okna Lipsk

    28.03.2022 11:05

    Kandydat

    Dzień dobry. Aplikowałem na ofertę pracy przy produkcji drzwi i okien w okolicach miasta Lipsk. Czy jest ktoś kto może już tam pracuje / pracował? Mógłby opowiedzieć jak wygląda w tym miejscu praca? Warunki, zakwaterowanie, dojazd do pracy? Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    niki

    16.03.2022 13:14

    Kandydat

    Witajcie, Planuję wyjechać w najbliższych dniach na projekt do Lippstadt , pracownik produkcji orchidei. Z agencji MGsolution pani Kamila ma być moim opiekunem projektu. Czy ktoś już jest na miejscu i mógłby mi coś więcej napisać?
    ReviewUserIcon
    Men

    27.03.2022 20:47

    Kandydat

    Ja też czekam a mam pytanie?
    ReviewUserIcon
    Taqa

    28.03.2022 09:23

    Pracownik

    @Kiki Hej, jedziesz może własnym samochodem? :)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    23.03.2022 14:15

    Kandydat

    Praca przy orchideach w lippstadt, czy pokoje są jednoosobowe?
    ReviewUserIcon
    Gabi

    26.03.2022 19:15

    Kandydat

    Nie ma pokoi jednoosobowych są 2 na czasem 3 ale zazwyczaj 2 osobowe
    ReviewUserIcon
    bona

    28.03.2022 08:14

    Kandydat

    Hej, mogłabyś powiedzieć jak się tam pracuje czy warto jechać? Jak widziałam oferty to były dość spoko warunki ale jakbyś dała opinię albo ktoś inny to zawsze inaczej. Dzięki
    ReviewUserIcon
    Siema

    27.03.2022 14:21

    Kandydat

    Siema wszystkim mam pytanie jak wygląda transport z tej agencji pomagają jakoś coś ogarnąć czy samemu na własną rękę ?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    25.03.2022 19:16

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś z was jest na pakowaniu kosmetyków albo spożywki? Czy każda para mieszka osobno tzn. że mają własną kawalerkę na swój użytek bez innych lokatorów?
    ReviewUserIcon
    Jdk

    27.03.2022 13:23

    Pracownik

    Nie, mieszkania są dla dwóch par
    ReviewUserIcon
    Kacper

    27.03.2022 09:20

    Kandydat

    Witam czy firma pomaga jakoś ogarnąć transport czy jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    Kacper

    27.03.2022 08:00

    Kandydat

    Siema jak wygląda praca w tej firmie po ile godzin ile dni w tygodniu jak wygląda zakwaterowanie jaka atmosfera z góry dziękuję za pomoc
    ReviewUserIcon
    Pan Paweł

    24.03.2022 16:51

    Kandydat

    Chciałem zapytać czy wymagane jest szczepienie żeby wyjechać do pracy ?
    ReviewUserIcon
    Qtas

    26.03.2022 16:42

    Inne

    Tak,wymagane. Dwie dawki
    ReviewUserIcon
    Vick

    24.03.2022 15:38

    Kandydat

    Witam, czy robił ktoś w projekcie Pralnia przez tę agencje? Jakie warunki zakwaterowania oraz pracy? Czy faktycznie znajomość języka nie jest wymagana ?
    ReviewUserIcon
    sandzia

    25.03.2022 16:22

    Pracownik

    Witam, ja pracuję na Pralni od tygodnia jak chcesz coś wiedzieć to napisz na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kiek

    13.04.2022 19:10

    Pracownik

    Zakwaterowanie zawsze super, bardzo dobra agencja. Ale praca zależy w jakiej pralni, w niektórych super, a w niektórych ciężko. Język jak są Polacy, to nie musi być. Jak nie ma to ciężko się przyuczyć, mówią wszystko po niemiecku i trzeba się domyślać o co chodzi. Koordynatorzy pomagają, ale niestety nie ma ich na miejscu pracy.
    ReviewUserIcon
    majkel

    25.03.2022 13:40

    Kandydat

    Na który projekt najbardziej polecacie pojechać w parze? chcemy wyjechac z dziewczyną, ale nie możemy się zdecydować
    ReviewUserIcon
    User123

    25.03.2022 08:30

    Kandydat

    Jakie najważniejsze rzeczy należy zabrać wyjeżdżając z tą agencja? Całą pościel należy zabrać czy jest na wyposażeniu mieszkań ?
    ReviewUserIcon
    Magi

    25.03.2022 09:55

    Pracownik

    Witaj. Najlepiej weź swoją, bo to różnie bywa. Przezorny zawsze ubezpieczony.
    ReviewUserIcon
    fdasfdsf

    25.03.2022 11:01

    Pracownik

    Zależy od projektu. Weź sobie poduszke i koc, jeśli nie będzie to sobie skoczysz do Actiona czy innego sklepu i kupisz. Szkoda to wozić w aucie a kosztuje grosze i już będziesz miał. Co do garków to tak samo - podstawa: patelnia , jakiś garczek. W trakcie pobytu się już sam doposażysz co ci będzie trzeba. Czasami jest tak, że jednak praca Ci nie będzie odpowiadała na początku i bedziesz musiał jechać gdzieś indziej to będziesz miał mniej maneli :D
    ReviewUserIcon
    Bartek

    22.03.2022 18:10

    Kandydat

    [email protected] Kto z was robil na produkcji zeszytow hanower i jak tam jest szukam pracy dla par na kwiecien
    ReviewUserIcon
    Bartek

    24.03.2022 16:11

    Kandydat

    Kiki no my zapisani troche daleko jade na ryzyko z moją spowrotem nie mam do czego wrocic ani mieszkania nic nie bedzie tu
    ReviewUserIcon
    Kiki

    25.03.2022 09:23

    Kandydat

    Kiedy zaczynacie ?
    ReviewUserIcon
    Bartłomiej

    23.03.2022 17:55

    Kandydat

    Praca przy produkcji zeszytów jak to wygloda i czy polecacie dla dwojki osob

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.