opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10093)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10093)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 33
    • 34
    • 35
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Szymon

    27.04.2022 13:39

    Kandydat

    Pomocnik produkcji czekolady w Wernigerode, ktoś pracuje? Ktoś może powiedzieć co nieco o pracy?
    ReviewUserIcon
    Dd

    27.04.2022 20:44

    Były pracownik

    Byliśmy, było całkiem dobrze. Praca głównie stojąca, monotonna, najczęściej całą zmiane stoisz i robisz to samo. Na początku ciężko ale można się przyzwyczaić. Dużo Polaków, więc jeśli nie znasz niemieckiego to zazwyczaj jest obok ktoś kto przetłumaczy. Jest trochę dźwigania, ale to też zależy od stanowiska, przy jednym cały czas stoisz, przy innym musisz chodzić. Jak się sprawdzisz na którejś maszynie to najprawdopodobniej zostaniesz tam przypisany. Zakwaterowanie w porządku. Wypłaty zawsze były przed czasem. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz
    ReviewUserIcon
    Olek

    29.04.2022 10:56

    Pracownik

    Ciekawe czy jest szansa aby stawka na czekoladkach się trochę podniosła bo porównując ich inne oferty to tu mało płacą a praca wcale nie jest tam lekka.Czesto trzeba naprawdę intensywnie i w tempie pracować. Ludzie będą wybierać lepiej płatne oferty, tak mi się wydaje. Szkoda bo mimo że czasami tam było ciężko to mi się podobało. Pojechałbym tam kolejny raz gdyby właśnie stawka była wyzsza
    ReviewUserIcon
    Artomic

    08.03.2022 09:22

    Pracownik

    Przez agencje wyjechałem już na 5 projekt z rzędu. Obecnie jestem w Edece Magdeburg od 11 miesięcy wracam z grupą znajomych i każdy sobie chwali. Od 9 miesiąca stawka 14,42 także wypłaty wychodzą nawet 2tys euro. Przy obecnym kursie euro można odłożyć naprawdę pokaźną sumkę. :) Polecam!
    ReviewUserIcon
    Lara

    28.04.2022 18:46

    Kandydat

    A jak z mieszkaniem? Ciężka praca?
    ReviewUserIcon
    Kr

    28.04.2022 12:06

    Kandydat

    Jakieś opinie o produkcji pralinek (norymberga) albo sałaty pod holandia?
    ReviewUserIcon
    Soltau

    22.04.2022 14:39

    Kandydat

    Czy ktoś może pracował na stanowisku pomocnik magazynowy w Soltau i może opowiedzieć jak wyglądają praca, warunki, atmosfera oraz zarobki? :)
    ReviewUserIcon
    makaka

    27.04.2022 16:08

    Kandydat

    Również jestem ciekawa. Jadę z partnerem w maju

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    makaka

    27.04.2022 16:05

    Kandydat

    Cześć. Czy pracował ktoś jako pomocnik magazyniera w Soltau? (Schnellecke Logistics Verpackung GmbH) Jadę z partnerem w maju i chcielibyśmy wiedzieć cokolwiek.
    ReviewUserIcon
    Bad Hersfeld

    23.04.2022 22:09

    Kandydat

    Hej! Wybieramy się z chłopakiem w maju do Bad Hersfeld na pracownika produkcji książek. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o tej pracy i samym miejscu pracy? :)
    ReviewUserIcon
    Bad Hersfeld

    27.04.2022 10:57

    Kandydat

    Super! [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bad Hersfeld

    27.04.2022 12:56

    Kandydat

    Bardzo dziękuję, [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dorota

    27.04.2022 11:56

    Kandydat

    Czy pracował ktoś przy projekcie pomocnik produkcji czekolady w Wernigerode (Magdeburg) i może powiedzieć jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.04.2022 09:03

    Kandydat

    Trzeba być zaszczepionym żeby pracować przez tą agencję?
    ReviewUserIcon
    KJ

    25.04.2022 10:10

    Pracownik

    @Qtas Ja i partner nie jesteśmy szczepieni i nie ma żadnego problemu. Za kilka dni wyjeżdżamy, mieliśmy bardzo dużo ofert pracy, z mieszkaniem również nie ma problemu. Wystarczy, że zrobimy test w Polsce, na miejscu pracy też będą nam robić. Dostałam informację, że właśnie jakoś od tygodnia wszystko zaczęło się tak luzować i już nie trzeba być szczepionym :)
    ReviewUserIcon
    Qtas

    26.04.2022 19:34

    Pracownik

    No to elegancko, że wyjeżdżacie. Zmienia się to wszystko jak w kalejdoskopie wręcz, wiec zapewne po wakacjach znowu wrzuca Nam kolejne jakies denne restrykcje. Mimo wszystko powodzenia na zachodzie
    ReviewUserIcon
    Answpol29

    19.04.2022 14:32

    Kandydat

    Hej, chciałabym podjąć pracę na produkcji orchidei w Niemczech. Czy jest jakaś dziewczyna, która jest z dolnośląskiego i rozważa taki wyjazd w sumie na już ? Zawsze razem raźniej niż samej.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.04.2022 14:21

    Kandydat

    Hejka, ja jestem zainteresowana :D
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    23.04.2022 20:03

    Kandydat

    Czy ktoś mógłby napisać coś o pracy na produkcji książek w Bad Hersfeld?
    ReviewUserIcon
    Kati

    08.03.2022 08:24

    Pracownik

    Jestem od lutego w Niemczech i polecam dla kobiet! Praca przy storczykach. Mieszkanie wynajęli, mieszkam sama w pokoju. Do pracy mam niedaleko. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Ona

    20.04.2022 09:37

    Kandydat

    Hej jak tam jest dalej pracujesz?? I mieszkasz sama ??pralka jest ?? Przybory kuchenne też??na stanie mieszkania??
    ReviewUserIcon
    jj

    23.04.2022 19:47

    Były pracownik

    Kierownictwo na labolatorium to większości Polki więc się nie martw. Praca ogólnie jest łatwa, trzeba dbać o sterylność i wszystkie wytyczne przedstawione przy szkoleniu. jeśłi chodzi o dowożenie koleżanek to taka opcja jest. jeśli wozisz do pracy i z pracy min 2 osoby przez cały miesiac to agencja nie potrąca ci kasy za kwaterę. Najlepiej zadzwonić do rekrutera i się dopytać o wszystko :)
    ReviewUserIcon
    Mac

    23.04.2022 18:36

    Inne

    Hej , czy ktoś pracuje w automotive w Grevenbroich ? Jak tam teraz jest ? Będę wdzięczny, pozdrówka
    ReviewUserIcon
    oliwią

    23.04.2022 16:39

    Kandydat

    Mam pytanie do pracowników, ile wychodziło wam na rękę za miesiąc i po ile godzin pracowaliście?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik fizyczny przy produkcji komponentów samochodowych

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Meckenheim

    WalletIcon

    17.75 - 17.75 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Abusia

    19.04.2022 10:29

    Kandydat

    Hejka,wiecie może jak to jest,mozna sobie zjechać na spokojnie po 3-4 miesiącach czy robią problemy?
    ReviewUserIcon
    Abusia

    20.04.2022 09:04

    Kandydat

    Niby tak, ale np umowy są na 9miesiecy, i upewniam się czy nie będzie żadnych problemów gdy zerwę ja wcześniej.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.04.2022 10:45

    Pracownik

    Na niektórych projektach umowy są przedłużane tylko co miesiąc
    ReviewUserIcon
    Iwona

    22.04.2022 10:34

    Kandydat

    Hej, czy wybiera się może ktoś w najbliższym czasie z małopolski własnym samochodem na projekt przy orchideach?
    ReviewUserIcon
    Kik

    12.04.2022 12:37

    Kandydat

    Pracuje ktoś ma komisjonowaniu i może mi powiedzieć jak wygląda praca i ile można zarobić jak się robi więcej niż norma wymaga?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.04.2022 10:07

    Pracownik

    Jeśli chodzi o komisjonowanie artykułów spożywczych to praca jest bardzo ciężka fizycznie. Wyrobienie progów ponad normę jest możliwe, ale bardzo ciężko jest to zrobić, a i premia za to nie jest adekwatna do wysiłku. Na niektóre magazyny zatrudniane są pary, ale nawet dla facetów ta praca jest ogromnym wysiłkiem. Natomiast agencja sama w sobie jak najbardziej godna polecenia
    ReviewUserIcon
    Karolina

    21.04.2022 21:05

    Kandydat

    na projekcie Orchidea 1200 euro na miesiąc to jest mało bardzo co najmniej powinno być 1500 na miesiąc pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Taqa

    28.03.2022 09:26

    Pracownik

    Hej, czy ktoś jedzie do pracy przy Orchideach w Lippstadt i ma wolne miejsce w samochodzie? :)
    ReviewUserIcon
    Ania

    14.04.2022 09:30

    Pracownik

    Jadę do Lippstadt 24 kwietnia z Sosnowca. Mam wolne miejsca w samochodzie. Proszę o kontakt 790770037.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    20.04.2022 21:35

    Kandydat

    Hej I jesteś już na miejscu..???? Możesz więcej coś napisać?? Jak kwaterunek itd...
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.04.2022 20:42

    Kandydat

    Hej czy na projekcie laboratorium Orchidea na mieszkaniach są przybory kuchenne garki itd...pralka na mieszkaniu ?? Czy to domki ?czy hotele ???
    ReviewUserIcon
    Ania

    20.04.2022 08:52

    Kandydat

    Hej, ja też się tam wybieram. Jedziesz sama?
    ReviewUserIcon
    Ona

    20.04.2022 17:27

    Kandydat

    Czekam na ofertę tak sama jade autem a ty masz już oferte dokładną? Datę? Czy też czekasz ...
    ReviewUserIcon
    hary

    20.04.2022 14:47

    Pracownik

    prosze o informacje o pracy w poblizu Hanoweru przybory szkolne ,
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Answpol29

    20.04.2022 10:43

    Kandydat

    Szukam kogoś kto ma zamiar w najbliższym czasie wyjechać do pracy przy sadzonkach orchidei. Nie mam auta i wyjeżdżałabym zupełnie sama. Jestem z dolnośląskiego. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.04.2022 10:25

    Kandydat

    Witam czy ktoś z was pracował w Bremen na magazynach LOREL? Jestem ciekawy czy praca jest ciężka i jak wyglądają mieszkania ? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Gabek

    20.04.2022 09:16

    Kandydat

    Czy wybiera się ktoś w maju do ocynkowni na trawersowanie? Czy jedzie ktoś może autem?
    ReviewUserIcon
    Gabek

    20.04.2022 08:37

    Kandydat

    Wybiera się ktoś do pracy do ocynkowni na trawersowanie? Ktoś może mobilny autem?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    19.04.2022 21:13

    Kandydat

    Czy ktoś z was pracuje w Bremen na magazynie z częściami automotiv ? Czy praca jest ciężka i jak wygląda tam kwestia z zakwaterowaniem ? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Lola

    19.04.2022 16:37

    Były pracownik

    Co do agencji nie mam zastrzeżeń . Byłam zadowolona . I rozmyślam o wyjeździe znów do Niemiec prze mg . Szkoda tylko że trzeba mieć 30 dni wcześniej ubezpieczenie. Mam nadzieję że wkrótce agencja znajdzie inny sposób zatrudnienia.
    ReviewUserIcon
    Ona

    20.04.2022 08:42

    Kandydat

    Hej a możesz jaśniej w sprawie tego ubezpieczenia???

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.04.2022 15:29

    Kandydat

    Witam, pracuje ktoś na automotiv meckenheim? Jakieś opinie odnośnie tego miejsca pracy?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    19.04.2022 13:58

    Kandydat

    Pracował ktoś na produkcji pralinek ?
    ReviewUserIcon
    Poszukiwaczka

    16.04.2022 22:12

    Kandydat

    Hej, czy jest jakaś dziewczyna chętna na wspólny wyjazd ?:) jestem z wielkopolski ale brak auta wiec najlepiej dziewczyna która jest w stanie jechać autem, a razem raźniej (mam 27 lat )
    ReviewUserIcon
    Patcib

    18.04.2022 10:23

    Kandydat

    Hejka ja jestem zainteresowana
    ReviewUserIcon
    Wera

    17.04.2022 11:49

    Kandydat

    Pracuje ktoś na magazynie z artykułami dla zwierząt? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Kaszka

    19.04.2022 13:38

    Były pracownik

    Fajna oferta ale nie ma wakatów tez dzwoniliśmy już o to tam
    ReviewUserIcon
    Emil

    18.03.2022 13:37

    Kandydat

    Witam, zamierzam wyjechać z dziewczyna do Niemczech z tej agencji pracy. Chciałbym dowiedzieć się jak wyglada kwestia zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    Kaja

    15.04.2022 03:23

    Kandydat

    Witam czy mogłabym do Pani napisać na maila ? Proszę od odpowiedź [email protected]@gmial.com
    ReviewUserIcon
    Kasia

    16.04.2022 23:15

    Kandydat

    Można zapytać na jakiej pralni Państwo pracują, w jakim mieście? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kejsi

    15.04.2022 12:10

    Kandydat

    Jest jakieś miejsce, które najlepiej wybrać jak się nigdy nie wyjeżdżało za granicę?
    ReviewUserIcon
    ccc

    13.04.2022 21:17

    Kandydat

    cześć, jest ktoś chętny na wyjazd jako para ? lub więcej osób myślałem aby rozpocząć prace początek maja najchętniej pojechałbym w okolice Hamburga hah jestem z wlkp. zachęcam do kontaktu jeśli ktoś planuje wyjazd i szuka towarzysza :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ania

    13.04.2022 20:02

    Pracownik

    Jadę do Lippstad 24 kwietnia. Czy ktoś jest chętny na wyjazd w tym terminie? Proszę o kontakt pod nr 790770037.
    ReviewUserIcon
    Szymon

    13.04.2022 16:31

    Kandydat

    Kiedy najlepiej aplikować do tej agencji? Wymagają szybkiego wyjazdu? Planujemy z partnerką jechać ale dopiero 10 maja możemy wyjechać i nie wiem czy aplikować już czy jakoś końcem kwietnia. Druga sprawa, skoro agencja zatrudnia w te same miejsca ludzi, to czy pracuje się z dużą ilością Polaków?
    ReviewUserIcon
    M4

    11.04.2022 12:58

    Kandydat

    Czy jest możliwość pracy bez własnego samochodu?
    ReviewUserIcon
    Kaju

    12.04.2022 12:11

    Pracownik

    na pewno nie wszędzie wymagany jest samochód, ja mam zakwaterowanie dość blisko
    ReviewUserIcon
    Tymon

    13.04.2022 12:54

    Kandydat

    z forum wynika też, że jest taka możliwość, bo nie każdy jedzie autem
    ReviewUserIcon
    Dominik79

    12.04.2022 23:39

    Kandydat

    Witam!pracuje moze ktos na pralinkach okolice Norynbergi!chcialem zapytac jaka tam jest praca i zakwaterowanie!pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    M4

    12.04.2022 23:06

    Kandydat

    Może ktoś z Lublina lub okolic planuje jechać do pracy przez tą agencję własnym samochodem? Chętnie bym się zabrał, koszty paliwa na pół. Email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Przemysław

    11.04.2022 12:37

    Inne

    Jeśli ktoś szuka drugiej osoby do wyjazdu do jestem chętny ✌️ myślałem o maju [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tymon

    13.04.2022 12:56

    Kandydat

    bo myślę czy mogę się podpiąć
    ReviewUserIcon
    cc

    13.04.2022 21:16

    Pracownik

    napisz do mnie tez myslałem o maju [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    11.04.2022 12:43

    Kandydat

    Witam. Chce podjac prace w Niemczech przez tego posrednika , ale nie mam samochodu. Szukam osoby z autem ktora tez chce wyjechac abysmy mogli razem pracowac tam w jednym miejscu i dojezdzac do pracy.
    ReviewUserIcon
    rafal

    12.04.2022 11:29

    Kandydat

    Cześć Ja planuje wyjechać i mam samochód

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.